پارت کلیک چیست؟ – تبلیغات کلیکی ارزان Partclick

پارت کلیک چیست؟

پارت کلیک Partclick یکی از سایت های کلیکی و یا همان تبلیغات کلیکی معتبر در ایران می باشد که می توان با کلیک کردن بر روی تبلیغات در این سایت درآمد داشت. از طرف دیگر می توانید با ثبت تبلیغات در این سایت رتبه بندی سایت خود در گوگل را بهبود بخشید. در واقع پارت کلیک یک سایت کلیکی برای کسب درآمد بوده و می توان در آن با قیمت مناسب وب سایت خود را تبلیغ کرده و رتبه آن را بالاتر برد.

در این مقاله سایت کلیکی پارت کلیک را معرفی کرده و نحوه کسب درآمد از آن را آموزش می دهیم. برای ورود به وبسایت پارت کلیک بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نام سایتپارت کلیک
وبسایتPartclick.ir
نوع فعالیتتبلیغات کلیکی
کاهبرداریخیر

پارت کلیک چیست؟

پارت کلیک Partclick یک سایت کلیکی می باشد که هم می توان در آن تبلیغات قرار داده و هم می توان با کلیک کردن و مشاهده تبلیغات در آن به درآمد رسید. این سایت معتبر بوده و حدود 10 سال می باشد که در زمینه تبلیغات کلیکی و کسب درآمد از آن فعالیت دارد. پارت کلیک یک سایت کلیکی رایگان می باشد ؛ یعنی برای ثبت نام و مشاهده تبلیغات نیازی به واریز وجه نبوده و می توان به راحتی و با کلیک کردن به درآمد رسید.

البته ناگفته نماند میزان درآمد از پارت کلیک و یا هر سایت کلیکی دیگری بسیار کم بوده و نمی توان به آن با دید درآمد ثابت نگریست. ولی برای دانش آموزان و افرادی که زمان زیادی را در اینترنت می گذرانند می تواند به عنوان یک درآمد پاره وقت مناسب باشد.

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

آموزش کسب درآمد از پارت کلیک

زمانی که وارد سایت پارت کلیک می شوید در صفحه اول آن تعرفه ها و قرار دادن تبلیغات را می بینید. استفاده از این سایت بسیار راحت بوده و به راحتی می توانید در آن ثبت نام کرده و درآمد داشته باشید. برای کسب درآمد از پارت کلیک ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید. بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید.

ثبت نام در پارت کلیک

با کلیک بر روی لینک ثبت نام فرمی برایتان باز خواهد شد که باید اطلاعات خواسته شده وارد کنید.

در قسمت نام کاربری ترکیبی از حروف انگلیسی و عدد را وارد کرده و بعد شماره تلفن ، ایمیل ، استان ، رمز و تکرار کلمه عبور را وارد کرده و کد ریکپچا را نیز وارد کرده و به راحتی ثبت نام کنید.

ثبت نام در پارت کلیک
ثبت نام در پارت کلیک

اگر پیغام تایید را مشاهده کردید از قسمت ورود وارد میز کار خود (پنل کاربری) شوید.

ورود به پارت کلیک
ورود به پارت کلیک

اگر مراحل بالا را به درستی انجام داده باشید ، باید میز کار خود را مشاهده کنید.

در همین صفحه با کلیک کردن می توان درآمد داشت. قبل از کلیک کردن ابتدا پروفایل کاربری خود را تکمیل کرده و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

میز کارددر partclick
میز کارددر partclick

از قسمت نام و نام خانوادگی اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. نام و نام خانوادگی را به درستی وارد کنید زیرا امکان ویرایش آن وجود ندارد.

از قسمت شماره حساب می توانید شماره شبای بانکی خود و نیز شماره کارت خود را وارد کنید. واریزی ها به این شماره حساب شما انجام خواهند شد.

تغییر رمز عبور نیز از همین منو قابل انجام است.

