کسب درآمد از بازی بدون سرمایه اولیه – بازی های کریپتویی بدون سرمایه اولیه 2024

کسب درآمد از بازی بدون سرمایه اولیه

امروزه کسب درآمد از بازی بدون سرمایه اولیه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. افراد زیادی وقت خود را صرف بازی های مختلف می کنند. و چون روز به روز بر تعداد بازی های کسب درآمد افزوده می شود ، گیمر ها ترجیح می دهند در ازای وقتی که برای بازی کردن صرف می کنند درآمد نیز داشته باشند. 

همانطور که می دانید برای انجام بسیاری از بازی های کسب درآمد به سرمایه اولیه نیاز دارید ، ولی اکنون بدون سرمایه اولیه هم می توان بازی کرده و درآمد داشت. پلتفرم ها ، اپلیکیشن ها و بازی هایی وجود دارند که  می توان بدون سرمایه  در آنها به درآمد رسید. البته باید بدانید کسب درآمد ازبازی بدون سرمایه اولیه نیازمند صرف وقت زیادی است. 

بیشتر بخوانید: کسب درآمد از بازی به تومان

بازی کسب درآمد رایگان💰 سندباکس
دومین بازی🌟 خدایان رها شده
سوم🏆 Sorare
چهارم👑 Crypto Kitties

با این حال باز هم افرادی مشتاق به انجام این کار بوده و ‌تمایل به بازی های رایگانی دارند که بتوانند پول درآورند. 

نحوه کسب درآمد از بازی بدون سرمایه اولیه

کسب درآمد از بازی بدون سرمایه اولیه به این گونه است که گیمر در داخل بازی با بازی کردن و طی کردن مراحل بازی امتیازاتی دریافت می کند. این امتیاز ها در بازی های کریپتویی به صورت nft بوه و در بازی های عادی جوایز بازی به صورت سکه ها و الماس های مجازی می باشد.

بیشتر بخوانید: nft چیست؟

حال با استفاده از روش های زیر گیمر می تواند بدون سرمایه اولیه به درآمد برسد:

  • استفاده از این سکه ها و الماس های مجازی کسب شده برای ورود به نسخه پولی بازی و کسب درآمد واقعی از آن
  • فروش nft کسب شده در بازی : nft ها را در بازی های رایگان می توان در طی مراحلی کسب کرد و بعدا فروخت.
  • فروش توکن های درون برنامه ای : در بعضی بازی ها گیمر در داخل بازی به ازای برد هایش ارز دیجیتال دریافت می کند که بعدا می تواند آن را در صرافی ها بفروشد.
  • استیک رمزارز های درون برنامه ای : برخی بازی های امکان استیکینگ ارز های درون بازی را برای گیمر ها فراهم می کنند.

در مورد کسب درآمد بدون سرمایه اولیه در بسیاری از موارد باید بدانید این نبود سرمایه را باید با صرف زمان زیاد در بازی جبران کنید که در بسیاری از موارد برای گیمر خسته کننده می شود.

در ادامه بازی هایی را معرفی می کنیم که بدون سرمایه اولیه می توانید از آنها درآمد داشته باشید.

10 بازی کسب درآمد بدون سرمایه اولیه

بازی های کسب درآمد تفاوت چندانی با بازی های عادی ندارند. تنها تفاوت آنها در این است که در بازی های کسب درآمد گیمر به ازای فعالیت هایی که در بازی انجام داده و موفقیت هایی که کسب می کند پول واقعی دریافت می کند.

بازی هایی که می توان در آنها بدون سرمایه اولیه به درآمد رسید هم بازی های عادی بوده و هم بازی های nft هستند. ولی درآمدی که از بازی های nft حاصل می شود بسیار بیشتر بوده و در صورت داشتن تبحر کافی می توان به درآمدی خوب از این راه رسید. پس ابتدا ما بازی های nft کسب درآمد بدون سرمایه اولیه را بیان می کنیم و بعد دوباره بازی ها و اپلیکیشن هایی در جهان که کاربران می توانند از آنها به صورت کسب درآمد داشته باشند بیان خواهیم کرد.

1 بازی سند باکس Sandbox

بلاکچین : اتریوم

بازی سند باکس بهترین بازی کسب درآمد بدون سرمایه اولیه و یک بازی متاورسی ….. کریپتویی می باشد. این بازی با گرافیک پیکسلی به سبک ماینکرافت می باشد. در این پلتفرم گیمر ها می توانند در داخل سند باکس بازی ایجاد کرده و کسب درآمد کنند. از طرفی یک ویرایشگر کاملا کاربردی در داخل بازی وجود دارد که گیمر ها می توانند اقدام به ایجاد مدل ها و انیمشن ها کرده و این اقلام را می توانند فروخته و یا مبادله کنند.

سند باکس بهترین بازی کسب درآمد بدون سرمایه اولیه
سند باکس بهترین بازی کسب درآمد بدون سرمایه اولیه

2 خدایان رها شده Gods Unchained

بلاکچین : اتریوم ، Immutable X

بازی گادز یکی از معروف ترین بازی های کریپتویی و به صورت کارتی می باشد. این بازی را به عنوان دومین بهترین بازی برای کسب درآمد بدون سرمایه اولیه در نظر گرفتیم. در این بازی دارایی ها و کارت ها به صورت nft بوده و مانند بازی های کارتی واقعی می توانید کارت های خاص و با ارزش را خریداری کرده و بعدا با قیمت بالاتر بفروشید. و یا می توانید کارت هایتان را در بازی با یکدیگر مبادله کنید.

بازی کسب درآمد رایگان خدایان رها شده
بازی کسب درآمد رایگان خدایان رها شده

3 بازی سورر Sorare

بلاکچین : اتریوم

بازی سورر Sorare یکی از بازی های کسب درآمد آنلاین فوتبال می باشد که می توان آن را به صورت رایگان بازی کرده و به درآمد واقعی رسید. در این بازی بازیکنان در قالب توکن nft می باشند. در ابتدای بازی 5 کارت رایگان به گیمر داده می شود و همین تعدا برای شروع بازی و شرکت در مسابقات کافی می باشد. بازی Sorare نیز یکی از بازی های رایگان برای کسب درآمد می باشد.

گیمر های حرفه ای حتی با این بازیکنان رایگان می توانند در مسابقات شرکت کرده و سطح خود را راتقا بخشیده و با کسب کارت بیشتر (بازیکنان بیشتر و بهتر) به درآمد رسیده و بعدا با فروش بازیکنان و بسیاری روش های دیگر درآمد واقعی داشته باشند.

بازی سورر Sorare
بازی سورر Sorare

4 بازی Crypto Kitties

بلاکچین: اتریوم

بازی Crypto Kitties اولین بازی nft می باشد که در سال 2017 ایجاد شده و هنوز هم پابرجا بوده و طرفداران خاص خود را دارد. این یم بازی حیوان خانگی است که اجازه می دهد حیوان خانگی خود را ایجاد کرده پرورش داده و بعدا آمها را مبادله و یا معامله کنید.

بازی Crypto Kitties
بازی Crypto Kitties

5 بازی Crazy Kings (پادشاهان دیوانه)

بلاکچین: اتریوم

بازی Crazy Kings ترکیبی از ژانر های محبوب دفاع از برج و بازی های ورق کلیسیونی می باشد. این بازی بیش از 600 سطح دادشته و همچنان در حال تکامل است. متاسفاه این بازی فقط در گوشی های نسخه ios در دسترس می باشد. ولی طرفداران زیادی داشته و یکی از بازی های کسب درآمد بدون سرمایه اولیه محسوب می شود.

6 بازی هیولا های زنجیری Chainmonstares

بلاکچین : Flow

در بازی هیولا های زنجیری Chainmonstares گیمر ها می توانند هیولاهای زنجیری را بگیرند ، رام کنند ، آموزش دهند و از آنها برای مبارزه با سایر هیولا ها استفاده کنند. در بازی این امکان فراهم شده است که گیمر ها هیولا های خود را بفروند و درآمد کسب کنند.

تمامی آیتم های درون بازی به صورت nft بوده و قابل خرید و فرش و مبادله هستند. این بازی توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده و برای بسیاری از افراد جذاب می باشد.

7 بازی شش اژدها The Six Dragons

بلاکچین : Enjin

بازی شش اژدها یک بازی  ROG با تم فانتزی می باشد. در این بازی یک فضای 256 کیلومتری وجود دارد که در آن 10 میلیارد سیاهچال وجود دارد که به صورت تصادفی تولید شده اند. گیمر ها می توانند منابع مفید و بازیکنانی ایجاد کرده و با بازکنان دیگر مبادله کنند.

8 بازی ستاره شهر Town Star

بلاکچین : اتریوم

بازی ستاره شهر یک بازی کشاورزی و شهر سازی می باشد که در آن گیمر ها در تلاشند شهری سود آور داشته باشند. در این شهر می توان کالا ها و اقلام تولیدی را در قالب nft فروخت و درآمد کسب کرد.

9 بازی آثار گمشده Lost Relices

بازی آثار گمشده یک بازی RPG بوده و در آن بازیکن به سیاهچال هایی پر از اژدها ها و هیولا ها افتاده و در نبرد با هیولا ها اقلام و جوایزی از سیاهچال ها در قالب nft کسب می کند. این بازی از سال 2019 ایجاد شده و تاکنون پا برجا بوده و طرفداران زیادی دارد.

10 اپلیکیشن  Swagbucks

اپلیکیشن  Swagbucks نیز یکی از اپلیکیشن های کسب درآمد از بازی بدون سرمایه اولیه می باشد. کاربران حتی ایرانیان به راحتی می توانند در این اپلیکیشن ثبت نام کرده و بدون سرمایه اولیه به انجام بازی و یا فعالیت های مختلف پرداخته و درآمد داشته باشند.

درآمد حاصل از این اپلیکیشن هم به صورت دلاری و هم کارت خرید (Gift Card) می باشد که گیمر می تواند کارت های خرید خود را در سایت هایی مانند آمازون ، وال مارت و … خرج کند.

بازی های کریپتویی بدون سرمایه اولیه

بازی های کریپتویی بدون سرمایه اولیه همان بازی های nft برای کسب درآمد هستند. بازی های کریپتویی بازی های کامپیوتری هستند که در گیم پلی آنها nft تعبیه شده است و گیمر ها با استفاده از آنها می توانند درآمد داشته باشند.

بر خلاف بازی های سنتی بازی های nft بر اساس قرارداد های هوشمند در یک زنجیره بلوکی اجرا می شوند. توکن های nft به عنوان اقلام با ارزش در بازی عمل می کنند. گیمر در داخل بازی به ازای فعالیت هایی که انجام می دهد ، nft دریافت می کند.

گیمر هایی که nft دارند می توانند از این اقلام در داخل بازی استفاده کرده و یا آنها را به دیگران بفروشند. این ارز های nft در صرافی های ارز دیجیتال قابل معامله بوده و قابل فروش در ازای پول فیات یعنی دلار و … هستند.

آیا کسب درآمد از بازی بدون سرمایه اولیه امکان پذیر است؟

بله ، قبلا بدون سرمایه اولیه امکان کسب درآمد از آن بازی وجود نداشت. ولی اکنون بازی ها و اپلیکیشن هایی وجود دارند که حتی بدون سرمایه اولیه در ازای خدمات و کار هایی که گیمر در بازی انجام می دهند پول پرداخت می کنند.

این امر باعث شده است گیمر ها به سوی این بازی های رایگان رفته و از آنها کسب درآمد کنند و هم باعث افزایش کاربران آن بازی ها شوند. البته در این بازی ها شما در ازای وقت زیادی که صرف بازی کردن و ماندن در بازی و سایت های مربوطه می کنید درآمد کسب می کنید.

در بازی ها به ازای طی کردن مراحل و برد هایتان nft ، سکه ، الماس ، کارت خرید و … دریافت خواهید کرد. از سکه های داخل بازی می توانید برای خرید اقلام بازی و شرکت در مسابقات پولی و …. اسفاده کنید.

همچنین اقلام بازی در قالب nft را اگر بیشتر بهبود بخشید و با استفاده از آنها nft های بیشتری کسب کنید ، می توانید nft های خود را در کیف پولتان ذخیره کرده و در صرافی های ارز دیجیتال فروخته و درآمد دلاری کسب کنید.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

1 دیدگاه برای “کسب درآمد از بازی بدون سرمایه اولیه – بازی های کریپتویی بدون سرمایه اولیه 2024

  1. حسین

    بازی باشه پول بده

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.