بهترین صرافی خرید تتر – سایت سرمایه گذاری تتر | بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری

بهترین سایت سرمایه گذاری تتر

اینجا به معرفی بهترین صرافی خرید تتر و بهترین سایت سرمایه گذاری تتر USDT می پردازیم. تتر و یا همان دلار دیجیتالی را می توان به عنوان یکی از روش های سرمایه گذاری دلاری در نظر گرفت. با توجه به مشکلات خرید و خطرات نگهداری دلار فیزیکی امروزه بسایر بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای خرید دلار فیزیکی تتر خریده و آن را ذخیره و یا به عبارتی سرمایه گذاری کنند.

در این قسمت هم بهترین سایت های سرمایه گذاری تتر و هم بهترین کیف پول ها برای نگهداری تتر را معرفی می کنیم. این سایت ها همان بهترین سایت های سرمایه گذاری دلاری نیز محسوب می شوند.

بیشتر بخوانید : سایت سرمایه گذاری ارز دیجیتال

بهترین صرافی خرید تتر

برای خرید تتر می توانید از لیست بهترین صرافی ارز دیجیتال استفاده کنید. در ادامه لیتس از بهترین صرافی خرید تتر را بایتان معرفی کرده ایم:

 • صرافی بیت برگ
 • صرافی نوبیتکس
 • صرافی اوکی اکسچنج
 • صرافی ایران سکه
 • صرافی Bitfolio
 • فارس سکه
 • لوکال بیت کوین
 • کوکوین
 • هات بیت
 • پروبیت
 • صرافی BW

سایت سرمایه گذاری تتر

قبل از معرفی بهترین سایت و یا بهترین سایت های سرمایه گذاری تتر (دلاری) ابتدا باید این نکته مهم را برایتان روشن کنیم. شما از هر سایت ، صرافی ، کیف پول و … بخواهید تتر بخرید و یا دریافت کنید ، باید آن را در یک کیف پول ذخیره و یا به عبارتی سرمایه گذاری کنید.

حال ممکن است این کیف پول در صرافی باشد که شما در آن حساب دارید و از آن صرافی تتر خریده اید و یا ممکن است کیف پول نرم افزاری مانند تراست ولت و یا کیف سخت افزاری مانند لجر باشد. در ادامه تک تک این موارد را به دقت بررسی می کنیم.

زیرا شما که خواننده این مطلب هستید به احتمال زیاد تصمیم گرفته اید ، مقداری از سرمایه خود را به صورت دلار دیجیتالی که همان تتر Tether است ، پس انداز و سرمایه گذاری کنید. و اکنون دنبال سایت هایی برای سرمایه گذاری تتر هستید.

در این مقاله فرض کرده ایم شما هیچ اطلاعی از بازار ارز های دیجیتال ندارید. پس مطالب را با زبانی ساده برایتان آموزش می دهیم.

روش های خرید و سرمایه گذاری تتر USDT

روش های خرید تتر بسیار ساده می باشند. یکی از ساده ترین و راحت ترین روش ها برای خرید تتر ، خرید تتر از صرافی های ایرانی می باشد. شما می توانید در یکی از صرافی های ایرانی مانند نوبیتکس ، والکس ، بیت پین و … ثبت نام کرده و حساب خود را به ریال شارژ کنید.

بعد می توانید با همین مقدار پول ریالی خود هر مقدار که دوست دارید تتر بخرید و در کیف پول داشته باشید. توصیه می کنیم بعد از خرید تتر اگر می خواهید آن را به قصد سرمایه گذاری نگهداری کنید ، حتما آن را به یکی از کیف پول هایی که در ادامه بیان می کنیم انتقال دهید.

ولی اگر می خواهید در صرافی های ایرانی ترید کنید می توانید میزان تتری که برای ترید روزانه خود نیاز دارید در کیف پول تتر صرافی خود نگهداری کنید.

حال اگر می خواهید تتر را از صرافی های خارجی مانند بایننس ، کوینکس ، کوکوین ، هات بیت و … بخرید ، می توانید تتر را از همین صرافی های ایرانی خریده و آن را به صرافی و یا هر سایتی که مد نظرتان است انتقال دهید.

و یا اگر تتر را از سایت های داخلی و یا خارجی خرده و در کیف پول کریپتوی خود دارید ، به راحتی می توانید تتر را به صرافی های خارجی و نیز سایت های سرمایه گذاری تتر به راحتی انتقال دهید.

