کلود ماین پرو چیست؟ – کلاهبرداری شرکت کلود ماین پرو Cloudminepro

شرکت کلود ماین پرو

کلود ماین پرو با عنوان شرکت ماینینگ و استخراج ارز دیجیتال cmp در حال فعالیت می باشد. با توجه به شواهد به دست رسیده از کاربران و مالباختگان این شرکت ،  کلود ماین پرو یک شرکت کلاهبرداری و پانزی می باشد.

شرکت کلود ماین پرو
شرکت کلود ماین پرو

شرکت کلود ماین پرو چیست؟

شرکت کلود ماین پرو Cloudminepro که اخیرا توجه زیادی به خود جلب کرده است ، در واقع یک شرکت ماینینگ نمی باشد. این شرکت کلاهبرداری بوده و  از مشهد ظهور پیدا کرده و جذب سرمایه آن تا اصفهان و شهرهای دیگری نیز شیوع پیدا کرده است. در ادامه نحوه فعالیت این شرکت را توضیح می دهیم.

سایت کلود ماین Cloudminepro.com بوده و هنوز از دسترس خارج نشده است. ولی کاربران نمی توانند به حساب هایشان دسترسی داشته باشند.

ابتدا باید بدانید شرکت های کلود ماینینگ شرکت هایی هستند که اقدام به استخراج ارز های دیجیتال کرده و برای استخراج ارز ها اقدام به جذب سرمایه گذار نیز می کنند. همین امر باعث شده است شرکت های زیادی در این قالب ایجاد شده و با وعده پرداخت سود های نجومی سرمایه زیادی را به سمت خود جذب کنند.

برای پیدا کردن شرکت های کلود ماینینگ معتبر می توانید از طریق صرافی های معتبری مانند بایننس ، کوکوین ، کوین بیس و … اقدام کنید.

اگر با این صرافی ها کار کرده باشید و درصد سودی که آنها در ازای استخراج ارز دیجیتال به مشتریانشان پرداخت می کنند ، را مشاهده کنید خواهید دید که آنها به هیچ عنوان سود های نجومی به کاربرانشان پرداخت نمی کنند. و کارشان کاملا معقول می باشد.

شرکت های کلو ماینینگ حتی قبل از سرمای گذاری مشتریان به آنها این اخطار را می دهند که سود های پرداختی آنها بر اساس ارز دیجیتال مورد نظر آنها بوده و در صورت افت قیمت ارز های دیجیتال ممکن است منضرر نیز شوند. این درحالی است که شرکت های کلاهبرداری مانند کلود ماین پرو دائما در حال وعده و وعیذ و پرداخت سود های نجومی (تا مدت زمان محدودی!) هستند.

شرکت کلود ماین پرو در واقع یک شرکت پانزی می باشد. در مقاله زیر می توانید اطلاعات کاملی از شرکت های پانزی و نوع فعالیت آنها دریافت کنید.

شرکت های پانزی معمولا با عنوان شرکت های سرمایه گذاری و جدیدا نیز با عنوان شرکت های ماینینیگ و استخراج ارز دیجیتال فعالیت خود را شروع می کنند. در این شرکت ها به کاربران وعده پرداخت سود های نجومی می دهند.

حتی به مدت 1 الی دو سال نیز ممکن است این پرداخت ها و سود های کلان ادامه داشته باشد. شاید برایتان جای سوال باشد این سود ها از کجا پرداخت می شوند؟

از پول افراد جدیدی که جذب شرکت شده و سرمایه خود را به قصد سرمایه گذاری در اختیار شرکت پانزی از جمله کلود ماین پرو قرار داده اند.

فعالیت این شرکت ها تا جایی ادامه پیدا می کند که شرکت دیگر نتواند افراد جدیدی جذب کرده و سود های مشتریان را پرداخت کند. زمانی که به این حد رسید مشتریان با مشکلاتی از قبیل عدم دسترسی به حساب ، برداشت ناموفق و در نهایت بسته شدن سایت روبرو می شوند!

در این میان افرادی که در بالای مجموعه قرار دارند ، اگر سود های دریافتی را برداشت کرده و به کیف پولشان انتقال داده باشند ، به سود کلانی خواهند رسید. ولی زیر مجموعه هایی که به تازگی جذب این مجموعه شده اند همان مالباختگان خواهند بود.

