اوربیت نتورک چیست؟-کلاهبرداری Orbit network

اوربیت نتورک چیست؟

شرکت اوربیت نتورک Orbit Network مدتیست در بسیاری از شهر های ایران مخصوصا قزوین به شهرت رسیده و افراد زیادی جذب این مجموعه شده و سرمایه گذاری کرده اند. فعالیت این شرکت کلاهبرداری بوده و عاملان آن و کسانی که از سوی این شرکت در داخل کشور فعالیت می کردند ، شناسایی و دستگیر شده اند. در این مقاله اوربیت نتورک Orbit Network را کاملا بررسی کرده و نحوه کلاهبرداری آنان را توضیح می دهیم.

نام شرکتاوربیت نتورک
وبسایتorbitnetwork.net
نوع فعالیتفعالیت در حوزه بلاک چین ، اخیرا پانزی
مکانتاسیس در ایالات متحده ، فعالیت در کشور های خاورمیانه

فعالیت این شرکت در شهر های دیگری از جمله تهران ، اصفهان و شیراز نیز گسترش یافته و در این شهر ها نیز افراد ساده لوح به امید کسب درآمد از ارز دیجیتال اقدام به سرمایه گذاری در این سایت کرده اند.

اوربیت نتورک چیست؟

اوربیت نتورک Orbit network یک شرکت جهانی در زمینه بلاک چین و ارز های دیجیتال می باشد. محصولات بلاکچین شبکه اوربیت نتورک این امکان را برای شرکت ها فراهم کرده است تا بتوانند دارایی های خود را جابجا کرده و پرداختی های خود را در سریع ترین زمان ممکن میان مراکز مالی مختلف انجام دهند.

این شرکت در سال 1996 تاسیس شده و بعد از چند سال فعالیت خود را در کشور هایی مانند ترکیه ادامه داده است. اربیت اقدام به ایجاد دو صرافی ارز دیجیتال به نام های IO Exchange و Orbitex کرده است و این صرافی ها تحت نظر اوربیت نتورک ایجاد شده اند.

از طرف دیگر اوربیت نتورک سه ارز بومی با نام های RKN ، SNL و NYE coin ارائه کرده است که هر سه در کوین مارکت کپ درج شده اند. از طرف دیگر خدمات IEO و ICO را نیز به صورت سفارشی برای مشتریانش برگزار می کند.

بیشتر بخوانید : ieo چیست؟

Orbit Network INC یک شرکت جهانی در زمینه توسعه بلاکچین می باشد و محصولات و پلتفرم های خود را تحت عنوان ONCS از طریق برنامه های بلاکچین و راه حل هایی در هوش مصنوعی پیش می برد. در واقع هدف این شرکت حل کردن چالش های مشتریان با ایده های بلاکچین و هوش مصنوعی می باشد.

اگر به وبسایت اوربیت نتورک مراجعه کنید اهداف زیادی از سوی این شرکت و نیز کاهیی که انجام می دهد را خواهید دید.

از طرف دیگر این شرکت بر روی موضوعات دیگری از قبیل یکپارچه سازی ایجاد توکن سفارشی ، استخراج به روش های POS و POW و نیز معاملات در بازار های مالی تمرکز می کند.

اخیرا اوربیت نتورک ادعا می کند سود ها و درآمد های شرکت را میان مشتریانش تقسیم می کند. فعالان اربیت نتورک اقدام به تبلیغات گسترده ای در فضا های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام می کنند. آنها ابتدا سوابق و اهداف Orbit Network را بیان کرده و پیشنهاد سرمایه گذاری به افراد می دهند. یعنی در صورت سرمایه گذاری در اوربیت نتورک شرکت سود های بالا و تضمین شده به آنها پرداخت خواهد کرد.

زینب اصغری – مدیر تولید محتوای ایتسکا

با توجه به نظرات کاربران و کسانی که یکی دو سال اخیر با اربیت کار کرده اند می توان گفت اوربیت سود هایشان را سر موعد پرداخت کرده است. ولی با توجه به نوع فعالیت اخیر این شرکت و پرداخت سود های بالا و تضمین شده و بعدا نیز عدم پرداخت سود در چند ماه اخیر می توان گفت این شرکت به سمت کلاهبرداری پانزی و هرمی کشیده شده است.

چرا اوربیت نتورک کلاهبرداری است؟

در چند سال اخیر کلاهبرداری در حوزه ارز های دیجیتال رشد بی سابقه ای را تجربه کرده است. با وجود آگاه سازی رسانه های عمومی و پلیس فتا باز هم افراد زیادی در دام این شرکت ها افتاده اند و سرمایه های بسیار زیادی را در این حوزه از دست داده اند. در این قسمت دلایلی که نشان می دهد فعالیت اخیر اوربیت نتورک در خصوص جذب سرمایه و پرداخت سود های بالا و تضمین شده کلاهبرداری است را بیان می کنیم:

پرداخت سود های بالا و تضمین شده در اوربیت نتورک

هنگام سرمایه گذاری در هر شرکتی حتی اگر معتبر باشد باید به نحوه پرداخت سود ها در آن شرکت توجه ویژه ای شود. پرداخت سود های بالا و تضمین شده از اصلی ترین ویژگی های یک شرکت پانزی می باشد. اوربیت نتورک اخیرا ادعا می کند سود شرکت را میان مشتریان و کسانی که در آن سرمایه گذاری کنند تقسیم می کند. و این دلیل به کاربران سود های بالا پرداخت می کند.

اما باید بدانید حتی قوی ترین و بهترین بانک های جهانی و یا مراکز اقتصادی در دنیا توانایی پرداخت این چنین سود های بالا را ندارند. پس چگونه این شرکت فعال در خاورمیانه می تواند چنین سود های بالایی به مشتریانش پرداخت کند؟

فعالیت پانزی Orbit Network

همانطور که گفتیم چون Orbit Network سود های بالایی به مشتریانش پرداخت می کند پس باید بتواند این پرداختی ها را از جایی تامین کند. بر خلاف تصور مشتریان که احساس می کنند شرکت از سود پروژه هایش به حساب آنها وایز می کند ، این شرکت ها از پول زیرمجموعه ها و افراد تازه جذب شده سود سایر مشتریان را پرداخت می کنند و این یعنی فعالیت شرکت به صورت پانزی می باشد.

فعالیت پانزی شرکت ها تا جایی ادامه پیدا می کند که دیگر نتوانند افراد و سرمایه جدیدی جذب شرکت کنند. در این مرحله شرکت به بهانه های مختلف از پرداخت و یا حتی از پرداخت اصل پولشان امتناع می کند!

بیشتر بخوانید : سایت های پانزی جدید

Orbit network referral code

Orbit network referral code تاییدی بر فعالیت هرمی در این شرکت می باشد. شاید بگویید بسیاری از شرکت ها رفرال کد دارند. ولی منظور ما رفرال کدی است که در ازای آن ود دریافتی فرد افزایش قابل توجهی داشته باشد.

امروزه در قسمت ثبت نام اکثر شرکت ها و صرافی ها referral code دیده می شود و این باعث عادی جلوه دادن آن شده است. ولی شرکت های معتبر در ازای رفرال کد برای مثال در کارمزد ها تخفیف داده و یا امتیازاتی برای مشتری در نظر می گیرند. ولی در مورد Orbit network referral code و یا هر کد رفرال شرکت های پانزی دیگر باید بدانید مشتری با این کد افزایش سود قابل توجهی را تجربه می کند.

Orbit network referral code
Orbit network referral code

این امر باعث می شود فرد به جذب افراد بیشتر وسوسه شود. فرد هم روی دلسوزی و هم افزایش سود خودش شرکت را به خانواده ، دوستان ، فامیل و … معرفی می کند تا هم آنها از این دریای بیکران تازه کشف شده بی نصیب نمانند و هم خود در ازای زیرمجموعه گیری سود های کلان دریافت کنند.

تمامی موارد بیان شده تشکیل یک ساختار قدیمی می دهد یعنی فعالیت هرمی.

البته تمامی افرادی که در شرکت های هرمی فعالند یا فعالیت شرکت خود را به هرمی تغییر داده اند (مانند همین اوربیت نتورک!) ، ادعا می کنند فعالیت آنها به صورت نتورک مارکتینگ است.

توکن های بومی اوربیت نتورک

برخی احسا می کنند چون اوربیت نتورک 3 توکن بومی داشته و همگی در کوین مارکت کپ درج شده اند بسیار معتبر می باشد. در صورتی که این طور نیست. حتما می دانید 80 درصد ICO ها کلاهبرداری بوده و تنها 20 درصد آنها اقدام به پیاده سازی پروژه هایی می کنند که بابت آنها سرمایه جمع آوری کرده اند.

پس این سه توکن بومی دلیلی بر معتبر بودن اوربیت نتورک نمی باشد و این نکته را هم به خاطر داشته باشید 99 درصد توکن های ارز های بیان شده در اختیار هولدر های آن قرار دارند و عرضه نشده اند .

نکته ای که توجه همه را به خود جلب کرده است این است که اکثر مشتریان و کاربران Orbit Network ایرانی بوده و بیشتر قصد جذب سرمایه از سوی ایرانیان و کاربران ایرانی را دارند و این امر احتمال کلاهبرداری بودن آن را افزایش می دهد.

متاورس اوربیت نتورک

متاورس و یا همان دنیای مجازی یکی دیگر از زمینه ارز های دیجیتال می باشد که در آن کاربران بر روی پلتفرم هایی اقدام به خرید زمیان هایی با ارز دیجیتال کرده و بعدا در ازای فروش زمین هایشان با سود بیشتر درآمد کسب می کنند.

در مورد متاورس باید بدانید این زمینه برای بسیاری از تریدر ها جذاب بوده و منبع درآمد بسیاری از افراد در جهان است و به نوعی کم کم در حال دگرگون کردن جهان می باشد. متاورس ذاتا کلاهبرداری نبوده و می تواند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری باشد.

نحوه کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین
نحوه کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین

متاسفانه شهر مجازی جدیدا به بستری برای کلاهبرداری تبدیل شده است. کلمه متاورس اوربیت نتورک در میان شهروندان قزوینی (اصفهان و شیراز) زیاد به گوش می خورد!

اوربیت نتورک در زمینه متاورس به عنوان یک واسطه عمل کرده است. یعنی اوربیت نتورک برای کاربرانی که در این شرکت سرمایه گذاری کرده اند ، در آلتراورس سیتی زمین مجازی خریداری کرده است و در ازای سرمایه گذاری او سود های بالا پرداخت می کند.

با این روش مشتریان هم سرمایه گذاری کرده اند و هم در ازای پول خود سود دریافت می کنند!

