آموزش صرافی ارزیف + نحوه ثبت‌نام و احراز هویت

آموزش صرافی ارزیف + نحوه ثبت‌نام و احراز هویت - صرافی ارزیف

صرافی ارزیف یک پلتفرم معاملاتی همتا به همتا می باشد که قیمت گذاری آن توسط کاربران انجام می شود. بنابراین پلتفرم فقط وظیفه نظارت بر معاملات را دارد. همین امر موجب می شود کاربران نتوانند هیچ گونه شکایتی مبنی بر افزایش قیمت خرید و فروش ریالی یا دلاری داشته باشند.

همان طور که می بینید نوع معامله در این صافی متفاوت است. این مطلب از ایتسکا قصد دارد به نقد و بررسی صرافی ارزیف بپردازد و مزایا و معایب آن را خدمت شما کاربران عزیز بیان کند. پس برای آشنایی بیشتر با این صرافی تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

معرفی صرافی ارز دیجیتال ارزیف

صرافی ارزیف در یک پلتفرم معاملاتی امکان خرید و فروش کریپتوکارنسی ها را به کاربران ارائه می دهد. مشتریان هنگام ثبت‌نام باید شرایط وقوانین صرافی را بپذیرند. ممکن است قوانین سایت هر چند وقت یکبار تغییر کند که قبل از اعمال تغییرات مدیران سایت در مورد ان به مشتریان اطلاع رسانی می کنند.

محافظت از حساب کاربری، رمز عبور و سایر اطلاعات بر عهده خود مشتری بوده و وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال این موارد قبول نمی کند. صرافی ارزیف 24 ساعته به کاربران خود خدمات ارائه می دهد و مشتریان می توانند هرگونه مشکل را با بخش پشتیبانی سایت در میان بگذارند. اما هیچ ضمانتی در خصوص سود و ضررهای کاربران ندارند.

همه تراکنش های این صرافی قانونی و مطابق با قوانین بین‌المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. همه اطلاعات شخصی و حساب کاربری مشتری در وب‌سایت محفوظ است و هیچ کس دیگری غیر از مشتری نمی تواند به آن دسترسی داشه باشد.

آموزش صرافی ارزیف + نحوه ثبت‌نام و احراز هویت - صرافی ارزیف
ویژگی های صرافی ارزیف

سطوح کاربری در صرافی ارزیف

سطح مسی

این سطح خدمات کمی به کاربران خود ارائه می دهد و آنها نمی توانند به بخش معاملات، واریز و برداشت و کیف پول دسترسی داشته باشند.

سطح برنزی

در این سطح، کاربران می توانند پس از اتمام مراحل ثبت‌نام که شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره ملی و اطلاعات حساب می باشد، به حساب صرافی ارزیف پول واریز کرده و شروع به معامله کنند. سقف واریزی تا یک میلیون تومان در هفته می باشد، اما خرید و فروش کوین بدون محدودیت است. سقف برداشت روزانه نیز تا ۵۰ میلیون تومان (مجموع ریال و کوین) است.

سطح نقره‌ای

در سطح نقره ای کاربران باید مرحله احراز هویت که شامل آدرس، تلفن ثابت، تاریخ تولد و فرستادن عکس می باشد را تکمیل کنند. واریز روزانه تا ۵۰ میلیون تومان به ازای هر کارت شتاب و برداشت تا ۲۰۰ میلیون تومان (مجموع ریال و کوین) است.

سطح طلایی

کاربران می توانند پس از حداقل سه ماه، کسب امتیاز 5 و حداقل انجام 100 میلیون تومان معامله در طی یک ماه، در سطح طلایی ثبت‌نام کنند. در این سطح از صرافی ارزیف مشتریان می توانند برخی از کوین ها را که کاربران دیگر به آن دسترسی ندارند، واریز کنند.

آموزش صرافی ارزیف + نحوه ثبت‌نام و احراز هویت - صرافی ارزیف
نحوه ثبت‌نام در صرافی ارزیف

ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی ارزیف

برای ثبت‌نام در صرافی ارزیف کاربران باید اطلاعات لازم برای احراز هویت را در وب‌سایت صرافی وارد کنند. از آنجاییکه در ایران قوانین مشخصی برای فعالیت کریپتوکارنسی ها وجود ندارد، اکثر صرافی های ایرانی تکمیل مراحل احراز هویت را اجباری کرد‌ه‌اند.