البته باید بدانید چون کلود ماین پرو و سایت هایی مانند این کلاهبرداری می باشند ؛ در صورتی که در این سایت و یا دیگر شرکت های پانزی عضو بوده و پول هنگفتی کسب کرده باشید ، باید به عواقب قانونی و کلاهبرداری بودن آن بیندیشید.

معمولا لیدر ها و عوامل اصلی این شرکت ها در خارج از کشور بوده و یا به محض فرا رسیدن فروپاشی شرکت و عدم پرداخت سود ها از کشور متواری می شوند.

در مورد این شرکت ها باید بدانید پیشگیری بهتر از درمان است. اگر دقت کنید کسانی که شما را ترغیب به عضویت در این شرکت ها می کنند ، اولین کاری که انجام می دهند صورت حساب واریز سود هایشان را به شما نشان خواهند داد.

بله این سود ها واقعی بوده و از همان پول شما پرداخت می شود. ولی زمانی می رسد که شرکت با سرمایه هنگفتی که جمع آوری کرده است از هم فرو خواهد پاشید.

شرکت کلود ماین پرو در اصفهان و مشهد

با توجه به اطلاعاتی که از مالباختگان کمپانی کلود ماین داشتیم این شرکت فعالیت خود را از مشهد شروع کرده و تا اصفهان و شهرستان های آن پیش رفته است. و اکنون شرکت کلود ماین پرو در اصفهان نیز فعالیت دارد.

البته اگر به سایت کلود ماین دقت کنید خواهید دید در صفحه چت آن نوشته شده است Invalid website .

کلود ماین پرو Invalid
کلود ماین پرو Invalid

و حتی چت آن برای کاربران غیر فعال می باشد. افرادی که دفتر شرکت در اصفهان و مشهد مراجعه می کنند با نام های متفاوت و افرادی با ظاهر یکسان ولی هویت های متفاوت روبرو می شوند که نشان از حتی بودن کلاهبرداری کلود ماین پرو دارد.

این شرکت ها هم در قالب ماینینگ و هم هرمی فعالیت دارند. همین امر باعث شده است افراد زیر مجموعه از لیدر های پایین دستی خود آنها نیز اغلب مالباخته می باشند ، شکایت کنند.

نحوه تشخیص شرکت های کلاهبرداری پانزی (از جمله کلود ماین پرو cmp)

 • وعده سود های نامتعارف و نجومی
 • معرفی خود به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری
 • معرفی فعالیت خود به عنوان یک شرکت استخراج ابری ارز دیجیتال (کلود ماینینگ)
 • پرداخت به موقع سود ها (تا زمانی که شرکت را منحل نکرده اند.)
 • اگر دقت کنید فعالیت اعضا هرمی می باشد و شما توسط فردی به این نوع کمپانی ها من جمله کلود ماین پرو معرفی می شوید.
 • در صورت معرفی اعضای بیشتر سود پرداختی شرکت به صورت چشم گیری افزایش پیدا می کند.
 • اگر به سایت این شرکت ها مراجعه کنید ، هیچ اطلاعات معتبری از مکان شرکت ، مدیران و … مشاهده نخواهید کرد!

اگر به قسمت ABOUT US (درباره ما) در شرکت کلود ماین پرو مراجعه کنید خواهید هیچ اطلاعات مفیدی از شرکت به شما ارائه نمی دهد. فقط ادعا دارد که در این شرکت استخراج بیت کوین انجام می دهد.

کلاهبرداری cloudminepro
کلاهبرداری cloudminepro

مالباختگان این شرکت حتی اگر نگاهی به قیمت بیت کوین و افت آن در دو سال اخیر می انداختند ، باید متوجه می شدند که در حال حاضر استخراج بیت کوین و پرداخت سود های کلان برای شرکت های ماینینگ عملا غیر ممکن است و زمانی خواهد رسید که شرکت منحل شده و پول هایشان از دست خواهد رفت.

آیا شرکت های کلود ماینینگ معتبر هستند؟

بله ، در کل شرکت های کلود ماینینگ معتبر زیادی در جهان وجو دارند که اقدام به جذب سرمایه و سرمایه گذار کرده و می کنند. , و ذاتا کلاهبرداری نیستند. اما متاسفانه شرکت های کلاهبرداری پانزی فعالیت خود را در قالب کلود ماینینگ (استخراج ابری ارز دیجیتال) معرفی می کنند. و این باعث شده است شرکت های ماینینگ به بستری برای کلاهبرداری شرکت های پانزی تبدیل شوند.

