معرفی 18 تا از بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال

بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال

چندین ارز دیجیتال در بازار وجود دارد و ارزش اکثر آنها در حال کاهش است. ارزهای رمزنگاری شده مختلف از دیدگاه های مختلف ایجاد شده اند. بنابراین، درک این دیدگاه ‌های متمایز از طرف سرمایه‌گذاران، و سرمایه‌گذاری بر این اساس ضروری است تا بازدهی را که انتظار دارید، دست آورید. چندین وب سایت کریپتو وجود دارند که اطلاعاتی را در مورد وضعیت فعلی بازار کریپتو و نحوه عملکرد بهترین ارزهای دیجیتال سودآور را ارائه می دهند.

همچنین وب‌سایت ‌های تحقیقاتی رمز ارز نیز وجود دارند که می ‌توانند اطلاعات دقیقی در مورد شکل‌گیری رمزارزهای خاص ارائه دهند، تا سرمایه گذاران بتوانند آگاهانه تصمیم بگیرند و بر اساس نتایج مورد نظر خود سرمایه گذاری کنند. اما سرمایه‌گذاران باید بدانند که برخی از سایت ‌ها نیز وجود دارند که جعلی هستند و اطلاعات اشتباه را به کاربران می ‌دهند.

سرمایه گذاران باتجربه به خوبی از این وب سایت ها آگاه هستند و در تشخیص اطلاعات جعلی مهارت دارند. در این مقاله قصد داریم بهترین سایت تحلیل قیمت ارز را که سرمایه‌گذاران باید در سال 2023 با آنها آشنا باشند را معرفی کنیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه  باشید.

18 تا از بهترین سایت ها برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال

وسایت Crypto Daily
بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال: Crypto Daily

1- Crypto Daily

کارشناسان کریپتو و سرمایه گذاران باتجربه کورکورانه به وب سایت کریپتو دیلی اعتماد دارند. این سایت اطلاعات معتبری را در مورد موضوعات مختلف در مورد بهترین ارزهای دیجیتال اصلی در بازار مانند بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال پرطرفدار پوشش می دهد. کریپتو دیلی بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال بوده و حاوی NFT و داده های مرتبط با متاورژن است.

علاوه بر این، بخش اخبار فوری آن، آخرین داده‌ها و رویداد های ارزهای دیجیتال را در بازارهای اقتصادی و مالی جهانی که بر دارایی ‌های اصلی کریپتو تأثیر می ‌گذارند، و آخرین فناوری‌ های ادغام شده در بازار را ارائه می ‌دهد.

2- CoinMarketCap

کوین مارکت کپ یکی از محبوب‌ ترین وب‌سایت ‌های رمزنگاری است که گزارش‌ های تحلیل بازار دقیقی از جمله نمودارهای قیمت، ارزش بازار و حجم معاملات را تولید می ‌کند. همچنین این وب سایت حجم معاملات روزانه و داده های تاریخی را نشان می دهد.

جنبه‌ای که CoinMarketCap را از بقیه متمایز می ‌کند این است که ردیابی ICO را برای ارزهای دیجیتال و توکن ‌های جدید و پرطرفدار که در بین سرمایه‌گذاران داغ هستند، فراهم می‌ کند. CoinMarketCap بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال می باشد.

3- Lunar Crush

Lunar Crush از فناوری ‌های هوش مصنوعی و ML استفاده می‌ کند تا برخی از ارزشمندترین اطلاعات مربوط به ارزهای دیجیتال را گرد هم آورد. این سایت از فناوری های پیشرفته برای سازماندهی اطلاعات و معنا بخشیدن به آن استفاده می کند.

همچنین لونار کراش بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال است و شامل جمع‌آوری داده‌ها برای فعالیت اجتماعی توییتر، اخبار Reddit، حجم جستجوی Google و موارد دیگر می ‌شود.

4- Messari

مساری یک گردآورنده داده های رمزنگاری است که به سرمایه گذاران کمک می کند اطلاعات مفید و پنهان را جستجو کرده و بر این اساس سرمایه گذاری کنند تا سبد سرمایه گذاری آنها کاملاً مبتنی بر داده باشد. هدف این سایت کمک به سرمایه گذاران در تصمیم گیری معاملات بهتر است.

غربالگر Messari به کاربران خود اجازه می ‌دهد تا سکه ‌ها را بر اساس تعداد مشخصی از وضعیت ‌ها مانند سهام نقدینگی بازار برای جریان دادن به معیارهای داده‌ها و بخش دسته‌ های سکه، مرتب کنند. مساری بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال می باشد.

5- Glassnode

گلس‌نود بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال می باشد و شاخص ‌های نوآورانه بازار زنجیره‌ای مانند بیت‌کوین و اتریوم را تولید می ‌کند. داشبورد رایگان سایت شامل اطلاعاتی مانند فعالیت آدرس، عرضه در گردش، حجم معاملات، کارمزد تراکنش ها و موارد دیگر است.

Glassnode نمودارها و شاخص‌ ها را تسهیل می‌ کند و نمودارهایی را نشان می دهد که خواندن و سفارشی‌سازی آن آسان است.

6- CoinGecko

CoinGecko بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال می باشد و علاوه بر ردیابی قیمت، حجم و ارزش بازار، تحلیلی اساسی از بازار را نیز به شکلی ساده ارائه می دهد. همچنین این سایت ابزارهای مدیریت سبد رمزنگاری را ارائه می دهد تا معامله گران بتوانند دارایی های ارز دیجیتال و سبد معاملاتی DeFi خود را مدیریت کنند.

وبسایت TradingView
وبسایت TradingView: بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال

7- TradingView

تریدینگ ویو یکی از محبوب‌ترین وب‌سایت ‌های رمزنگاری است که ابزارهای نمودار و تحلیل تکنیکال را برای معامله‌گران سهام و ارزهای دیجیتال ارائه می ‌دهد. همچنین این وب‌سایت کریپتو از نمودارهای بسیار دقیق برای کسانی که می‌ خواهند به ویژگی‌ های پیشرفته به صورت بلادرنگ دسترسی داشته باشند، پشتیبانی می ‌کند. تریدینگ ویو بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال می باشد و ابزارهای نمودار آنلاین آن برای کاربران رایگان و باز است.

8- Cryptocompare.com

Cryptocompare.com شامل تیمی از افراد اختصاصی است که هدفشان ارائه واضح ترین و دقیق ترین اطلاعات در مورد صنعت ارزهای دیجیتال است. این سایت امکان دسترسی سرمایه‌گذاران نهادی و خرده‌فروشی را به داده‌های بی‌درنگ و قابل اعتماد در مورد ارزهای دیجیتال برتر در بازار فراهم می‌ کند. Cryptocompare.com یک نمای کلی از بازار ارائه می دهد و بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال می باشد.

9- Coin Metrics

Coin Metrics وب سایتی است که تجزیه و تحلیل و ابزارهایی را برای ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. این پلتفرم داده‌های ارزهای دیجیتال را سازماندهی می ‌کند و آنها را شفاف و در دسترس کاربران قرار می ‌دهد. این به کاربران اجازه می دهد تا ارزهای دیجیتال را بر اساس معیارهای مختلف تجزیه و تحلیل و بررسی کنند.

Coin Metrics بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال می باشد و توسط معامله گران و سرمایه گذاران برای پیش بینی روند بازار و تصمیم گیری آگاهانه استفاده می شود. این وب سایت داده های بیش از 400 معیار و 100 ارز دیجیتال را ارائه می دهد. علاوه بر این، Coin Metrics یک API برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به داده ها برای برنامه های خود دسترسی داشته باشند و از آنها استفاده کنند.

10- CoinDance

CoinDance بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال می باشد. با کمک CoinDance، می توانید اطلاعات مفید زیادی در مورد نحوه ساخت ارزهای دیجیتال بیاموزید. بخش زنجیره‌های CoinDance به شما کمک می ‌کند تا نگاهی به پروتکل ‌های مختلف ساخته شده پیرامون ارز دیجیتال خود بیاندازید.

این بیشتر یک سایت خبری است که در آن آخرین اخبار مربوط به دارایی های مختلف کریپتو را دریافت خواهید کرد. نویسندگان این پلتفرم آماری به روز در مورد حداقل و حداکثر روزانه، مبالغ تراکنش برای دوره انتخاب شده، نوسانات و بسیاری موارد دیگر ارائه می دهند. برای دسترسی به تمامی خدمات سایت باید در آن ثبت نام کنید.

11- CryptoDiffer

CryptoDiffer یکی از محبوب ترین وب سایت های جهان برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال است. هدف اصلی این پلتفرم این است که ارز دیجیتال را برای همه کاربران در دسترس قرار دهد. پورتال اطلاعاتی آن می تواند اطلاعات عینی و بسیار قابل اعتماد در مورد تمام دارایی های مربوطه را بیابد.

خوانندگان می توانند از اطلاعات خود برای نتیجه گیری آگاهانه استفاده کنند و پول خود را عاقلانه سرمایه گذاری کنند. بدون شک CryptoDiffer بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال است. این پورتال قیمت های به روزی را برای هزاران سکه ارائه می دهد که می تواند به شما در تصمیم گیری آگاهانه و ایجاد یک استراتژی موفق برای خرید یا فروش کریپتوکارنسی ها کمک کند.

12- Chain Broker

این منبع به عنوان بهترین سایت برای تحقیق در بازار ارزهای دیجیتال شناخته شده است. Chainbroker.io به لطف اطلاعات دقیقی که در سایت ارائه می دهد محبوب شده است. درChain Broke می توانید اطلاعاتی درباره صرافی، روابط عمومی، رویدادهای بلاک چین، ارزهای دیجیتال و سایر موارد مرتبط با دنیای غیرمتمرکز را مشاهده کنید.

این پلتفرم به طور مداوم آخرین اخبار و محتوای آموزشی در مورد رمز ارزها و فناوری بلاک چین را به روز می کند. علاوه بر این، صفحه صندوق ها اطلاعاتی را ارائه می دهد که برای سرمایه گذاران مبتدی و با تجربه در نظر گرفته شده است. در این سایت می توانید قیمت سکه را بیابید، نمودار حرکت قیمت را مشاهده کرده و سایت هایی که سکه در آن معامله می شود را ببینید. Chain Broker بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال می باشد.

13- Santiment

Santiment وب سایتی است که تجزیه و تحلیل و داده های ارزهای دیجیتال، به ویژه در رسانه های اجتماعی و داده های اساسی را ارائه می دهد. وب سایت از این داده ها برای ارائه اطلاعات ارزشمند و مفید به کاربران استفاده می کند. این سایت از چندین بخش از جمله SAN Business و SAN Chain تشکیل شده است و دارای ویژگی های مختلفی مانند ابزار مقایسه ارزهای دیجیتال می باشد.

Santiment یک پلتفرم غیرمتمرکز است که داده ها و اطلاعاتی را بر اساس اشتراک در اختیار سرمایه گذاران، معامله گران و کاربران فعال بازار ارز دیجیتال قرار می دهد. این سایت منبع خوبی برای تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال بوده و در لیست بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال قرار دارد.

14- CoinMarketCal

CoinMarketCal وب سایتی است که یک تقویم اقتصادی برای دارایی های رمزنگاری شده ارائه می دهد. این وب سایت تمامی رویدادهای مرتبط با ارزهای دیجیتال مانند اخبار، رویدادهای آینده و گذشته و سایر اطلاعات مهم را پوشش می دهد. این سایت به کاربران اجازه می دهد تا رویدادهای مربوط به رمز ارزها را ردیابی و تجزیه و تحلیل کنند. کوین مارکت کال به عنوان یک پایگاه داده به روز، قابل اعتماد و معتبر از اطلاعات اساسی شناخته شده است.

یکی از مزایای این سایت، سیستم ثبت امن و شفاف آن است که به کاربران این امکان را می دهد تا علاوه بر ردیابی، رویدادهای جدید مرتبط با ارزهای دیجیتال را نیز اضافه کنند. این وب سایت یک ویژگی برای فیلتر کردن جستجوی یک سکه خاص ارائه می دهد و کاربران می توانند برای تأیید صحت رویدادها رای دهند. علاوه بر این، کوین مارکت کال بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال می باشد و یک خبرنامه و یک منبع، برای هر رویداد و اخبار ارائه می دهد.

15- Cointelegraph

کوین تلگراف یک وب سایت خبری است که ارزهای دیجیتال، فناوری بلاک چین، برنامه های کاربردی غیرمتمرکز و اینترنت مالی را پوشش می دهد. این شرکت در سال 2013 تاسیس شد و به عنوان یک منبع اطلاعاتی مستقل و معتبر در فضای دارایی دیجیتال محسوب می شود. این وب سایت بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتالمی باشد و تحلیل، اخبار و محتوای آموزشی مرتبط با صنعت ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد.

16- CryptoPanic

CryptoPanic یک پلتفرم جمع‌آوری اخبار است که اخبار و اطلاعات مربوط به ارزهای دیجیتال را ارائه می ‌کند. این وب‌سایت اطلاعاتی را از منابع مختلف از جمله حساب‌ های توییتر، وبلاگ ‌های رسمی پروژه‌های مختلف، یوتیوبرهای محبوب در زمینه ارزهای دیجیتال و وب‌سایت‌ های خبری معتبر جمع‌آوری می ‌کند.

کریپتوپانیک بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال است و علاوه بر ارائه اخبار، دارای ویژگی هایی مانند ردیابی نمونه کارها و هشدار قیمت نیز می باشد. کاربران می توانند به علامت گذاری سیگنال های قیمتی مهم، صعودی یا نزولی رأی دهند. به طور کلی، CryptoPanic یک منبع مفید برای معامله‌گران و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال است که می ‌خواهند با آخرین پیشرفت ‌های این صنعت بروز بمانند.

وبسایت  CryptoQuant
بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال: CryptoQuant

17- CryptoQuant

CryptoQuant وب سایتی است که داده های جامعی را برای تجارت ارز دیجیتال ارائه می دهد. این داده‌ها شامل اطلاعات بازار، داده‌های زنجیره‌ای و شاخص‌ های کوتاه‌مدت یا بلندمدت بیت‌کوین، اتریوم، استیبل کوین ‌ها و آلت‌کوین ‌ها است. این سایت منبع اطلاعاتی قابل اعتماد برای تحلیلگران و معامله گرانی است که می خواهند تصمیمات مبتنی بر داده اتخاذ کنند.

CryptoQuant بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال می باشد و ابزارها و تجزیه و تحلیل هایی را برای کمک به کاربران در تجزیه و تحلیل بازارهای رمزنگاری و یافتن فرصت ها ارائه می دهد. این وب سایت یکی از معتبرترین منابع برای تجزیه و تحلیل داده های زنجیره ای برای ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و اتریوم است.

18- CryptoMiso

CryptoMiso یک سامانه‌ی تحلیلی برای رصد و بررسی عملکرد و رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال مختلف است. این سامانه با بررسی تاریخچه‌ی کامیت‌ های گیت‌ هاب پروژه‌های مختلف، به کاربران اطلاعاتی مفید ارائه می ‌دهد. کریپتو میسو بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال است.

سایت های تحلیل ارز دیجیتال چه کمکی به معامله گران می ‌کنند؟

با استفاده از سایت‌ های تحلیل ارز دیجیتال، مبادله‌گران می ‌توانند به اطلاعات کاربردی و آنالیز‌های مختلف دسترسی پیدا کنند که در بهبود تصمیم‌گیری‌ هایشان موثر هستند. بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال می‌ تواند اطلاعاتی مانند نمودارهای قیمتی و حجم مبادلات، آمار معاملات در بازارهای مختلف، اخبار جدید، تحلیل ‌های فنی و بنیادی و غیره را در اختیار کاربران قرار دهند.

همچنین، با استفاده از این سایت ‌ها، مبادله‌گران می ‌توانند نقاط قوت و ضعف در بازار ارز دیجیتال را شناسایی کرده و بهبود تصمیم‌گیری‌ های خود را تسریع کنند. برای مثال، بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال می ‌تواند به کاربران خود امکان دهد تا آخرین اطلاعات مربوط به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را دریافت کنند و آنها را با دقت بیشتری بررسی کنند. همچنین، این سایت ‌ها می ‌توانند به مبادله‌گران در تشخیص الگوهای بازار کمک کرده و آنها را در پیش‌بینی تغییرات بازار یاری نمایند.

شما بگویید بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال کدام است؟

در این مطلب به نقد و بررسی بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال پرداختیم. برای سرمایه گذاران تازه کار و طرفداران باتجربه کریپتو بسیار مهم است. آنها می خواهند اولین کسانی باشند که از تمام اطلاعات مرتبط در بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوند. ارزهای دیجیتال به سرعت در حال توسعه هستند و ممکن است به نظر برسد که همه حداقل یک بار در مورد آنها شنیده اند.

با این حال، آمار نشان می دهد که کمتر از 10 درصد از مردم ارز دیجیتال خریده یا فروخته اند. سوالات زیادی در این زمینه وجود دارد. برای مثال چگونه تجارت کریپتو را شروع کنیم؟ چگونه ریسک ها را به حداقل برسانیم و سود را به حداکثر برسانیم؟ مبلغ سرمایه گذاری اولیه چقدر باید باشد؟ چه استراتژی معاملاتی را انتخاب کنیم؟ از کجا و چگونه می توان سکه های دیجیتال سودآور و مطمئن را خرید؟

در این مقاله ما مجموعه‌ای از بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال را معرفی کردیم. شما با خواندن این مطلب می توانید با مفیدترین سایت ها در مورد تحلیل قیمت ارز دیجیتال آشنا شوید. همچنین کاربران می توانند با این سایت ها از آخرین اخبار مطلع شوند، پروژه ها را تامین مالی کرده و داده های به روز را از این صفحات دریافت کنند.

برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار موفق رمزنگاری، باید دانش کافی را در این زمینه به دست آورید. بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال که ما در این مبحث معرفی کردیم نیز می توانند در این زمینه به شما کمک زیادی بکنند. اگر شما نیز سایت ها یا پلتفرم هایی را می شناسید که اطلاعاتی در زمینه تحلیل قیمت ارز دیجیتال ارائه می دهند خوشحال می شویم آنها را در بخش کامنت معرفی کنید تا دیگر کاربران نیز بتوانند از آنها استفاده کنند.

لازم به ذکر است که هدف این مقاله فقط اطلاعات دادن در زمینه سایت های تحلیل ارز دیجیتال می باشد. بنابراین کاربران و خوانندگان باید توجه داشته باشند که ارزهای دیجیتال و محصولات مرتبط و NFTها غیرقابل تنظیم هستند و می ‌توانند بسیار خطرناک باشند. پس قبل از ورود به این بازار باید اطلاعات کافی در مورد آن را به دست آورید.

سوالات متداول

بهترین سایت تحلیل قیمت ارز دیجیتال کدام است؟

TradingView محبوب ترین ابزار نمودار و تحلیل تکنیکال برای معامله گران تمام بازارها است. در سال ‌های اخیر، آنها تلاش کرده‌اند تا مجموعه ابزار خود را با محبوب‌ترین صرافی ‌های ارزهای دیجیتال یکپارچه کنند. ابزارهای نمودار آنلاین آنها هم برای کاربران رایگان و هم برای کاربران حرفه ای باز است.

پیش بینی قیمت بیت کوین چه چیزی را نشان می دهد؟

فعالان صنعت ارزهای دیجیتال و بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال پیش‌بینی می ‌کنند که بیت‌کوین می ‌تواند در سال 2023 به بالاترین حد خود برسد و احتمالاً به 100000 دلار برسد. این امر پس از شرط‌بندی سرمایه‌گذاران مشخص صورت می  ‌گیرد که ارز دیجیتال می‌تواند در ۹۰ روز به ۱ میلیون دلار برسد.

تحلیلگر ارز دیجیتال کیست و چه می کند؟

شاید تعجب کنید که یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال چه می کند. این فرد مسئول تجزیه و تحلیل روندها و قیمت گذاری ارزهای دیجیتال مختلف موجود و استفاده از آن اطلاعات برای تجارت موثر است. تحلیلگران از دانش و تکنیک های مختلف خود برای تمرکز بر تمام سیستم ها و نوشته های موجود در حوزه استفاده می کنند.

چگونه تحلیل رمزارز را بخوانیم؟

معامله گران اغلب سطوح حمایت و مقاومت را با استفاده از خطوط روند مشخص می کنند، که به سادگی خطوط ثابت در نمودار کریپتو هستند که قیمت یک دارایی را به هم متصل می کنند. یک خط روند صعودی نشان می دهد که تقاضا بیشتر از عرضه است، در حالی که یک خط روند نزولی برعکس این را نشان می دهد.

بهترین تحلیلگر کریپتو کیست؟

بهترین تحلیلگران ارزهای دیجیتال آنتونی پمپلیانو و ویتالیک بوترین هستند.

چه کسی قیمت کریپتو را محاسبه می کند؟

هیچ کس، به ویژه، قیمت رمز ارزها را تعیین نمی کند و ما نمی توانیم آن را در یک مکان معامله کنیم. هر بازار یا بورس، قیمت خود را بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می کند. معامله گران می توانند کریپتوکارنسی ها را در صرافی های ارز دیجیتال و بفروشند.

بهترین راه برای پیش بینی قیمت کریپتو و تشخیص روند چیست؟

سرمایه‌گذارانی که به دنبال یادگیری نحوه پیش‌بینی روند بازار ارزهای دیجیتال هستند، می ‌توانند به دنبال کسب اطلاعات در زمینه ارزش بازار سکه، عرضه در گردش و عرضه کل توکن ها، ابزار توکن و موارد استفاده از آنها باشند. همچنین می توانند به بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال مراجعه کنند.

چگونه افزایش و سقوط کریپتو را پیش بینی کنیم؟

شما می توانید با ارزیابی ارزش ذاتی آن تعیین کنید که آیا قیمت یک ارز دیجیتال بیش از حد یا کمتر از ارزش گذاری شده است. این را می توان با بررسی عوامل کیفی مانند وضعیت اقتصاد، شرایط بازار ارزهای دیجیتال، مدیریت شرکت رمزنگاری، سرمایه یا سازمان انجام داد.

بهترین زمان تجارت رمز ارز روزانه چه زمانی است؟

ارزهای دیجیتال معمولاً بین ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر به وقت محلی معامله می شوند. در حالی که بازار کریپتو 24 ساعته است، معاملات شما با بالاترین سطح فعالیت انجام می شود. در خارج از این ساعات، زمانی که معاملات سبک تر است، باز کردن و بستن معاملات می تواند دشوارتر باشد.

کدام اندیکاتور در بایننس بهترین است؟

·         شاخص های فنی برای استفاده در هنگام معامله در Binance.
·         استراتژی های مبتنی بر شتاب معاملات سهام (تحلیل فنی)
·         شاخص قدرت نسبی (RSI) شاخص تجزیه و تحلیل فنی

کدام استراتژی برای تجارت کریپتو بهترین است؟

آربیتراژ یکی از محبوب ترین استراتژی های موجود در بازار است. این شامل خرید یک سکه در یک پلتفرم و فروش آن بر روی پلتفرم دیگر با استفاده از تفاوت قیمت بین دو پلتفرم است. مانند اسکالپینگ، آربیتراژ تمایل به ایجاد سود کمی دارد. بنابراین، هرچه اندازه سفارش شما بزرگتر باشد، سود بیشتری می توانید داشته باشید.

آیا TradingView رایگان است؟

بله، می توانید از TradingView به صورت رایگان استفاده کنید. با این حال، نسخه رایگان TradingView با تعدادی محدودیت همراه است (فقط 1 نمودار در هر برگه، تنها 3 نشانگر در هر نمودار، بدون فواصل زمانی سفارشی و غیره) و بدون تبلیغات نیست. تریدینگ ویو بهترین سایت برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال نیز می باشد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.