بیشتر بخوانید : آلتراورس سیتی چیست؟

متاسفانه از حدود یک سال پیش تا الان قیمت زمین ها به شدت کاهش یافته است. یعنی هم سرمایه مشتریان ارزش خود را از دست داده و خریداری ندارد و هم شرکت نمی تواند سود های وعده داده شده را پرداخت کند.

دستگیری عاملان کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین

طبق بیانات دادستان استان قزوین حسب تحقیقات و گزارش ضابطین قضایی یک شرکت هرمی مجازی به نام اربیت Orbit از طریق عضوگیری و جذب سرمایه اقدام به خروج غیرقانونی ارز از کشور نموده که در همین خصوص پرورنده ای تحت عنوان اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور در یکی از شعب بازپرسی دادسرای قزوین تشکیل و دستورات قضایی برای شناسایی متهمان صادر شد.

در حال حاضر 13 متهم اصلی این پرونده شناسایی و دستگیر شده اند. و مابقی اخلال گران در حال تعقیب و پیگیری های قانونی قرار دارند. حساب های عاملان بسته شده و اموال آنان توقیف شده اند تا مورد بررسی های قانونی قرار گیرند.

نحوه کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین

نحوه کلاهبرداری اوربیت Orbit در قزوین به صورت پانزی می باشد. فعالیت شرکت های پانزی به این صورت است که ابتدا یک شرکت ادعا می کند در حال اجرای یک پروژه بوده و شما می توانید در ازای سرمایه گذاری در آن سود خوبی کسب کنید. و واقعا هم سود ها سر موعد به حساب کاربران واریز می شود.

اما از کجا؟

از پول افرادی که جدیدا جذب مجموعه شده اند!

شرکت اوربیت Orbit در قزوین نیز ادعا می کرده در زمینه خرید و فروش زمین های مجازی (متاورس) فعالیت دارد . در این شرکت در ازای پرداخت پول زمین مجازی به کاربران تعلق می گرفته و ماهانه نیز سود حاصل از سرمایه آنها به حسابشان واریز می شده است.

کلاهبرداری اوربیت Orbit
کلاهبرداری اوربیت Orbit

اگر به فعالیت شرکت های پانزی (مانند ترون تهران ، کلودماین پرو ، کوچپین خوی و …) توجه کنید خواهید دید در تمامی اینها سود های نامتعارف و قابل برداشت به حساب های کاربران واریز می شده است. اوربیت قزوین در کمتر از یک سال مشهور شده و در این مدت کاربران بسیار زیادی را به سوی خود جذب کرده است. و این امر باعث جذب سرمایه زیادی به شرکت شده است.

معمولا این شرکت ها سود های واریزی خود را بالای 30 درصد مشخص می کنند و این امر باعث ترغیب افراد ساده لوح به جذب شرکت و سرمایه گذاری در آن می شود. از طرفی اگر کاربر فرد دیگری را به مجموعه معرفی کند سود دریافتی او به میزان زیادی افزایش پیدا خواهد کرد. و این یعنی ایجاد یک مجموعه هرمی!

در این مورد فرد چون خود از مجموعه به درآمد رسیده است تمایل دارد تا این شرکت را به دوستان ، فامیل و آشنایانش معرفی کرده و آنها نیز از سودآوری شرکت بی نصیب نمانند و هم خود فرد با معرفی دوستانش به مجموعه سود بیشتری کسب می کند.

سود های کلانی که به حساب کاربران واریز می شود ، از پول هایی تامین می گردد که به تازگی جذب مجموعه شده اند. و این شرکت تا جایی به فعالیت خود ادامه می دهد که جذب افراد جدید رو به کاهش بوده و سرمایه دریافتی از کاربران برابر با میزان سود پرداختی شود. زمانی که شرکت پانزی با این معادله برابر روبه رو شود سایت شرکت از دسترس خارج شده و حساب ها کلا بسته می شوند.

شکایت مالباختگان اربیت در قزوین

افراد بسیار زیادی در این مجموعه عضو شده و سرمایه گذاری کرده اند. بهتر است مالباختگان این مجموعه جهت پیگیری سرمایه از دست رفته شان به مراجع قانونی مراجعه کرده و از لیدر های خود شکایت کنند.

اوربیت نتورک پلیس فتا

هشدار پلیس فتا در مورد انواع کلاهبرداری ها در زمینه رمز ارز ها باید جدی گرفته شود. تنها راه جلوگیری از افزایش مالباختگان در حوزه رمز ارز ها پیشگیری و افزایش آگاهی عموم مردم در این حوزه می باشد.

اوربیت نتورک پلیس فتا
اوربیت نتورک پلیس فتا

پلیس فتا در این زمینه تلاش های زیادی کرده است و همچنان در حال شناسایی سود جویان در این حوزه می باشد. از طرفی از طریق رسانه ها همچنان تاکید کرده است در این نوع شبه های هرمی که ذاتا پانزی هستند عضو نشوید و سرمایه گذاری نکنید.

ولی همچنان بهترین راه حل افزایش اطلاعات مردم در زمینه ارز های دیجیتال و اینکه خودشان نخواهند در این مجموعه ها عضو شوند ، می باشد.

آموزش اوربیت نتورک

کاربران با مشاهده دریافت سود های کلان اطرافیانشان از اوربیت نتورک به دنبال آموزش اوربیت نتورک بودند. در بسیاری از موارد حتی دیده می شود لیدر ها در ازای آموزش نحوه استفاده از سایت ، نحوه ثبت نام در اوربیت نتورک ، نحوه سرمایه گذاری و برداشت ها از کاربران پول دریافت می کنند.

با این حال ثبت نام و آموزش اوربیت نتورک بسیار راحت بوده و در کل می توان گفت این گونه سایت ها که ذات هرمی و پانزی داشته و در حال زیرمجموعه گیری و جذب سرمایه هستند ، ذاتا کلاهبرداری می باشد.

اوربیت نتورک Login

آنچه باید به ان توجه شود این است که چرا اکثر شرکت های پانزی کلاهبرداری ایرانیان را مورد طعمه خود قرار می دهند. جواب سوال بسیار ساده است. متاسفانه در ایران پتانسیل بالایی برای جذب سرمایه شرکت های پانزی وجود دارد و متاسفانه ناآگاهی در این زمینه فعلا بالاست.

از سوی دیگر برگردادن سرمایه از دست رفته کاربران ایرانی بسیار مشکل است و آنها اطمینان دارند کاربران ایرنی دیگر قادر به پس گرفتن سرمایه هایشان نیستند. به این دلیل اوربیت نتورک با وجود کلاهبرداری بالایی که کرده است هنوز هم بسته نشده و به ادامه فعالیت خود مشغول است و همچنان کاربران زیادی اوربیت نتورک Login را در مرورگر هایشان جستجو می کنند.

اوربیت نتورک app

اپلیکیشن اوربیت نتورک از گوگل پلی قابل دانلود می باشد. شاید احساس کنید چون app اوربیت نتورک در این پلتفرم درج شده است معتبر می باشد ، خیر.

اگر مقاله را به دقت مطالعه کرده باشد ، می دانید که اوربیت نتورک ابتدا فعالیت قانونمندی داشته و جدیدا به سمت فعالیت های پانزی کشانده شده است. پس وجود داشتن app اوربیت نتورک در گوگل پلی طبیعی بوده و پیشنهاد می کنیم در آن ثبت نام نکنید.

نحوه تشخیص شرکت های پانزی

 • پرداخت سود های بالا (معمولا بیشتر از 30 درصد!)
 • فعالیت هرمی و پرداخت سود بیشتر در ازای زیرمجموعه گیری
 • معرفی خود به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال
 • پرداخت به موقع سود ها
 • راحتی برداشت سود ها
 • نشان دادن زندگی لاکچری لیدر ها و مدیران مجموعه

آیا سرمایه گذاری در ارز دیجیتال واقعا سود آور است؟

بله ، ولی نه با این روش های پانزی.

بلکه با آموزش و سرمایه گذاری در سایت های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال آینده دار.

علاوه بر سرمایه گذاری کریپتو می توانید با آموزش نحوه معامله با ارز های دیجیتال ، فارکس ، بورس و … به درآمد خوبی در این زمینه دست یابید.

سوالات متداول

آیا شرکت اربیت نتورک مارکتینگ قانونی است ؟

خیر

آیا شرکت اوربیت نتورک قزوین کلاهبرداری است؟

بله

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

120 دیدگاه برای “اوربیت نتورک چیست؟-کلاهبرداری Orbit network

 1. میثم

  من هم‌چندین ماه هست که وارد اربیت شدم ،هیچ مشکلی از جهت سودها نیست،سودها را داره به موقع واریز میکنه و یک شرکت نتورک مارکتینگ کاملا قانونی است

 2. نسیم مهدوی

  بیست و چند ساله در برازجان هستند سود می برند و بقیه سرمایه و زندگی خود را از دست می دهند. شما فکر کنید کسی که با تبلیغات کاذب این سرشبکه ها ۵ هزار دلار از سرمایه و زندگی خود را اونجا گذاشته اکنون چند ماه است نه سود می دهند و نه اصل پول را حاضرند بدهند. خدا از این کلاهبرداران شیاد نگذرد و متاسفانه دادستان و مدعی العموم و دیگر مسیولین مربوطه هم سکوت کرده اند. به خدا از من دو هزار دلار معادل ۱۰۰ میلیون را برده اند باید همه مال باخته ها شکایت کنند و پول خود را به زور هم شده از این شیادها بگیرند. تا دیر نشده اقدام کنید و گنه به ترکیه نزد دوستان خود می روند
  یک نکته مهم اینکه الان همون شیادها دارند به نام اولتراورس و فروش زمین مجازی اوربیت کار می کنند. این هم ادامه همون شبه هرمی و کلاهبرداری است که اسم را عوض کرده اند.
  اولتراورس و فروش زمین مجازی= کلاهبرداری و غارت
  جوانان بیچاره و نااگاه…

  • امیر

   سلام وقت بخیر منم مثل شما هستم میشه یه شماره بفرمایید همدیگه را ملاقات کنیم یه چاره بیندیشیم

 3. حسن

  آقای محسن شما که تازه وارد شدی و تضمین گرفتی ، چه جوری تضمین گرفتی نوع تضمین رو میشه بفرمایید چه جوری بوده ؟

 4. Yoones

  کلابرداری محض.هر چی ایرانیه اومده تو این پلن.
  …. که هر دفعه از این پلن ها میاره بالا کلا سیستم درآمد و از استیک برده رو متاورس اصلا استیکی و سوپرنودی در کار نیست این متاورسم یک برنامه گرافیکی ساده است گول نخورین پول هامون و نمیدن و سودهامون و نمیدن اصل پول و در صورتی که قراردارهامدن تموم شده نمیدن بعد میگن باینانس هم پول نمیده!!!فقط چرت و پرت و دری وری یاد گرفتن از اینو اون اسکی برن.پولمون و میبرن تو صرافی پروبیت نصف میشه میاد بیرون هر چی میگی یه دروغی میگن همشون دزد و کلاه بردار و دردغگو هستن
  نه این پروژه آمریکاییه
  نه ربطی به کشورهای دیگه داره کاملا ایرانی
  …. دروغگو و بی همه چیز
  متاسفانه افراد این مجموعه ها تا لحظه آخر مقاومت میکنن بعد آخرشم میگن سیستم ما خوب بود اگر فلان ارگان بهشون گیر نمیداد

  نوش جونتون
  این اولین نتورک کلاه برداری نبود تو ایران قطعا آخریشم نیست.به خودتون بیاین
  این همه گول حرف ها و چرت پرت های اینارو نخورین.پول هامون رفت
  از روز اول میدونستم دارم چه اشتباهی میکنم
  … تو ترکیه پاشو انداخته رو پاش داره زر میزنه لیدرهاش دارن سنگ اون کلاه بردار و به سینه میزنن واقعا بیسوادی داره غوغا میکنه … داغ بچه تو ببینی

 5. مهسا

  دوستان کسی از world-reits/com ( بجای / نقطه قرار دهید ) خبر داره؟
  مال آمریکاست و توی ۶ تا کشور شعبه داره
  کارش تو حوزه REIT هست و ۲۵ سال سابقه داره

 6. محسن

  باسلام من هم تازه وارد این کار شدم با اصرار یکی از دوستان معتمدو تضمین هم از ایشون گرفتم

 7. محسن

  سلام من هم تازه وارد این کار شدم و
  یه زمین 2000دلاری گرفتم با اصرار یکی از دوستان معتمد وتضمین هم ازش گرفتم

 8. سحر

  کاملا تکذیب ؛من 2سال کار میکنم و تمام سود هامو گرفتم ممنون میشم دروغ تحویل مردم ندید بخاطر بازدید

  • زینب اصغری

   و متاسفانه کم نیستن کسانی که با حرف افرادی امثال شما تمام سرمایه خودشون رو در این شرکت هرمی پانزی باختن و چندین ماهه نه سودی براشون واریز شده و نه می تونن به اصل پولشون دسترسی داشته باشن.

   • احمد کرامتی

    اصل پول زمین متاورسی هستش ک من nftاون رو دریافت کردم و هر موقع قابل فروش هستش زمین متاورسی من ک نسل جهانی اینترنت هستش، سود ما هم از ماه اول واریز میشه سیستم باینری هستش و با گفتن کلمه پانزی جایگزین نکنین، یوم اینکه زیر مجموعه گرفتن هم اختیاری هستش نه اجبار اینارو چرا نمیگین

    • علی

     اجباری نیست ولی واسه نقد کردن هیچ کس پولتو نقد نمیکنه تا زیر مجموعه نگیری
     ببین مثلا زمین ۲۰۰۰دلاری خب ۱۰۰۰دلار تتر میدی و ۱۰۰۰دلار ارز snlکه سیستم ۱۰۰۰تتر برات آزاد میکنه و میتونی پولاتو نقد کنی

 9. میلاد

  سلام من اطلاعات زیادی در مورد nft و متاورس دارم ؛از نظر متاورس این شرکت بهترین متاورس دنیا رو رونمایی کرده ک میتونید توی سایت های معتبر جهانی در موردش بخونید
  سایت های ایرانی از نظر من اصلا معتبر نیستند چون نوشته مثلا رنه سینانی بزرگترین کلاهبردار است 😐در صورتی ک ایشون توی دنیا اسم در کرده

 10. اوحی

  منم متاسفانه گول خوردم و 6000دلار سرمایه گذاری کردم حالا میخام شکایت کنم ایا کسی هست که گروه یا افرادی را بمن معرفی کند در تهران که اونام بخان شکایت کنند و تعداد بیشتری بشیم برای شکایت کردن؟

 11. شاه مقصود

  بهتره تمامي دوستان از سايت هاي معتبر اقتصادي جهان اطلاعات بگيرن.من ٣ ماهه فعاليت دارم و اطلاعات و تجربه بالايي در زمينه بلاكچين و nft داشتم و حتي تعداد و ساعت تراكنش هاي زمين هاي التراورس موجود است كه نشان دهنده ي زنده بودن اين بازار و پلتفرم است.من درين ٣ ماه بيش از ٥٠ درصد سرمايم رو دراوردم و حتي دقيقه اي در پرداخت ها تاخير نخوردم و خودم شخصا به كمپاني پيام دادم و حتي در مورد همكاري التراورس و اوربيت هم از خود التراورس پرسيدم.
  تويوتا و كوكاكولا از زمان تاسيس به صورت هرمي فعاليت داشتن.

  • زینب اصغری

   سلام وققتون بخیر
   اگر عرض 3 ماه 50 درصد براتون سود پرداخت شده مطمئن باشین کلاهبرداریه

 12. حسن امیری

  اوربیت نتورک یک شبکه کلاهبرداری هرمی و پانزی است که متأسفانه چند هزار نفر از مردم را در استان های فارس و بوشهر بیچاره کرده و سرمایه خود را از دست داده اند!
  چند ماهی است رنگ عوض کرده و در قالب اولتراورس و فروش زمین های مجازی در قالب بسته های دو هزار دلاری و پنج هزار دلاری و بیشتر جوانان این آب و خاک را غارت می کنند و متأسفانه دادستان هم به عنوان مدعی العموم وارد نمیشود!
  گول اینان را نخورید متأسفانه ۵۰۰ میلیون از ما را خورده اند و الان ۸ ماه است نه سود ما را می دهند و نه اصل پول را!
  وبسایت اوربیت ساختگی و لیدرهای جوانانی بیست و چندساله که فقط حرف زیاد می زنند و تبلیغات کاذب و دروغین می کنند! مراقب باشید مثل ما بیچاره نشوید… خدا نگه دار

  • زینب اصغری

   سلام ، وقتتون بخیر
   تشکر از اطلاع رسانیتون
   متاسفانه چون این شرکت ایران نیست نمیشه جمعش کرد. ولی موندم با وجود اطلاع رسانی های مختلفی که هم از سوی ما و هم وبسایتای دیگه صورت می گیره باز هم هستن کسانی که به سرمایه گذاری در این سایت ادامه میدن!!!
   به امید روزی که تک تک افراد جامعه ما خودشون به این درک برسن که شرکت های این مدلی هرمی و کلاهبرداری هستن.

 13. زهرا

  دیدگاهتان بسیار بدون دلیل و مسخره آمد من خودم در عرض دو ماه تمام پولی که گذاشتم توانستم بشکل پورسانت دریافت کنم

  • زینب اصغری

   لیدر ها سودشون رو میگیرن و همچنان با نشون دادن واریز سودشون افراد بیشتری رو جذب مجموعه می کنن. ولی متاسفانه کم نیستن کسایی که سودشون واریز نمیشه و حتی نمی تونن به اصل پولشون دسترسی داشته باشن.

 14. رضا شمسی زاده

  به نظر من هیچ جا کلاهبردار تر از بورس ایران نیست. من مطالب شما رو خوندم. خیلی کلی گویی کردین. مشخصه که از بلاکچین و متاورس اصلا سر درنمی‌آید. کاملا معلومه. فقط نوشتین. من خودمم الان ۳ ساله اینجا هستم. نه پولم رفته نه قراره بره. کلی هم زمین متاورسی خریدم مجدد. چون من منابع خبرم رو از سایت‌های معروف می گیرم نه از سایت‌هایی که مغرضانه می نویسن.

 15. علی محمودی

  اوربیت شبکه کلاهبرداری و شبکه هرمی است فقط سزشبکه ها که خیلی هم حرف می زنند و تبلیغ دروغ می کنند سود می کنند و بقیه مال باخته و سرمایه شوند بر باد رفته.
  اولتراورس و زمین مجازی هم که اوربیت راه انداخته کلاهبرداری جدیده…
  گول نخورید، اینها کلاهبردار هستند و می‌خوان شما را غارت کنند
  ما گول خوردیم و وام گرفتیم و خوردند و پاسخگو هم نیستند. مراقب باشید خیلی مراقب باشید…

  • باران

   سلام خوبین
   میشه بیشتر توضیح بدید چون من ۳ ماهه وارد این کار شدم ولی هنوز کسی را نباوردم

   • احمد کرامتی

    سما یه ماهه رفتی ایا حق شهروندیت ب موفع پرداخت نشده، کل سرمایت ب صورت حق سهروندی ماهانه داده میشه، و اصل سرمایت هم ک زمین متاورسیت هیتش میمونه شروع کن و از طریق راه سوم هم درامد داشته باش

 16. اروین

  سلام، لطفا به هیچ وجه توی نتوورک خرید نکنید، من چندماه درگیر بودم،پولتون برنمیگرده به بهانه قرارداد دوساله گول میزنن

 17. مریم

  سلام دوستان اینا همش حرف الکیه من یکساله توی اوربیت سرمایه‌گذاری کردم و حتی یک دقیقه هم از زمان واریز سودم نمی‌گذره و پول هم به راحتی نقد میشه یه عده افرادی که هیچ سوادی از نتورک مارکتینگ ندارند میان با حرف الکی مردم رو میترسونن….این سیستم هیچ مشکلی من توش ندیدم تا حالا

  • زینب اصغری

   سلام ، خدارو شکر میان این همه مالباخته کسایی هستن که سواد نتورک مارکتینگی دارن و سودشون رو میگیرن و هنوز هم دارن زیرمجموعه جذب می کنن!

