کلاهبرداری ترون لینک – کیف پول ترون لینک کلاهبرداری است

کلاهبرداری ترون لینک

کلاهبرداری ترون لینک نه تنها در بسیاری از کشور های جهان بلکه دامن گیر بسیاری از ایرانیان نیز شده است. با توجه به اخبار رسیده از کاربران سایتمان و نیز بررسی سایت های معتبر دیگر به این نتیجه رسیدیم کیف پول ترون لینک کلاهبرداری بوده و افرادی که در این کیف پول سرمایه گذاری کرده بودند کیف پولشان خالی شده است. در ادامه نحوه کلاهبرداری ترون لینک را بیان می کنیم.

نام شرکتترون لینک ، کیف پول ترون لینک
وبسایتtronlink.org
نوع فعالیتاستخراج ترون ، اخیرا هک و کلاهبرداری
زمان تاسیس2017

اخیرا شاهد افزایش کلاهبرداری ترون لینک در ایران و بسیاری از نقاط جهان هستیم. تیم ایتسکا با آگاه سازی قصد جلوگیری از گستردگی این کلاهبرداری را دارد تا بتواند از افزایش تعداد مالباختگان جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید : سایت سرمایه گذاری ارز دیجیتال

کلاهبرداری ترون لینک

اخیرا شاهد افزایش کلاهبرداری ترون در ایران و بسیاری از شهرهای جهان هستیم. تا چندی پیش ترون لینک و کیف پول ترون لینک یکی از بهترین کیف پول های ارز دیجیتال بوده و بسیاری از افراد می توانستند در این کیف پول واریزی داشته و در ازای قفل کردن دارایی هایشان استخراج ترون (استیکینگ ارز دیجیتال) داشته باشند.

ولی متاسفانه اخیرا پیام های بسیار زیادی از کاربرانمان می بینیم که اعلام کرده اند در ترون لینک سرمایه گذاری کرده و کیف پولشان خالی شده است. خالی شدن کیف پول می تواند به عوامل مختلفی از قبیل هک کیف پول و یا در کل کلاهبرداری ترون لینک مربوط شود.

نحوه کلاهبرداری ترون لینک

اگر می خواهید در ترون لینک و یا همان ترون لینک پرو سرمایه گذاری کنید حتما با استیکینگ ارز آشنایی دارید. در استیکینگ ارز دیجیتال فرد کیف پولش را با ارزی که می خواهد استیک و یا در اصطلاح عامیانه خودمان استخراج کند ، شارژ می کند. سپس دارایی فرد برای مدت معینی قفل شده و بعد از اتمام زمان مورد نظر فرد به دارایی خود و نیز سودش که می شود همان ارز های استخراج شده دسترسی خواهد داشت.

ترون لینک نیز سال هاست همین کار را انجام می دهد. یعنی فردی که می خواهد ترون استخراج کند کیف پول ترون لینک خود را با ترون شارژ کرده و بعد ترون هایش را قفل کرده و بعد استخراجش را شروع می کند.

متاسفانه اخیرا شاهد کلاهبرداری ترون لینک هستیم. البته هنوز هیچ منبعی رسما کلاهبرداری ترون لینک را اعلام نکرده است. ولی با توجه به فعالیت های اخیر آن می توان گفت این برنامه در حال کلاهبرداری از کاربران می باشد.

نحوه کلاهبرداری ترون لینک در همه کشور های جهان تقریبا به یک شکل می باشد.

چندین دختر چینی (آسیایی) ابتدا در تلگرام اقدام به دوست یابی و صمیمی شدن با طرف مقابل می کنند. سپس از او می خواهند در یک پلتفرم سود آور که همان ترون لینک (کیف پول ترون لینک پرو) می باشد سرمایه گذاری کنند. از طرفی چون ترون لینک چندین سال است که در زمینه استخراج و استیکینگ ترون فعال است اعتماد کاربر جلب شده و کیف پول خود را شارژ می کند.