سایتی که این شرکت ها طراحی کرده و در قالب آن فعالیت دارند کاملا شبیه این شرکت های ماینینگ معتبر می باشد. ولی با نکات بیان شده به راحتی می توانید این شرکت ها را تشخیص دهید.

فعالان این شرکت ها اغلب با نشان دادن زندگی لوکس خود سعی در ترغیب شما برای سرمایه گذاری دارند. در صورتی که اگر به پلن های کلود ماینینگ صرافی های معتبر توجه کنید ، خواهید دید نه از سود های نجومی خبری است و نه از تبلیغات بی مورد!

این شرکت ها و صرافی های معتبر در سایتشان مهلت هایی مبنی در ثبت نام به موقع در طرح های ماینینگ خود منتشر کرده و کاربران را از ریسک های احتمالی کاهش قیمت ارز استخراج شده بعد از اتمام دوره باخبر می کنند.

سوالات متداول

آیا شرکت کلود ماین پرو کلاهبرداری است؟

بله

آیا کاربران کلود ماین پرو در حال حاضر می توانند از حساب خود برداشت داشته باشند؟

خیر

4.2/5 - (16 امتیاز)

32 دیدگاه برای “کلود ماین پرو چیست؟ – کلاهبرداری شرکت کلود ماین پرو Cloudminepro

 1. بابک گفته:

  سلام چندین ماه 5000دلار تواین سایت سرمایه گذاری کردم یک دلار به من سود ندادند پشتیبانی یعد از چندین ماه یک کلام جواب داده وپاسخ 10پیامک دادم ندادند هرجا انتقاد کردیم زود بلاک کردند بی سر صدا اگر ریگ به کفش شو نیست چرا نمیاد جواب بدند. یک مشت از خدا بی خبر سرمایه مزدم خوردند رفت از کی حمایت میکنی

  • بی نام ۱ گفته:

   همش حرف مفت شنیدیم توی این ۸ ماه ، خدا خیرشون نده و باعثان و بانیانشون رو …
   فقط دارن وقت میخرن و مردم … فرض کردن

 2. محمد گفته:

  واقعا خدا ازشون نگذره تمام اعضا کلود ماین که پول منو خوردن ۴۰۰۰سرمایه کردم ۸ماه ی ریال ندادن شما بی خودی طرفداری نکنید همه چی درست میشه نکنید برج ۱ قول برج ۳۰خرداد دادن خانم آقای …… گفت به شرفم قسم برج ۳ همه پولتون میگرید کسی که تو جلسه بودن میدون من چی میگم فقط باید پیگر شکایت بشیم همین

  • سعید گفته:

   سلام من 5000دلار دادم 5ماه یک دلار نگرفتم الان حیچ کسی جوابگو نیست فقط باید شکایت کنیم تا دیر نشده

 3. بی نام گفته:

  همش وعده وعید الکی ی روز میگن صرافی یه روز میگن شرکت دارد ب روز رسانی میشد ی روز میگن دارد توکن میریزن آره ریختن ولی توکن تو صرامی سیمکس بیت ک هیچی پول توش نیست دوماه باید وایسید تو صف انتظار فقط ترو خدا با زندگی مردم بازی نکنید الهی خیر نبیند …. هنرمند …… بخش میخاستن با خراب کردن زندگی مردم زندگی خودشونو بسازن ولی نمیشد این پولا خوردن ندارد

  • نیلی گفته:

   پول ها را میدند ی مشت آدم بی وجود این سایت خراب کردند …. و …. آدمای نیستند که با خانواده کسی بازی کنند همه چی درست میشه یکم صبری کنید تا مثل روز اول قوی و قوی بشه

 4. نیلی گفته:

  سلام پول همه را میدند خیالتون راحت این شرکت حالا حالا هست ی مشت آدم بی وجود دارند اینا را خراب می‌کنند هم سود هم پولتونا میدند تو همین چند وقت اوضاع درست میشه اصلا نگران نباشید

 5. مونا گفته:

  پول همه را می دهند این شرکت خیلی چالش داشته ونگران نباشد قوی تر شروع می کنند اینقدر پشت هموخالی نکنیم من درک می کنم ولی دیگه همه چیز حل شده

 6. ابراهیم گفته:

