حساب سنتی فارکس چیست؟ – بهترین بروکر برای حساب سنتی 2024 برای ایرانیان

بهترین بروکر برای حساب سنتی در ایران

بهترین بروکر برای حساب سنتی بروکری است که بتواند حساب سنتی را با استاندارد های لازم در اختیار مشتریان قرار دهد. حساب سنتی با نام های دیگری از قبیل حساب نانو ، میکرو و مینی نیز شناخته می شود. حساب سنتی حسابی است که در آنها قیمت ها و معاملات بخه جای دلار بر اساس سنت محاسبه می شود.

بهترین بروکر برای حساب سنتی در ایران

بهترین بروکر برای حساب سنتی✔️ حساب سنتی فارکس چیف (ثبت نام)
دومین بروکر سنتی❤️ حساب سنتی اینستا فارکس (ثبت نام)
رتبه سوم 💰 حساب سنتی لایت فارکس (ثبت نام)
رتبه چهارم🔥 حساب سنتی فیبوگروپ (ثبت نام)

برای ثبت نام در هر بروکر، روی نام بروکر کلیک کنید.

در این قسمت بهترین بروکر های فارکس برای حساب سنتی را معرفی می کنیم. برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان برای معاملات خود روی لینک کلیک کنید.

حساب سنتی فارکس چیست؟

حساب سنتی فارکس حسابی در بروکر فارکس می باشد که در آن قیمت ها ، پوزیشن ، سود ها ، ضرر ها ، حجم معاملات (لات) و … به جای دلار بر اساس سنت محاسبه می شود. هر دلار برابر با 100 سنت می باشد.

برای مثال اگر حساب سنتی خود را 100 دلار شارژ کنید ، یعنی 10000 سنت در اکانت خود دارید و تمامی معاملات شما بر اساس معیار سنتی خواهد بود. حساب سنتی برای تمامی افراد اعم از مبتدی تا حرفه ای مناسب می باشد. مخصوصا توصیه می شوند افراد مبتدی بعا از ترید در حساب دمو فارکس برای شروع معامله در حساب واقعی از حساب سنتی استفاده کنند.

از طرف دیگر بسیاری از افراد حرفه ای بعد از تست استراتژی معاملاتی خود در حساب دمو ترجیح می دهند استراتژی خود را در حساب سنتی با سرمایه کم مورد بررسی قرار دهند. از طرف دیگر تریدر مبتدی با استفاده از حساب سنتی می تواند به ارقام بالا و نحوه محاسبه سود و زیان و … عادت کند.

بهترین بروکر برای حساب سنتی برای ایرانیان

در این قسمت6 مورد از بهترین بروکر برای حساب سنتی برای ایرانیان را بیان کرده ایم. حساب های سنتی در بروکر های مختلف ویژگی های خاصی دارند و ما آنها را بر اساس اولیت بندی تیم ایتسکا برایتان به ترتیب آورده ایم. در هر تیتر ویژگی های حساب سنتی هر بروکر را توضیح داده ایم و شما می توایند بر اساس این موارد بهترین بروکر سنتی را برای خود انتخاب کنید.

نام بروکرحداقل واریزاسپردنوع حساب
1فارکس چیف10 دلار0 و 0.3سنتی
2اینستا فارکس1 دلار0.03 تا 0.07سنتی
3لایت فارکس10 دلار3سنتی
4فیبوگروپ1 دلار0.6سنتی
5IFC Markets1 دلار0.3 و 0.4میکرو

1 حساب سنتی فارکس چیف

بهترین بروکر برای حساب سنتی در ایران ، حساب سنتی فارکس چیف می باشد. برای دریافت دلیل بهترین بودن این بروکر در حساب سنتی تا انتهای مقاله همراه ما باشید. تریدر ها هنکاک انتخاب بروکر برای حساب سنتی معیار های مختلفی دارند. یکی از اصلی ترین این معیار ها اسپرد و کمیسیون حساب می باشد. حداقل واریزی برای افتتاح حساب سنتی فارکس چیف 10 دلار بوده و حداکثر پوزیشن های باز در آن برابر با 200 واحد می باشد. میزان اسپرد این حساب نیز برابر با 1:1000 می باشد.

بهترین بروکر برای حساب سنتی
بهترین بروکر برای حساب سنتی

اسکلپر ها به اسپرد پایین توجه داشته و تریدر های بلند مدت به دنبال حساب با کمیسیون صفر هستند. و مدام در بین بروکر ها به دنبال این ویژگی ها می گردند. در بروکر فارکس دو نوع حساب سنتی برای معامله گران وجود دارد:

·        حساب سنتی  cent-MT4.DirectFX

·        حساب سنتی  cent-MT4.Classic+

در حساب سنتی Cent-MT4.DirectFX اسپرد شناور بوده و از صفر پیپ آغاز می شود. این نوع حساب برای تست استراتژی معاملات اسکالپینگ بسیار مناسب است. از طرف دیگر افراد مبتدی می توانند با اسپرد ناچیز در این حساب سنتی به معاملات مکرر و آموزش بپردازند. در این حساب به ازای هر یک میلیون دلار ملامه 15 دلار کمیسیون از کاربر دریافت می گردد.

بیشتر بخوانید : بهترین بروکر برای اسکالپ در ایران

در حساب سنتی Cent-MT4.Classic+ برعکس حساب قبلی اسپرد شناور بوده و از 0.3 پیپ آغاز می شود. ولی در مقابل کمیسیونی در ازای معاملات دریافت نمی گردد. این حساب سنتی برای تست استراتژی های بلند مدت و با مبالغ بالا مناسب است.

بروکر فارکس چیف از سال 2014 ایجاد شده و در مدت زمان کم نسبت به سایر بروکر ها پیشرفت های چشم گیری داشته است. این بروکر رگوله بوده و به ایرانیان خدمات می دهد.

2 حساب سنتی اینستا فارکس

دومین بروکر برای حساب سنتی در ایران بروکر اینستا فارکس می باشد. در این بروکر می توان 4 نوع حساب معاملاتی ایجاد کرد. حساب سنتی اینستا فارکس به حساب یوریکا سنتی معروف است. حداقل واریزی برای افتتاح این حساب 1 دلار بوده و میزان لوریج آن 1:1000 می باشد.

اسپرد حساب سنتی این بروکر بوده و از 0.03 تا 0.07 پیپ می باشد. این بروکر در سال 2007 ایجاد شده و رگوله می باشد. اینستا فارکس به ایرانیان خدمات داده و کاربران ایرانی محدودیتی در استفاده و افتتاح حساب در این بروکر ندارند.

حساب سنتی اینستا فارکس
حساب سنتی اینستا فارکس

همانطور که می بینید اسپرد حساب سنتی اینستا فارکس کم بوده و معامله گرانی که به دنبال اسپرد پایین در حساب سنتی هستند ، این بروکر نیز می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد.

3 حساب سنتی لایت فارکس

حداقل واریزی برای افتتاح حساب سنتی لایت فارکس 10 دلار بوده و میزان لوریجی که در اختیار کاربران قرار می دهد برابر با 1:1000 می باشد. میزان اسپرد حساب سنتی لایت فارکس شناور بوده و از 3 پیپ آغاز می شود. توصیه می شود برای افتتاح این حساب حداقل 50 دلار واریز کنید.

حساب سنتی لایت فارکس
حساب سنتی لایت فارکس

بروکر لایت فارکس از سال 2015 ایجاد شده و رگوله بوده و به ایرانیان خدمات می دهد. این بروکر با عنوان لایت فایننس نیز شناخته می شود و یکی از بروکر های محبوب میان ایرانیان می باشد.

4 حساب سنتی فیبوگروپ

حساب سنتی فیبوگروپ نیز یکی از گزینه های پیش رو برای افتتاح حساب سنتی فارکس می باشد. حداقل واریزی برای افتتاح حساب سنتی فیبوگروپ 1 دلار بوده و حداکثر میزان لوریج آن 1:100 می باشد. اسپرد این حساب نیز شناور بوده و از 0.6 پیپ آغاز می شود.

حساب سنتی فیبوگروپ
حساب سنتی فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ از سال 1998 ایجاد شده ، معتبر بوده و به ایرانیان خدمات می دهد. این بروکر از زبان فارسی پشتیبانی کرده و این امر باعث راحتی استفاده کاربران از این بروکر شده است.

5 حساب میکرو IFC Markets

حساب میکرو IFC Markets که در واقع حساب سنتی بوده و به حساب مبتدی نیز معروف می باشد. حداقل واریزی برای این حساب 1 دلار بوده و حداکثر میزان لوریج آن 1:400 می باشد. اسپرد این حساب شناور بوده و از 0.3 پیپ آغاز می شود.

حساب میکرو IFC Markets
حساب میکرو IFC Markets

این بروکر از سال 2006 ایجاد شده و به ایرانیان خدمات می دهد. نوع دیگری از حساب میکرو این بروکر در متاتریدر 5 بوده و با عنوان حساب میکرو شناور شناخته می شود. اسپرد حساب میکرو در MT5 IFC مارکتس از 0.4 پیپ آغاز می شود.

نحوه انتخاب بهترین بروکر برای حساب سنتی

برای انتخاب بهترین بروکر برای حساب سنتی معیار های گوناگونی وجود دارند. برای مثال برای برخی افراد حجم لات در حساب سنتی اهمیت دارد. افرادی که ریسک پذیری بالاتری دارند ، دنبال حجم های بالا خواهند بود.

از طرف دیگر برای برخی معامله گران میزان اسپرد حساب سنتی مهم می باشد. و ترجیح می دهند در اسپرد های پایین معامله کنند. از سوی دیگر بروکر های زیادی در جهان وجود دارند که بهترین نوع حساب های معاملاتی را برای کاربران ارائه می کنند. ولی ما باید بروکر هایی را مدنظر قرار قرار دهیم که به ایرانیان خدمات می دهند.

بروکر هایی که ما برایتان معرفی کرده ایم بر اساس معیار هایی از قبیل میزان اعتبار بروکر ، اسپرد ، حجم لات ، سرعت اجرای معاملات و … می باشد. جدول بالا می تواند برایتان در انتخاب بهترین بروکر برای حساب سنتی موثر باشد.

اگر در این راه مبتدی هستید بای بدانید برای انتخاب بروکر مناسب باید کاربرا بروکر های زیادی را امتحان کنید. و بهترین روش برای این امر استفاده از حساب سنتی و سرمایه گذاری کم در ابتدای راه می باشد.

بهترین بروکر برای حساب سنتی در جهان

موارد بیان شده در بالا بروکر هایی بودند که هم حساب سنتی خوب داشتند وهم به ایرانیان خدمات می دادند. در این قسمت بهترین بروکر برای حساب سنتی در جهان را معرفی می کنیم. تا اگر در خارج از ایران زندگی می کنید و می توانید از این بروکر ها استفاده کنید ، در حساب سنتی این بروکر ها افتتاح حساب کنید.

حساب سنتی FBS

بروکر FBS بهترین بروکر برای حساب سنتی در جهان بوده و به ایرانیان خدمات نمی دهد. برای افتتاح حساب سنتی FBS به 1 دلار واریزی نیاز است  کاربان می توانند در یک محیط آزمایشی استراتژی و مهارت خود در تریدری را مورد آزمایش قرار دهند. این بروکر به تریدر ها اجازه می دهد حساب سنتی خود را در یک حساب دمو امتحان کنند.

این حساب دمو در یک دوره 90 منقضی خواهد شد. اسپرد ها در حساب سنتی FBS از 1 پیپ آغاز می شود.

حساب سنتی فارکس تایم FXTM

می توان گفت حساب سنتی فارکس تایم FXTM بهترین حساب سنتی به صرفه می باشد. زیرا طبق تجربه کاربرانی که با این بروکر و حساب سنتی آن کار کرده اند ، میزان هزینه های دریافتی از سوی بروکر در این بروکر کمتر می باشد.

حداقل واریزی برای حساب سنتی فارکس تایم 1 دلار بوده و اسپرد آن از 1.5 پیپ آغاز می شود.

حساب نانو آمارکتس  (حساب سنتی آمارکتس)

در حال حاضر بروکر آمارکتس 3 نوع حساب معاملاتی داشته و حساب سنتی به کاربرانش ارائه نمی کند.

کدام بروکر حساب سنتی دارد؟

فارکس چیف ، اینستا فارکس ، لایت فارکس ، فیبو گروپ ، IFC Markets

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
نظر شما مهم است - با ارسال نظرتان به دیگر کاربران کمک کنید.x