تتر دلار دیجیتالی
تتر دلار دیجیتالی

بهترین سایت سرمایه گذاری تتر (بهترین کیف پول ها برای نگهداری تتر)

در این قسمت به معرفی بهترین سایت های سرمایه گذاری تتر (بهترین سایت های سرمایه گذاری دلاری) می پردازیم. الیته این سایت ها هم شامل صرافی ها و هم شامل کیف پول های ارز دیجیتال می شوند. از مزایای اغلب سایت هایی که معرفی می کنیم این است که با نگهداری و سرمایه گذاری تتر USDT در اغلب این سایت ها و کیف پول ها می توانید تتر استیک کرده و سود نیز دریافت کنید.

نکته : در هر سایتی که بخواهید تتر سرمایه گذاری و یا نگهداری کنید ، باید یک کیف پول در آن سایت داشته باشید. در لیست خود هم سایت ها و هم کیف پول های نگهداری تتر را برایتان معرفی می کنیم. هر کیف پول دارای یک کلید خصوصی و یک کلید عمومی است. کلید خصوصی در اختیار شما قرار داشته و هنگام ثبت نام در سایت آن را دریافت می کنید.

ولی کلید عمومی همان آدرس کیف پول شماست و شما زمانی که می خواهید مثلا به حسابتان تتر واریز شود ، این آدرس را در اختیار دیگران قرار می دهید.

1 CryptoWallet

CryptoWallet یکی از معروف ترین و محبوب ترین کیف پول های ارز دیجیتال در جهان می باشد. امنیت این کیف پول خوب بوده و می توانید بعد از خرید تتر از صرافی های داخلی آن را به کیف پول Cryptowallet خود انتقال دهید.

می توانید نرم افزار این کیف پول را بر روی گوشی خود نیز نصب کرده و از آن استفاده کنید. حتی امکان خرید و فروش ارز نیز در این کیف پول وجود دارد و می توان از آن به عنوان صرافی استفاده کرد.

2 کیف پول تتر Tether Wallet

کیف پول تتر Tether Wallet کیف پول رسمی ارز تتر USDT محسوب می شود. استفاده از این کیف پول بسیار ساده و راحت بوده و برای افرادی که به تازگی وارد دنیای ارز های دیجیتال و سرمایه گذاری آن شده اند گزینه بسیار مناسبی می باشد.

می توانید تتر را از صرافی های داخلی به ریال خریداری کرده و به کیف پول تتر خود انتقال داده و نگهداری کنید.

در مورد کیف پول تتر باید بدانید این کیف پول مختص تتر بوده و برای ذخیره ارز هایی مانند بیت کوین و … مناسب نیست.

3 کیف پول Coinomi

تتر بر روی بلاکچین های مختلفی پیاده سازی شده است و انواع مختلفی برای آن وجود دارند. کیف پول Coinomi یکی از کیف پول های سرمایه گذاری تتر می باشد که می توان انواع مختلفی از تتر را در آن نگهداری کرد.

در این کیف پول پول می توان بیش از 1000 رمز ارز مختلف را نگهداری کرد. در این کیف پول نمی ان ارز های فیات نگهداری کرد و یا با ارز های فیات تتر خرید. ولی می توانید از صرافی های داخلی و یا خارجی تتر خریده و به آدرس کیف پول Coinomi خود ارسال کنید.

در این کیف پول نیز می توان استیکینگ تتر انجام داد و در ازای سرمایه گذاری تتر سود گرفت.

4 کیف پول بایننس Binance Wallet

کیف پول بایننس نیز یکی از کیف پول های معروف و محبوب در دنیای ارز های دیجیتال است و تریدر های بسیار زیادی از کیف پول بایننس Binance Wallet برای سرمایه گذاری تتر و سایر ارز دیجیتال استفاده می کند.

در این کیف پول امکان استیکینگ و سرمایه گذاری ارز های دیجیتال از جمله تتر فراهم بوده و می توان از این صرافی انواع گوناگون تتر را خریداری کرده و در کیف پول نگهداری کنید.

متاسفانه این صرافی برای ایرانیان تحریم بوده و در صورت تشخیص ایرانی بودنتان به مشکل بر خواهید خورد. پس اگر در ایران زندگی می کنید این کیف پول برایتان توصیه نمی شود.

5 کیف پول MyEtherWallet

یکی دیگر از کیف پول هایی که می توانید تتر خریده و در آن نگهداری کنید ،کیف پول MyEtherWallet می باشد. این کیف پول هم در نسخه دسکتاپ و هم نسخه موبایلی موجود بوده و می توان علاوه بر تتر در آن اتریوم نیز نگهداری کرد.

