ثبت نام در سایت ایردراپ ها – آموزش شرکت در ایردراپ + دریافت ارز دیجیتال رایگان

آموزش ثبت نام در ایردراپ ها

توزیع رایگان ارز دیجیتال میان کاربران ایردراپ Airdrop نامیده می شود. ایردراپ ها یکی از روش های دریافت ارز دیجیتال رایگان می باشند. ایردراپ ها معمولا از طرف صرافی ها و یا شرکت های ارائه دهنده یک رمز ارز جهت تبلیغ و توسعه ارز دیجیتال انجام می شود. در این مقاله سایت های معرفی ایردراپ های معتبر را معرفی کرده و نحوه ثبت نام ایردراپ و نحوه برداشت را نیز برایتان قرار داده ایم.

ایردراپ چیست؟

“ایردراپ به زبان ساده ، یعنی توزیع و عرضه ارز دیجیتال رایگان به شرکت کنندگان در ایردراپ. “

در این تعریف از کلمه رایگان استفاده شده است. و کاملا صحیح نیست. ایردراپ به شما در ازای انجام دادن کار های خاصی توکن رایگان اعطا می کند ؛ یعنی

“تبلیغات در شبکه های اجتماعی گوناگون”

بیشتر بخوانید : ارز دیجیتال چیست؟

ویدئو آموزش و معرفی ایردراپ

در این ویدئو به معرفی ایردراپ میپردازیم.

شرکت ها و صرافی هایی که ارز دیجیتال جدید را معرفی می کنند ، قبل از درج در صرافی ها باید آن را تبلیغ کرده و بتوانند هم توکن های خود را توزیع کنند و هم به مرور زمان برای آن رمز ارز طرفدارانی پیدا کرده و ارزش آن را نیز بالا ببرند. برای انجام این کار ایردراپ ها ایجاد می شوند.

ایردراپ ها اقدام به جذب افراد فعال در این زمینه می کنند و با روش های مختلفی به کاربرانشان ارز دیجیتال رایگان می دهند. البته ایردراپ های پولی نیز نیز وجود دارند و برای شرکت در آنها باید مقداری پول به حسابشان واریز کنید. ولی اکثر ایردراپ ها رایگان بوده و نیازی به پرداخت وجه نمی باشد.

ایردراپ ها یکی از روش های کسب درآمد در خانه و کسب درآمد اینترنتی بوده و یکی از روش های کسب درآمد بدون سرمایه بوده و برای نوجوانان بسیار مناسب است. زیرا نوجوانان زیادی مقدار زیادی از وقت خود را صرف گشت و گذار های بی مورد در اینترنت می کنند.

در حالی که می توانند کار های ساده که ایردراپ ها بیان می کنند (ارسال لینک ایردراپ به دوستان ، تماشای ویدئو ، کلیک ، فعال بودن در شبکه های اجتماعی و …) درآمد دلاری داشته باشند.

“ایردراپ یکی از روش های کسب درآمد بدون سرمایه است.”

فعالیت در ایردراپ ها بسیار راحت می باشد.

شما ابتدا باید از یکی از 4 سایتی که در ادامه معرفی کرده ایم ، ایردراپ های معتبر را پیدا کنید.

قبل از شرکت در ایردراپ باید برای خود یک کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید.

در ایردراپ ثبت نام کرده و شماره کیف پول خود را برای واریز وجه وارد کنید.

در ادامه نحوه ثبت نام در سایت ایردراپ ها را آموزش داده ایم.

بهترین سایت های معرفی و بررسی ایردراپ ها

آموزش ثبت نام در سایت ایردراپ و دریافت ارز دیجیتال رایگان

شاید در شبکه های اجتماعی و ایمیل خود و بسیاری سایت های دیگر تبلیغ ثبت نام ایردراپ ها و دریافت ارز دیجیتال رایگان را دیده باشید. به جرات می توان گفت نیمی از این ایردراپ ها کلاهبرداری بوده و بعد از صرف زمان زیاد برای تبلیغات آنها ارزی به حساب شما واریز نمی شود.

پس بهتر است در ایردراپ های معتبر که از طرف سایت های معتبری معرفی می شوند ثبت نام کنید. در این قسمت نحوه ثبت نام ایردراپ در سایت کوین مارکت کپ و نیز سایت airdropalert را آموزش می دهیم.