تبلیغات کلیکی ارزان Partclick

برای تبلیغات کلیکی ارزان Partclick بعد از ثبت نام وارد حساب کاربری و یا همان میز کارتان شوید.

کسب درآمد از پارت کلیک (1)
کسب درآمد از پارت کلیک (1)

در شکل بالا دو روش برای درامد وجود دارد. شماره ها یعنی در هر کدام از این روش ها آن تعداد تبلیغ وجود دارد که باید بر روی آنها کلیک کرده و در صفحه مورد نظر 50 ثانیه بمانید. این تعداد تبلیغات در طول روز ممکن است اعداد متفاوتی برای شما نشان دهد.

برای مثال بر روی مشاهده لیست از قسمت “لیست تبلیغات کلیکی” کلیک کنید.

همانطور که در شکل زیر می بینید 3 صفحه برای کلیک وجود دارد. بر روی یکی از آنها کلیک کنید.

کسب درآمد از پارت کلیک (2)
کسب درآمد از پارت کلیک (2)

بعد از باز شدن صفحه مورد نظر باید 50 ثانیه در صفحه بمانید تا مبلغ 50 تومان و یا همان 500 ریال به حساب کاربریتان واریز گردد.

کسب درآمد از پارت کلیک (3)
کسب درآمد از پارت کلیک (3)

اگر به عقب برگشته و صفحه را رفرش کنید ، خواهید دید آن تبلیغ از میز کارتان حذف شده و 50 تومان نیز به حساب کاربری شما واریز شده است.

کسب درآمد از پارت کلیک (4)
کسب درآمد از پارت کلیک (4)

حال می توانید روی تبلیغات دیگر نیز به همین صورت کلیک کنید. دوباره به میز کارتان برگشته و این بار بر روی ” لیست تبلیغات سرچ گوگل” (جستجو در صفحات گوگل) کلیک کنید. دراین قسمت نیز دو تبلیغ می بینید.

کسب درآمد از پارت کلیک (5)
کسب درآمد از پارت کلیک (5)

برای مثال در آدرس سایت در شکل بالا می بینید نوشته شده است sitsazan.ir . بر روی بازدید کلیک کنید.

خواهید دید وارد گوگل شده و در قسمت جستجو کلمه سایت سازان نوشته شده است.

کسب درآمد از پارت کلیک (6)
پارت کلیک چیست؟ - تبلیغات کلیکی ارزان Partclick 1

از نتایج جستجوی گوگل sitsazan.ir را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید.

در صفحه باز شده باید حدود 50 ثانیه منتظر بمانید و به پایین صفحه مراجعه کنید تا کلمه قرمز رنگ “کسب درآمد” مانند شکل زیر نشان داده شود. بعد از مشاهده آن بر روی آن کلیک کرده و به میز کارتان منتقل خواهید شد.

کسب درآمد از پارت کلیک (7)
کسب درآمد از پارت کلیک (7)
کسب درآمد از پارت کلیک (8)
کسب درآمد از پارت کلیک (8)

برداشت از پارت کلیک

برای برداشت از پارت کلیک وارد حساب کاربری خود شده و از منوی “حساب کاربری” گزینه درخواست واریز را انتخاب کنید.

برداشت از پارت کلیک
برداشت از پارت کلیک

علاوه بر برداشت می توانید از درآمدی که با کلیک کردن کسب کرده اید ، برای تبلیغات وبسایت خودتان نیز استفاده کنید.

بازاریابی پارت کلیک

از قسمت منو ها اگر بر روی بازاریابی کلیک کنید می توانید یک کد معرف دریافت کرده و آن را در اختیار دوستان و آشنایانتان قرار داده و یا در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید. افرادی که با کد رفرال شما در پارت کلیک عضو شده و با کلیک درآمد داشته باشند ، مبلغی برابر با 10 درصد از سود آنها به حساب شما واریز خواهد شد.

