کلاهبرداری کوین پارک CoinPark – کوین پارک چیست؟|کوین پارک بسته شد!

کلاهبرداری کوین پارک CoinPark

کوین پارک یک شرکت کلاهبرداری پانزی هرمی است که تحت عنوان یک شرکت سرمایه گذاری فعالیت می کند. چون این شرکت هنوز در ابتدای راه بوده و همچنان سرمایه گذاران جدیدی جذب می کند. در پرداخت سود ها مشکلی نداشته و همچنان در حال فعالیت می باشد. اکنون هشدار می دهیم در مدت زمان بسیار کوتاهی این شرکت نیز همانند سایر شرکت های پانزی در یک لحظه حساب های کاربری مشتریان را بسته و کلی مالباخته بر جای می گذارد.

با توجه به نظرات کاربران و افراد فعال در کوین پارک حساب های کاربران در تاریخ 1402/09/14 بسته شده و سرمایه گذاران دیگر نمی توانند به حساب های خود دسترسی داشته باشند.

کانال تلگرامی این پروژه پانزی نیز بسته شده و از کاربران خواسته شده است برنامه کوین پارکو را تا اطلاع ثانوی از گوشی خود پاک کنند !

نام شرکتکوین پارک CoinPark
وبسایتcoinparkwallet.co
نوع فعالیتپانزی هرمی
اعتبار❌ کلاهبرداری

در ادامه نحوه فعالیت کوین پارک را توضیح داده و اعتبار این شرکت و نیز شواهدی که نشان می دهد این شرکت هرمی و کلاهبرداری است را بیان می کنیم.

کوین پارک چیست؟

کوین پارک CoinPark یک شرکت هرمی و پانزی است که با وعده سود های بالا در حال جذب سرمایه گذار می باشد. و فعلا سود ها به همان مقدار واریز می شود ولی به محض ناتوانی شرکت در جذب سرمایه گذار حساب هایش مسدود خواهد شد.

بخوانید : سایت های پانزی جدید

کوین پارک ادعا می کند یک شرکت سرمایه گذاری می باشد که در آن ربات های معامله گر با سرمایه های مشتریان معامله کرده و سود های حاصل میان شرکت و سرمایه گذاران تقسیم می شود. در واقع ربات های معامله گر این شرکت با ارز های دیجیتال ترید کرده و سود حاصل میان شرکت و سرمایه گذار تقسیم می شود.

کوین پارک ادعا می کند این یک شرکت برنده-برنده (Win-Win) می باشد. یعنی همواره در حاصل سود سازی می باشد و این اولین دلیل برای کلاهبرداری بودن این شرکت می باشد. زیرا امکان ندارد یک شرکت همیشه در حال سود سازی باشد!

CoinPark کیف پول کمی (quantitative) خود را به عنوان اصلی ترین ویژگی خود بیان می کند. کاربران به اجای اینکه از وقت و انرژی خود برای تریدری استفاده کنند کار را به شرکت سپرده و فقط سرمایه را در اختیار شرکت قرار داده و شرکت با استفاده از برنامه های تمام اتوماتیک خود با سرمایه مشتریان معامله کرده و برای هر دوی آنها سود آوری می کند.

طبق مطالب بیان شده در سایت این شرکت در کوین پارک معاملات جفت ارز ها ، معاملات اهرمی ، تامین مالی و معاملات قراردادی انجام می شود. این شرکت کیف پول کوین پارک را با صرافی کوین پارک ادغام کرده است و شیوه نوینی از ذخیره سازی دارایی های دیجیتال و نیز تراکنش ها را برای مشتریان فراهم کرده است. البته هیچ مدرک و سندی از میزان بهبود سرعت اجرای تراکنش ها و کار های جدید انجام شده موجود نیست!

کاربران می توانند ربات های متفاوت را با توجه به سرمایه و نیازشان انتخاب و سود ثابتی بر اساس جدولی که در ادامه آورده ایم دریافت کنند. جالب است بدانید حتی بهترین ربات های معامله گر جهانی نیز عاری از اشتباه نبوده و در همان ابتدا ریسک ها و هشدار های لازم به تریدر ها داده می شود. ولی کوین پارک سود ثابتی به مشتریان پرداخت می کند!

بررسی کوین پارک CoinPark

هر چه وب سایت این شرکت را زیر و رو کردیم نتوانستیم هیچ اسمی از موسسان ، هیئت مدیره و صاحبان این شرکت ببینیم. فقط ادعا شده است موسسان کوین پارک از وال استریت ، گوگل ، میکروسافت و سایر شرکت های معروف در عرصه دیجیتال هستند! 

بررسی کوین پارک CoinPark
بررسی کوین پارک CoinPark

از سوی دیگر هر شرکت معتبری باید در یک موسسه مالی معتبر به ثبت برسد و ما شماره ثبتی از شرکت کوین پارک پیدا نکردیم. فقط آنچه توجه همه را در این سایت به خود جلب می کند همان سود های نجومی و توضیحات فراوان در مورد نحوه سودآوری شرکت که همان معامله ربات ها می باشد.

چرا کوین پارک کلاهبرداری است؟

در این قسمت سایت کوین پارک را بررسی کرده و شواهدی که نشان می دهد این سایت کلاهبرداری است را بیان می کنیم.

خاصیت هرمی و زیر مجموعه گیری کوین پارک

یکی از اصلی ترین دلایلی که می توان گفت کوین پارک کلاهبرداری است ، این است که این شرکت خاصیت هرمی دارد. یعنی اگر وبسایت آن را به دقت مطاعه کنید به اصل موضوع پی خواهید برد. شکل زیر را از وبسایت کوین پارک برایتان آورده ایم. در شکل زیر کاملا مشخص است اعضا به زیرمجموعه گیری دعوت شده اند.

خاصیت هرمی و زیر مجموعه گیری کوین پارک
خاصیت هرمی و زیر مجموعه گیری کوین پارک

آنچه مشتریان را ترغیب به زیر مجموعه گیری می کند پرداخت سود بیشتر در ازای سرمایه گذاری افراد بیشتر در مجموعه می باشد. از سوی دیگر چون سود ها با مقدار بالا و سر موعد به حساب های کاربری مشتریان واریز شده و همگی به راحتی و از طریق کیف پول ارز دیجیتال و انتقال به صرافی های ایرانی و تبدیل آنها به ریال به راحتی قابل برداشت هستند ، اعتماد مشتریان جلب شده و هم به خاطر سود بیشتر و هم از سوی دلسوزی (تا دوستان و اقوامشان نیز از این دریای بی کران پول بی نصیب نمانند!!!) آنها را دعوت به سرمایه گذاری در کوین پارک می کنند.

تجربه نشان داده است تمامی شرکت های هرمی روزی فرو پاشیده و مشتریان و اعضایش را متضرر کرده است.

پرداخت سود های نجومی

یکی دیگر از ویژگی های بارز شرکت های کلاهبرداری از جمله کوین پارک پرداخت سود های نجومی و غیر معقول می باشد. جدول زیر را از سایت کوین پارک برایتان آورده ایم. همانطور که در شکل می بینید پرداخت سود ها به گونه ای است که فرد خود به خود ترغیب به سرمایه گذاری و آورده پول بیشتر به مجموعه می شود.

پرداخت سود های نجومی
پرداخت سود های نجومی

هر چه میزان سرمایه گذاری فرد در شرکت افزایش یابد ، سود پرداختی شرکت نیز بیشتر شده و فرد با مشاهده مزایای سود مرکب نه تنها سود های به دست آورده را برداشت نمی کند ، بلکه اقدام به سرمایه گذاری بیشتر در سایت می کند.

از طرفی این پرداخت سود نشان داده شده در جدول فقط برای سرمایه فرد می باشد و اگر بتوانید افراد بیشتری را جذب کرده و تشویق به سرمایه گذاری در شرکت کنید ، میزان سود دریافتی شما بسیار بیشتر شده و (10 درصد و یا بیشتر از آن) از سود زیر دستان به حساب فرد واریز خواهد شد.

مشاهده واریز روزانه سود ها به اکانت مشتری برایش بسیار جذاب بوده و نوعی رویا های خود را محقق یافته می بیند و همین امر او را ترغیب به به سرمایه گذاری بیشتر و جذب افراد بیشتر و لیدر شدنش می کند. در واقع فرد احساس می کند با این کار هم خودش را نجات داده و هم اطرافیانش را.

بسیار دیده شده است شرکت کنندکان در این سایت های هرمی پانزی حتی لوازم ضروری خود از جمله خودرو ، ملک ، طلا و … را فروخته و یا حتی قرض کرده و یا وام گرفته اند و به امید پولدار شدن و دریافت سود های نجومی و بالا در این سایت ها سرمایه گذاری کرده اند.

رفتار پانزی کوین پارک

پرداخت سود های تضمینی از اصلی ترین ویژگی شرکت های پانزی می باشد. روش کار شرکت های پانزی به این صورت است که شرکت سود مشتریان را از سرمایه زیر دستان و افراد تازه جذب شده به مجموعه دریافت می کند.

شرکت پانزی عملا و در پشت پرده هیچ کاری انجام نمی دهد و تمامی شعار هایش از قبیل تریدری ، سرمایه گذاری در فارکس ، استخراج و یا استیک ارز دیجیتال همگی دروغی بیش نیست. او فقط از سرمایه های ورودی سود های اعضا را پرداخت می کند.

این عمل تا جایی ادامه می یباد اکه اعضا دیگر نتوانند سرمایه های جدیدی را وارد شرکت کنند و زمانی که میزان ورودی سرمایه و پرداخت سود یکسان شود ، دیگر شرکت سودی برای موسسانش نداشته و مشتریان در یک لحظه می بینند سایت از دسترس خارج شده و نمی توانند به حساب هایشان دسترسی داشته باشند و این یعنی کلاهبرداری و ضرر.

متاسفانه شرکت کوین پارک هنوز به این مرحله نرسیده و هر لحظه امکان فروپاشی  متضرر شدن اعضایش بیشتر می شود. و ما همچنان توصیه می کنیم اگر توسط فردی پرزنت شده اید از سرمایه گذاری در این سایت خودداری کرده و اگر قبلا سرمایه گذاری کرده و در حال دریافت سود هستید ، هر چه سریعتر سرمایه خود را از شرکت خارج کنید تا در لیست مالباختگان کوین پارک قرار نگیرید.

مبهم بودن هویت موسسان

برای سرمایه گذاری در هر شرکت و سایتی یادتان باشد اولین اولویت فرد باید امنیت سرمایه او باشد. پس ابتدا باید ببینید که آیا شرکت امنیت لازم را دارد یا خیر؟

در ابتدای مقاله هم بیان کردیم هویت موسسان کوین پارک مشخص نیست و این نیز اصلی ترین مدرک بر کلاهبردی بودن کوین پارک می باشد. اگر سایت شرکت را بررسی کنید هیچ آثاری از اسامی مدیر عامل و … مشاهده نخواهید کرد.

نداشتن شماره ثبت شرکت

هر شرکتی برای نشان دادن اعتبارش باید در یک موسسه مالی ثبت شود و شماره ثبتی که در سایتش درج می کند باید قابل پیگیری و مستند باشد. این شرکت در هیچ جایی ثبت نشده است و نشان از بی اعتباری آن می باشد.

کلاهبرداری کوین پارک

اگر مطالب بیان شده در بالا را به دقت مطالعه کنید ، خواهید دید پرداخت سود های بالا ، زیرمجموعه گیری و مدل جذب سرمایه کوین پارک نیز مانند سایر کلاهبرداری های صورت گرفته قبلی از جمله کلاهبرداری qoojpn خوی ، ترون لینک تهران ، کلود ماین پرو ، لاکسون ایلام و … می باشد.

این شرکت عملا هیچکدام از کار ها و فعالیت های بیان شده شده از قبیل تریدری با ربات های معامله گر و یا برنامه های تمام اتوماتیک را ندارد. بلکه فقط پول اعضا را با سرمایه های زیر دستان پرداخت می کند !

نتیجه گیری

روز به روز به تعداد شرکت های پانزی هرمی افزوده می شود. و چون مدل واریز ها و پرداخت های این سایت ها با ارز های دیجیتال می باشد ، پیگری اموال از دست رفته واقعا برای فرد مشکل خواهد بود. پس پیشگیری بهتر از درمان است.

یعنی اگر سرمایه ای دارید به جای سرمایه گذاری در این سایت های پر ریسک ، بی نام ، هرمی و 100 درصد پانزی بهتر است در موقعیت ها و فرصت هی بهتری سرمایه گذاری کنید. بهتر است سطح مطالعه خود را بالا برده و از طرفداری های بی مورد از این سایت ها بپرهیزید.

اگر در حال زیر مجموعه گیری و آوردن دوستان و اعضای خانواده به کوین پارک هستید فقط به این لحظه فکر کنید زمانی که سایت از دسترس خارج شود علاوه بر سرمایه از دست رفته خود باید جوابگوی اعضای خانواده ، فامیل ، دوستان و افرادی باشید که آنها را به این مجموعه دعوت کرده اید و اکنون لیدر آنها هستید.

آیا کوین پارک کلاهبرداری است؟

بله

آیا کلاهبرداری کوین پارک در جریان است؟

متاسفانه بله ، این شرکت فعلا به کار خود ادامه می دهد و همچنن در حال جذب سرمایه بیشتر به سود خود می باشد و هر لحظه احتمال فروپاشی و از دست رفتن سرمایه مردم وجود دارد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

56 دیدگاه برای “کلاهبرداری کوین پارک CoinPark – کوین پارک چیست؟|کوین پارک بسته شد!

 1. Ben s

  با درود.کسانی که واقعا مال باخته هستند با مدارک معتبر ایمیل بزنند.
  «فقط جهت راهنمایی برای بازگشت سرمایه»
  توجه: بدون دلیل وقت بنده رو نگیرید.اگرواقعا مالباخته هستید اونم باللتر از هزار دلار پیام بدهید.چون ارقام پایین ارزش وقت گذاشتن ندارند

 2. ati

  بله انشالله از گلوش پایین نره منکه راضی نیستم

 3. احسان

  پیشنهاد شد به ما این پروژه در جوابشون گفتیم و رو کاغذم دلایل و آوردیم بازم بهشون برخورد تازه برا ما که این پولا برا ما چیزیم نبود گفتیم هزار دلار میدیم بهت ۶۰%هم نمیخوایم ده درصد بده به ما پنجاه تا هم برا خودت تضمین دلار ۶۰ تومنی ازت میگیرم ذاتیش سر یکسالم هزار دلارم میگیرم انگار به جدو آبادش توهین کردیم همون آدمای که خودم خرید وفروش سهام میکنم براشون یعنی پهن شرف داره بخوام بگم تو کلشونه آخه آدم پولی که با هزار بدبختی درآورده میره با التماس تقدیم میکنه بعد با التماس سود بگیره عزیزان بدونید که اگه پولی خواستی جایی بذاری اول برا پولت ضمانت بگیر این یعنی اینکه ارزش برا خودت و سرمایت قائلی این بزرگوار میگفت مهندس مکانیک و سیالاتم هنوز از سود مرکب و اصطلاحات سطح اولی بازار خبر نداره خلاصه باعث شد دستا رو شه میگفتم خودتم بادروغ آوردن تو کار قبول نمیکرد بعد چند سال تو دزدخونه هنو بازیگر و حقوقی نتونسته با ما کاری کنه. کدمون بلاک کردن خودشون باالتماس کدمونو برگردوندن ادعا نداریم ول حالمونم خوب بود تو ترید

 4. وندیک

  سلام دوستانی که در کوین پارک سرمایه گذاری کردن همشه کلاه برداری بود پولهای مردم را بالا کشید

 5. فاطمه

  سلام یعنی هیچ جوری نمیشه پیگیریش کرد من واقعا این پولو با بدبختی جور کردم گذاشتم که بیشتر بشه تورو خدا یه کاری کنید.

 6. فاطمه

  سلام یعنی هیچ جوری نمیشه پیگیریش کرد من واقعا این پولو با بدبختی جور کردم گذاشتم که بیشتر بشه

  • mostafa ebrahimi poor

   به پلیس فتا رجوع کنید

 7. حسین

  الان از طریق راههای قانونی نمیشه شکایت کرد من تازه ۱۳ روز بود که وارد شده بودم وپولی که با زحمت بدست اورده بودم به فنا رفت لطفا راهنمایی کنید

  • mostafa ebrahimi poor

   به پلیس فتا رجوع کنید

 8. مال باخته

  سلام .من هم کسی هستم که تو کویین پارک سرمایه گذاری کردم و همین امروز متوجه شدم کل سرمایه من به باد رفت.نکنید واقعا قادر به نوشتن هیچ پیامی نیستم هنوز تو شوک هستم

  • mostafa ebrahimi poor

   به پلیس فتا شکایت کنید

 9. محمد حسن زارعی

  نود درصد سرمایه کوین پارک مال ایرانیهای بدبخت بود

 10. مهدی

  سلام
  دوستانی که مدام دفاع می کنند شبیه کبک هایی هستند که سر در برف فرو بردند
  عزیزانم
  اینهمه سادگی و حرص از کجا میاد؟؟؟
  برید سودتونو بگیرید باز…

 11. بختیاری

  درود . سرکار خانم اصغری خواهش میکنم هشدار دهید .
  من خودم قبلا در یک پلت فرم sra شرکت کردم بعداز رفتن سرمایه برای جبران بدون تحقیق وارد کوین پارک شدم و اینجا هم سرمایه بر باد رفت . دیروز به پیشنهاد دوستم که می‌گفت بیا در کانال تلگرام خانم زهره باقری فارکس که به ازا هر ۵ میلیون روزی ۵۰۰ هزار تومان سود می‌دهد عضو شو . بهش گفتم
  توبه…….
  خواهران و برادران این پول واقعا با زجر به دست آمده ……

  • mostafa ebrahimi poor

   به پلیس فتا رجوع کنید

 12. بختیاری

  درود . سرکار خانم اصغری خواهش میکنم هشدار دهید .
  هم میهنان عزیز من خودم قبلا در یک پلت فرم sra شرکت کردم بعداز رفتن سرمایه برای جبران بدون تحقیق وارد کوین پارک شدم و اینجا هم سرمایه بر باد رفت . دیروز به پیشنهاد دوستم که می‌گفت بیا در کانال تلگرام خانم زهره باقری فارکس که به ازا هر ۵ میلیون روزی ۵۰۰ هزار تومان سود می‌دهد عضو شو . بهش گفتم
  توبه…….
  خواهران و برادران این پول واقعا با زجر به دست آمده ……

 13. قهرمان

  من نمیدونستم چیه استادم انقدر توی گوشم خوند تا منو خر کرد اصلا نه میگفت چیه نه اسم سایتو میگفت نه میذاشت تحقیق کنم صدوپنجاه دلار از من گرفت برام سرمایه گذاری کرد امشب که رفتم دیدم اصلا سایتی وجود نداره حالا جواب خونوادمو چی بدم من یه دانشجوام درآمدی ندارم 😭😭😭😭

 14. بختیاری

  اینهم‌ تمام شد. یک کلاهبرداری دیگه

 15. آینه

  کوین پارک از دسترس خارج شد

  • علی برجی

   سایتش بسته شده دیگه الفاتحه

 16. ماهک

  خاک برسرتون بسته شد رفت هنوز نشستین دارین طرفداری می کنین ماخودمون کارمندان یه شرکت تو این پلتفرم عضو بودیم امروز تاریخ 1402/09/14 کوین پارک بسته شد. تمام. حالا میخوای باور کن میخوای برو واریز کن جونت دربیاد

  • علی برجی

   وای بر اونهایی که فکر میکنن ما دروغ میگیم سایت بسته شد پولها رفت چینی ها خوب بلدن دله دزدی را

 17. علیرضا

  سلام
  همش کلاهبرداری هست من خودم 5میلیون واریز کردم یک بار 600سود داد دیگه خبری نیست .

 18. بختیاری

  درود به همه هم میهنان
  اینکه ادمین عزیز از روی دلسوزی این مطالب گذاشته شکی نیست . من خودم با ۵۰۰ تتر شروع کردم و روزانه سود می‌دهد
  ولی ….. از آنجایی که قبلا در یک پلت فرم به نام SRA دقیقا همین روش بودکه الان داریم انجام می‌دهیم . سودکلان
  وعده های جذاب و …. ولی خدا شاهده همه ما صبح از خواب بیدار شدیم دیدیم سایت قفل و گفته اگر می‌خواهید حسابتان باز شود بایستی ۳۰ درصد مبلغ سرمایه گذاری خودتان را دوباره واریز کنید …. خیلی ها دوباره افتادند توی چاه و واریز کردند مثل (خودم) و خیلی از مردم هم پولی نداشتند که واریز کنند . دوباره بعد از یک روز قفل شدو برای همیشه دهم آبان ۱۴۰۲ شرکت sra از دسترس خارج شد.پس مواظب باشید مواظب باشید اگر هم ترغیب شدید برای سرمایه گذاری با مقدار کم شروع کنید با حداقل
  ولی چه کنیم ما ایرانی هستیم و بایستی
  تجربه را تجربه کنیم

 19. سیمسین بانو

  اماده ی ضرر کردن باشید

  • مرتضی

   چه جالبه همین سایت تبلیغ بروکر های کلاهبرداری رو میکنه

 20. محمد

  خدا روشکر ما که چند ماهی هست سرمایه گذاری کردیم چند برابرش رو هم درآوردیم فعلا هم سایت داره کار میکنه هیچ مشکلی هم نداشته هر کسی هم سرمایه گذاری کرده راضی بوده و سایت روز به روزم داره پیشرفت میکنه

  • زینب اصغری

   به احتمال خیلی زیاد شما از لیدر ها هستین که سودتون سر موعد واریز میشه!

   • محمد

    من لیدر نیستم یه عضو ساده هستم 4 ماهه عضو شدم تو پنجاه روز به اصل پولم رسیدم دوماهم هس که دارم سود دریافت میکنم

    • زینب اصغری

     ببینید ما اینجا فقط اطلاع رسانی می کنیم و میگیم سایت های این مدلی با سود بالا و تضمین شده کلاهبردارین.
     اجباری در کار نیست.
     کسی که مطلب رو میخونه یا سرمایه گذاری می کنه یا نمیکه.
     شما که میگید سودتون واریز میشه دلیل نگرانیتون چیه؟
     شما می تونید سرمایه بیشتری قرار بدین و هر کاری که دوس دارین انجام بدین

     • امیر

      توکن این پلتفرم هنوز داخل هیچ صرافی ریلز نشده و قراره ژانویه وارد صرافی بشه اگر هم خواستین داخل کوین مارکت اطلاعاتش رو ببینید اسم کاملشو داخل کوین مارکت کپ سرچ کنید و بزنید coinpark تا تمام اطلاعات رو بهتون نشون بده،، لطفا به جای نشر اطلاعات کذب برای پولدار شدن سعی کن ی کوچولو هزینه کنی ی خورده اطلاعاتتون کامل بشه ،،

   • امیر

    خانوم اصغری سلام خسته نباشید الان نزدیک به ۵۰۰۰ نفر دارن از این پلتفرم درآمد کسب میکنن ،، بهتر نیست به جای کلی هزینه کردن میلیونی و نشر اطلاعات غلط ۲۰ دلار خودتون سرمایه گذاری کنی عضو پلتفرم بشی که حداقل بتونی اطلاعات درست در اختیار مردم بزاری

    • زینب اصغری

     ما خوشحال میشیم ملتمون تو پلتفرمای کلاهبرداری سرمایه گذاری نکنن و این شرکتم در نهایت رویکرد خودش رو تغییر بده و فعالیتش رو از حالت هرمی و پانزی خارج کنه و سرمایه گذاران با سود بیان بیرون.
     ببینید هر پلتفرمی که به شکل هرمی پیش بره دیر یا زود از هم میپاشه. مطمئن باشین

   • ali sadati

    خانوم من هم الان سه ماه هستم دارم روزی ۸ دلار در میارم ضرر چیه؟
    مگه چقدر سرمایه گذاشتیم؟
    الان دوبرابرشو در اوردم
    این همه ایران ازمون کنده حالا اینام بکنن

    • زینب اصغری

     همین واریز سود های غیر عادی اولین نشونه کلاهبرداری بودن یک طرح هستش.
     تنها هدف ما از این مطالب شفاف سازی و آگاه سازیه. حالا هر کی میاد این صفحه هم مطلب و هم کامنتای موافق و مخالف این طرح رو میخونه و تصمیم گیری با خودشه که سرمایه گذاری کنه یا نه

     • ali sadati

      اره درسته همه ی اینا سایت های کلاهبرداری هستن اما ادمای زرنگ با سرمایه ی کمو اندک میتونن حداقل به یک پولی هم برسن
      والا ما ۱۰۰ ملیون پول میزاریم تو بانک اخرشم میگه وام میدم ۲۴ درصد یکماه پول میخوابه سودش میشه ۲۵ هزار تومن چ بدرد میخوره؟

     • تیم نویسندگان

      درود. وقت بخیر.
      اینکه شما بگید که این سایت پانزی هست ولی میرم که بتونم از این پانزی یه سودی بکنم، حرف منظقی ای هست. یعنی شما میدونی اینا کلاهبردارن و با این حال میخوای شانست در این پلتفرم رو امتحان کنی.
      مشکل اونجایی هست که کاربر ها ندونن کلاهبرداریه.
      ما هم تمام حرفمون اینه که اگه میخواید همچین جایی برید، بدونید که شرایطش دقیقا چطوری هست

    • ؟؟؟؟؟

     چرا تلگرامش از دست رس خارج شد امروز؟

   • بختیاری

    درود
    باتوجه اینکه شما انسان شریفی هستید. و وبلاگ شما مخاطب زیاد دارد. لطفا اطلاع رسانی کنید
    در مورد کانال تلگرامی که مدعی به ازائ سرمایه شما روزانه ۱۰ درصد سود میدهد
    خواهش میکنم یه تلنگری هم میهنانمان بزنید.
    من خودم در دوتا شرکت باختم(کوین پارک وsra)
    ولی دوست ندارم دشمنم هم به این حال و روز خودم گرفتار بشه

 21. نعیم

  این نوشته ها مزخرفه . منبه چشم خودم دیدم سیصد دلار سرمایه گذاری رو داخل کیف پول ۶۵۰ دلار موجوده و هر روز هم سودش رو داره میریزه. مشکل اینجاست که فقط صحبت بازار رقابتی میشه همیشه دنبال تخریب و کلاهبردار نشون دادن میکنن

 22. پدرژپتو

  این نوشته ها مزخرفه . منبه چشم خودم دیدم سیصد دلار سرمایه گذاری رو داخل کیف پول ۶۵۰ دلار موجوده و هر روز هم سودش رو داره میریزه. مشکل اینجاست که فقط صحبت بازار رقابتی میشه همیشه دنبال تخریب و کلاهبردار نشون دادن میکنن

 23. احسان

  ازخودتون بپرسید چه دلیلی داره روزبه روز افرادقدیمی تر دنبال پرزنت افراد غالبا بیسواد مالی و رویا پرادز هستند گیریم که سودم واریز میکنن اوکی این یعنی از نسل جدید به نسل قدیمی تر یه خودکار به برگه آ۴ معماتونو حل میکنه میتونید خودتون تو فامیل خودتون راه بندازید بهمین راحتی کسی ترید ۳۰ درصد مثبت داشته باشه روسر میبرنش اونجایی که باید باشه گول این افراد رو نخورید بودن شرکتایی که سود میدادن خوبشم میدادن و بعد چهار سال هنوز دارن لیدراشونو میخورن جز آبرو ریزی چیزی نداره یه پارگراف از اقتصاد درک کنید والا خودتون مسخره میکنید احسان۱۰ سال سابقه بورس تهران
  حال خوب حتی روزای خونی بازار

 24. مهدی

  اول اینکه گفتهای شما به هیچ عنوان درست نیست اینکه مدعی شدید که اول پول خودتون رو خورد خورد بهتون میدن بعد از اعضای جدید سود اعضای قدیمی رو میده خب این کار چه قدر زمان می‌بره یک ماه دوماه سه ماه نه چهار ماه ولی این شرکت 18ماه سابقه داره پس این وصلهارو بهش نچسبونید دوما سایش جهانی شد و رمز ارز جهانی و بین المللی ثبت جهانی شد پس بخاطر کدورت‌های شخصیتون مطلب ننویسید

  • زینب اصغری

   هدف ما فقط شفاف سازی هست و اینکه توصیه می کنیم سرمایه گذاران قبل از سرمایه گذاری بررسی های لازم رو انجام بدن. شما که سودتون رو سر موعد دریافت می کنین دلیلی نداره از این مطالب ناراحت شین و بهتره به سرمایه گذاریتون در این رمز ارز ادامه بدین.

  • سعید

   بالاخره‌ گندش در اومد😅

 25. ارسلان

  با سلام خدمت خانم اصغری ممنون از هشدار های شما ولی یک سوال واسه من پیش اومده این سایت به مدت یک سالو خورده ای هست که داره فعالیت میکنه ولی من تا الان رفتار های شرکت های پانزی رو ازشون ندیدم معمولا شرکت های پانزی قبل از جمع شدن یک الارم هایی میدن که ادم های باهوش متوجه این موضوع میشن من اصلا نمیخوام ترفداری کنم از این پلتفرم و خودمم همچنان 70% احتمال پانزی بودن رو میدم ولی طبق تحقیقاتی که داشتم دوست داشتم جواب بعضی از سوالات و ابهامات رو بدم شاید کمکی بشه به دوستان اول از همه این سایت وزارت خذانه داری امریکاست که میشه از اون هر مجوزی رو استعلام کردhttps://www.fincen.gov/msb-state-selector ,و این هم شماره مجوز این شرکت برای استعلام دوستان31000230246462 کوین جدیدی که شرکت راه اندازی کرده هم به اسم cp هست که که به اسم کوین پارک توکن معروف هست ولی من هم از اعتبار این کوین هیچ اطلاعاتی ندارم اگر کسی در حوزه کریپتو فعال هست میتونه CoinPark Tokenجست جو کنه و اطلاعات درست رو به همه دوستان بده. در اخر هم بگم که من هم در این شرکت سرمایه گذاری کردم و زیرمجموعه زیادی هم معرفی نکردم ولی 6 ماه هست که دارم ازش سود میگیرم وتا الا که خوب بوده کسانی هم که معرفی کردم همه اصل و سودشون رو دریافت کردن و مشکلی نداشتند من بدون هیچ تعصب خاصی نصبت به این شرکت این مطالب رو نوشتم و فقط جهت اطلاع رسانی هست

  • زینب اصغری

   تشکر از اطلاع رسانی شما
   دوستان باید توجه کنید نماد CP که می فرمایند در سایت کوین مارکت کپ و خیلی صرافیای دیگه درج شده برا کوین پارک نیستش. cp نماد Cookies Protocol هستش و ربطی به این نداره.

 26. Dolls.sogol

  به زودی سیل زیادی از افراد هستند که میخوان در کوین پارک سرمایه گذاری کنند .چون به کوری چشم حسوداش خود شرکت شروع به استخراج ارز دیجیتال cpt کرده و به زودی خبرهای خوبی ازش میشنوید .

  • امیرعباس

   منم خیلی دوست دارم واقعی باشه خیلیم سعی میکردم سرمایه گذاری و جذب زیرمجموعه کنم. همکارمون داره خیلی سود میکنه ولی خدا میدونه کی کله کنه و سایتو ببنده. و یه سرچ بزن تو گوگل ارزی به اسم cpt که مخفف کوین پارک توکن باشه نیست.cpt هست که اسمش crest protocol هست. پس کاملا یک شرکت مثل تمام شرکت های کله پا کننده‌س. سودتونو گرفتین بیاین بیرون

   • زینب اصغری

    سلام و روز بخیر
    عزیزان دقت کنید سودی که از شرکت های هرمی به دست بیاد حلال نیست. چون در واقع سود شما همون پول زیر مجموعه هاست. و شرکت پروژه ای نداره که بخواد سود پرداخت کنه. پس توصیه می کنیم اصلا تو شرکتای هرمی سرمایه گذاری نکنید.

    • ali sadati

     والا ما پولی ک یکماه واسه اب برق گازمون بودو گذاشتیم کنار اینجا سرمایه گذاشتیم راضیم هستیم لطفا تخریب نکنین لیدر هم نیستم میخایین میتونم شمارمو بزارم

     • بی نام

      یعنی الان شما برنامتون کار میکنه؟ بسته نشده؟

  • ؟؟؟؟؟

   چرا تلگرامش از دست رس خارج شد امروز؟

  • سعید

   الان هم همین حرفو میزنی😂😂😂

  • آذر

   چرا تلگرامش از دست رس خارج شد امروز؟

   • اکبر

    تموم شد دیگه رفت!!!

 27. سالار

  کاری به این نحوه کلاهبرداری شرکت های پانزی ندارم.
  طرف اومده 3 سال توی بورس ایران سرمایه گذاری کرده، بعد 3 سال هنوز به مبلغ اولیه پول خودش نرسیده بماند که تورم اون مبلغ اولی رو هم خاکستر کرده.
  چه توقعی از این شرکت ها داریم وقتی سازمانهای رسمی نظارت کامل نمیکنند و جلوشون رو نمیگیرن.
  مردم هم وقتی می بینن طبیعیه که به سمت سرمایه گذاری در این شرکت ها هجوم ببرن.
  « هر چه بگندد نمکش میزنند» «وای به روزی که بگندد نمک»

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.