کلاهبرداری ترون در تهران – سایت های کلاهبرداری ترون

سایت کلاهبرداری ترون

کلاهبرداری ترون نه تنها در بسیاری از کشور های جهان بلکه دامن گیر بسیاری از ایرانیان نیز شده است. و با وجود آگاه سازی های فراوان روز به روز بر تعداد مالباختگان شرکت هرمی ترون و نیز سایر شرکت های کلاهبرداری ارز دیجیتال افزوده می شود.

اخیرا شاهد چندین شرکت کلاهبرداری ترون در تهران و افزایش مالباختگان و نیز بالا رفتن ارقام کلاهبرداری ها هستیم. و این امر نیازمند افزایش سطح آگاهی مردم از این امر می باشد.

سایت کلاهبرداری ترون
سایت کلاهبرداری ترون

کلاهبرداری ترون در تهران

اخیرا شاهد افزایش کلاهبرداری ترون در تهران و بسیاری از شهرهای دیگر ایران هستیم. شرکت هایی که خود را در قالب شرکت های سرمایه گذاری ترون ، شرکت های استخراج ترون و … معرفی می کنند. ترون یکی از بهترین ارز های دیجیتال بوده و طرفداران زیادی در جهان دارد.

ولی متاسفانه با توجه به اینکه قابلیت ایجاد قرارداد های هوشمند بر روی شبکه ترون وجود دارد ، هر فردی که از دانش برنامه نویسی بهره مند است می تواند ارز دیجیتال خودش را بر روی شبکه ترون ایجاد کند.

کلاهبرداری ترون
کلاهبرداری ترون

همین امر عامل اصلی کلاهبرداری ترون در تهران بوده است. یعنی افرادی سکه خودشان را بر روی شبکه ترون ایجاد کرده اند و ادعا دارند که در حال اجرای یک پروژه سود آور هستند. پروژه های از قبیل پروژه های دانش بنیان تبدیل انرژی ، فروش انرژی و …

این افراد برای جلب اعتماد و جذب سرمایه اقدام به سند سازی و ارائه مدارکی دال بر اجرای پروژه و تبلیغات فراوان می کنند. و همین امر باعث شده است بتوانند هزاران دلار سرمایه از افراد مختلف جذب کنند.

 جالب است بدانید حتی بعد از مسدودی حساب های مالباختگان و متواری شدن لیدر ها باز هم از طریق راه های ارتباطی خود جهت جذب سرمایه بیشتر اقدام به دعوت مشتریان برای سرمایه بیشتر و باز شدن حساب هایشان  دارند.

این افراد از اسناد معتبر (البته جعلی زیرا می دانند کسی دنبال تایید اصالت و اعتبار اسناد نخواهد رفت!) جعت جلب اعتماد استفاده می کنند و سود های بسیار عالی در مشتریان واریز می کنند.

اگر دقت کنید اساس کار این شرکت ها هرمی می باشد و برای کسب سود بیشتر باید افرادی را خودتان به شبکه معرفی کنید. واریزی سود ها به حدی به موقع و جذاب است که فرد نا خود آگاه این سیستم را به دوستان و عزیزانش معرفی می کند تا آنها نیز از نیز سود های کلان بهره مند شوند!

و این همان اصل شرکت های پانزی می باشد.

طرح پانزی Ponzi چیست؟ – معرفی شرکت های پانزی ارز دیجیتال

کلاهبرداری ترون پانزی (شرکت هرمی ترون)

شرکت های پانزی شرکت هایی هستند که تحت عناوین خاصی و اخیرا نیز اغلب تحت نام هایی از قبیل “سرمایه گذاری ارز دیجیتال” ، “سرمایه گذاری استخراج ترون” ، “سرمایه گذاری ترون لینک” ، “استخراج ارز دیجیتال” و … فعالیت می کنند.

