سایت های پانزی ترون TRX – چرا سایت ترون بسته شد؟|کلاهبرداری ترون

سایت های کلاهبرداری ترون

اخیرا شاهد افزایش شدید سایت های پانزی ترون TRX در ایران هستیم. در این قسمت سایت های کلاهبرداری پانزی ترون را معرفی می کنیم. این سایت ها روز به روز در حال افزایش هستند. قرار نیست اسم سایتی که برای سرمایه گذاری به شما پیشنهاد شده است را در لیست سایت های اسکم جستجو کنید.

زیرا اکثر شرکت های پانزی جدید بوده و بعد از کلاهبرداری معروف شده و مطلبی در مورد آنها نوشته می شود. هر سایتی که وعده سود های بالا ، تضمین شده و زیرمجموعه گیری به شما بدهد کلا کلاهبردار و پانزی می باشد که نباید در آن ثبت نام کرد.

از طرف دیگر در مورد کلاهبرداری ترون اگر دقت کنید اکثر سایت های کلاهبرداری که در ادامه معرفی کرده ایم همگی از ماینینگ ترون سود می دهند. در صورتی که اصلا ترون ماینینگ نمی شود!

سایت های پانزی ترون (لیست شرکت های کلاهبرداری ترون)

روز به روز به تعداد سایت های کلاهبرداری ترون افزوده می شود. امروزه فقط باید هوشیار باشید تا مورد کلاهبرداری قرار نگیرید. زمانی که  کسی شما را برای سرمایه گذاری در شرکتی معرفی کند ، قبل از اینکه آن را در لیست سایت های پانزی جدید ، یا کلاهبرداری جستجو کنید ، ابتدا باید خود شرکت را بررسی کنید.

اگر شرکت وعده سود روزانه ثابت و زیاد دهد صد در صد کلاهبرداری است. البته روش های دیگری نیز برای تشخیص شرکت های کلاهبرداری وجود دارد که در ادامه بیان می کنیم. در این قسمت لیست سایت های کلاهبرداری ترون و یا همان لیست شرکت های پانزی ترون را معرفی کرده ایم:

 البته این لیست کامل نبوده و هر کلاهبرداری ترون را که شاهد باشیم به این لیست خواهیم افزود.

ردیفنام شرکتوضعیت
1ترون لینکدر حال اجرا
2ترون لاودر حال اجرا
3ترون کوینی هولدینگدر حال اجرا
4ترون هلدینگدر حال اجرا
5ترون رویالدر حال اجرا
6قرن جدید (New Century)در حال اجرا
7ترون ساندر حال اجرا
8دوبل تروندر حال اجرا
9بانک ترونبسته شد!

اگر شما نیز شاهد کلاهبرداری شرکتی بودید ،حتما اطلاعات آن را در اختیار ما قرار دهید تا با افشاگری از قربانیان مالی بیشتر جلوگیری کنیم.

۱ کلاهبرداری ترون لینک

یکی از جدید ترین کلاهبرداری های ترون ، کلاهبرداری ترون لینک می باشد. این کلاهبرداری به این صورت می باشد که ترون لینک توسط فردی به شما معرفی می شود و یا خودتان تصمیم به سرمایه گذاری در آن می گیرید و قرار می شود ترون لینک سود روزانه پرداخت کند.

بیشتر بخوانید : کلاهبرداری ترون لینک

فرد بعد از شارژ کیف پولش بعد از مدتی یکباره متوجه می شود کیف پولش خالی شده است. پشتیبانی از او می خواهد برای دسترسی به پولش مقدار بیشتری واریز کند. متاسفانه در صورت واریز همان مقدار پول نیز خالی می شود. این کلاهبرداری ترون به هک کیف پول ترون نیز شهرت دارد.

2 سایت ترون لاو

سایت ترون لاو Tronlove از دیگر سایت های کلاهبرداری ترون می باشد.این سایت فعلا بسته نشده وهمچنان به فعالیتش ادامه می دهد.

روال کار ترون لاو نیز مانند سایر سایت های کلاهبرداری ترون به صورت پانزی و هرمی می باشد. در این سایت نیز از شما خواسته می شود در سایت سرمایه گذاری کرده و ترون استخراج کنید.

میزان سود روزانه ترون اغلب به ۵ درصد نیز رسیده و می توانید سود های خود را به صورت روزانه دریافت کنید.

3 ترون کوینی هولدینگ

شرکت ترون کوینی هولدینگ نیز از جدید ترین سایت های کلاهبرداری ترون می باشد. البته بعضی از اینها جدید نبوده و همان کلاهبرداران قدیمی هستند و با نام جدید و ثبت دامنه جدید دوباره اقدام به کلاهبرداری می کنند.

ترون کوینی هولدینگ ادعا میکند سایت همتای قدیم است و با آموزش می توان کار در منزل که همان استخراج ترون است انجام داده و درآمد خوبی کسب کرد.

4 کلاهبرداری ترون هلدینگ Tron Holding

ترون هلدینگ و یا هلدینگ ترون از دیگر سایت های کلاهبرداری ترون می باشد که به شما وعده بازگشت سرمایه سریع وبه عبارتی یک شبه پولدار شدن می دهد. اگر به سایت این شرکت مراجعه کنید در همان ابتدا کلمه سود بالای رفرال کد ، سود روزانه ترون به میزان 2% تضمینی و … خواهید دید.

کلاهبرداری ترون هلدینگ Tron Holding
کلاهبرداری ترون هلدینگ Tron Holding

متاسفانه این شرکت پانزی هنوز بسته نشده و به فعالیت خود ادامه می دهد.

5 ترون رویال

ترون رویال نیز از سایت های کلاهبرداری ترون محسوب می شود. اگر به سایت ترون رویال مراجعه کنید خواهید دید در همان ابتدا از شما می خواهد در این سایت سرمایه گذاری کرده و در مانینگ ترون شرکت کنید.

در صورتیکه که استخراج ترون اصلا به صورت ماینینگ نبوده و اثبات سهام است. از سوی دیگر پرداخت سود های ثابت روزانه نسان از کلاهبرداری بودن این شرکت پانزی دارد.

6 کلاهبرداری New Century قرن جدید ترون

کلاهبرداری قرن جدید ترون و یا همان New Century ، یکی از شرکت های پانزی ترون می باشد که تحت عنوان ماینینگ ترون فعالیت می کند. کسانی که تا حدودی با ارز های دیجیتال آشنایی داشته باشند تا حدودی می دانند استخراج ترون فیزیک و به صورت ماینینگ نبوده و استیکینگ است.

پس با اولین نگاه به سایت New Century و imtoken می فهمند که این سایت کلاهبرداری است. این سایت نیز همانند ترون لینک و سایر سایت های کلاهبرداری ترون وعده سود روزانه ترون می دهد.

7 سایت ترون سان Tron-sun

سایت ترون سان Tron-sun به عنوان یک پلتفرم ارز دیجیتال فعالیت می کند. البته این سایت در خلال فعالیت هایی که یک صرافی انجام می دهد اقدام به ماینیگ و استخراج ارز های دیجیتال نیز می کند. از جمله این فعالیت ها ماینینگ ترون در این وبسایت می باشد.

با توجه به نوع فعالیت tronsun و پرداخت سود های بالا و تضمین شده می توان به این نتیجه رسید این سایت نیز یکی از سایت های کلاهبرداری ترون می باشد.

8 بانک ترون

سایت های کلاهبرداری ترون قبلی که معرفی کردیم هنوز بسته نشده و در حال اجرا می باشند. کلاهبرداری بانک ترون از معروف ترین کلاهبرداری های ترون در جهان می باشد که بعد از جمع آوری ۶.۵ میلیون دلار سرمایه یک باره این سایت ترون بسته شد.

البته جدیدا سایت هایی را می بینیم که تحت این نام ها یعنی بانک ترون ، بانک آف ترون ، Bank Of Tron و … فعالیت می کنند. این سایت ها ادعای استخراج ترون دارند و سود روزانه بالا و تضمین شده به کاربرانشان می دهند.

تمامی این سایت ها پانزی ، کلاهبرداری بوده و باید از آنها اجتناب کرد.

سود روزانه ترون

بنابر ادعای اکثر سایت های کلاهبرداری ترون ، سود روزانه ترون حداقل 2 درصد بوده و با زیرمجموعه گیری به 5 درصد می رسد. یعنی در مدت زمان کمی می توان به اصل سرمایه رسید!

روش های شناسایی سایت های پانزی ترون

  • پرداخت سود های بالا و تضمین شده

  • ماینینگ و استخراج ترون

  • رسیدن به ثروت زیاد در مدت زمان کم

  • پرداخت سود بیشتر در ازای زیرمجموعه گیری (هرمی)

  • ادعای مشارکت در اجرای پروژه های بزرگ

  • ادعا دارند زیر مجموعه ای از پروژه ترون هستند.

  • اگر به سال تاسیس شرکت توجه کنید بیشتر از یک سال نمی باشد.

  • ارائه مدارکی به ظاهر معتبر برای مشتریان

  • تبلیغات فوق العاده بالا

 

چرا سایت ترون بسته شد؟

امکان ایجاد ارز های دیجیتال مختلف بر روی بستر ترون عامل اصلی کلاهبرداری پانزی با ترون بوده است. یعنی افرادی سکه خودشان را بر روی شبکه ترون ایجاد کرده اند و ادعا دارند که در حال اجرای یک پروژه سود آور هستند. پروژه های از قبیل پروژه های دانش بنیان تبدیل انرژی ، فروش انرژی و

کلاهبرداری ترون

این افراد برای جلب اعتماد و جذب سرمایه اقدام به سند سازی و ارائه مدارکی دال بر اجرای پروژه و تبلیغات فراوان می کنند. و همین امر باعث شده است بتوانند هزاران دلار سرمایه از افراد مختلف جذب کنند.

اگر دقت کنید اساس کار این شرکت ها هرمی می باشد و برای کسب سود بیشتر باید افرادی را خودتان به شبکه معرفی کنید. واریزی سود ها به حدی به موقع و جذاب است که فرد نا خود آگاه این سیستم را به دوستان و عزیزانش معرفی می کند تا آنها نیز از نیز سود های کلان بهره مند شوند!

کلاهبرداری ترون پانزی (شرکت هرمی ترون)

شرکت های پانزی شرکت هایی هستند که تحت عناوین خاصی و اخیرا نیز اغلب تحت نام هایی از قبیل “سرمایه گذاری ارز دیجیتال” ، “سرمایه گذاری استخراج ترون” ، “سرمایه گذاری ترون لینک” ، “استخراج ارز دیجیتال” و … فعالیت می کنند.

فعالیت این شرکت ها به صورت هرمی بوده و شرکت در اصل در حال اجرای هیچ پروژه ای نمی باشد. بلکه سود سرمایه گذاری مشتریان از سرمایه هایی که جذب مجموعه می شوند ، واریز می گردد. و این عمل و واریز سود تا جایی که دیگر نتوانند افراد جدیدی جهت جذب سرمایه و پرداخت سود پیدا کنند ، ادامه می یابد.

سایت های کلاهبرداری ترون

در نهایت بعد از مدت زمان حداکثر دو ساله سرمایه گذاران با مسدودی حساب هایشان مواجه شده و تمایم سرمایه خود را از دست می دهند. اگر از لیدر ها باشید و سود های خود را برداشت کرده و به کیف پول خود انتقال داده باشید ، سود خوبی کسب کرده اید. ولی اگر سود هایشات جهت کسب سود بیشتر و به عبارتی همان سود مرکب در حساب شخصی شما و در شرکت باقی مانده باشد ، در نهایت از دست خواهد رفت.

در نهایت بعد از مدت زمان حداکثر دو ساله سرمایه گذاران با مسدودی حساب هایشان مواجه شده و تمایم سرمایه خود را از دست می دهند. اگر از لیدر ها باشید و سود های خود را برداشت کرده و به کیف پول خود انتقال داده باشید ، سود خوبی کسب کرده اید. ولی اگر سود هایشات جهت کسب سود بیشتر و به عبارتی همان سود مرکب در حساب شخصی شما و در شرکت باقی مانده باشد ، در نهایت از دست خواهد رفت.

حتی اگر سود هایتان را برداشت کرده باشید باز هم از لحاظ شرعی این پولها و سود های کلان حرام بوده و از لحاظ قانونی نیز این سود ها همان سرمایه زیر مجموعه ها می باشد که به حسابتان واریز شده و تحت پیگرد قانونی خواهید بود!

سایت های پانزی ترون TRX - چرا سایت ترون بسته شد؟|کلاهبرداری ترون 1

سایت های پانزی ترون TRX - چرا سایت ترون بسته شد؟|کلاهبرداری ترون 2

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

2 دیدگاه برای “سایت های پانزی ترون TRX – چرا سایت ترون بسته شد؟|کلاهبرداری ترون

 1. سجاد

  سلام . کل پول من را بردن . 2530 تتر از من بردن با پشتیبانی تماس گرفتم و گفتن که باید 30 درصد مبلغ را واریز کنید تا ازاد بشه . من هم باور کردم و مبلغ 759 را واریز کردم . اما متاسفانه آن را هم برداشت کردن .این برنامه کلا کلاهبرداریه . . خواهشا اصلاع رسانی کنید که دیگران وارد این برنامه نشون

  • زینب اصغری

   سلام و تشکر از شما
   تیم ما تا حد ممکن اطلاع رسانی های لازم در این زمینه را انجام می دهند تا هم وطنان کمتری درگیر این گونه کلاهبرداری ها شوند.

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.