کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین – خرید زمین مجازی!

اوربیت

یک شرکت پانزی تحت عنوان اوربیت Orbit مدتیست در شهر قزوین به شهرت رسیده و افراد زیادی جذب این مجموعه شده و سرمایه گذاری کرده اند. این شرکت کلاهبرداری بوده و عاملان آن شناسایی و دستگیر شده اند.

حتی فعالیت این شرکت در شهر های دیگری از جمله تهران ، اصفهان و شیراز نیز گسترش یافته و در این شهر ها نیز افراد ساده لوح به امید کسب درآمد از ارز دیجیتال اقدام به سرمایه گذاری در این سایت کرده اند.

دستگیری عاملان کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین

طبق بیانات دادستان استان قزوین حسب تحقیقات و گزارش ضابطین قضایی یک شرکت هرمی مجازی به نام اربیت Orbit از طریق عضوگیری و جذب سرمایه اقدام به خروج غیرقانونی ارز از کشور نموده که در همین خصوص پرورنده ای تحت عنوان اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور در یکی از شعب بازپرسی دادسرای قزوین تشکیل و دستورات قضایی برای شناسایی متهمان صادر شد.

در حال حاضر 13 متهم اصلی این پرونده شناسایی و دستگیر شده اند. و مابقی اخلا ل گران در حال تعقیب و پیگیری های قانونی قرار دارند. حساب های عاملان بسته شده و اموال آنان توقیف شده اند تا مورد بررسی های قانونی قرار گیرند.

اوربیت
اوربیت

کلاهبرداری اوربیت Orbit

در چند سال اخیر کلاهبرداری در حوزه ارز های دیجیتال رشد بی سابقه ای را تجربه کرده است. با وجود آگاه سازی رسانه های عمومی و پلیس فتا باز هم افراد زیادی در دام این شرکت ها افتاده اند و سرمایه های بسیار زیادی را در این حوزه از دست داده اند.

این شرکت در قزوین تحت عنوان اوربیت Orbit به فعالیت پرداخته است. و هنوز مشخص نیست که آیا این کلاهبرداری ارتباطی با شرکت OrbitNetwork.net دارد یا خیر؟

شرکت OrbitNetwork.net خود یک شرکت فعال در حوزه ارز های دیجیتال می باشد که اقدام به انجام پروژه های مختلف و نیز ارائه سه ارز دیجیتال جدید کرده است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1996 آغاز کرده است و مهم ترین هدف آن ایجاد و انتشار ارز های دیجیتال است.

کلاهبرداری اوربیت Orbit
کلاهبرداری اوربیت Orbit

معرفی کامل شرکت های پانزی

سه ارز دیجیتال بومی این شرکت NYE ، SLN و RKN می باشد. حتی در مورد فعالیت این شرکت اصلی اوربیت نتورک نیز شک و شبهه های زیادی وجود دارد. و احتمال کلاهبرداری بودن اوربیت نتورک اصلی نیز بالاست.

برای مثال 99 درصد توکن های ارز های بیان شده در اختیار هولدر های آن قرار دارند و عرضه نشده اند و یا اکثر مشتریان و کاربران این شرکت ایرانی بوده و بیشتر قصد جذب سرمایه از سوی ایرانیان و کاربران ایرانی را دارند.

به این دلیل همیشه به کاربران هشدار هایی در خصوص احتمال کلاهبرداری بودن این سایت داده شده است. زیرا ذات هرمی بودن در فعالیت های این شرکت اصلی اوربیت نیز دیده می شود.

البته هنوز مشخص نشده است که آیا کلاهبرداری هرمی قزوین که تحت عنوان اربیت Orbit فعالیت کرده است ارتباطی با Orbitnetwork.net دارد یا خیر؟ زیرا اکثر این شرکت های هرمی با یک دامنه جعلی و تحت عنوان یک شرکت فعال در حوزه ارز های دیجیتال است فعالیت می کنند.

و در این مورد نیز چون اوربیت نتورک در حوزه ارز های دیجیتال فعال است ، این شرکت پانزی قزوین احتمالا از نام این شرکت برای فعالیت خود استفاده کرده است.

نحوه کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین

نحوه کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین به صورت پانزی می باشد. فعالیت شرکت های پانزی به این صورت است که ابتدا یک شرکت ادعا می کند در حال اجرای یک پروژه بوده و شما می توانید در ازای سرمایه گذاری در آن سود خوبی کسب کنید. و واقعا هم سود ها سر موعد به حساب کاربران واریز می شود.

اما از کجا؟

از پول افرادی که جدیدا جذب مجموعه شده اند!

شرکت اوربیت Orbit در قزوین نیز ادعا می کرده در زمینه خرید و فروش زمین های مجازی (متاورس) فعالیت دارد . در این شرکت در ازای پرداخت پول زمین مجازی به کاربران تعلق می گرفته و ماهانه نیز سود حاصل از سرمایه آنها به حسابشان واریز می شده است.

نحوه کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین
نحوه کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین

اگر به فعالیت شرکت های پانزی (مانند ترون تهران ، کلودماین پرو ، کوچپین خوی و …) توجه کنید خواهید دید در تمامی اینها سود های نامتعارف و قابل برداشت به حساب های کاربران واریز می شده است. اوربیت قزوین در کمتر از یک سال مشهور شده و در این مدت کاربران بسیار زیادی را به سوی خود جذب کرده است. و این امر باعث جذب سرمایه زیادی به شرکت شده است.

معمولا این شرکت ها سود های واریزی خود را بالای 30 درصد مشخص می کنند و این امر باعث ترغیب افراد ساده لوح به جذب شرکت و سرمایه گذاری در آن می شود. از طرفی اگر کاربر فرد دیگری را به مجموعه معرفی کند سود دریافتی او به میزان زیادی افزایش پیدا خواهد کرد. و این یعنی ایجاد یک مجموعه هرمی!

در این مورد فرد چون خود از مجموعه به درآمد رسیده است تمایل دارد تا این شرکت را به دوستان ، فامیل و آشنایانش معرفی کرده و آنها نیز از سودآوری شرکت بی نصیب نمانند و هم خود فرد با معرفی دوستانش به مجموعه سود بیشتری کسب می کند.

سود های کلانی که به حساب کاربران واریز می شود ، از پول هایی تامین می گردد که به تازگی جذب مجموعه شده اند. و این شرکت تا جایی به فعالیت خود ادامه می دهد که جذب افراد جدید رو به کاهش بوده و سرمایه دریافتی از کاربران برابر با میزان سود پرداختی شود. زمانی که شرکت پانزی با این معادله برابر روبه رو شود سایت شرکت از دسترس خارج شده و حساب ها کلا بسته می شوند.

ولی در مورد شرکت پانزی اوربیت Orbit در قزوین فعالیت غیر قانونی این شرکت زود تر تشخیص داده شده و عاملان آن زودتر دستگیر شدند. با این وجود مالباختگان این شرکت بسیار زیاد بوده و موجودی کیف پول های لیدر ها و سرکرده ها بسیار بالا می باشد.

شکایت مالباختگان اربیت در قزوین

افراد بسیار زیادی در این مجموعه عضو شده و سرمایه گذاری کرده اند. بهتر است مالباختکان این مجموعه جهت پیگیری سرمایه از دست رفته شان به مراجع قانونی مراجعه کرده و از لیدر های خود شکایت کنند.

متاورس اوربیت نتورک

متاورس و یا همان دنیای مجازی یکی دیگر از زمینه ارز های دیجیتال می باشد که در آن کاربران بر روی پلتفرم هایی اقدام به خرید زمیان هایی با ارز دیجیتال کرده و بعدا در ازای فروش زمین هایشان با سود بیشتر درآمد کسب می کنند.

در مورد متاورس باید بدانید این زمینه برای بسیاری از تریدر ها جذاب بوده و منبع درآمد بسیاری از افراد در جهان است و به نوعی کم کم در حال دگرگون کردن جهان می باشد. متاورس ذاتا کلاهبرداری نبوده و می تواند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری باشد.

