کلاهبرداری کوین پارک CoinPark – کوین پارک چیست؟|کوین پارک بسته شد!

کلاهبرداری کوین پارک CoinPark

کوین پارک یک شرکت کلاهبرداری پانزی هرمی است که تحت عنوان یک شرکت سرمایه گذاری فعالیت می کند. چون این شرکت هنوز در ابتدای راه بوده و همچنان سرمایه گذاران جدیدی جذب می کند. در پرداخت سود ها مشکلی نداشته و همچنان در حال فعالیت می باشد. اکنون هشدار می دهیم در مدت زمان بسیار کوتاهی این شرکت نیز همانند سایر شرکت های پانزی در یک لحظه حساب های کاربری مشتریان را بسته و کلی مالباخته بر جای می گذارد.

با توجه به نظرات کاربران و افراد فعال در کوین پارک حساب های کاربران در تاریخ 1402/09/14 بسته شده و سرمایه گذاران دیگر نمی توانند به حساب های خود دسترسی داشته باشند.

کانال تلگرامی این پروژه پانزی نیز بسته شده و از کاربران خواسته شده است برنامه کوین پارکو را تا اطلاع ثانوی از گوشی خود پاک کنند !

نام شرکتکوین پارک CoinPark
وبسایتcoinparkwallet.co
نوع فعالیتپانزی هرمی
اعتبار❌ کلاهبرداری

در ادامه نحوه فعالیت کوین پارک را توضیح داده و اعتبار این شرکت و نیز شواهدی که نشان می دهد این شرکت هرمی و کلاهبرداری است را بیان می کنیم.

کوین پارک چیست؟

کوین پارک CoinPark یک شرکت هرمی و پانزی است که با وعده سود های بالا در حال جذب سرمایه گذار می باشد. و فعلا سود ها به همان مقدار واریز می شود ولی به محض ناتوانی شرکت در جذب سرمایه گذار حساب هایش مسدود خواهد شد.

بخوانید : سایت های پانزی جدید

کوین پارک ادعا می کند یک شرکت سرمایه گذاری می باشد که در آن ربات های معامله گر با سرمایه های مشتریان معامله کرده و سود های حاصل میان شرکت و سرمایه گذاران تقسیم می شود. در واقع ربات های معامله گر این شرکت با ارز های دیجیتال ترید کرده و سود حاصل میان شرکت و سرمایه گذار تقسیم می شود.

کوین پارک ادعا می کند این یک شرکت برنده-برنده (Win-Win) می باشد. یعنی همواره در حاصل سود سازی می باشد و این اولین دلیل برای کلاهبرداری بودن این شرکت می باشد. زیرا امکان ندارد یک شرکت همیشه در حال سود سازی باشد!

CoinPark کیف پول کمی (quantitative) خود را به عنوان اصلی ترین ویژگی خود بیان می کند. کاربران به اجای اینکه از وقت و انرژی خود برای تریدری استفاده کنند کار را به شرکت سپرده و فقط سرمایه را در اختیار شرکت قرار داده و شرکت با استفاده از برنامه های تمام اتوماتیک خود با سرمایه مشتریان معامله کرده و برای هر دوی آنها سود آوری می کند.

طبق مطالب بیان شده در سایت این شرکت در کوین پارک معاملات جفت ارز ها ، معاملات اهرمی ، تامین مالی و معاملات قراردادی انجام می شود. این شرکت کیف پول کوین پارک را با صرافی کوین پارک ادغام کرده است و شیوه نوینی از ذخیره سازی دارایی های دیجیتال و نیز تراکنش ها را برای مشتریان فراهم کرده است. البته هیچ مدرک و سندی از میزان بهبود سرعت اجرای تراکنش ها و کار های جدید انجام شده موجود نیست!

کاربران می توانند ربات های متفاوت را با توجه به سرمایه و نیازشان انتخاب و سود ثابتی بر اساس جدولی که در ادامه آورده ایم دریافت کنند. جالب است بدانید حتی بهترین ربات های معامله گر جهانی نیز عاری از اشتباه نبوده و در همان ابتدا ریسک ها و هشدار های لازم به تریدر ها داده می شود. ولی کوین پارک سود ثابتی به مشتریان پرداخت می کند!

بررسی کوین پارک CoinPark

هر چه وب سایت این شرکت را زیر و رو کردیم نتوانستیم هیچ اسمی از موسسان ، هیئت مدیره و صاحبان این شرکت ببینیم. فقط ادعا شده است موسسان کوین پارک از وال استریت ، گوگل ، میکروسافت و سایر شرکت های معروف در عرصه دیجیتال هستند! 

بررسی کوین پارک CoinPark
بررسی کوین پارک CoinPark

از سوی دیگر هر شرکت معتبری باید در یک موسسه مالی معتبر به ثبت برسد و ما شماره ثبتی از شرکت کوین پارک پیدا نکردیم. فقط آنچه توجه همه را در این سایت به خود جلب می کند همان سود های نجومی و توضیحات فراوان در مورد نحوه سودآوری شرکت که همان معامله ربات ها می باشد.

چرا کوین پارک کلاهبرداری است؟

در این قسمت سایت کوین پارک را بررسی کرده و شواهدی که نشان می دهد این سایت کلاهبرداری است را بیان می کنیم.

خاصیت هرمی و زیر مجموعه گیری کوین پارک

یکی از اصلی ترین دلایلی که می توان گفت کوین پارک کلاهبرداری است ، این است که این شرکت خاصیت هرمی دارد. یعنی اگر وبسایت آن را به دقت مطاعه کنید به اصل موضوع پی خواهید برد. شکل زیر را از وبسایت کوین پارک برایتان آورده ایم. در شکل زیر کاملا مشخص است اعضا به زیرمجموعه گیری دعوت شده اند.

خاصیت هرمی و زیر مجموعه گیری کوین پارک
خاصیت هرمی و زیر مجموعه گیری کوین پارک

آنچه مشتریان را ترغیب به زیر مجموعه گیری می کند پرداخت سود بیشتر در ازای سرمایه گذاری افراد بیشتر در مجموعه می باشد. از سوی دیگر چون سود ها با مقدار بالا و سر موعد به حساب های کاربری مشتریان واریز شده و همگی به راحتی و از طریق کیف پول ارز دیجیتال و انتقال به صرافی های ایرانی و تبدیل آنها به ریال به راحتی قابل برداشت هستند ، اعتماد مشتریان جلب شده و هم به خاطر سود بیشتر و هم از سوی دلسوزی (تا دوستان و اقوامشان نیز از این دریای بی کران پول بی نصیب نمانند!!!) آنها را دعوت به سرمایه گذاری در کوین پارک می کنند.

تجربه نشان داده است تمامی شرکت های هرمی روزی فرو پاشیده و مشتریان و اعضایش را متضرر کرده است.

پرداخت سود های نجومی

یکی دیگر از ویژگی های بارز شرکت های کلاهبرداری از جمله کوین پارک پرداخت سود های نجومی و غیر معقول می باشد. جدول زیر را از سایت کوین پارک برایتان آورده ایم. همانطور که در شکل می بینید پرداخت سود ها به گونه ای است که فرد خود به خود ترغیب به سرمایه گذاری و آورده پول بیشتر به مجموعه می شود.

پرداخت سود های نجومی
پرداخت سود های نجومی

هر چه میزان سرمایه گذاری فرد در شرکت افزایش یابد ، سود پرداختی شرکت نیز بیشتر شده و فرد با مشاهده مزایای سود مرکب نه تنها سود های به دست آورده را برداشت نمی کند ، بلکه اقدام به سرمایه گذاری بیشتر در سایت می کند.