جالب است بدانید زمانی که فرد بر روی گزینه Stake کلیک کند کیف پولش هک شده و موجودی حسابش صفر خواهد شد. زمانی که با پشتیبانی ترون لینک پرو تماس گرفته شده و مشکل مطرح شود ، آنها می گویند به اندازه پولتان حسابتان را شارژ کنید تا پول قفل شده شما برگردد!

کسانی که مبلغ درخواستی دوم را نیز واریز کرده اند متاسفانه دیده اند که دوباره کیف پولشان خالی شد!

ابتدای کار احساس می کردیم کاربر به نوعی آدرس کیف پول خصوصی (کلمات بازیابی) خود را در اختیار این دختران چینی قرار داده است و آنها توانسته اند کیف پولش را هک کنند. ولی نظرات اکثر کاربران ایرانی و خارجی این است که آنها اصلا کلید خصوصی خود را در اختیار طرف مقابل مقابل قرار نداده اند. پس به احتمال بسیار بالا ترون لینک پرو کلاهبرداری می باشد و خودش کیف پول ها را خالی می کند.

چرا کیف پول ترون لینک کلاهبرداری است؟

دلایل زیادی وجود دارد که می توان گفت کیف پول ترون لینک کلاهبرداری است. در این قسمت این موارد را بیان کرده و بررسی می کنیم.

هک های مکرر کیف پول ترون لینک

هک های مکرر کیف پول ترون لینک نشان دهنده باگ امنیتی آن و در اصل کلاهبرداری بودن آن می باشد. حتی اگر فرض کنیم ترون لینک کلاهبرداری نیست ، با توجه به تعداد زیاد کاربرانی که کیف پولشان در ایران و یا در سایر کشور های جهان هک شده حتما خبر این هک تابحال به گوش صاحبان ترون لینک رسیده است.

این سوال پیش می آید که چرا تابحال هیچ اقدامی از سوی این سایت برای بازگرداندن وجوه مشتریان و نیز برطرف کردن این باگ امنیتی صورت نگرفته است؟!!

نوع هک کیف پول ترون لینک

اگر تا حدودی با کیف پول های ارز دیجیتال آشنایی داشته باشید می دانید تا زمانی که کاربر آدرس خصوصی کیف پولش را در اختیار دیگران قرار ندهد امکان هک شدن کیف پولش وجود ندارد. در این مورد اکثر کاربران از این موضوع آشنایی داشته و اطلاعات دیگری در اختیار پشتیبانان قرار نداده اند ولی باز هم هک شده و کیف پولشان خالی شده است.

به این دلیل گفته می شود ترون لینک خود کلاهبرداری بوده و موجودی های کیف پول های کاربران را خالی می کند.

نظرات کاربران در مورد کلاهبرداری ترون لینک

نحوه تشخیص اکثر شرکت های کلاهبرداری به این صورت می باشد که کاربرانی پیدا می شوند که دارایی خود را در شرکت از دست می دهند. پس هنگام بررسی اعتبار یک شرکت باید به نظرات کاربران آن توجه ویژه شود. نظرات کاربران در مورد کلاهبرداری ترون لینک تقریبا یکسان می باشد.

اگر نظرات سایت trustpilot را مطالعه کنید خواهید دید کلاهبرداری از آنها نیز مانند کلاهبرداری از کاربران ایرانی بوده است. کیف پول تمامی کاربران به یک روش خالی شده است و به تمامی آنها پیشنهاد داده شده برای برگشت پولشان باید دوباره به همان میزان پول به کیف پولشان واریز کنند. بعد از واریز دوم دوباره همان مقدار نیز خالی شده و پشتیبانان دیگر جوابگوی آنها نبوده اند.

شیوه بازاریابی مشترک ترون لینک

می توان گفت تقریبا اکثر کسانی که در ترون لینک سرمایه گذاری کرده اند ، همگی به واسطه یک دختر چینی به سرمایه گذاری در آن ترغیب شده و بعد مورد هک واقع شده اند.

درخواست کاربران به حذف شدن برنامه ترون از گوگل پلی

با توجه به محرز بودن کلاهبرداری ترون لینک بسیاری از کاربران درخواست کرده اند برای جلوگیری از افزایش تعداد مالباختگان برنامه ترون از گوگل پلی حذف شود. با وجود درخواست های زیاد مبنی در حذف آن از گوگل پلی باز هم امکان دانلود و نصب آن از این برنامه وجود داشته و کاربران زیادی جذب آن می شوند.