ولی متاسفانه جدیدا به بستری برای کلاهبرداری تبدیل شده است. کلمه متاورس اوربیت نتورک جدیدا در میان شهروندان قزوینی (اصفهان و شیراز) زیاد به گوش می خورد!

عاملان اوربیت نتورک ادعا کرده اند که با پول سرمایه گذارن برایشان زمین های مجازی می خرند!

با این روش هم سرمایه گذاری کرده اند و هم در ازای پول خود سود دریافت می کنند!

متاورس چیست؟ – آموزش متاورس

اوربیت نتورک پلیس فتا

هشدار پلیس فتا در مورد انواع کلاهبرداری ها در زمینه رمز ارز ها باید جدی گرفته شود. تنها راه جلوگیری از افزایش مالباختگان در حوزه رمز ارز ها پیشگیری و افزایش آگاهی عموم مردم در این حوزه می باشد.

اوربیت نتورک پلیس فتا
اوربیت نتورک پلیس فتا

پلیس فتا در این زمینه تلاش های زیادی کرده است و همچنان در حال شناسایی سود جویان در این حوزه می باشد. از طرفی از طریق رسانه ها همچنان تاکید کرده است در این نوع شبه های هرمی که ذاتا پانزی هستند عضو نشوید و سرمایه گذاری نکنید.

ولی همچنان بهترین راه حل افزایش اطلاعات مردم در زمینه ارز های دیجیتال و اینکه خودشان نخواهند در این مجموعه ها عضو شوند ، می باشد.

آموزش اوربیت نتورک

کاربران با مشاهده دریافت سود های کلان اطرافیانشان از اوربیت نتورک به دنبال آموزش اوربیت نتورک بودند. در بسیاری از موارد حتی دیده می شود لیدر ها در ازای آموزش نحوه استفاده از سایت ، نحوه ثبت نام در اوربیت نتورک ، نحوه سرمایه گذاری و برداشت ها از کاربران پول دریافت می کنند.

با این حال ثبت نام و آموزش اوربیت نتورک بسیار راحت بوده و در کل می توان گفت این گونه سایت ها که ذات هرمی و پانزی داشته و در حال زیرمجموعه گیری و جذب سرمایه هستند ، ذاتا کلاهبرداری می باشد.

نحوه تشخیص شرکت های پانزی (اوربیت Orbit در قزوین)

 • پرداخت سود های بالا (معمولا بیشتر از 30 درصد!)
 • فعالیت هرمی و پرداخت سود بیشتر در ازای زیرمجموعه گیری
 • معرفی خود به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال
 • پرداخت به موقع سود ها
 • راحتی برداشت سود ها
 • نشان دادن زندگی لاکچری لیدر ها و مدیران مجموعه

آیا سرمایه گذاری در ارز دیجیتال واقعا سود آور است؟

بله ، ولی نه با این روش های پانزی.

بلکه با آموزش و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال آینده دار

سایت های معتبر سرمایه گذاری ارز دیجیتال

علاوه بر سرمایه گذاری کریپتو می توانید با آموزش نحوه معامله با ارز های دیجیتال ، فارکس ، بورس و … به درآمد خوبی در این زمینه دست یابید.

سوالات متداول

آیا شرکت اربیت نتورک مارکتینگ قانونی است ؟

خیر

آیا شرکت اوربیت نتورک قزوین کلاهبرداری است؟

بله

4.6/5 - (32 امتیاز)

68 دیدگاه برای “کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین – خرید زمین مجازی!

 1. ارغوان گفته:

  شرکتی که تو قزوین کلاهبرداری میکرد اسمش کیونت بود ، اوربیت نبود . کمپانی اوربیت معتبرترین کمپانی دنیا تو صنعت نتورک مارکتینگ هست که حدود ۵ سال هست به تعهداتش مثل ساعت رولکس عمل کرده و همچنان هم عمل می‌کند.

