آموزش کسب درآمد از بازی منچ و منچرز – دانلود بازی منچ ، منچرز و Luda Game

کسب درآمد از بازی منچ

کسب درآمد از بازی منچ مورد توجه بسیاری از گیمر ها مخصوصا گیمر های ایرانی قرار گرفته است. یکی از علل اصلی پر طرفدار بودن این بازی نوستالوژی بودن آن و عدم نیاز به یادگیری این بازی می باشد. در هر رده سنی که باشید بسیار راحت می توانید این بازی را انجام دهید.

نام بازی منچ خاطرات شیرین زیادی در کنار خانوداده و دوستان را در ذهن تداعی می کند. ولی اکنون افرادی وجود دارند که از این بازی بستری فراهم کرده اند که افراد زیادی بتوانند هم با بازی کردن سرگرم شده و هم بتوانند به روش های مختلفی درآمد کسب کنند.

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از بازی به تومان

کسب درآمد از بازی منچ و منچرز

برای کسب درآمد از بازی منچ ابتدا باید آن را دانلود کرده و در گوشی خود نصب کنید. اگر برای اولین بار کلمه دانلود بازی منچ را جستجو کنید ، با تعداد بسیار زیادی از بازی مختلف منچ روبرو خواهید شد که توسط بازی سازان اییجاد شده و برای دانلود قرار داده شده اند. ولی اگر قصد کسب درآمد از بازی منچ را دارید ، باید نسخه هایی را نصب کنید که امکان فروش سطح ، مسابقه و … داشته باشند.

البته بسیاری از این بازی ها گزینه های بیان شده را دارند. ولی ما بازی منچ هایی را بیان می کنیم که در حال حاضر افراد زیادی در آن به بازی و فعالیت مشغول بوده و توسعه دهندگان آن زیر در حال گسترش این بازی ها هستند.

برای کسب درآمد از بازی منچ ابتدا باید بینید می خواهید از این بازی به تومان درامد داشته باشید و یا به دلار!

اگر می خواهید با کاربران ایرانی بازی کرده و در ازای سرگرمی درآمد داشته باشید بازی منچرز را دانلود کرده و نصب کنید. ولی اگر می خواهید در بازی منچ جهانی Ludo Game شرکت کنید ، آن را از گوگل پلی نصب و اجرا کنید.

دانلود بازی منچرز از بازار

برای دانلود بازی منچرز از بازار روی لینک زیر کلیک کنید.

بازی منچ جهانی که گیمر های بسیار زیادی از سراسر جهان آن را دانلود و نصب کرده و در حال حاضر به بازی ، سرگرمی ، چت و کسب درآمد مشغولند بازی Ludo Gmae می باشد که لینک دانلود آن را برایتان قرار داده ایم.

بیشتر بخوانید : آموزش بازی مافیا به زبان ساده

آموزش کسب درآمد از بازی منچ

در رابطه با کسب درآمد از بازی ابتدا باید این نکته را بدانید کسب درآمد از بازی ها حتی منچ رایگان نبوده و در این گونه بازی ها برای درآمد داشتن یا باید پول خرج کنید و یا زمان بسیار زیادی را صرف بازی کنید. و اغلب درآمدی که از این گونه بازی ها عاید فرد می شود در مقایسه با زمانی که صرف بازی و افزایش و ارتقای سطح خود کرده اید بسیار ناچیز است.

با این وجود گیمر هایی که زمان زیادی صرف بازی کردن می کنند دوست دارند در ازای بازی و زمانی که برای آن صرف می کنند درامد (هر چند کم) داشته باشند.

در ایران فعلا و در زمان نگارش این مقاله بازی منچرز فعالی زیادی داشته و امکانات بیشتری نسبت به سایر بازی های منچ برای کاربران فراهم کرده و مخاطبان زیادی را جذب کرده است. در این بازی هم توسعه دهنده بازی درآمد خوبی کسب می کند و هم افرادی که زمان و پول برای خرید سکه صرف می کنند از بازی منچ به درآمد تومانی خواهند رسید.

روش های کسب درآمد از بازی منچ

در این قسمت روش های کسب درآمد از بازی های منچ را بیان می کنیم. در کل درامد بازی منچ در اصل شامل توسعه دهندگان بازی بوده و گیمر های فعال نیز می توانند درآمد داشته باشند.

درامد گیمر های منچ

گیمر های منچ بعد از نصب این بازی و بازی کردن به سطوحی خواهند رسید. بعد از گذشت مدت زمانی و بازی های مکرر به این نتیجه خواهید رسید که برای درآمد باید میز های بازی خود را ارتقا دهید.

ارتقای میز های بازی (در ادامه به صورت تصویری آموزش دادیم!) نیازمند سکه بوده و برای بازی های متعدد و شرکت در رقابت ها باید سکه بخرید.

در این بازی گیمر های زیادی بوده اند که با ارتقای سطح بازی خود از سود توسعه دهنده جوایز خوبی نصیبشان شده است. از طرف دیگر اصلی ترین روش کسب درآمد از بازی منچ به تومان ارتقای سطح و لول خود در بازی و فروش آن به مبلغ خوبی برای سایر گیمر ها می باشد. از طرف دیگر چون این بازی ساده بوده و هر فردی می تواند آن را بازی کند ، طرافداران بسیار زیادی در ایران دارد.

یکی دیگر از جذابیت های این بازی دریافت سکه های رایگان به عنوان جایزه و … می باشد که می توانید با استفاده از آنها کار های زیادی در بازی انجام دهید.

در بازی منچ جهانی نیز معمولا منبع درآمد گیمر ها به همین شکل می باشد. با این تفاوت که در بازی Ludo Game درآمد شما از بازی به صورت دلاری خواهد بود. و تمامی واریز ها به دلار خواهند بود.

درامد توسعه دهندگان بازی منچ

معمولا درآمد توسعه دهندگان یک بازی که به شهرت کافی رسیده و کاربران زیادی دارد ، بسیار بیشتر از گیمر های آن می باشد. درامد اصلی توسعه دهندگان از پرداخت های درون برنامه ای و نیز تبلیغاتی می باشد که در بازی برای کاربران قرار داده می شود.

توسعه دهندگان بازی منچ اخیرا درامد خوبی از این بازی کسب کرده اند. و در حال حاضر نیز به طرافدارن و گیمر های این بازی افزوده می شود.

چگونه در بازی منچرز شش بیاوریم؟

حتما می‌دانید برای شش آوردن در بازی منچرز باید تقلب کنید. تقلب در بازی ها و یا هر نرم افزار دیگری نیازمند این است که شما برنامه ای را در گوشی و یا سیستم خود نصب کرده و به عبارتی بازی را هک کنید.

شاید کار ابتدا برای شما جذاب و سرگرم کننده به نظر برسد ، ولی باید بدانید با این کار احتمال ویروسی شدن و آسیب به دستگاه خودتان بسیار بالا می باشد. از سوی دیگر در بازی منچرز پولی امکان تقلب وجود ندارد. ولی شما با تقلب و شش آوردن در بازی منچرز رایگان سکه هایی را کسب خواهید کرد که هیچ ارزشی نداشته و نمی توانید از آن برای کسب درآمد از بازی منچ استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : پراپ fxfinancer

آموزش بازی منچ

اصل بازی منچ بسیار ساده و راحت می باشد. ابتدا بازی را دانلود کرده و نصب کنید. برای اینکه سطح خود را حفظ کرده و حتی در صورت گم شدن گوشی و یا ریست شدن آن اطلاعاتتان حفظ گردد ، بعد از نصب در بازی با استفاده از شماره موبایل و یا ایمیل خود در برنامه ثبت نام کنید.

بعد از ثبت نام کد ارسالی به شماره موبایل و یا ایمیلتان ارسال خواهد شد. کد دریافتی را وارد کنید تا ثبت نامتان تایید گردد.

در همان ابتدای ورود به بازی 300 سکه رایگان به شما تعلق می گیرد.

آموزش بازی منچ
آموزش بازی منچ

اگر بر روی مبتدی کلیک کنید ، در همان ابتدا به صفحه بازی هدایت خواهید شد.

آموزش بازی منچ
آموزش بازی منچ

اگر بر روی رده بندی کلیک کنید ، سطح خود در بازی را خواهید دید.

سطح کاربران در بازی منچ
سطح کاربران در بازی منچ

با استفاده از گزینه فروشگاه خواهید توانست برای شرکت در مسابقه های بیشتر و نیز بازی در میز لوکس چت آزاد و … سکه خریده و بازی کنید.

فروشگاه منچ
فروشگاه منچ

اگر بر روی بازی آنلاین کلیک کنید ، به صفحه زیر هدایت خواهید شد. میز مبتدی ، میز حرفه ای ، میز لوکس (چت آزاد) ، بازی تیمی و بازی های ویژه. بازی های ویژه نیز معمولا آپدیت شده و در این قسمت قرار داده می شوند.

