ارز دیجیتال آواکس چیست؟ تحلیل تکنیکال و نحوه خرید

ارز دیجیتال آواکس چیست؟ تحلیل تکنیکال و نحوه خرید - ارز دیجیتال آواکس

بازار کریپتو کارنسی به سرعت در حال رونق است و ارز دیجیتال آواکس نیز از این قاده مستثنی نیست. DeFi در سال های اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است، زیرا به نظر می رسد نیاز روزافزونی برای مدیریت امور مالی با استقلال و حریم خصوصی بیشتر وجود دارد. DeFi تعداد زیادی پروژه جدید به این بخش اضافه کرده است که آواکس (AVAX) یکی از برجسته‌ترین آنهاست.

Avalanche یا آواکس به کاربران اجازه می دهد تا برنامه های DeFi را راه اندازی کرده و دارایی های مالی ایجاد کنند. علاوه بر این، پلتفرم بلاک چین، معاملات و سایر خدمات مالی را نیز امکان پذیر می کند. Avalanche یک لایه بلاک چین است که به عنوان پایه ای برای برنامه های کاربردی توزیع شده و شبکه های بلاک چین خصوصی عمل می کند. توکن آواکس یکی از رقبای اتریوم می باشد که به دنبال حذف آن، به عنوان پرکاربردترین بلاک چین برای قراردادهای هوشمند است.

ارز دیجیتال آواکس با حفظ مقیاس پذیری، قصد دارد حذف اتریوم را با داشتن خروجی تراکنش بزرگتر تا 6500 تراکنش در ثانیه انجام دهد. در این مطلب از ایتسکا قصد داریم در مورد ارز دیجیتال آواکس، مزایا، معایب و نحوه خرید آن توضیحاتی را ارائه دهیم.

ارز دیجیتال آواکس (AVAX) چیست؟

ارز دیجیتال آواکس یا آوالانچ (Avalanche) یک پلتفرم بلاک چین است که ابزارها و ویژگی هایی را ارائه می دهد که به کاربران اجازه می دهد برنامه های غیرمتمرکز DeFi را راه اندازی کنند. همچنین این پلتفرم دارای مجموعه‌ای از ابزارها برای ایجاد دارایی ‌های مالی است که تجارت در مقیاس سازمانی را امکان‌پذیر می ‌سازد.

AVAX یک سیستم غیرمتمرکز منبع باز است که بر عملیات قرارداد هوشمند متکی می باشد. گفته می شود که آواکس اولین پلتفرم قرارداد هوشمند است که می تواند تراکنش را در کمتر از یک نقطه، انجام دهد. این پلتفرم از کل ابزار مورد استفاده در شبکه اتریوم پشتیبانی می کند و همچنین دارای  رکورد تعداد نودهای تولید در شبکه آزمایشی خود است. این شبکه پتانسیل پردازش بیش از 4500 تراکنش را دارد و آن را به یکی از سریع ترین بلاک چین ها تبدیل می کند.

ارز دیجیتال آواکس به کاربران و شرکت ها اجازه می دهد تا دارایی های مالی و برنامه های DeFi خود را برای استفاده از موارد مختلف و شبکه های بلاک چین، عمومی و خصوصی کنند. کاربران می توانند شبکه های بلاک چین سفارشی سازی و مجموعه قوانین خود را برای اجرای شبکه ایجاد کنند. AVAX نشانه بومی اکوسیستم آواکس است. AVAX می تواند برای رای گیری، شرط بندی و همچنین به عنوان روش اصلی پرداخت در شبکه استفاده شود. علاوه بر این، کاربران می توانند هزینه تراکنش ها را با AVAX پرداخت کنند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال آواکس

Avalanche توسط شرکت Ava Labs که توسط Emin Gün Sirer، Kevin Sekniqi و Ted Yin تأسیس شده است. Sirer یک مهندس نرم افزار است و Yin پروتکل HotStuff را ایجاد کرده که در پروژه بلاک چین فیسبوک یعنی Libra استفاده می شود. این تیم پیشینه قوی در بلاک چین دارد و هدف آن ایجاد یک بازار تجارت جهانی برای دارایی‌های دیجیتال مختلف و در عین حال تسهیل یک محیط مقیاس‌پذیر برای توسعه‌دهندگان اتریوم است.

