نقد و بررسی بروکر Lego Market – ثبت نام در لگو مارکت

نقد و بررسی بروکر Lego Market – ثبت نام در لگو مارکت

بروکر لگو مارکت Lego Market در سال 2017 تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در سنت وینسنت گرنادین ها می باشد. این بروکر فاقد رگوله معتبر بوده و ادعا شده رگوله VFSC به شماره 22779 را دارد که یک رگوله آفشور است. این بروکر به ایرانیان خدمات نمی دهد. 

با توجه به بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیده ایم که بروکر لگو مارکت کلاهبرداری بوده و نباید در آن ثبت نام کرد. در ادامه دلایل خود را که اثبات می کند این بروکر معتبر نیست بیان می کنیم.

لیست خصوصیات اصلی

🗺 رگوله اصلی ندارد
🛡️ رگوله ایرانیان ندارد
💰 سال تاسیس 2017
✔️ پشتیبانی فارسی
💰 دفتر مرکزی سنت وینسنت گرنادین ها
✔️ کمیسیون فارکس از 0 تا 3 دلار در هر لات
💰 اسپرد یورو از 1.5 پیپ
✔️ اسپرد طلا از 33 پیپ
💰 حداقل موجودی $10
💵 تعداد نماد های معاملاتی بیش از 200 نماد
✔️ روش های پشتیبانی تماس تلفنی، ایمیل، چت زنده، تلگرام
✔️ حداکثر لوریج 1:500
✔️ نوع اجرای سفارشات Market Execution
✔️ سواپ فری 5 روز

 

هزینه ها

کمیسیون و اسپرد لگو مارکت کم و رقابتی می باشد.

مزایا
 • کمیسیون پایین
 • اسپرد پایین طلا
 • اسپرد پایین جفت ارز ها
معایب
 • هزینه غیر فعال بودن
 • غیر قابل اعتماد بودن خود بروکر

واریز و برداشت

واریز و برداشت این بروکر با کریپتو ، ویزا کارت و مستر کارت می باشد.

اکثر بروکر های کلاهبردار از واریز و برداشت های دیجیتالی استفاده می کنند. این امر برای ایرانیان طبیعی است. زیرا به دلیل محدودیت ایرانیان از استفاده از سایر روش های واریز و پرداخت اکثر ایرانیان از واریز و برداشت ارز های دیجیتال استفاده می کنند.

البته باید توجه کنید بروکر های معتبری مانند فارکس چیف ، آلپاری ، کپیتال اکستند ، ویندزور و … که به ایرانیان خدمات می دهند همگی رگوله های معتبر دارند و برای راحتی واریز ها و برداشت ها برای کاربران ایرانی از ارز های دیجیتال استفاده می کنند.

 

نحوه واریز
🛡️ واریز و برداشت ریالی
💰 واریز و برداشت کریپتو دارد
💰 انتقال بانکی دارد
💰 پرداخت محلی دارد

 

رگوله و اعتبار

همانطور که بیان کردیم رگوله بودن بروکر اولین معیار در انتخاب بروکر برای معامله گری می باشد. بروکری که رگوله نباشد می تواند بدترین انتخاب شما باشد. رگوله نبودن بروکر یعنی به احتمال زیاد آن بروکر کلاهبرداری محض می باشد.

این بروکر ادعا کرده است رگوله آفشور VFSC را دارد و به احتمال زیاد این ادعای بیش نیست.

رگوله
🗺 رگوله اصلی ندارد
🛡️ رگوله ایرانیان ندارد

پشتیبانی فارسی و کپی تریدینگ

بروکر لگو مارکت، دارای پشتیبانی فارسی نبوده و امکان کپی تریدینگ را برای کاربران به همراه دارد.

 

عنوان
پشتیبانی فارسی
کپی تریدینگ

نظرات مشتریان بروکر لگو مارکت

بروکر لگو مارکت نظرات منفی زیادی از سوی مشتریان دریافت کرده و در نظرسنجی ها رتبه بندی پایینی میان مشتریان دارد. با توجه به رگوله نبودن لگو مارکت و نیز نظرات کاربران به این نتیجه رسیدیم که این بروکر قانونی نبوده و به احتمال زیاد یک کلاهبرداری می باشد که همچنان ادامه دارد.

وعده سود تضمینی بالا

معمولا بروکر هایی که در تبلیغات خود ادعای سود های تضمینی دارند کلاهبرداری می باشند. زیرا همانطور که می دانید بروکر ها در واقع رابط بین معامله گر و بازار های مالی می باشند. و همواره باید به مشتریانش این آگاهی را بدهد که فارکس بازاری بسیار پر ریسک بوده و در صورت نداشتن دانش و آگاهی لازم در این بازار سرمایه گذاری نکنند.

نحوه کار بروکر

بروکر های کلاهبردار از ترفند های زیادی استفاده می کنند تا این اطمینان را به شما بدهند که می توان به راحتی و با سرعت بالایی در این بازار کسب درآمد کرد.

آنها در ابتدای سرمایه گذاری سود های خوبی که همگی قابل برداشت هستند را واریز می کنند. این عمل تا جایی ادامه پیدا می کند تا اعتماد شما جلب شده و پول بیشتری در بروکر و یا هر شرکت سرمایه گذاری دیگری سرمایه گذاری کنید.

آیا بروکر لگو مارکت کلاهبرداری است؟

با توجه به تخلف های گزارش شده از این بروکر توصیه می کنیم در لگو مارکت سرمایه گذاری نکنید.

سوالات متداول

مجموعه سوالات متداول در خصوص بروکر لگو مارکت

همیشه برای انتخاب بروکر لازم هست که به فاکتور های مشخصی توجه کنید. مثلا اعتبار بروکر. بروکر های خیلی معتبری در دنیا وجود دارند که متاسفانه به ایرانیان سرویس دهی نمیکنند. اما بروکر های معتبر زیادی نیز وجود دارند که به کاربران ایرانی سرویس دهی می کنند. برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان برای معاملات خود روی لینک کلیک کنید.

این بروکر مورد اعتماد ایتسکا نیست
 • عدم ارائه سرویس به ایرانیان
 • رگوله نامعتبر
754 کاربر در شش ماه گذشته، از طریق سایت ایتسکا از این بروکر استفاده کرده اند.
امتیاز ایتسکا به این بروکر
2/5
مشاهده بروکر
بروکر لگو مارکت برای ایرانیان در دسترس نیست
 • مناسب برای:
 • جفت ارز ها60%
 • طلا55%
 • قرارداد ها45%

امتیاز کاربران

2.0ضعیف

متوسط امتیاز از 1 کاربر

بررسی و نظر ایتسکا در خصوص بروکر لگو مارکت

ارائه اسپرد های رقابتی ، پشتیبانی سریع و ارائه حساب های اسلامی (سواپ فری) را می‌توان از مزایای قابل توجه بروکر لگو مارکت دانست. ما در این مطلب قصد داریم با نگاهی کارشناسانه، بروکر Lego Market را مورد بررسی قرار دهیم. سابقه تاسیس بروکر لگو مارکت به سال 2017 بازمی‌گردد. این مطلب برای افرادی که در لگو مارکت سرمایه گذاری کرده اند و یا می خواهند سرمایه گذاری کنند مفید می باشد. بازار فارکس یکی بزرگترین ، پر سود ترین و در عین حال پر ریسک ترین بازار های مالی در جهان است.

بروکر لگو مارکت
بروکر لگو مارکت

با توجه به جستجو هایی که در مورد بروکر لگو مارکت انجام داده ایم ، توصیه می کنیم در این بروکر ثبت نام نکنید ؛ زیرا به احتمال زیاد این یک بروکر کلاهبردار می باشد. یکی از روش های بررسی بروکر ها مشاهده سابقه معاملاتی و کار تریدر ها با یک بروکر خاص می باشد.

اکثر افرادی که با این بروکر کار کرده اند با مشکل عدم ورود به حساب کاربری خود و نیز مشکلات متوالی در برداشت وجه مواجه بوده اند.

با بررسی انجمن ها و شبکه های اجتماعی که متشکل از مشتریان این بروکر می باشد ، متوجه شدیم بسیاری از افراد که با این بروکر کار کرده اند تجارب منفی داشته اند. البته ناگفته نماند افرادی هم وجود دارند (به احتمال زیاد از اعضای خود شرکت) اقدام به طرفداری و تبلیغ های بی مورد از سوی شرکت می کنند.

از مزایای اصلی این بروکر ، اسپرد بسیار کم و  و ارائه انواع حساب های اسلامی در مقایسه با بسیاری از بروکر های دیگر می باشد. متاسفانه این بروکر دارای کپی ترید فارکس نمی باشد.

در حالی که اگر به سایت NFA مراجعه کنید هیچ اثری از نام بروکر لگو مارکت مشاهده نخواهید کرد. به این دلیل تصمیم گرفتیم اطلاعاتی که از این بروکر پیدا کرده ایم افشا کرده تا تریدر های عزیز از سرمایه گذاری در این بروکر اجتناب کنند.

(دوباره تاکید می کنیم در کل این بروکر به ایرانیان خدمات نمی دهد.)

هزینه ها

کمیسیون و اسپرد لگو مارکت کم و رقابتی می باشد.

مزایا
 • کمیسیون پایین
 • اسپرد پایین طلا
 • اسپرد پایین جفت ارز ها
معایب
 • هزینه غیر فعال بودن
 • غیر قابل اعتماد بودن خود بروکر

اطلاعات بیشتر کارمزدها

عنوان هزینه جزییات
S&P 500 CFD متوسط هزینه های اصلی در اسپرد ها قرار میگیرد. میانگین اسپرد ها 2.5 پیپ در ساعات کاری است.
EURUSD متوسط در بازه های پیک ( بیشترین ترید ) میزان اسپرد به صورت میانگین، 1.5 پیپ است.
طلا و نقره متوسط کمیسیون طلا و نقره از 8 دلار در لات شروع میشود. میانگین اسپرد 33 پیپ است.

 

انواع حساب های معاملاتی در بروکر کپیتال اکستند

بروکر کپیتال اکستند حساب های معاملاتی متنوعی را برای کاربرانش فراهم کرده است و می توانید حتی بدون سرمایه اولیه در این بروکر افتتاح حساب کرده و معامله کنید. عدم وجود کمیسیون در اکثر حساب های معاملاتی نیز بر جذابیت این بروکر افزوده است.

استاندارد ECN PRO ECN Platinum
حداقل واریزی 100$ 200$ 500$ 25000$
لوریج 1:5000 1:5000 1:5000 1:500
پلتفرم های معاملاتی MT4 MT4/MT5 MT4/MT5 MT4
کمیسیون ندارد ندارد 3 دلار به ازای هر سمت معامله ندارد
اسپرد از 2.5 از 1.6 از 0.1 از 0.1
مارجین کال 100% 100% 100% 100%
استاپ اوت 20% 50% 50% 50%
حساب اسلامی دارد دارد دارد دارد

حساب استاندارد کپیتال اکستند Standard Account

حداقل موجودی برای افتتاح این حساب ۱۰۰ دلار می باشد و سقفی برای آن مشخص نشده است. این نوع حساب از پلتفرم معاملاتی متاتریدر ۴ استفاده می کند. میزان اهرمی (لوریج) که در اختیار مشتریان قرار می دهد از ۱:۲۵ تا ۱:5۰۰۰ می تواند باشد. حجم معاملات آن (لات) برابر با ۰.۰۱ بوده و کمیسیونی برای آن از طرف بروکر دریافت نمی شود.

سطح کال مارجین برای این حساب 20 درصد می باشد. نحوه اجرای سفارش برای این حساب Instant Execution می باشد. حداکثر سفارش های باز همزمان 100 می باشد.

حساب ECN کپیتال اکستند بدون کمیسیون

برای افتتاح این نوع حساب نیاز به حداقل موجودی نمی باشد و هنگام ثبت نام خود کارگزاری 200 دلار به عنوان بونوس در اختیار مشتری برای شروع معامله در اختیار او قرار می دهد. میزان لوریج که در اختیار مشتری قرار می دهد از ۱:۲۵ تا ۱:۱۰۰۰ می باشد. دارای حداکثر موجودی نیز نبوده و می توان هر میزان سرمایه ای در این حساب سرمایه گذاری کرد.

میزان لات انجام معاملات نیز برابر با ۰.۰۱ می باشد. همانطور که از نام این حساب مشخص است ، برای معاملات آن کمیسیونی دریافت نمی شود. سطح کال مارجین برای این حساب 50 درصد می باشد. نحوه اجرای سفارش برای این حساب Market Execution می باشد. حداکثر سفارش های باز همزمان 250 می باشد.

حساب PROECN کپیتال اکستند

حداقل موجودی برای این حساب 500 دلار بوده و سقف موجودی ندارد. میزان لوریج آن از ۱:۲۵ تا ۱:5۰۰۰ می باشد. حجم لات آن هم برابر  با ۰.۰۱ می باشد. این حساب دارای کمیسیون 3 دلاری برای انجام معاملات می باشد.

سطح کال مارجین برای این حساب 50 درصد می باشد. نحوه اجرای سفارش برای این حساب Market Execution می باشد. حداکثر سفارش های باز همزمان 100 می باشد.

حساب Platinum

حساب Platinum برای معامله گران حرفه ای ایجاد شده است و میزان کمیسیون و اسپرد آن حداقل می باشد. حداقل واریزی 25000 دلار بوده و حداکثر لوریجی که در اختیار کاربران قرار می دهد ، 1:500 می باشد.

حساب Platinum کپیتال اکستند یکی از بهرتین گزینه ها برای معاملات اسکالپ می باشد.

بهترین بروکر برای اسکالپ

حساب اسلامی کپیتال اکستند (شرایط سواپ فری)

در بروکر کپتال اکستند حساب های سواپ فری تا 10 شب بعد از تاریخ باز شدن معامله ، سواپ و یا هزینه ای بابت نگهداری معاملات در طول شب کسر نمی شود. اما اگر پس از 10 شب از تاریخ باز شدن معامله، هنوز معامله باز باشد استورج طبق لینک زیر کسر خواهد شد.

 

شرایط سواپ فری در کپیتال اکستند

 

می توانید از داخل متاتریدر در قسمت Symbol روی نماد مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه specification رو انتخاب کنید و سوآپ اون نماد رو مشاهده نمایید.

واریز و برداشت

امتیاز: 4/5

واریز و برداشت این بروکر با کریپتو ، ویزا کارت و مستر کارت می باشد.

اکثر بروکر های کلاهبردار از واریز و برداشت های دیجیتالی استفاده می کنند. این امر برای ایرانیان طبیعی است. زیرا به دلیل محدودیت ایرانیان از استفاده از سایر روش های واریز و پرداخت اکثر ایرانیان از واریز و برداشت ارز های دیجیتال استفاده می کنند.

البته باید توجه کنید بروکر های معتبری مانند فارکس چیف ، آلپاری ، کپیتال اکستند ، ویندزور و … که به ایرانیان خدمات می دهند همگی رگوله های معتبر دارند و برای راحتی واریز ها و برداشت ها برای کاربران ایرانی از ارز های دیجیتال استفاده می کنند.

 

نحوه واریز
🛡️ واریز و برداشت ریالی
💰 واریز و برداشت کریپتو دارد
💰 انتقال بانکی دارد
💰 پرداخت محلی دارد

 

 

روش های واریز و برداشت بروکر لگو مارکت

اکثر بروکر های کلاهبردار از واریز و برداشت های دیجیتالی استفاده می کنند. این امر برای ایرانیان طبیعی است. زیرا به دلیل محدودیت ایرانیان از استفاده از سایر روش های واریز و پرداخت اکثر ایرانیان از واریز و برداشت ارز های دیجیتال استفاده می کنند.

البته باید توجه کنید بروکر های معتبری مانند فارکس چیف ، آلپاری ، کپیتال اکستند ، ویندزور و … که به ایرانیان خدمات می دهند همگی رگوله های معتبر دارند و برای راحتی واریز ها و برداشت ها برای کاربران ایرانی از ارز های دیجیتال استفاده می کنند.

در حالی که بروکر لگو مارکت رگوله نبوده و به ایرانیان و کشور هایی که تحت تحریم های مالی قرار دارند خدمات نمی دهد و اصولا باید به راحتی از روش های پرداختی مانند ویزا استفاده کند.

دلیل اصلی استفاده از شیوه واریزی ارز های دیجیتال این است که با این روش تراکنش ها در هیچ بانکی ثبت نشده و امکان پیگیری و باز پس گیری وجوه از سوی مشتریان وجود ندارد. پس اگر هنوز در این بروکر سرمایه گذاری نکرده اید توصیه می کنیم بروکر دیگری را سرمایه گذاری انتخاب کنید. و یا اگر در این بروکر سرمایه گذاری کرده و پولی واریز کرده اید ، در اسرع وقت نسبت به برداشت آن اقدام کنید.

رگوله و اعتبار

امتیاز: 4/5

همانطور که بیان کردیم رگوله بودن بروکر اولین معیار در انتخاب بروکر برای معامله گری می باشد. بروکری که رگوله نباشد می تواند بدترین انتخاب شما باشد. رگوله نبودن بروکر یعنی به احتمال زیاد آن بروکر کلاهبرداری محض می باشد.

این بروکر ادعا کرده است رگوله آفشور VFSC را دارد و به احتمال زیاد این ادعای بیش نیست.

رگوله
🗺 رگوله اصلی ندارد
🛡️ رگوله ایرانیان ندارد

رگولاسیون و امنیت دارایی های مشتریان

همانطور که بیان کردیم رگوله بودن بروکر اولین معیار در انتخاب بروکر برای معامله گری می باشد. بروکری که رگوله نباشد می تواند بدترین انتخاب شما باشد. رگوله نبودن بروکر یعنی به احتمال زیاد آن بروکر کلاهبرداری محض می باشد.

رگولاسیون و امنیت دارایی های مشتریان
رگولاسیون و امنیت دارایی های مشتریان

با سرمایه گذاری در بروکر های نامعتبر در واقع پول خود را معرض کلاهبرداری ، بلوکه شدن ، عدم دسترسی و … قرار می دهید. به این دلیل همیشه توصیه می کنیم در بروکر هایی که تحت رگوله های معتبری مانند FMA ، ASIC ، FCA و … هستند ثبت نام کنید.

همانطور که بیان کردیم بروکر لگو مارکت تحت رگوله های معتبر نبوده و باید از ثبت نام در آن اجتناب کرد.

 

وعده سود تضمینی بالا

معمولا بروکر هایی که در تبلیغات خود ادعای سود های تضمینی دارند کلاهبرداری می باشند. زیرا همانطور که می دانید بروکر ها در واقع رابط بین معامله گر و بازار های مالی می باشند. و همواره باید به مشتریانش این آگاهی را بدهد که فارکس بازاری بسیار پر ریسک بوده و در صورت نداشتن دانش و آگاهی لازم در این بازار سرمایه گذاری نکنند.

این بروکر ربات های معامله گری از قبیل ربات ربات گلد را به مشتریانش معرفی می کند که در صورت سرمایه گذاری سود های تضمینی به حساب مشتریان واریز می کند.