فعالیت این شرکت ها به صورت هرمی بوده و شرکت در اصل در حال اجرای هیچ پروژه ای نمی باشد. بلکه سود سرمایه گذاری مشتریان از سرمایه هایی که جذب مجموعه می شوند ، واریز می گردد. و این عمل و واریز سود تا جایی که دیگر نتوانند افراد جدیدی جهت جذب سرمایه و پرداخت سود پیدا کنند ، ادامه می یابد.

شرکت هرمی ترون
شرکت هرمی ترون

در نهایت بعد از مدت زمان حداکثر دو ساله سرمایه گذاران با مسدودی حساب هایشان مواجه شده و تمایم سرمایه خود را از دست می دهند. اگر از لیدر ها باشید و سود های خود را برداشت کرده و به کیف پول خود انتقال داده باشید ، سود خوبی کسب کرده اید. ولی اگر سود هایشات جهت کسب سود بیشتر و به عبارتی همان سود مرکب در حساب شخصی شما و در شرکت باقی مانده باشد ، در نهایت از دست خواهد رفت.

حتی اگر سود هایات را برداشت کرده باشید باز هم از لحاظ شرعی این پول ها و سود های کلان حرام بوده و از لحاظ قانونی نیز این سود ها همان سرمایه زیر مجموعه ها می باشد که به حسابتان واریز شده و تحت پیگرد قانونی خواهید بود!

کلاهبرداری ترون در تهران نیز همگی پانزی بوده و سود های کلان (ماهانه 30 % و یا روزانه 5%) به حساب های مشتریان واریز می شود. و این سود های کلان و امکان برداشت بسیار راحت سود ها عامل اصلی دعوت دوستان و خانواده به این شرکت ها می باشد.

کلاهبرداری استخراج ترون

ارز ترون رتبه 11 در سایت کوین مارکت کپ داشته و هم برای سرمایه گذاری گذاری و هم ترید از محبوبیت خاصی میان معامله گران برخوردار است. برای سرمایه گذاری و استیک ترون باید از سایت رسمی آن یعنی ترون اسکن اقدام کنید.

مابقی سایت هایی که در این زمینه اقدام به تبلیغ استخراج و سرمایه گذاری ترون می کنند ، اغلب کلاهبرداری بوده و سود های زیادی واریز می کنند. برای استخراج ترون و کسب اطلاعات مفید در این حوزه می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

آموزش استخراج ترون رایگان

هک کیف پول ترون لینک

یکی از جدیدترین مشکلات کلاهبرداری ترون ، هک کیف پول ترون لینک می باشد. این نوع کلاهبرداری نیز اخیرا بسیار زیاد شده است. به این شکل که به صورت کاملا اتفاقی با فردی در تلگرام آشنا می شوند که ادعا می کند پشتیبانی ترون لینک پرو بوده و از شما می خواهد در این کیف پول ثیت نام کرده و سرمایه گذاری کنید.

ترون لینک کیف پول ارز ترون بوده و می توان در آن سرمایه گذاری کرده و استیکینگ ارز دیجیتال انجام داد. این کلاهبرداران اقدام به هک کیف پولتان کرده و موجودی حسابتان را به کیف پول خودشان انتقال می دهند.

حال هک کیف پول ترون لینک به چه صورت است؟

ابتدا باید بدانید کیف پول های ارز دیجیتال دارای یک کلید خصوصی و یک کلید عمومی هستند. کلید خصوصی همان 12 کلمه ، 12 حرف و … می باشد که هنگام ثبت نام در کیف پول سایت آن کیف پول در اختیار شما قرار داده و از شما می خواهد در محافظت از آن کوشا باشید.

برای مثال اگر گوشی خود که برنامه ترون لینک بر روی آن نصب است را گم کنید و یا گوشی شما ریست شود ، برای بازیابی مجدد کیف پولتان تنها با داشتن این کد خواهید توانست دوباره وارد کیف پول خود شده و به حساب خود دسترسی داشته باشید. پس ذاتا ترون لینک امنیت بسیار بالایی داشته و اگر خودتان این آدرس خصوصی را در اختیار کسی قرار ندهید ، نمی توانند شما را هک کنند.