Avalanche شبکه آزمایشی خود را در می 2019 راه‌اندازی کرد، در حالی که راه‌اندازی شبکه اصلی در سپتامبر 2021 انجام شد. تیم توسعه‌دهنده اجماع Avalanche را ایجاد کرد تا به سرعتی از تراکنش ‌ها برسد که می ‌توانست با Visa و در عین رسیدگی به مشکل مقیاس‌پذیری موجود در بیت‌کوین و اتریوم، مطابقت داشته باشد.

نحوه عملکرد آواکس

Avalanche بر روی قراردادهای هوشمند اجرا می شود و از ماشین مجازی و جعبه ابزار اتریوم برای توسعه دهندگان پشتیبانی می کند. بنابراین توسعه دهندگان اتریوم را قادر می سازد تا Dapps خود را در Avalanche راه اندازی کنند. Avalanche بر اساس سیستمی متشکل از سه بلاک چین است که از طریق قابلیت همکاری، Exchange Chain، Contract Chain و Platform Chain به هم متصل شده اند.

ساخار AVAX به سه بخش X-Chain، C-Chain و P-Chain تقسیم می شود. صرافی زنجیره ای (X-Chain) یک پلتفرم غیرمتمرکز برای ایجاد و تجارت دارایی های دیجیتال، مانند توکن های رمزنگاری شده است. هزینه های تراکنش در X-Chain با استفاده از AVAX پرداخت می شود. زنجیره پلتفرم (P-Chain) پلتفرم فراداده ای که اعتبار سنجی های Avalanche را هماهنگ می کند. همچنین ایجاد زیرشبکه ‌های جدید را ردیابی کرده و فراهم می ‌کند که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌ دهد بلاک چین‌ های خود را ایجاد کنند. زنجیره قرارداد (C-Chain) زنجیره بلوکی است که امکان ایجاد قراردادهای هوشمند را فراهم می کند. این زنجیره از ماشین مجازی اتریوم که توسط Avalanche پشتیبانی می شود، استفاده می کند.

همچنین این سیستم به توسعه‌دهنده اتریوم اجازه می‌ دهد تا از شبکه‌ای با استفاده از پذیرش و قابلیت افزایش یافته بهره بگیرد. تراکنش ها با استفاده از پروتکل اجماع Avalanche و سیستم اثبات سهام تایید می شوند. این پروتکل از رای گیری مکرر نمونه فرعی برای رسیدن به یک اجماع استفاده می کند. هنگامی که یک اعتبار سنجی در حال پردازش تراکنش است، زیرمجموعه کوچک و تصادفی اعتبارسنجی را بررسی می کند. هر یک از آن اعتباردهنده ها با توصیه ای مبنی بر پذیرش یا رد معامله پاسخ می دهند.

این روند تا زمانی ادامه می یابد که تعداد زیادی از اعتبارسنجی ها به همان روش پاسخ دهند. اگر تداخلی وجود نداشته باشد، که اغلب چنین است، کل فرآیند اعتبار سنجی می تواند خیلی سریع اتفاق بیفتد. در صورت وجود تضاد، روند رای گیری تا زمان پذیرش معاملات غیر متعارض و رد معاملات متعارض ادامه خواهد داشت.

ارز دیجیتال آواکس چیست؟ تحلیل تکنیکال و نحوه خرید - ارز دیجیتال آواکس
تاریخچه، مزایا و ویژگی های آوالانچ

ویژگی های برجسته آوالانچ

Avalanche یک شبکه منحصر بفرد و در واقع نوعی پروتکل Proof of Stake است. این پروتکل در مقایسه با 14 TPS اتریوم و 7 TPS بیت کوین، پردازش بیش از 4500 تراکنش را  امکان‌پذیر می کند. این پروتکل آواکس را در میان شبکه ‌های کمیاب قرار می ‌دهد که می ‌تواند در عرض یک ثانیه تراکنش‌ ها را نهایی کند.

یکی از ویژگی های برتر Avalanche این است که با EVM کار می ‌کند. آواکس از پتانسیل دارایی های دیجیتال، محیط های مبتنی بر بلوک چین و امور مالی غیرمتمرکز به عنوان یک شبکه سریع و مطمئن استفاده می کند. سیستم Avalanche توسط دارندگان AVAX اداره می شود و از طریق اعتبار سنجی و زیرشبکه، امنیت و اعتبار پیدا می کند. دارنده ارز دیجیتال آواکس می تواند با حداقل 2000 سکه، در شبکه AVAX اعتبار کسب کند.

همکاری آوالانچ با شرکت های دیگر

آوا لبز، شرکت سازنده Avalanche، در حال همکاری با شرکت های بزرگ در سراسر بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال است. در ادامه نکات مهمی از معاملات و شراکت ‌هایی که آوا لبس تا کنون ایجاد کرده است را بیان می کنیم.

آوالبز، Mastercard را برای برنامه Start Path Crypto خود انتخاب کرد. برنامه شتاب دهنده برای کمک به استارت آپ های رمزنگاری و بلاک چینی طراحی شده است تا کسب و کار خود را افزایش دهد.

Deloitte، یکی از چهار شرکت بزرگ حسابداری، با Ava Labs شریک شد و از Avalanche برای بهبود پلتفرم Close As You Go مبتنی بر ابر خود استفاده می ‌کند. این پلتفرم به دولت های ایالتی و محلی در انجام کارهای خیر کمک می کند.

BitGo، یک متولی دارایی دیجیتال نهادی، پشتیبانی از AVAX را در دسامبر 2021 به برنامه خود اضافه کرد. این به مشتریان BitGo، که شامل چندین صرافی بزرگ رمزنگاری می ‌شوند، اجازه می ‌دهد تا AVAX را به سرمایه‌گذاران ارائه دهند.

خبر خوب دیگر برای Avalanche این است که به سرعت پروژه ها را به شبکه خود جذب کرده است، به ویژه در فضای محبوب مالی غیرمتمرکز (DeFi). اکوسیستم آواکس بیش از 150 پروژه دارد که شامل پروتکل 1 اینچی دیفای ( CRYPTO: 1INCH)، پروتکل وام دهی Aave ( CRYPTO:AAVE )، dApp یافتن پلتفرم DappRadar، شرکت پرداخت رمزنگاری Wyre می باشد.

نحوه انتخاب کیف پول ارز دیجیتال آواکس

AVAX را می توان با خیال راحت در کیف پول رسمی Avalanche ذخیره کرد. شما به راحتی می توانید این کیف پول مبتنی بر وب را ایجاد کرده و سکه های AVAX و دارایی های بهمن خود را با حفظ کامل وجوه خود ذخیره کنید.

همچنین مکان ‌های زیادی وجود دارد که می‌ توانید ارز دیجیتال آواکس را ذخیره کنید و نوع کیف پولی که انتخاب می‌ کنید به این بستگی دارد که می‌خ واهید از آن برای چه چیزی استفاده کنید. کیف پول های سخت افزاری یا کیف پول های سرد مانند Ledger یا Trezor امن ترین گزینه برای ذخیره ارزهای دیجیتال با ذخیره سازی و پشتیبان گیری آفلاین ارائه می دهند.

با این حال، آنها برای استفاده به دانش فنی بیشتری نیاز دارند و گران تر هستند. بنابراین این مدل از کیف پول ها، برای ذخیره مقادیر بیشتری از AVAX و برای کاربران با تجربه تر مناسب می باشند. کیف پول های نرم افزاری گزینه دیگری هستند و استفاده از آنها رایگان و آسان است. آنها قابل دانلود در گوشی هوشمند یا دسکتاپ می باشند. با داشتن رمز این ولت ها می توانید از آنها محافظت کنید.

کیف پول های آنلاین یا کیف پول های وب نیز رایگان و آسان هستند و از چندین دستگاه با استفاده از یک مرورگر وب قابل دسترسی می باشند. با این حال می ‌توانند امنیت کمتری نسبت به ولت های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری داشته باشند. Kriptomat یک راه حل امن برای ذخیره سازی می باشد که به شما امکان می دهد توکن های AVAX خود را بدون دردسر ذخیره و مبادله کنید.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال AVAX

همانگونه که در مطالب بالا نیز گفته شد ارز دیجیتال آواکس یک پلتفرم نسل بعدی، برای تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) و پرداخت است. هدف اصلی آن این است که تراکنش ها را ایمن تر و کارآمدتر کرده و در دسترس همه قرار دهد. شبکه آواکس بر سه ستون امنیت، ثبات و عدم تمرکز ساخته شده است. آوالانچ برای دستیابی به اهداف خود از فناوری های پیشرفته مانند پروتکل های اجماع و رمزنگاری استفاده می کند. این پلتفرم تاکنون در جذب کاربران و توسعه دهندگان بسیار موفق عمل کرده است.

در واقع، این پلتفرم یکی از سریع‌ترین پلتفرم‌ های DeFi با بیش از ۵ میلیارد دلار دارایی است که در قراردادهای هوشمند آن قفل شده است. دلایل مختلفی وجود دارد که چرا ارز دیجیتال آواکس می تواند یک سرمایه گذاری خوب باشد. اول اینکه تیم پشت پروژه بسیار با تجربه است و سابقه قوی در بازارهای مالی دارد. دوم، این پلتفرم به طور مداوم در حال تکامل است و ویژگی های جدیدی را اضافه می کند که آن را برای کاربران جذاب تر می کند. سوم، Avalanche شراکت قوی با برخی از بزرگ ‌ترین نام‌ ها در فضای کریپتو دارد که به آن اعتبار زیادی می ‌دهد.

 شبکه Avalanche از یک الگوریتم اجماع به نام Snowman استفاده می کند که بر اساس توافقنامه فدرال بیزانس (FBA) است. FBA نوعی الگوریتم اجماع است که امکان ارتباط غیرقابل اعتماد و ناهمزمان بین گره‌ها در یک شبکه را فراهم می ‌کند. همچنین در برابر حملات Sybil مقاوم است، به این معنی که از پروتکل های دیگر مانند Proof-of-Work (PoW) و Proof-of-Stake (PoS) ایمن تر است.

 همچنین Avalanche دارای یک ویژگی منحصر به فرد به نام Virtual Chains است که به هر گره در شبکه اجازه می دهد تا بلاک چین خود را مستقل از سایرین اجرا کند. این بدان معنی است که هر گره می تواند تنظیمات و قوانین خود را بدون تأثیر بر بقیه شبکه شخصی سازی کند. این امر ارز دیجیتال آواکس را نسبت به سایر بلاک چین ها انعطاف پذیرتر و مقیاس پذیرتر می کند، زیرا هر گره توسط قوانین کل شبکه محدود نمی شود.

ارز دیجیتال آواکس چیست؟ تحلیل تکنیکال و نحوه خرید - ارز دیجیتال آواکس
قیمت آینده ارز دیجیتال آواکس چگونه خواهد بود؟

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال آواکس از 2023 تا 2030

قیمت ارز دیجیتال آواکس در نوسان بوده و مستعد تغییرات مکرر است که می تواند قیمت آن را به طور چشمگیری در یک دوره نسبتا کوتاه تغییر دهد. قیمت AVAX تحت تأثیر عوامل زیادی قرار دارد که نوسانات بازار یکی از اصلی ترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت آن است.

همچنین قیمت AVAX تحت تأثیر عوامل دیگری مانند تقاضای توکن از سوی اعتبارسنجی‌ ها، تعداد برنامه‌ها و کاربران، در شبکه آواکس است. قیمت فعلی آواکس 14.81 یورو است. AVAX در حال حاضر با ارزش کل بازار برابر با 4,626,671,013 یورو ، در رتبه 19 در بین تمام ارزهای دیجیتال قرار دارد. دارای عرضه در گردش آواکس 311,582,143 و حداکثر عرضه آن  720,000,000 است.

پیش‌بینی می ‌شود که ارز دیجیتال آواکس، آینده درخشانی داشته باشد. زیرا تیم پشتیبان آن سابقه قوی دارد. تیم سازنده Avalanche شامل تعدادی از همان افرادی است که روی اتریوم، یکی از موفق‌ترین ارزهای رمزنگاری شده در تاریخ، کار کرده‌اند. این به آنها اعتبار زیادی در این فضا می دهد و سرمایه گذاران می توانند با این پروژه جدید موفق شوند.

Avalanche بر اساس نوع جدیدی از الگوریتم اجماع ساخته شده است که بسیار کارآمدتر از الگوریتم های موجود طراحی شده است. این می تواند آن را به یک بازیگر اصلی در فضای ارزهای دیجیتال در آینده تبدیل کند، زیرا پروژه های بیشتری شروع به پذیرش آن می کنند. همچنین همان طور که در بالا هم گفتیم برخی از بزرگ ‌ترین نام‌ها ، از جمله صرافی بایننس (Binance) و Coinbase در دنیای ارزهای دیجیتال قبلاً با Avalanche شریک شده‌اند.

برای سال 2023

بر اساس پیش‌بینی ها، قیمت ارز دیجیتال آواکس در سال 2023 ممکن است به ترتیب حداقل و حداکثر قیمت‌ های 42 و 55 دلاری را داشته باشد. انتظار می رود تغییر قیمت حدود 30.95 درصد و میانگین قیمت آن 48.50 دلار باشد.

برای سال 2024

مطابق با پیش‌بینی قیمت AVAX، تخمین زده می ‌شود که معامله این سکه بین 60 تا 73 دلار باشد که 60 دلار حداقل قیمت معاملاتی و 73 دلار حداکثر قیمت است. در عین حال، چند فرض وجود دارد که سکه AVAX ممکن است میانگین قیمت 66.50 دلار را نیز داشته باشد.

برای سال 2025

طبق پیش‌بینی قیمت انتظار می‌رود AVAX در سال 2025، حداقل و حداکثر قیمت‌ های حدود 72 و 89 دلار را داشته باشد. در حالی که میانگین قیمت ممکن است 80.50 دلار و با درصد تغییر 23.61% باشد.

برای سال 2026

پیش بینی می شود ارز دیجیتال آواکس در سال 2026 با حداقل و حداکثر قیمت به ترتیب 80 و 85 دلار باشد. انتظار می رود نوسانات قیمت آواکس بسیار کمتر باشد.

برای سال 2027

بر اساس پیش‌بینی قیمت AVAX، ممکن است قیمت آن در سال 2027 حداقل 91 دلار و حداکثر 101 دلار معامله شود. در حالی که میانگین قیمت معاملاتی آواکس ممکن است 96 دلار باشد.

برای سال 2028

پیش‌بینی قیمت AVAX برای سال 2028 نشان می ‌دهد که میانگین قیمت این توکن ممکن است 126 دلار باشد، در حالی که حداقل و حداکثر قیمت آن ممکن است به ترتیب حدود 111 دلار و 141 دلار باشد. در همان زمان، تجزیه و تحلیل فنی آواکس نشان می دهد که درصد تغییر آن ممکن است 27.02٪ باشد.

برای سال 2029

از پیش‌بینی های قیمت AVAX می ‌توانیم نتیجه بگیریم که قیمت این توکن در اسل 2029به طور متوسط می تواند ​​​​152.50 دلار معامله شود. در حالی که کمترین و بالاترین قیمت توکن AVAX برای سال ممکن است به ترتیب 145 و 160 دلار باشد.

برای سال 2030

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال آواکس نشان می‌دهد که در سال 2030 بالاترین قیمت این سکه ممکن است 185.00 دلار و پایین‌ترین قیمت آن در بازار کریپتو 162 دلار باشد. تجزیه و تحلیل دقیق قیمت آواکس نشان می دهد که ارزش متوسط آن می تواند ​​چیزی حدود 173 دلار است.

ارز دیجیتال آواکس چیست؟ تحلیل تکنیکال و نحوه خرید - ارز دیجیتال آواکس
معرفی کامل ارز دیجیتال آواکس به همراه قیمت اوالانچ

جمع بندی نهایی در مورد ارز دیجیتال آواکس

در این مطب از ایتسکا به نقد و بررسی ارز دیجیتال آواکس پرداختیم. Avalanche یا اواکس به منظور رسیدگی به مسائل مقیاس پذیری و افزایش سرعت تراکنش ایجاد شده است. این یکی از معدود پلتفرم ‌های بلاک چین است که به برنامه‌های غیرمتمرکز شبکه‌ های بلاک چین، امکان تراکنش تا 6500 در ثانیه را می دهد.

لازم به ذکر است که در صورت داشتن هرگونه سوال در این زمینه و در مورد سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی می توانید با بخش تماس با ما وب‌سایت ایتسکا در ارتباط باشید. همچنین سایت آموزشی با ارائه دوره های آموزشی رایگان، سعی دارد به معامله‌گران کمک کند.

سوالات متداول

چه چیزی به ارز دیجیتال آواکس ارزش می دهد؟

Avalanche ارزش خود را از ظرفیت فنی، فناوری، موارد استفاده و ارتباط در بخش DeFi می گیرد. ارزش ذاتی آواکس را می توان در ارزش فنی آن و پتانسیل فناوری آن برای یافتن موارد استفاده مالی مشاهده کرد. ارزش ذاتی اغلب با ارزش بازار آواس که از طریق قیمت AVAX مشاهده می شود، مطابقت ندارد. ارزش بازار AVAX به دلیل نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال و تعداد زیادی از عناصر مؤثر بر قیمت آن، دستخوش تغییرات مکرر است. قیمت آن ممکن است در یک دوره کوتاه مدت به سرعت تغییر کند، که AVAX را مانند اکثر دارایی های رمزنگاری ناپایدار می کند.

نحوه خرید ارز دیجیتال آواکس چگونه است؟

چند تا از بزرگترین صرافی ‌های ارز دیجیتال بین‌المللی ارز دیجیتال آواکس را عرضه می کنند. بنابراین اگر در یکی از آنها ثبت نام کنید یا اگر از قبل در آنها حساب داشته باشید می توانید به راحتی آوالانچ را خریداری کنید. همچنین می توانید از Coinbase Global ،  Crypto.com ، Binance.US و بایننس آن را خریداری کنید.

چند سکه AVAX در گردش است؟

در حال حاضر 311,582,143 آواکس از مجموع720,000,000 در گردش است. تعداد سکه های آواکس در گردش ضرب در قیمت بازار فعلی اولانچ برابر با ارزش بازار آواکس است.

آیا آواکس ایمن است؟

شبکه آواکس از طریق دو پروتکل مختلف یعنی اجماع آواکس ایمن می شود. پروتکل های C-Chain و P-Cha امنیت و اعبتار این توکن را تضمین می کنند. کل شبکه آواکس توسط یک معماری در سه بلوک چین مختلف X-Chain، C-Chain و P-Chain تقسیم می شود. X-Chain از طریق اجماع Avalanche بهینه سازی شده توسط DAG ایمن می شود، به این ترتیب تراکنش ها ایمن می شوند و نهایی شدن آن کمتر از یک ثانیه طول می کشد. این شبکه در برابر یکی از رایج ترین حملات در دنیای بلاک چین، 51 درصد ایمن است و حداکثر امنیت را به کاربران و توسعه دهندگان ارائه می دهد.

برخی از موارد استفاده از ارز دیجیتال آواکس چیست؟

شبکه Avalanche به عنوان پایه ای برای ساخت بسیاری از پروژه ها و برنامه ها استفاده شده است. این موارد شامل پروژه های دولتی نیز می شود. پلت فرم تامین مالی دعوی قضایی Ryval; برنامه های DeFi مانند Pangolin، SushiSwap و TrueUSD جزو این موارد هستند. همچنین این سکه در پروژه های توکن غیرقابل تعویض مانند بازی های Polyient، Crypto Seals و Unifty نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

چگونه آواکس را بفروشیم؟

اگر مالک AVAX هستید و آن را در کیف پول صرافی کریپتومات نگهداری می کنید، می توانید با ارتباط با بخش در رابط و انتخاب گزینه پرداخت مورد نظر خود، آن را به راحتی بفروشید.

آیا آواکس سرمایه گذاری خوبی است؟

آواکس ثابت کرد که یکی از سکه های مورد بحث در فضای رمزنگاری در سال گذشته بوده است. با در نظر گرفتن این موضوع، عاقلانه است که بگوییم AVAX انتخاب خوبی برای سرمایه گذاری است.

ارزش ارز دیجیتال آواکس 10 سال دیگر چقدر خواهد بود؟

مانند هر سرمایه گذاری دیگری، برای ارز دیجیتال آواکس افزایش قیمت بلندمدتی انتظار می رود. قیمت این توکن می تواند تا 203.00 دلار افزایش یابد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.