ناگفته نماند افرادی که شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام اقدام به تبلیغات میلیونی پارت کلیک می کنند ، قصد بازاریابی و جذب افراد بیشتر با کد رفرال خود را دارند تا سود دریافتی خود از پارت کلیک را افزایش دهند.

انجمن پارت کلیک

در قسمت منوها انجمن پارت کلیک را نیز می بینید. در این قسمت اطلاعات مفیدی از قبیل اعلام وصولی های پارت کلیک از سال 1394 ، اخبار و اطلاعیه های پارت کلیک ، مطالب آموزشی و … را می بینید.

مزایای سایت پارت کلیک

ما در این مقاله نحوه کسب درآمد از پارت کلیک را آموزش دادیم. هر سایت و مجموعه ای دارای مزایا و معایبی می باشد و ما در ایت قسمت این موراد را بررسی می کنیم. ابتدا مزایای پارت کلیک را بیان کرده و بعدا معایب آن را نیز عنوان خواهیم کرد.

  • ✔️ امکان کسب درآمد کلیکی : سایت پارت کلیک یکی از سایت های کلیکی معتبر در ایران می باشد که امکان کسب درآمد اینترنتی را برای مشتریانش فراهم کرده است. کاربران با کلیک کردن و مشاهده تبلیغات می توانند درآمد (هر چند اندک) داشته باشند.
  • ✔️ ثبت نام رایگان : در بسیاری از سایت های تبلیغات کلیکی کاربران در همان ابتدا باید پلن هایی را خریداری کنند. در صورتی که برای درآمد داشتن از پارت کلیک نیازی به واریز اولیه نمی باشد. و در وبسایت آن نیز توصیه اکید شده است که تنها برای گرفتن تبلیغات واریزی داشته باشید.
  • ✔️ تبلیغات به صرفه : از به پارت کلیک مراجعه کنید خواهید دید نسبت به تبلیغات بنری قیمت ها مناسب تر می باشد.
  • ✔️ شفافیت کاری : اگر به وبسایت پارت کلیک مراجعه کنید خواهید دید صراحتا اعلام شده کسب درآمد کلیکی از این سایت کم بوده و تبلیغات در خصوص درآمد میلیونی پارت کلیک صحت نداشته و از سوی این مجموعه نمی باشد.

معایب پارت کلیک

  • ⚡️ در آمد پایین : از اصلی ترین معایب پارت کلیک و یا هر سایت کلیکی درآمد بسیار پایین آن می باشد. برای مثال در پارت کلیک اگر سود بازاریابی کاربر را حساب نکنیم (اگر حساب کنم باز هم تفاوت چندانی ندارد!) میان درآمد ماهیانه فرد به 20 هزار تومان خواهد رسید که بسیار کم می باشد. حتی اگر فرد 10 روزانه از 10 سایت کلیکی درآمد داشته باشد ، باز هم ماهیانه 2 میلیون درآمد خواهد داشت که در ازای وقتی که برای کلیک کردن صرف می کند بسیار ناچیز است.
  • ⚡️ مشکلات برداشت : در قسمت نظرات کاربران و پرسش های آنها آنچه توجه ما را به خود جلب کرد ناتوانی آنها در عدم برداشت می باشد که ادعا کرده اند نمی توانند از سایت برداشت کنند. ولی با مراجعه به آموزش ها به این نتیجه رسیدیم کاربران با ثبت شماره شبای بانکی خود و … می توانند به راحتی درآمد کسب کرده و موجودی حساب کاربری خود را برداشت کنند.
  • ⚡️ امکان کلاهبرداری : همانطور که بیان کردیم پارت کلیک یکی از سایت های کلیکی معتبر در ایران می باشد. ولی سایت های کلیکی زیادی ایجاد شده و اقدام به کلاهبرداری به روش های مختلفی کرده اند . و جدیدا کلابرداری های سایت های کلیکی افزایش رو به رشدی داشته است.

تبلیغات در پارت کلیک چگونه است؟

تبلیغات در پارت کلیک به دو صورت انجام می شود:

  • 📍 تبلیغات کلیکی
  • 📍 تبلیغات سرچ گوگل

تبلیغات کلیکی پارت کلیک

تبلیغات کلیکی پارت کلیک به این صورت می باشد که کاربران بر روی تبلیغ شما در سایت شما کلیک می کنند.

با ثبت تبلیغ کلیکی کاران بر روی تبلیغ شما کلیک کرده و به مدت 50 ثانیه بر روی صفحه ای که تبلیغ آن را قرار داده اید ، باقی می ماند. این امر باعث بهبود رتبه بندی شما در گوگل شده و باعث می شود صفحات وبسایت شما سریعتر  در گوگل ، بینگ و سایر موتور های جستجو ایندکس شوند.

تبلیغات سرچ گوگل پارت کلیک

تبلیغات سرچ گوگل پارت کلیک همان جستجو در صفحات گوگل می باشد. با ثبت تبلیغ سرچ گوگل کاربر کلمه کلیدی مورد نظر شما را در صفحه گوگل جستجو کرده و سایت شما را پیدا کرده و بر روی آن کلیک می کند. کاربر بعد از باز کردن صفحه مورد نظر شما حدود 50 ثانیه در صفحه شما می ماند.

این امر باعث می شود ورودی های گوگل شما افزایش پیدا کرده و شما با آن کلمه کلیدی رتبه بهتری در گوکل پیدا کنید. بنابر مطالب بیان شده در پارت کلیک بازدهی تبلیغات کلیکی بهتر از تبلیغات بنری بوده و در عین حال هزینه کمتری برای مدیران سایت دارد.

کلاهبرداری پارت کلیک

با توجه به تحقیقات انجام شده تاکنون شاهد هیچ گونه کلاهبرداری از پارت کلیک نبوده ایم و هیچ شکایت رسمی از سوی کاربران و مشتریان این سایت دریافت نشده است. تنها در نظرات کاربران شاهد مشکلاتی از قبیل عدم توانایی بعضی از مشتریان در برداشت هایشان هستیم که ناشی از عدم آموزش آنها و یا ثبت اشتباه شماره کارت و شمارت شبای آنها می باشد و با تماس با پشتیبانی مشکل مورد نظر آنها حل خواهد شد.

نتیجه گیری

پارت کلیک یکی از سایت های تبلیغات کلیکی در ایران می باشد. ثبت نام در این سایت رایگان بوده و برای کسب درآمد از آن نیازی به واریز وجه نمی باشد. کاربرانی که در سایت ثبت نام می کنند در میز کارشان صفحاتی که باید بر روی آنها کلیک کنند را مشاهده می کنند.

کاربران می توانند پول هایی که در حساب کاربری خود جمع کرده اند را برداشت کرده و یا از آن برای تبلیغات و خرید کلیک استفاده کنند.

در این مقاله نحوه کار پارت کلیک ، ثبت نام و کسب درآمد را از آن را به صورت تصویری و گام به گام آموزش دادیم.

هنگام ثبت نام و فعالیت در سایت های کلیکی حتما به این نکته توجه کنید که درآمد حاصل از کلیک بسیار پایین می باشد و اصلا نمی توان به آن دید یک شغل نگریست. حتی درآمد دلاری از تبلیغات کلیکی نیز برای کاربران به صرفه نمی باشد. زیرا مراحل برداشت ، انتقالات و تبدیل دلار به ریال به حدی شامل کارمزد های بالا می شود که عملا سود چندانی برای کاربر ندارد. پس این سایت های تبلیغاتی و درآمد کلیکی برای محصلان و نوجوانانی که تایم زیادی را در اینترنت سپری می کنند ، می تواند مناسب باشد.

آیا پارت کلیک کلاهبرداری است؟

خیر

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.