بهترین بروکر برای اسکالپ در ایران – 5 بروکر خوب برای اسکالپینگ 2023

بازنگری توسط: تیم نویسندگان
بهترین بروکر برای اسکالپ در ایران

بهترین بروکر برای اسکالپ بروکری است که اسپرد و کمیسیون پایینی داشته باشد. به این دلیل اسکلپر ها دنبال بروکر ها با اسپرد پایین هستند. افرادی که اسکلپ می کنند معاملات زیادی در طول روز انجام می دهند. با روند بازار همسو شده و بعد از چند پیپ سود از معامله خارج می شوند. به زبان ساده تر، اسکلپر، کسی ست که تعداد معاملات بالا انجام میدهد، پس، اگر به ازای هر معامله کمیسیون و اسپرد بالا پرداخت کند، اسکلپ برایش ارزش زیادی نخواهد داشت. مشخصا سواپ هم برای تریدر ها مهم است اما، اسکلپر ها خیلی به سواپ اهمیت نمیدهند. چون معمولا در پایان روز معاملات خود را میبندند.

اگر اسپرد معاملات بالا باشد تریدر حتی اگر چند پیپ سود کند ، به دلیل اسپرد بالا در نهایت با ضرر خارج خواهد شد. در این قسمت بروکر هایی که هم اسپرد پایینی داشته و هم به ایرانیان خدمات می دهند را معرفی می کنیم.

بهترین بروکر برای اسکالپ در ایران

در لیست زیر بهترین بروکر برای اسکالپ در ایران را برایتان معرفی کرده ایم. این موارد بیان شده بهترین بروکر برای اسکالپ در جهان نمی باشند. زیرا بسیاری از بروکر های اسپرد کم و مناسب برای اسکلپینگ در جهان به ایرانیان خدمات نمی دهند.

بهترین بروکر اسکلپ✔️ حساب ZERO ویندزور (ثبت نام)
انتخاب دوم اسکلپرها❤️ حساب Pro-ECN آلپاری (ثبت نام)
رتبه سوم برای اسکلپ💰 حساب ECN لایت فارکس (ثبت نام)
رتبه چهارم🔥 حساب Platinum کپیتال اکستند (ثبت نام)
برای ثبت نام در هر بروکر، روی نام بروکر کلیک کنید.

به این دلیل در لیست بالا ما بروکر هایی را معرفی می کنیم که هم به ایرانیان خدمات داده و هم اسپرد پایینی دارند. در بروکر ها می توان حساب های مختلفی ایجاد کرد که هر کدام ویژگی هایی دارد. در ادامه مقاله این موارد را کاملا توضیح داده ایم.

آموزش استراتژی اسکالپ ال بروکس

بهترین بروکر ها برای اسکالپ در ایران (بهترین بروکر برای فست اسکلپ)

در ابتدای مقاله در جدولی بهترین بروکر ها برای اسکالپ در ایران را بیان کردیم. اولین معیار انتخاب بهترین بروکر برای اسکلپ اسپرد پایین آن می باشد. مزیت بروکر های معرفی شده این است که به ایرانیان خدمات داده و پشتیبانی فارسی دارند.

بهترین بروکر برای اسکالپ در ایران
بهترین بروکر برای اسکالپ در ایران

پس از میان این بروکر ها حساب هایی را برای اسکلپ انتخاب خواهیم کرد که اسپرد پایینی داشته و برای ورود و خروج های مکرر در معامله به نوعی به صرفه باشند.

حساب ZERO ویندزور

در کل در بروکر ویندزور دو نوع حساب معاملاتی می توان ایجاد کرد: حساب Prime و Zero .

حساب ZERO ویندزور برای معاملات اسکالپ مناسب تر است. زیرا اسپرد آن شناور بوده و از 0 پیپ شروع می شود. چون اسکالپر ها بعد از چند پیپ سود از معامله خارج می شوند ، از حجم های بالا برای ترید استفاده می کنند. در این حساب به ازای هر معامله 8 دلار کمیسیون از تریدر دریافت خواهد شد.

از طرف دیگر لوریج 1:500 در این بروکر امکان استفاده از حجم های بالا را برای تریدر فراهم می کند. که بسیار مورد توجه اسکلپر ها می باشد.