هک کیف پول ترون لینک به این صورت است که فردی به عنوان پشتیبانی ترون لینک از طریق تلگرام و … با شما آشنا و بعد از ارائه مدارکی برای جلب اعتماد شما از شما می خواهد تا در ترون لینک ثبت نام کرده و از تک تک مراحل عکس گرفته و برای ارسال کنید. حتی از آدرس خصوصی کیف پولتان !

پس او اینک کلید اصلی شما را در اختیار داشته و بعد از واریز وجه از سوی شما ، موودی کیف پولتان را به حساب خودش انتقال می دهد. حتی در بسیاری از موارد دیده است بعد از انتقال وجه و پیگیری پشتیبانی ترون لینک دوباره از شما می خواهد پول بیشتری واریز کنید تا پول قبلی به حسابتان برگردد!

پس تا زمانی که در زمینه ارز های دیجیتال دانش کافی کسب نکرده اید وارد این حوزه بسیار پر ریسک نشوید.

سایت های کلاهبرداری ترون

هر روز بر تعداد سایت های کلاهبرداری ترون افزوده می شود. علاوه بر تهران سایت های پانزی بسیار زیادی در جهان با سوء استفاده از نام ترون اقدام به کلاهبرداری کرده و در حال حاضر نیز همچنان به کلاهبرداری خود ادامه می دهند.

در ابتدای مقاله عنوان کردیم که ترون قابلیت ایجاد قرارداد های هوشمند را دارد و می توان ارز های مختلفی بر روی شبکه آن راه اندازی کرد. پس هر پروژه و ارزی که بر روی شبکه ترون راه اندازی می شود دلیل بر این نیست که آن زیرمجموعه ای از پروژه ترون می باشد.

زیرا بسیاری از این سایت های کلاهبرداری ترون ادعا دارند ، زیر مجموعه و وابسته به ترون و یا ترون لینک هستند. با این حال باید خودتان آگاه بوده و بتوانید شرکت های سرمایه گذاری ارز دیجیتال را از پانزی کلاهبرداری تشخیص دهید.

روش های شناسایی سایت های کلاهبرداری ترون

 • پرداخت سود های بالا
 • پرداخت سود بیشتر در ازای زیرمجموعه گیری (خاصیت هرمی)
 • ادعای مشارکت در اجرای پروژه های بزرگ
 • ادعا دارند زیر مجموعه ای از پروژه ترون هستند.
 • اگر به سال تاسیس شرکت توجه کنید بیشتر از یک سال نمی باشد.
 • ارائه مدارکی به ظاهر معتبر برای مشتریان
 • تبلیغات فوق العاده بالا
 • نشان دادن زندگی لاکچری لیدر ها و مجریان پروژه

پشتیبانی ترون لینک

اگر به سایت رسمی ترون مراجعه کنید خواهید دید هیچ گاه پشتیبانان از شما نمی خواهند که مراحل ثبت نام را خودشان انجام دهند و یا اگر شما انجاد ددهید از شما هیچ اسکرین شاتی درخواست نمی کنند.

بلکه اکیدا تاکید دارند کلید خصوصی خود را در اختیار هیچ کس حتی پشتیبانان قرار ندهید. استفاده از این سایت ها به حدی راحت است که نیازی نیست کسی وارد حساب کاربری شما شه و یا کار های مالی شما را انجام دهد.

4.7/5 - (19 امتیاز)

86 دیدگاه برای “کلاهبرداری ترون در تهران – سایت های کلاهبرداری ترون

 1. احمد گفته:

  سلام منه بدبخت پول واریز کردم.دختری به نام اولین با من تو تلگرام چت کرد و گفت تو این برنامه سرمایه گذاری کنم ا لش قبول نکردم دیدم خوب سود میده پول واریز کردم بعد از چند روز دیدم حسابم خالیه به پشتیبانی گفتم گفتن باید نصف پولی که داری رو واریز کن تا پولت از بلاکی در بیاد من انجام ندادم.متاسفانه پولم رفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه