مهم ترین سایت های ارز دیجیتال-سایت هایی که تریدر های ارز دیجیتال باید با آنها آشنا باشند

مهم ترین سایت های ارز دیجیتال

در این مقاله مهم ترین سایت های ارز دیجیتال را برایتان معرفی می کنیم. و اگر در قسمت کلیک کنید به صفحه آموزش کامل آن سایت هدایت خواهید شد. می توانید با مطالعه هر قسمت نحوه استفاده از هر کدام‌ از سایت های معرفی شده را آموزش ببینید. تجربه نشان داده است افرادی که بدون دانش قبلی وارد بازار های مالی شده اند ، همواره با زیان های زیادی از این بازار ها خارج شده و علاقه خود به سرمایه گذاری را نیز از دست داده اند.

افراد زیادی در سراسر جهان جذب بازار ارز های دیجیتال شده اند. بسیاری از این افراد حرفه ای بوده و سود های کلانی از این بازار کسب کرده و می کنند. بسیاری دیگر نیز که در جامعه فعلی شاهد آن هستیم افراد عادی هستند و بدون هیچ دانشی وارد بازار ارز های دیجیتال شده اند. بسیاری از این افراد نیز به سود های خوبی در روند رشد شارپی ارز های دیجیتال دست یافته اند. ولی تفاوت این افراد با حرفه ای ها این است که بسیاری از این افراد غیرحرفه ای سود های کلان خود را در ریزش های سریع بازار ارز های دیجیتال از دست می دهند. زیرا با نقاط ورود و خروج در بازار های مالی آشنایی ندارند.

سایت هایی که در ادامه برایتان معرفی کرده ایم ، مورد تایید بسیاری از تحلیل گران مطرح جهانی می باشد. نحوه استفاده از این سایت ها بسیار راحت بوده و با آموزش دیدن ساده به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید. برای انتخاب مهم ترین سایت های ارز دیجیتال معیار هایی وجود دارد که در انتهای مقاله آنها را بیان می کنیم.

سایت تریدینگ ویو

سایت تریدینگ ویو
سایت تریدینگ ویو

سایت تریدینگ ویو یکی از مهم ترین سایت های ارز دیجیتال است که تریدر های بسیار زیادی در سراسر جهان از این سایت برای رسم نمودار های تحلیل تکنیکال استفاده می کنند. این سایت هم دارای نسخه رایگان و هم پرو می باشد. حتی می توانید در بروکر ها و صرافی های طرف قرارداد این سایت ثبت نام کرده و در خود سایت تریدینگ ویو معامله کنید. علاوه بر رسم نمودار این سایت امکانات دیگری نیز دارد که در آموزش سایت تریدینگ ویو کاملا به آن پرداخته ایم.

آموزش تریدینگ ویو (Trading View) + نحوه معامله در تریدینگ ویو

سایت کوین مارکت کپ

سایت کوین مارکت کپ یکی از پرکاربرد ترین سایت ها در حوزه ارز های دیجیتال است. استفاده از این سایت توسط بسیاری از منابع معتبر برای تحلیل گران توصیه می شود. در این سایت اطلاعات بسیار مفیدی در مورد ارز های دیجیتال برای کاربران وجود دارد دارد. مانند : ارز بازار ارز دیجیتال و یا کوین مارکت کپ ، قیمت ، رتبه ارز دیجیتال ، شرایط قیمتی ارز از سال ۲۰۱۳ ، نمودار های لود شده از سایت تریدینگ ویو و …

سایت کوین مارکت کپ
سایت کوین مارکت کپ

این سایت نیز برای کاربران یک پرتفوی پیشنهادی دارد. می توانید با استفاده از سایت کوین مارکت کپ به صرافی های مورد نظر وصل شده و ارز دیجیتال مورد نظر خود را بخرید و در داخل این سایت یک پورتفوی تشکیل دهید. با استفاده از این پورتفوی می توانید میزان سود و زیان خود را نیز مشاهده کنید.

علاوه بر آن تحلیل های سایر کاربران ، پیش بینی های قیمتی تریدر ها در مورد ارز های دیجیتال ، نظرات و … در این سایت قابل مشاهده است. ارز های دیجیتال جدیدا اضافه شده به صرافی ها ، ارز های با بیشترین سود و بیشترین زیان و … همگی در این سایت وجود دارند. جهت استفاده بهتر مقاله آموزشی این سایت را مطالعه نمایید.

سایت کوین مارکت کپ چیست؟ آموزش کامل 2022

سایت Prices.org

همانطور که از نام این سایت پیداست می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال در این سایت را مشاهده کنید. علاوه بر قیمت اگر روی هر کدام‌از این‌ ارز ها کلیک کنید نمودار قیمتی آن و نیز جدید ترین اخبار در مورد آن ارز دیجیتال را مشاهده خواهید کرد.

سایت Prices.org
سایت Prices.org

از ویژگی های مهم این سایت قسمت تحلیل تکنیکال دقیق دو ارز بیت کوین و اتریوم توسط تحلیل گران خود سایت می باشد. همانطور که می داتید قیمت بسیاری از ارز های دیجیتال به قیمت این دو ارز دیجیتال وابسته است. در قسمت سوالات متداول نیز  می توانید سوالات دسته بندی شده زیادی را مشاهده کرده و جواب بسیاری از سوال هایتان را در این قسمت پیدا کنید ، اخبار ، مجله ها ، وایت پیپر ها و … از دیگر امکانات این سایت هستند. برای آموزش این سایت روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال-آموزش سایت prices.org

سایت کوین دسک

سایت کوین دسک
مهم ترین سایت های ارز دیجیتال-سایت هایی که تریدر های ارز دیجیتال باید با آنها آشنا باشند 1

این سایت یکی از قدیمی ترین سایت های ارز دیجیتال در جهان است. و بهتر است اخبار مرتبط با کریپتو را از این سایت دنبال کنید. سایت کوین دسک CoinDesk یکی از سایت های مرجع و بسیار مهم در زمینه ارز های دیجیتال است. به جرات می توان گفت تمامی تریدر های ارز های دیجیتال در سراسر جهان که اخبار ارز های دیجیتال را دنبال کرده و از تحلیل های بنیادی در ترید هایشان استفاده می کنند ، نام سایت CoinDesk به گوششان خورده است. افراد زیادی از این سایت استفاده می کنند. در این سایت علاوه بر قیمت دقیق ارز های دیجیتال می توانید به اخبار مهم ، مجله های خبری ، مطالب آموزشی مفید ، ویدئو های خبری و آموزشی و بسیاری مطالب مهم دیگر دسترسی داشته باشید. در لینک زیر آموزش کامل این سایت را به صورت کامل برایتان قرار داده ایم.

آموزش سایت کوین دسک-اخبار کوین دسک

سایت CryptoCompare

سایت CryptoCompare
مهم ترین سایت های ارز دیجیتال-سایت هایی که تریدر های ارز دیجیتال باید با آنها آشنا باشند 2

سایت CryptoCompare مکان مناسبی برای آموزش ارز های دیجیتال است. در سایت کریپتوکامپر می توان انواع ارز های دیجیتال ، صرافی های معتبر ارز های دیجیتال و کیف پول ها ، شرکت های ماینینگ ، تجهیزات و … را با هم مقایسه کرد. این سایت اطلاعات وسیعی از داده های کریپتو را در اختیار کاربران قرار می دهد. سایت CryptoCompare با جمع آوری اطلاعات و قیمت ارز های دیجیتال از صرافی های معتبر از سراسر جهان اطلاعات دقیقی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

آموزش سایت CryptoCompare-بررسی سایت کریپتوکامپر

معیار های انتخاب مهم ترین سایت های ارز دیجیتال

مهم ترین سایت های ارز دیجیتال
مهم ترین سایت های ارز دیجیتال

بهترین سایت مشاهده قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال

یکی از موارد بسیار مهم برای هر تریدری هنگام معامله مشاهده قیمت لحظه ای هر ارز دیجیتال می باشد. آپدیت لحظه ای قیمت ها و مشاهده قیمت زنده بازار اهمیت بسیار زیادی دارد. سایت های بسیار زیادی در کشور های مختلف جهان در این زمینه وجود دارند. که اقدام به نشان دادن قیمت ارز های دیجیتال در بازه های زمانی کوتاه مدت می کنند. ولی تمامی این سایت ها نمی توانند معتبر باشند. سایت هایی که در ادامه معرفی می کنیم ، قیمت زنده ارز های دیجیتال را نیز نشان می دهند.

بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال

یکی از عوامل مهم تاثیر گذار در تحلیل فاندمنتال ارز های دیجیتال ، مشاهده و بررسی اخبار مهم در این حوزه است. ارائه اخبار مهم و معتبر در این زمینه اهمیت بسیار زیادی دارد. بعضی از این سایت های خبری فقط اخبار در حوزه ارز های دیجیتال را در سایت هایشان ارائه می کنند. مانند : زمان های توکن سوزی یک ارز ، خرید افراد مهم و میلیونر در جهان از یکی از ارز های دیجیتال و …

بعضی از سایت های خبری ارز دیجیتال نیز علاوه بر اخبار کریپتوکارنسی ها ، سایر اخبار مهم را که بر قیمت ارز های دیجیتال تاثیر خواهند داشت ، در لیست خبرهایشان می آورد. به عنوان مثال زمان وقوع جنگ و نا آرامی در یک منطقه قیمت دلار نسبت به سایر ارز ها ، از جمله ارز های دیجیتال افزایش پیدا می کند.

بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال-سایت های خبری ارز دیجیتال ایرانی

بهترین صرافی های ارز دیجیتال

انتخاب بهترین صرافی های ارز دیجیتال برای هر تریدری بسیار مهم می باشد. برای عوامل زیادی بر انتخاب بهترین صرافی کریپتو تاثیر دارد ، مانند :

  • تعداد ارز های دیجیتال صرافی
  • کارمزد صرافی ارز دیجیتال
  • صرافی ارز دیجیتال بدون تحریم
  • امنیت صرافی
  • راحتی استفاده از صرافی ارز دیجیتال

هنگام انتخاب یک صرافی بهتر است از قبل تحقیقات لازم در خصوص صرافی مورد نظر را انجام شده و بعد نسبت به خرید و یا تردید در صرافی اقدام کنید‌.

بهترین سایت های تحلیل تکنیکال ارز های دیجیتال

بسیاری از تریدر ها از تحلیل تکنیکال در ترید ها و معاملاتشان استفاده می کنند. مشاهده نمودار شمعی ، میله ای و … همگی در تصمیم گیری معامله گران تاثیر دارند. ارائه نمودار های دقیق و لحظه ای در این حوزه و نیز رسم دقیق اندیکاتور ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

سایت های خوب در این زمینه اندیکاتور ها و نمودار هایی که سایر کاربران نیز رسم کرده اند را نمایش می دهند. البته بهترین راه یادگیری نحوه رسم این اندیکاتور ها و تحلیل خودتان است . هر چه تعداد ارز های دیجیتالی که این سایت ها نمودار آن را نشان می دهند بیشتر باشد ، افراد بیشتری می توانند از این سایت استفاده کنند.

سایت های مهم برای انتخاب ارز دیجیتال

بسیاری از سایت های تحلیلی تریدر ها و تحلیل گران خبره در بازار های مالی را استخدام می کنند. این سایت ها هر روز پورتفوی ارز دیجیتال پیشنهادی برای بازدیدکنندگانشان دارند. این سایت ها ارزش بازار برای هر ارز ، ارز های دیجیتال عرضه اولیه شده ، ارز های جدید درج شده در صرافی ها و اطلاعات بسیار مفید دیگری برای کاربرانشان در سایت ارائه می کنند. در کل در این سایت ها می توان تمامی مواردی را که بر انتخاب یک ارز دیجیتال مهم می باشد را می توان مشاهده کرد.

سایت مقایسه ارز های دیجیتال

امروزه بیش از ۱۲ هزار ارز دیجیتال در جهان وجود دارد. در بسیاری از موارد دوست داریم چندین ارز دیجیتال را با هم مقایسه کنیم. برای مقایسه ارز ها چندین معیار وجود دارد. پیدا کردن این معیار ها و قرار دادن آنها کنار هم برای چند ارز امری گیج کننده خواهد بود. به این دلیل سایت هایی برای مقایسه رمز ارز ها وجود دارند‌ . با استفاده از این سایت ها می توانید ارز های مورد نظر خود را به صفحه افزوده و آنها را مقایسه کنید. البته این سایت ها فقط یک کار مشخص انجام نمی دهند. بلکه امکانات دیگری از قبیل تحلیل و … نیز در اختیار کاربران قرار می دهند.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.