هک کیف پول ترون لینک

یکی از جدیدترین مشکلات کلاهبرداری ترون ، هک کیف پول ترون لینک توسط دختران چینی می باشد. به این شکل که به صورت کاملا اتفاقی با فردی در تلگرام آشنا می شوند که ادعا می کند پشتیبانی ترون لینک پرو بوده و از شما می خواهد در این کیف پول ثبت نام کرده و سرمایه گذاری کنید. او وعده سود دهی بسیار بالا به کاربران داده و آنها را توجیه می کند که با سرمایه گذاری در ترون لینک می توانند سود خوبی کسب کنند.

ترون لینک کیف پول ارز ترون بوده و قبلا کاربران می توانستند در آن سرمایه گذاری کرده و استیکینگ ارز دیجیتال انجام دهند. ولی اکنون احساس می شود این دختران چینی از سوی ترون لینک می باشند و خود برنامه ترون کیف پول های مشتریان را خالی می کند.

در نظرات بیان می شود این دختران چینی کیف پول ها را هک می کنند ولی با بررسی های انجام شده می توان گفت این پشتیبانان چینی از سوی ترون لینک بوده و ابزاری برای جذب سرمایه به اپلیکیشن می باشد.

کیف پول های ارز دیجیتال دارای یک کلید خصوصی و یک کلید عمومی هستند. کلید خصوصی همان 12 کلمه ، 12 حرف و … می باشد که هنگام ثبت نام در کیف پول سایت آن کیف پول در اختیار شما قرار داده و از شما می خواهد در محافظت از آن کوشا باشید.

برای مثال اگر گوشی خود که برنامه ترون لینک بر روی آن نصب است را گم کنید و یا گوشی شما ریست شود ، برای بازیابی مجدد کیف پولتان تنها با داشتن این کد خواهید توانست دوباره وارد کیف پول خود شده و به حساب خود دسترسی داشته باشید.

پس اگر آدرس خصوصی کیف پولتان را در اختیار پشتیبانان ترون لینک (دختران چینی!) قرار نداده اید و باز هم هک شده اید پس باید با اطمینان به کلاهبرداری ترون لینک پی ببرید.

بیشتر بخوانید : بهترین بروکر فارکس

کلاهبرداری استخراج ترون

ارز ترون رتبه 11 در سایت کوین مارکت کپ داشته و هم برای سرمایه گذاری گذاری و هم ترید از محبوبیت خاصی میان معامله گران برخوردار است. قبلا استخراج ترون از طریق ترون اسکن و یا همان ترون لینک پرو انجام می شد. ولی اخیرا کلاهبرداری استخراج ترون در این سایت نیز دیده می شود.

مشکلات ترون لینک پرو

  • کلاهبرداری ترون لینک پرو
  • هک شدن کیف پول ترون لینک
  • خالی شدن کیف پول
  • درخواست مجدد از کاربر برای واریز پول بیشتر
  • عدم پاسخگویی به مشتریان

پشتیبانی ترون لینک

اگر به وبسایت ترون لینک مراجعه کنید خواهید دید هیچ قسمتی برای چت کردن و ارتباط با مشتری قرار داده نشده است. فقط افرادی در شبکه های اجتماعی وجود دارند که خود را به عنوان پشتیبانان ترون لینک معرفی می کنند. این افراد همان کسانی هستند که اقدام به فریب و ترغیب کاربران برای سرمایه گذاری در سایت می کنند.

در سایت هیچ گزینه ای برای ثبت شکایات و یا درخواست وجه وجود ندارد و مطرح کردن مشکل وجود ندارد و این برخلاف روال کاری سایت های معتبر می باشد.

آیا برنامه ترون معتبر است؟

خیر

آیا ترون لینک پرو کلاهبرداری است؟

بله

آیا امکان بازگشت وجه از ترون لینک وجود دارد؟

خیر

آیا برای دسترسی به موجودی اکانت باید پول بیشتری به کیف پول ترون لینک واریز شود؟

خیر ، در صورت واریز مجدد دوباره کیف پولتان خالی خواهد شد.

1 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

176 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اباذر شمس
14 روز قبل

آمار موجودی کیف پول رو به دقت مخصوصا موقع سوآپ و یا واریز برداشت داشته باشید بعد متوجه میشید که چه کیف پول دزد و حقه بازیه

اباذر شمس
14 روز قبل

خود کیف پول از پایه و اساس کلاهبرداریه
یه تجربه ضرر ۲۰۰هزار ترون پشت این حرفه

رضا
15 روز قبل

چند روز پیش در تلگرام فردی با پروفایل یه دختر هنگ کنگی به اسم yoko به یکی از همکاران ما کیف پول سیف پال وسرمایه گذاری از طریق clever defi را معرفی وبا 3 دلار که خودش واریزگرده بود ایشون رو به دام انداخته بود همکارماهم 30 تتر معادل 30 دلار به کیف پول واریزکرده بود بعد از اشنایی با قضیه کلاهبرداری این موضوع رو از اون شخص پرسیدیم اونم یه دفه کل موجودی رو خالی کرده بود وقتی بهش اعتراض کردیم به ما گفت شما گدایین که برای 30 دلار اعتراض می کنید تصویر موجودی استخر خودشو که از 23 نفر کسب کرده بود 794 دلار درامد روزانه داشت و از یه بنده خدایی 3000 تتر برداشت کرده بود
بعد که ما تهدید به شکایت کردیم کلا ورق برگشت وبا زبان فارسی انواع فحشها وبی ادبی به ما کرد وعکسهای بی ادبی می فرستاد مادوتا ادم گنده نمی تونستیم حریفش بشیم هرچقد هم بلاک میکردیم باز میومد وتوهین میکرد وانواع فحش های فارسی به ما می داد .بعد تازه اون ما رو تهدید میکرد میگفت عکسها واطلاعات شخصی مارو منتشر میکنه وشماره تلفن وادرس مارو پخش میکنه…..هرچقد هم بلاک میکردیم باز از رو نمیرفت….. بزور دست از سر ما برداشته فعلا الان هم همکارمون می ترسه حسابهای با نکی شو هک کرده باشن

حسین
24 روز قبل

به هیچ‌وجه از ترون لینک استفاده نکنید منم سرم کلاه رفت و حدود 150 دلار ضرر کردن

ابراهین
25 روز قبل

سلام وعرض ادب
خود کیف پول مشکل نداره
مشکل استخر های استخراج هست که دارنده کیف ترون رمز خودش رو در اختیار اونها قرار میده

محمد
1 ماه قبل

خواهشا اعتماد نکنید واس منم همین جوری که مطالب بالا توضیح دادن بعد صبح پا شدم سودمو استخراج کنم یهو دیدم حسابم صفر شده

حجت سیدی
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید وقت بخیر
من از طریق یکی از دوستام با ترون لینک اشنا شدم (فعالیت داشتم و دارم توی بازارای مالی)
این دوستمم برعکس بقیه یه دختر ایرانی ترون لینک بهش معرفی کرد ولی جالبیش اینجاس به دوستم سرمایه داد ک بذاره توی ترون لینک و سود کنه و الان چهار ماهه ک داره استفاده میکنه و برداشت هم زده
من چون یه مقدار بد بینم توی خیلی از سایتا دارم راجب ترون لینک تحقیق میکنم و اکثرن میگن کلاهبرداره و توی این مقاله ای هم که خوندم گفتید که هیچ کدوم از کاربرا ۱۲ کلمه امنیتی در اختیار پشتیبان قرار ندادن
ولی یه مورد که من باهاش برخورد کردم این بود که وارد ادرس وبسایت ترون لینک که داخل نرم افزار هم هست شدم و ازونجا وارد گروه تلگرامی ترون لینک وقتی ک گزینه جوین زدم بلافاصله بعد از ۳ الی ۴ ثانیه از گروه بیرون انداخته شدم یکی با پروفایل ترون لینک به عنوان پشتیبان بهم پیام داد و من مشکلمو گفتم بهش و گفت که مشکلت بخاطر اینکه با سرور ما مچ نشدی باید دستی کیف پولتو با سرور مچ کنی برا همین وارد این سایت شو (web3autofix.pages.dev) ترون لینک پرو انتخاب کن و ۱۲ کلمه امنیتی بنویس و تایید بزن تا کانکت انجام شه من هیچ واریزی انجام نداده بودم ولتم صفر بود و اینکارو کردم وقتی که به اسطلاح پشتیبان گفتم دیگه جواب نداد
ولت قبلیو پاک کردم و یکی جدید ساختم