نحوه ثبت نام ایردراپ در سایت کوین مارکت کپ (خرید ایردراپ در کوین مارکت کپ)

برای ثبت نام ایردراپ در کوین مارکت کپ ابتدا وارد سایت Coinmarketcap شوید.

اگر در این سایت قبلا عضو شده اید ، وارد شوید و اگر عضو نیستید قبل از ثبت نام ایردراپ در کوین مارکت کپ عضو شوید. زیرا در مراحل ثبت نام airdrop به مشکل بر خواهید خورد.

ویدئو ثبت نام در ایردراپ در سایت کوین مارکت کپ

ثبت نام در ایردراپ از طریق کوین مارکت کپ

ایردراپ های معتبر درحال برگزاری یه صورت بنر در قسمت مشخص شده قرار داده می شوند. و شما می توانید با بررسی آنها در این ایردراپ airdrops ها شرکت کنید. برای مثال ما ایردراپ NFT Airdrop TopGoal’s را انتخاب کردیم. اگر روی بنر تبلیغاتی این ایردراپ کلیک کنید وارد صفحه زیر خواهید شد.

ثبت نام در ایردراپ ها
ثبت نام در ایردراپ ها
ثبت نام ایردراپ در کوین مارکت کپ
ثبت نام ایردراپ در کوین مارکت کپ

 Share: از قسمت Share می توانید لینک این ایردراپ را به دوستان خود در توئیتر و فیس بوک ارسال کنید.

Topgoal.io : اگر روی Topgoal.io کلیک کنید ، وارد وبسایت این ایردراپ خواهید شد و با نحوه فعالیت ، اهداف و … آشنا خواهید شد.

Community : با کلیک بر روی Community می توانید به جامعه این ایردراپ در توئیتر و medium بپیوندید.

Chat : با کلیک بر روی Chat می توانید در شبکه های اجتماعی این ایردراپ عضو شده و با آنها تعامل کنید.

دقت کنید برای دریافت ارز دیجیتال رایگان باید در شبکه های اجتماعی مخصوصا شبکه هایی که این ایراپ بیان کرده است فعال باشید. زیرا ایردراپ ها پول رایگان به شما نمی دهند ، بلکه در ازای فعالیت و تبلیغات به شما پول خواهند داد.

حال صفحه را در سایت کوین مارکت کپ پایین بکشید. شکل زیر را خواهید دید.

ثبت نام در ایردراپ
ثبت نام در ایردراپ

در قسمت Number of winners تعدا افرادی که قرار است در این ایرادراپ برنده شده و رمز ارز رایگان دریافت کنند را نمایش می دهد (10000 نفر) و در قسمت Participants نیز تعداد افرادی که تاکنون در این ایردراپ شرکت کرده اند را می بینید (25041 نفر). در کادر مشخص شده نیز نحوه شرکت در این ایراپ را می بینید. شما بعد از ثبت نام باید Topgoal را با واچ لیست خود در کوین مارکت کپ اضافه کرده و انجمن آن را دنبال کنید.

هر چه بیشتر در ایردراپ فعالیت داشته و به نوعی بیشتر آن را تبلیغ کنید ، شانس بیشتری برای برنده شدن در ایردراپ خواهید داشت. حال برای ثبت نام ایردراپ رایگان روی دکمه  Join This Airdrop کلیک کرده و بر روی Create an account کلیک کنید.

عضویت در ایردراپ کوین مارکت کپ
عضویت در ایردراپ کوین مارکت کپ
ثبت نام airdrop
ثبت نام در airdrop

در صفحه باز شده ایمیل معتبر و نیز یک کلمه عبور برای خود مشخص کرده و اگر کد معرف دارید در قسمت Referral code وارد کنید. بعد از ثبت نام یک لینک تایید به ایمیلتان ارسال خواهد شد. ایمل خود را باز کنید و آن را تایید کنید تا ثبت نام شما کامل گردد.

اگر در این ایردراپ فعال بوده و برنده شدید ارز دیجیتال رایگان دریافت کردید ، این ارز ها به پورتفوی شما در سایت کوین مارکت کپ اضافه خواهند شد.

نحوه ثبت نام ایردراپ رایگان در سایت airdropalert

برای ثبت نام ایردراپ بهتر است ابتدا در این سایت عضو شده و بعد ایردراپ های در حال اجرا را مشاهده کنید.

ثبت نام در سایت airdropalert
ثبت نام در سایت airdropalert
ثبت نام در سایت airdropalert
ثبت نام در سایت airdropalert

برای ثبت نام روی Sign up کلیک کرده و ایمیل معتبر و نیز یک کلمه عبور برای خود انتخاب کنید. سپس با این مشخصات وارد سایت شوید. در همان صفحه ایردراپ های در حال اجرا را مشاهده می کنید.

انتخاب ایردراپ
انتخاب ایردراپ

اگر شما واقعا علاقه به کسب درآمد از ایردراپ دارید ، حتما باید در شبکه های اجتماعی زیادی از جمله توئیتر ، تلگرام ، فیسوک ، اینستاگرام و … حساب داشته باشید. چون بسیاری از افراد شرکت کننده در ایردراپ ها از حساب های فیک استفاده می کنند ، ایردراپ ها برای ثبت نام این شرط را قرار داده اند که حداثل باید از حساب های شما در شبکه های اجتماعی 6 ماه گذشته باشد.

اگر به شکل بالا دقت کنید ، خواهید دید برای ثبت نام در هر ایردراپی باید در چندین شبکه اجتماعی حساب داشته باشید.

برای مثال من در ایردراپ Solar Finance ثبت نام می کنم. روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به آن شوید.

شرکت در ایردراپ solar finance
شرکت در ایردراپ solar finance

در این قسمت اطلاعاتی مورد این ایردراپ ، نوع توکنی که به شما خواهد داد ، کار هایی که برای دریافت توکن باید انجام دهید ، مراحل ثبت نام و … وجود دارند. تقریبا این صفحه و مراحل ثبت نام برای تمامی ایردراپ ها رایگان است.

در این ایردراپ به ازای انجام کار های نسبتا ساده 10 توکن SOF Solar Finance دریافت خواهید کرد.

درباره ایردراپ Solar Finance

ایردراپ Solar Finance در زمینه تولید انرژی خورشیدی فعالیت دارد. استیکینگ BUSD یک زنجیره هوشمند بر روی شبکه بایننس ساخته شده است. هدف سرمایه گذار استفاده از ماینر های بیشتر و به تبع آن رسیدن به سود بیشتری است. اسکرول را پایین بکشید تا جزئیات بیشتری را برایتان بیان کنیم.

زمان انقضای ایردراپ
زمان انقضای ایردراپ

در این قسمت زمان پایان یافتن این ایردراپ را می بینید که در تاریخ 31 جولای پایان می پذیرد.

نحوه شرکت در ایردراپ
نحوه شرکت در ایردراپ

روند شرکت در ایردراپ به شکل زیر است:

 1. به صفحه Solar Finance Airdrop بروید.
 2. به گره های تلگرام این ایردراپ بپیوندید.
 3. این ایردراپ را در توئیتر دنبال کرده و جدید ترین توئیت ها را شما نیز نقل قول کرده و انتشار دهید.
 4. در فرم کنار ایمیلتان توئیت های جدید را شما نیز انتشار دهید.

بعد از مطالعه شرایط ایردراپ که آیا کاملا رایگان است و یا باید مبلغی واریز کنید بر روی Completed کلیک کنید. با یک کلیک در این ایردراپ عضو شدید.

اگر در سایت airdropalert عضو شدید ، توکن های رایگان و یا همان پادش شما باید به کیف پول شما واریز گردد. در اغلب مواقع پاداش ها به صورت اتریوم می باشند. پس شما باید شماره کیف پول اتریوم خود را در سایت وارد کنید تا توکن ها به کیف پول شما واریز گردند.

ثبت کیف پول اتریوم در ایردراپ

در سایت airdropalert بر روی نام کاربری رفته و بر روی فلش کوچک در زیر نام کاربریتان کلیک کرده و Profile را انتخاب کنید.

ثبت کیف پول اتریوم در ایردراپ
ثبت کیف پول در ایردراپ
ثبت کیف پول اتریوم در ایردراپ
ثبت کیف پول در ایردراپ

در قسمت های مشخص شده در شکل بالا می توانید آدرس کیف پول های اتریون ، نئو ، بیت کوین و ترون خود را وارد کنید تا توکن های ارسال شده از طرف ایردراپی که شرکت کره اید به کیف پول شما واریز گردد.

آموزش برداشت از ایردراپ

مبالغی که ایردراپ برای شما واریز می کند در کیف پول شما قرار خواهند گرفت. شما هنگام شرکت در ایردراپ شماره هر کیف پولی که را موقع ثبت نام ثبت کرده اید ، باید چک کنید که آیا توکن به حساب شما واریز شده است یا خیر؟

برای برداشت از ایردراپ توکن های جمع شده به شماره کیف پول خود در صرافی های ارز دیجیتال ارسال کنید تا بتوانید آنها بفروشید. برای فروش توکن ها باید ببینید که آیا توکن هایی که ایردراپ برای شما واریز کرده است ، در صرافی ها درج شده است یا خیر؟

در صورت عدم درج ارز دیجیال مورد نظر در صرافی ها شما تا زمان ثبت نمی توانید آنها بفروشید. بعد از ثبت آنها را به صرافی خودتان انتقال داده و بفروشید. حتی می توانید به قصد سرمایه گذاری آنها در کیف پول خودتان نگهداری کنید.

ایردراپ غیر قابل برداشت

ایردراپ غیر قابل برداشت توکن هایی است که ایردراپ به شما اهدا کرده و در حاضر در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نشده تا شما بتوانید آنها فروخته و به دلار و یا ریال تبدیل کنید. و یا ایردارپی که دارید به حدی کم است که نمی توان آن را برداشت کرد. باید میزان برداشتی بتواند کارمزد های انتقال وجه و … را تامین کند.

ایردراپ ارز دیجیتال

در ایردراپ ها در در ابتدای کار از کاربران خواسته می شود تا به سایت ایردراپ سر بزنند. باید در سایت تعامل داشته باشند. یعنی دیدگاه ارسال کنند ، مدت زمان خوبی در سایت بمانند ، مقالات را مطالعه کرده و به تماشای ویدئو بپردازند تا ایردراپ برایشان ارز دیجیتال واریز کند.

علاوه بر آن باید صفحه توئیتر آن ایردراپ را فالو کرده و توئیت های جدید را بیت دوستانش در توئیتر و یا افراد مهم دیگر پخش کند. همچنین باید در تلاش برای افزایش فالوور این ایردراپ باشد.

باید در کانال تلگرام آن ایردراپ عضو شده و آموزش ها و کارهای خواسته شده را انجام دهد. و باید لینک های ارسال شده در کانال تلگرامی را بن دوستانش پخش کند.

عضویت در انجمن ایردراپ و تعامل داشتن مداوم نیز بسیار مهم بوده و اگر ایردراپ صادق باشد به کاربران فعال خود ارز دیجیتال واریز خواهد کرد.

ایردراپ های معتبر و جدید

امروزه ایردراپ های بسیار گوناگونی ایجاد شده و هر کدام به نوعی در حال تبلیغ ارز و پروژه مورد نظرشان بوده و در حال جمع کردن هوادار برای خودشان هستند. ولی بسیاری از افرادی که در ایردراپ ها شرکت می کنند اولین هدفشان کسب درآمد از ایردراپ می باشد. متسفانه اغلب ایردراپ هایی که ایجاد می شوند ، کلاهبرداری بوده و یا پولی نمی دهند. بعضی هم در ابتدای کار پول داده و بعد از مدتی دیگر برایتان توکنی واریز نمی کنند.

پس باید در ایردراپ های معتبر و جدید ثبت نام کنید.

برای اطلاع از ایردراپ های معتبر و جدید می توانید از طریق چندین سایت مهم در ایردراپ های معتبر شرکت کنید.

رعایت نکات مهم هنگام کار با ایردراپ ها

 • اکثر ایردراپ ها کلاهبرداری هستند. پس حتما از ایردراپ های معرفی شده از 4 سایت بالا برای ثبت نام استفاده کنید.
 • اکثر ایردراپ ها رایگان هستند و قرار است آنها برای شما درآمد زایی کنند. پس در صورتی که آنها از شما در خواست وجه کنند ، به احتمال بالایی کلاهبرداری بوده و به حسابشان پول واریز نکنید.
 • برای برداشت وجه و واریز ارز دیجیتال به حساب شما باید آدرس عمومی کیف پول خود را در سایت ایردراپ ها ثبت کنید تا توکن ها به کیف پول شما واریز گردند. اگر به هر دلیلی از شما آدرس کیف پول خصوصی شما درخواست شد و یا در قسمتی از سایت ایردراپ شما را ملزوم به وارد کردن کلید خصوصیتان کردند ، حتما کلاهبرداری بوده و آنها قصد هک کیف پول شما و برداشت ارز از کیف پول شما را دارند.
 • از کیف پولی برای شرکت در ایردراپ ها استفاده کنید که یا خالی بوده و یا مبلغ ناچیزی در آن دارید.
 • برای فعالیت در ایردراپ ها باید در بسیاری از شبکه های اجتماعی از جمله توئیتر و تلگرام ثبت نام کرده و حساب داشته باشید.
 • افرادی که در ایردراپ ها شرکت می کنند ، اغلب از حساب های فیک خود در شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. ایردراپ های جدید از ما می خواهند از حساب هایی برایشان تبلیغات انجام دهید که حداقل 6 ماه از باز کردن آن حساب کذشته باشد.
 • حتما باید با استفاده از یک ایمیل معتبر در ایردراپ ها ثبت نام کنید.

مزایا و معایب ایردراپ ها

از مزایای اصلی ایر دراپ ها کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه گذاری ، درآمد دلاری ، درآمد با گوشی و راحتی کسب درآمد است. ایردراپ ها یکی از بهترین روش ها برای دریافت ارز دیجیتال رایگان است. حتی اگر توکن هایی که دریافت کرده اید بعد از چند ماه و یا یک سال در صرافی ها درج شوند با جمع کردن توکن ها و فروش آنها بعد از درج می توانید پول نسبتا خوبی کسب کنید.

 از معایب ایردراپ ها نیز کلاهبرداری بودن اکثر آنهاست. بعضی از ایردراپ ها اقدام به هک کردن کیف پول کاربرانشان کرده و از حساب آنها برداشت می کنند.

بعضی حتی در ازای انجام دادن کار های خواسته شده از طرف کاربران توکنی به کیف پول مشتریان واریز نمی کنند.

بعضی در ابتدای کار به کیف پول مشتریان توکن واریز کرده و بعد از آن دیگر واریزی ندارند. بعضی دیگر نیز روند واریزی هایشان به صورت لاتاری است. یعنی واریز ارز دیجیتال رایگان به صورت قره کشی می باشد. هر چه فرد فعالیت های بیشتری داشته باشد احتمال برنده شدنش بیشتر است. از طرف دیگر موراد زیادی دیده شده است که فرد تلاش زیادی برای ایردراپ انجام داده ولی در لاتاری برنده نشده است.

نتیجه گیری

وقتی در اینترنت در حال گشت و گذر هستید ، حتما با کلماتی از قبیل ارز دیجیتال رایگان ، ایردراپ رایگان ایردراپ ترک terk ، ایردراپ لونا ، ایردراپ metaufo ، خرید ایردراپ ، ایردراپ دوج کوین ، شیبا ، ترون ، ریپل ، سولانا ، سایتاما ، سند باکس ، سیف مون ، فری کوین ، بیت کوین ، فلوکی ، فونیوم و … مواجه شده اید. در سایت ایتسکا ما اکثر روش های سرمایه گذاری و کسب درآمد را بیان کرده ایم.

هدف ما آموزش و راهنمایی ایرانیان در مسیر های صحیح سرمایه گذاری می باشد.

سوالات متداول

ایردراپ کجا ذخیره میشه ؟

توکن های حاصل از ایردراپ در کیف پولی که هنگام ثبت نام در ایردراپ آن را ثبت کرده اید ، ذخیره می شوند.

ایردراپ رایگان چیست؟

ایردراپی که برای ثبت نام از شما درخواست وجه نکند.

ایردراپ آیفون چیست؟

قابلیتی در سیستم های آیفون است که می توانند بدون هیچ اپلیکیشن خاصی بین خود اطلاعات و فایل رد و بدل کنند.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

2 دیدگاه برای “ثبت نام در سایت ایردراپ ها – آموزش شرکت در ایردراپ + دریافت ارز دیجیتال رایگان

 1. اسحق

  سلام علیکم عزیزم خوبی از کجا شروع کنم چطوری میشه ثبت نام کنم میشه لینک ثبت نام برایم ارسال کنید

 2. اسحق

  سلام علیکم عزیزم خوبی از کجا شروع کنم چطوری میشه ثبت نام کنم میشه لینک ثبت نام برایم ارسال کنید چون از از سایتهای کلاهبرداری زیاده میترسم

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.