آموزش ساخت انواع کیف پول در تاپ چنج Topchange + آموزش تصویری

تاپ چنج یک شرکت مالی معتبر می باشد و به عنوان یک واسط مالی به فعالیت می پردازد . هر فردی که وارد بازار فارکس  و یا دنیای عظیم ارزهای دیجیتال می شود ، با این سایت آشنا بوده و بسیاری از نقل و انتقالات مالی خود و خرید ارزهای مورد نیازش را با استفاده از سایت این شرکت انجام می دهد. سایت آموزشی ایتسکا در نظر دارد با ارائه آموزش های رایگان و مفید به افزایش علم سرمایه گذاران و تریدر ها کمک کند.

تاپ چنج چیست؟

تاپ چنج Topchange شرکتی است که در زمینه تبادل انواع ارز ها (فیات دولتی و  ارز های دیجیتال) به فعالیت می پردازد. این شرکت روسی بوده و در چند کشور جهان دارای نمایندگی می باشد و اگر از ایران در تاپ چنج ثبت نام کنیم ، به نمایندگی قبرس وصل خواهیم شد . تاپ چنج یک صرافی آنلاین بوده و تقریباً تمام خدمات یک صرافی را به صورت آنلاین برای کاربران انجام می دهد. ایرانیان همیشه به دلیل تحریم ها با مشکلات نقل و انتقال پول مواجه هستند . این سایت به دلیل اینکه به راحتی می توان به وسیله آن خدمات صرافی دریافت کرده و نقل و انتقال پول انجام داد ، بسیار مورد استقبال ایرانیان قرار گرفته است . با استفاده از این سایت به راحتی می توانید از تمام نقاط جهان خرید اینترنتی کرده و انواع کیف پول های معتبر را ایجاد کرده و ارزهای مختلف و معروف را نیز خریداری کرده و در کیف پول خود داشته باشید و هر زمان که مایل بودید آن را به ریال تبدیل کنید .

آیا تاپ چنج معتبر است؟

تاپ پنج یک صرافی آنلاین با سابقه درخشان به مدت 10 سال است که به عنوان یک واسط مالی معتبر در کشور های مختلف جهان فعالیت دارد. تاپ چنج در اصل یک شرکت روسی می باشد که در امارات ثبت شده است . تاپ چنج دفاتر مختلفی در سایر کشور های جهان دارد و دفتری که به ایران خدمات می دهد ، در کشور قبرس می باشد. تاپ چنج با توجه به تحریم های مالی گوناگون علیه ایران ، به مدت 10 سال است که به ایرانیان خدمات می دهد. و با استفاده از آن می توانید انواع ارزهای بین المللی  و ارز های دیجیتال را خریداری کرده و با استفاده از آن در تمام نقاط جهان خرید کرده و یا سایر کار های مالی خود مانند رزرو هتل ، شارژ حساب های بروکر خود ، انتقال وجه به وب مانی ، پرفکت مانی و … انجام دهید. بسیاری از افراد در بازار فارکس جهت شارژ حساب های بروکر خود از تاپ چنج استفاده می کنند. این شرکت از لحاظ مالی هیچ مشکلی نداشته و تمامی خدمات مالی ، اعم از واریز و برداشت های مشتریان را به صورت آنی انجام می دهد.

مراحل کار با تاپ چنج

کار با سایت این شرکت بسیار راحت بوده و سه مرحله دارد :

 1. ثبت نام در سایت تاپ چنج
 2. احراز هویت
 3. ایجاد کیف پول

ثبت نام در سایت تاپ چنج

برای استفاده از این سایت ابتدا باید وارد سایت تاپ چنج https://mytopchange.net شده و در سایت ثبت نام کنید. اگر با زبان انگلیسی راحت نیستید زبان سایت را به فارسی تغییر دهید. ثبت نام در این سایت بسیار راحت بوده و می توانید با یک ایمیل معتبر و شماره تلفن همراه معتبر در این سایت ثبت نام کنید.

سایت تاپ چنج
سایت تاپ چنج

احراز هویت

با این که ثبت نام در تاپ چنج بسیار راحت می باشد ، ولی احراز هویت آن کمی پیچیده و سخت گیرانه می باشد. البته رابط کاربری این سایت بسیار بالا بوده و مراحل احراز هویت آن بسیار واضح و روشن برای کاربران بیان شده است و اگر مراحل را صحیح دنبال کنید به راحتی می توانید در این سایت احراز هویت شوید. فقط دقت کنید که طی مراحل در این سایت ردیفی بوده و تا یک مرحله کامل نشود ، مراحل بعدی فعال نخواهد شد. با توجه به این که این شرکت مالی بوده و خدمات مالی انجام می دهد سخت گیرانه بودن مراحل احراز هویت آن طبیعی می باشد.

ایجاد کیف پول

بعد از آنکه مراحل احراز هویت خود را طی کرده و کاملاً احراز هویت شدید ، حال برای فعالیت خود و خرید و یا فروش ارز باید برای خود کیف پول ایجاد کنید. در تاپ چنج می توان 2 نوع ووچر و 8 نوع کیف پول ارزی می توان ایجاد کرد .