مجتبی
1 ماه قبل

بچه ها من با یه نفر به اسم anni 19 برخورد کردم که میگفت از هنگ کنگ پیام میده
طرح دوستی ریخت و کم کم کار رو معرفی کرد و اینکه پول بیشتر مساوی است با پورسانت بیشتر و الباقی ماجرا
ولی بزارید من بهتون میگم داستان چیه که کلاهبرداری میشه
خود برنامه ترون لینک امنه و مشکلی نداره ولی داستان از وقتی شروع میشه که موقع ثبت نام با راهنمایی اون شخص از شما میخوان که مراحل رو اسکرین شات بگیری و بفرستی تا راحت تر کمکت کنه.
تو یکی از مراحل شما ۱۲ تا کلمه امنیتی داری که حکم بازیافت پسوردتو داره و برنامه واسه اینکه مطمعن بشه که شما این ۱۲ تا کلمه رو دیدی و داری ،ازت میخواد که ۳ تا از کلمات رو تایید کنی و شما ندونسته اون ۱۲ تا کلمه رو هم براشون اسکرین میگیری و میفرستی و همین جا میشه داستان و اشتباه بزرگی که شما انجام میدید. اون ها بعدا بوسیله همین ۱۲ تا کلمه به کیف پولتون به راحتی دسترسی پیدا میکنن.
مورد بعدی لینکی هست که اون به عنوان معرف برات میفرسته که تو سیستم اون ها به عنوان طعمه ثبت میشی و سیستم تایید میکنه که براتون پورسانت یا همون دون پاشی خودمون رو انجام بده
شما برای سند این حرف هام میتونید یه کار کنید
کلا یه بار پولتون رو خارج کنید از برنامه و ترون لینک رو حذف کنید و مجدد نصب کنید و برای خودتون ثبت نام مجدد کنید.مراحل هم که دیگه یاد گرفتید
وارد برنامه بشید و مراحلی که اون گفته یعنی ۲۳ ترون برای شروع کار و واریز یه مقدار پول به صورت تتر رو انجام بدید و اینبار لینک دعوتی که براتون فرستاده رو بدون پسوندهاش ، تاکید میکنم بدون پسوندهاش یعنی فقط آدرس اصلی سایت رو وارد دیسکاوری کنید.
بعد از یک روز میبینید پورسانت به ظاهر واریز میشه ولی وقتی که confirmرو میزنید میبینید successful هم میزنه ولی پولی به ولتتون اضافه نمیشه
من امتحان کردم و مطمعن باشید
شما نکنید دیگه چون هزینه واریز و برداشت داره😉
این یه کلاهبرداری با استفاده از طمع و هوس آدمهاس ولی وقتی آگاه بشی گول نمیخوری پس حواستون‌باشه
یه کار دیگه هم که راحت تره تا مطمعن بشید کلاهبرداریه اینه که از طرف بخواید تماس تصویری بده، به من داد ولی از دیوار داشت فیلم میگرفت😂
در کل زود اعتماد نکنید و تو این دوره که پول درآوردن سخت شده پول هاتونو خدایی نکرده به باد ندید

مهدی
1 ماه قبل

سلام خدمت دوستان ، این اَپ یک برنامه کلاهبرداری و هک هست مواظب باشید و به هیچ وجه سرمایه گذاری در آن نکنید ، تمامی بحث ماین تتر در آن دروغ محض است و کسانی که به عنوان یک دختر چینی وارد تلگرام و دوستی با شما میشوند در واقع گردانندگان همان اپلیکیشن هستن ، من سریع این موضوع رو فهمیدم و سرمایه گذاری نکردم فقط جهت اطلاع گفتم تا خدایی نکرده کسی از هموطنان عزیز متضرر نشه .ممنونم از شما

علی ق الف
1 ماه قبل

سلام دوستان عزیز

دقیقا این اتفاق برای من هم افتاد .
از ایتدا من الباب تحقیق اینجا و نوشته ها و همچنین تجارب تون رو دیدم و من هم متقابلا با این فرد که خیلی تابلو سر دوستی رو باز کرد … بازی کردم .

البته نشانه های دیگری هم داشت.مثل نداشتن اینستا و وقتی شماره ای که برای اینستا داده بود در تلگرام ادد کردم عکس فرد دیگری اومد.اسم این دختر(در ظاهرshui و با آی دی shui16 در تلگرامه.طبق گفته های شما یک هنگ کنگی مقیم مالزی که روزی ششصد دلار برداشت داره و از طریق عموش و بمدت سه سال فعاله و تاکید بسیار برروی شارژ فراوان تا آخر سال مسیحی و از دست نرفتن فرصت داشت . .
من باهاش طرح دوستی ریختم و حتی لایف استایل و وویس هایی که برام میفرستاد و من هم تو دلم میخندیدم بهش .باز هم میگم مطالب اینجا و تجربیات شما نجاتم داد.وگرنه جسارت نمیکنم به این جمع که من زرنگ ترم و …

القصه از ابتدا این آدرس رو با پنج درصد سود ماینینگ بهم داد .
که البته در زمانی کوتاه مبلغ اندکی که شارژ کردم به نزدیک دویست دلار رسید و ناگهان قفل شدن و الباقی قضایا که گفتین.
یه مسئله در مورد نحوه خالی شدن آمدن پیغام safe mode در طول عملیات های استیکیگ یا ماینینگه و درخواست پسوردتون که البته چیزی از کلاهبرداری خود ترون کم نمیکنه و همدست هستند ماملا و مبادا که دوباره نصبش کنید.البته همه ما به نوعی انتظار برگشتن پولمون رو میکشیم .

نمیدونم اگه بعدش تغییر میدادم پسوردم رو فایده ای داشت یا نه . البته با این اتفاقات میشه نتیجه گرفت ترون لینک(مال من حتی پرو هم نبود) کلاهبرداره و در واقع در این راه افتاده متاسفانه.

دلیل دیگر انحراف ساختار خود ترون که در چینه و دور از دسترس نظارت ولو اندک که. در آمریکا اجازه کلاهبرداری رو نمیده(اونطورهام که فکر میکنیم دنیای کریپتو بیصاحاب نیست مثل ترینر ها و کریپتو کارها و قبلا دنیای هرمی گلد کوئست که یقه شونو بد گرفتن) .
در داخل تلگرام کافیه نام ترون رو بزنید تا سیلی از کلاهبرداران و هکرها بسمتتون سرازیر بشن . و خود کانال رسمی این برنامه هم که پیشنهاد شارژ هم اندازه مبلغ رو میده کلاهبردار اصلیه .
تو این جریان من هم اذیت شدم .خصوصا بخاطر از دست دادن یه دوست مجازی مهربان که هرروز کلی مطلب ازش یاد میگرفتم و کلا خیلی چیزها در خلال این چند وقت.یاد گرفتم البته با ضرری کمتر از دیگران و دلیلش هم اینجا بود. باز هم ازتون ممنونم و از این سایت که اصلیترین کمک رو تجارب و تعهدتون در اطلاع رسانی در حق من کرد. موفق و پیروز باشید .

