کلاهبرداری ترون لینک – کیف پول ترون لینک کلاهبرداری است

کلاهبرداری ترون لینک

کلاهبرداری ترون لینک نه تنها در بسیاری از کشور های جهان بلکه دامن گیر بسیاری از ایرانیان نیز شده است. با توجه به اخبار رسیده از کاربران سایتمان و نیز بررسی سایت های معتبر دیگر به این نتیجه رسیدیم کیف پول ترون لینک کلاهبرداری بوده و افرادی که در این کیف پول سرمایه گذاری کرده بودند کیف پولشان خالی شده است. در ادامه نحوه کلاهبرداری ترون لینک را بیان می کنیم.

نام شرکتترون لینک ، کیف پول ترون لینک
وبسایتtronlink.org
نوع فعالیتاستخراج ترون ، اخیرا هک و کلاهبرداری
زمان تاسیس2017

اخیرا شاهد افزایش کلاهبرداری ترون لینک در ایران و بسیاری از نقاط جهان هستیم. تیم ایتسکا با آگاه سازی قصد جلوگیری از گستردگی این کلاهبرداری را دارد تا بتواند از افزایش تعداد مالباختگان جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید : سایت سرمایه گذاری ارز دیجیتال

کلاهبرداری ترون لینک

اخیرا شاهد افزایش کلاهبرداری ترون در ایران و بسیاری از شهرهای جهان هستیم. تا چندی پیش ترون لینک و کیف پول ترون لینک یکی از بهترین کیف پول های ارز دیجیتال بوده و بسیاری از افراد می توانستند در این کیف پول واریزی داشته و در ازای قفل کردن دارایی هایشان استخراج ترون (استیکینگ ارز دیجیتال) داشته باشند.

ولی متاسفانه اخیرا پیام های بسیار زیادی از کاربرانمان می بینیم که اعلام کرده اند در ترون لینک سرمایه گذاری کرده و کیف پولشان خالی شده است. خالی شدن کیف پول می تواند به عوامل مختلفی از قبیل هک کیف پول و یا در کل کلاهبرداری ترون لینک مربوط شود.

نحوه کلاهبرداری ترون لینک

اگر می خواهید در ترون لینک و یا همان ترون لینک پرو سرمایه گذاری کنید حتما با استیکینگ ارز آشنایی دارید. در استیکینگ ارز دیجیتال فرد کیف پولش را با ارزی که می خواهد استیک و یا در اصطلاح عامیانه خودمان استخراج کند ، شارژ می کند. سپس دارایی فرد برای مدت معینی قفل شده و بعد از اتمام زمان مورد نظر فرد به دارایی خود و نیز سودش که می شود همان ارز های استخراج شده دسترسی خواهد داشت.

ترون لینک نیز سال هاست همین کار را انجام می دهد. یعنی فردی که می خواهد ترون استخراج کند کیف پول ترون لینک خود را با ترون شارژ کرده و بعد ترون هایش را قفل کرده و بعد استخراجش را شروع می کند.

متاسفانه اخیرا شاهد کلاهبرداری ترون لینک هستیم. البته هنوز هیچ منبعی رسما کلاهبرداری ترون لینک را اعلام نکرده است. ولی با توجه به فعالیت های اخیر آن می توان گفت این برنامه در حال کلاهبرداری از کاربران می باشد.

نحوه کلاهبرداری ترون لینک در همه کشور های جهان تقریبا به یک شکل می باشد.

چندین دختر چینی (آسیایی) ابتدا در تلگرام اقدام به دوست یابی و صمیمی شدن با طرف مقابل می کنند. سپس از او می خواهند در یک پلتفرم سود آور که همان ترون لینک (کیف پول ترون لینک پرو) می باشد سرمایه گذاری کنند. از طرفی چون ترون لینک چندین سال است که در زمینه استخراج و استیکینگ ترون فعال است اعتماد کاربر جلب شده و کیف پول خود را شارژ می کند.

جالب است بدانید زمانی که فرد بر روی گزینه Stake کلیک کند کیف پولش هک شده و موجودی حسابش صفر خواهد شد. زمانی که با پشتیبانی ترون لینک پرو تماس گرفته شده و مشکل مطرح شود ، آنها می گویند به اندازه پولتان حسابتان را شارژ کنید تا پول قفل شده شما برگردد!

کسانی که مبلغ درخواستی دوم را نیز واریز کرده اند متاسفانه دیده اند که دوباره کیف پولشان خالی شد!

ابتدای کار احساس می کردیم کاربر به نوعی آدرس کیف پول خصوصی (کلمات بازیابی) خود را در اختیار این دختران چینی قرار داده است و آنها توانسته اند کیف پولش را هک کنند. ولی نظرات اکثر کاربران ایرانی و خارجی این است که آنها اصلا کلید خصوصی خود را در اختیار طرف مقابل مقابل قرار نداده اند. پس به احتمال بسیار بالا ترون لینک پرو کلاهبرداری می باشد و خودش کیف پول ها را خالی می کند.

چرا کیف پول ترون لینک کلاهبرداری است؟

دلایل زیادی وجود دارد که می توان گفت کیف پول ترون لینک کلاهبرداری است. در این قسمت این موارد را بیان کرده و بررسی می کنیم.

هک های مکرر کیف پول ترون لینک

هک های مکرر کیف پول ترون لینک نشان دهنده باگ امنیتی آن و در اصل کلاهبرداری بودن آن می باشد. حتی اگر فرض کنیم ترون لینک کلاهبرداری نیست ، با توجه به تعداد زیاد کاربرانی که کیف پولشان در ایران و یا در سایر کشور های جهان هک شده حتما خبر این هک تابحال به گوش صاحبان ترون لینک رسیده است.

این سوال پیش می آید که چرا تابحال هیچ اقدامی از سوی این سایت برای بازگرداندن وجوه مشتریان و نیز برطرف کردن این باگ امنیتی صورت نگرفته است؟!!

نوع هک کیف پول ترون لینک

اگر تا حدودی با کیف پول های ارز دیجیتال آشنایی داشته باشید می دانید تا زمانی که کاربر آدرس خصوصی کیف پولش را در اختیار دیگران قرار ندهد امکان هک شدن کیف پولش وجود ندارد. در این مورد اکثر کاربران از این موضوع آشنایی داشته و اطلاعات دیگری در اختیار پشتیبانان قرار نداده اند ولی باز هم هک شده و کیف پولشان خالی شده است.

به این دلیل گفته می شود ترون لینک خود کلاهبرداری بوده و موجودی های کیف پول های کاربران را خالی می کند.

نظرات کاربران در مورد کلاهبرداری ترون لینک

نحوه تشخیص اکثر شرکت های کلاهبرداری به این صورت می باشد که کاربرانی پیدا می شوند که دارایی خود را در شرکت از دست می دهند. پس هنگام بررسی اعتبار یک شرکت باید به نظرات کاربران آن توجه ویژه شود. نظرات کاربران در مورد کلاهبرداری ترون لینک تقریبا یکسان می باشد.

اگر نظرات سایت trustpilot را مطالعه کنید خواهید دید کلاهبرداری از آنها نیز مانند کلاهبرداری از کاربران ایرانی بوده است. کیف پول تمامی کاربران به یک روش خالی شده است و به تمامی آنها پیشنهاد داده شده برای برگشت پولشان باید دوباره به همان میزان پول به کیف پولشان واریز کنند. بعد از واریز دوم دوباره همان مقدار نیز خالی شده و پشتیبانان دیگر جوابگوی آنها نبوده اند.

شیوه بازاریابی مشترک ترون لینک

می توان گفت تقریبا اکثر کسانی که در ترون لینک سرمایه گذاری کرده اند ، همگی به واسطه یک دختر چینی به سرمایه گذاری در آن ترغیب شده و بعد مورد هک واقع شده اند.

درخواست کاربران به حذف شدن برنامه ترون از گوگل پلی

با توجه به محرز بودن کلاهبرداری ترون لینک بسیاری از کاربران درخواست کرده اند برای جلوگیری از افزایش تعداد مالباختگان برنامه ترون از گوگل پلی حذف شود. با وجود درخواست های زیاد مبنی در حذف آن از گوگل پلی باز هم امکان دانلود و نصب آن از این برنامه وجود داشته و کاربران زیادی جذب آن می شوند.

هک کیف پول ترون لینک

یکی از جدیدترین مشکلات کلاهبرداری ترون ، هک کیف پول ترون لینک توسط دختران چینی می باشد. به این شکل که به صورت کاملا اتفاقی با فردی در تلگرام آشنا می شوند که ادعا می کند پشتیبانی ترون لینک پرو بوده و از شما می خواهد در این کیف پول ثبت نام کرده و سرمایه گذاری کنید. او وعده سود دهی بسیار بالا به کاربران داده و آنها را توجیه می کند که با سرمایه گذاری در ترون لینک می توانند سود خوبی کسب کنند.

ترون لینک کیف پول ارز ترون بوده و قبلا کاربران می توانستند در آن سرمایه گذاری کرده و استیکینگ ارز دیجیتال انجام دهند. ولی اکنون احساس می شود این دختران چینی از سوی ترون لینک می باشند و خود برنامه ترون کیف پول های مشتریان را خالی می کند.

در نظرات بیان می شود این دختران چینی کیف پول ها را هک می کنند ولی با بررسی های انجام شده می توان گفت این پشتیبانان چینی از سوی ترون لینک بوده و ابزاری برای جذب سرمایه به اپلیکیشن می باشد.

کیف پول های ارز دیجیتال دارای یک کلید خصوصی و یک کلید عمومی هستند. کلید خصوصی همان 12 کلمه ، 12 حرف و … می باشد که هنگام ثبت نام در کیف پول سایت آن کیف پول در اختیار شما قرار داده و از شما می خواهد در محافظت از آن کوشا باشید.

برای مثال اگر گوشی خود که برنامه ترون لینک بر روی آن نصب است را گم کنید و یا گوشی شما ریست شود ، برای بازیابی مجدد کیف پولتان تنها با داشتن این کد خواهید توانست دوباره وارد کیف پول خود شده و به حساب خود دسترسی داشته باشید.

پس اگر آدرس خصوصی کیف پولتان را در اختیار پشتیبانان ترون لینک (دختران چینی!) قرار نداده اید و باز هم هک شده اید پس باید با اطمینان به کلاهبرداری ترون لینک پی ببرید.

بیشتر بخوانید : بهترین بروکر فارکس

کلاهبرداری استخراج ترون

ارز ترون رتبه 11 در سایت کوین مارکت کپ داشته و هم برای سرمایه گذاری گذاری و هم ترید از محبوبیت خاصی میان معامله گران برخوردار است. قبلا استخراج ترون از طریق ترون اسکن و یا همان ترون لینک پرو انجام می شد. ولی اخیرا کلاهبرداری استخراج ترون در این سایت نیز دیده می شود.

مشکلات ترون لینک پرو

 • کلاهبرداری ترون لینک پرو
 • هک شدن کیف پول ترون لینک
 • خالی شدن کیف پول
 • درخواست مجدد از کاربر برای واریز پول بیشتر
 • عدم پاسخگویی به مشتریان

پشتیبانی ترون لینک

اگر به وبسایت ترون لینک مراجعه کنید خواهید دید هیچ قسمتی برای چت کردن و ارتباط با مشتری قرار داده نشده است. فقط افرادی در شبکه های اجتماعی وجود دارند که خود را به عنوان پشتیبانان ترون لینک معرفی می کنند. این افراد همان کسانی هستند که اقدام به فریب و ترغیب کاربران برای سرمایه گذاری در سایت می کنند.

در سایت هیچ گزینه ای برای ثبت شکایات و یا درخواست وجه وجود ندارد و مطرح کردن مشکل وجود ندارد و این برخلاف روال کاری سایت های معتبر می باشد.

آیا برنامه ترون معتبر است؟

خیر

آیا ترون لینک پرو کلاهبرداری است؟

بله

آیا امکان بازگشت وجه از ترون لینک وجود دارد؟

خیر

آیا برای دسترسی به موجودی اکانت باید پول بیشتری به کیف پول ترون لینک واریز شود؟

خیر ، در صورت واریز مجدد دوباره کیف پولتان خالی خواهد شد.

4.5خیلی خوب

متوسط امتیاز از 4 کاربر

0 رای
0 رای
1 رای
0 رای
3 رای

نظرات و بررسی های کاربران

182 دیدگاه برای “کلاهبرداری ترون لینک – کیف پول ترون لینک کلاهبرداری است

 1. اسودی
  5 /5

  سلام وقت بخیر برای منم همین داستان هست دختر مالزی گفت ترون لینک گلوبال نصب کن و از مراحل اسکرین بگیر من قسمت کد امنیتی رو براش عکس نگرفتم ینی بهش نشون ندادم خودم ثبت نام کردم بنظرتون همینطور ادامه بدم سودم رسید بالا خالی کنم حسابو؟با اینکه کد امنیتی ندادم بهش بازم می‌تونه حسابمو خالی کنه یا نه راهنمایی کنید..قبل دیدن کامنتا میخواستم ۱۰۰۰ دلار قرض کنم شارژ کنم خوب شد دیدم پیاماتونو ممنونم

 2. حمید
  5 /5
  حمید

  سلام بچه ها حواستون باشه تعدادی اکانت توی تلگرام به نشانه دختر آسیای شرقی بمنظور سرمایه گذاری و کسب سود بالا فریبتون نده ، در صفحه assets کیف پول ترون روی موجودی خود در قسمت کادر آبی رنگ کلیک کنید بعد در صفحه ای که باز میشود ، قسمت پایین پایین روی DApp connections کلیک کنید تا سایت های که البته با اجازه خودتون به کیف پولتون دسترسی دارن ببینید؛ روی علامت تیک اونها کلیک کنید و بعد disconnect بزنید

  • اسماعیل
   5 /5

   سلام من حدودا بیست روز پیش با یک دختری به اسم الیسا از سنگاپور آشنا شدم وبه بهانه اشتباه گرفتن من با دوست ایرانیش به من پیشنهاد ترون را داد. وسه تتر هم واسه واریز کرد وگفت اگه به ۱۰۰ تتر برسونی روزی ۵ تتر بهت میده و تا چند روز اول خوب بود تا موجودیم شد ۲۲۳ تتر و یک روز صبح رفتم داخل کیف پول دیدم موجودیم صفر شده تواین فکر بودم چیکارکنم که یهو ز طرف تلگرام با من تماس گرفته شد که در مشخصات فرد نوشته بود پشتیبانی ترون خلاصه جواب دادم و گفت به چه زبانی مسلط هستین گفتم فارسی که بلا فاصله شروع کرد به فارسی حرف زدن وقتی مشکلم را گفتم گفت باید کیف پول جدید بسازی و ۱۰۰ دلار داخلش واریز کنی تا بتونم این کیف پول را به اون قبلی متصل کنم و موجودی کیف پول قبلی تو برگردانم ولی من ترسیدم و آمدم گوگل در باره کلاهبرداری کیف ترون سرچ کردم و با این سایت آشنا شدم ودیدم چه همه هم درد دارم اگه کسی پیگیری کرده ونتیجه گرفته به ماهم بگه یاحق

   • زینب اصغری

    سلام و تشکر از اطلاع رسانی تون

 3. محمدرضا
  3 /5

  به من یکی از مالزی پیام داده که ترون لینک نصب کن سود خوبی داره سه تتر هم برام واریز کرد اینطور که فهمیدم کلاهبرداریه
  راهی هست این سه تتر رو برداشت کنم بدم به اونی که سرش کلاه رفته ؟

 4. صالح

  شخصی به نام yoko مثلا به صورت اتفاقی به بنده پیام داد و نرم افزار رو‌معرفی کرد و تعداد۲۳ عدد ترون و سه تتر برام واریز کرد اونم برای جلب اعتماد،از نظر من خیلی خوب بود،مقداری تتر هم خودم اضافه کردم و چند روزی هم سود برداشت کردم،مناهی عقیده دارم وقتی یه چیزی خیلی خوب به نظر میرسه قطعا به مسئله ای پشتش هست،با تحقیق فهمیدم کلاهبرداری هست،yoko هر روز پیام احوالپرسی میفرستاد منم توی یکی از مکالمات گفتم میخوام برنامه رو به چند تا از دوستام معرفی کنم و اونم خوشحال شد،بعد از دو‌روز پیام دادم که برای جلب اعتماد دوستانم باید مقداری تتر به انها بدهم و من مقدار کافی تتر ندارم و اگر امکان دارد تو برای من ارسال کن و اونم ۳۰ تتر و حدود ۲۵۰ ترون برام فرستاد منم همرو دوباره انتقال دادم به صرافی ایرانی و یه علامت فاک خوشگل هم براش فرستادم

 5. اباذر شمس

  آمار موجودی کیف پول رو به دقت مخصوصا موقع سوآپ و یا واریز برداشت داشته باشید بعد متوجه میشید که چه کیف پول دزد و حقه بازیه

 6. اباذر شمس

  خود کیف پول از پایه و اساس کلاهبرداریه
  یه تجربه ضرر ۲۰۰هزار ترون پشت این حرفه

 7. رضا

  چند روز پیش در تلگرام فردی با پروفایل یه دختر هنگ کنگی به اسم yoko به یکی از همکاران ما کیف پول سیف پال وسرمایه گذاری از طریق clever defi را معرفی وبا 3 دلار که خودش واریزگرده بود ایشون رو به دام انداخته بود همکارماهم 30 تتر معادل 30 دلار به کیف پول واریزکرده بود بعد از اشنایی با قضیه کلاهبرداری این موضوع رو از اون شخص پرسیدیم اونم یه دفه کل موجودی رو خالی کرده بود وقتی بهش اعتراض کردیم به ما گفت شما گدایین که برای 30 دلار اعتراض می کنید تصویر موجودی استخر خودشو که از 23 نفر کسب کرده بود 794 دلار درامد روزانه داشت و از یه بنده خدایی 3000 تتر برداشت کرده بود
  بعد که ما تهدید به شکایت کردیم کلا ورق برگشت وبا زبان فارسی انواع فحشها وبی ادبی به ما کرد وعکسهای بی ادبی می فرستاد مادوتا ادم گنده نمی تونستیم حریفش بشیم هرچقد هم بلاک میکردیم باز میومد وتوهین میکرد وانواع فحش های فارسی به ما می داد .بعد تازه اون ما رو تهدید میکرد میگفت عکسها واطلاعات شخصی مارو منتشر میکنه وشماره تلفن وادرس مارو پخش میکنه…..هرچقد هم بلاک میکردیم باز از رو نمیرفت….. بزور دست از سر ما برداشته فعلا الان هم همکارمون می ترسه حسابهای با نکی شو هک کرده باشن

  • زینب اصغری

   با سلام و تشکر از اطلاع رسانی شما

 8. حسین

  به هیچ‌وجه از ترون لینک استفاده نکنید منم سرم کلاه رفت و حدود 150 دلار ضرر کردن

 9. ابراهین

  سلام وعرض ادب
  خود کیف پول مشکل نداره
  مشکل استخر های استخراج هست که دارنده کیف ترون رمز خودش رو در اختیار اونها قرار میده

 10. محمد

  خواهشا اعتماد نکنید واس منم همین جوری که مطالب بالا توضیح دادن بعد صبح پا شدم سودمو استخراج کنم یهو دیدم حسابم صفر شده

 11. حجت سیدی

  سلام خسته نباشید وقت بخیر
  من از طریق یکی از دوستام با ترون لینک اشنا شدم (فعالیت داشتم و دارم توی بازارای مالی)
  این دوستمم برعکس بقیه یه دختر ایرانی ترون لینک بهش معرفی کرد ولی جالبیش اینجاس به دوستم سرمایه داد ک بذاره توی ترون لینک و سود کنه و الان چهار ماهه ک داره استفاده میکنه و برداشت هم زده
  من چون یه مقدار بد بینم توی خیلی از سایتا دارم راجب ترون لینک تحقیق میکنم و اکثرن میگن کلاهبرداره و توی این مقاله ای هم که خوندم گفتید که هیچ کدوم از کاربرا ۱۲ کلمه امنیتی در اختیار پشتیبان قرار ندادن
  ولی یه مورد که من باهاش برخورد کردم این بود که وارد ادرس وبسایت ترون لینک که داخل نرم افزار هم هست شدم و ازونجا وارد گروه تلگرامی ترون لینک وقتی ک گزینه جوین زدم بلافاصله بعد از ۳ الی ۴ ثانیه از گروه بیرون انداخته شدم یکی با پروفایل ترون لینک به عنوان پشتیبان بهم پیام داد و من مشکلمو گفتم بهش و گفت که مشکلت بخاطر اینکه با سرور ما مچ نشدی باید دستی کیف پولتو با سرور مچ کنی برا همین وارد این سایت شو (web3autofix.pages.dev) ترون لینک پرو انتخاب کن و ۱۲ کلمه امنیتی بنویس و تایید بزن تا کانکت انجام شه من هیچ واریزی انجام نداده بودم ولتم صفر بود و اینکارو کردم وقتی که به اسطلاح پشتیبان گفتم دیگه جواب نداد
  ولت قبلیو پاک کردم و یکی جدید ساختم

 12. مجتبی

  بچه ها من با یه نفر به اسم anni 19 برخورد کردم که میگفت از هنگ کنگ پیام میده
  طرح دوستی ریخت و کم کم کار رو معرفی کرد و اینکه پول بیشتر مساوی است با پورسانت بیشتر و الباقی ماجرا
  ولی بزارید من بهتون میگم داستان چیه که کلاهبرداری میشه
  خود برنامه ترون لینک امنه و مشکلی نداره ولی داستان از وقتی شروع میشه که موقع ثبت نام با راهنمایی اون شخص از شما میخوان که مراحل رو اسکرین شات بگیری و بفرستی تا راحت تر کمکت کنه.
  تو یکی از مراحل شما ۱۲ تا کلمه امنیتی داری که حکم بازیافت پسوردتو داره و برنامه واسه اینکه مطمعن بشه که شما این ۱۲ تا کلمه رو دیدی و داری ،ازت میخواد که ۳ تا از کلمات رو تایید کنی و شما ندونسته اون ۱۲ تا کلمه رو هم براشون اسکرین میگیری و میفرستی و همین جا میشه داستان و اشتباه بزرگی که شما انجام میدید. اون ها بعدا بوسیله همین ۱۲ تا کلمه به کیف پولتون به راحتی دسترسی پیدا میکنن.
  مورد بعدی لینکی هست که اون به عنوان معرف برات میفرسته که تو سیستم اون ها به عنوان طعمه ثبت میشی و سیستم تایید میکنه که براتون پورسانت یا همون دون پاشی خودمون رو انجام بده
  شما برای سند این حرف هام میتونید یه کار کنید
  کلا یه بار پولتون رو خارج کنید از برنامه و ترون لینک رو حذف کنید و مجدد نصب کنید و برای خودتون ثبت نام مجدد کنید.مراحل هم که دیگه یاد گرفتید
  وارد برنامه بشید و مراحلی که اون گفته یعنی ۲۳ ترون برای شروع کار و واریز یه مقدار پول به صورت تتر رو انجام بدید و اینبار لینک دعوتی که براتون فرستاده رو بدون پسوندهاش ، تاکید میکنم بدون پسوندهاش یعنی فقط آدرس اصلی سایت رو وارد دیسکاوری کنید.
  بعد از یک روز میبینید پورسانت به ظاهر واریز میشه ولی وقتی که confirmرو میزنید میبینید successful هم میزنه ولی پولی به ولتتون اضافه نمیشه
  من امتحان کردم و مطمعن باشید
  شما نکنید دیگه چون هزینه واریز و برداشت داره😉
  این یه کلاهبرداری با استفاده از طمع و هوس آدمهاس ولی وقتی آگاه بشی گول نمیخوری پس حواستون‌باشه
  یه کار دیگه هم که راحت تره تا مطمعن بشید کلاهبرداریه اینه که از طرف بخواید تماس تصویری بده، به من داد ولی از دیوار داشت فیلم میگرفت😂
  در کل زود اعتماد نکنید و تو این دوره که پول درآوردن سخت شده پول هاتونو خدایی نکرده به باد ندید

  • زینب اصغری

   تشکر از شما برای توضیحات کامل و دقیقتون از این طرح کلاهبرداری

 13. مهدی

  سلام خدمت دوستان ، این اَپ یک برنامه کلاهبرداری و هک هست مواظب باشید و به هیچ وجه سرمایه گذاری در آن نکنید ، تمامی بحث ماین تتر در آن دروغ محض است و کسانی که به عنوان یک دختر چینی وارد تلگرام و دوستی با شما میشوند در واقع گردانندگان همان اپلیکیشن هستن ، من سریع این موضوع رو فهمیدم و سرمایه گذاری نکردم فقط جهت اطلاع گفتم تا خدایی نکرده کسی از هموطنان عزیز متضرر نشه .ممنونم از شما

  • زینب اصغری

   سلام و سپاس از اطلاع رسانیتون

 14. علی ق الف

  سلام دوستان عزیز

  دقیقا این اتفاق برای من هم افتاد .
  از ایتدا من الباب تحقیق اینجا و نوشته ها و همچنین تجارب تون رو دیدم و من هم متقابلا با این فرد که خیلی تابلو سر دوستی رو باز کرد … بازی کردم .

  البته نشانه های دیگری هم داشت.مثل نداشتن اینستا و وقتی شماره ای که برای اینستا داده بود در تلگرام ادد کردم عکس فرد دیگری اومد.اسم این دختر(در ظاهرshui و با آی دی shui16 در تلگرامه.طبق گفته های شما یک هنگ کنگی مقیم مالزی که روزی ششصد دلار برداشت داره و از طریق عموش و بمدت سه سال فعاله و تاکید بسیار برروی شارژ فراوان تا آخر سال مسیحی و از دست نرفتن فرصت داشت . .
  من باهاش طرح دوستی ریختم و حتی لایف استایل و وویس هایی که برام میفرستاد و من هم تو دلم میخندیدم بهش .باز هم میگم مطالب اینجا و تجربیات شما نجاتم داد.وگرنه جسارت نمیکنم به این جمع که من زرنگ ترم و …

  القصه از ابتدا این آدرس رو با پنج درصد سود ماینینگ بهم داد .
  که البته در زمانی کوتاه مبلغ اندکی که شارژ کردم به نزدیک دویست دلار رسید و ناگهان قفل شدن و الباقی قضایا که گفتین.
  یه مسئله در مورد نحوه خالی شدن آمدن پیغام safe mode در طول عملیات های استیکیگ یا ماینینگه و درخواست پسوردتون که البته چیزی از کلاهبرداری خود ترون کم نمیکنه و همدست هستند ماملا و مبادا که دوباره نصبش کنید.البته همه ما به نوعی انتظار برگشتن پولمون رو میکشیم .

  نمیدونم اگه بعدش تغییر میدادم پسوردم رو فایده ای داشت یا نه . البته با این اتفاقات میشه نتیجه گرفت ترون لینک(مال من حتی پرو هم نبود) کلاهبرداره و در واقع در این راه افتاده متاسفانه.

  دلیل دیگر انحراف ساختار خود ترون که در چینه و دور از دسترس نظارت ولو اندک که. در آمریکا اجازه کلاهبرداری رو نمیده(اونطورهام که فکر میکنیم دنیای کریپتو بیصاحاب نیست مثل ترینر ها و کریپتو کارها و قبلا دنیای هرمی گلد کوئست که یقه شونو بد گرفتن) .
  در داخل تلگرام کافیه نام ترون رو بزنید تا سیلی از کلاهبرداران و هکرها بسمتتون سرازیر بشن . و خود کانال رسمی این برنامه هم که پیشنهاد شارژ هم اندازه مبلغ رو میده کلاهبردار اصلیه .
  تو این جریان من هم اذیت شدم .خصوصا بخاطر از دست دادن یه دوست مجازی مهربان که هرروز کلی مطلب ازش یاد میگرفتم و کلا خیلی چیزها در خلال این چند وقت.یاد گرفتم البته با ضرری کمتر از دیگران و دلیلش هم اینجا بود. باز هم ازتون ممنونم و از این سایت که اصلیترین کمک رو تجارب و تعهدتون در اطلاع رسانی در حق من کرد. موفق و پیروز باشید .

  • زینب اصغری

   سلام و تشکر از شما به دلیل توضیحات دقیق و مفیدتون از این پروژه کلاهبرداری

 15. مجید

  سلام. منم با همین روش سرم کلاه رفت. نزدیک به 750 تتر به عنوان سرمایه داشتم. از طریق یک خانم مالزیایی وارد آن شدم. دائما خانم پیگیر میشد که چرا بیشتر واریز نمیکنی. اما کمی دیر جنبیدم و قبل از اینکه 2000 تتر (سرمایه و سود) رو برداشت کنم، حسابم صفر شد و گفتن باید 750 تتر وارد کنی تا کیف پولت به حالت طبیعی برگرده. از همون دختر مالزیایی هم خواستم که به من پول قرض بدهد، به هیچ وجه این کار را نکرد و هر بار بهانه های مختلف می آورد. حتی پیشنهاد دادم که اگر 750 تتر به من قرض دهد، به محض باز شدن کیف پول، 1000 تتر به او می دهم. این کیف پول کلاهبرداری هست. اما اگر کسی خواست می تونم بهش یاد بدم اگه همچین کسی اومد تو تلگرام و پیام داد، چجوری سود خوبی کنید از این نرم افزار.

   • Rahman

    منم دقیقا از همین سایت امروز سرم کلاه رفت و ۱۸۰ دلارم پرید

  • بهزاد

   ب من هم امروز پیام داد .منم کارای ک گفت کردم..میشه بگید چکار کنم دیگ جواب ندم ..حذفش کنم..یا اگ بشه سودو بردارم .بعد جیم شم

 16. بابک

  تا میتونین اطلاع رسانی کنید تا بیشتر درگیر نشن این یک برنامه منسجم هست و به نظر میاد از ایران اداره میشه و چون سود به طور منظم سر وقت واریز میشه و رقمش هم بالاست وسوسه میشی بری قرض کنی بریزی حسابت و با یه بازی ماهرانه دوستی عاطفی برنامه ریزی شده کاملا درگیر میشی من تو پنج روز ۶۰۰ تتر سود کردم و اگر میموندم بیشترم میشد چون بهش گفتم میخوام ۲۰۰۰۰ بریزم بزودی و مدام پیگیر بود که کی واریز میکنی ترسیدم و بیرون کشیدم

  • علی ق الف

   اینکه گفتین از داخل ایران ..جالبه اما نباید این رو متوجه دولتی ها کرد .مثل اغلب اتفاقا.چون به محض نصب ترون لینک و..از پلیس فتا برام پیغام اومد.

 17. آرتمیس

  واقعا نمیدونم چی بگم پول ما رو هم خوردن ۲۵۰۰ دلار
  الان برادرم تو مرز خودکشیه با ۳ تا بچه

 18. بابک حضوری

  چند روز پیش یه دختر در تلگرام با من تماس گرفت و طرح دوستی ریخت من هم ترون لینک را نصب کردم و ۱۲۰۰ تتر واریز کردم و امروز با ۱۷۰۸ ازش بیرون اومدم چون فهمیدم دختره فیلم بازی میکنه تا تتر بیشتری بریزم باز خدارو شکر زود متوجه شدم از شاه دزد دردی کردم ۵۰۰ تتر دوستان وارد این بازی نشن چون سودش وسوسه انگیزه

  • هومن

   سلام‌ منم چند وقت پیش یه دختر چینی از تلگرام بم پیام داد و طرح دوستی ریخت و گفت که تو آیت برنامه سرمایه گذاری کنم و من زیاد اعتماد نکردم فعلا فقط ۴۰ تتر خرید کردم به نظرت چکار کنم چطور بیام بیرون و سرمایه رو هم بردارم بیام بیرون
   میشه راهنمایی ام کنی لطفا

  • علی ق الف

   سلام
   من از همون ایتدا درصدد بیرون کشیدن درصدی مبلغم برای تست بودم و این دختر حتی میخواست یادم بده که نمیدونم قصدش چی بود(شاید با پیشنهاد شارژ بیشتر تتر) البته مبلغم زیاد نبود و اصرارم برای برداشت منجر به بلاک کردنش زیر دویست تتر شد . شما چطور تونستین.با ایجاد انرژی یا پهنای باند یا …

  • علی

   به شما چه سایت یا روشی رو برای سود پیشنهاد کرد؟

 19. مجتبی

  منم گول خوردم کل سرمایم رفت .کسی هست کمکم کنه؟

 20. مرتضی

  دوستان این مورد از اول اینترنت بوده چه ربطی به درون لینک پرو داره؟
  من یادمه بارها ایمیل میدادند که ما شاهزاده گرفتاری هستیم در جزیره فلان و میلیاردها دلار پول داریم و بهت نصفشو میدم اگه منو از دست خانوادم نجات بدی بیاری ایران یا هزاران مدل دیگه که روش های کلاهبرداری هست اتفاقا به سواد و زود باوری ما ربط داره .
  مثلاً توی دیوار خودمون آنقدر کلاهبرداری اینجوری هست که نگو و نمی‌تونیم بگیم خود دیوار کلاهبرداری که!
  هر کسی اومد گفت برو اونجا ثبت نام کن من بهت یاد میدم سود کنی بدون داره چرند میگه یا میخواد کلاهتو برداره یا میخواد خودش از قبال تو سود کنه.
  ضمنن با اسم دیگران هم بسیار کلاهبرداری میشه یعنی چی یکی میاد میگه من پشتیبان فلان جام یه جای معروف و معتبر میگه از لینک من برو تا هم بهت بونس بدیم هم تخفیف بعد با لینک اون میری خب طبیعی که داره همت می‌کنه حتما توی چنین مواردی به لینک دقت کنید چون معمولا چند حرف رو کم و بیش کردند و شما دقت نمیکنی و میری داخلشو بوم تموم میشه
  تمام محتوا و نظرات رو خوندیم و توی وب همگشتم چیزی جز ساده لوحی ندیدم وگرنه خود درون چه شبکه یا آپ درون لینک پرو معتبر و قابل اعتمادند من سالهاست که کاربر همین شبکه و نرم افزار های مرتبط با اون هستم.

  • علی

   سلام
   خوب این فرد خودش رو دعوت کننده معرفی میکنه و از سود شما درصدی برای اون میره . حتی پیشنهاد معرفی از جانب شما برای دوستانتون.هرمی یا پنزی نیست و این اعتماد میاره

 21. حجت

  تا زمانی که ادرس کیف پولتون و به کسی ندین کسی نمیتونه خاایش کنه دختر چینی که اینکار و میکرد اول ادرس کیف پولتون و میگیره که ۳ دلار و بریز اون ادرس و که گرفت دیگه کیف پول در اختیار شما نیست راحت کل موجودی شما رو برداشت میکنه این رو حتما یادتون باشه که اددس واریز خود توکن و بدین نه کیف پول مچکرم

 22. حسین

  متاسفانه من هم ۴۰۰ دلار از دست دادم با سناربوی مشابه دختر ژاپنی و سفر به ایران و قرص دادن ۳ دلار و ۲۳ ترون. امروز کیف پولم خالی شد اگر کسی تونسته کاری کنه اطلاع بده

 23. میثم

  زمان خروج از این کیف پول خیلی مهمه .
  در این که کلاه برداری هست شکی نیست .
  من دختر چینی رو امیدوار به واریز پول در 3 ماه آینده نگه داشتم.
  ولی سر 2 ماه پولم رو بدون مشکل با سودش برداشت کردم .

 24. حسن صفری

  سلام ، من چند ساله دارم با ترون لینک کار می کنم نه فقط ترون لینک ، بلکه کلور که کیف پولهای رسمی شبکه ترون هستند … حالا من از شما سوال دارم
  در شبکه ای که دومین بلاکچین معتبر جهان را دارد چطور میتوان آنرا هک کرد؟
  من کسانی را سراغ دارم با همین خانمهای چینی ارتباط برقرار کردند و در پروژه های پانزی (دقت کنید … پروژه های پانزی) در تله ی و طمع سود های روزانه زیاد گرفتار شدند و مال خود را باختند
  حتی در تراست ولت هم این اتفاق افتاده
  اما چرا ترون؟
  چون شبکه ترون بسار پرسرعت و ارزان است ایرانیان استقبال زیادی از آن کرده اند و گول پروژه های پانزی را می خورند و در دام کلاهبرداران گرفتار می شوند
  حال من از شما میخواهم هر کس که اموالش به سرقت رفته … هش تراکنش را در همین سایت بگذاره تا ببینیم چه اتفاقی افتاده؟
  دروغ یا واقعیت شما آشکار خواد شد
  حرف می زنید با مدرک حرف بزنید نه اینکه 4 تا دلقک بی سواد جمه بشید یه جا چرندیات خودتون رو بلغور کنید واسه هم
  منتظر ریپلای شما هستم

  • زینب اصغری

   سلام ، این هک کیف پول ترون لینک فقط برا ایرانیا اتفاق نیفتاده و اگر شما کامنتای این سایت و سایتای دیگه از جمله سایتای بین المللی رو بخونین نیازی به توضیح من نخواهید داشت و قشنگ متوجه موضوع خواهید شد.

  • تیم نویسندگان

   سلام . وقتتون بخیر.
   در خصوص کیف پول ترون لینک، میتونید برید در لینک زیر، و نظرات دلقک های بی سواد خارجی رو نیز مطالعه کنید.
   https://www.trustpilot.com/review/www.tronlink.org
   https://www.scamadviser.com/check-website/tronlink.org

   با توجه به سوادتون، قطعا میدونید که شبکه ترون و کیف پول ترون لینک فرق میکنن. قرار نیست چون داخل اسم جفتشون کلمه ترون هست، توسعه دهنده های یکسانی داشته باشن.

  • جلال

   سلام وقت بخیر،دیروز ظهر ۷۶۲ تتر منو برداشتن دقیقا همون سیستم که سود میداد منم اون دختر رو امیدوار نگه داشتم بودم و مدام اصرار می‌کرد که تا ۳۰۰۰ تتر افزایش بدهم وقتی ازم ناامید شد در کمال ناباروری کیف پول منو خالی کردن.اینم آدرس هش
   af7587b672c76f82208fe297513664f987a6aec55940aae8e5df205c16aa2ca3

  • محمد

   سلام خوبین دقیقا این اتفاق برای من افتاده وکیف پولم وخالی کردن اما وجوه در قسمت استخر استخراج تعهد شده واگر بخوام گزینه تایید انتقال رو بزنم کل وجوه صفر میشه آیا راهی هست بشه این وجوه رو برداشت کنم.

  • فاضل حسینخانی

   سلام آقای صفری به راهنمایی احتیاج دارم من موجودی در pledge balance مشاهده می‌شود ولی هنگام بالانس خطا میده ممنون راهنمایی کنید

  • احمد

   سلام ، من روز اول ب پشتیبانی پیام دادم اونم کفت ادرس ولتت رو بده، منم آدرس ولت رو دادم، بعدم چندتا راهکار داد، امشب اومدم از نوبیتکس ۱۳.۷۷ تتر بریزم ب کیف پول ترون لینکم، تایید رو که زدم تا قبل از اینکه پول ب حسابم بیاد اول ی بار خالی شد، تا بفهمم چی شد اون ۱۲.۷۷ اومد ب حسابم ، بعد بلافاصله اونم صفر شد، خواهش می‌کنم اگر کسی راه حلی داره به من راهنمایی کنه،
   اینم ادرس هش:
   6487d7a6bf896e67e30d4d457339ccea23f7db511083f1feb43a90fe0b0b5796

  • بهزاد

   ب من امروز پیام دادن..و ادرس کیف پول گرفتن..چکار کنم میتونید راهنمای کنید

 25. من

  دقیقا برای منم ی دختره ژاپنی ۳ دلار ریخته فردا هم میخاد بهم سود آموزش بده میشه بگین چطور پول رو برداشت کنم بدون اینکه اون شک کنه و واریزی هم نداشته باشم

 26. بابک

  متاسفانه من هم قربانی این سناریو شدم و ۱۰۰۰ تتر ازدست دادم، آیا مرجعی برای پیگیری و شکایت در یک نهاد بین المللی وجود داره؟ کسی در این خصوص تحقیق نکرده؟

 27. بهرام

  سلام بامن هم ازطریقتلگرام خانمی که میگفت اهل ژاپن هست آشناشد وپیشنهاداین سرمایه گذاریو دادمقار ۳تتر و۲۳ترون کیفم راشارژ کرد وروزانه سوددریافت میکردمدرکیف جداگانه حساب باز کردم بامقدارپول بیشتر وروزانه سودش رادریافت میکردم بعداز دیدن سایت شما اقدام به جابجاییوبرداشت کردمخوشبختانه تمام پول وسودهای دریافتی را بدون مشکل برداشت کردم پسرم ویکی ازدوستانم اونهاهم برداشتشون بدون مشکل بود حالا شانس یاربوده یاهرچی
  منداخل یک سایت بین المللی ومعتبرهم درمورد مشکل داشتن این جریان خوانده بودم

  • زینب اصغری

   سلام ، بله متاسفانه فقط ما ایرانیا نیستیم.
   وقتی دیدیم مشکل هک کیف پول ترون لینک فقط برا ایرانیا نیستش و سایتای بین المللی هم به این مشکل اعتراض کردن مطمئن تر این موضوع رو منتشر کردیم.

  • من

   میشه بفرمایید منم چطور پول واریزی دختر ژاپنی رو برداشت کنم تا سرم کلاه نرفته

 28. علی

  سلام دوستان
  برای من هم دقیقا این مشکل پیش آمد یک خانم که ادعا میکرد کره ای است ظاهرا من را با شخص دیگری اشتباه گرفته بود و لینک app. Kuangf. Vip رو فرستاد تا از طریق کیف پول ترون لینک درآمد ثابت روزانه 5 درصد داشته باشم خلاصه شک کردم بعد از خوندن مطالب دوستان فورا حساب رو بستم 2 روز بیشتر پول داخل حسابم نبود 320 تتر داشتم
  این مطالب رو نوشتم تا کسی دیگه قربانی نشه یا مثل من قبل از خالی شدن حسابش متوجه بشه

 29. پویا

  بیشتر کاربران از طریق لینک های دیفای مورد کلاهبرداری قرار میگیرند.همانند app.trontrx7.org که به تترهای موجود در کیف پول دسترسی پیدا میکند و در ابتدا برای فریب روزانه حدود ۵درصد سود تارهای شما را معادل ترون واریز می‌کنه و میتوانید تبدیل به تتر و برداشت کنید.اما بعد از چند روز تمام سرمایه شما رو بالا میکشند.

  • زینب اصغری

   تشکر از اطلاع رسانیتون

 30. حسن

  سلام . همچین اتفاقی برای من هم افتاد. یه دختر که ادعا نی کرد سنگاپوری. اولد۲۳ ترون و فردایش ۳ تتر واسم واریز کرد. ولی چون من شک داشتم و قبلا تحقیق کرده بود که کلاهبرداری هیچ واریزی انجام ندادم . بعد از مدتی که ۳ تتر من شد ۴۵ تتر خودش برداشت کرد و حساب خالی کرد. به نظر من این کلاهبرداری از داخل ایران انجام میشه. چون صرافی که معرفی می کنه ایرانی . با تشکر از دوستان

  • زینب اصغری

   با سلام و تشکر از اطلاع رسانیتون

 31. حامد

  سلام خدمت عزیزان دو سه روز پیش هم این کلاهبرداری از من شد و حدود ۴۰ میلیون پولم رومسدود کردن و میگه ۴۰ تومن دیگه واریز کن تا این پولت آزاد بشه از دوستان کسی میتونه کمک کنه تا من این پول رو آزار کنم ؟ان شاالله جبران میکنم

  • محمد

   سلام خوبی این داستان برای منم اتفاق افتاده پولم مسدود شده آیا تونستی کاری بکنی پولتو آزاد وبرداشت کنی؟

 32. امیر

  سلام ، به منم یه دختر چینی پیام داد تو تلگرام و ازم خواست تو ترون لینک ثبت نام کنم و منم این کارو کردم و ثبت‌نام کردم و برای جلب اعتماد من ۳ دلار هم برام واریز کرد و نحوه کسب درآمد رو هم آموزش داد و بعد از چند روز گفت برای کسب درآمد بیشتر کیف پول رو شارژ کنم و من هم بهش گفتم من پول ندارم گفت قرض بگیر ، گفتم کسی نداره ، خودت قرض بده ، بعدش گفت من دخترم به توی پسر قرض بدم، خلاصه تو یه هفته ، ده روز کلافه و دیوانه اش کردم، که آخرش هفت دلار شده بود که یه روز دیدم برداشت کردن، می دونستم کلاهبرداریه چون همش اصرار به شارژ کیف پول داشت.

 33. محمد

  میشه اون مقدار دلار که داخل safepal داریم برای خودمون واریز کنیم ؟

 34. فرزانه

  سلام‌دوستان این‌اافاق برای من‌هم‌افتاده.دختری که ادعا میکنه از مالزی پیام‌داده و میخواد به ایران‌سفر کنه.با من دوست‌شده‌مقلا😂از کارم‌پرسید و خلاصه‌بگم‌پیشنهاد ترون لینک داده…بهم‌گفت‌اکونت بساز و یادت میدم‌و این‌حرفا…خلاصه که فهمیدم‌چرنده و کلاه برداریه

 35. Omid

  من هم ۸۰۰ دلار گذاشتم پولم شد ۱۳۰۰ ولی برداشت نکردم صبح بلند شدم سودم را بردارم کلا خالی کردن اگه کسی توانسته پولش رو پس بگیره یک خبری به من هم بده. پولم وام بوده بدبخت شدم

  • علی

   سلام امید منم همینطور ۱۲۰۰ دلار از من بالا کشیدن .امیدوارم کسی بتونه کمک کنه

 36. نادرشاهی

  سلام منم 1000 تترم رفت هوا 🤯

 37. محمد

  من پولو که گذاشتم چند روز مونده بود به سودهی خود به خود زفت داخل سود دهی الان ۲۰۰ میلیونم رو هواس الان کسی سر در میاره از سوپر لوپه ترون لینک

  • نادرشاهی

   داداش من پولم از حسابم برداشت شده بود رفتم به پشتیبانیش گفتم گفت به خاطر سالگرد 3 سالگی ترون لینک میخواد هر روز 10 درصد سود بده ولی نمیدونم چرا تا دیروز که 5 درصد میداد داخل حسابم بود و الان نیست

 38. علی

  باسلام
  متاسفانه من هم تو تله اینا افتادم و مبلغ ۵۰۰۰ تا ازم دزدیدن
  اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه یا کمکی میتونه بکنه خواهشا بگه

 39. سعید

  سلام سرمنو هم کلاه گذاشتن ۱۸۰۰تتر با پشتیبانی تماس گرفتم میگه ۳۰تتر وارد کنم تا پولم برگرده لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه پیام بده

  • تیم نویسندگان

   به هیچ عنوان مجدد پول واریز نکنید.

 40. امیررضا

  با سلام . دقیقا تمام این اتفاقات هم برای من افتاد . یک دختر که ادعا میکرد سنگاپوری هست به صورت اتفاقی در تلگرام من رو با فرد دیگری اشتباه گرفته بود . و من هم مقدار زیادی دلار وارد برنامه کردم تقریبا پس انداز شش ماهم بود . اما وقتی که محتویات این سایت رو مطالعه کردم فهمیدم که کلاه برداریه و خوشبختانه با هفتاد درصد سود از این برنامه خارج شدم 😁😁😁

 41. m.gh

  چند روز پیش تو تلگرام کاربری ناشناس با پروفایلی که عکس دختر چشم بادومی که بیشتر به دخترای کره جنوبی شباهت داشت و مدعی بود اصالت چینی داره و ساکن کوالالامپور هست و البته توریستم هست به من پی ام داد و وانمود می کرد به شخصی به نام جان پی ام داده، وقتی من گفتم جان نیستم و اشتباه پیام داده شروع کرد از من سوال کردن اهل کدوم کشوری؟ اماکن گردشگری کشورتون کجاست؟عذاهای اصلی کشورتون؟…و بعد از این که وانمود کرد علاقه داره با من وارد رابطه عاطفی بشه… به من پیشنهاد ساخت آکانت تو ترون لینک پرو رو داد با این وعده که اگه من صد تتر در این صرافی در کیف پولم واریز کنم روز بعد سه تتر سود به من میدن، من تو نوبیتکس و ترون لینک پرو آکانت ساختم ولی هیچ پولی به هیچ جا واریز نکردم، وانمود کردم پول ندارم تا اطلاعات کافی درباره ترون لینک پرو رو به دست بیارم اونم همش پیشنهاد می داد که از رفیقای نزدیکت، خانواده… قرض بگیر جالب اینجاست که لینک سایت صرافی نوبیتکس و حتی لینک کانال تلگرامی ایرانی که ارز خرید و فروش می کنه رو هم اون برای من ارسال کرد که البته همه اینا از اصرار به ساخت آکانت،اصرار به تهیه پول،وعده سود غیر عادی گرفته تا داشتن اطلاعات کافی راجع به سایت نوبیتکس و کانال تلگرامی ایرانی باعث شد که من بهش شک کنم.

  • زینب اصغری

   با سلام و تشکر از اطلاع رسانیتون.

  • sasan

   سلام وقت بخیر، دقیقا همین اتفاق برای من هم افتاده ولی با جزئیات یخورده متفاوت تر و حدوده ۳۰۰TRx به کل نابود شد
   به امید اینکه یه اتفاقی بیفته جوانان ما مشکل مالی نداشته باشن که بخوان برای بدست آوردن سرمایه ناآگاهانه کار بکنن و اون چیزی هم که خودشان دارند را از دست بدهند، به امید روزای بهتر و روشن 🌹🌹🙏🏻

   • محمود

    سلام و عرض ادب
    میشه بیشتر توضیح بدید تا ببینم چه اتفاقی افتاده؟

  • حامد

   سلام خدمت عزیزان دو سه روز پیش هم این کلاهبرداری از من شد و حدود ۴۰ میلیون پولم رومسدود کردن و میگه ۴۰ تومن دیگه واریز کن تا این پولت آزاد بشه از دوستان کسی میتونه کمک کنه تا من این پول رو آزار کنم ؟ان شاالله جبران میکنم

   • زینب اصغری

    سلام وقت بخیر
    خواهشا دیگه هیچ مبلغی رو واریز نکنید برا آزادسازی پولتون

  • سعید

   تقریبا همشون با این تکنیک وارد میشن به من یه خانوم با نام یوکو پیام داد هزینه ثبت نام و3 دلار هم خودش به حسابم واریز کرد ولی قبل از اینکه خودش برداره من برداشت کردم

 42. A

  سلام به من الان 3 دلار واریز کرده و من چطوری برداشت کنم

  • محمود

   نمیتونید برداشت کنید

 43. ABB

  الان داره به من هم پیام میده، میگه که از کره جنوبی ام.
  مرسی از دوستان که تجربشون را میگن تا کلاه سر بقیه نره.
  هوای هم را داشته باشیم، به امید روزهای بهتر.

  • زینب اصغری

   سلام ، ما هم ممنونیم از اطلاع رسانیتون

  • حامد

   سلام خدمت عزیزان دو سه روز پیش هم این کلاهبرداری از من شد و حدود ۴۰ میلیون پولم رومسدود کردن و میگه ۴۰ تومن دیگه واریز کن تا این پولت آزاد بشه از دوستان کسی میتونه کمک کنه تا من این پول رو آزار کنم ؟ان شاالله جبران میکنم

 44. اسد

  سلام الان داره به من پیام میده واسه جلب رضایتم ۳ دلار واریز کرده واسه امروز ۱۵۰ هزارتومن کاسب شدم خدایاشکر😂

 45. وحید

  اگر کسی از دوستان تونسته پولشو برگردونه لطفا بگه.

  • جمال زاده

   سلام من حدود 13 تومن گذاشتم با یه حقه خاص برگردوندم شد 35 تومن خخخخ باید بلد باشی با این کلاه بردارا چجوری بحرفی

   • رضا

    منم نزدیک به ۳۰میلیون تومان رفته اگر کسی کمک کنه بهاش نصف بهش میدم

    • حامد

     سلام خدمت عزیزان دو سه روز پیش هم این کلاهبرداری از من شد و حدود ۴۰ میلیون پولم رومسدود کردن و میگه ۴۰ تومن دیگه واریز کن تا این پولت آزاد بشه از دوستان کسی میتونه کمک کنه تا من این پول رو آزار کنم ؟ان شاالله جبران میکنم

 46. وحید

  با سلام خدمت دوستان من نمیدانم چرا با اینکه همه میدانند کلاهبردایه بازهم این گروه دارد فعالیت میکند ۱۲۰۰ ترون من هم از بین رفت چرا هیچکس نیست به این سایت ها اجازه ی فعالیت ندهد من هم از طریق تلگرام ویک دختر چینی گول خوردم خواهشن نزارید کسی دیگر سرمایه اش از بین برود

 47. محمدحسین

  این سایت را هم به سایتهای پانزی اضافه کنید
  joom-za dot com
  + شماره موبایلش هم ۴۴۷۳۱۱۸۹۰۷۲۲+

 48. رضا

  سلام دوستان ترون لینک کاملا کلاهبرداریه
  هفته پیش ۱۷۰۰ تا ترون منم غیب شد
  با پشتیبان تماس گرفتم گفت ۱۷۰۰ تا دیگه باید واریز کنی تا ترون قابلیت برگرده ولی من واریز نکردم

  • محمود

   ترون لینک اصلا پشتیبان نداره خخخ همه اونها کلاهبردارن

 49. عباس

  با عرض سلام از این دوستانی که ازشون کلاهبرداری شده یک سوال داشتم آیا از کلمات بازیابی کیف پولشون اسکرین شات فرستادن برای این افرادی که بهشون آموزش میدادن یا خیر چون تمامی کیف پولها بدون کلمات قابل بازیابی توسط اشخاص دیگه نیست

  • بابک

   خیر نفرستادیم

 50. احمد

  سلام منه بدبخت پول واریز کردم.دختری به نام اولین با من تو تلگرام چت کرد و گفت تو این برنامه سرمایه گذاری کنم ا لش قبول نکردم دیدم خوب سود میده پول واریز کردم بعد از چند روز دیدم حسابم خالیه به پشتیبانی گفتم گفتن باید نصف پولی که داری رو واریز کن تا پولت از بلاکی در بیاد من انجام ندادم.متاسفانه پولم رفت

  • رامین

   سلام چه اسکرین شات هایی ازت خواست الان داره به من پیام میده

  • احمد

   فکر میکنم این بنده خدا به من هم پیام داده حتی وقتی من قانع نشدم خودش حساب من رو ۵ دلار شارژ کرد تا جلب نظر انجام بشه.

   • محمود

    بلاک کنید، کلاهبردارن همشون

   • محمود

    بلاک کنید، کلاهبردارن همشون، چه چینی چه کره ای و سنگاپور همشون مثل همن اول هم 23 ترا میدن تا اعتمادت رو جلب کنن

 51. درسا

  سلام
  ترون لینک رو بنده خودم بدون معرفی واردش شدم و اینکه یک مبلغی رو داخلش ریختم و الان چند برابر شده خواستم بدونم با این‌وضع که همه چیز فقط دسته خودم بازم احتمال هک‌شدن این کیف‌ پول هست ؟
  و اینکه از دوستان کسی بوده از سود این کیف پول بتونه برداشت بزنه ؟

  • حمید

   کلاهبردار منم رمز هام به کسی دادم ولی برداشت کردن البته من مبلغی نداشتم همون سود کمی که نیومد توش . کلاهبرداری کلا بعد شیش روز هک میکننش

  • حمید

   سلام بله صد در صد هک می‌شود .چون وقتی در قسمت دیسکاور میری و میخواهید استخراج کنید اون سایت باز میکنه و هکر می‌تونه دست رسی داشته باشه.همون یک بار انجام بدید یعنی مجوز دادید.اکر بعد پنچ یا شیش روز واریزی نداشته باشید هکر پول برداشت می‌کنه.سعی کنید مثلاً سه میلیون سود کردید دو میلیون بردارید بقیش اگر هم رفت مهم نباش بران هی هر دفع این کار بکن که دلت به حال پولت نسوز

 52. سعید

  سلام دوستان ؛ این کلاه برداری های داخل سایت انجام شده یا اینکه از طریق خود برنامه ترون لینک انجام دادند،؟

  • حمید

   برای من کلاهبردار نشده هنوز پولی نریختم ولی پنچ در صد سوده از روز داره میاد برای من .من خودم برنامه ترولینک نصب کردم رمز هاشم بهش ندادم .

 53. رامین

  باسلام ممنون از اطلاعات شما من چند روزه با یکی اشنا شدم به سی سی ابی
  (Cc Abby)از مالزی هست بهم اپ ترون لینک پرو معرفی کرده سود ۵ درصد میده روزانه به موجودی منم نصب کردم امروز ولی امدم تحقیق کنم خوبه سایت شما رو دیدم اجب ادم های پیدامیشه تحقیق کردن بهتره

 54. حمید

  راستی من به من شمارشم داده بهم

  • امیر

   سلام حمید جان ، دقیقا همین خانم با همین روش ابتدا سه دلار و 24 ترون به عنوان هدیه به کیف پول من واریز کرد بعد از من خواست از صرافی نوبیتکس ارز تتر بخرم و به کیف پولی خودم واریز کنم.من در طول یک هفته 3800تتر واریز کردم بعد از چند روز کل موجودی کیف پولی به سرقت رفت.البه من اصلا هیچ رمزی در اختیار کسی قرار نداده بودم ولی براحتی کل موجودی کیف پولی من سرقت کردند.لطفا مواظب باشید اگر هم وجوه تون به سرقت رفت تیم پشتیبانی برای برگشت پول تون می گه مجدد واریز کنید تا پول تون به حساب برگردد اما اگر واریز کنید ،اون پول هم از دست داده اید.

 55. حمید

  سلام دوستان این خانم لیندا که اهل هنگ کنگ هست به من پیام داده الان ده روز که از رابطه با دوستی منو وارد ارز دیجیتال کنه tronlink به من ۳تتر و۲۴ ترون داد که ثبت نام کنم .الان روزانه پنچ درصد تتر میاد سود
  این همون لیندا وAilisi به نظرم .ولی من پولی نریختم .این چه شکلی میشه گیر انداخت کسی می‌تونه بگه

 56. امید

  سلام یه دختر مالزیایی میخواد بهم آموزش ترون لینک بده منم میدونم قصدش کلاهبرداریه بهم پیشنهاد داده چند دلار به عنوان شروع میده. خواستم بدونم میتونم بهش رکب بزنم اون چند دلارشو بکشم بیرون تا بدونه با کی طرفه؟

  • امیر

   امید جان بهتر هست که کلا قطع ارتباط کنید بدلیل اینکه این خانم به ظاهر مالزیایی یک نفر نیست بلکه یک تیم بسیار قوی و اموزش دیده در جهت کلاه برداری هستن که بعد از کانکت شدن با شما می توانند به طرق مختلف به همه حساب های و اطلاعات خصوصی تان دسترسی پیدا کنند و برایتان مشکل ساز شوند.و ان سه دلاری که برای شروع به حساب کیف تان واریز می کنند شما نمی توانید بردارید ، برای برداشت نیاز به واریز TRXدارید ، شما بایست 250 هزار تومان معادل 50 تی آر ایکس ارز بخرید و به کیف پول تان واریز کنید که در همان لحظه تمام اطلاعات شما درگیر این پروژه می شود.در واقع شما فقط میتوانید واریز داشته باشید ،تا زمانی که هر روز واریز داشته باشید ظاهرا سایت نشان می دهد که موجودی تان در حساب هست. ولی چند روز که گذشت و شما دیگر واریزی نداشتید حساب تون خالی می شود.

  • حمید

   سلام ده روز است که ی دختر هنگ کنگ به منم پیشنهاد ارز دیجیتال میده اسمش هم هست لیندا تینگ تینگ توی تلگرام اول پیام داد

  • حمید

   داداش چند روزه یه دختر از مالزی چند روز چت کردن امروز سر حرف باز کرد که ترون پرو نصب کن ۵ درصد سود روزانه میده اموزشم میدم نصب کردم ولی قیل هر عملی اومدم تحقیق که اینجا فهمیدم جریانو فکر کنم همون دختره باشه ۹۰ درصد

 57. امیر

  متاسفانه منهم در این سایت 3800USDT ,واریز کردم که تمام وجوه را خالی کردند پشتیبانی گفت باید مجدد به اندازه 30 درصد سپرده واریز کنید تا وجوه آزاد گردد پس از پرس و جو فهمیدم این سایت کلاه برداریه و هیچ کاری نمی توانید انجام دهید من پلیس فتا هم رفتم که بی فایده بود.

 58. امیر

  عرض سلام دارم خدمت مدیر محترم سایت. اوایل تیر ماه 1402ظاهرا خانمی به اسم لینا از سنگاپور توسط تلگرام به بنده آشنایی داد و از مزایای سود 5 درصد استخر ماینینگ ترون لینک بسیار تعریف و تمجید کرد ، و ترغیب به سپرده گذاری این سایت نمود بنده هم با اعتماد به این سایت حدود 3800 USDT یا همان ارز دیجیتال تتر سپرده گذاری کردم ، متاسفانه بعد از چند روز کل وجوه بنده را از حساب بنده خارج کردند ، و بعد از ارتباط با خدمات مشتری اعلام کردند باید 30 درصد وجوه را مجدد به حساب واریز کنم تا وجوه آزاد شود. متاسفانه این سایت هیچ امنیتی ندارد و به راحتی کل موجودی بنده را به سرقت بردند.خواهشمندم اطلاع رسانی کنید افراد دیگر دچار زیان نشوند.

  • زینب اصغری

   با عرض سلام
   متاسفیم به خاطر از دست دادن مبلغی که در این سایت قرار دادین.
   بله ما و تیممون به محض دریافت اولین اطلاع از کلاهبرداری بودن یک سایت در اسرع وقت آن را در سایت منتشر می کنیم تا اطلاع رسانی شده و از کلاهبرداری های آتی جلوگیری بشه.

  • حمید

   سلام داداش میتونی عکس این دختر چینی بفرستی من ببینم همون آدمی که به منم پیام داده است.

 59. حمیدرضا

  با پشتیبانی ترون لینک چطوری تماس بگیرم
  خیلی فکرم درگیره

 60. حمیدرضا

  امروز کل usdt من از کیف پول ترولینکم برداشت شد

  • امیر

   متاسفانه منهم در این سایت 3800USDT ,واریز کردم که تمام وجوه را خالی کردند پشتیبانی گفت باید مجدد به اندازه 30 درصد سپرده واریز کنید تا وجوه آزاد گردد پس از پرس و جو فهمیدم این سایت کلاه برداریه و هیچ کاری نمی توانید انجام دهید من پلیس فتا هم رفتم که بی فایده بود.

 61. Shayan

  سلام. منم هم مقداری سرمایه ترون در سایتی به نامTRONLINK از دست دادم که هرمی و سود روزانه 10 درصد تا 36 درصد پرداخت می‌کرد. خواهش میکنم اگر براتون مقدوره این سایت پانزی که متاسفانه این روزا خیلی از کانال‌های ایرانی تبلیغش میکنند و به عنوان اسکم و کلاهبرداری معرفی کنید که هموطنانم که با این شرایط سخت کسب درآمد می‌کنند سرمایشون از دست نره. سپاس از همتون.

 62. حسین دایی

  سلام
  این Ailisi ک میگی ی دختر با قیافه اسیای شرقی چش بادومی نبود احیانا ؟

  • امید

   بله بله برای من یک دختر چینی هست که پیام داده ولی من پول نریختم و به حرفش گوش نکردم

 63. امید

  سلام
  ۳ روز پیش کل usdt های من خالی شد
  پشتیبانش میگه معادلش واریز کن تا پولت از حالت بلاک خارج بشه
  این کلاهبرداریه یا قانونش هست

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقت بخیر. کلاهبرداریه.

  • سعید

   سلام شما هم داخل کیف پول ترون لینک پرو واریزی انجام داده بودید ؟

 64. یاسین

  سلام دوستان یک نفر ده روز پیش پیام داد ک سود روزی ۵ درصد داره ترون لینک و من نزدیک ۲۰۰۰ تنر ریختم متاسفانه پولم رو برداشت کردن. و دلیلی براش نمیگن کسی می تونه من و کمک کنه ممنون میشم

  • امیر

   سلام متاسفانه منهم فریب این سایت را خوردم و 3800USDT از دست دادم خانمی به اسم لینا از سنگاپور تلگرام آشنایی داد و از سود 5 درصد و امنیت بسیار بالای این سایت تعریف کرد ولی بعد از چند روز واریزی کل مبلغ بنده را از حساب خالی کردند ، پشتیبانی میگه باید سی درصد کا وجوه مجدد واریز کن تا پول به حسابت برگردد. ولی کلاه برداریه.

 65. محمد ملک

  سلام دوستان دست همتون درد نکنه روی ماهتون رو میبوسم . یک ماهه دارم با اندک سود میسازم اومدم کامنتها خوندم متوجه شدم ۵ میلیون امروز ریختم سریع کشیدم بیرون. منم یه نفر به اسم Ailisi 1 بهم پیام داد . بازم دمتون گرم

 66. محمد

  سلام به منم پی ام داده تو ولتم پول ریختم چیکار میکنه

 67. Hami

  سلام دوستان من از طریق لینکی که دادند درکیف پول klever ثبت نام کردم وپول واریز کردم ولی ظاهراً اون لینک کلید کیف پول من بوده مبلغ من را بلوکه وغیرقابل برداشت کردند و پشتیبانی اون در واتساپ میگه به علت پولشویی مسدود شده شما باید ۳۰درصد مبلغ را دوباره واریز کنی و اتوماتیک حساب باز میشه .ولی حقه وکلک هست لطفا دوری کنید از این لینکها .آدم را به طمع میندازند

 68. محسن

  سلام من هم رکب خوردم…کیف پول مو خالی کردن…کسی تونسته کاری کنه پولش برگرده…به من میگه باید همون مبلغ که از خسابت خارج شده مجدد واریز کنی تا پولت برگرده ….راهکار چیه ؟

 69. محسن

  سلام من هم رکب خوردم…کیف پول مو خالی کردن…کسی تونسته کاری کنه پولش برگرده…به من میگه باید همون مبلغ که از خسابت خارج شده مجدد واریز کنی تا پولت برگرده ….

 70. زینب

  دقیقا به من هم این پیشنهاد شد با همین روش
  خانومی ۲ماهی از سنگاپور بهم پیام میده و همیجور میحرفیم و لابلای صحبتا ازسود زیاد ترون میگه امروزم بهم پیشنهاد نصب کنم و اسکرین شات بفرشتم، منم انجام دادم و از همه مراحلش براش عکس گرفتم، بعدش گفت برا خرید تتر از بیت۲۴ اقدام کن از اونم برام عکس بگیر، من این برنامه رو نصب کردم دیدم فارسیه شک کردم ک چطور میخاد از رو برنامه فارسی بهم کمک کنه، انقد سایتارو خوندم تحقیق کردم تا ب این کامنتا رسیدم

  • امین

   سلام. ببخشید اگه اسکرین هارو نگیره ازمون بازم خطرناکه و قابل هک شدنه و بازم ممکنه پولمون رو بخوره؟؟

   • زینب اصغری

    سلام ، من دقیقا نمیدونم اینایی که مورد کلاهبرداری قرار گرفتن و کیف پولاشون هک شده دقیقا در چه سایتی ثبت نام و سرمایه گذاری کردن. این سایتا همشون تحت عنوان استخراج ترون فعالیت دارند. ولی بهتره در کل در این سایت های پانزی که تحت عناوین شرکت های معتبر سرمایه گذاری ارز دیجیتال فعالیت می کنن ثبت نام نکنید.
    چون اگه نظرات رو بخونین می بینین همشون به نوعی کیف پولاشون توسط سایت خالی شده و برای دسترسی به حسابشون ازشون خواسته شده دوباره مبلغی رو واریز کنن!
    و 100 البته اگر دوباره واریز کنن پولشون دوباره می پره.

 71. مصطفی

  سلام من ترون لینک داشتم تمامش خالی شد پشتیبانی میگه تو پولشویی کردی ۱۹۶۰ تا بریز تا پولت ازاد بشه ۷۰۰۰ دلار بوده …دیوونه شدم‌

 72. سردار

  سلام. من ۵میلون usdtواریز کردم
  دو روز سود گرفتم
  بعد تحقیقات شروع کردم از tronlink pro
  دیدم کلاهبرداری هستش
  ۵۰ترون واریز کردم
  کلا موجودی به کیف پول تراست والت خودم انتقال دادم
  مرسی از راهنماییتون
  دوستان قبل از واریز پول تحقیقات خودتون انجام بدین تا ضرر نکنین

  • هادی

   ای کاش منم همین کار رو کرده بودم

 73. هادی

  سلام منم درگیر این کلاهبرداری شدم
  لطفا هر کی رو میشناسید این لینک رو دنبال کرده بهشون بگید
  دوستان بیایین با هم همفکری کنیم

 74. بابک

  لطفا خواهشن تحت هیچ شرایطی اطمینان نکنید پولتون صفر میشه لطفا دیدگاه دیگران رو بخونید اصلا اطمینان نکنید اصلا سودی در کار نیست شما در نهایت ضرر میکنید کلا طرحهای پانزی ضرر رسان هستن هیچ جور نمیتونید پیگیری کنید فقط هیچ رمز ارزی داخل این کیف توسط لینک کار نکنید

 75. تیموری

  از تمام ایرانی هایی که این برنامه را نصب میکنن خواهش میکنم مواظب کلاهبرداری از طریق این برنامه باشند.اگر هم کیفتون خالی شد به هیچ وجه تاکید میکنم بهیچ وجه مبلغ جدیدی تحت عنوان آزادسازی مبلغ بلوکه شده واریز نکنید . کیف پول ایرادی نداره مشکل اون لینکی هست که به شما معرفی میکنند . کد هیچ شخصی یا لینک هیچ کس را داخل کیف وارد نکنید . اکثرا از طریق تلگرام و واتس اپ آشنا میشوند. همه شون زن هستند و از آسیای جنوب شر

  • پیام

   سلام. برای من هم لینک فرستاده یه زن چینی. میشه قسمتی از آدرس اون لینک رو بگی ببینم خودشه؟

 76. تیموری

  از تمام ایرانی هایی که این برنامه را نصب میکنن خواهش میکنم مواظب کلاهبرداری از طریق این برنامه باشند.اگر هم کیفتون خالی شد به هیچ وجه تاکید میکنم بهیچ وجه مبلغ جدیدی تحت عنوان آزادسازی مبلغ بلوکه شده واریز نکنید . کیف پول ایرادی نداره مشکل اون لینکی هست که به شما معرفی میکنند . کد هیچ شخصی یا لینک هیچ کس را داخل کیف وارد نکنید . اکثرا از طریق تلگرام و واتس اپ آشنا میشوند. همه شون زن هستند و از آسیای جنوب شر

 77. مرتصی

  سلام
  کیف‌پول رو برداشت کردند بردند بلوکه کردند وجالبه که اون سودtrxرو روزانه میریزن ولی شما نمیتونی به کیفدپولت ببری..اگر شکایت کنیم نتیجه ای میده؟ پشتیبان میگه تا ۳۱ستامپر هست ولی بعیده بعد اتمام کار استخر پول برگرده به کیف

  • مریم

   من پول ریختن و روزانه هم داره سود میده و میاد کیف پولم امتحانی برداشت هم کردم از سودم بیشتر یعنی اصل پول رو هم مقداریش رو برداشتم و شد . ولی کارمزد برمیداره از ترون و اگر brandwidth کم باشه برای جبران اون خیلی بیشتر کارمزد برمیداره . حالا این که این کارمزد ثابته یا به مبلغ جابجایی ربط داره نمیدونم

   • بابک

    هنوز موجودی حسابت رو صفر نکرده تا حالت جا بیاد. هرچه زودتر آرزوهات رو برداشت کن قبل از اینکه صفرش کنه.

   • alireza akbarisafa

    فورا اگرمیتونی برداشت کن برای ماصفرشد

 78. مرتصی

  سلام
  کیف‌پول رو برداشت کردند بردند بلوکه کردند وجالبه که اون سودtrxرو روزانه میریزن ولی شما نمیتونی به کیفدپولت ببری..اگر شکایت کنیم نتیجه ای میده؟ پشتیبان میگه تا ۳۱ستامپر هست ولی بعیده بعد اتمام کار استخر پول برگرده به کیف

 79. مریم

  ظاهرا به شما ۵ درصد سود روزانه تتر میده درست ولی وقتی میخواین بفروشین به اندازه دو سوم مبلغی که میفروشین ترون از شما کم میشه و در واقع ۵ درصدی در کار نیست

 80. آرش

  عجب بابا… دقیقا همین حالا سه تا خانوم تو تلگرام یکی میگه کانادا یکی فرانسه و یکی از هم آلمان میگن زندگی میکنن و بعد کلی خوش و بش و عزیزم و چقدر تو خوب و خوشتیپی برام ازین پیشنهادات و لینک ها فرستادن…. خلاصه چرا انقدر ساده و دنبال پول مفت هستید آخه… اینو یکبار تو گوشتون فرو کنید که پنیر مفت فقط تو تله موشه و لاغیر….

 81. مجتبی

  سلام دوستان من هم همین بلا سرم اومد با شخصی در تلگرام آشنا شدم درمورد مار صحبت شد بهم پیشنهاد این کار را داد بعد یک ماه تمام سرمایه من صفرشده.
  چه کاری باید انجام داد

 82. مجتبی

  سلام دوستان من هم همین بلا سرم اومد با شخصی در تلگرام آشنا شدم درمورد مار صحبت شد بهم پیشنهاد این کار را داد بعد یک ماه تمام سرمایه من صفرشده.
  از کجا پیگیری کنیم

 83. محمدرضا هامونی

  سلام من هم در گیر این هک و کلاهبرداری شدم لطفا بگین چطوری ارتباط برقرار کنیم و با هم پیگیری مراجع قضایی انجام دهیم

 84. رضا

  سلام
  اگر من را هم راهنمایی بفرمایید ممنون میشم من هم درگیر این مورد شدم

  • سیدمجتبی میرمحمدی

   واتساپ بهم پیام بده لطفا من هم الان درگیرم ۰۹۱۳۴۵۱۵۷۴۹

 85. رضا

  سلام
  من هم گرفتار این مورد شدم . و کل حساب والت من خالی شد . اگر کسی میتونه با من ارتباط برقرار کنه تابتونه کمی من و راهنمایی کنه ممنون میشم

 86. سیامک

  من در پروژه troncapp ثبت نام کردم چند هفته روزانه سود ۵ درصد برام واریز شد اما امروز متوجه شدم تمام موجودی تتر از کیفم خارج شده از پشتیبان پیگیر شدم عنوان کرد چون سطح انرژی ماین شما پایین اومده موجودی تتر شما بعنوان pledgedbalance پیش ما حفظ میشه تا ۳۰ درصد موجودی خودتون مجددا بصورت تتر واریز کنید به کیف پولتون من انجام ندادم میخواستم نظر شما رو بدونم که این کلاهبرداری هست یا واقعیه من اون مبلغ و واریز کنم موجودی ام برمیگرده؟

  • تیم نویسندگان

   لطفا پول واریز نکنید.
   کلاهبرداری ست.

  • ممد

   سلام
   بالاخره اون پول رو واریز کردی و بخت برگردوند؟ یا دیگ واریز نکردی و قیدشو زدی؟

   • تیم نویسندگان

    سلام. وقت بخیر.
    هر مجموعه ای بهتون گفت که پول واریز کنید که من پول اصلی و قبلی که داده بودید رو برگردونم، داره دروغ میگه. قطعا کلاهبرداره

  • بابک

   واریز نکن. موجودی قبلت هم پریده مطمئن باش

  • هادی

   به هیچ وجه بر نمیگرده

 87. Kia

  سلام ، لطفا ارتباط برقرار کنید تا باهم مراجع قضایی پیگیری کنیم . باتشکر

 88. میثم یگانه

  میتونید با من تماس بگیرید در واتس آپ و مشکل رو بهتون نشون بدم شاید شما که تجربه دارین بتونید کمکم کنید

  • نعمت

   لطفا شمارتون رو بدین تماس بگیریم

   • alireza akbarisafa

    تروخدا کمکم کنید.تمام دارایی من صفر شده.

 89. میثم یگانه

  نه به هیچ عنوان من غیر از اسکرین شاتی که از کیف پول عمومی منتشر کردم هیچ کار دیگه ای نکردم و نمیدونم چطور هک کردن

 90. میثم یگانه

  آیا راهی هست که بشه این پول رو برگردوند؟

  • زینب اصغری

   از طریق مراجع قانونی پیگیری کنین.

 91. زینب امینی

  سلام پروژه سوددهی روزانه ترون در قالب تیم چندنفره بیاتی – علیزاده – اصنا رضایی و زارع کلاهبرداریه. وعده سود بالا و ترغیب به سرمایه‌گذاری بیشتر میدن و اگر افزایش سرمایه ندین حذفتون می‌کنن

  • میثم یگانه

   سلام من از همین طریق کیف پولم هک شد اما من فقط از آدرس کیف پولم اسکرین گرفتم نه از کلید خصوصی.آیا همین اسکرین باعث شده کیف من هک بشه؟

 92. ***

  سلام سپاس از پاسخ شما. کیف پولم ترون لینکه
  واینکه از چه طریق و کجا میتوانم پیگیری کنم؟

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقتتون بخیر.
   از مراجع قانونی داخل ایران پیگیری کنید.
   بهتر هست که پیش از انجام هر کاری با وکیل مشورت کنید.

 93. ***

  سلام لطفا جواب من را بدهید.

 94. ***

  سلام اگر کسی از ما کلاهبرداری کرد و موجوی کیف پولمان را برداشت کرد آیا مرجعی برای شکایت و باز پس گیری پول داریم؟
  و سوال دیگر اینکه دیگر بعد از هک کردن کیف پول دیگر این کیف پول امنیت ندارد؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • زینب اصغری

   با سلام ، بله می توانید کلاهبرداری و هک شدن حسابتان را از طریق مراجع قانونی پیگیری کنید.
   در مورد امنیت کیف پولتان نیز سوال شما کلیه.
   یعنی اگر کیف پولتان از کیف پول های معتبر ارز دیجیتال است ، و شما آدرس خصوصی کیف پول خود را در اختیار فردی قرار داده و او از حساب شما برداشت کرده است ، حتما باید برای خود کیف پول دیگری در همان سایت باز کنید. و مطمئن شوید سایت برای شما آدرس خصوصی دیگری ارسال کرده و این آدرس را به هیچ عنوان در اختیار فرد دیگری قرار ندهید.
   و یا اگر از کیف پول ناشناخته ای استفاده کرده و هک شده اید کیف پول خودتون رو عوض کنید و از کیف پول های معتبر استفاده کنین. زیرا دوباره احتمال هک شدنتون وجود داره.

  • میثم یگانه

   سلام من از همین طریق کیف پولم هک شد اما من فقط از آدرس کیف پولم اسکرین گرفتم نه از کلید خصوصی.آیا همین اسکرین باعث شده کیف من هک بشه؟

   • زینب اصغری

    سلام ، آدرس کیف پول عمومی قابل هک شدن نیست. شما حتما اطلاعات دیگه ای در اختیارشون قرار دادین که تونستن هکتون کنن.

   • Kia

    سلام ، من هم در گیر این هک و کلاهبرداری شدم لطفا ارتباط برقرار کنید تا با هم پیگیری مراجع قضایی انجام دهیم . باتشکر

 95. Yousefi

  سپاسگزار

  • Kia

   سلام ، من هم در گیر این هک و کلاهبرداری شدم لطفا ارتباط برقرار کنید تا با هم پیگیری مراجع قضایی انجام دهیم . باتشکر

   • بابک

    من شکایت کردم میخوای ارتباط برقرار کنیم با هم پیگیر بشیم شاید نتیجه گرفتيم

    • alireza akbarisafa

     به کجا شکایت کردی؟

   • alireza akbarisafa

    من هم میخواهم شکایت کنم

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.