حساب ECN و Pro-ECN آلپاری

حساب ECN و Pro-ECN آلپاری یکی از بهترین حساب ها برای اسکالپ می باشد. میزان اسپرد این نوع حساب ها بسیار پایین بوده و از 0.1 پیپ آغاز می شود. در این حساب ها به ازای هر معامله یک میلیون دلاری تنها 16 دلار به عنوان کمیسیون از تردیدر دریافت می شود که بسیار پایین است.

حساب ECN و Pro-ECN آلپاری هم در متاتریدر 4 و هم متاتریدر 5 آلپاری وجود دارند. از مزایای دیگر این حساب ها لوریج شناور تا 1:1000 آنها می باشد. با این میزان لوریج تریدر ها می توانند با حجم های بالاتری وارد معاملات اسکالپ شوند که بسیار مورد پسند اسکالپر هاست.

حساب Prime اینگات بروکرز

حساب Prime اینگات بروکرز نیز برای اسکالپ بسیار مناسب می باشد. زیرا این حساب در اصل برای تریدر های با حجم معاملاتی بالا طراحی شده است. حداقل واریزی این حساب 25 هزار دلار بوده و اسپرد آن 0 پیپ می باشد.

در این نوع حساب می توان جفت ارز های فارکس ، ارز های دیجیتال ، انواع فلزات ، انرژی ، شاخص ها ، فیوچرز ، کامودیتی ، ETF ، سهام بریتانیا ، ایالات متحده و استرالیا را معامله کرد. البته بسیاری از این موارد بیان شده برای ایرانیان ممکن نمی باشند.

ولی حساب Prime اینگات بروکر برای اسکالپر هایی که جفت ارز های فارکس ، طلا و ارز های دیجیتال را ترید می کنند بسیار مناسب است.

حساب Platinum کپیتال اکستند

حساب Platinum بروکر کپیتال اکستند نیز برای اسکالپ مناسب است. حداقل واریزی برای این حساب 25 هزار دلار بوده و کمیسیونی از تریدر ها دریافت نمی شود. میزان اسپرد شناور و از 0.2 پیپ آغاز می شود. میزان لوریجی که در اختیار تریدر ها قرار می دهد 1:500 می باشد.

اگر میزان سرمایه شما کمتر از 25000 دلار بوده و میخواهید در این بروکر اسکلپ ترید کنید می توانید از حساب ECN PRO کپیتال اکستند نیز استفاده کنید. زیرا حداقل واریزی این حساب 5000 دلار بوده و لوریج 1:1000 به کاربرانش عرضه می کند.

از طرفی به ازای هر معامله 6 دلار کمیسیون دریافت می کند که برای مبالغ بالا و معاملات با حجم بالا بسیار ناچیز است.

بهترین حساب لایت فارکس برای اسکالپ

بهترین حساب لایت فارکس برای اسکالپ حساب ECN می باشد. در کل 4 نوع حساب می توان در این بروکر داشت. حساب دمو ، حساب سنتی ، کلاسیک و ECN .

از میان این حساب ها چون حساب ECN اسپرد پایین تری دارد برای اسکلپینگ مناسب است. اسپرد حساب ECN شناور بوده و از 0.01 پیپ آغاز می شود. حداقل واریزی این حساب 500 دلار بوده و برای افراد حرفه ای مناسب است.

ریکوت این حساب کمتر بوده و چون اکثر اسکالپر ها دوست دارند به بازار های واقعی متصل شوند بیشتر از این نوع در لایت فارکس استفاده می کنند.

بهترین بروکر برای اسکالپ طلا

بهترین بروکر برای اسکالپ طلا حساب Prime بروکر اینگات  و حساب ECN و Pro-ECN آلپاری می باشند. این نوع حساب ها علاوه بر اینکه اسپرد پایینی دارند امکان ترید طلا و سایر فلزات گرانبها نیز در آنها گنجانده شده است.

اگر اسکلپر هستید و هم می خواهید در معاملات اسکلپ خود طلا معامله کنید این دو گزینه می تواند برای شما بسیار مناسب باشد.

بهترین بروکر با اسپرد کم در ایران

بهترین بروکر ها برای اسکالپینگ در جهان 2023

در این قسمت نیز بهترین بروکر ها برای اسکالپینگ در جهان را معرفی می کنیم. همانطور که می دانید ایرانیان نمی توانند از بسیاری از بروکر های معتبر در جهان برای معالات خود استفاده کنند و به محض تشخیص دادن ایرانی بودن شما حسابتان بسته خواهد شد.

بهترین بروکر ها برای اسکالپینگ
بهترین بروکر ها برای اسکالپینگ

ولی بهر حال اگر در خارج از ایران سکونت دارید ، می توانید از بروکر های زیر برای اسکلپینگ استفاده کنید. که مورد تایید بسیاری از تریدر های اسکلپ در جهان هستند.

حساب Rozar بروکر پپراستون (Pepperstone)

در حساب Rozar بروکر پپراستون اسپرد صفر پیپ بوده و به ازای هر لات معامله 3.5 دلار کمیسیون از تریدر دریافت می گردد. سرعت اجرای معاملات این حساب بسیار بالا بوده و تریدر ها می توانند به طور میانگین در عرض 0.35 میلی ثانیه حساب خود را باز کرده و یا ببندند.

ارائه لوریج 1:500 این حساب نیز برای اسکالپر ها که با حجم های بالا ترید می کنند بسیار مناسب است.

بروکر IC Markets

حساب های Raw Spread این بروکر به ازای هر لات معامله 6 دلار از حساب تریدر به عنوان کمیسیون کسر می کند. سرعت اجرای معاملات این بروکر نی بسیار بالا بوده و معاملات در 0.35 میلی ثانیه اجرا می شوند.

میزان لوریجی که ارائه می دهد 1:500 بوده و از هر سه پلتفرم mt4 ، mt5 و cTrader نیز پشتیبانی می کند. همچنین اسکالپر ها می توانند در این بروکر استراتژی معاملات خودکار را نیز پیاده سازی کنند.

بروکر HF Markets

بروکر HF Markets نیز یکی از بروکر های معروف در جهان است که اسکالپر های زیادی از آن استفاده می کنند. اسپرد معاملات صفر بوده و به ازای هر لات معامله 6 دلار کمیسیون دریافت می شود. میزان لوریجی که در اختیار تریدر ها قرار می دهد نیز 1:1000 بوده و برای اسکالپر که با حجم های بالا وارد معامله می شوند بسیار مناسب است.

بروکر Admirals

بروکر Admirals برای معاملات اسکالپ 4 نوع حساب معاملاتی متفاوت ارائه کرده است. حداکثر لوریجی که برای تریدر ها در این حساب ها ارائه می کند 1:500 می باشد. می توان در این حساب ها 18 جفت ارز فارکس را بدون اسپرد و با 6 دلار کمیسیون به ازای هر لات ترید کرد.

همچنین برای مدیریت معاملات تریدر هایی که با حجم بالا وارد معامله می شوند ، سرویس Cashback ارائه کرده است.

استراتژی اسکلپ چیست؟

استراتژی اسکالپ در واقع همان استراتژی معاملات کوتاه مدت می باشد. به این صورت که تریدر ممکن است در عرض 1 ساعت 20 ترید باز کرده و معامله کند. تریدر بلافاصله با تشخیص روند روند بازار با وجود اینکه می داند روند فعلی ایجاد شده موقتی است ، با حجم بالا وارد معامله شده و با چند پیپ سود از معامله خارج می شود.

استراتژی اسکلپ
استراتژی اسکلپ

برای این استراتژی و کسب سود از معاملات اسکلپینگ انتخاب بروکر نیز اهمیت زیادی دارد. برای مثال اگر در حسابی که ترید می کنید اسپرد بالا باشد با ورود و خروج های زیاد به دلیل کیسیون های زیاد تریدر در نهایت ضرر خواهد کرد. در ادامه معیار های انتخاب بروکر خوب برای اسکالپ را بیان کرده ایم.

با مطالعه این موارد بسیار راحت اگر در بروکری ترید می کنید با بررسی حساب های آن می توایند در همان بروکر معاملات اسکلپ نیز داشته باشید.

معیار های انتخاب بروکر خوب برای اسکالپ

برای انتخاب بروکر خوب برای اسکالپ معیار هایی وجود دارد که حتما باید به آنها توجه شود.