   • میلاد

    اره خدا رو شکر که دارن میان!!!!!
    خب عزیزم این صحبتت یعنی اینکه سود شما بر اساس ورودی های بقیست، چرا متوجه نمیشین یا چرا نمیخواین قبول کنین که اشتباه کردین و در گیر یه شرکت هرمی شدین که چند ماهه از هم پاشیده و هر قولی که داده و تمام پروژه هاش سراب بوده،کدوم یکی از شما پروژه هاشون رو از نزدیک‌دیدین و اصلا میدونین اون شخص یا اشخاصی که سرمایتون رو در اختیارشون قرار دادید کی هستن اصلا،و چه تضمینی دادن بهتون،تو رو خدا یکم فکر کنید و فقط ظاهر و چهار تا عکس فضانورد و میتینگ های استانبول رو نبینید
    ۴ ماهه که سود ۹۸ درصد اعضا به حسابشون واریز نشده، همه درگیر شکایت هستن، قبلش هم که نزدیک ۴۰ درصد کارمزد میگرفت تا نقد کنه،همه مال باخته هستن هیچکس راضی نیست و همه فهمیدن اشتباه کردن،باز تو میای نون میزنی تو خون مردم بدبختت میخوری، اخه فک کن شاید اون بیچاره ای که حداقل ۱۰۰ میلیون سرمایش رو گذاشته تو این سیستم به امید ماهی ۳,۴ میلیون سود شاید نیاز داشته و ممکنه اون پولی که گذاشته همه سرمایه زندگیش باشه و حتی به نون شبش محتاج باشه اما چون ادم ساده ای بوده گول نفرات بالا دستیشو خورده و قبلش هیچ تحقیقی نکرده و سوادش خیلی پایین که حتی نتونسته یه سرچ ساده تو گوگل کنه تا متوجه پانزی بودن شبکه بشه
    یه تعداد زمین مجازی بدون هیچ ارزشی (حتی یک ریال) هم بهتون انداختن، و این همون محصول شرکت هست و تو هیچ شکایتی نمیتونی داشته باشی و دستت هیچ جا هم بند نیست چون لیدرا کار خودشونو بلدن و خیلی راحت و شیک‌ به هدفشون رسیدن و بدون که از اول هم برنامشون همین بوده و نتیجه هم داده بهشون
    حرف واسه گفتن خیلی دارم، میتونم تا صبح واست صحبت کنم که قبول کنی اشتباه کردی.
    همتون گوشت قربونی هستین و کوچکترین سودی نبردین، خیلی شانس اورده باشین که ۳ سال پیش واردش شده بوده باشین و سود ماهیانتون رو گرفته باشین تا بتونی خودتو قانع کنی که به پولت رسیدی.
    متاسفانه به هرکسی که در این شرکت سرمایه گزاری کرده باید بگم که ول معطلین و نه منتظر واریزی باشین نه اصل سرمایه، و نه اینکه شکایتتون به جایی برسه،واقعا میگم قلبم به درد میاد وقتی میبینم قربانی این بازی شدید ولی باید واقعیت رو قبول کنید

    • زینب اصغری

     سلام ، من در جواب فردی که از اوربیت طرفداری کرده بود و میگفت سود ها واریز میشه و هنوز هم در حال جذب زیر مجموعه هستن به کنایه گفتم خداروشکر سود های شما واریز میشه!
     وگر نه بنده نویسنده همین محتوا هستم و در سایت اعلام کردم اوربیت نتورک کلاهبرداری هستش و مالباخته هاش زیادن و سرمایه گذاری نکنید.

     • میلاد

      خب خانم محترم با تمام احترام خدمتتون عرض کنم لطفا به صورتی پیام بدید که اگر زمانی یه شخص غریبه بی اطلاع هست و داره تحقیق میکنه از گفتار شما به اشتباه نیفته. الان همه متوجه کلاه برداری این شرکت شدن و تمام کسانی که دارن هنوز طرفداری میکنن و ادعا میکنن که سودشون رو گرفتن باید توسط ادمین سایت و مراجه قضایی مورد پیگیری قرار بگیرند،چون این اشخاص خود لیدر ها هستند که سود خودشون رو دارن میبرن واصلا واسشون مهم نیست که هزاران نفر از هم میهنانشون ممکنه همه دسترنج زندگیشون رو از دست بندن و زندگی خیلیا بخاطر سود مختصرشون ممکنه نابود شه، خواهش میکنم کمی وجدان داشته باشین و رحم کنید به آدمای نا آگاهی که وارد این سیستم میشن
      کلاه برداری شاخ و دم نداره و شخص کلاه بردار از هر طریق و روشی که بتونه کار خودشو انجام میده.
      الان همه به اشتباهاتشون پی بردند و فهمیدن چه کلاه گنده ای سرشون رفته،پس نزارید که تاوانشو افراد بی گناه دیگه بدن

     • زینب اصغری

      بله بیانات شما کاملا صحیح هست و تیم ما در افشاگری این سایت های کلاهبرداری همیشه پیشتازه.
      با تشکر از شما

 18. کامبیز

  می گن امروز شنبه ششم آبان ماه سودها واریز شده

 19. شهاب

  شهاب
  من هم 4ماهه پولم نقد نشده و نخواهد شد فکری باید کرد
  من از شیراز هستم

 20. سینا

  همدان یه لیدر خانم داره بی عرررررضه. نه میتونه ورودی داشته باشه نه تیمش ساپورت میکنه نه نقد میکنه یاد گرفته جدیدا میگه مگه بانک اخه خودش تو بانک. روزای اول خودش میگفت مثل بانک سود میده چی شد ورودیهاتون کم شده نقد نمیتونید بکنید اگه شرف داشتی ادامه نمیدادی

  • رضایی

   با سلام
   من از جهرم هستم
   من زیر مجموعه شخصی که آریشگاه داره هستم
   پول من هم 4 ماهه نیامده
   و همش می گویند می اید
   من هم می خواهم شکایت کنم
   لطفا راهنمایی کنید

   • زینب اصغری

    سلام ، اگر نظرات رو بخونید خواهید دید پول خیلیا برنگشته و توصیه می کنیم مشکلتون رو از طریق مراجع قانونی پیگیری کنین تا افراد بیشتری سرمایشون از دست نره.

    • کامبیز

     سلام
     سوال دارم
     لطفا ایمیل خود بفرمایید
     ممنون

 21. محمود

  متاسفانه کسانی که ورگدی دارند و از طرف لیدرها حمایت میشوند سودهای ماهانه انها نقد میشه بقیه نشستند که صرافی باز بشه و با کسر 35 درصد برداشت کنند. همدان که یه لیدر داره شستشوی مغزی شده اصلا حالیش نیست کسانی که با ارز دیجیتال امدند التراورس خرید نزدنند گفتید سر ماه سود بگیرید چی شد…… هاااااا

 22. روشنک

  من هم مالاخته اربیت هستم متاسفانه ۱۱ هزار دلار من هم اینجا هست و لیدر من دیگه جواب تلفن من هم نمیده اصلا نمیدونم چیکار کنم بخدا دارم روانی میشم تمام زندگیم بود یه قطعه زمین متاورسم دارم نمیدونم چه جوری بفروشمش کیی هست که کمکم کنه خواهش میکنم به خاطر خدا کمکم کنید

 23. Amir

  دوستان مالباختگان وکلاهبرداریها و پانزی بودن ها مربوط به سواستفاده از طرح اصلی هست و دلیل بر این نیست طرح اصلی و اوربیت و آلتراورس سیتی یا متاورس رو کلن انکار کنید یا زیر سوال ببرید. یکم مطالعه کنید میبینید مالباختگان در اثر سهل انگاری خودشون و مطالعه نکردن مال باختن
  کافی بود بدونن چطور و از طریق سایت اصلی خرید زمین انجام بدن نه پول رو در اختیار فرد بزارن اونم فردی که صددرصد اعتبارشون نبوده

 24. kasra

  من خودم خانواده م تمام سرمایه زندگیم رو. تو این بستر گذاشتیم یک ساله از این بستر داریم سود میگیریم درست سر روز و ساعت و دقیقه و ثانیه
  اون احمقی که این اراجیف رو انتشار داده بویی از شعور نبرده چون حقانیت هر بستری به سادگی قابل اثباته.
  سمینار بلگراد و لندن رو هر کس دیده میفهمه من. چی میگم…. وقتی تو. سمیناری که مدیر کمپانی تتر، رئیس مستر کارت اسیای جنوب شرقی، مدیر ارشد دانش گاه آکسفورد و خیلی از غول های بلاکچین سخنرانی میکنن پروژه ی آلتراورس اسپانسر شده دیگه جای هیچ شکی باقی نمی مونه که این ابر هولدینگ کارش رو. درست انجام داده و. میده….
  وفتی معتبر ترین مرجع ورزشی دنیا(فیفا) تبلیغات آلتراورس سیتی رو روی بیلبورد های دور زمین مسابقات جام جهانی فوتبال قرار میده… وقتی قدیمی ترین بانک دنیا (HSBC) با 157 سال سابقه و 1700 شعبه تو 58 کشور دنیا میاد و قراردا تاسیس شعبه ی مجازیش رو با التراورس میبنده وقتی معتبر ترین رسانه ی دنیا (بلومبرگ)آلتراورس رو تایید کرده، وقتی بزرگترین و معتبر ترین رادیو استیشن دنیا (kis fm) تو آلتراورس داره فعالیت میکنه وووووووووو
  دیگه کدوم احمق بی سوادی میتونه بگه اوربیت کلاه برداریه؟؟

  • مینا

   تو رو با همین حرف ها خام کردن. به خودت بیا. حماقت کافیه

  • محمود

   بزار بانک بیا بعد شعار بده. تو جز اونایی هستی که کردیتت نقد میشه وگرنه چند ماه انتقال به صرافی بسته ورودی کم شده شرکت و مجموعه در حال از هم پاشیدن. تیم گند همدان که پکیده زیگورات و لیدرها هم مردن و جواب نمیدن نمیتونن هم کاری کنن

  • حسن امیری

   شک ندارم تو خودت هم لیدر و سرشبکه هستی و گرنه رسوایی و دروغ اوربیت و اولتراورس بر همگان مثل روز روشن شده

 25. ل. آ.

  شخصی به اسم … ساکن استانبول و خواهرش … ساکن آلمان هم از این تیم کلاهبرداری هستند و با پول مردم بیچاره برای خودشون مرسدس بنزهای آنچنانی و ویلا خریدند و جواب تلفن دوستان و آشنایانی که ازشون کلاهبرداری کردند را نمی دن. ای کاش می شد پول ها را پس گرفت.

 26. حسین

  من سرمایه گذاری کردم. پ چرا دوماهه سود رو نقد نمیکنن؟

 27. ارغوان

  شرکتی که تو قزوین کلاهبرداری میکرد اسمش کیونت بود ، اوربیت نبود . کمپانی اوربیت معتبرترین کمپانی دنیا تو صنعت نتورک مارکتینگ هست که حدود ۵ سال هست به تعهداتش مثل ساعت رولکس عمل کرده و همچنان هم عمل می‌کند.

  • کشاورز

   ما که سه ماهه نتونستیم سودمون رو نقد کنیم.همشون کلاهبرداری هست.

 28. ابراهیم

  آیا واقعا امیدی هست بشه مقداری حداقل از مال برگرده من الان هشت ماه هست درگیر این قضیه ام

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقت بخیر.
   خیلی بعید هست. بهتره از مراجع قانونی پیگیری کنید.

 29. بهمن یاری

  باسلام و سپاس فراوان از روشنگری شما
  دوستان عزیز، اوربیت نتورک، یک شبکه کلاهبرداری وسیع است که در سه سال گذشته در ایران و غالبا در استان های بوشهر و فارس و استان های همجوار فعال یا کرده و متاسفانه با غفلت مسیولین امنیتی و مسیولین فضای مجازی چند هزار نفر را وادار و تشویق به سرمایه گذاری کرده اند و هر کدام افراد با دو هزار، پنج هزار و یا بسته ده هزار دلاری وارد این شبکه شده اند. اینان وعده سود ماهانه ۴درصدی را می دادند ولی چندماه است که این سود را تبدیل نکرده و قابل برداشت نیست و کسانی که دوره سرمایه گذاری آنها هم دو ساله بوده و به پایان رسیده، با وجود گذشت یکسال نتوانسته اند اصل پول خود را دریافت کنند!
  متأسفانه این شبکه کاملا هرمی و پانزی بوده و افراد زیادی بیش از چند هزار نفر در سایه غفلت مسیولین مربوطه، متضرر و مال باخته شده اند! لذا از شما خواهش میکنم سرمایه و زندگی خود را دست اینان ندهید که کاملا پودر می شود و چیزی برایتان نمی ماند! فقط سر شبکه های این شبکه هرمی سودهای کلان و باداورده ای دست می آورند. سرشبکه های این شبکه در ایران دو برادر ۲۲ و ۲۴ ساله به نام ………… اهل تنگ فاریاب و ساکن برازجان و ……….. فر ۲۸ ساله اهل دهرود دشتستان و ساکن برازجان و در ترکیه فردی به نام اشکان آتشکار( مشهور به دکتر الکس آتشکار) و محمد صابر هستند که در سایه غفلت مسیولین مربوطه و مردم، هر کدام قریب به ۵۰۰ هزار دلار جمع کرده و برای خود در ترکیه و در ایران ملک پنت هوس خریداری کرده در حالی که تا سه سال قبل هیچ آهی در بساط نداشتند و هیچ ثروت خانوادگی هم نداشتند.
  آگاه باشید و نکته دیگر اینکه از چندماه قبل مسیر فعالیت خود را تغییر داده و در قالب تبلیغ و تشویق دیگران به سرمایه گذاری در اولتراورس و زمین های مجازی اوربیت، باز به فروش زمین چند هزار دلاری به دیگران می پردازند که این یکی نیز کلاهبرداری دیگر و بزرگتری است که متأسفانه افراد زیادی را وارد ان کرده اند!!!
  پس به هوش باشید و از شبکه هرمی و پانزی اوربیت و اخیراً شبکه فروش زمین های مجازی اولتراورس برحذر باشید و سرمایه و زندگی خود را بر باد ندهید. بنده با اطلاع و شناخت کامل این واقعیات را خدمت شما هموطنانم عرض کردم که در دام این کلاهبرداران و سودجویان نیفتید. خدا نگه دار

  • امیر حسین

   کاملا صحیح فرمایش دادید در استان بوشهر خیلی قربانی داشته که هم اینک درگیر این قضیه شدند و متاسفانه لیدرهای زیادی هم در این زمینه اقدام به اغفال مردم وبالا کشیدن سرمایه های آنها شده،افراد فریب خورده سریعا بدون هیچ ترس واضطرابی ،نسبت به طرح شکایت ازلیدر خود بعنوان کلاهبرداری اقدام کنند

  • امیر حسین

   مالباختگان در استان بوشهر خیلی زیاد هستند وسریعا نسبت به طرح شکایت کلاهبرداری ،از لیدر ومعرف خود اقدام کنند

   • الهه

    سلام من در شرکت اوربیت سرمایه دارم و زمین هم خریدم و اصلا هم مال باخته نیستم شما که این اطلاعات رو نوشتید عذر میخوام صنعت نتورک و بیزنس رو با بانک اشتباه گرفتید تشریف ببرید بانک سرمایه گذاری کنید شمارو چه به متاورس همون بهتره که از اوربیت برید بیرون

    • محمود

     ظاهرا تازه واردی قبل از متاورس قرارداد حداقل 2 ساله با ارز دیجیتال بود هنوز 2 سال سود نگرفتیم پکید آلتراورس که جدید مثلا شده محصول محور مردم بدبخت که قبل محصول اشغالی اومدند چی

  • امیر

   سلام خوبید روشی واسه طرح شکایت ممکنه بنده میخوام شکایتت کنم

  • محمود

   500 هزار دلار؟؟؟ خوابید اتشکار بالای 10 میلیون دلار برداشت زده

 30. مهیا

  دوستان بعد یکسال سرگردونی من که دارم شکایت میکنم هرکی میخواد همراه شه تو پرونده یه آدرس بذارید همه بیاید اونجا

  • حمید

   سلام. بیایبدتلگرام گروه اوربیت زدم بررسی کنیم

 31. فتاح

  سلام دوستان .
  شرکت اوربیت کلاهبرداری هست هرچه سریعتر موضوع را با شماره تلفن 113 در میان بگذارید و از لیدر ها شکایت کنید و نگذارید فرار کنند

  • ابراهیم

   سلام آیا واقعا امیدی هست بشه مقداری حداقل از مال برگرده من الان هشت ماه هست درگیر این قضیه ام

 32. فتاح

  دوستان عزیز من و خانواده ام حدود 2سال است که در این شرکت سرمایه گذاری کردیم که چند تا از قراردادها مون یک ساله بودن اما متاسفانه پول ما برنگشته بحساب .کلأ 11ماه سود به ما دادن و الان اصل پولمان گیر نیومده . خواهشمندم برای پولتون ارزش قائل باشید و الکی حرومش نکنید .گول وعده هاشون را نخورید این شرکت کلاه برداری هست

 33. اعتمادی

  سلام
  الان نزدیک به 40 روزی میشه که کردیت دادیم برای نقد و تو پردازش هست
  متأسفانه نقد نمیشه، چون پول ندارند
  دوستانی که میخواستند برن شکایت چیکار کردید؟

 34. اعتمادی

  سلام
  الان نزدیک به 40 روزی میشه که کردیت دادیم برای نقد و تو پردازش هست
  متأسفانه نقد نمیشه، چون پول ندارند
  دوستانی که میخواستند برن شکایت چیکار کردید؟

 35. مریم

  سلام یکی از دوستای من سرمایه گذار اربیت هست ولی به موقع سودهاش چنج شده ویکی دیگه هم اکانتش اکسپایر شده و سریع واریز شده

 36. مهیا

  اوربیتی های دزده کلاهبردار ،پول منم خوردن ده ماهه ،اونایی که زر مفت میزنین خفه شین این پولای حروم چرک و خون و سرطان میشه واسه خودتون و خونواده هاتون انشاالله بزودی ،حالا با پول ما شماها ادم شدین همه اوربیتیا از خونواده های پایین و گدا گشنه ان که راه دیگه جز دزدی برا ی پول دراوردن پیدا نکردن و بقیه رو گول میزنن

  • arian

   اربیت همه قرارداد های قبل 2023 رو تسویه کرده دروغ نگید لطفا🙏

   • رحیم

    دروغ نگو دوستم ۲۰۲۳ هست پولش گیر افتاده

    • آرین

     چرا داری چرت و پرت میگی؟ قرارداد های بعد از 2023 زمین هستن ک روی ۴ ماه با کاربر ها تسویه میشه. شما ادم هایی هستین که فقط دوس دارین یه نظری بدین که بقیه فک کنن اونطوریه ک شما میگین

 37. رحیمی

  با سلام .
  از هموطنان عزیز خواهشمندم، خواهش میکنم عاجزانه ، دسترنج زندگیتون رو که با زجر و فلاکت در این مملکت تورم زده با خون دل که حق زن و بچه تون هست ، بدست آوردین. به هیچ عنوان وارد این شرکت کاملا پانزی و کلاهبرداری اوربیت نکنید ، بنده و چند تا از نزدیکان، سر دو سالگی ، اکانتمون اکسپایر شده ، ولی این اواخر سود مون را تبدیل نمیکنند ، صرافی پروبیت با کارمزد بسیار بالا بمدت خیلی طولانی حدود یکماه یا بیشتر ، نقد میکنه ، اصل سرمایه را بعد از چندین ماه که اکانتتون اکسپایر شدن ، کشش میدن ( طولش میدن ) تازه اونوقت کردیت بهتون‌میدن ، دوباره روز از نو و روزی از نو ، اگه بهتون بدن ، که بعیده ، ( جدیدا خیلی ها سرمایه شون بعد از چندین ماه برنگشته ) باید ببرین صرافی پروبیت ، سی درصد کارمزد کم میکنه ، اونم خورد خورد بصورت ماهانه ، یکجا نمیتونید حتی با کسر سی درصد صرافی پولتون رو‌ نقد کنید ، یک کلاهبرداری حرفه ای و تمام عیار از ایرانی ها .هیچ معلوم نیست ، پولمون بهمون برگرده یا نه ، هیچ کس هم پاسخگو نیست ، مگر این که کسی برش داشته باشه با اطلاعات کشوری ورود کنه . قدر سرمایه تون بدونید و زندگی خود و نزدیکانتون را نابود نکنید .

 38. گلی

  واقعیت اینکه روز اول لیدرها به نیت دریافت کمیسیون که مبالغ زیادی هم هست ،طوری شمارو با تبلیغ پرداخت سود ۴درصدی ترغیب می کنن که شما!!یادت میره بپرسی خوب سود من چطور نقد میشه و اصل پولم چطور برگشت میشه ..!!
  دوستان وقتی سود ماهیانتون واریز میشه باید سودرو که به تتر واریز شده تبدیل به ارز رایکون بکنین و بعد به صرافی پرابیت انتقال بدین که در همین مسیر ۳درصد ازش کسر میشه ..در پرابیت هم به خاطر پایین بودن برابری رایکون وتتر حدود ۲۷ درصد از سود ریزش میکنه ودرمجموع ۳۰ ار صد از سود میریزه یعنی اگر ۱۰۰۰دلار تتر سود گرفتین ۷۰۰دلار دستتون رو میگیره و درپایان قرار داد هم همین اتفاق برای اصل سرمایتون می افته …حالا یک دوست مطلع و آگاه بیاد منو توجیه یا راهنمایی کنه …

  • آرش

   بله جدیدا از طریق سایت پوبیت هم نمیشه نقد کرد
   عاجزانه خواهشمندم که پولتون رو دست کلاهبردارا ندید
   من که ۲۰۰ ملیون ناقابل از کفم رفت

 39. Mahan

  من ۸ ماهه اکانتم تموم شده حالا قصد شکایت دارم حتما افراد دیگه ای هم این مشکل دارن. من از پلیس فتا تهران شروع می کنم. میدونم نفرات زیادی این مشکل دارن.

 40. Mahan

  من ۸ ماهه اکانتم تموم شده درگیر پولم از بالا دستی ها هستم که آزاد نمیشه دیروز گزینه ها دلخل سایت هم پرید. حالا قصد شکایت دارم حتما افراد دیگه ای هم این مشکل دارن. من از پلیس فتا تهران شروع می کنم. میدونم نفرات زیادی این مشکل دارن.

 41. شیراز گچساران

  شیراز و گچساران نصف جون هارو کشیدن به این راه کلاهبرداری بعد هیچکس صداش در نمیاد!! نمیدونم چرا واقعا

  • مسئولین در خواب

   احتمالا دست ش با خیلی ها توی یه کاسه ست. چطوری تونسته فرار کنه آخه

 42. بابک

  آقا فرهاد …اومد به اکانت ..از طریق کسی که شما رو ورود زده باید اگه خودت اشتباه کنسل کرده باشی اون باید اکسل کنه بالاتر وگرنه نمیاد بحساب …مهلت قرارداد دوساله هست زودتر پیگیر شو ….‌‌

 43. مولی

  با سلام اینایی که از این شرکت حمایت میکنن بیان جواب منو بدن .
  یک سال پش اکانت 2000 دلاری زدم بعد از گذشت 2 ماه پشیمون شدم چون نحوه نقد کردنش از طریق سرافی انجام دادم نصف صودی که میگفتن گیرم اومد میخواستم از طریق خودشونم نقد کنم باید یه دفتر میزدم زیر بغل که کل اسم فایمل دوستان توش بود هر روز برم جلوشون پز بدن تا اونا و گول بزنم .
  اومدم کنسلی بزنم گفتن زیر 4 ماه بزنی یه مبلغی از پولت کم میشه گذاشتیم شد 4 ماه و 1 روز بعد کنسلی زدیم الان 5 ماه از زمان کنسلی میگزره پولی در کار نیست الان میگن 11 ماه طول میکشه اونم میدونم یه دروغ دیگست .الان نه سود میاد بران نه پولمو میدن
  زمین هم به مبلغ 700 دلار از التراورس سیتی خریدم مستقیم الان شده قیمتش 2500 دلار ولی کسی از لیدر ها هم از من 1000 دلار نمیخره کسی اگه اینجا خریداره تا 700 دلارم میدم بهش

 44. مرتضی

  اقای رضا شما که گفتید این زمین ها مفت نمی ارزه میشه یک متاورس خوب و ارزون معرفی کنید و چند تا ویژگی خوب و بعد زمین های متاورس را توضیح بدین دلیل خوب نبودن این متاورس چیه

  • متین

   سلام یکی از همکاران من هم اولتراوورس سیتی سرمایه گذاری کرده و کلی نگرانه الان.کسی خبر داره اولترا سیتی چطور پول را می‌تونه پس بگیره

 45. رضا

  اینو هم بگم. متاورس عالیه. ولی چرا از طریق این شرکت ما زمین بخریم؟ چرا زمین یک قرونی رو بابتش میلیونی پول بدیم و بعد اگه نیاز به پولش داشتیم نتونیم بخریم؟ موقعیت زمین کجاست؟ ارزش زمینی که اربیت میده به قول خودش 2500 دلاره ولی ایا کسی میخره؟
  خب راحت میشه زمین انتخاب کرد و نسبت به پولمون زمین بخریم . نه اینکه زمینهای مفت قیمت التراورس رو از این پانزی بخریم و رو دستمون باد کنه به امید اینده. در زمن شماهایی که اینقدر مانور پلتفرم التراورس رو میدین کجا ثبت شده که مربوط به اربیت نتورک هست؟؟

 46. رضا

  کسانی که دارین الکی طرفداری میکنین از اربیت نتورک. با یه سرچ ساده میشه فهمید که که شرکت اربیت نتورک هیچ ربتی به orbit brands corp نداره و الکی این شرکت خودشو چسبونده به اعتبار یک شرکت بزرگ امریکایی. تمام توضیحاتی که دادین مربوط به شرکت اربیت برند هست نه اربیت نتورک:))
  اربیت تنورک یک شرکت پانزی هست که نهایت 1 سال دیگه صداش درمیاد و مالباختگانش همش ایرانی هست. اگه سرچ کنین تو سایت http://www.similarweb.com/ متوجه میشین . افراد بازدید کننده از این سایت همگی ایرانی هستن و اونایی که هلند و امریکایی هستن به خاطر فیلتر شکن هاشون هست که میزنه:))
  در حال حاضر نحوه سود دهی این شرکت ضعیفتر از قبل شده و شگردشون شده فروش زمینهای متاورس به این صورت که زمینهای ارزون رو دارن به قیمت چندیدن برابر میدن دست مشتریهای جدید.
  هر پیشنهادی که وعده پول مفت بده مطمین باشین یه داستانی داره کافیه در موردش جستجو کنین تا به نتیجه برسین. اخه کاری که اینهمه سود داشته باشه رو چرا مفت بدن به من و شما؟ کسانی که در اوایل وارد شدن سود کردن بیچاره کسانی که تازه میخوان وارد بشن
  دوستان هیچوقت گول این شرکتها رو نخورین و سرمایتون رو از دست میدین در ادامه

 47. یگانه لطفی پور

  اینا الکی هست. من دوسال هم با ارزهای اوربیت دارم کار میکنم و ۷ ماه با متاورسش هست ک این هلدینگ پلتفرم و مدیرت بحرانی داره ک تا حالا تو هیچ پروژه ای ندیدم اکر اگاهی ندارید تماس گذاشتم و با ادعا پاسخگو هر ادعایی هستم

 48. حامد

  برای کسانی که سرمایه گذاری کردن باید بگم که به هیچ عنوان کنسلی نزنن و همین رویه رو ادامه بدن که بمشکل نخورن ولی در رابطه با کسانی که تازه میخوان عضو بشن اینه که شما مبلغی پول که کمترینش 2000دلار هست پرداخت میکنین و ماهانه مبلغی پول به شما واریز میکنن این رو بدونین که مبلغ واریزی چون شخص به شما واریز میکنه در صورت شکایت کردن لیدر میتونه از شما بابت پرداخت پول شکایت کنه و مبلغ واریزی رو برگردونه در رابطه با پرداخت پول متاورس و طریقه پرداخت سود مشارکت زمین بررسی کنید که بمشکل نخورید.

 49. حامد

  جالبه برام که من زمانی که توی این جلسه های اوربیت دعوت شدم البته خصوصی همه چیز با توجه به آگاهی شما توضیح داده میشه چون کارشون فقط توضیح دادن هست ولی درباره چطور خرید کردن و چطور پرداخت کردن مبلغ برای خرید اگر آگاهی داشته باشین توضیح نمیدن تا زمان خرید یا پرداخت پول و جالب تر اینکه همه چیز رو ترکیب میکنن با همدیگه و در حال ثابت کردن این هستن که آینده همینجاست ولی من میتونم بگم که 90 درصد افراد زیرمجموعه هنوز به زمین متاورسشون هم مراجعه نکردن.حالا ما توی جامعه خودمون هنوز کسانی هستن که قبض برقشون رو میبرن کافی نت پرداخت میکنن بنظر شما این بازی متاورس چقدر دیگه توی ایران جا میوفته.چیز دیگه که نظر من رو گرفته اینه که ارز هایی که ارائه شده بعد از 8 سال هنوز توی صرافی lbank موجود نیست.و کسانی که در این رابطه لیدر هستن برداشت سود ها یا خرید فقط از طریق خودشون انجام میشه وگرنه کارمزد زیادی باید پرداخت کنن.

  • بهنام

   برای کسی که فقط شنیده و توی این سیستم نیست قطعا دردناکنه این پروژه، فکر کنم شبا هم ممکنه خوابتون نبره. چون یه چیزایی شنیدین شاید به اشتباه، شاید از فرد مناسبی نشنیدین یا هر چی. اما کاملا مشخصه اگه بشنوی فلان بانک سود میده و اونجا حساب باز نکنی، دیگه مجبوری صبح تا شب بزنی اون بانکو داغون کنی

 50. سیاوش

  شاید به دردتون بخوره.
  اولا کمپانی اوربیت توی این 4 سال بیش از 10 پروژه ساخته و دوستی که گفتن فقط توی یاهو فاینانس بوده میتونن توی امیریکن ریپورترز ، کالیفرنیا هرالد،فوربز،بلومبرگ و بسیاری از نشریه های دیگه ببینن و اینکه توی نیویورک تایمز هم خبری مربوط به چند دهه پیش برای اوربیت نتورک هستش . در ضمن متاورسی که راه اندازی کرده به گفته ی کوین تلگراف بهترین متاورس جهانه که یک سر و گردن بالاتر از تمام متاورس های دیگس. بیش از 30 نشریه ی جهان مقاله های متفاوتی رو در مورد آلتراورس چاپ کردند که همش تحسین بوده ، و همچنین توی یوتیوب پر از برسی این متاورس هستش.توی دو ایونت بزرگ مخصوصا آخرین همایش بزرگ بلاکچین در بلگراد تنها پلتفرم متاورسی بود که به عنوان اسپانسر بود و واقعا این بی نظیره. سودی که پرداخت میشه اگه فکر میکنی اسمش سوده تو یه بیسوادی. اولا سودش سالانه بیست و پنج تا سی درصده به صورت خالص. یعنی ماهانه دو و نیم تا سه درصد. دوما بهش میگن PSD یا سود مشارکت. برو بزن برات میاره معنیش رو. یعنی سود حاصله از فروش محصول که اتفاقا زمین متاورسی هستش و یکی از برند های جهانی به اسم KISS FM هم توش هستش. همچنین بازوی تبلیغاتی این متاورس به عهده ی کمپانی بلاک ویز هستش که صرافی هایی مثل کوکوین، هات بیت، بای بیت و هزاران پروژه ی دیگرو بالا آورده و لوگوی التراورس سیتی رو توی سایت این کمپانی تبلیغاتی میتونید ببینید. پس وقتی میخواید صحبت کنید کمی فکر کنید بعد. اگه مشکلتون با کمیسیون گرفتنه شما نگیر.کل دنیا در حال کمیسیون گرفتنن. منم یه مشتری بفرستم ده میلیارد ازت خرید کنه به منم کمیسیون میدی. اگه مشکلت هرمی بودنشه اپل هم هرمیه،کل جهان هرمیه. اگه کارمندم هستی بازم تو هرمی.اصلا وقتی میخوان موقعیت اجتماعی انسان رو تشریح کنن از روی هرمی مثل مازلو تشریح میکنن. تمام بیزینس ها هرم هستش. هرم زمانی بده که محصولی وجود نداشته باشه و از پایین به بالا تغذیه شه. مثل کاری که آقای چارلز پونزی میکرد. اینجا محصول زمین متاورسی هستش که روی بلاکچین بایننسه. اگه الان هم نمیتونی در جا بفروشی چون متاورس در ابتدای راهه. تو دوازده سال پیش هم نمیتونستی بیت کوین رو بفروشی ، یکی با بدبختی 10 هزارتا داد دوتا پیتزا گرفت الان میزنه تو سرش که چرا دادم رفت 260 میلیون دلار پول بی زبون رو. اگه الان اومدی تو متاورس فردا میخوای بفروشی نیا داداش. از ادم درست حسابی مشاوره بگیر. وقتی نمیفهمی که کل پلتفرم های متاورسی 90 درصد ارزش خودشون رو از دست دادن ولی التراورس به خاطر اینکه زمین های به جای ارز دیجیتال با دلار یا busd معامله میشه نوسان نداره و سازنده،عرضه تقاضا رو کنترل میکنه. سندش روی بلاکچین بایننس ثبت میشه و نظارت هم به عهده ی بایننسه. اره ببریم پولمون رو بزاریم تو بانکای ایرانی سال بعد بشه اندازه ی یه گوشی سامسونگ!!!!!!!!!! ادمایی که درست وارد این بیزینس شدن با این خبرها ورود نکردن که با این چرت و پرت ها خروج بزنن. با تحقیق و برسی ورود کردن. موفق باشی.

  • مسلم

   چرا باید چهارتا اخبار از این ور اون ور ذهن مردم رو بازی میدی و خودی نشون میدی اصن رفتی رزومه خوده شرکت اوربیت رو بخونی؟؟؟؟ک چرا از امریکا فعالیتش رو قطع کرد و کارخونه رو جمع کرد؟؟؟چون برای فرار از مالیات بود و رفت توی اروپا شروع کرد همه شون کلاهبرداریه

  • رضا

   اقای سیاوش:
   که دارین الکی طرفداری میکنین از اربیت نتورک. که مطمینا شما پولتون رو مثلا سرمایه گذاری کردین و باید طرفداری کنین. با یه سرچ ساده میشه فهمید که که شرکت اربیت نتورک هیچ ربتی به orbit brands corp نداره و الکی این شرکت خودشو چسبونده به اعتبار یک شرکت بزرگ امریکایی. تمام توضیحاتی که دادین مربوط به شرکت اربیت برند هست نه اربیت نتورک:))
   اربیت تنورک یک شرکت پانزی هست که نهایت 1 سال دیگه صداش درمیاد و مالباختگانش همش ایرانی هست. اگه سرچ کنین تو سایت http://www.similarweb.com/ متوجه میشین . افراد بازدید کننده از این سایت همگی ایرانی هستن و اونایی که هلند و امریکایی هستن به خاطر فیلتر شکن هاشون هست که میزنه:))
   دوستان هیچوقت گول این شرکتها رو نخورین و سرمایتون رو از دست میدین در ادامه

 51. بابک

  سلام خدمت دوستان ..بنده به اصرار زیاد یه خانمی به اسم … و اینکه ایردراپ oncsبهت تعلق میگیره و بعد شش ماه حداقل چهل برابر میشه و هر لحظه خواستی کنسل کن و پولتو بگیر وارد شدم ولی زمان کنسلی هزار جور حرف عوض کردن اول اینکه بیست درصد پولت می‌ره دوم از پنجاه روز کاری شد پنج ماه از ۲۰۰۰دلار ۱۵۰۰دلار بهم دادن ولی. پولی که بابت ایردراپ داده بودم رو جوابی نمیدن هر دفعه یه بهونه میارن میگم چرا نمیشه انتقال بدم کیف پول شخصی جوابهای سربالا میدم جدیدا که اصلا هیچ جوابی نمیدن ..بعد یکسال و چند ماه موندم چکار کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون

  • فرهاد

   بابک جان قربونت بعد از 5 ماه پول از جیب دادن یا اومد به اکانتت منم چشم انتظارم پول کنسلیم

 52. حمید

  اوربیت نتورک کاملا شرکت معتبر در حوزه کریپتوکارنسی و بلاک چین هست و سود ماهانه و تمامی قوانین ش به شکل اصولی پیش می‌بره دوستانی که کنسلی میزنن تا ۳ماه به خاطر قوانین پولشویی تاخیر میندازه بعدش پرداخت میکنه
  اصلا پانزی هم نیست شرکت هرمی ما نداریم ساختار هرمی داریم خود ساختار ایرادی نداره مگه من که الان تو بیمارستان کار میکنم ساختار ما هرمی نیست
  ریس دانشگاه بعد معاون بعد رئیس بیمارستان بعد مدیر بعد مترون بعد سرپرستار
  این یه ساختار هرمی هست آیا. ایراد دارد

 53. رضا

  درود و عرض ادب
  بنده در حوزه نتورک مارکتینگ فعالیتی ندارم ولی در رشته اقتصاد تحصیل کردم و آشنایی کامل با نتورک مارکتینگ دارم و امیدوارم نظری که میدم کمکی به مخاطبین عزیز بکنه .
  نتورک مارکتینگ و هرمی بودن یه مارکت دقیقا به یه معناست ولی پانزی بودن کلا به یه معنای دیگست. هر مارکت که به صورت نتورک باشه شکل هرم به خودش میگیره و ذاتا هیچگونه مشکلی نداره و روش به روز درآمدزایی هم برای صاحب بیزینس و هم مشتریست. اینکه شما یه محصول رو از یه شرکت یا کارخانه یا … به دیگران معرفی کنید و پورسانت از شرکتی دریافت کنید کاملا کار قانونی هست که برای ۲ طرف کاملا سودآور هست و وقتی تعداد کسانی که معرفی میکنید ناخودآگاه شکل مثلثی در زیرمجموعه های شما شکل میگیره که اصطلاحا هرمی میگیم و اصلا نه برای مشتری و نه فروشنده مشکل ساز نیست و روش جدید تبلیغات دهان به دهان و بسیار تاثیرگذارتر از روش های دیگر هست. مساله پانزی بودن این هست که افرادی کلاهبردار به شکل نتورک مارکتینگ شرایطی برای خریدار و بازاریاب قرار میده که به هیچ وجه یا قابل اجرا نیست یا اینکه بسیار مشکل هست.برای مثال شرکت بیز که کاملا قانونی در کشور ما فعالیت میکنه مجموعه خودش رو مجبور میکنه ماهیانه از این شرکت خرید کنند وگرنه تهدید به غیرفعال شدن پکیج میکنه.حتما باید زیرمجموعه ها به شکل زوج باشند وگرنه پورسانتی تعلق نمیگیره.یعنی شرایط رو به شملی میچینه که شما توانایی کسب درآمد از این بیزینس به شکل نتورک رو نداشته باشین.
  شرکت گلد کوست به قدرت همچنان در دنیا داره به فعالیت میکنه ولی در کشور ما به اسم این شرکت کلاهبرداری شد.
  در خصوص شرکت orbit بنده تا جایی میدونم یکی از قدیمی ترین شرکت های نتورکی به حساب میاد که بسیار سابقه و رزومه خوب در سطح دنیا داره و محصولات مخابراتی و ارزی و جدیدا در دنیای متاورس محصولات بسیار خوبی ارائه دادن و پلن نتورکشون بسیار دقیق و حساب شده و اصلا پانزی نمیتونه باشه. تا جایی بنده اطلاع دارم این شرکت ۲ استارت آپ قوی به نام های orbitex و paycap دارند و تقریبا ۶ رمز ارز فعال در مارکت و جدیدا هم که یه پلاتفرم بسیار قوی در متاورس به نام آلتراورس سیتی بر بستر بلاک چین که بسیار پر هزینه بوده برای این شرکت. خوب یه همچین پشتوانه قوی و فعال نشان دهنده پانزی بودن این شرکت نیست چرا که این شرکت هیچ سرمایه گذاری رو مجبور به نتورک کردن نمیکنه و به همه اعضا خود اعلام میکنه که در صورت تمایل میتوانند بازاریابی محصولات این شرکت رو بکنند و پورسانت بگیرن که این قسمتش brokery یا بازاریابی محسوب میشه و برای تشویق بیشتر به مجموعه اعلام میکنه که اگر تعداد بیشتر معرفی کنید و سرمایه کذار بیشتری معرفی کنید تعادل و پلن های درآمدی بیشتری برای شما داریم که این قسمت نتورک مارکتینگ محسوب میشود و کاملا با شرکت های پانزی که شما رو وادار و اجبار به سرمایه گذاری میکنند متفاوت است.به نظر بنده شرکت هایی مانند پنبه ریز یا بیز یا شرکت هایی که از وزارت صنایع و معادن مجوز گرفته اند خیلی پانزیتر محسوب میشوند تا شرکت ریشه دار با سابقه کاملا مثبت orbit .
  دوستان لطفا فریب مطالب سایت های مختلف رو نخورید.
  قطعا این مطالب با نیت های خاصی پست میشوند.
  به امید موفقیت شما در هر زمینه ای

  • علیرضا

   ممنون

  • علیرضا

   عالی و حرفه‌ای جواب دادید

  • علیرضا

   عالی و حرفه‌ای جواب دادید

  • محمد

   یک سوال
   اوربیت از کشور های غربی احتمالا آمریکا شکل گرفته درسته؟
   در آمریکا بخاطر یک درصد سود حاضرند هر کاری بکنند چرا این شرکت در آنجا با اینهمه سود که میدهد رونقی نداره؟ چرا هیچ اقتصاددان یا کارشناس خارجی شناخته شده و یا حتی داخلی های خودمون تا حالا تایید نکرده اند؟

 54. فرهاد فرهمندیان

  زمین هم از قبل خرید کرده بود ۷۰۰ دلارخودم الان میگن قیمتش شده ۲ هزارو ۵۰۰ من میدم ۱۰۰۰ دلارم میدم کسی نیست بخره از خود لیدر ها
  کنسلیم خبری نیست زمینم خریدار نداره

 55. فرهاد فرهمندیان

  والا من سه ماه و ۱۵ روزه کنسلی زدمه هنوز پولی واریز نشده
  زمین هم از قبل خرید کرده بود ۷۰۰ دلارخودم الان میگن قیمتش شده ۲ هزارو ۵۰۰ من میدم ۱۰۰۰ دلارم میدم کسی نیست بخره از خود لیدر ها
  کنسلیم خبری نیست زمینم خریدار نداره

 56. نظری

  من متوجه شدم که شما واقعا اطلاعاتی ندارین…
  عادت کردین همه رو با یک چوب میرونین بدون اینکه به جزئیات توجه کنین یا از اون اطلاعاتی داشته باشین…
  به هر حال ممنون بابت پاسخ هاتون…
  اون چیزی که ما بهش باور داریم اینه که شانس خودمون رو برای رهایی از این وضعیت فلاکت بار تورمی باید یه جایی امتحان کنیم.
  هیچ جایی هم صد نیست اما میشه با اطلاعات و توجه به جزییات جایی شانسمون رو امتحان کنی که درصد موفقیتش بسیار بالا باشه…

  • تیم نویسندگان

   خیلی هم عالی. ما البته اطلاعاتمون رو در این مقاله و در کامنت ها نوشتیم.
   شما هم با توجه به اینکه تعداد زیادی از سرمایه گذار ها میان و این مقاله رو میخونن، از کار هایی که اوربیت انجام داده، بنویسید که بقیه هم مطلع بشن و شاید به تیم سرمایه گذاران اوربیت اضافه بشن.