از طرفی این پرداخت سود نشان داده شده در جدول فقط برای سرمایه فرد می باشد و اگر بتوانید افراد بیشتری را جذب کرده و تشویق به سرمایه گذاری در شرکت کنید ، میزان سود دریافتی شما بسیار بیشتر شده و (10 درصد و یا بیشتر از آن) از سود زیر دستان به حساب فرد واریز خواهد شد.

مشاهده واریز روزانه سود ها به اکانت مشتری برایش بسیار جذاب بوده و نوعی رویا های خود را محقق یافته می بیند و همین امر او را ترغیب به به سرمایه گذاری بیشتر و جذب افراد بیشتر و لیدر شدنش می کند. در واقع فرد احساس می کند با این کار هم خودش را نجات داده و هم اطرافیانش را.

بسیار دیده شده است شرکت کنندکان در این سایت های هرمی پانزی حتی لوازم ضروری خود از جمله خودرو ، ملک ، طلا و … را فروخته و یا حتی قرض کرده و یا وام گرفته اند و به امید پولدار شدن و دریافت سود های نجومی و بالا در این سایت ها سرمایه گذاری کرده اند.

رفتار پانزی کوین پارک

پرداخت سود های تضمینی از اصلی ترین ویژگی شرکت های پانزی می باشد. روش کار شرکت های پانزی به این صورت است که شرکت سود مشتریان را از سرمایه زیر دستان و افراد تازه جذب شده به مجموعه دریافت می کند.

شرکت پانزی عملا و در پشت پرده هیچ کاری انجام نمی دهد و تمامی شعار هایش از قبیل تریدری ، سرمایه گذاری در فارکس ، استخراج و یا استیک ارز دیجیتال همگی دروغی بیش نیست. او فقط از سرمایه های ورودی سود های اعضا را پرداخت می کند.

این عمل تا جایی ادامه می یباد اکه اعضا دیگر نتوانند سرمایه های جدیدی را وارد شرکت کنند و زمانی که میزان ورودی سرمایه و پرداخت سود یکسان شود ، دیگر شرکت سودی برای موسسانش نداشته و مشتریان در یک لحظه می بینند سایت از دسترس خارج شده و نمی توانند به حساب هایشان دسترسی داشته باشند و این یعنی کلاهبرداری و ضرر.

متاسفانه شرکت کوین پارک هنوز به این مرحله نرسیده و هر لحظه امکان فروپاشی  متضرر شدن اعضایش بیشتر می شود. و ما همچنان توصیه می کنیم اگر توسط فردی پرزنت شده اید از سرمایه گذاری در این سایت خودداری کرده و اگر قبلا سرمایه گذاری کرده و در حال دریافت سود هستید ، هر چه سریعتر سرمایه خود را از شرکت خارج کنید تا در لیست مالباختگان کوین پارک قرار نگیرید.

مبهم بودن هویت موسسان

برای سرمایه گذاری در هر شرکت و سایتی یادتان باشد اولین اولویت فرد باید امنیت سرمایه او باشد. پس ابتدا باید ببینید که آیا شرکت امنیت لازم را دارد یا خیر؟

در ابتدای مقاله هم بیان کردیم هویت موسسان کوین پارک مشخص نیست و این نیز اصلی ترین مدرک بر کلاهبردی بودن کوین پارک می باشد. اگر سایت شرکت را بررسی کنید هیچ آثاری از اسامی مدیر عامل و … مشاهده نخواهید کرد.

نداشتن شماره ثبت شرکت

هر شرکتی برای نشان دادن اعتبارش باید در یک موسسه مالی ثبت شود و شماره ثبتی که در سایتش درج می کند باید قابل پیگیری و مستند باشد. این شرکت در هیچ جایی ثبت نشده است و نشان از بی اعتباری آن می باشد.

کلاهبرداری کوین پارک

اگر مطالب بیان شده در بالا را به دقت مطالعه کنید ، خواهید دید پرداخت سود های بالا ، زیرمجموعه گیری و مدل جذب سرمایه کوین پارک نیز مانند سایر کلاهبرداری های صورت گرفته قبلی از جمله کلاهبرداری qoojpn خوی ، ترون لینک تهران ، کلود ماین پرو ، لاکسون ایلام و … می باشد.

این شرکت عملا هیچکدام از کار ها و فعالیت های بیان شده شده از قبیل تریدری با ربات های معامله گر و یا برنامه های تمام اتوماتیک را ندارد. بلکه فقط پول اعضا را با سرمایه های زیر دستان پرداخت می کند !

نتیجه گیری

روز به روز به تعداد شرکت های پانزی هرمی افزوده می شود. و چون مدل واریز ها و پرداخت های این سایت ها با ارز های دیجیتال می باشد ، پیگری اموال از دست رفته واقعا برای فرد مشکل خواهد بود. پس پیشگیری بهتر از درمان است.

یعنی اگر سرمایه ای دارید به جای سرمایه گذاری در این سایت های پر ریسک ، بی نام ، هرمی و 100 درصد پانزی بهتر است در موقعیت ها و فرصت هی بهتری سرمایه گذاری کنید. بهتر است سطح مطالعه خود را بالا برده و از طرفداری های بی مورد از این سایت ها بپرهیزید.

اگر در حال زیر مجموعه گیری و آوردن دوستان و اعضای خانواده به کوین پارک هستید فقط به این لحظه فکر کنید زمانی که سایت از دسترس خارج شود علاوه بر سرمایه از دست رفته خود باید جوابگوی اعضای خانواده ، فامیل ، دوستان و افرادی باشید که آنها را به این مجموعه دعوت کرده اید و اکنون لیدر آنها هستید.

آیا کوین پارک کلاهبرداری است؟

بله

آیا کلاهبرداری کوین پارک در جریان است؟

متاسفانه بله ، این شرکت فعلا به کار خود ادامه می دهد و همچنن در حال جذب سرمایه بیشتر به سود خود می باشد و هر لحظه احتمال فروپاشی و از دست رفتن سرمایه مردم وجود دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

56 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Ben s
10 روز قبل

با درود.کسانی که واقعا مال باخته هستند با مدارک معتبر ایمیل بزنند.
«فقط جهت راهنمایی برای بازگشت سرمایه»
توجه: بدون دلیل وقت بنده رو نگیرید.اگرواقعا مالباخته هستید اونم باللتر از هزار دلار پیام بدهید.چون ارقام پایین ارزش وقت گذاشتن ندارند

ati
1 ماه قبل

بله انشالله از گلوش پایین نره منکه راضی نیستم

احسان
2 ماه قبل

پیشنهاد شد به ما این پروژه در جوابشون گفتیم و رو کاغذم دلایل و آوردیم بازم بهشون برخورد تازه برا ما که این پولا برا ما چیزیم نبود گفتیم هزار دلار میدیم بهت ۶۰%هم نمیخوایم ده درصد بده به ما پنجاه تا هم برا خودت تضمین دلار ۶۰ تومنی ازت میگیرم ذاتیش سر یکسالم هزار دلارم میگیرم انگار به جدو آبادش توهین کردیم همون آدمای که خودم خرید وفروش سهام میکنم براشون یعنی پهن شرف داره بخوام بگم تو کلشونه آخه آدم پولی که با هزار بدبختی درآورده میره با التماس تقدیم میکنه بعد با التماس سود بگیره عزیزان بدونید که اگه پولی خواستی جایی بذاری اول برا پولت ضمانت بگیر این یعنی اینکه ارزش برا خودت و سرمایت قائلی این بزرگوار میگفت مهندس مکانیک و سیالاتم هنوز از سود مرکب و اصطلاحات سطح اولی بازار خبر نداره خلاصه باعث شد دستا رو شه میگفتم خودتم بادروغ آوردن تو کار قبول نمیکرد بعد چند سال تو دزدخونه هنو بازیگر و حقوقی نتونسته با ما کاری کنه. کدمون بلاک کردن خودشون باالتماس کدمونو برگردوندن ادعا نداریم ول حالمونم خوب بود تو ترید

