صرافی کوین بیس CoinBase برای ایرانیان– آموزش تصویری ثبت نام

صرافی کوین بیس CoinBase

صرافی کوین بیس CoinBase چیست؟

صرافی کوین بیس CoinBase یکی از قدیمی ترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان است. این صرافی در سال 2012 در کشور آمریکا تاسیس شد. هدف اصلی از تاسیس این شرکت ایجاد بستری مناسب برای معاملات ارز های دیجیتال اصلی از قبیل بیت کوین بود. در آن زمان هنوز ارز های دیجیتال جایگاه خود را بین افراد جامعه پیدا نکرده بودند. در این صرافی می توان بیش از 60 نوع ارز دیجیتال را معامله کرد.

متاسفانه صرافی کوین بیس برای ایرانیان تحریم بوده و به ایرانیان خدمات نمی دهد.

این صرافی بسیار خوش نام و معتبر در سطح جهان می باشد. ولی عیب عمده آن این است که تعداد معدودی از کشور های جهان را پشتیبانی می کند. به دلیل تحریم ها این صرافی به ایرانیان خدمات نمی دهد. این صرافی جزء معدود صرافی های موجود در جهان است که از کاربران مدارک هویتی دریافت می کند و این باعث افزایش اعتماد مشتریان خواهد شد.

اگر از ایران قصد خرید و معامله ارز های دیجیتال را دارید ، بهتر است از صرافی های ایرانیان استفاده کرده و در آنها ثبت نام کنید. مقاله زیر را حتما مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید :بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

صرافی کوین بیس CoinBase برای ایرانیان

صرافی کوین بیس CoinBase ایرانیان را تحریم کرده و نمی توان از ایران به این صرافی وصل شد. البته در اکثر صرافی های دیجیتال ایرانیان تحریم می باشند . ولی در صرافی هایی که در کشور آمریکا دفتر ندارند ایرانیان با روش هایی می توانند در صرافی ثبت نام کرده و بدون مشکل معامله کنند. ولی دفتر اصلی صرافی کوین بیس در آمریکا بوده و محدودیت های سفت و سختی برای ایرانیان در این صرافی وجود دارد.

اگر به هر روشی از ایران در این صرافی ثبت نام کرده و واریز وجه داشته باشید ، اگر صرافی متوجه ایرانی بودن شما شود ، حسابتان بلوکه شده و بازگرداندن وجه واقعا مشکل خواهد بود. البته در اکثر مواقع حتی با فیلتر شکن نیز نیز این صرافی متوجه مکان شما خواهد شد.

برای مشاهده لیست کامل بهترین بروکر های فارکس به لینک زیر مراجعه کنید.

ثبت نام در صرافی کوین بیس

همانطور که بیان کردیم صرافی کوین بیس با وجود معتبر بودن و بسیاری مزایای دیگری که دارد ، برای ایرانیان تحریم می باشد. پس بهتر است صرافی ارز دیجیتال دیگری را انتخاب کنید. با این حال شاید دوست داشته باشید با نحوه ثبت نام در این صرافی آشنا شوید. برای ثبت نام در صرافی کوین بیس CoinBase با استفاده از فیلترشکن وارد سایت رسمی این صرافی https://www.coinbase.com/ شده و در قسمت مشخص شده در شکل زیر ایمیل معتبر خود را وارد کرده و روی گزینه Get started کلیک کنید.

صفحه اصلی صرافی کوین بیس
صفحه اصلی صرافی کوین بیس
قبول مقررات صرافی ارز دیجیتال
قبول مقررات صرافی ارز دیجیتال

تیک قبول مقررات را زده و در صفحه بعد اطلاعات خواسته شده (نام ، نام خانوادگی و پسورد) را وارد کنید. از طرف کارگزاری یک کد به ایمیلتان ارسال خواهد شد. کد را در قسمت خواسته شده وارد کنید.

ورود اطلاعات در صرافی کوین بیس
ورود اطلاعات در صرافی کوین بیس
وریفای کردن ایمیل
وریفای کردن ایمیل

بعد از تایید ایمیل از شما خواسته می شود کشور خود را مشخص کرده و شماره موبایل خود را وارد کنید.

وریفای شماره موبایل
وریفای شماره موبایل

کد تاییدی از طرف صرافی کوین بیس به گوشیتان ارسال خواهد شد. کد را وارد کرده و شماره موبایل خود را تایید کنید. تایید شماره موبایل برای ورود امن به حساب کاربری نیاز است.

ارسال کد به شماره موبایل
ارسال کد به شماره موبایل

در این قسمت از شما خواسته می شود که اطلاعات شخصی که بر روی کارت شناسایی خود دارید و نیز اطلاعات دقیق دیگری از قبیل آدرس ، کد پستی و … را وارد کنید.

اطلاعات آدرس
اطلاعات آدرس
ثبت نام در صرافی کوین بیس
ثبت نام در صرافی کوین بیس

در مرحله بعد تصویر کارت شناسایی یا گواهینامه رانندگی و یا پاسپورت خود را آپلود کرده و به کارگزاری جهت احراز هویت ارسال کنید.

ارسال مدارک شناسایی
ارسال مدارک شناسایی

ورود به حساب کاربری صرافی کوین بیس  CoinBase

برای ورود به حساب کاربری صرافی کوین بیس ابتدا وارد سایت رسمی این صرافی ارز دیجیتال شده و Sign in را کلیک کنید. سپس ایمیل و کلمه عبور خود را که هنگام ثبت نام وارد کرده اید ، وارد کرده و لاگین کنید. جهت ورود کدی از طرف صرافی به شماره موبایلتان ارسال خواهد شد. کد را وارد کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به صرافی کوین بیس
ورود به صرافی کوین بیس
ارسال کد به گوشی
ارسال کد به گوشی

شارژ حساب صرافی کوین بیس  

شارژ حساب صرافی کوین بیس بسیار راحت بوده و با انواع کارت های اعتباری و نیز کیف پول های الکترونیکی به راحتی می توان آن را شارژ کرد. برای واریز وجه مانند مراحل بیان شده وارد حساب کاربری خود شده و گزینه کیف پول را انتخاب کرده و روش شارژ ، مقدار مبلغی که می خواهید حسابتان را شارژ کنید و نیز روش واریز وجه را انتخاب کرده و کیف پول خود را شارژ کنید. بعد از واریز وجه می توانید ، ارز های مورد نیاز خود را خریداری کرده و به معامله بپردازید.

امنیت صرافی کوین بیس CoinBase

دارایی های مشتریان در این صرافی شامل بیمه لویدز لندن می باشد. امنیت این صرافی بسیار بالا می باشد. ولی از سال 2012 تا کنون دو مورد هک در این صرافی مشاهده شده است. دارایی های مشتریان در کیف پول های آفلاین نگهداری می شود و احتمال هک حساب را بسیار پایین می آورد.

از طرفی موقع ثبت نام باید شماره موبایل و ایمیل تایید شود. از طرفی هنگام ثبت نام در اکثر صرافی ها کمتر صرافی از مشتریان احراز هویت کارت شناسایی و آدرس می خواهد. این صرافی با انجام این احراز هویت ها امنیت را بالاتر برده است. همچنین به دلیل بیمه بودن دارایی های مشتریان در این صرافی در صورت بروز هر گونه هک و یا ورشکستگی مشتریان نگران نشده و می توانند دارایی خود را از بیمه دریافت کنند.

بیشتر بخوانید : refi چیست؟

کمیسیون کوین بیس

کمیسیون کوین بیس 0.3 درصد می باشد که از میانگین کمیسیون معاملات ارز های دیجیتال در اکثر صرافی های دیجیتال بالاتر است. البته اگر از توکن کوین بیس خود صرافی استفاده شود ، کارمزد ها شامل تخفیف خواهد شد. چون این صرافی واریز و برداشت های خود را به صورت بانکی نیز برای کاربران مهیا کرده است میزان تراکنش مشتریان بسیار بالا بوده و صرافی کوین بیس سود خوبی از دریافت کمیسیون ها می کند.

کمیسیون کوین بیس
کمیسیون کوین بیس

پشتیبانی صرافی کوین بیس

تریدر هایی که از صرافی کوین بیس استفاده می کنند از پشتیبانی این صرافی راضی می باشند. صرافی کوین بیس به سرعت پاسخگویی مشتریان معروف بوده و می توان در صورت داشتن هر گونه سوال و یا برخورد به مشکل با ارسال تیکت با پشتیبانان صرافی ارتباط برقرار کرد. امروزه اکثر صرافی های ارز دیجیتال از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی نیز با کاربرانشان ارتباط برقرار می کنند.

کلام آخر

همانطور که بیان کردیم این صرافی ایرانیان را تحریم کرده است و اگر قصد ثبت نام در صرافی های ارز دیجیتال دارید ، بهتر است از لینک های انتهای مقاله صرافی های مناسب ایرانیان را انتخاب کنید. یکی از جذابیت های اصلی بازار های سرمایه گذاری از قبیل بورس ، فارکس و ارز های دیجیتال این است که با هر سرمایه ای می توان در این بازار ها ثبت نام کرده و سرمایه گذاری کرد. اگر ورود به بازار های سرمایه گذاری با دانش و علم کافی صورت گیرد ، می توان به مرور زمان با سرمایه کم به سود های خوبی رسید.

البته ورود به هر بازاری قوانین خاص خودش را داشته و باید از آن تبعیت کنید. به عنوان مثال برای ورود به بازار فارکس قبل از هر کاری باید در بروکر های ایرانیان ثبت نام کرده و احراز هویت شوید . در صورت تایید می توانید برای خود یک حساب معاملاتی ایجاد کرده و حساب خود را شارژ کنید.

سوالات متداول

آیا صرافی کوین بیس برای ایرانیان تحریم است؟

بله

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.