  • شجاعی

   سلام دوستان هر کاری که بخواید شروع کنید اول اطلاعاتتون ببرید بالا بعد با مبلغ جزئی شروع کنید
   آموزش کاملا رایگان از اول پایه که چطور وکجا پولت می تونی تبدیل به دلار مجازی کنی چطور با تاپ کوین های مطرح بازار درآمد کسب کنید رو آموزش میدم، ارز دیجیتال پول میده، خیلی هم خوب میده، ولی لطفا اصولی پیش برید، ما باید دست به دست هم بدیم شرایط رو بهتر کنیم، نه نمک بپاشیم به زخم هم

 57. علیرضا

  نه خانم محترم شما دارید میگید خود اوربیت به احتمال زیاد کلاهبرداری که من برحسب اطلاع که دارم خدمتتون گفتم یا حق

 58. علیرضا

  نه خانم محترم شما دارید میگید خود اوربیت به احتمال زیاد کلاهبرداری که من برحسب اطلاع که دارم خدمتتون گفتم

 59. فرهاد

  تو شهر ما هم این شرکت اربیت عضو گیری کرده و خیلی عضو داره منم یک سال پیش عضو شدم بعد چهار ماه پیش کنسل کردم ولی هنوز پولم دستم نرسیده و شکایت کردمه ببینم چی میشه

  • نظری

   واقعا کنسل کردین و هنوز پولی براون واریز نشده ؟

 60. محسن قوچی زاده

  سلام در قزوین یک پروژه متاورسی هم وجود داره که زیرنظر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت است.
  لطفا راهنمایی کنید آیا می‌توان بر روی این پروژه سرمایه گذاری انجام داد یا خیر !
  من متوجه شدم که این پروژه متاورسی خرید و فروش زمین مجازی است و با ارز ریال میشه خرید و فروش کرد !
  لطفا راهنمایی کنید و اسم این پروژه متارنگ است .

  • زینب اصغری

   سلام ، باید بررسی کنین
   اگر شرکت شمارو به زیرمجموعه گیری دعوت کرد و در ازای زیرمجموعه گیری سود بیشتری پرداخت کرد حتما هرمی و کلاهبرداریه.
   و یا سود های پرداختیش زیاد بود و وسوسه انگیز حتما پانزی که همشون کلاهبرداری هستن و بالاخره یه روز یا دستگیر میشن و یا از هم می پاشن.

   • علیرضا

    متاسفم برای نویسنده این سایت که بدون علم و آگاهی هر مطلبی رو می نویسه تا مردم رو منحرف کنه من خودم دو سال هست در شرکت اوربیت نت ورک ۳۰ هزار دلار سرمایه گذاری کردم بدون اینکه سود ماهیانه من حتی یک ساعت با تاخیر پرداخت بشه اون آقای که گفته من کنسلی زدم باید حداقل یک یا ۴۵ روز صبر کنه تا پول سرمایه گذاری پرداخت بشه آنقدر بدون اطلاع حرف نزنید همین ها که الان مگن متاورس بد فلان ۵ سال پیش سر بیت کوین هم همین حرفا زدن کی ضرر کرد من ضرر کردم که نخریدم در مورد اینکه میگن پرژه پوششی کلاه برداره میگم یه سرجی به انگلیسی در مورداولترا ورس سیتی کنن تا بفهمم پروژه واقعی هست یا خیالی

    • زینب اصغری

     خواهشا مطلب رو دقیق بخونین بعد نظر بدین. تیم ما دقیق میدونه متاورس چیه و کلاهبرداری و … نیست.
     شرکت پانزی و هرمی که جدیدا در قزوین ، شیراز و … تحت عنوان اوربیت و متاورس فعالیت کرده ، کلاهبرداریه و خداروشکر اکثر لیدراش دستگیر شدن

     • حسن نظری

      متر شما نمی‌دونم چیه؟!
      این که میگین هر کس شما رو دعوت کرد و از دعوت شما به یک تجارت سود گرفت حتما هرمی یا کلاه برداریه واقعا حرف نا آگاهانه ایه !!! یعنی شما هیچ علمی در خصوص نتورک مارکتینگ یا بازار یابی شبکه ای ندارین. علمی که هزاران کتاب میتونین در کتابخونه ها در خصوصش پیدا کنین!! با این متر اشتباه شما کل بورس ایران هم هرمی و کلاهبرداریه. چون افراد از دعوت دیگران منافعی نصیبشون میشد. صنعت بیمه بخصوص عمر کلا کلاه برداری ان…
      اوربیت چندین ساله

     • زینب اصغری

      نتورک مارکتینگ و هرمی تفاوتای ذاتی با همدیگه دارن.
      اینجا بحث در مورد شرکت های هرمی و پانزی هستش. نه نتورک مارکتینگ
      شرکت های پانزی برا جذب سرمایه بیشتر میان از تکنیک هرمی استفاده می کنند و وانمود می کنند نتورک مارکتینگه.
      در صورتی که بنظرم خودتون بهتر از همه فرق بین بازاریابی شبکه ای با هرمی رو می دونید.

     • پری

      سلام وقت به خیر اسم دقیق کسایی که دستگیر شدن و اینکه ب چه جرمی و با چه حکمی دستگیر شدن رو دارید بیشتر بدونم؟؟

    • تیم نویسندگان

     کسانی که در سایت تری اینوست هم سرمایه گذاری کرده بودن، تا دو سال پولشون رو برداشتن.
     اینکه شما سود گرفته باشید، دلیل این نیست که ماهیت کلاهبرداری یک مجموعه تغییر کنه.
     یک سیستم، نیاز به ایجاد ارزش افزوده داره. وگرنه جریان مالی، دیگه به دردش نمیخوره.
     حالا همین سیستم، و کلا سیستم های مشابه، یک مشکل دیگه هم دارن. اونم اینه که از یه تعداد بیشتر که زیر مجموعه داشته باشن، سود زیر مجموعه ها از سود مجموعه بالاتر میره و پرداخت براشون سخت میشه.
     نهایتا در اون بازه زمانی، کم کم پرداختی ها قطع میشه و بعدم جمع میکنن میرن.

     • نظری

      دقیقا نکته ارزش افزوده ایجاد کردن یا ایجاد درآمد با سرمایه ای که در اختیار اون ساختار مالی قرار میدین اصل ماجراست. حال شما از کجا میدونین که اوربیت این کار رو انجام نمیده؟
      بحث سود زیرمجموعه ها از سود مجموعه بالا تر میره یعنی چی؟؟

     • تیم نویسندگان

      سلام . وقتتون بخیر.
      چطور مطمئنیم که این پروژه ارزش افزوده ایجاد نمیکنه؟ دلیلش نحوه تبلیغاتشون هست. در سایت یاهو فاینانس یک خبر از اوربیت نتورک منتشر شده.
      این خبر یک رپورتاژ پولی هست. یعنی پول دادن که این متن نوشته بشه.
      ما سال هاست که در این فضا مشغول هستیم. این پروژه کاملا ایرانی هست. شخصی که پشت این پروژه ست این سایت رو فقط برای ایرانی ها لانچ کرده و قراره از ایرانی ها پول بگیره فقط.

      کسانی که در این مجموعه فعال هستند، میتونن بیان اینجا و بگن اوربیت نتورک فلان کار رو انجام داده.

      سود زیر مجموعه ها، یعنی اینکه یه سری کلاینت داری. این کلاینت ها یه درصدی میگیرن. هر استپ هم از فرزندانش درصد میگیره. هر میزان شارژی که زیر اکانتت باشه، باز هدیه هم دریافت میکنی. اینطوری میشه که یه جایی، هزینه زیر مجموعه ها به صورت صعودی میره بالا و دیگه کاری از دست مجموعه بر نمیاد.

    • سیما

     سلام من الان سرمایه گذاری گردم ولی نمی تونم سودم رو برداشت کنم چون باید ببرم تو صرافی پرابیت و۳۰ درصد از سود ریزش می کنه ..واگر بشینین حساب وکتاب کنید می بینین همون سود بانکی درمیاد

    • مریم

     سلام الان ۲ ماهه اوربیت سود من رو نداده من ۱۰۰ هزار دلار گذاشتم شما توی این ۲ ماه سوداون رو گرفتین؟

     • محمد زلقی

      احتمالا سود شما رو بالا سری توت گرفته و به شما نداده. یا اینکه شما هم مثل صاحب این وبلاگ داری دروغ میگی، اربیت تا الان یه نفر هم شاکی نداشته که به چیزی که گفته عمل نکنه … من تا ابد ممنون اربیت هستم

     • Nasi

      سلام خانم مریم متاسفم که این حرف رو میزنم اما باید قید پولت رو بزنی چقدر حیف که مبلغ به این زیادی سرمایه گذاری کردید من ۲۰۰۰دلار گذاشتم الان شیش ماه هست کنسل کودم هنوز برنگشته
      اوربیت کلاهبرداریه اگه بخوام در یک جمله بگم
      من هم تا وقتی کار میکردم حرف هیچکس رو باور نمیکردم میگفتم نه دروغ میگن مشکل دارن با اوربیت
      وقتی یه چیزیو ۸نفر میگن بده ۲نفر میگن خوبه دیگه همه چیز مشخصه
      خواهش میکنم حتی یک هزار تومنی هم وارد اوربیت نکنید

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.