وندیک
2 ماه قبل

سلام دوستانی که در کوین پارک سرمایه گذاری کردن همشه کلاه برداری بود پولهای مردم را بالا کشید

فاطمه
2 ماه قبل

سلام یعنی هیچ جوری نمیشه پیگیریش کرد من واقعا این پولو با بدبختی جور کردم گذاشتم که بیشتر بشه تورو خدا یه کاری کنید.

فاطمه
2 ماه قبل

سلام یعنی هیچ جوری نمیشه پیگیریش کرد من واقعا این پولو با بدبختی جور کردم گذاشتم که بیشتر بشه

حسین
2 ماه قبل

الان از طریق راههای قانونی نمیشه شکایت کرد من تازه ۱۳ روز بود که وارد شده بودم وپولی که با زحمت بدست اورده بودم به فنا رفت لطفا راهنمایی کنید

مال باخته
2 ماه قبل

سلام .من هم کسی هستم که تو کویین پارک سرمایه گذاری کردم و همین امروز متوجه شدم کل سرمایه من به باد رفت.نکنید واقعا قادر به نوشتن هیچ پیامی نیستم هنوز تو شوک هستم

محمد حسن زارعی
2 ماه قبل

نود درصد سرمایه کوین پارک مال ایرانیهای بدبخت بود

مهدی
2 ماه قبل

سلام
دوستانی که مدام دفاع می کنند شبیه کبک هایی هستند که سر در برف فرو بردند
عزیزانم
اینهمه سادگی و حرص از کجا میاد؟؟؟
برید سودتونو بگیرید باز…

بختیاری
2 ماه قبل

درود . سرکار خانم اصغری خواهش میکنم هشدار دهید .
من خودم قبلا در یک پلت فرم sra شرکت کردم بعداز رفتن سرمایه برای جبران بدون تحقیق وارد کوین پارک شدم و اینجا هم سرمایه بر باد رفت . دیروز به پیشنهاد دوستم که می‌گفت بیا در کانال تلگرام خانم زهره باقری فارکس که به ازا هر ۵ میلیون روزی ۵۰۰ هزار تومان سود می‌دهد عضو شو . بهش گفتم
توبه…….
خواهران و برادران این پول واقعا با زجر به دست آمده ……

بختیاری
2 ماه قبل

درود . سرکار خانم اصغری خواهش میکنم هشدار دهید .
هم میهنان عزیز من خودم قبلا در یک پلت فرم sra شرکت کردم بعداز رفتن سرمایه برای جبران بدون تحقیق وارد کوین پارک شدم و اینجا هم سرمایه بر باد رفت . دیروز به پیشنهاد دوستم که می‌گفت بیا در کانال تلگرام خانم زهره باقری فارکس که به ازا هر ۵ میلیون روزی ۵۰۰ هزار تومان سود می‌دهد عضو شو . بهش گفتم
توبه…….
خواهران و برادران این پول واقعا با زجر به دست آمده ……

قهرمان
2 ماه قبل

من نمیدونستم چیه استادم انقدر توی گوشم خوند تا منو خر کرد اصلا نه میگفت چیه نه اسم سایتو میگفت نه میذاشت تحقیق کنم صدوپنجاه دلار از من گرفت برام سرمایه گذاری کرد امشب که رفتم دیدم اصلا سایتی وجود نداره حالا جواب خونوادمو چی بدم من یه دانشجوام درآمدی ندارم 😭😭😭😭

بختیاری
2 ماه قبل

اینهم‌ تمام شد. یک کلاهبرداری دیگه

آینه
2 ماه قبل

کوین پارک از دسترس خارج شد

56
0
نظر شما مهم است - با ارسال نظرتان به دیگر کاربران کمک کنید.x