پلن های منچ
پلن های منچ

بازی منچ چیست؟

بازی منچ ، بازی می باشد که به عنوان ورزش نیز محسوب می شود. این بازی از سال 1908 در آلمان توسط یوزف فردریش ارائه شده و به مرور زمان پخش شده و تقریبا می توان گفت در سراسر جهان این بازی شناخته شده است.

این بازی 2 ، 3 و 4 نفره بوده و با نام بازی منچ 4 نفره نیز شناخته می شود. و برای هر فرد یک رنگ خاص تعلق گرفته و هر فرد برای خود 4 رنگ دارد. یک تاس وجود داشته و هر گیمر در نوبت خود یک بار تاس می ریزد و …

قوانین بازی منچ

گیمر برای شروع بازی و قرار دادن مهره در صفحه باید 6 بیاورد. گیمر ها تا انتهای بازی باید بتواند مهره های خود را تا ستون مربوطه برساند.

در صورتی که یک بار 6 بیاورید ، می توانید بار دیگر نیز تاس بریزید. با این 6 که آورده اید ، هم می توانید مهره های خود را حرکت کنید و یا یک مهره به داخل بیاورید.

بازی منچ قدیمی

اگر فقط به قصد تفریح و بدون اینکه بخواهید با کسی رقابت کنید و یا با دوستانتان بازی کرده و یا چت کنید بسیار راحت می توانید بازی منچ قدیمی را دانلود و نصب کنید.

در این بازی می توانید رقیب خود را انتخاب کرده و مانند قدیم و به قصد تفریح و سرگرمی به صورت رایگان و آفلاین همیشه بازی کنید.

نتیجه گیری

بازی منچ حرفه ای یک بازی رایگان بوده و اغلب دارای پرداخت درون برنامه ای می باشد. بازی های امروزی اغلب طوری طراحی شده اند که گیمر ها بتوانند علاوه بر بازی به کسب درآمد نیز بپردازند. یکی از این بازی ها بازی منچ می باشد. که اخیرا افرادی توانسته اند از این بازی به درآمد برسند.

البته همان طور که در ابتدای مقاله توضیح دادیم ، کسب درآمد از بازی نسبت به زمانی که برای بازی اختصاص می دهید و یا هزینه هایی که در طول بازی صرف می کنید ، بسیار کم می باشد. ولی برای محصلان و افرادی که اوقات زیادی را صرف بازی می کنند ، بازی های کسب درآمد می تواند گزینه خوبی باشد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

7 دیدگاه برای “آموزش کسب درآمد از بازی منچ و منچرز – دانلود بازی منچ ، منچرز و Luda Game

 1. رضا

  بازی منچ

 2. .مریم

  بابت کسب درآمد

  • کیان

   بله

 3. wlyd

  درود برشما
  بله امکان این وجود دارد اما بایستی فرد حساب شده عمل نماید تا به ازای سرمایه گذاری انجام شده سود مناسبی نیز به دست آورد.
  برای اینکه کسب و کار خودتان را گسترش دهید و یا اینکه بخواهید شعبه ۲ یا ۳ و… از کسب و کار خودتان را راه اندازی نمایید باید به چند نکته توجه نمایید:
  ۱- مدتی (حداقل ۱ سال) از شروع کسب و کارتان گذشته باشد تا اینکه با زیر و بم کار آشنا باشید و میزان بازدهی شغل به طور قطع مشخص شود پس از اطمینان از سودده بودن کسب و کار میتوانید بفکر شعبه دوم باشید.
  ۲- اگر شعبه ۱ شما گرفته است دلیل بر این نیست که حتما شعبه ۲ کسب و کار شما نیز موفق شود در هنگام انتخاب مکان برای شعب دیگر نیز دقت نمایید.
  ۳- از افراد فعال، با نشاط و درستکار برای چرخاندن شعب استفاده نمایید
  ۴- حتما در کار شعب نظارت داشته باشید و مدیریت قوی داشته باشید و…
  در مورد سرمایه گذاری در شغل های دیگر هم نباید به صورت عجله ای عمل کرد چرا شغل هایی مانند سوپرمارکت که از نظر خیلی ها ساده بنظر میرسند ریزه کاری هایی دارد که فقط فردی که خاک این شغل را خورده است متوجه می شود باقی شغل ها نیز بماند، پس در مورد ورود به شغل های دیگر نیز دقت نمایید و با اطلاعات دقیق و کافی ورود نمایید.
  موفق و پیروز باشید…

  پاسخ

 4. امیررصا

  عالی

 5. محمدرضا

  ممنون

 6. رضا

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.