اوربیت نتورک چیست؟-کلاهبرداری Orbit network

اوربیت نتورک چیست؟

شرکت اوربیت نتورک Orbit Network مدتیست در بسیاری از شهر های ایران مخصوصا قزوین به شهرت رسیده و افراد زیادی جذب این مجموعه شده و سرمایه گذاری کرده اند. فعالیت این شرکت کلاهبرداری بوده و عاملان آن و کسانی که از سوی این شرکت در داخل کشور فعالیت می کردند ، شناسایی و دستگیر شده اند. در این مقاله اوربیت نتورک Orbit Network را کاملا بررسی کرده و نحوه کلاهبرداری آنان را توضیح می دهیم.

نام شرکتاوربیت نتورک
وبسایتorbitnetwork.net
نوع فعالیتفعالیت در حوزه بلاک چین ، اخیرا پانزی
مکانتاسیس در ایالات متحده ، فعالیت در کشور های خاورمیانه

فعالیت این شرکت در شهر های دیگری از جمله تهران ، اصفهان و شیراز نیز گسترش یافته و در این شهر ها نیز افراد ساده لوح به امید کسب درآمد از ارز دیجیتال اقدام به سرمایه گذاری در این سایت کرده اند.

اوربیت نتورک چیست؟

اوربیت نتورک Orbit network یک شرکت جهانی در زمینه بلاک چین و ارز های دیجیتال می باشد. محصولات بلاکچین شبکه اوربیت نتورک این امکان را برای شرکت ها فراهم کرده است تا بتوانند دارایی های خود را جابجا کرده و پرداختی های خود را در سریع ترین زمان ممکن میان مراکز مالی مختلف انجام دهند.

این شرکت در سال 1996 تاسیس شده و بعد از چند سال فعالیت خود را در کشور هایی مانند ترکیه ادامه داده است. اربیت اقدام به ایجاد دو صرافی ارز دیجیتال به نام های IO Exchange و Orbitex کرده است و این صرافی ها تحت نظر اوربیت نتورک ایجاد شده اند.

از طرف دیگر اوربیت نتورک سه ارز بومی با نام های RKN ، SNL و NYE coin ارائه کرده است که هر سه در کوین مارکت کپ درج شده اند. از طرف دیگر خدمات IEO و ICO را نیز به صورت سفارشی برای مشتریانش برگزار می کند.

بیشتر بخوانید : ieo چیست؟

Orbit Network INC یک شرکت جهانی در زمینه توسعه بلاکچین می باشد و محصولات و پلتفرم های خود را تحت عنوان ONCS از طریق برنامه های بلاکچین و راه حل هایی در هوش مصنوعی پیش می برد. در واقع هدف این شرکت حل کردن چالش های مشتریان با ایده های بلاکچین و هوش مصنوعی می باشد.

اگر به وبسایت اوربیت نتورک مراجعه کنید اهداف زیادی از سوی این شرکت و نیز کاهیی که انجام می دهد را خواهید دید.

از طرف دیگر این شرکت بر روی موضوعات دیگری از قبیل یکپارچه سازی ایجاد توکن سفارشی ، استخراج به روش های POS و POW و نیز معاملات در بازار های مالی تمرکز می کند.

اخیرا اوربیت نتورک ادعا می کند سود ها و درآمد های شرکت را میان مشتریانش تقسیم می کند. فعالان اربیت نتورک اقدام به تبلیغات گسترده ای در فضا های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام می کنند. آنها ابتدا سوابق و اهداف Orbit Network را بیان کرده و پیشنهاد سرمایه گذاری به افراد می دهند. یعنی در صورت سرمایه گذاری در اوربیت نتورک شرکت سود های بالا و تضمین شده به آنها پرداخت خواهد کرد.

با توجه به نظرات کاربران و کسانی که یکی دو سال اخیر با اربیت کار کرده اند می توان گفت اوربیت سود هایشان را سر موعد پرداخت کرده است. ولی با توجه به نوع فعالیت اخیر این شرکت و پرداخت سود های بالا و تضمین شده و بعدا نیز عدم پرداخت سود در چند ماه اخیر می توان گفت این شرکت به سمت کلاهبرداری پانزی و هرمی کشیده شده است.

چرا اوربیت نتورک کلاهبرداری است؟

در چند سال اخیر کلاهبرداری در حوزه ارز های دیجیتال رشد بی سابقه ای را تجربه کرده است. با وجود آگاه سازی رسانه های عمومی و پلیس فتا باز هم افراد زیادی در دام این شرکت ها افتاده اند و سرمایه های بسیار زیادی را در این حوزه از دست داده اند. در این قسمت دلایلی که نشان می دهد فعالیت اخیر اوربیت نتورک در خصوص جذب سرمایه و پرداخت سود های بالا و تضمین شده کلاهبرداری است را بیان می کنیم:

پرداخت سود های بالا و تضمین شده در اوربیت نتورک

هنگام سرمایه گذاری در هر شرکتی حتی اگر معتبر باشد باید به نحوه پرداخت سود ها در آن شرکت توجه ویژه ای شود. پرداخت سود های بالا و تضمین شده از اصلی ترین ویژگی های یک شرکت پانزی می باشد. اوربیت نتورک اخیرا ادعا می کند سود شرکت را میان مشتریان و کسانی که در آن سرمایه گذاری کنند تقسیم می کند. و این دلیل به کاربران سود های بالا پرداخت می کند.

اما باید بدانید حتی قوی ترین و بهترین بانک های جهانی و یا مراکز اقتصادی در دنیا توانایی پرداخت این چنین سود های بالا را ندارند. پس چگونه این شرکت فعال در خاورمیانه می تواند چنین سود های بالایی به مشتریانش پرداخت کند؟

فعالیت پانزی Orbit Network

همانطور که گفتیم چون Orbit Network سود های بالایی به مشتریانش پرداخت می کند پس باید بتواند این پرداختی ها را از جایی تامین کند. بر خلاف تصور مشتریان که احساس می کنند شرکت از سود پروژه هایش به حساب آنها وایز می کند ، این شرکت ها از پول زیرمجموعه ها و افراد تازه جذب شده سود سایر مشتریان را پرداخت می کنند و این یعنی فعالیت شرکت به صورت پانزی می باشد.

فعالیت پانزی شرکت ها تا جایی ادامه پیدا می کند که دیگر نتوانند افراد و سرمایه جدیدی جذب شرکت کنند. در این مرحله شرکت به بهانه های مختلف از پرداخت و یا حتی از پرداخت اصل پولشان امتناع می کند!

بیشتر بخوانید : سایت های پانزی جدید

Orbit network referral code

Orbit network referral code تاییدی بر فعالیت هرمی در این شرکت می باشد. شاید بگویید بسیاری از شرکت ها رفرال کد دارند. ولی منظور ما رفرال کدی است که در ازای آن ود دریافتی فرد افزایش قابل توجهی داشته باشد.

امروزه در قسمت ثبت نام اکثر شرکت ها و صرافی ها referral code دیده می شود و این باعث عادی جلوه دادن آن شده است. ولی شرکت های معتبر در ازای رفرال کد برای مثال در کارمزد ها تخفیف داده و یا امتیازاتی برای مشتری در نظر می گیرند. ولی در مورد Orbit network referral code و یا هر کد رفرال شرکت های پانزی دیگر باید بدانید مشتری با این کد افزایش سود قابل توجهی را تجربه می کند.

Orbit network referral code
Orbit network referral code

این امر باعث می شود فرد به جذب افراد بیشتر وسوسه شود. فرد هم روی دلسوزی و هم افزایش سود خودش شرکت را به خانواده ، دوستان ، فامیل و … معرفی می کند تا هم آنها از این دریای بیکران تازه کشف شده بی نصیب نمانند و هم خود در ازای زیرمجموعه گیری سود های کلان دریافت کنند.

تمامی موارد بیان شده تشکیل یک ساختار قدیمی می دهد یعنی فعالیت هرمی.

البته تمامی افرادی که در شرکت های هرمی فعالند یا فعالیت شرکت خود را به هرمی تغییر داده اند (مانند همین اوربیت نتورک!) ، ادعا می کنند فعالیت آنها به صورت نتورک مارکتینگ است.

توکن های بومی اوربیت نتورک

برخی احسا می کنند چون اوربیت نتورک 3 توکن بومی داشته و همگی در کوین مارکت کپ درج شده اند بسیار معتبر می باشد. در صورتی که این طور نیست. حتما می دانید 80 درصد ICO ها کلاهبرداری بوده و تنها 20 درصد آنها اقدام به پیاده سازی پروژه هایی می کنند که بابت آنها سرمایه جمع آوری کرده اند.

پس این سه توکن بومی دلیلی بر معتبر بودن اوربیت نتورک نمی باشد و این نکته را هم به خاطر داشته باشید 99 درصد توکن های ارز های بیان شده در اختیار هولدر های آن قرار دارند و عرضه نشده اند .

نکته ای که توجه همه را به خود جلب کرده است این است که اکثر مشتریان و کاربران Orbit Network ایرانی بوده و بیشتر قصد جذب سرمایه از سوی ایرانیان و کاربران ایرانی را دارند و این امر احتمال کلاهبرداری بودن آن را افزایش می دهد.

متاورس اوربیت نتورک

متاورس و یا همان دنیای مجازی یکی دیگر از زمینه ارز های دیجیتال می باشد که در آن کاربران بر روی پلتفرم هایی اقدام به خرید زمیان هایی با ارز دیجیتال کرده و بعدا در ازای فروش زمین هایشان با سود بیشتر درآمد کسب می کنند.

در مورد متاورس باید بدانید این زمینه برای بسیاری از تریدر ها جذاب بوده و منبع درآمد بسیاری از افراد در جهان است و به نوعی کم کم در حال دگرگون کردن جهان می باشد. متاورس ذاتا کلاهبرداری نبوده و می تواند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری باشد.

نحوه کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین
نحوه کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین

متاسفانه شهر مجازی جدیدا به بستری برای کلاهبرداری تبدیل شده است. کلمه متاورس اوربیت نتورک در میان شهروندان قزوینی (اصفهان و شیراز) زیاد به گوش می خورد!

اوربیت نتورک در زمینه متاورس به عنوان یک واسطه عمل کرده است. یعنی اوربیت نتورک برای کاربرانی که در این شرکت سرمایه گذاری کرده اند ، در آلتراورس سیتی زمین مجازی خریداری کرده است و در ازای سرمایه گذاری او سود های بالا پرداخت می کند.

با این روش مشتریان هم سرمایه گذاری کرده اند و هم در ازای پول خود سود دریافت می کنند!

بیشتر بخوانید : آلتراورس سیتی چیست؟

متاسفانه از حدود یک سال پیش تا الان قیمت زمین ها به شدت کاهش یافته است. یعنی هم سرمایه مشتریان ارزش خود را از دست داده و خریداری ندارد و هم شرکت نمی تواند سود های وعده داده شده را پرداخت کند.

دستگیری عاملان کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین

طبق بیانات دادستان استان قزوین حسب تحقیقات و گزارش ضابطین قضایی یک شرکت هرمی مجازی به نام اربیت Orbit از طریق عضوگیری و جذب سرمایه اقدام به خروج غیرقانونی ارز از کشور نموده که در همین خصوص پرورنده ای تحت عنوان اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور در یکی از شعب بازپرسی دادسرای قزوین تشکیل و دستورات قضایی برای شناسایی متهمان صادر شد.

در حال حاضر 13 متهم اصلی این پرونده شناسایی و دستگیر شده اند. و مابقی اخلال گران در حال تعقیب و پیگیری های قانونی قرار دارند. حساب های عاملان بسته شده و اموال آنان توقیف شده اند تا مورد بررسی های قانونی قرار گیرند.

نحوه کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین

نحوه کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین به صورت پانزی می باشد. فعالیت شرکت های پانزی به این صورت است که ابتدا یک شرکت ادعا می کند در حال اجرای یک پروژه بوده و شما می توانید در ازای سرمایه گذاری در آن سود خوبی کسب کنید. و واقعا هم سود ها سر موعد به حساب کاربران واریز می شود.

اما از کجا؟

از پول افرادی که جدیدا جذب مجموعه شده اند!

شرکت اوربیت Orbit در قزوین نیز ادعا می کرده در زمینه خرید و فروش زمین های مجازی (متاورس) فعالیت دارد . در این شرکت در ازای پرداخت پول زمین مجازی به کاربران تعلق می گرفته و ماهانه نیز سود حاصل از سرمایه آنها به حسابشان واریز می شده است.

کلاهبرداری اوربیت Orbit
کلاهبرداری اوربیت Orbit

اگر به فعالیت شرکت های پانزی (مانند ترون تهران ، کلودماین پرو ، کوچپین خوی و …) توجه کنید خواهید دید در تمامی اینها سود های نامتعارف و قابل برداشت به حساب های کاربران واریز می شده است. اوربیت قزوین در کمتر از یک سال مشهور شده و در این مدت کاربران بسیار زیادی را به سوی خود جذب کرده است. و این امر باعث جذب سرمایه زیادی به شرکت شده است.

معمولا این شرکت ها سود های واریزی خود را بالای 30 درصد مشخص می کنند و این امر باعث ترغیب افراد ساده لوح به جذب شرکت و سرمایه گذاری در آن می شود. از طرفی اگر کاربر فرد دیگری را به مجموعه معرفی کند سود دریافتی او به میزان زیادی افزایش پیدا خواهد کرد. و این یعنی ایجاد یک مجموعه هرمی!

در این مورد فرد چون خود از مجموعه به درآمد رسیده است تمایل دارد تا این شرکت را به دوستان ، فامیل و آشنایانش معرفی کرده و آنها نیز از سودآوری شرکت بی نصیب نمانند و هم خود فرد با معرفی دوستانش به مجموعه سود بیشتری کسب می کند.

سود های کلانی که به حساب کاربران واریز می شود ، از پول هایی تامین می گردد که به تازگی جذب مجموعه شده اند. و این شرکت تا جایی به فعالیت خود ادامه می دهد که جذب افراد جدید رو به کاهش بوده و سرمایه دریافتی از کاربران برابر با میزان سود پرداختی شود. زمانی که شرکت پانزی با این معادله برابر روبه رو شود سایت شرکت از دسترس خارج شده و حساب ها کلا بسته می شوند.

شکایت مالباختگان اربیت در قزوین

افراد بسیار زیادی در این مجموعه عضو شده و سرمایه گذاری کرده اند. بهتر است مالباختگان این مجموعه جهت پیگیری سرمایه از دست رفته شان به مراجع قانونی مراجعه کرده و از لیدر های خود شکایت کنند.

اوربیت نتورک پلیس فتا

هشدار پلیس فتا در مورد انواع کلاهبرداری ها در زمینه رمز ارز ها باید جدی گرفته شود. تنها راه جلوگیری از افزایش مالباختگان در حوزه رمز ارز ها پیشگیری و افزایش آگاهی عموم مردم در این حوزه می باشد.

اوربیت نتورک پلیس فتا
اوربیت نتورک پلیس فتا

پلیس فتا در این زمینه تلاش های زیادی کرده است و همچنان در حال شناسایی سود جویان در این حوزه می باشد. از طرفی از طریق رسانه ها همچنان تاکید کرده است در این نوع شبه های هرمی که ذاتا پانزی هستند عضو نشوید و سرمایه گذاری نکنید.

ولی همچنان بهترین راه حل افزایش اطلاعات مردم در زمینه ارز های دیجیتال و اینکه خودشان نخواهند در این مجموعه ها عضو شوند ، می باشد.

آموزش اوربیت نتورک

کاربران با مشاهده دریافت سود های کلان اطرافیانشان از اوربیت نتورک به دنبال آموزش اوربیت نتورک بودند. در بسیاری از موارد حتی دیده می شود لیدر ها در ازای آموزش نحوه استفاده از سایت ، نحوه ثبت نام در اوربیت نتورک ، نحوه سرمایه گذاری و برداشت ها از کاربران پول دریافت می کنند.

با این حال ثبت نام و آموزش اوربیت نتورک بسیار راحت بوده و در کل می توان گفت این گونه سایت ها که ذات هرمی و پانزی داشته و در حال زیرمجموعه گیری و جذب سرمایه هستند ، ذاتا کلاهبرداری می باشد.

اوربیت نتورک Login

آنچه باید به ان توجه شود این است که چرا اکثر شرکت های پانزی کلاهبرداری ایرانیان را مورد طعمه خود قرار می دهند. جواب سوال بسیار ساده است. متاسفانه در ایران پتانسیل بالایی برای جذب سرمایه شرکت های پانزی وجود دارد و متاسفانه ناآگاهی در این زمینه فعلا بالاست.

از سوی دیگر برگردادن سرمایه از دست رفته کاربران ایرانی بسیار مشکل است و آنها اطمینان دارند کاربران ایرنی دیگر قادر به پس گرفتن سرمایه هایشان نیستند. به این دلیل اوربیت نتورک با وجود کلاهبرداری بالایی که کرده است هنوز هم بسته نشده و به ادامه فعالیت خود مشغول است و همچنان کاربران زیادی اوربیت نتورک Login را در مرورگر هایشان جستجو می کنند.

اوربیت نتورک app

اپلیکیشن اوربیت نتورک از گوگل پلی قابل دانلود می باشد. شاید احساس کنید چون app اوربیت نتورک در این پلتفرم درج شده است معتبر می باشد ، خیر.

اگر مقاله را به دقت مطالعه کرده باشد ، می دانید که اوربیت نتورک ابتدا فعالیت قانونمندی داشته و جدیدا به سمت فعالیت های پانزی کشانده شده است. پس وجود داشتن app اوربیت نتورک در گوگل پلی طبیعی بوده و پیشنهاد می کنیم در آن ثبت نام نکنید.

نحوه تشخیص شرکت های پانزی

  • پرداخت سود های بالا (معمولا بیشتر از 30 درصد!)
  • فعالیت هرمی و پرداخت سود بیشتر در ازای زیرمجموعه گیری
  • معرفی خود به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال
  • پرداخت به موقع سود ها
  • راحتی برداشت سود ها
  • نشان دادن زندگی لاکچری لیدر ها و مدیران مجموعه

آیا سرمایه گذاری در ارز دیجیتال واقعا سود آور است؟

بله ، ولی نه با این روش های پانزی.

بلکه با آموزش و سرمایه گذاری در سایت های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال آینده دار.

علاوه بر سرمایه گذاری کریپتو می توانید با آموزش نحوه معامله با ارز های دیجیتال ، فارکس ، بورس و … به درآمد خوبی در این زمینه دست یابید.

سوالات متداول

آیا شرکت اربیت نتورک مارکتینگ قانونی است ؟

خیر

آیا شرکت اوربیت نتورک قزوین کلاهبرداری است؟

بله

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

120 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
میثم
1 ماه قبل

من هم‌چندین ماه هست که وارد اربیت شدم ،هیچ مشکلی از جهت سودها نیست،سودها را داره به موقع واریز میکنه و یک شرکت نتورک مارکتینگ کاملا قانونی است

نسیم مهدوی
1 ماه قبل

بیست و چند ساله در برازجان هستند سود می برند و بقیه سرمایه و زندگی خود را از دست می دهند. شما فکر کنید کسی که با تبلیغات کاذب این سرشبکه ها ۵ هزار دلار از سرمایه و زندگی خود را اونجا گذاشته اکنون چند ماه است نه سود می دهند و نه اصل پول را حاضرند بدهند. خدا از این کلاهبرداران شیاد نگذرد و متاسفانه دادستان و مدعی العموم و دیگر مسیولین مربوطه هم سکوت کرده اند. به خدا از من دو هزار دلار معادل ۱۰۰ میلیون را برده اند باید همه مال باخته ها شکایت کنند و پول خود را به زور هم شده از این شیادها بگیرند. تا دیر نشده اقدام کنید و گنه به ترکیه نزد دوستان خود می روند
یک نکته مهم اینکه الان همون شیادها دارند به نام اولتراورس و فروش زمین مجازی اوربیت کار می کنند. این هم ادامه همون شبه هرمی و کلاهبرداری است که اسم را عوض کرده اند.
اولتراورس و فروش زمین مجازی= کلاهبرداری و غارت
جوانان بیچاره و نااگاه…

حسن
2 ماه قبل

آقای محسن شما که تازه وارد شدی و تضمین گرفتی ، چه جوری تضمین گرفتی نوع تضمین رو میشه بفرمایید چه جوری بوده ؟

Yoones
2 ماه قبل

کلابرداری محض.هر چی ایرانیه اومده تو این پلن.
…. که هر دفعه از این پلن ها میاره بالا کلا سیستم درآمد و از استیک برده رو متاورس اصلا استیکی و سوپرنودی در کار نیست این متاورسم یک برنامه گرافیکی ساده است گول نخورین پول هامون و نمیدن و سودهامون و نمیدن اصل پول و در صورتی که قراردارهامدن تموم شده نمیدن بعد میگن باینانس هم پول نمیده!!!فقط چرت و پرت و دری وری یاد گرفتن از اینو اون اسکی برن.پولمون و میبرن تو صرافی پروبیت نصف میشه میاد بیرون هر چی میگی یه دروغی میگن همشون دزد و کلاه بردار و دردغگو هستن
نه این پروژه آمریکاییه
نه ربطی به کشورهای دیگه داره کاملا ایرانی
…. دروغگو و بی همه چیز
متاسفانه افراد این مجموعه ها تا لحظه آخر مقاومت میکنن بعد آخرشم میگن سیستم ما خوب بود اگر فلان ارگان بهشون گیر نمیداد

نوش جونتون
این اولین نتورک کلاه برداری نبود تو ایران قطعا آخریشم نیست.به خودتون بیاین
این همه گول حرف ها و چرت پرت های اینارو نخورین.پول هامون رفت
از روز اول میدونستم دارم چه اشتباهی میکنم
… تو ترکیه پاشو انداخته رو پاش داره زر میزنه لیدرهاش دارن سنگ اون کلاه بردار و به سینه میزنن واقعا بیسوادی داره غوغا میکنه … داغ بچه تو ببینی

مهسا
2 ماه قبل

دوستان کسی از world-reits/com ( بجای / نقطه قرار دهید ) خبر داره؟
مال آمریکاست و توی ۶ تا کشور شعبه داره
کارش تو حوزه REIT هست و ۲۵ سال سابقه داره

محسن
2 ماه قبل

باسلام من هم تازه وارد این کار شدم با اصرار یکی از دوستان معتمدو تضمین هم از ایشون گرفتم

محسن
2 ماه قبل

سلام من هم تازه وارد این کار شدم و
یه زمین 2000دلاری گرفتم با اصرار یکی از دوستان معتمد وتضمین هم ازش گرفتم

سحر
2 ماه قبل

کاملا تکذیب ؛من 2سال کار میکنم و تمام سود هامو گرفتم ممنون میشم دروغ تحویل مردم ندید بخاطر بازدید

میلاد
2 ماه قبل

سلام من اطلاعات زیادی در مورد nft و متاورس دارم ؛از نظر متاورس این شرکت بهترین متاورس دنیا رو رونمایی کرده ک میتونید توی سایت های معتبر جهانی در موردش بخونید
سایت های ایرانی از نظر من اصلا معتبر نیستند چون نوشته مثلا رنه سینانی بزرگترین کلاهبردار است 😐در صورتی ک ایشون توی دنیا اسم در کرده

اوحی
3 ماه قبل

منم متاسفانه گول خوردم و 6000دلار سرمایه گذاری کردم حالا میخام شکایت کنم ایا کسی هست که گروه یا افرادی را بمن معرفی کند در تهران که اونام بخان شکایت کنند و تعداد بیشتری بشیم برای شکایت کردن؟

شاه مقصود
3 ماه قبل

بهتره تمامي دوستان از سايت هاي معتبر اقتصادي جهان اطلاعات بگيرن.من ٣ ماهه فعاليت دارم و اطلاعات و تجربه بالايي در زمينه بلاكچين و nft داشتم و حتي تعداد و ساعت تراكنش هاي زمين هاي التراورس موجود است كه نشان دهنده ي زنده بودن اين بازار و پلتفرم است.من درين ٣ ماه بيش از ٥٠ درصد سرمايم رو دراوردم و حتي دقيقه اي در پرداخت ها تاخير نخوردم و خودم شخصا به كمپاني پيام دادم و حتي در مورد همكاري التراورس و اوربيت هم از خود التراورس پرسيدم.
تويوتا و كوكاكولا از زمان تاسيس به صورت هرمي فعاليت داشتن.

حسن امیری
3 ماه قبل

اوربیت نتورک یک شبکه کلاهبرداری هرمی و پانزی است که متأسفانه چند هزار نفر از مردم را در استان های فارس و بوشهر بیچاره کرده و سرمایه خود را از دست داده اند!
چند ماهی است رنگ عوض کرده و در قالب اولتراورس و فروش زمین های مجازی در قالب بسته های دو هزار دلاری و پنج هزار دلاری و بیشتر جوانان این آب و خاک را غارت می کنند و متأسفانه دادستان هم به عنوان مدعی العموم وارد نمیشود!
گول اینان را نخورید متأسفانه ۵۰۰ میلیون از ما را خورده اند و الان ۸ ماه است نه سود ما را می دهند و نه اصل پول را!
وبسایت اوربیت ساختگی و لیدرهای جوانانی بیست و چندساله که فقط حرف زیاد می زنند و تبلیغات کاذب و دروغین می کنند! مراقب باشید مثل ما بیچاره نشوید… خدا نگه دار

زهرا
3 ماه قبل

دیدگاهتان بسیار بدون دلیل و مسخره آمد من خودم در عرض دو ماه تمام پولی که گذاشتم توانستم بشکل پورسانت دریافت کنم

رضا شمسی زاده
3 ماه قبل

به نظر من هیچ جا کلاهبردار تر از بورس ایران نیست. من مطالب شما رو خوندم. خیلی کلی گویی کردین. مشخصه که از بلاکچین و متاورس اصلا سر درنمی‌آید. کاملا معلومه. فقط نوشتین. من خودمم الان ۳ ساله اینجا هستم. نه پولم رفته نه قراره بره. کلی هم زمین متاورسی خریدم مجدد. چون من منابع خبرم رو از سایت‌های معروف می گیرم نه از سایت‌هایی که مغرضانه می نویسن.

علی محمودی
3 ماه قبل

اوربیت شبکه کلاهبرداری و شبکه هرمی است فقط سزشبکه ها که خیلی هم حرف می زنند و تبلیغ دروغ می کنند سود می کنند و بقیه مال باخته و سرمایه شوند بر باد رفته.
اولتراورس و زمین مجازی هم که اوربیت راه انداخته کلاهبرداری جدیده…
گول نخورید، اینها کلاهبردار هستند و می‌خوان شما را غارت کنند
ما گول خوردیم و وام گرفتیم و خوردند و پاسخگو هم نیستند. مراقب باشید خیلی مراقب باشید…

120
0
نظر شما مهم است - با ارسال نظرتان به دیگر کاربران کمک کنید.x