فرآیند احراز هویت شامل شماره تماس ثابت، آدرس، کارت ملی عکس‌دار، کد ملی و اطلاعات بانکی است. این اطلاعات در وب‌سایت صرافی اریف محفوظ می مانند و به غیر از خود شخص، کس دیگری نمی تواند به آن دسترسی داشته باشد. لازم به ذکر است که تصمیم گیری در مورد قبول احراز هویت کاربران و اجازه فعالیت آنها، بر عهده صرافی ارزیف می باشد.

کارمزدهای صرافی ارزیف

صرافی ارزیف همانند دیگر صرافی ها از تراکنش های انجام شده توسط مشتریان کارمزد دریافت می کند. ارزیف نسبت به حجم معاملات کاربران از آنها کارمزد دریافت می کند، بنابراین هزینه های هر کابر می تواند با دیگر کاربران  متفاوت باشد. همچنین همه کارمزدها و هزینه‌ها بر عهده مشتری است. علاوه بر این، صرافی ارزیف هیچ مسئولیتی در قبال تاخیر یا تراکنش ناموفق ندارد. کاربران در زمان ثبت‌نام در صرافی ارزیف تمامی این قوانین را می پذیرند، بنابراین در صورت بروز مشکل نمی توانند از صرافی شاکی باشند. در واقع صرافی ارزیف نقش واسطه را در میان مشتریان دارد، به همین دلیل مسئولیت هر گونه سود و ضرر، بر عهده خود مشتری می باشد.

مشتریانی که حجم معاملات آنها در ۶۰ روز اخیر کمتر از ۱۰ میلیون تومان باشد ۰.۴ درصد، مشتریانی که حجم معاملات آنها در ۶۰ روز اخیر ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان باشد ۰.۳۵ درصد، مشتریانی که حجم معاملات آنها در ۶۰ روز اخیر ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان است ۰.۳ درصد کارمزد، کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها در ۶۰ روز اخیر ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان باشد ۰.۲۵ درصد، مشتریانی که حجم معاملات آنها در ۶۰ روز اخیر ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان باشد، ۰.۲ درصد و مشتریانی که حجم معاملات آنها در ۶۰ روز اخیر بیش از ۵۰۰ میلیون تومان باشد، ۰.۱۵ درصد کارمزد در معاملات خود پرداخت می‌ کنند.

امکانات و خدمات صرافی ارزیف

همان طور که در مطالب بالا نیز گفته شد روش معاملاتی صرافی ارزیف همتا به همتا است. در روش همتا به همتا کاربران برای برای خرید و فروش ارزهای مختلف، قیمت هایی را پیشنهاد می دهند. مشتریان می توانند بسته به نیاز خود و با توجه به قیمت های پشنهادی، هر ارزی را که می خواهند خرید و فروش کنند.

روش معاملاتی همتا به همتا در بازارهای جهانی محبوبیتی نداد و در حقیقت منسوخ شده است. امروز معامله‌گران جهانی از بازارهای هوشمند برای تجارت استفاده می کنند. در پلتفرم معاملاتی صرافی ارزیف می توانید بیش از ۴۰ نوع ارز دیجیتال را خرید و فروش کنید.

نحوه خرید و فروش در صرافی ارزیف

در صرافی ارزیف مشتریان بعد از ثبت‌نام و احراز هویت، از بین کریپتوکارنسی های موجود، ارزهای مورد نظر خود را برای خرید یا فروش ثبت می کنند. کاربران برای معامله ارزها باید گزینه خرید فوری یا فروش فوری را انتخاب کنند. پس از انتخاب، بلافاصله معامله در کیف پول آنها نشان داده می شود.

پشتیبانی صرافی ارزیف

پشتیبانی از مشتری و پاسخگویی سریع به آنها، اهمیت بسیار زیادی دارد و از عوامل مهم در انتخاب یک صرافی است. صرافی ارزیف از طریق تماس تلفنی و تیکت پاسخگویی سوالات، با مشتریان خود ارتباط برقرار می کند. همچنین صرافی ارزیف در کنار این موارد، خدماتی مانند کسب سود بدون معامله نیز ارائه می دهد. برای دریافت این نوع سود و کسب درآمد از آن، باید دوستان و آشنایان خود را به این صرافی دعوت کرده و یک کد به عنوان معرف و یا لینک عضویت خود در ارزیف را به آنها بدهید.

بدین ترتیب می توانید از طریق دعوت از دوستان، پورسانت دریافت کنید. این پورسانت در سه سطح پرداخت می شود. به این صورت که از دوستان سطح اول (مستقیم با کد شما عضو شده‌اند) ۱۵ درصد کمیسیون ریالی دریافت خواهید کرد. در سطح دوم، می توانید از  معاملات افرادی که توسط دوستان شما به صرافی ارزیف دعوت می شوند، ۱۰ درصد پورسانت ریالی دریافت کنید. به همین ترتیب می توانید از مشتریانی که توسط این افراد دعوت می شوند نیز ۵ درصد از پورسانت کسب کنید. پس می توانید با دعوت از مشتریان جدید، از صرافی ارزیف کسب درآمد کرده و آن را در کیف پول خود نگه ‌دارید، یا دوباره وارد معامله شوید.

آموزش صرافی ارزیف + نحوه ثبت‌نام و احراز هویت - صرافی ارزیف
آیا صرافی ارزیف کلاهبرداری است؟

آیا صرافی ارزیف معتبر و قانونی است؟

کلاهبرداری توسط صرافی ها و یا هک شدن سایت صرافی موضوع بسیار مهمی است. کاربران باید قبل از انتخاب یک صرافی و شروع معامله، از رگولاسیون و امنیت آن، اطلاعات کافی به دست آورند. برایک اطلاع از امنیت ثصرافی ارزیف می توانید به وب‌سایت آن مراجعه کنید. باتوجه به داده‌های سایت who.is دامنه این سایت در سال ۲۰۱۹ ثبت شده و سابقه 3 سال فعالیت در بازارهای مالی را دارد. همچچنین با تجه به اطلاعاتی که در سایت similarweb ثبت شده، سایت ارزیف ماهانه حدود 25 هزار بازدید کننده دارد.

ایتسکا و نقد و بررسی صرافی ارزیف

ایتسکا یک وب‌سایت معتبر در زمینه آموزش فارکس، ارز دیجیتال و بازارهای مالی است. ما در ایتسکا، بهترین بروکرهای فارکس قانونی و معتبر را به شما معرفی می کنیم. در این مطلب نیز به بررسی تخصصی صرافی ارزیف پرداخته است. همانگونه که در مطالب بالا نیز گفته شد صرافی ارزیف سابقه خیلی طولانی در بازار کریپتوارنسی ها ندارد و به همین دلیل وب‌سایت ایتسکا انتخاب را بر عهده خود کاربران گذاشته است.

 همچنین معاملات همتا به همتا در دنیای هوشمند امروزی محبوبیت چندانی ندارد. بنابراین کاربران باید خودشان در مورد این صرافی به خوبی تحقیق کرده و سپس اقدام به ثبت‌نام نمایند. معاملات ارزهای دیجیتال باید با تحقیق و بررسی انجام گیرد اتا افرا دچار ضرر و زیان نشوند. صرافی ارزیف به عنوان بازار آنلاین تبادل ارزهای دیجیتال، هیچ نوع مسئولیتی در قبال معاملات کاربان وسود و زیان آنها ندارد. امیدواریم همواره پرسود باشید.

ارزیف را از طریق این لینک ها در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

سوالات متداول

 چگونه اپلیکیشن ارزیف را نصب کنیم؟

برای نصب اپلیکیشن اندروید ارزیف می توانید به فروشگاه پلی استور گوگل مراجعه کنید. نسخه iOS این صرافی نیز در حال توسعه است. همچنین کاربران می توانند آن را از طریق وب‌سایت صرافی نیز نصب کنند.

 آیا بدون ثبت نام هم می ‌توان در ارزیف فعالیت کرد؟

برای فعالیت در صرافی ارزیف و دریافت همه خدمات آن حتماٌ باید ثبت‌نام کنید، در غیر این صورت قادر به خرید و فروش نخواهید بود.

 چگونه باید وارد ارزیف شویم؟

ساده‌ترین روش ورود به حساب کاربری، شماره موبایل یا نام کاربری به همراه رمز عبور است. همچنین برای افزایش امنیت حساب کاربری می توانید از ورود دو مرحله‌ای استفاده کنید. علاوه بر آن، اگر با تلفن همراهتان وارد حساب کاربری خود در صرافی ارزیف شوید، می توانید از اثرانگشت نیز استفاده کنید. البته از قبل باید در بخش تنظیمات این عملکرد را فعال کنید.

چگونه در ارزیف خرید و فروش کنیم؟

کاربران باید بعد از ثبت نام و احراز هویت، پیشنهاد خرید یا فروش خود را از بین ارزهای موجود انتخاب و ثبت کنند.

 خرید فوری چه تفاوتی با سفارش دارد؟

در خرید فوری، قیمت ارزی که می ‌خواهید بخرید، به‌صورت خودکار از پایین‌ترین قیمت پیشنهادی توسط سیستم برای شما نمایش داده می ‌شود. سپس برابر آن ریال از حساب شما کم شده و ارزدیجیتال به کیف پول شما واریز می گردد. در خرید سفارشی پیشنهاد قیمت شما در صفحه معاملاتی صرافی ثبت می شود و اگر فروشنده‌ای با قیمت مدنظر شما تصمیم به فروش ارز خود گرفت، آن را به شما بفروشد. تنها در صورتی پول از کیف پول شما کسر می گردد که معامله انجام شود.

فروش فوری چه تفاوتی با فروش سفارشی دارد؟

در فروش فوری، قیمت ارزی که می ‌خواهید بخرید، به‌صورت خودکار از پایین‌ترین قیمت پیشنهادی توسط سیستم برای شما نمایش داده می شود. سپس ارزدیجیتال از کیف پول شما کسر شده و معادل آن، ریال واریز خواهد شد. اما در فروش فوری پیشنهاد قیمت شما در صفحه معاملاتی صرافی ثبت می شود و اگر خریداری با قیمت مدنظر شما تصمیم به خرید ارز گرفت، آن را از شما می خرد. تنها در صورتی پول از کیف پول شما کسر می گردد که معامله انجام شود.

 خرید و فروش زمان‌دار یعنی چه؟

 در خرید و فروش‌ های سفارشی، کاربران می توانند مدت زمانی را برای سفارش تعیین کنند. به عنوان مثال می توانید یک خرید ثبت کرده و 2 ساعت زمان برای آن تعیین کنید. در صورتی‌که در طی این مدت، فروشنده‌ای برای سفارش شما پیدا نشود، سیستم به‌صورت اتوماتیک آن را حذف می ‌کند. این مورد برای فروش هم صدق می کند و کاربران می توانند از چند دقیقه تا چند روز، برای معامله خود زمان تعیین کنند.

 آیا حساب کاربری در ارزیف حتما باید نام و تصویر داشته باشد؟

انتخاب نام و نتصویر احباری نیست و کاربران می توانند از یک اسم مستعار و یا آواتار نمادین برای اکانتشان استفاده کنند. همچنین اگر شما نام یا تصویر انتخاب نکنید ارزیف به صورت پیش فرض یک آواتار با اسم مستعار برای شما انتخاب می کند. شما می توانید در حساب کاربری خودتان نام و تصویر را تغییر دهید.

 آیا مشخصات یک کاربر در ارزیف برای سایر کاربران نیز نمایش داده می شود؟

حفظ اطلاعات شخصی افراد یکی از اصلی ترین وظایف صرافی ارزیف است. فقط نام کاربری یا آواتاری که خودتان هنگام ثبت‌نام انتخاب کرده‌اید برای دیگران قابل مشاهده است. اما هیچ‌کس جز خودتان نمی تواند به اکانت شما دسترسی داشته باشد.

 امنیت خریدار و فروشنده در ارزیف چگونه تضمین می شود؟

در ارزیف خریدار و فروشنده، ریال و ارز دیجیتال مورد نظر خود را پیش از انجام معامله وارد سیستم می کنند و به همین دلیل امکان هیچ‌گونه تخلف پس از انجام معامله وجود ندارد. انتقال وجوه بین دو طرف نیز به‌صورت آنی انجام می‌ گیرد و پیش از انجام هر معامله، باید دقت کافی را داشته باشید. حساب ‌های ریالی و ارزهای دیجیتال هر کاربر در ارزیف محفوظ است و مشتریان می توانند دوباره با آنها وارد معامله شوند و یا پول خودشان را برداشت کنند.

 برداشت وجه ریالی چقدر زمان می ‌برد؟

برداشت برداشت پول‌ از حساب ارزیف طبق شرایط بانکی کشور انجام می شود. شما در هر روز و اگر پیش از ساعت ۱۲ ظهر درخواست برداشت بدهید، در همان روز پول‌ به حسابتان واریز می شود. درخواست‌هایی که پس از ساعت ۱۲ ثبت شود به روز بعد موکول خواهد شد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.