از نقاط ضعف این کیف پول این است که نمی توان در آن ارز دیجیتال دیگری نگهداری کرد. و از تتر ERC20 پشتیبانی می کند. در حالی که این روز ها طرفداران تتر Trc20 بسیار بیشتر شده است.

در این کیف پول امکان استیکینگ تتر فراهم شده است. می توانید مقداری از تتر خود را در قفل کرده و یا به عبارتی سرمایه گذاری کنید و بعد از مدت زمان مشخصی سود و تتر اضافی دریافت کنید.

6  OmniWallet

OmniWallet یک پلتفرم تحت وب بوده و به عبارتی یک سایت سرمایه گذاری تتر محسوب می شود. و دیگر نیازی به دانلود و نصب هیچ برنامه ای ندارید. فقط کافیسن به سایت این کیف پول مراجعه کنید.

این کیف پول نیز نمی تواند ارز های زیادی را پوشش دهد و امکان خرید و فروش و معاوضه رمز ارز ها در آن وجود ندارد.

7 سرمایه گذاری تتر در کوینکس

صرافی کوینکس نیز یکی از بهترین صرافی های ارز دیجیتال محسوب می شود و در کیف پول کوینکس می توان انواع ارز های دیجیتال را خریده و نگهداری کرد. در کوینکس نیز مس توان تتر خریده و در طرح های استیکینگ و سرمایه گذاری ارز های دیجیتال آن شرکت کرد.

متاسفانه کوینکس برای ایرانیان تحریم بوده و کاربران ایرانی بهتر است از سایر گزینه ها برای سرمایه گذاری تتر استفاده کنند.

8 تراست ولت Trust Wallet

تراست ولت Trust Wallet نیز یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین کیف پول های ارز دیجیتال است که می توان از آن برای خرید و سرمایه گذاری تتر استفاده کرد. این کیف پول نیز رمز ارز های زیادی را پشتیبانی کرده و می توان از آن برای استیکینگ تتر و سایر ارز های دیجیتال استفاده کرد.

9 کیف پول سخت افزاری لجر Ledger

کیف پول سخت افزاری لجر Ledger یکی از بهترین و مطمئن کیف پول های ارز دیجیتال در جهان است. زمانی که از این کیف پول استفاده نمی کنید دارایی ها شما به صورت آفلاین نگهداری می شود.

این کیف پول رایگان نبوده و هزینه خرید آن تقریبا 150 دلار می باشد. ولی اگر سرمایه شما زیاد است. نگهداری ایمن آن اهمیت زیادی داشته و بهتر است آن را خریداری کرده و ارز هایی که به قصد سرمایه گذاری می خرید ، در این کیف پول سخت افزاری بسیار ایمن نگهداری کنید.

تتر Tether چیست؟

تتر یک ارز دیجیتال از نوع استیبل کوین و معادل با یک دلار می باشد. و در بازار ارز های دیجیتال با نماد USDT شناخته می شود. تتر USDT جهت جلوگیری از نوسانات ارز های دیجتال و نیز پایداری بخشیدن به کریپتو کارنسی ها ایجاد شده است.

بسیاری از تریدر های ارز دیجیتال در کیف پولشان مقداری تتر دارند. درواقع تریدر ها پول نقد خود را به صورت تتر نگهداری می کنند. علاوه بر آن ایرانیان و بسیاری از مردم جهان برای حفظ ارزش سرمایه خود ترجیح می دهند با پولشان تتر خریده و نگهداری کنند.

زیرا دلار یکی از پایدار ترید و با ثبات ترین ارز های موجود در جهان است و مقدار تتر نیز همیشه برابر با دلار می باشد. و خرید و یا فروش تتر بسیار راحتتر از دلار فیزیکی است. تتر خود انواع مختلفی دارد که معروف ترین آنها Trc20 و ERC20 می باشد که در انتهای مقاله به توضیح مختصر اینها نیز می پردازیم.

مزایای سرمایه گذاری تتر

از اصلی ترین مزایای سرمایه گذاری تتر ، این است که پشتوانه تتر دلار بوده و دلار یکی از با ثبات ترین ارز ها در جهان بوده و بسیاری از مردم جهان جهت حفظ ارزش پولشان سرمایه خود را به دلار نگهداری می کنند. با سرمایه گذاری در تتر در واقع سرمایه گذاری دلاری دارید.

در مورد استیکینگ و استخراج ارز دیجیتال باید بدانید ششما مقداری از ارز دیجیتال خود را در کیف پول خود قفل می کنید و بعد از گذشت مدت زمانی اصل پول خود به همراه میزانی که استیک کرده اید دریافت می کنید.

مزایای سرمایه گذاری تتر
مزایای سرمایه گذاری تتر

در مورد همه ارز های دیجیتال این ریسک وجود دارد بعد از اتمام دوره به دلیل نوسانات بالای ارز های دیجیتال ممکن است قیمت آن ارز به حدی پایین بیاید که شما بعد از استیک و با وجود دریافت سکه های بیشتر باز هم ضرر کنید.

ولی در مورد سرمایه گذاری تتر این امر بسیار نادر است. زیرا به ندرت پیش می آید قیمت تتر (دلار دیجیتالی) دچار نوسانات و افت شدیدی شود.

می توانید به راحتی مثلا 200 تتر سرمایه گذاری کرده و بعد از یک دوره مثلا 2 ماهه 220 تتر دریافت کنید. و قیمت تتر نیز برابر با دلار می باشد.

بهترین کیف پول تتر trc20

یکی از بهترین کیف پول های تتر trc20 کیف پول تراست ولت Trust Wallet می باشد.

برای مثال می خواهید از تراست والت استفاده کنید. زیرا از تتر trc20 پشتیبانی می کند.

به وبسایت رسمی تراست ولت مراجعه و از خود سایت کیف پول تراست ولت را دانلود کرده و نصب کنید. سپس از قسمت Sign UP در سایت ثبت نام کنید. از مزایای تراست ولت این است که هم امن بوده و هم به ایرانیان خدمات می دهد. اگر تنها یک مورد از کیف پول های بیان شده از این سایت ها دانلود و نصب کنید خواهید دید روال کار برای تمامی کیف پول ها یکسان است.

ساخت کیف پول تتر trc20

برای مثال ما نحوه ساخت کیف پول تتر trc20 را در تراست ولت آموزش می دهیم. بعد از نصب و ثبت نام در تراست ولت وارد کیف پولتان شوید. از گوشه سمت راست بالا مانند شکل زیر بر روی جستجوی کیف پول کلیک کرده و قسمتی از کلمه tether را تایپ کنید تا کیف پول تتر trc20 را مشاهده کنید.

اگر دقت کنید در زیر نام تتر کلمه Trc20 دیده می شود. اگر تیک آن را بزنید در واقع کیف پول تتر trc20 را برای خود ایجاد کرده اید.

ساخت کیف پول تتر trc20
ساخت کیف پول تتر trc20
ساخت کیف پول تتر trc20
ساخت کیف پول تتر trc20

نحوه انتقال تتر به کیف پول تتر Trc20

فرض کنید از یک صرافی ایرانی تتر خریده و می خواهید آن را تحت شبکه Trc20  به کیف پول تتر trc20 در تراست ولت ارسال کنید. دقت کنید به صرافی ایرانی مراجعه کرده و گزینه برداشت را انتخاب کرده و نوع انتقال تتر را trc20 انتخاب کنید.

حال کیف پول تراست ولت خود را باز کرده و مانند شکل زیر گزینه Receive را انتخاب کنید.

نحوه انتقال تتر به کیف پول تتر Trc20
نحوه انتقال تتر به کیف پول تتر Trc20

در لیست باز شده مانند شکل زیر کیف پول تتر Trc20 را انتخاب کنید. در این هنگام آدرس کیف پول trc20 می بینید که با حرف T آغاز شده است.

پس در قسمت آدرس کیف پول مقصد در صرافی ایرانی و یا هر صرافی که تتر خریده اید این آدرس را وارد کرده و یا بارکد آن را اسکن کنید تا تتر به کیف شما منتقل شود.

نحوه انتقال تتر به کیف پول تتر Trc20
نحوه انتقال تتر به کیف پول تتر Trc20
نحوه انتقال تتر به کیف پول تتر Trc20
نحوه انتقال تتر به کیف پول تتر Trc20

دانلود کیف پول تتر trc20

برای دانلود کیف پول تتر trc20 ابتدا باید مشخص کنید از کدام یک از کیف پول های معرفی شده در بالا می خواهید استفاده کنید. نوع کیف پول خود را مشخص کرده و به بعد وبسایت رسمی کیف پول مورد نظرتان مراجعه کرده و از سایت همان کیف پول اپلیکیشن آن را دانلود و نصب کنید.

بعد از نصب کیف پولتان کیف پول تتر trc20 را در آن کیف پول بسازید. برای مثال نحوه ساخت کیف پول تتر trc20 را در پاراگراف قبلی آموزش داده ایم که بسیار ساده بوده و با چند کلیک ساده قابل انجام است.

کلاهبرداری تتر

تتر یک استیبل کوین و ارزی است که توسط بسیاری از مردم جهان نگهداری می شود. تتر ذاتا کلاهبرداری نمی باشد و به عنوان دلار دیجیتالی و نیز یکی از روش های سرمایه گذاری مورد استفاده قرار می گیرد.

ولی متاسفانه این ارز نیز مثل سایر ارز های دیجیتال می تواند بستری برای کلاهبرداری باشد. امروزه شرکت های پانزی کا=لاهبرداری ها و واریز و برداشت مشتریانشان بر اساس تتر می باشد.

برای مثال در کلاهبرداری qoojpn و یا کلود ماین پرو واریزی مالباختگان به حساب هایشان به صورت تتر بود. در حالی که شرکت ها خودشان کلاهبرداری بودند و از تتر به عنوان بستری برای تراکنش های مالی خود استفاده می کردند.

افراد ابتدا از صرافی های ایرانی اقدام به خرید تتر کرده و بعد به کبف پولشان در این شرکت های کلاهبرداری انتقال می دادند. به این دلیل کلمه “کلاهبرداری تتر”  ذاتا صحیح نیست.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

لیستی از سایت ها و کیف پول هایی که در بالا معرفی کردیم ، می توانند بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها نیز محسوب شوند. به جز کیف پول صرافی هایی مانند بایننس و یا کوین بیس که برای ایرانیان تحریم می باشد. به غیر از این دو مورد از تمامی کیف پول معرفی شده در بالا می توانید استفاده کنید.

بسیاری از افراد از صرافی های ایرانی و یا صرافی های خارجی اقدام به خرید و سرمایه گذاری تتر می کنند. در این خصوص حتما باید بدانید که صرافی شما حتما معتبر باشد. زیرا در صورت بسته شدن ، ورشکستگی ، کلاهبرداری ، هک و … عملا هیچ کاری از شما ساخته نیست.

به این دلیل توصیه می کنیم تتر را از صرافی های داخلی و به ریال خریده و آن را به یکی از کیف پول های معرفی شده در بالا انتقال دهید.

در صورتی که می خواهید مبلغ زیادی تتر بخرید می توانید کیف پول تتر را از ایران به صورت سخت افزاری (مثلا Ledger) بخرید و تتر را از صرافی های ایرانی خریده و به کیف پول لجر خود منتقل کنید.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

4 دیدگاه برای “بهترین صرافی خرید تتر – سایت سرمایه گذاری تتر | بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری

 1. mr_fokr

  دوستان حوزه ارزهای دیجیتال شاخه های خیلی زیادی داره و اول آموزش بعدا سرمایه گذاری
  کنید و همیشه با سرمایه مازاد و غیر اصلی خودتون کار کنید و سیو سود و مدیریت سرمایه
  رو فراموش نکنید تا توی بازار های مال متضرر نشوید .

 2. رفعت

  سلام. ملت مراقب سایتها و تبلیغات سایتهای خارجی که ادعا دارن به شما روزانه سود میدن رو نخورید. ادعای افرادی که این سایتها رو معرفی میکنن نخورید. این سایتها همه اسکم و کلاهبرداری شبکه ای هست. نمونه این سایتها pmrcw.com و lspice.com و ceshym هست. معرف ایرانی این سایتها همدست اونهاست و به شما تحمیل میکنن که اگر پول بذاری ظرف کمتر از یکماه اصل پولت رو خارج میکنی و بعد با سودت ادامه میدی. در حالیکه این دروغ حرفه ای اونهاست. این سایتها پس لز واریز وجه به بهانه های مختلف حساب شما رو مسدود میکنن دستتون هم به هیچ جا بن نیست. فریب سودهایی که تو مبالغ کم و در آوايا میده رو هم نخورید. این سودها جهت فریب شماست. دام است. طمع نکنید. هیچ کس از این سایتها خیر ندیده. مطمئن باشید. مسوولین کشور این سایتها رو فیلتر کنید.

 3. رحمان

  اگه کسی میتونه راهنماییم کنه که چطور ارز دیجیتال به پول تبدیل کنم

  دستمزد خوبی بهش میدم شماره بالا خودمه اس ام اس بدید باهاتون تماس میگیرم با تشکر

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقت بخیر.
   هر ارز دیجیتالی که دارید رو ببرید در بروکر هایی مثل نوبیتکس. اونجا میتونید تبدیل به ریال کنید . نیاز هم نیست به کسی دستمزد بدید. کار ساده ایه.

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.