 2. ابراهیم گفته:

  آیا واقعا امیدی هست بشه مقداری حداقل از مال برگرده من الان هشت ماه هست درگیر این قضیه ام

 3. بهمن یاری گفته:

  باسلام و سپاس فراوان از روشنگری شما
  دوستان عزیز، اوربیت نتورک، یک شبکه کلاهبرداری وسیع است که در سه سال گذشته در ایران و غالبا در استان های بوشهر و فارس و استان های همجوار فعال یا کرده و متاسفانه با غفلت مسیولین امنیتی و مسیولین فضای مجازی چند هزار نفر را وادار و تشویق به سرمایه گذاری کرده اند و هر کدام افراد با دو هزار، پنج هزار و یا بسته ده هزار دلاری وارد این شبکه شده اند. اینان وعده سود ماهانه ۴درصدی را می دادند ولی چندماه است که این سود را تبدیل نکرده و قابل برداشت نیست و کسانی که دوره سرمایه گذاری آنها هم دو ساله بوده و به پایان رسیده، با وجود گذشت یکسال نتوانسته اند اصل پول خود را دریافت کنند!
  متأسفانه این شبکه کاملا هرمی و پانزی بوده و افراد زیادی بیش از چند هزار نفر در سایه غفلت مسیولین مربوطه، متضرر و مال باخته شده اند! لذا از شما خواهش میکنم سرمایه و زندگی خود را دست اینان ندهید که کاملا پودر می شود و چیزی برایتان نمی ماند! فقط سر شبکه های این شبکه هرمی سودهای کلان و باداورده ای دست می آورند. سرشبکه های این شبکه در ایران دو برادر ۲۲ و ۲۴ ساله به نام ………… اهل تنگ فاریاب و ساکن برازجان و ……….. فر ۲۸ ساله اهل دهرود دشتستان و ساکن برازجان و در ترکیه فردی به نام اشکان آتشکار( مشهور به دکتر الکس آتشکار) و محمد صابر هستند که در سایه غفلت مسیولین مربوطه و مردم، هر کدام قریب به ۵۰۰ هزار دلار جمع کرده و برای خود در ترکیه و در ایران ملک پنت هوس خریداری کرده در حالی که تا سه سال قبل هیچ آهی در بساط نداشتند و هیچ ثروت خانوادگی هم نداشتند.
  آگاه باشید و نکته دیگر اینکه از چندماه قبل مسیر فعالیت خود را تغییر داده و در قالب تبلیغ و تشویق دیگران به سرمایه گذاری در اولتراورس و زمین های مجازی اوربیت، باز به فروش زمین چند هزار دلاری به دیگران می پردازند که این یکی نیز کلاهبرداری دیگر و بزرگتری است که متأسفانه افراد زیادی را وارد ان کرده اند!!!
  پس به هوش باشید و از شبکه هرمی و پانزی اوربیت و اخیراً شبکه فروش زمین های مجازی اولتراورس برحذر باشید و سرمایه و زندگی خود را بر باد ندهید. بنده با اطلاع و شناخت کامل این واقعیات را خدمت شما هموطنانم عرض کردم که در دام این کلاهبرداران و سودجویان نیفتید. خدا نگه دار

  • امیر حسین گفته:

   کاملا صحیح فرمایش دادید در استان بوشهر خیلی قربانی داشته که هم اینک درگیر این قضیه شدند و متاسفانه لیدرهای زیادی هم در این زمینه اقدام به اغفال مردم وبالا کشیدن سرمایه های آنها شده،افراد فریب خورده سریعا بدون هیچ ترس واضطرابی ،نسبت به طرح شکایت ازلیدر خود بعنوان کلاهبرداری اقدام کنند

  • امیر حسین گفته:

   مالباختگان در استان بوشهر خیلی زیاد هستند وسریعا نسبت به طرح شکایت کلاهبرداری ،از لیدر ومعرف خود اقدام کنند

   • الهه گفته:

    سلام من در شرکت اوربیت سرمایه دارم و زمین هم خریدم و اصلا هم مال باخته نیستم شما که این اطلاعات رو نوشتید عذر میخوام صنعت نتورک و بیزنس رو با بانک اشتباه گرفتید تشریف ببرید بانک سرمایه گذاری کنید شمارو چه به متاورس همون بهتره که از اوربیت برید بیرون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه