ثبت نام در صرافی BW Exchange (بی دبلیو) – آموزش تصویری

صرافی Bw

صرافی BW چیست؟

صرافی BW Exchange – بی دابلیو یا بی دبلیو در سال 2017 در کشور کره جنوبی افتتاح شده و به ثبت رسید. در این صرافی می توان بیش از 200 ارز دیجیتال را خرید کرده و آن را به عنوان سرمایه گذاری نگهداری کرد و یا با آن به معامله پرداخت. این صرافی با تراکنش مالی بیش از یک میلیارد دلار در روز یکی از پراستفاده ترین و بهترین صرافی های جهان است. این صرافی در رده 10 بورس برتر جهان قرار دارد.

بخوانید : بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

مشخصاتتوضیح
نام صرافیBW Exchange – (بی دابلیو یا بی دبلیو)
سال تاسیس2017
کشورکره جنوبی
تعداد ارز های دیجیتال موجودبیش از 200
تراکنش مالیبیش از 1 میلیارد دلار در روز
رده بندی صرافیبین 10 صرافی برتر
جدول توضیح و مشخصات صرافی بی دبلیو

آموزش ثبت نام در صرافی BW Exchange

برای ثبت نام در صرافی BW وارد سایت رسمی این صرافی https://www.bw.io/  شده و با توجه به مراحل مشخص شده در شکل زیر روی Sign UP کلیک کنید تا وارد قسمت ثبت نام و وارد کردن اطلاعات شوید.

صفحه اصلی صرافی BW
صفحه اصلی صرافی BW
ثبت نام BW
ثبت نام BW

در این صفحه یک ایمیل معتبر وارد کرده و برای حساب خود یک کلمه عبور مشخص کنید. سپس روی Send Code کلیک کنید تا کدی جهت معتبر بودن ایمیل ، به ایمیل شما ارسال گردد. ایمیلتان را چک کرده و کد را در قسمت مربوطه وارد کنید.

ورود اطلاعات در صرافی BW
ورود اطلاعات در صرافی BW

تیک قبول قوانین این صرافی را بزنید و روی  Register کلیک کنید . بعد از ورد از شما خواسته می شود تا مراحل تایید دو مرحله ای را انجام دهید. در ادامه به آموزش کامل آن خواهیم پرداخت.

پنل شخصی صرافی BW Exchange
پنل شخصی صرافی BW Exchange

ورود به BW

برای ورود به BW ابتدا وارد وب سایت رسمی این صرافی شده و روی Login کلیک کنید. بعد از وارد کردن ایمیل و کلمه عبور از شما خواسته می شود اگر تایید هویت پیامک را انجام داده اید یک پیامک مبنی بر ارسال کد ورود به گوشی به موبایلتان ارسال گردد. اگر هم احراز هویت دو مرحله ای گوگل را انجام داده اید ، کدی که هر یک دقیقه یک بار در اپلیکیشن تولید می شود را در قسمت مربوطه وارد کنید. با وارد کردن این سه اطلاعات به صورت صحح وارد ناحیه کاربری خود خواهید شد.

احراز هویت دو مرحله ای صرافی BW

صرافی BW و یا سایر صرافی ها بعد از ثبت نام و در حین مراحل از کاربر خواسته می شود که خود را با استفاده از شماره موبایل و یا اپلیکیشن Google Athenticator احراز هویت کنند. برای ورود به اکانت خود حتما باید یکی از این دو احراز هویت را انجام دهید. توجه کنید اکثر صرافی های بین المللی برای ایرانیان تحریم می باشد و هر روز به این لیست افزوده می شود.

بهتر است هنگام ثبت نام در صرافی ها احراز هویت خود را با شماره موبایلتان که نشان دهنده ایرانی بودن شماست انجام ندهید. تا بعدا اگر صرافی ایران را تحریم کرد متوجه ایرانی بودن شما نشوند. احراز هویت با اپلیکیشن Google Athenticator بهترین گزینه می باشد. بعد از ثبت نام شکل زیر را در صفحه خود مشاهده خواهید کرده که به شما پیشنهاد می شود خود را تایید هویت کنید.

احراز هویت دو مرحله ای گوگل
احراز هویت دو مرحله ای گوگل

در این مرحله از شما خواسته می شود اپلیکیشن Google Athenticator را دانلود کرده و در گوشی خود نصب کنید. حال روی مرحله بعد کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن گوگل
دانلود اپلیکیشن گوگل

در این صفحه یک بارکد و یک کد بازیابی مشاهده خواهید کرد. این کد بازیابی برای زمانی است که اگر مشکلی برای گوشی شما پیش آمد ، بتوانید حساب خود را بازیابی کنید. حال در گوشی خود اپلیکیشن را باز کرده و روی علامت (+) داخل اپلیکیشن کلیک کنید . دو گزینه مشاهده خواهید کرد : Scan a QR code  و Enter a setup key  .

اگر گزینه Scan a QR code  را انتخاب کنید ، باید از صفحه مانیتور بارکد را اسکن کنید تا صرافی مورد نظر را در اپلیکیشن که در حال ایجاد کد می باشد را مشاهده کنید. و اگر گزینه Enter a setup key  را انتخاب کنید ، کد بازیابی را در این قسمت وارد کنید.

اسکن بارکد
اسکن بارکد

کد بازیابی را یادداشت کرده و نگهداری کنید تا در موقع نیاز بتوانید از آن استفاده کنید. زیرا بدون کد حسابتان در صورت نبود گوشی قابل بازیابی نخواهد بود. در مرحله بعد یک کد به ایمیل شما ارسال خواهد شد .کد را وارد کرده و کدی را که توسط اپلیکیشن Google Athenticator تولید می شود را در کادر مربوطه وارد کنید. Enable Google verification را کلیک کنید تا احراز هویت شما به اتمام برسد.

ارسال کد
ارسال کد
اتمام احراز هویت
اتمام احراز هویت

شارژ حساب صرافی BW

برای شارژ حساب صرافی BW وارد حساب کاربری خود شده و از بالا گوشه سه خط سمت راست کلیک کنید . مطابق شکل روی Assets کلیک کنید.

شارژ حساب صرافی BW
شارژ حساب صرافی BW

حال روی Deposit کلیک کنید تا بتوانید نوع ارز خود را انتخاب کرده و حساب خود را شارژ کنید. در این صرافی می توانید با 12 نوع ارز حساب خود را شارژ کنید.

شارژ حساب BW
شارژ حساب BW
انتخاب ارز دیجیتال
انتخاب ارز دیجیتال

شماره کیف پول خود را کپی کرده و هنگام انتقال وجه از کیف پول خودتان به کیف پول این صرافی در شماره کیف پول مقصد آن شماره را وارد کنید تا حسابتان شارژ گردد.

برداشت از صرافی BW

برای برداشت از صرافی BW وارد حساب کاربری خود شده و از بالا گوشه سه خط سمت راست کلیک کنید . مطابق شکل روی Assets کلیک کنید.

برداشت از حساب صرافی BW
برداشت از حساب صرافی BW

حال روی  Withdrawal کلیک کنید تا بتوانید نوع ارز خود را انتخاب کرده و از حساب خود برداشت کنید. شماره کیف پولی که می خواهید ارز برداشتی در آن واریز گردد و نیز میزان مبلغ برداشتی را بر خسب ارزی که انتخاب کرده اید در کادر مربوطه وارد کنید.

برداشت از حساب BW
برداشت از حساب BW
وارد کردن شماره کیف پول

وارد کردن شماره کیف پول

کمیسیون BW

محاسبه کمیسیون BW تا حدودی متفاوت تر از صرافی های دیگر می باشد. یعنی بستگی به نوع حضور شما در صرافی دارد. یعنی شما به عنوان Maker (سفارش گذار) در بازار حضور خواهید یافت و یا Taker (سفارش بردار)؟ زمانی که شما اقدام به سفارش گذاری در بازار سرمایه می کنید در واقع نقش میکر دارید. در حالیکه کسی که اقدام به پر کردن سفارش شما دارد ، نقش تیکر دارد. صرافی ها برای این دو نقش هزینه های متفاوتی را در نظر گرفته اند. برای استعلام دقیق هزینه های جفت ارز ها برای این دو نقش روی لینک زیر کلیک کنید.

https://www.bw.com/feesRate

کمیسیون صرافی BW
کمیسیون صرافی BW

ارز های صرافی BW

صرافی BW بیش از 200 ارز دیجیتال را پشتیبانی نموده و تقریبا 30 جفت ارز را در آن مورد معامله و یا در اصطلاح اکسچنج قرار داد. با توجه به آموزش های داده شده در ابتدای مقاله می توانید حساب خود را شارژ کرده و ارز دیجیتال مورد نظر خود را نیز خریداری نمایید. با تنوع رمز ارز های این صرافی می توانید ارز های مستعد رشد را شناسایی کرده و با خرید آنها به سود خوبی دست یابید.

تحریم صرافی BW

صرافی BW برای ایرانیان تحریم نمی باشد. فقط همیشه دقت کنید که اگر در بازار فارکس و یا ارز های دیجیتال فعالیت دارید، با توجه به مشکلات سیاسی بین کشور ها هر لحظه احتمال عدم پشتیبانی بروکر و یا صرافی مورد نظر شما از طرف آن کشور وجود دارد. شاید شرکت های مورد نظر شما ایرانیان را تحریم کنند.

پس همیشه توجه داشته باشید اگر از طرف صرافی پیغامی مبنی بر عدم ارائه سرویس مشاهده کردید ، سریعا موجودی خود را تا مهلت مقرر برداشت کنید تا حسابتان بلوکه نشود. البته بعد از بسته شدن حساب نیز می توان با طی مراحلی به موجودی خود دست یابید. ولی دردسر هایی برای آن وجود دارد. ولی در حال حاضر ایرانیان در صرافی BW تحریم نیستند.

پشتیبانی صرافی BW

صرافی BW دارای یک سیستم پرسش پاسخ قوی می باشد . و کاربران می توانند سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ پشتیبانان را مشاهده کنند. از طرف دیگر جهت راحتی کاربران و مشتریان و پشتیبانی بهینه از آنان کانال تلگرامی ( https://t.me/BW_support ) جهت آموزش مشتریان این صرافی راه اندازی شده است. البته این کانال علاوه بر آموزش ، جنبه تبلیغاتی نیز دارد.

امنیت صرافی BW

تا کنون گزارشی از هک شدن و ایجاد اختلال در حساب های مشتریان این صرافی مشاهده نشده است. پس به جرات می توان گفت این صرافی از لحاظ بستر امنیتی بسیار قوی می باشد. و می توان با اطمینان خاطر در آن حساب باز کرد. این صرافی نیز مانند بسیاری از صرافی های معتبر و معروف جهانی برای ورود کاربران از تایید هویت دو مرحله ای (2FA) استفاده می کند. این نوع تایید هویت امنیت حساب کاربران را بسیار بالا می برد. از طرف دیگر این شرکت سرمایه گذاری های زیادی بابت امنیت حساب کاربران انجام داده است.

صرافی BW
صرافی BW

صرافی BW برای ایرانیان

صرافی BW در حال حاضر (24 آوریل 2021) برای ایرانیان تحریم نیست و ایرانیان می توانند در این صرافی بین المللی ثبت نام کرده و در آن واریز و برداشت و معامله انجام دهند. ایرانیان بسیار راحت می توانند ابتدا وب مانی ، پرفکت مانی و یا سایر کیف پول های خود را شارژ کرده و بعد مبلغ را به شماره کیف پول صرافی BW انتقال دهند. نحوه مشاهده شماره کیف پول در قسمت نحوه شارژ حساب این صرافی قابل مشاهده است.

کلام آخر

بازار ارز های دیجیتال گامی نو در سراسر جهان می باشد. بسیاری از ایرانیان وجود دارند به صرافی های داخلی و یا بین المللی ارز های دیجیتال وصل شده و اقدام و خرید و فروش ارز های دیجیتال کنند. به این دلیل سایت آموزشی ایتسکا مراحل را ساده کرده و آموزش ثبت نام در صرافی های بین المللی و ایرانی را آموزش داده داده است.

تا کاربران بتوانند بدون اتلاف وقت و بروز مشکل خاصی در این صرافی ها ثبت نام کرده و ارز های دیجیتال مورد علاقه خود را خریداری کنند. البته در این سایت علاوه بر معرفی صرافی های معتبر ارز های دیجیتال به معرفی بروکر های ایرانیان نیز پرداخته ایم. تا مشتریان با خیال راحت بتوانند متناسب با شرایط خود بروکر مناسب را انتخاب کرده و افتتاح حساب کنند.

سوالات متداول

لینک ورود به صرافی BW چیست؟

شما میتوانیداز این لینک وارد صرافی بی دبلیو شوید:  https://www.bw.io/

آیا صرافی بی دبلیو امن است؟

تا کنون گزارش هک یا نفوذ به صرافی بی دبلیو مشاهده نشده بنابر این صرافی بی دبلیو یکی از صرافی های امن به حساب می آید.

آیا صرافی bw ایرانیان را تحریم کرده است؟

خیر . این صرافی مشکلی با حضور ایرانیان ندارد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

5 دیدگاه برای “ثبت نام در صرافی BW Exchange (بی دبلیو) – آموزش تصویری

 1. Ehsan

  سلام.. ببخشید گوشی منو دزدیدن و بنده رمز athenticaro در دسترسم نیست.. با ایمیل توانستم وارد صرافی bw بشم ولی برای برداشت حسابم نیاز به رمز دارم.. چیکار باید بکنم؟؟؟

  • سعید محمدی

   سلام. وقتتون بخیر. برای این موضوع باید به صرافی ایمیل ارسال کنید.

 2. Erfan

  سلام.من بارکد رو یادداشت نکردم.برنامه گوگل هم پاک شده چی کار کنم؟آیا صرافی قابلیت بازیابی کد دو مرحله ای دارد؟

 3. امیر

  سلام
  پس چرا سایت بالا نمیاد برامون.مشگلی پیش اومده

  • سعید محمدی

   درود. وقت بخیر.
   سایت بی دابلیو بدون مشکل لود میشود. لطفا مجدد بافیلتر شکن تست نمایید.

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.