این گونه وعده ها فقط در بروکر های نامعتبر و غیر واقعی قابل مشاهده است. در صورتی که بنابر اظهارات مشتریان بروکر لگو مارکت بعد از کار کردن ربات و سود دهی مکرر آن آن امکان برداشت وجه از حسابی که با ربات کار می کند ، وجود ندارد.

 

 

نحوه کار بروکر

بروکر های کلاهبردار از ترفند های زیادی استفاده می کنند تا این اطمینان را به شما بدهند که می توان به راحتی و با سرعت بالایی در این بازار کسب درآمد کرد.

آنها در ابتدای سرمایه گذاری سود های خوبی که همگی قابل برداشت هستند را واریز می کنند. این عمل تا جایی ادامه پیدا می کند تا اعتماد شما جلب شده و پول بیشتری در بروکر و یا هر شرکت سرمایه گذاری دیگری سرمایه گذاری کنید.

این بروکر ها از شما می خواهند تا افراد دیگری از قبیل دوستان و اعضای خانواده را نیز به این مجموعه دعوت کنید تا آنها نیز از این سود ها بی بهره نمانند و هم سود خودتان نیز افزایش پیدا کند!

زمانی که آنها به این نتیجه رسیدند که شما دیگر سرمایه بیشتری وارد مجموعه نخواهید کرد و نیز دیگر نمی توانید افراد دیگری را جذب بروکر کنید حساب شما تلیق شده و دیگر نمی توانید به اکانت خود دسترسی داشته باشید.

این شرکت ها برای اعتماد سازی آدرس فیزیکی شرکتشان را در یک مکان خود اعلان کرده و نیز ادعا می کنند در یک سازمان خوب و قانونی رگوله شده اند. زمانی که به سایت سازمان مورد نظر مراجعه کنید ، هیچ اثری از نام آن شرکت در آن سازمان مشاهده نخواهید کرد.

 

 

آیا بروکر لگو مارکت کلاهبرداری است؟

با توجه به تخلف های گزارش شده از این بروکر توصیه می کنیم در لگو مارکت سرمایه گذاری نکنید.

با توجه به بررسی هایی که در حوزه بروکر لگو مارکت انجام داده ایم ، می توان به این نتیجه رسید که انتخاب بروکر برای معاملات مناسب نیست. و ما توصیه می کنیم به هیچ عنوان در این بروکر و بروکر های مشابه که رگوله نبوده و مشتریانش از کار کردن با آن راضی نیستند سرمایه گذاری نکنید.

اگر می خواهید در بازار فارکس سرمایه گذاری کرده و معامله کنید ، باید بروکری را انتخاب کنید که رگوله بوده ، به ایرانیان خدمات داده و با رضایت مشتریان همراه باشد.

 

 

سوالات متداول

مجموعه سوالات متداول در خصوص بروکر لگو مارکت

آیا بروکر لگو مارکت رگوله است؟

خیر

 

آیا بروکر لگو مارکت به ایرانیان خدمات می دهد؟

خیر

 

آیا بروکر لگو مارکت کلاهبرداری است؟

بله

چگونه از کلاهبرداری بروکر ها در امان بمانیم؟

باید در مورد انتخاب بروکر مناسب تحقیق کنید. نام تک تک آنها را جستجو کرده و ببینید که آیا آنها معتبر هستند یا خیر؟ در مورد کاربران ایرانی باید به این نکته توجه کنید که آیا بروکر انتخابی شما به ایرانیان خدمات می دهد یا خیر؟

باید ببینید نظرات کاربرانی که با آنها کار کرده اند چگونه است. ببینید که آیا کاربران در برداشت هایشان با مشکل مواجه می شوند یا خیر؟

بیشتر بخوانید : بروکر های کلاهبردار

زمانی که یک بروکر خوب پیدا کردید باید مدتی با آن بروکر کار کنید و ببینید سرعت اجرای معاملات ، کارمزد ها ، اسپرد ها و … در آن چگونه است.

اگر هنکام کار کردن با بروکر با مشکل بر خوردید باید آن را به پشتیبانی اطلاع دهید تا مشکل شما را برطرف کنند. در صورت برطرف نکردن مشکل دارایی خود را از آن بروکر خارج کرده و تجربه کاری خود با آن بروکر را به دیگران اطلاع داده و در انجمن ها و … آن را منتشر کنید.

نتیجه گیری

با توجه به بررسی های انجام شده می توان نتیجه گرفت بروکر لگو مارکت اسکم بوده و نباید در آن سرمایه گذاری کرد. امید با شفاف سازی این بروکر از سرمایه گذاری های بیشتر در این بروکر جلوگیری شود. و سرمایه گذاران فریب وعده های تضمینی این بروکر را نخورند. شاید برخی افراد در این بروکر سرمایه گذاری کرده و مایلند تا پول بیشتری به آن واریز کنند.

با این بیانات باید با ریسک ناشی از کلاهبرداری آن آشنا شده و از واریز پول اضافی به آن اجتناب کنند. تریدر ها باید قبول کنند بروکر فقط رابطی میان تریدر و بازار فارکس می باشد و هیچ گاه نمی تواند سود تضمینی به معامله گران واریز کند.

باید هنگام انتخاب بروکر فارکس تحقیقات لازم را انجام داده و بعد از بررسی های لازم اقدام به سرمایه گذاری و واریز پول به آن بروکر کنند. بروکر هایی که حساب های سرمایه گذاری ، ربات های معامله گر و … به مشتریانشان ارائه می کنند تنها در صورتی قابل اعتماد هستند که خود بروکر رگوله بوده و کلاهبرداری نباشد.

اگر به تبلیغات بروکر های معتبر جهانی دقت کنید می بینید در عین حال که آنان از کارمزد پایین خود ، آموزش ها ، سرعت اجرای معاملات و … تبلیغ می کنند ، هیچ گاه وعده سود تضمینی به مشتریان نداده و آنها را از ریسک های پیش رو آگاه می کنند.

امتیاز ایتسکا به این بروکر
2/5
مشاهده بروکر
بروکر لگو مارکت برای ایرانیان در دسترس نیست
 • مناسب برای:
 • جفت ارز ها60%
 • طلا55%
 • قرارداد ها45%

امتیاز کاربران

2.0ضعیف

متوسط امتیاز از 1 کاربر

سعید محمدی
سعید محمدی

تریدر - مشاور مالی - نویسنده

نویسنده این مقاله

من موسس وبسایت ایتسکا هستم و از سال 2021 در حال مدیریت و رهبری این وبسایت هستم. تخصص اصلی من در حوزه فارکس و البته مارکتینگ است. من شخصا تمام بروکر هایی که در وبسایت ایتسکا معرفی شده است را به صورت کامل با پول واقعی و حساب ریل بررسی کرده ام. تمامی نقد ها و بررسی هایی که نگاشته ام بر مبنای مشاهدات من در بروکر هاست. سوابق حرفه ای من شامل مدرک معامله گری ارز های دیجیتال از مجموعه بین المللی IEC و مدرک معامله گری در بازار های مالی و مدرک شناسایی اصول بازار سرمایه است. من عضور رسمی انجمن انفورماتیک ایران و مشاور مالی در شرکت های ایرانی و غیر ایرانی هستم.

سعید محمدی

تریدر - مشاور مالی - نویسنده

تمامی اطلاعاتی که در وبسایت ایتسکا مشاهده میکنید بر مبنای اطلاعات دقیق از بروکر ها و تجربه کاربران وبسایت ما است. تمامی نقد ها و نقطه نظرات کاربران در خصوص بروکر ها در لیست ما و امتیاز دهی های ما لحاظ میشوند. ما نظرات کاربران را به همراه بیش از 5 سال سابقه در بررسی بروکر ها را جمع بندی کرده ایم. در صفحه مقابل، میتوانید در خصوص اینکه ما چگونه بررسی میکنیم بیشتر بخوانید.

2.0ضعیف

متوسط امتیاز از 1 کاربر

0 رای
1 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.