  من و همسرم سر جمع ۸هزار دلار سرمایه گذاری کردیم چند ماهی هم سود دریافت کردیم ولی از پارسال تا کنون هیچ سودی نگرفتیم فقط وعده وعید میدن ولی هیچ کدام عملی نشده همون توکنی هم که میگویند به نظر من الکیه چرا که توکن موقعی ارزش پیدا میکنه که توی صرافی های بزرگ معامله بشه ، خلاصه من امیدی به این شرکت دیگه ندارم

 7. مونا گفته:

  به نظر من این یه دروغ هستش این شرکت برای اینکه هر کسی ازش نخواد کلاهبرداری کنه وبی ثباتی کنه به اینچالش افتاددرسته سود پولها را نداده ولی حتما پرداخت می کنه اخه تو ایران نمی تونند ببینند یه پسری که پدر رابرای این مملکت داده می خواد تو کشور خودت بمونه وکشورش را اباد کنه نمی تونند موفقیتش را ببینند چالشی سختی بود روزای سخت گذشت به امید روزای خوب البته خیلی ها هم به ریشمون خندیدند ولی نوبت ما هم میشه

  • مسعود گفته:

   دیگه سود نمیدن الکی منتظر نباشید من خودم 2500دلار هشت ماه پیش گذاشتم تا حالا یک دلارم سود نگرفتم

   • مونا گفته:

    سلام لطفا ناامید نشوید من توکن دریافت کردم وداخل خود صرافی چنج کردم ببینید اگه کلود می خواست پول نده هیلی راحت مثل شرکت های دیگه جمع می کرد می رفت خیالتون راحت زمان می بره ولی من از همین امروز دریافتی داشتم از شرکت خواهش می کنم تسلیم نشید ما خودمون یه خانواده را نمی تونیم جمع کنیم حساب کن اقای … با چندنفر طرف هست ودارند دوام می یارند پول همه را می دهند امید داشته باشید

 8. فاطمه گفته:

  اینایی که این مطالب و نوشتن همونایی هستن که میخواستن تویه این شرکت سو استفاده کنن و اخراج شدن شرکت کلوماین تمام سود اعضا رو داره پرداخت میکنه و صرافی و توکن شرکت راه اندازی شده که اعتبارش رو هزار برابر کرده خوشحالم که نتونستین از اسم شرکت استفاده کنین و کلاهبرداری کنین حالا بشینین سماق بمکین

  • مصطفی دهقانی گفته:

   دقیقأ همونایی هستند که پورشه و بی ام دبلیو و ویلاهاشونو با پولای همین کمپانی خریدند، بعد سودای مدیرعامل شدن به سرشون زد و وقتی به هدفشون نرسیدند شروع کردند به سمپاشی. کسایی هستند که با پراید اومده بودند. بعد کارشون به جایی رسید که علنا میگفتند نگید کلودماین، فقط اتحاد. همونایی هستند که الأن هم پشیمونند ولی دارند زور آخرشونو میزنند. افراد تیمها در کف مجموعه ها دارند توکن هاشونو مییرند. توکنی که استیبل کوین هست و به دلار و درحال چنج کردن به ریال هستند. بله، چالش بود، کسی منکر نیست. ولی روسیاهی به ذغال خواهد ماند.

  • سعید گفته:

   سلام کدام سود چرا اینقدر دروغ میگی از خدا بترسید حق ناس اگر خدار شما قبول داشته باشیدچندین ماه 5000دلار سرمایه گذاشتم یک دلار سود نداده پشتیبانی بعد از چندین ماه فقط دو کلام حرف زد بعد 10پیام دادم اصلا جواب ندادن کلاهبرداری شاخ دم داره اگر مشکلی پیش امده بیان به سرمایه گذار بگن نه اینکه هرجا یک کلام انتقاد میکنی زود بلاک میکنند صدات رو خفه میکنند پس این رو بدون که یک مشت کلاهبردار هستند که پول مردم خوردند وبه ریش همه دارند میخندد

 9. زینب گفته:

  خیلی ها هستن که طرفداری میکنن اما قانون جلو همه اونارو میگیره و بالاخره میرن دادگاه و باید جواب پس بدن.

 10. مصطفی دهقانی گفته:

  من یکی از سرمایه گذاران کلودماین پرو هستم. به جرأت میتوانم بگویم تمامی این مطالب از روی غرض و بغض و کینه نوشته شده. به زودی تمامی نویسندگان این مطالب روسیاه و پشیمان خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه