بهترین بروکر برای حساب پم 2024 | رتبه بندی کامل حساب های PAMM

حساب پم PAMM نوعی حساب سرمایه گذاری است که تعداد معدودی از بروکر ها در اختیار کاربرانشان قرار داده اند. حساب PAMM نوعی صندوق سرمایه گذاری می باشد و معامله گر پول خود را در اختیار صندوق قرار داده و در سود و زیان معاملات مدیر صندوق سهیم می شود. حساب پم با کپی تریدینگ متفاوت می باشد. در این مقاله به بررسی بروکر هایی که حساب پم ارائه میدهند میپردازیم.

برای مطالعه بیشتر میتوانید مقاله ی حساب پم چیست و مقاله ی کپی تریدینگ چیست را مشاهده نمایید.

 PAMM مخفف عبارت Percent Allocation Management Module است. در این مطلب از ایتسکا به بررسی ویژگی ‌های این اکانت ‌ها، مزایا و معایب آنها می‌پردازیم.

 
 

مروری بر بهترین بروکر ها برای حساب پم

در لیست زیر بهترین بروکر برای حساب پم در ایران را برایتان معرفی کرده ایم. این موارد بیان شده بهترین بروکر برای حساب پم در جهان نمی باشند. زیرا بسیاری از بروکر های مناسب برای حساب پم در جهان به ایرانیان خدمات نمی دهند. برای مشاهده بهترین بروکر فارکس، به این لینک مراجعه کنید.

 1. حساب پم بروکر اکس چیف
 2. حساب پم بروکر آلپاری 
 3. حساب پم در کپیتال
 4. حساب پم بروکر ویندزور
 5. حساب پم فیبو گروپ
 

 

 

بهترین بروکر برای حساب پم در ایران (3 بروکر خوب برای حساب پم)

با توجه به اینکه ایرانیان نمی توانند از بسیاری از بروکر های معتبر در جهان استفاده کنند در این قسمت ما بروکر هایی را معرفی می کنیم که هم دارای بهترین حساب پم بوده و هم به ایرانیان خدمات می دهند.

بهترین حساب پم آلپاری

بدون شک می توان گفت بهترین بروکر برای حساب پم در ایران بروکر آلپاری می باشد. این بروکر هم یکی از بهنرین بروکر های فارکس در ایران بوده و هم در آن می توان انواع حساب های معاملاتی از جمله حساب پم و سبد پم داشت.

تریدر هایی که می خواهند در حساب پم سرمایه گذاری کنند می توانند با توجه به نوع استراتژی معاملاتی خود در حساب PAMM و یا سبد PAMM سرمایه گذاری کنند. در ادامه آموزش حساب پم آلپاری و نحوه اتصال به حساب پم را آموزش داده ایم.

حساب پم کپیتال اکستند

بروکر کپیتال اکستند نیز هم به ایرانیان خدمات داده و هم می توان در آن حساب پم برای سرمایه گذاری داشت. یکی از مزایای حساب پم ریسک پایین معاملات آن می باشد. مدیران حساب پم توسط بروکر ها انتخاب شده اند و مانند کپی تریدینگ هر کسی نمی تواند به عنوان لیدر اقدام به فعالیت کند.

فعالیت مدیران حساب های پم مانند صندوق های یرمایه گذاری بوده و معمولا افراد حرفه ای و با تجربه در فارکس هستند.

حساب پم فارکس چیف

بروکر فارکس چیف نیز یکی دیگر از بروکر هایی می باشد که امکان افتتاح حساب پم را در اختیار مشتریانش قرار داده و به ایرانیان خدمات می دهد. این بروکر رگوله بوده و در لیست بهترین بروکر های فارکس در ایران قرار دارد.

اگر قصد سرمایه گذاری در حساب پم را دارید ، جساب فارکس چیف نیز می تواند گزینه خوبی برایتان باشد.

بروکر ها
ویندزوراز 0 پیپاز 1 پیپ
ایکس چیف ( فارکس چیف)از 0 پیپاز 0 پیپ
کپیتال اکستنداز 0.2 پیپاز 0.3 پیپ
آلپاری0.10.4
اینگات0.20.4

 

 

اعتماد به بروکر ها

بله، وبسایت ایتسکا شدیدا به شما توصیه میکند که از بروکر های معتبر استفاده کنید. تیم تحقیق و بررسی وبسایت ایتسکا، در سال گذشته بیش از 90 بروکر که به ایرانیان سرویس دهی میکنند را بررسی کرده است. برخی از این بروکر ها اسکم اند و توصیه میکنیم از آنها به هیچ عنوان استفاده نکنید. برخی از آنها وایت لیبل ( یا در بسیاری موارد گری لیبل ( کاملا غیر قانونی) ) اند. برای مشاهده و بررسی اطلاعات دقیقتر از این بروکر ها، لطفا به صفحه بروکر های کلاهبردار مراجعه کنید.

مهم نیست که قصد شما استفاده از حساب های اسلامی باشد یا حساب های نرمال، به هر حال، پیش از انتخاب هر نوع بروکری، باید رگولاتور های بروکر ها را بررسی کنید.

معیار اعتبار بروکر های اسلامی در سال 1402

بروکر ها
ویندزورCySEC, JSCIFSC, FSASeychellesقبرسIFSC, FSASeychellesCySEC, JSC1988
ایکس چیف ( فارکس چیف)MISA , Moheli , FMAMISA , Moheli , FMAامارات - دوبیMISA , Moheli , FMAMISA , Moheli , FMA2014
کپیتال اکستندFSC Mauritius، آژانس مقررات توسعه بازار های مالی جمهوری قزاقستان، FINACOMFSC Mauritius، آژانس مقررات توسعه بازار های مالی جمهوری قزاقستان، FINACOMقبرس جنوبیFSC Mauritius، آژانس مقررات توسعه بازار های مالی جمهوری قزاقستان، FINACOMFSC Mauritius، آژانس مقررات توسعه بازار های مالی جمهوری قزاقستان، FINACOM2020
آلپاریMauritius و NBRBMwali International Services AuthorityموهلیMwali International Services AuthorityMauritius و NBRB1998
اینگاتASIC، FSA، JSC, CMASeychelles (FSA), FSASVGاسترالیاSeychelles (FSA), FSASVGASIC، FSA، JSC, CMA2006

 

مزایای کارگزاران حساب پم فارکس

 • یک حساب PAMM از حساب های ترکیبی مدیر و سرمایه گذاران او تشکیل می شود. از آنجایی که مدیر دارایی خود را در موقعیتی برابر با سرمایه گذاران خود به خطر می اندازد، این امر تضمین می کند که هنگام معامله در بازار فارکس محتاطانه عمل کند. به عبارت دیگر، مدیر به احتمال زیاد خواهان موفقیت در هر معامله است.
 • تمامی سیستم های مدرن حساب پم، در پلت فرم های کارگزاری، مجهز به سیستم های امنیتی خودکار هستند. مدیر اینگونه سیستم ها، از نظر فنی، فقط می تواند مبالغ توافق شده از این حساب ها را در سفارشات خود لحاظ کند. او نمی تواند وجوه غیرمجاز را از حساب های سرمایه گذاران خود برداشت کرده یا به حساب های مذکوردسترسی داشته باشد.
 • اولین حساب های LAMM بیش از 10 سال پیش ظاهر شدند و کاملاً متفاوت بودند. زیرا سرمایه گذار تا پایان دوره تعریف شده توسط مدیر، نمی توانست به حساب خود دسترسی داشته باشد. حساب‌ های پم مدرن (از جمله سیستم‌های MAM) امروزه بسیار انعطاف‌پذیر تر هستند. زیرا به سرمایه‌گذار اجازه می‌ دهند در هر زمان وجهی را از حساب LAMM برداشت کنند.
 • کارگزاران فارکس PAMM توصیه می کنند که همه سرمایه گذاران خود با توزیع وجوه در چندین حساب PAMM، ریسک معاملات را کاهش دهند. هیچ محدودیتی برای تعداد سرمایه گذارانی که یک مدیر می تواند با آنها کار کند وجود ندارد. در نتیجه، اگر وجوه شما بین مثلاً سه حساب PAMM توزیع شود و مدیر A پول خود را به دلیل یک سرمایه گذاری بد از دست بدهد، تا زمانی که مدیران B و C سود کنند، شما همچنان برنده خواهید بود.
 • حساب های PAMM ، دارای شفافیت 100% هستند. این بدان معناست که هر سرمایه‌گذار همیشه دقیقاً می‌ داند که پول او در کدام سفارش ‌های تجاری و معاملات است.
 • ·          همچنین، آمار دقیق در مورد تمام معاملات نگهداری می شود و به طور مکرر به روز می گردد. برخی از مدیران علاوه بر این، استراتژی پیشنهادی خود را با سرمایه گذاران خود به اشتراک می گذارند. به خصوص اگر از حساب RAMM استفاده کنند.

معایب کارگزاران حساب PAMM فارکس

 • شرایط کار برای یک حساب PAMM خاص توسط مدیر تعیین می شود. او می تواند محدودیتی برای مقدار سرمایه اولیه تعیین کند و همچنین تعداد سرمایه گذاران شرکت کننده را محدود نماید.
 • حساب های PAMM به یک نرم افزار اضافی و یک سیستم مدیریت ریسک، از نظر قانونی نیاز دارند. برای سرمایه گذار و مدیر، این موضوع خیلی مهم نیست، اما تا حدودی کار بروکر را سخت تر می کند.

خطرات سرمایه گذاری در حساب های  PAMM

درک این نکته مهم است که سرمایه گذاری در حساب های PAMM، ریسک موجود در بازار فارکس را حذف نمی کند. حتی موفق ترین معامله گران نیز می توانند شکست بخورند. با این وجود، حساب پم به طور قابل توجهی خطر از دست دادن وجوه را کاهش می دهد. زیرا معامله توسط یک متخصص انجام می شود.  توزیع وجوه در چندین حساب ریسک معاملات را کاهش می دهد. با این وجود، باید درک کنید که مدیر یک انسان است و گهگاه مرتکب اشتباه می شود. بنابراین، تمام پس انداز خود را تنها در یک حساب PAMM سرمایه گذاری نکنید.

ایکس چیف ( فارکس چیف)
ایکس چیف ( فارکس چیف)
امتیاز بروکر: 4.7/5
مناسب برای معاملات جفت ارز‌ها و طلا با اسپرد پایین – دارای پشتیبانی قوی
ایکس چیف ( فارکس چیف)
حداقل موجودی:حداقل موجودی ندارد اما حداقل واریز 15 دلار
امتیاز اپلیکیشن موبایل:4.8
نحوه واریز:ریالی، کریپتو
متد های برداشت:ریالی ، کریپتو، اسکریل، وب مانی ، پرفکت مانی
هزینه تراکنش برای برداشت پول:ریالی هزینه ندارد - تتر هزینه ندارد
نماد های معاملاتی167
هزینه در صورت غیر فعال بودن:خیر
آلپاری
آلپاری
امتیاز بروکر: 4.7/5
یکی از بروکر‌های قدیمی و قابل‌اعتماد که خدمات خوبی به کاربران ارائه می‌دهد.
آلپاری
حداقل موجودی:$1
امتیاز اپلیکیشن موبایل: 3
نحوه واریز:اسکریل، کارت های بانکی ، وب مانی ، تتر، تاپ چنج - ریالی
متد های برداشت:اسکریل، کارت های بانکی ، وب مانی ، تتر، تاپ چنج - ریالی
هزینه تراکنش برای برداشت پول:$1
نماد های معاملاتی254
هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
کپیتال اکستند
کپیتال اکستند
امتیاز بروکر: 4.2/5
دارای رگوله معتبر و پلتفرم‌های مناسب برای استفاده کاربران.
کپیتال اکستند
حداقل موجودی:$12
امتیاز اپلیکیشن موبایل: 3.0
نحوه واریز:ریالی، کریپتو، وب‌مانی
متد های برداشت:ریالی، کریپتو، وب‌مانی
هزینه تراکنش برای برداشت پول:$1
نماد های معاملاتی327
هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
ویندزور
ویندزور
امتیاز بروکر: 4.8/5
برای ترید در پلتفرم متاتریدر 4 و ترید جفت ارز‌ها پیشنهاد می‌شود.
ویندزور
حداقل موجودی:$50
امتیاز اپلیکیشن موبایل: 4.0
نحوه واریز:ریالی- تتر - Neteller - کریپتو - وبمانی
متد های برداشت:ریالی- تتر - Neteller - کریپتو - وبمانی
هزینه تراکنش برای برداشت پول:$0
نماد های معاملاتی190
هزینه در صورت غیر فعال بودن:خیر
فیبو گروپ
فیبو گروپ
امتیاز بروکر: 4.2/5
توصیه شده برای سرمایه گذارانی که تمایل به استفاده از اهرم های بالا را دارند.
فیبو گروپ
حداقل موجودی:$1
امتیاز اپلیکیشن موبایل: 2
نحوه واریز:ریالی، سوئیفت، وب مانی ، کریپتو
متد های برداشت:ریالی، سوئیفت، وب مانی ، کریپتو
هزینه تراکنش برای برداشت پول:$0
نماد های معاملاتی86
هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله

 

 

رتبه بندی های ایتسکا بر چه مبنایی ست؟

 • همیشه مرحله اول انتخاب بروکر ها، رگولاتور و لایسنس های بروکر هاست و ما در مرحله اول این مورد را بررسی میکنیم.
 • انواع حساب های پم ارائه شده توسط بروکر را بررسی کردیم.
 • تعداد تریدر هایی که در بروکر حساب پم ارائه میکنند بررسی کردیم.
 • هزینه های مخفی در حساب پم بروکر را بررسی کردیم.
 • کارشناسان ما در تمام این بروکر ها اکانت ایجاد کردند و اطمینان حاصل کردند که تجربه کاربری خوبی به مشتریان ارائه میشود.
 • پشتیبانی و نحوه پاسخ به سوالات کاربران را بررسی کردیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، میتوانید این مقاله را مطالعه کنید: ما چگونه بررسی میکنیم؟

ویژگی کارگزراری قابل اعتماد حساب پم

مشخصات کارگزار قابل اعتماد برای حساب پم

سال تاسیس

هر چه بروکر سابقه تأسیس طولانی داشته باشد، تجربه بیشتری داشته، عملکرد او گسترده‌ تر و از ریسک اقتصادی خارجی (مثلاً بحران اقتصادی جهانی) مصون تر است. کار با شرکت هایی که کمتر از 3 تا 5 سال سابقه دارند، توصیه نمی شود.

قدمت سایت

این یک پارامتر حیاتی است که بسیاری از مردم از در نظر گرفتن آن کوتاهی می کنند. یک شرکت کارگزاری باید تحت مجوزی فعالیت کند که با یک وب سایت رسمی مرتبط است. یعنی اگر یک بروکر ادعا می کند که 15 سال سابقه دارد، اما دامنه سایت او در سال 2017 ثبت شده است. او در حال حاضر شما را فریب داده است. از طریق خدمات تخصصی می توانید سن دامنه را بررسی کنید. بنابراین برای افتتاح حساب پم، بهتر است بروکر با سابقه ای انتخاب کنیم.

تنظیم کننده

رگولاتور سازمانی است که فعالیت های یک کارگزار را تنظیم می کند. این سازمان بر گزارش های مالیاتی، شفافیت عملیات، رعایت قوانین و تعهدات خود در قبال تجار، نظارت می کند. تنظیم کننده می تواند بین المللی یا محلی باشد و شماره مجوز را می توان در وب سایت رسمی رگولاتور تأیید کرد.

حداقل سپرده

لطفا توجه داشته باشید که برای کارگزاران فارکس، حداقل سپرده اغلب به نوع حسابی که می خواهید باز کنید، بستگی دارد. حساب ‌های پم می ‌توانند حداقل سپرده ‌های خود را داشته باشند. اگر مقدار سرمایه گذاری از 500 دلار فراتر رفت، سرمایه‌گذار تازه کار باید، گزینه دیگری را در نظر بگیرد. زیرا ریسک معامله با سرمایه ‌های بزرگ، برای شروع معامله در بازار فارکس عاقلانه نیست.

سیستم پرداخت

اکثر شرکت های کارگزاری با VISA و MasterCard کار می کنند. اما گاهی اوقات واریز یا برداشت وجه از طریق Skrill، انتقال سیمی، Neteller یا سایر سیستم های پرداخت بهتر است. برخی از واسطه ها با چک کار می کنند. همیشه اندازه کمیسیون را دوباره بررسی کنید تا از پرداخت اضافی جلوگیری شود.

 

سوالات متداول

بهترین بروکر برای حساب پم کدام بروکر است؟

 1. فارکس چیف
 2. آلپاری 
 3. کپیتال
 4. ویندزور
 5. فیبو گروپ

 

آیا همه بروکر ها حساب پم ارائه میدهند؟

خیر. بسیاری از بروکر ها حساب پم ارائه نمیدهند.

 

فهرست مطالب
  سعید محمدی
  سعید محمدی

  تریدر - مشاور مالی - نویسنده

  نویسنده این مقاله

  من موسس وبسایت ایتسکا هستم و از سال 2021 در حال مدیریت و رهبری این وبسایت هستم. تخصص اصلی من در حوزه فارکس و البته مارکتینگ است. من شخصا تمام بروکر هایی که در وبسایت ایتسکا معرفی شده است را به صورت کامل با پول واقعی و حساب ریل بررسی کرده ام. تمامی نقد ها و بررسی هایی که نگاشته ام بر مبنای مشاهدات من در بروکر هاست. سوابق حرفه ای من شامل مدرک معامله گری ارز های دیجیتال از مجموعه بین المللی IEC و مدرک معامله گری در بازار های مالی و مدرک شناسایی اصول بازار سرمایه است. من عضور رسمی انجمن انفورماتیک ایران و مشاور مالی در شرکت های ایرانی و غیر ایرانی هستم.

  سعید محمدی

  تریدر - مشاور مالی - نویسنده

  تمامی اطلاعاتی که در وب‌سایت ایتسکا مشاهده می‌کنید بر مبنای اطلاعات دقیق از بروکرها و تجربه کاربران وب‌سایت ما است. تمامی نقدها و نقطه‌نظرات کاربران در خصوص بروکرها در لیست ما و امتیازدهی‌های ما لحاظ می‌شوند. ما نظرات کاربران را به همراه بیش از 5 سال سابقه در بررسی بروکرها را جمع‌بندی کرده‌ایم. در صفحه مقابل، می‌توانید در خصوص اینکه ما چگونه بررسی میکنیم بیشتر بخوانید.

  0امتیازی ثبت نشده

  متوسط امتیاز از 0 کاربر

  0 رای
  0 رای
  0 رای
  0 رای
  0 رای

  ارسال نظر و ثبت امتیاز

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  انصراف

  لطفا ابتدا لاگین نمایید.