اسپرد کم بروکر

اصلی ترین و مهم ترین معیار برای انتخاب بروکر خوب برای اسکالپ اسپرد کم بروکر می باشد. زیرا اسکالپر ها در بازه زانی کم معاملات بسیار زیادی انجام می دهند. اگر اسپرد پایین نباشد ترید های زیاد با سود های کم اصلا برایشان به صرفه نخواهد بود. پس باید بروکر را برای اسکالپینگ انتخاب کنند که اسپرد پایینی داشته باشد.

درآمد اصلی بروکر های فارکس همین اسپرد می باشد. ولی همین بروکر ها امکان ایجاد حساب های معاملاتی مختلفی برای کاربران دارند. شما اگر به حدی حرفه ای شده اید که می خواهید معاملات اسکالپ (کوتاه مدت) داشته باشید ، ابتدا حساب های بروکر فعلی خود را بررسی کرده و حسابی با کمترین اسپرد برای ترید اسکالپ خود انتخاب کنید.

اگر باز هم اسپرد حساب انتخابی شما در آن بروکر بالا بوده و هزینه زیادی بابت اسپرد از شما کسر می شود ، می توانید از بروکر های معرفی شده در ابتدای مقاله برای اسکالپ استفاده کنید.

لوریج بالا

چون اسکالپر ها در ازای چند پیپ سود از معامله خارج می شوند ، معمولا از حجم معاملات بالایی استفاده می کنند. جهت تحقق این امر نیز باید بروکر منتحب شما لوریج بالایی به کاربرانش ارائه کند.

اگر از لوریج استفاده کرده باشید حتما می دانید ریسک استفاده از لوریج بسیار بالاست. ولی چون اغلب اسکالپر ها تریدر های حرفه ای هستند ، از امکان لوریج در بروکر نهایت استفاده را کرده و با حجم بالایی وارد معامله می شوند.

پس هنگام انتخاب بروکر خوب برای اسکالپ دقت کنید حساب مورد نظر شما که اسپرد پایینی دارد ، حداقل لوریج 1:500 را ارائه کند.

سرعت بالای اجرای معاملات

یکی دیگر از مهمترین معیار ها برای انتخاب بهترین بروکر برای اسکالپ سرعت بالای اجرای معاملات در آن بروکر می باشد. چون اسکالپر ها در حرکات کوچک بازار تمرکز دارند ، باید بسیار سریع بتوانند به معاله وارد شده و یا از آن خارج شوند.

به این دلیل سرعت بالای اجرای معاملات بسیار مهم می باشد. البته سرعت اجرای معاملات در بروکر هایی که به ایرانیان خدمات می دهند نسبت به بروکر های معرفی شده در جهان که به ایرانیان خدمات نمی دهند بالا تر می باشد.

در این مورد بعد از ترید در بروکر ها و کسب تجربه کاملا برایتان واضح خواهد بود با کدام بروکر می توانید معاملات خود را با سرعت مناسبی اجرا کنید.

سرور برای معاملات فارکس

کمیسیون کم

اگر به ویژگی های حساب های بروکر های معرفی شده در بالا دقت کنید ، در بسیاری از آنها اسپرد صفر پیپ مشخص شده است. ولی برای تمامی این نوع حساب های مقداری کمیسیون به ازای هر لات معامله مشخص شده است.

پس هنگام انتخاب بهترین بروکر برای اسکالپ باید دقت کنید کمیسیون دریافتی بروکر زیاد نباشد. دقت کنید برای اسکلپینگ بروکر نباید بیشتر بیشتر از 10 دلار به ازای هر لات دریافت کند. در غیر این صورت معامله شما به صرفه نخواهد بود و بع=هتر است از بروکر دیگری استفاده کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

1 دیدگاه برای “بهترین بروکر برای اسکالپ در ایران – 5 بروکر خوب برای اسکالپینگ 2023

  1. حمید کامیاب گفته:

    سلام و وقت بخیر در نوشته ی زیر عنوان بهترین بروکر برای اسکالپ در ایران ، میزان کمیسیون بروکر ها را در ازای معامله یک میلیون دلاری ابراز فرمودین لطفا برای استفاده بهتر کاربران و مقایسه مطلوب آنها، ایشان را به ازای هر لات معامله بیان کنید که در بروکر فلان مثلا 5 دلار (از دوطرف)در هرلات و در بروکر ..کمیسون دریافت میشود متشکرازسایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه