9 روش کسب درآمد از بازی به تومان – بازی با درامد تومانی! | بازی کن پول در بیار

کسب درآمد از بازی

همگی ما بازی ‌های رایانه‌ای را دوست داریم. اما آیا تا به حال به فکر کسب درآمد از بازی به تومان و بازی‌ با درامد تومانی بوده‌اید؟ با افزایش روزافزون فرهنگ بازی در جوامع مدرن، به نظر می‌رسد که بازی‌ها دیگر از یک سرگرمی عامیانه به یک فرصت واقعی برای کسب درآمد تبدیل شده‌اند. قبلا افراد بسیاری از جوامع فقط برای تفریح به بازی های کامپیوتری و موبایلی می پرداختند. ولی امروزه کسب درآمد از طریق بازی کم کم مشغله ذهنی بسیاری از افراد جامعه شده است.

این جهان جدید که پیش روی ما باز شده است، دیگر تنها به یک وسیله سرگرمی محدود نیست، بلکه به یک زمینه پر از فرصت‌ها و ایده‌های خلاقانه برای کسب درآمد تبدیل شده است. از یک سو، بازی‌ها به عنوان یک ابزار مؤثر برای تفریح و سرگرمی شناخته می‌شوند، از سوی دیگر، امکان کسب درآمد از طریق بازی‌ها نیز برای افراد در این زمینه فراهم شده است. مخصوصا گیمر هایی که علاقه خاصی به بازی کردن دارند، بیشتر به این فکر هستند تا هم بازی کرده و هم درآمد کسب کنند.

از لینک زیر می توانید بهترین بازی با درامد تومانی را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید : بازی هایی که پول می دهند ایرانی

در این مقاله به بررسی روش های مختلف کسب درآمد از بازی به تومان و همچنین معرفی بهترین بازی های کسب درآمد پرداخته و همچنین قصد داریم روش های کسب درآمد از بازی به تومان، کسب درآمد از بازی ایرانی و کسب درآمد از بازی کامپیوتری و … را بیان کرده و آموزش دهیم.

ایده های ما از راه های سریع برای کسب درآمد از خانه تا آپشن های تمام وقت متغیر است و لزوماً لازم نیست که برای کسب درآمد از بازی هی معرفی شده در اینجا، یک گیمر حرفه ای باشید، هرچند یکی از روش ‌های کسب درآمد آنلاین از طریق بازی ‌های رایانه‌ای، بازی کردن به عنوان یک گیمر حرفه‌ای است!

ویدئو آموزش کسب درآمد از بازی به تومان

پیش از مطالعه ادامه مقاله، می توانید این ویدئو رو ببینید! در این ویدئو بیان کردیم که اصلاً چرا باید یک بازی به شما پول پرداخت کند!؟

در این ویدئو چند بازی کریپتو رو هم معرفی کردیم.

لینک این ویدئو در آپارات

لینک این ویدئو در یوتیوب

کسب درآمد از بازی به تومان
کسب درآمد از بازی به تومان

بهترین راه های کسب درآمد از بازی به تومان

1- بازی در وبسایت Swagbucks (Play games to earn money on Swagbucks)

Swagbucks یک وب سایت و اپلیکیشن است که به شما امکان می دهد از بازی کردن، پاسخ دادن به نظرسنجی های پولی، تماشای ویدیو و سایر فعالیت ها پول دربیاورید.

هرچه کارهای بیشتری در این وبسایت انجام دهید، امتیاز SB بیشتری کسب می کنید. این امتیازات سپس به کارت‌های هدیه رایگان یا پول PayPal قابل تبدیل هستند.

توصیه می‌کنیم از انجام بازی‌هایی مانند بازی‌های کازینو یا بینگو که نیاز به خرج کردن پول برای افزایش شانس برنده شدن جوایز دارند، خودداری کنید،. با این حال، بازی‌هایی در Swagbucks وجود دارند که برای انجام آن‌ها نیازی به پرداخت هیچ گونه هزینه ای ندارید.

قبل از انجام هر بازی، شرایط نحوه برنده شدن SB را بررسی کنید. ممکن است انجام آن بازی، مستلزم دانلود یک اپلیکشن، رسیدن به یک مرحله و لول خاصی و/یا پیشرت در یک بازه زمانی خاص در بازی باشد. برخی از بازی های آنلاین رایگان وجود دارند که نیازی به دانلود آنها ندارید، اما شایان ذکر است که ممکن است لزوماً هر بار که آنها را بازی می کنید، SB دریافت نکنید.

2- استریمر شدن در سایت توییچ (Become a Twitch streamer)

Twitch یک سایت پخش ویدئو متمرکز بر روی بازی های ویدیویی است. به عنوان یک استریمر توییچ، این پتانسیل برای شما وجود دارد که با فیلمبرداری از خود در حال بازی کردن، درآمد کسب کنید. اگر این موضوع برای شما جذاب باشد، می تواند راه خوبی برای کسب درآمد اضافی در اوقات فراغت شما باشد.

برای به دست آوردن سابسکرایبر، باید مرتباً محتوای تازه و جذابی را پست کنید. اگر ویدیوها فقط نشان می‌دهند که شما در سکوت در مقابل یک بازی ویدیویی نشسته‌اید، بعید است که توجه بیننده رابه خود جذب کند، چه رسد به اینکه آنها را تشویق کند که برای تماشای فیلم های شما، هزینه پرداخت کنند.

اگر تصمیم دارید در این مسیر کسب درآمد از بازی، قدم بگذارید، باید بدانید که راه‌های مختلفی برای درآمدزایی از حضورتان در این پلتفرم وجود دارد. به عنوان مثال، از دریافت تعدادی بیت، ارز مجازی توییچ، که از تماشاگرانتان دریافت می‌کنید، می‌توانید بهره ببرید. همچنین می‌توانید از فرصت‌هایی نظیر پیوستن به برنامه‌های افلییت توییچ و شرکت در افلییت مارکتینگ استفاده کنید.

میزان دریافتی استریمرها متفاوت است. اما هرکسی از استریم های خود پول هنگفتی به دست نخواهد آورد.

میزان درآمد استریمرها در این وبسایت، به طور گسترده متفاوت است. اگرچه در صورت تبدیل شدن به یکی از سازندگان پیشرو توییچ، امکان ثروتمند شدن وجود دارد، اما همه افراد از استریم‌های خود مقادیر زیادی پول به دست نخواهند آورد. موفقیت شما در توییچ به عواملی نظیر جذب مخاطبان، کیفیت محتوا و استمرار و منضبط بودن شما بستگی دارد.

3- مربی بازی های ویدیویی شدن (Work as a video games tutor)

اگر تمایل دارید تخصص خود را در بازی‌های ویدیویی با دیگران به اشتراک بگذارید و به ازای آن پول دریافت کنید، می‌توانید به عنوان یک مربی بازی‌های ویدیویی کار کنید. از آنجایی که تدریس خصوصی کار منعطفی است، باید به راحتی در برنامه زمانی واحد شما قرار گیرد.

یک راه خوب برای شروع این کار، تبلیغ در سایت‌هایی مانند Fiverr و Superprof است. از هر سایت دیدن کنید تا متوجه شوید که سایر معلمان بازی چقدر هزینه می‌کنند و در چه نوع بازی‌هایی تخصص دارند.

وقتی در مورد بازی‌هایی که می‌خواهید برای تدریس روی آنها تمرکز داشته باشید تصمیم می‌گیرید، به این فکر کنید که بازی‌هایی که به طور معمول در رقابت‌های بزرگ انجام می‌شوند، کدامند. این کار می‌تواند به شما کمک کند تا برای گیمرهای حرفه‌ای علاقمند و مشتاق، به عنوان یک مربی مشهور و متمایز، برجسته شوید.

4- شرکت در مسابقات و تورنمنت های گیمینگ برای بردن جوایز نقدی (Compete in gaming tournaments to win cash prizes)

شرکت در رقابت‌های بازی‌های ویدیویی به عنوان یکی از راه‌های جذاب و متفاوت برای کسب درآمد از بازی و شهرت در دنیای دیجیتال مورد توجه قرار گرفته است. این روند بازی‌های ویدیویی را از یک سرگرمی تفریحی به یک فرصت جدی برای کسب درآمد تبدیل کرده است.

برای کسب درآمد از بازی به عنوان یک گیمر حرفه ای ورزش های الکترونیکی، باید در صدر بازی خود باشید. جالب است بدانید که برخی از مسابقات بازی، جوایز نقدی می تواند بسیار زیاد باشد. به عنوان مثال، طبق آمار Statista، در سال 2022 مجوع جوایز داده شده در بازی Dota 2 برابر با 32.85 میلیون دلار (حدود 25.4 میلیون پوند) بود.

مزیت اصلی شرکت در مسابقات گیمینگ این است که این رویدادها به بازیکنان حرفه‌ای فرصت می‌دهند تا توانایی‌های خود را در بازی‌های مختلف به رخ دیگران بکشانند و در عین حال جوایز نقدی آنها را برنده شوند. برنده شدن در چنین مسابقاتی نه تنها به مهارت و تعهد شما در جهت بهتر شدن بازی‌ها بستگی دارد، بلکه مستلزم داشتن دانش و استراتژی‌های منحصر به فرد شما نیز خواهد بود.

با این حال، به خاطر داشته باشید که بزرگترین مسابقات، بسیار رقابتی خواهند بود. حتی اگر وقت و تلاش زیادی را برای آماده‌سازی و شرکت در این رقابت‌ها صرف کنید، هیچ گونه ضمانتی برای کسب جوایز نقدی وجود ندارد. همچنین، در بعضی از مسابقات هزینه‌های ورودی نیز وجود دارد که ممکن است برای برخی بازیکنان مشکلاتی ایجاد کند.

5- دریافت بورسیه و کمک هزینه esports (Apply for an esports scholarship)

بورسیه های ورزشی بسیار غیرمعمول هستند، اما امکان دریافت آنها وجود دارد. به عنوان مثال، دانشگاه روآهمپتون از طریق بورس‌های اسپرت خود، مبلغی معادل 1500 پوند در سال به تعدادی از دانشجویان بازیکن حرفه‌ای اختصاص می‌دهد. آنها همچنین بورسیه Women in Esports را معرفی کرده اند که هدف آن کمک به زنان برای ورود به صنعت بازی است.

در دنیای پیشرفته و دیجیتال امروز، کسب درآمد از بازی های ویدیویی به یک فرهنگ و سبک زندگی تبدیل شده‌اند که جامعه‌ی گسترده‌ای از علاقمندان را جذب کرده است. این علاقه به بازی‌های ویدیویی به طور چشمگیری به نقطه‌ای رسیده است که به عنوان یک فرصت شغلی و تحصیلی نیز شناخته می‌شود. یکی دیگر از راه‌های جذاب و نوآورانه برای ایجاد ارتباط بین علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی و تحصیلات دانشگاهی، درخواست برای بورس‌های اسپرت (ورزشی الکترونیکی) است. این بورس‌ها به دانشجویان علاقمند، فرصتی فوق‌العاده را برای تجربه حضور در رقابت‌های گیمینگ و کسب دانش عمیق‌تر در این حوزه ارائه می‌دهند.

6- کار کردن به عنوان تستر بازی (Work as a games tester)

در دنیای دیجیتال و صنعت بازی‌های ویدیویی، کار به عنوان یک تست‌کننده بازی‌ها به یک فرصت جذاب و پرکاربرد برای افراد علاقه‌مند به بازی‌های ویدیویی و کسب درآمد از بازی تبدیل شده است. پول درآوردن از بازی، به نظر می‌رسد که برای خیلی ها یک رؤیا باشد، اما برای آنانی که به عنوان تستر بازی‌ها کار می‌کنند، این یک واقعیت است.

زمانی که شرکت‌ها بازی‌ها را توسعه می‌دهند، تسترهای بازی را برای تضمین کیفیت آن، استخدام می‌کنند. این کار می‌تواند شامل انجام بازی‌ها برای ارزیابی آن‌ها از نظر مواردی مانند قابلیت استفاده و عملکرد، و یافتن باگ ها و اشکالاتی باشد که باید اصلاح شوند.

می‌توانید بازی‌ها را روی طیف وسیعی از پلتفرم‌ها مانند کنسول بازی، موبایل، تبلت یا دسکتاپ آزمایش کنید و پس از آزمایش بازی ها، احتمالاً باید یافته های خود را در یک گزارش ارائه دهید. تست بازی‌ها به طور معمول یک شغل تمام وقت است و در وب‌سایت‌هایی مانند CV-Library، Indeed و وب‌سایت‌های شغلی مشابه می‌توانید نقش‌های مرتبط را پیدا کنید.

7- گیمر شبکه های اجتماعی شدن (Make money as a gamer on social media)

اگر عاشق بازی‌های ویدیویی و رسانه‌های اجتماعی هستید، می‌توانید این دو را باهم ترکیب کنید و به عنوان یک اینفلوئنسر، کسب درآمد از بازی را تجربه کنید. این حوزه کاری برای همه مناسب نیست. در ابتدا، شما باید کار خودتان را با به اشتراک گذاشتن محتوا در رسانه‌های اجتماعی شروع کنید و در جلب تعدادی از دنبال‌کنندگان آنلاین، مهارت داشته باشید.

اصول کار به عنوان یک اینفلوئنسر گیمینگ در رسانه‌های اجتماعی شباهت زیادی به کسب درآمد از پلتفرم‌های معروف مانند Twitch دارد. یعنی شاید این کار مشابه با کسب درآمد از بازی در توییچ باشد (که قبلاً در مورد آن بیشتر توضیح دادیم) ولی شما در آن،  از خودتان در حال بازی فیلم های زنده ای را به اشتراک می گذاشتید ولی در این مورد، تجربیات بازی خود را با دیگران به اشتراک می گذارید. به این معنا که می توانید تجربیات و پیشنهادهای خود را بدون نیاز به فرآیند پخش زنده به اشتراک بگذارید.

کسب درآمد از تیک تاک، اینستاگرام و یوتیوب همگی گزینه های خوبی برای هرکسی است که علاقه مند به اشتراک گذاری محتوای بازی های ویدیویی آنلاین است. می‌توانید نکاتی درباره بازی‌ها به اشتراک بگذارید یا ویدیوهای خنده‌داری را که گیمرها با آن‌ها ارتباط خواهند داشت (یا ترکیبی از هر دو) پست کنید.

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از بازی بدون سرمایه اولیه

8- کسب درآمد از ساخت بازی

گیمر های حرفه ای و افرادی که به صورت جدی گیم های خاصی را دنبال می کنند، اغلب بعد از گذشت مدت زمان مشخصی، خودشان به فکر بازی سازی و ساخت بازی می افتند تا آنها هم بتوانند از ساخت بازی کسب درآمد کنند. بازی هایی که ساخته می شوند هم‌ به صورت نسخه موبایلی و هم کامپیوتری، موجود هستند. در این میان تولید بازی های اندروید طرفداران‌ بیشتری دارد. به این دلیل کسب درآمد از بازی سازی اندروید نیز بسیار بیشتر است.

افرادی که به کسب درآمد از ساخت بازی روی آورده اند با روش های مختلفی می توانند از بازی کسب درآمد کنند. به این نکته توجه داشته باشید که فروش مستقیم بازی به گیمرها در ابتدای کار، عملا غیر ممکن است! زیرا بازی ابتدا باید شناخته شود. طراحان بازی ابتدا باید گیم خود را با استفاده از پلتفرم‌هایی مانند بازار، مایکت و … در اختیار مشتریان قرار دهند. البته این‌ سایت ها درصدی از سود گیمر را برای خود خواهند برداشت.

9- نوشتن نقد و بررسی های ویدیویی بازی (Write video game reviews for money)

کار به عنوان ژورنالیست بازی های ویدیویی راهی عالی برای ترکیب مهارت های بازی و نوشتن و کسب درآمد از سرگرمی های خود است. کسب درآمد از بازی از نوشتن نقد و بررسی به صورت مستقل و تمام وقت امکان پذیر است، اما، متأسفانه همیشه آسان نیست، به خصوص زمانی که برای اولین بار شروع به کار می کنید.

ایده خوبی است که یک وبلاگ بازی های ویدیویی راه اندازی کنید. در اینجا، می توانید بازی های مورد علاقه خود را نقد و بررسی کنید و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار و رویدادهای صنعت به اشتراک بگذارید. سپس، هنگامی که خوانندگان و کاربران زیادی را جذب کردید، می توانید از وبلاگ خودتان، درآمدزایی کنید.

آیا تا به حال رویای طراحی بازی را داشته اید؟ اگر ایده ای برای یک بازی، همراه با مهارت های فنی برای ایجاد یک وب سایت یا اپلیکیشن دارید، این کار می تواند یک راه شگفت انگیز برای کسب درآمد از بازی باشد. مسلماً این مورد از نظر فنی مربوط به کسب درآمد از انجام بازی ها نیست. اما، برای طراحی یک بازی موفق، اگر قبلاً یک گیمر با تجربه باشید، بسیار به دردتان خواهد خورد.

کسب درآمد دلاری با بازی
بازی‌های پول ساز و درآمدزا کدامند

بازی ‌های آنلاین چیست؟

بازی ‌های آنلاین بازی ‌هایی هستند که از طریق اینترنت انجام می ‌شوند. این بازی ‌ها می‌ توانند در انواع مختلفی باشند، از جمله بازی‌های شبیه‌سازی، بازی‌های اکشن، بازی‌های استراتژیک، بازی ‌های رانندگی و غیره. این بازی‌ ها معمولاً در قالب بازی ‌های چندنفره هستند و گیمرها می ‌توانند بازی را با دیگران از سراسر جهان انجام دهند.

کسب درآمد از بازی موبایل نیز اخیرا مورد توجه بسیاری از ایرانیان بوده و از نظر بسیاری از افراد بازی های آنلاین همان بازی های موبایلی و اندرویدی می باشند.

کسب درآمد از بازی اندروید به صورت قانونی
روش های جذاب و کاربردی کسب درامد از بازی های اندرویدی

نحوه کسب درآمد از بازی به تومان واقعی

در گوگل پلی و کامپیوتر، بازی های بسیار زیادی وجود دارند که می توان با استفاده از آنها به درآمد دلاری رسید. تا قبل از رواج یافتن ارز های دیجیتال، درامد حاصل از بازی به وب مانی افراد واریز می شد و می توانستند با استفاده از صرافی هایی مانند تاپ چنج، آن را به ریال تبدیل کنند. ولی امروزه با رواج یافتن ارزهای دیجیتال و کیف پول های ارزهای دیجیتال، درآمد بازی با ارزهای دیجیتال واریز می شود.

ارز دیجیتالی که معمولا برای بازی مورد استفاده قرار می گیرد، ارزهای nft می باشند. در این بازی ها شما با کیف پول خود به بازی وصل شده و درآمد حاصل از بازی نیز به کیف پول شما واریز خواهد شد. و شما می توانید آن را خرج کرده و یا به یکی از صرافی های ایرانی انتقال داده و به تومان تبدیل کنید.

هنگام تبدیل دلار به تومان و یا ارز دیجیتال به تومان حتما به میزان‌ کارمزدها توجه کنید. گاهی اوقات میزان کارمزد های انتقال به حدی بالا می شود که احساس می کنید زمانی که برای بازی می گذارید، به صرفه نمی باشد.

بیشتر بخوانید : nft چیست؟

بهترین بازی های کسب درآمد دلاری

سوالات متداول

چگونه از بازی کسب درآمد کنیم؟

بعد از پیدا کردن سایت ها و بازی های معتبر در سایت های معرفی شده ثبت نام کنید . با توجه به قوانین بازی پیش رفته و به کسب درآمد با توجه به اصول بازی بپردازید. در بازی های معتبر امتیاز ها و توکن های دریافتی با استفاده از صرافی ها به راحتی قابل نقد کردن هستند.

آیا با بازی کردن می توان درآمد دلاری داشت؟

بله ، فقط با استفاده از بازی هایی می توان به درآمد دلاری رسید که خودتان هم در بازی هزینه هایی صرف کنید.

آیا می توان از بازی ها درآمد واقعی کسب کرد؟

بازی های ویدیویی به ندرت مستقیماً به شما پول می دهند. با این حال، می ‌توانید با بازی در مسابقات بازی‌های ویدیویی، پرورش شخصیت ‌هایی که در سطح بالاتری از آنها قرار گرفته‌اید، یا تبدیل شدن به یک استریمر Twitch، پول واقعی به دست آورید. برای مثال تایلر بلوینز، گیمر فوق‌ستاره، معروف به نینجا، حدود 10 میلیون دلار از بازی‌ های ویدیویی آنلاین به دست آورده است.

چگونه می ‌توان با بازی به تومان درآمد کسب کرد؟

بازی کردن به تنهایی می ‌تواند سرگرمی بیشتری را برای شما به ارمغان آورد، اما می ‌توانید با آن کسب درآمد هم کنید. در ادامه به توضیح روش‌ های کسب درآمد از بازی به تومان می‌ پردازیم.

چه بازی ‌هایی بهترین انتخاب برای کسب درآمد هستند؟

تعداد زیادی بازی وجود دارند که می ‌توانید از آنها برای کسب درآمد استفاده کنید. اما برخی از آنها بهترین گزینه ها هستند. به عنوان مثال بازی ‌های آنلاین، شطرنج و بین المللی بازی‌ های ویدئویی هستند. ۳ نکته مهم در این باره عبارتند از:
·         برخی بازی ها نیاز به تخصص خاصی دارند، برای مثال بازی شطرنج.
·         برای شروع کسب درآمد از بازی، بهتر است با بازی ‌های ساده و کم دردسر شروع کنید.
·         در بازی های آنلاین، برخی از سایت ها معمولاً با پول داشتن امتیازات، به شما اجازه می ‌دهند تا برنده های پولی شوید.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

7 دیدگاه برای “9 روش کسب درآمد از بازی به تومان – بازی با درامد تومانی! | بازی کن پول در بیار

 1. مجتبی

  خیلی خوب هست برای درماد

 2. رحمان جهانی‌ پور

  ارسلان عبدل حسین

 3. فرشاد

  این بازی ها به درد نمیخورن.

  • m

   سلام همشون این طور نیست

 4. سیاوش

  باتشکر

 5. شیرمحمد

  پول در آوردن

 6. علی اکرمی

  ممنون

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.