مجید
1 ماه قبل

سلام. منم با همین روش سرم کلاه رفت. نزدیک به 750 تتر به عنوان سرمایه داشتم. از طریق یک خانم مالزیایی وارد آن شدم. دائما خانم پیگیر میشد که چرا بیشتر واریز نمیکنی. اما کمی دیر جنبیدم و قبل از اینکه 2000 تتر (سرمایه و سود) رو برداشت کنم، حسابم صفر شد و گفتن باید 750 تتر وارد کنی تا کیف پولت به حالت طبیعی برگرده. از همون دختر مالزیایی هم خواستم که به من پول قرض بدهد، به هیچ وجه این کار را نکرد و هر بار بهانه های مختلف می آورد. حتی پیشنهاد دادم که اگر 750 تتر به من قرض دهد، به محض باز شدن کیف پول، 1000 تتر به او می دهم. این کیف پول کلاهبرداری هست. اما اگر کسی خواست می تونم بهش یاد بدم اگه همچین کسی اومد تو تلگرام و پیام داد، چجوری سود خوبی کنید از این نرم افزار.

علی ق الف
پاسخ به  مجید
1 ماه قبل

آیا اسمش shui بود؟و سایت ماینینگ https://app.kuangm.vip/؟

Rahman
پاسخ به  علی ق الف
1 ماه قبل

منم دقیقا از همین سایت امروز سرم کلاه رفت و ۱۸۰ دلارم پرید

بابک
1 ماه قبل

تا میتونین اطلاع رسانی کنید تا بیشتر درگیر نشن این یک برنامه منسجم هست و به نظر میاد از ایران اداره میشه و چون سود به طور منظم سر وقت واریز میشه و رقمش هم بالاست وسوسه میشی بری قرض کنی بریزی حسابت و با یه بازی ماهرانه دوستی عاطفی برنامه ریزی شده کاملا درگیر میشی من تو پنج روز ۶۰۰ تتر سود کردم و اگر میموندم بیشترم میشد چون بهش گفتم میخوام ۲۰۰۰۰ بریزم بزودی و مدام پیگیر بود که کی واریز میکنی ترسیدم و بیرون کشیدم

علی ق الف
پاسخ به  بابک
1 ماه قبل

اینکه گفتین از داخل ایران ..جالبه اما نباید این رو متوجه دولتی ها کرد .مثل اغلب اتفاقا.چون به محض نصب ترون لینک و..از پلیس فتا برام پیغام اومد.

آرتمیس
2 ماه قبل

واقعا نمیدونم چی بگم پول ما رو هم خوردن ۲۵۰۰ دلار
الان برادرم تو مرز خودکشیه با ۳ تا بچه

بابک حضوری
2 ماه قبل

چند روز پیش یه دختر در تلگرام با من تماس گرفت و طرح دوستی ریخت من هم ترون لینک را نصب کردم و ۱۲۰۰ تتر واریز کردم و امروز با ۱۷۰۸ ازش بیرون اومدم چون فهمیدم دختره فیلم بازی میکنه تا تتر بیشتری بریزم باز خدارو شکر زود متوجه شدم از شاه دزد دردی کردم ۵۰۰ تتر دوستان وارد این بازی نشن چون سودش وسوسه انگیزه

هومن
پاسخ به  بابک حضوری
2 ماه قبل

سلام‌ منم چند وقت پیش یه دختر چینی از تلگرام بم پیام داد و طرح دوستی ریخت و گفت که تو آیت برنامه سرمایه گذاری کنم و من زیاد اعتماد نکردم فعلا فقط ۴۰ تتر خرید کردم به نظرت چکار کنم چطور بیام بیرون و سرمایه رو هم بردارم بیام بیرون
میشه راهنمایی ام کنی لطفا

علی ق الف
پاسخ به  بابک حضوری
1 ماه قبل

سلام
من از همون ایتدا درصدد بیرون کشیدن درصدی مبلغم برای تست بودم و این دختر حتی میخواست یادم بده که نمیدونم قصدش چی بود(شاید با پیشنهاد شارژ بیشتر تتر) البته مبلغم زیاد نبود و اصرارم برای برداشت منجر به بلاک کردنش زیر دویست تتر شد . شما چطور تونستین.با ایجاد انرژی یا پهنای باند یا …

علی
پاسخ به  بابک حضوری
1 ماه قبل

به شما چه سایت یا روشی رو برای سود پیشنهاد کرد؟

مجتبی
2 ماه قبل

منم گول خوردم کل سرمایم رفت .کسی هست کمکم کنه؟

176
0
نظر شما مهم است - با ارسال نظرتان به دیگر کاربران کمک کنید.x