آموزش کسب درامد از تبلیغات کلیکی-بهترین سایت های کلیکی ایرانی و خارجی ptc

آموزش کسب درامد از تبلیغات کلیکی-بهترین سایت های کلیکی ایرانی و خارجی ptc - تبلیغات کلیکی

افراد زیادی از جمله محصلان و نوجوانان به فکر کسب درآمد دلاری از اینترنت ، کسب درآمد از منزل و گوشی و … هستند. آموزش کسب درامد از تبلیغات کلیکی به یکی از دغدغه های افراد امروزی تبدیل شده است.

یکی از روش های کسب درآمد هم به تومان و هم به دلار کسب درامد کلیکی می باشد. سایت های کلیکی در زبان انگلیسی با عنوان سایت های PTC Pay To Click شناخته می شوند. در این مقاله لیستی از بهترین سایت های کلیکی ایرانی و خارجی را بیان کرده و نحوه ثبت نام و کسب درآمد از تبلیغات کلیکی را آموزش می دهیم.

زمانی که به صفحه اصلی این وبسایت ها مراجعه می کنید ، تبلیغات زیادی در خصوص درآمد آنلاین ، درآمد روزانه ، درآمد بدون سرمایه گذاری و … می بینید. ایت سایت ها دستمزد بسیار کمی واریز می کنند فقط با فعالیت و روش ها و اصول خاصی و نیز ثبت نام و کار در چندین سایت کلیکی مختلف می توانید درآمد خود در این زمینه را افزایش دهید.

درامد از راه کلیک بهترین روش کسب درآمد اینترنتی برای دانشجویان و دانش آموزان است. جمله هایی از قبیل :

“کلیک کن پول بگیر” ، ” با دیدن تبلیغ پول بگیر” ، “درآمد دلاری از سایت کلیکی” ، “از هر کلیک 7 هزار تومان درآمد کنید” ، “سایت هایی که با کلیک پول میدهند” و …

در بسیاری از سایت ها قابل مشاهده است. آنچه اهمیت دارد یافتن و عضویت در سایت های معتبر کسب درآمد کلیکی می باشد.

بیشتر بخوانید :کسب درآمد دلاری

سایت کلیکی ptc چیست؟

سایت کلیکی ptc سایت هایی هستند که فرد می تواند در آنها عضو شده و از روش های مختلفی از قبیل کلیک بر روی تبلیغات ، مشاهده ویدئو ، جستجوی صفحات خاصی در گوگل و کلیک بر روی آن ، مشاهده ویدئو ، شرکت در نظرسنجی ها و … به درآمد دلاری از سایت کلیکی و یا درآمد ریالی بپردازد. کسب درآمد با دیدن فیلم و عکس یکی از روش های رایج کسب درامد با گوشی است.

واقعیتی که در رابطه با سایت های کلیکی وجود دارد این است که میزان درآمد کاربران از این سایت ها بسیار کم می باشد و فرد فقط زمانی خواهد توانست به درآمد نسبتا متوسط (مثلا ماهی یک میلیون) از طریق کلیک دست یابد که یا زیرمجموعه های زیادی داشته باشد و نیز حداقل در 10 الی 20 سایت کلیکی ایرانی و خارجی عضو شود.

در این حالت زمانی که از هر سایت ماهی 100 هزار تومان درآمد کسب کند ، با عضویت در 20 سایت کیلیکی می تواند ماهی 2 میلیون درآمد داشته باشد. از طرف دیگر کسب درآمد با کلیک گزینه خوبی برای دانش آموزان و محصلان می باشد.

کسب درامد از تبلیغات کلیکی

سایت های کلیکی از جمله سایت هایی هستند که می توان در آنها دیدن تبلیغات کسب درآمد کرد. البته اساس کار این سایت ها چنین است و در ازای تماشای فیلم و عکس و … به کاربران پاداش می دهند. سایت های دیگری نیز هستند که در این راه فعال بوده و کاربران آنها در ازای تماشای تبلیغات ارز دیجیتال دریافت می کنند.

سایت هایی مانند یوتیوب و آپارات از مهم ترین سایت های کسب درامد از تبلیغات کلیکی هستند.

 در ادامه لینک های ورود به سایت کلیکی ایرانی و خارجی را قرار داده ایم.

بهترین سایت کسب درآمد کلیکی ایرانی و خارجی

سایت های بسیار زیادی در زمینه تبلیغات و جذب افرادی که روزانه روی تعدادی از بنر ها و تبلیغات کلیک کرده و یا وارد سایت های خاصی شده و چند دقیقه ویدئوی تبلیغی مشاهده کنند وجود دارد. این سایت ها سایت های درآمد کلیکی هستند.

بعضی افراد به دلیل عدم آشنایی کافی با زبان انگلیسی تمایل به ثبت نام و کار با سایت های کلیلی ایرانی داشته و بعضی نیز به دلیل علاقه به درآمد دلاری دوست دارند دستمزد خود را به دلار از سایت های کلیکی خارجی دریافت کنند. در جدول زیر بهترین سایت های کسب درآمد کلیکی ایرانی و خارجی را می بینید.

اگر شما جز این سایت های بیان شده ، سایت های دیگری سراغ داشته و با آنها کار کرده و به درآمد رسیده اید ، لینک آن را برای ما ارسال کنید تا آن را نیز در لیست خود درج کرده و کاربران دیگر نیز از آن بهره ببرند. زیرا کسب درآمد با کلیک به یکی از گزینه های کسب درآمد در ایران نیز تبدیل شده است.

سایت های کلیکی دلاری خارجیسایت کسب درآمد کلیکی ایرانی
ysensekanfotik
neobuxpartclick
inboxdollarsarvantav
scarlet-clicks
ojooo
paidverts
rewardingways
بهترین سایت های کلیکی ایرانی و خارجی

سایت های کسب درآمد کلیکی ایرانی

با فعالیت در سایت های کلیکی ایرانی می توانید منبع درآمد پاره وقتی برای خود داشته باشید.

سایت kanfotik

سایت kanfotik در سال 1399 را هاندازی شده و تاکنون تجربه ای موفق در زمینه کسب درآمد با دیدن تبلیغ دارد. در این سایت می توان با دیدن تبلیغ ، خرید اوراق ، خرید زیر مجموعه به کسب درآمد بیشتر پرداخت. در این سایت زمانی که مقداری سرمایه جمع کردید ، هر زمان که درخواست دادید ، مبلغ به شماره شبای کارتی که ثبت کرده اید ، واریز می گردد.

سایت کلیکی kanfotik
سایت کلیکی kanfotik

سایت پارت کلیک

در سایت پارت کلیک با روش های مختلفی می توان به درآمد رسید . در این سایت هم می توان بر روی بنر ها کلیک کرده و دستمزد گرفت . علاوه بر آن روزانه تعدادی صفحه را باید در گوگل جستجو کرده و دقیقا به صفحه ای از گوگل که سایت در آن صفحه قرار دارد ، مراجعه کرده و کلیک کنید. نام صفحه ، لینک ورود به گوگل و نیز شماره صفحه ای که آن سایت در آن قرار دارد ، در پارت کلیک قرار داده شده است.

بیشتر بخوانید : پارت کلیک چیست؟

در این سایت همچنین کاربران می توانند ویدئو های مشخص شده را در آپارات جستجو زده و بعد از تماشای فیلم دستمزد دریافت کنند. اینها روش های کسب درآمد با کلیک محسوب می شوند.

بهترین سایت های کلیکی دلاری (خارجی)

چون درآمد سایت های کلیکی بسیار کم است ، برای به صرفه بودن کار در این حوزه باید در چندین (حداقل 10 مورد) سایت کیلیکی و تبلیغاتی عضو شوید تا مجموع درآمد ماهیانه شما مناسب باشد. کسب درآمد کلیکی از سایت های خارجی با توجه به اینکه پرداخت دلار دارند ، برای بسیاری از افراد به صرفه تر می باشد.

بعد از مدت کوتاهی که کار با این سایت ها را یاد گرفتید ، میانگین زمانی که برای هر کدام از این سایت ها باید بگذارید ، کمتر از 10 دقیقه خواهد بود. پس در کل اگر در روز حدود 2 ساعت وقت اضافه دارید ، این کار برای شما مناسب می تواند باشد.

ySense

ySense یکی از معتبرترین و محبوب ترین سایت های کسب درامد دلار با کلیک می باشد. افراد زیادی سال هاست که در این سایت ها عضو شده و درآمد دارند. برای ثبت نام باید از ایمیل معتبر استفاده کنید. هنگام ثبت نام یک ایمیل تایید برایتان ارسال خواهد شد. بعد از تایید و تکمیل ثبت نام می توانید وارد داشبورد خود شده و کار های خاصی از قبیل کلیک روی تبلیغات ، شرکت در نظرسنجی ها و … انجام داده و درآمد کسب کنید.

سایت کلیکی ySense
سایت کلیکی ySense

برای شرکت در نظرسنجی ها باید شرایط آن را مطالعه کنید تا از لحاظ جغرافیایی بتوانید در نظرسنجی ها شرکت کنید. بعضی کشور را نمی توانند در نظرسنجی های این سایت شرکت کنند.

بعد از ثبت نام از داشبورد قسمت Offers می توانید پیشنهاد های جدید برای افزایش درآمد خود را مشاهده کنید. در تمامی سیت های کلیکی آسان ترین راه برای کسب درآمد بدون سرمایه و آموزش کلیک بر روی تبلیغات است.

NEOBUX

سایت NEOBUX دومین سایت سایت کلیکی درآمدزا در جهان می باشد. و بعد از ySense از قدیمی ترین سایت ها در این حوزه می باشد. ثبت نام در این سایت بسیار راحت بوده و می توانید به راحتی در این سایت درآمد کلیکی دلاری داشته باشید. در ادامه مقاله نحوه ثبت نام و کسب درآمد در این سایت را آموزش داده ایم.

درآمد کلیکی از سایت NEOBUX
درآمد کلیکی از سایت NEOBUX

در این سایت نیز چندین روش برای کسب درآمد وجود دارد. یکی از آسان ترین راه ها کلیک بر روی تبلیغات و دریافت دستمزد است. میزان دستمزد به ازای هر کلیک 0.001 تا 0.01 دلار است که مبلغ بسیار ناچیزی است. از طرف دیگر در روز فقط می توانید بر روی 6 تبلیغ کلیک کنید (این عدد برای تمامی سایت های کلیکی هم ایرانی و خارجی تقریبا صادق است.).

یعنی روزانه از سایت NEOBUX با کلیک می توان 0.006 دلار و یا همان 180 تومان کسب کرد (ماهانه 5400 تومان!) این عدد بسیار ناچیز است. شما می توانید این مبالغ ناچیز را جمع کرده و از آن برای خود زیر مجموعه خریداری کرده و درآمد خود را افزایش دهید.

دستمزد این سایت برای تکمیل پرسشنامه ها نسبتا خوب می باشد و می توانید از قسمت Surveys در نظرسنجی ها شرکت کرده و با مشاهده و تکمیل نظرسنجی ، نظرسنجی های دیگری برای تکمیل و کسب درآمد باز خواهد شد. دستمزد نظرسنجی ها نسبتا خوب (حدود 1 دلار) می باشند.

حداقل موجوی برای برداشت وجه در این سایت 2 دلار می باشد. از قسمت Games می توانید هم بازی کرده و هم تبلیغات تماشا کرده و درآمد کسب کنید.

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از بازی به تومان

سایت InboxDollar

سایت InboxDollar نیز مانند سایر سایت های درامد از اینترنت با کلیک است و برای کسانی که بیکار بوده و هیچ درآمدی ندارند و ساعات زیادی رابه بیکاری و نت گردی می گذرانند بسیار مناسب است.

سایت کلیکی InboxDollar
سایت کلیکی InboxDollar

از ویژگی های جالب این سایت پرداخت دستمزد بالاتر برای شهروندان ایالات متحده و بریتانیا است. موارد زیادی از کاربران این سایت دیده شده است که با 10 دقیقه کار روزانه درآمد 100 دلاری در ماه دارند. این سایت برای افرادی که از ایالات متحده و بریتانیا هستند بسیار مناسب است.

سایت Scarlet-Clicks

پرداخت سایت Scarlet-Clicks برای کلیک 0.01 دلار (حدود 300 تومان) می باشد که نسبت به پرداختی سایت های دیگر نسبتا مناسب است.

درآمد با کلیک از سایت Scarlet-Clicks
درآمد با کلیک از سایت Scarlet-Clicks

با زیرمجموعه گیری و اعمال کد معرفی درآمد خوبی می توان از این سایت کسب کرد. وقتی موجودی به 2 دلار برسد قابل برداشت است. حتی می توانید دلارهایتان را به بیت کوین تبدیل کرده و به کیف پول دیجیتال خود انتقال داده و به راحتی از ایران برداشت کنید.

سایت Ojooo

سایت Ojooo یکی دیگر از قدیمی ترین وب سایت های درآمد کلیکی تبلیغات است. پرداختی های این وبسایت نیز نسبتا خوب و معدل 0.02 دلار به ازای مشاهده هر تبلیغ است. در این سایت یک برنامه وجو دارد که می توانید آن را به دیگران ارجاع داده و با کلیک دیگران نیز درآمد کسب کنید.

درآمد دلاری با کلیک از سایت Ojooo
درآمد دلاری با کلیک از سایت Ojooo

در این سایت برنامه های زیادی برای کار کردن و کسب درآمد وجود دارد و می توانید با فعالیت بیشتر پاداش دلاری داشته باشید.

سایت PaidVerts

سایت PaidVerts توسط My traffic Value اداره می شود و یکی از قابل اعتماد ترین سایت های کلیکی PTC می باشد. این سایت به ازای مشاهده ویدئو های تبلیغاتی 0.005 تا 200 دلار دستمزد پرداخت می کند.

سایت کلیکی PaidVerts
سایت کلیکی PaidVerts

اگر در این این وب سایت پایدار بوده و صبر داشته باشید ، به مرور زمان پرداختی های خود را به ازای هر کلیکی افزایش خواهد داد. برداشت وجه نیز می توانید از طریق PayPal ، Payza و بیت کوین باشد.

سایت RewardingWays

سایت RewardingWays نیز یکی دیگر از سایت های معتبر کلیکی در جهان می باشد. این سایت با شرکت کاربران در نظرسنجی ها و تکمیل پیشنهادات اقدام به پرداخت دستمزد می کند.

این شرکت 320 هزار کاربر داشته و تاکنون 734 هزار دلار به کاربرانش پاداش پرداخت کرده است. این سایت در همان ابتدا 0.2 دلار هنگام ثبت نام برایتان پرداخت می کند.

سایت RewardingWays
سایت RewardingWays

برای کسب درآمد در این سایت بهترین راه شرکت در نظرسنجی ها و تکمیل پرسشنامه هاست. راه های دیگری نیز از قبیل مشاهده ویدئو ، کلیک بر روی تبلیغات ، دانلود برنامه و … نیز راه های خوبی برای بالا بردن دستمزد هستند.

آموزش کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

برای آموزش کسب درآمد از تبلیغات کلیکی هم می توانید از سایت های ایرانی شروع کنید و هم سایت های خارجی . ولی اگر واقعا در منزل بیکار بوده و وقت آزاد زیادی دارید بهتر است هم در چندین سایت کلیکی ایرانی و هم خارجی ثبت نام کنید تا بتوانید درآمد مناسبی داشته باشید. نحوه ثبت نام در تمامی این سایت ها تقریبا یکسان است.

شما با استفاده از یک ایمیل معتبر به راحتی خواهید توانست ثبت نام کرده و درآمد داشته باشید. برای آموزش ما در یک سایت کلیکی خارجی با درآمد دلاری ثبت نام می کنیم. روند ثبت نام و کار در تمامی این سایت ها تقریبا یکسان است.

با ما همراه باشید…

آموزش ثبت نام و کار با سایت کلیکی NEOBUX

برای ثبت نام در سایت کلیکی NEOBUX روی لینک زیر کلیک کنید.

ثبت نام در سایت کلیکی NEOBUX 
ثبت نام در سایت کلیکی NEOBUX 

ابتدا باید برای خود یک نام کاربری تعیین کنید. نام کاربری باید یکتا بوده و فقط می تواند ترکیبی از حروف و اعداد باشد.

برای خود یک کلمه عبور قوی ، یعنی ترکیبی از حروف ، اعداد و … مشخص کرده و در کادر بعدی همان پسورد را دوباره وارد کنید.

در کادر بعدی ایمیل معتبری وارد کنید. دقت کنید تاییدیه ثبت نام شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد. پس ایمیلی وارد کنید که معتبر بوده و به آن دسترسی دارید.

در کادر referral نیز اگر کد معرف داشته و کسی شما را معرفی کرده است وارد کنید ، و اگر ندارید آن را خالی بگذارید. کد ریکپچا را وارد کرده و در سایت ثبت نام کنید.

بعد از این مرحله ایمیل تاییدیه برایتان ایمیل خواهد شد. به ایمیل خد رفته و روی لینک ارسالی کلیک کرده تا ثبت نام شما تایید شود. اگر تمامی مراحل را صحیح انجام داده باشید ، وارد صفحه زیر خواهید شد.

مشاهده تبلیغات در سایت کلیکی
مشاهده تبلیغات در سایت کلیکی

اگر به لای صفحه دقت کنید ، در کنار نام کاربری خود میزان موجودی حسابتان را مشاهده خواهید کرد. که برای من مقدار 0 دلار را نمایش می دهد. اگر روی نام کاربریتان کلیک کنید ، گزینه های داشبود را می بینید. با این گزینه ها در طول کار با این سایت بیشتر آشنا خواهید شد.

زمانی که برای اولین بار و بدون سرمایه وارد سایت های کلیکی می شوید ، پرکاربرد ترین گزینه ها همان گزینه مشاهده تبلیغات هستند. در این سایت برای مشاهده تبلیغات روی گزینه View Advertisements کلیک کنید. با کلیک بر مشاهده تبلیغات صفحه زیر برایتان باز خواهد شد.

کسب درآمد کلیکی
کسب درآمد کلیکی

“در اکثر سایت های کلیکی شما باید هر روز روی تعداد مشخصی از بنر های تبلیغاتی کلیک کنید ، نه کمتر و نه بیشتر!”

در این سایت این تعداد برابر با 6 عدد می باشد. شما باید روی بنر کلیک کرده و وارد لینک مورد نظر شده و بعد صفحه باز شده را ببنید. همین.

در این سایت بعد از کلیک روی بنر نقطه قرمز رنگی مشاهده می شود که باید روی آن کلیک کرده و وارد صفحه هدف شوید. میزان پرداختی این سایت برای کلیک ها کم 0.001 دلار می باشد. ولی اگر صفحه اصلی خود روی گزینه Surveys کلیک کنید ، وارد صفحه نظر سنجی ها خواهید شد.

قیمت شرکت در نظرسنجی ها مناسب و خوب است. مثلا 0.85 دلار ، یک دلار و … هر چه فعالیت بیشتری داشته باشید و در نظرسنجی های بیشتری شرکت کنید ، نظرسنجی های بیشتری برایتان باز خواهد شد.

کسب درامد کلیکی ارز های دیجیتال

اگر در زمینه ارز های دیجیتال و سرمایه گذاری فعالیت می کنید ، تا کنون با تبلیغات بسیار زیادی در مورد کلیک کن ارز دیجیتال ببر ، یا درآمد کلیکی بیت کوین ، درآمد کلیکی شیبا و …. شنیده باشید. اکثر این تبلیغات توسط گروه هایی در تلگرام در حال انجام است تا بتوانند زیر محموعه های خود را افزایش دهند.

در این مورد باید بدانید اکثر این سایت ها بر خلاف سایت های کلیکی که بیان کردیم کلاهبرداری هستند. اگر در این سایت ها عضو شوید خواهید دید برای اینکه بتوانید کوین هایی را که به دست آورده اید برداشت کنید ف باید زمان بسیار زیادی صرف کرده و در سایت در هر مثلا 10 دقیقه یک بار کلیک کنید.

زمانی که کوین هایتان به نزدیکی میزان قابل برداشت برسد یا عملیات استخراج متوقف خواهد شد و یا از شما خواسته می شود مبلغی واریز کرده و حسابتان را ارتقا دهید.

هستند کسانیکه با واریز وجه حساب خود را ارتقا داده و با گرفتن زیر مجموعه درآمد خوبی کسب می کنند ، ولی کم نیستند سایت هایی که بعد از کار کشیدن از سیستم های شما و استخراج ارز ها توسط شما ، دیگر حاضر به پرداخت کوین ها و دستمزدتان به شما نیستند.

سوالات متداول

درآمد سایت های کلیکی چقدر است؟

ماهیانه کمتر از 20 هزار تومان!
ولی اگر در همان سایت فعال بوده و کار هایی از قبیل زیر مجموعه گیری و … نیز داشته باشید می توانید ماهی تا 300 هزار تومان با تایم کاری کم درآمد داشته باشید. مثلا با 10 سایت کلیکی همکاری کنید و روزی فقط سه ساعت زمان برای کل این سایت ها صرف کنید ، ماهی حدود 3 میلیون درآمد خواهید داشت.

درآمد کلیکی سایت خارجی چقدر است؟

بستگی به نوع پرداخت سایت دارد. به عنون مثال اگر سایت به ازای هر کلیک 0.01 دلار پرداخت کرده و روزانه به شما 6 بنر برای کلیک دهد ، درآمد کلیکی روزانه شما 0.06 دلار بوده و ماهانه 1.8 دلار درآمد کلیکی خواهید داشت!

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

18 دیدگاه برای “آموزش کسب درامد از تبلیغات کلیکی-بهترین سایت های کلیکی ایرانی و خارجی ptc

 1. امیرحسین

  عالی است

 2. amir

  سلام وقت بخیر . دوستانی که به دنبال سایت های کلیکی معتبر هستند به من پیام بدن

 3. محمد امین

  با سلام
  کسب درامد کلیکی از سایت ایرانی دارای نماد الکترونیکی هر کلیک160تومان
  من خودم از سایتشون برداشت داشتم.

  • بهار

   اسم سایت چیه

 4. علی رستمی

  سلام خوب بود

 5. ابوالفضل

  کسب در آمد

 6. محراب

  با سلام
  یک سایت هست که درآمد دلاری خوبی داره و به محض ثبت نام ده دلار میده و برای مشاهده هر تبلیغ هم از یک تا چند دلار میده.

 7. علیرضا

  چرته من سی تا رفرال رو هم تکمیل کردم میگه 25 یورو بزن تا پول رو برات بزنیم منم گفتم بییییه

 8. امین

  باسلام یک سایت هست که درامد دلاری خوبی داره به محض ثبت نام 10 دلار پاداش میده وبرای مشاهده هرتبلیغ هم از یک تا چند دلار میده وبرای دریافت درامد هم راههای مختلفی گذاشته

  • زهرا

   سایتشو میشه بگین

 9. فرهاد احمدی

  ممنون

 10. yasin

  خوبه

 11. اسماعیل

  سلام ممکنه توضیح بدید ما که توی ایران هستیم چطور میتونیم درآمدی که از این سایت رو داشتیم رو نقد کنیم؟

 12. ستاره

  سلام پول به حساب تون آمد؟ چون من مبلغ رو که کسب کردم برای برداشت گفت باید 29 نفر دیگه رو جذب کنم تا بتوانم پول رو برداشت کنم، آیا کسی از این سایت پول گرفته؟

 13. ستاره

  سلام پول به حساب تون آمد؟ چون من مبلغ رو که کسب کردم برای برداشت گفت باید 29 نفر دیگه رو جذب کنم تا بتوانم پول رو برداشت کنم، آیا کسی از این سایت پول گرفته؟

 14. مژده

  من دیدگاه عالی دارم

 15. لقمان

  با عرض سلام و خسته نباشید ببخشید برداشت ها را به چه صورت میتوان انجام داد

  • زینب اصغری

   با سلام
   معمولا در سایت های ptc برای کاربران حساب های کاربری ایجاد میشه و تسویه حساب به صورت ماهانه و یا زمانی که به حد مشخصی رسید با توجه به درگاه های پرداختی سایت به حساب کاربران واریز میشه.

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.