انواع ووچر در تاپ چنج

 • ووچر وب مانی
 • ووچر پرفکت مانی
 • ووچر Paysafecard

انواع کیف پول ارزی در تاپ چنج 

 • وب مانی
 • پرفکت مانی
 • نتلر
 • کی وی
 • یونی استریم
 • یاندکس مانی
 • وسترن یونیون
 • اسکریل

آموزش ساخت کیف پول در تاپ چنج

بعد از احراز هویت زمانی که برای اولین بار وارد سایت تاچ چنج شدید فقط دو کیف پول مشاهده خواهید کرد . کیف پول ریالی و دلاری . ولی می توان در تاپ چنج هزاران کیف پول ایجاد کرد و از آنها استفاده کرد. برای ایجاد کیف پول ابتدا وارد سایت شده و از داشبورد گزینه کیف پول را انتخاب کنید.

ایجاد کیف پول
ایجاد کیف پول

بعد از انتخاب آن ، کیف پول های من را انتخاب کنید. سپس مطابق شکل گزینه ایجاد کیف پول را انتخاب کنید.

ایجاد کیف پول
ایجاد کیف پول

در این صفحه باید تمام گزینه ها را پر کنید . در قسمت نام کیف پول ، باید برای کیف پول خود یک نام انتخاب کنید. سپس در قسمت نوع کیف پول فیات و یا رمز ارز بودن کیف پول خود را انتخاب کنید .

ایجاد کیف پول
ایجاد کیف پول

منظور از ارز فیات همان دلار ، یورو … بوده و منظور از رمز ارز نیز همان ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و … می باشد. برای درک بهتر تفاوت فیات با رمز ارز مقاله زیر را مطالعه کنید.

تفاوت ارز دیجیتال با ارز فیات

حال فرض می کنیم می خواهید کیف پول یورو ایجاد کنید. در این صورت نوع کیف پول خود را فیات انتخاب کنید. و در قسمت نوع ارز یورو را انتخاب کرده و ایجاد را بزنید.

نوع ارز
نوع ارز
نوع ارز
نوع ارز

کیف پول مورد نظر شما که از نوع یورو می باشد ، ایجاد شد. حال می توانید با استفاده از گزینه شارژ کردن حساب کیف پول مورد نظر خود را انتخاب کرده و با نرخ صرافی اقدام به خرید ارز مورد نظر خود کنید و یا اگر بخواهید به کسی در خارج از کشور پول ارسال کنید می توانید با داشتن شماره کیف پول او بسیار راحت مبلغ مورد نظر خود را ارسال کنید.

خدمات اصلی سایت تاپ چنج

 • خرید و فروش و انتقال ارزهای الکترونیک
 • خرید و فروش و انتقال ارزهای دیجیتال
 • دریافت و ارسال حواله های ارزی و دیجیتالی
 • انتقال پول بین کیف پول های خود و از کیف پول خود به کیف پول دیگران

حال در ادامه شرکت تاپ چنج را از لحاظ زمینه های گوناگون بررسی می کنیم…

امنیت تاپ چنج

شرکت تاپ چنج با بهره گیری از امن ترین و قدرتمندترین سرور ها محیطی ایمن و معتبر جهت ذخیره اطلاعات شخصی و بانکی کاربران فراهم می کند. به این دلیل کاربران می توانند سرمایه خود را در کیف پول های این شرکت سرمایه گذاری کنند و از امنیت سرمایه خود اطمینان یابند .

اعتبار تاپ چنج

تاپ چنج به عنوان یک واسط مالی معتبر در بسیار از کشور های جهان فعالیت می کند و کاربران زیادی علاوه بر انجام تراکنش های مالی خود در معاملات فارکس خود نیز از تاپ چنج استفاده می کنند . پس می توان با خیال راحت از تاپ چنج به عنوان یک صرافی معتبر استفاده کرد .

سرعت تاپ چنج

کسانی که با تاپ چنج کار کرده اند ، کاملاً با سرعت بالای تراکنش های آن آشنایی دارند . کاربران با سرعت معقولی می توانند به نقل و انتقالات مالی خود بپردازند .

نقدینگی کافی

شرکت تاپ چنج دارای سرمایه زیادی بوده و برای برطرف کردن تمام نیاز کاربران نقدینگی کافی دارد.

پشتیبانی تاپ چنج

تاپ چنج با فراهم کردن پشتیبانی ارسال تیکت ، چت آنلاین و تماس تلفنی پشتیبانی خوبی از کاربران فراهم می کنند.

تاپ چنج
تاپ چنج

این شرکت با نام TC Pay نیز شناخته می شود . و سابقه درخشانی در سال های گذشته از لحاظ امنیت و اعتبار بین مشتریان دارد. و همیشه تلاش کرده است خدمات پرداخت را با بالاترین امنیت و استاندارد به مشتریانش ارائه دهد. تاپ چنج با ارائه کیف پول های متنوع به مشتریانش این امکان را می دهد که به حساب بانکی کشور خود کیف پول های خود را هم با ارز فیات و هم با انواع ارز های دیجیتال شارژ کرده و یا در صورت نیاز به راحتی پول خود را برداشت کنند. همچنین امکان انتقال وجه بین کیف پول های خود و نیز انتقال از کیف پول خود به کیف پول دیگران را به راحتی فراهم می کند. با استفاده از تاپ چنج می توانید به راحتی حساب های موجود در بروکر خود را نیز شارژ کنید. فقط دقت کنید که از بروکر های ایرانیان استفاده کنید .

به این مقاله امتیاز دهید
نمایش نظرات (8)