بیت کوین کش چیست؟ – قیمت و خرید بیت کوین کش | ساتوشی رایگان

بیت کوین کش

بیت کوین کش چیست؟

بیت کوین کش یک هارد فورک از بیت کوین می‌باشد و با نماد BCH در صرافی های ارز دیجیتال ثبت شده است. زمانی که یک ارز دیجیتال مانند بیت کوین کش یک هارد فورک از ارز دیگری می باشد ، یعنی این ارز بر اساس پروژه ارز قبلی ایجاد شده است. روند پروژه تا حد مشخصی یکسان می باشد. ولی زمانی که پروژه به نقطه فورک می رسد روند پروژه در ارز دوم تغییر یافته و یا امکانات جدیدی به آن افزوده خواهد شد.

عملیات پردازش بیت کوین تا حدودی زمانبر می باشد. و هنگام نقل و انتقال بیت کوین باید مدتی منتظر بود. در واقع بیت کوین کش در سال 2017 برای رفع مشکلات بیت کوین به وجود آمد. بیت کوین کش یک شبکه پرداخت و ارز همتا به همتا در اینترنت است که برای نقل و انتقال و انجام تراکنش ها نیاز به هیچ سازمان و یا فرد سومی ندارد. این ارز دیجیتال کاملا غیر متمرکز است.

بیت کوین کش برای انجام تراکنش ها از بلوک های بزرگتری در شبکه بلاک چین خود استفاده می کند. اندازه هر بلاک بیت کوین کش برابر با 8 مگا بایت و هر بلاک بیت کوین برابر با 1 مگا بایت است. همین امر باعث افزایش سرعت تراکنش های بیت کوین کش شده است. زمان تراکنش بیت کوین کش کمتر از یک دقیقه بوده و این زمان برای بیت کوین حدود 10 دقیقه می باشد. از طرف دیگر کارمزد بیت کوین کش تا حدودی بالا می باشد. (حدود 0.2 دلار)

قیمت و خرید بیت کوین کش

برای اطلاع از قیمت و خرید بیت کوین کش می توانید هم از صرافی های ایرانی و هم خارجی استفاده کنید. در لینک زیر لیست بهترین صرافی های ایرانی و خارجی را برایتان قرار داده ایم. با استفاده از این صرافی ها می‌توانید بیت کوین کش را به راحتی از ایران بخرید.

بیشتر بخوانید : بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

آینده بیت کوین کش

برای آینده بیت کوین کش پیش بینی های متفاوتی از طرف تحلیل گران عرضه شده است. برخی از تحلیل گران اعتقاد دارند بیت کوین کش در واقع همان بیت کوین می باشد و خدمات بیت کوین را ارائه می دهد. بر اساس نظرات این تحلیل گران بیت کوین کش یک ارز فعلی هست و به احتمال زیاد در آینده از بازار ارز های دیجیتال حذف خواهد شد.

گروه دیگری از تحلیل گران نیز بر اساس تحلیل تکنیکال این ارز را تحلیل کرده و پیش بینی می کنند قیمت بیت کوین کش تا سال ۲۰۲۷ به 2۰۰۰ دلار خواهد رسید. این پیش بینی ها بر گرفته از سایت priceprediction.net می باشد. طبق پیش بینی های این سایت قیمت بیت کوین کش در سال ۲۰۳۰ به ۸۳۴۶ دلار خواهد رسید. برای مشاهده پیش بینی های قیمت ارز های دیجیتال وارد سایت بالا شده و در قسمت جستجو نماد بیت کوین کش BCH را وارد کنید.

آینده بیت کوین کش
آینده بیت کوین کش
پیش بینی قیمت بیت کوین کش
پیش بینی قیمت بیت کوین کش

در صفحه جدید را پایین بکشید پیش بینی قیمت بیت کوین کش را تا سال 2030 مشاهده خواهید کرد. البته این پیش بینی ها دقیق نمی باشند. زیرا بازار های سرمایه گذاری ، مخصوصا ارز های دیجیتال واقعا غیر قابل پیش بینی هستند.

استخراج‌ بیت کوین کش رایگان ( آموزش ساتوشی رایگان )

برای استخراج بیت کوین کش به سه عامل نیاز داریم.

1 . راه اندازی استخراج اختصاصی و یا استفاده از استخر های استخراج که توانایی انجام کار های سنگین را دارد.

۲. کیف پول بیت کوین کش تا بتوانید جوایز و یا همان ارز های که استخراج کرده اید را در آن جمع آوری کنید.

3. یک زیر ساخت قدرتمند برای میزبانی استخراجتان

میزان کل سکه های بیت کوین کش که باید استخراج شوند ، ۲۱ میلیون عدد می باشد . از این مقدار تاکنون ۱۹۰۰۳۰۶۵۰ یعنی ۹۱ درصد آن استخراج شده است.

استخراج ارز های دیجیتال

البته علاوه بر استخراج سخت افزاری روش های دیگری نیز برای استخراج ارز های دیجیتال از جمله بیت کوین کش وجود دارد. یکی از این روش ها ثبت نام در سایت های استخراج و دریافت پاداش به ازای کلیک است. متاسفانه میزان دارایی که از این روش به دست می آید بسیار پایین است. از طرف دیگر سایت هایی وجود دارند که شما می توانید هزینه خرید و پشتیبانی سخت افزاری شرکت های استخراج را بپردازید و آنها استخراج را برای شما انجام دهند. هنگام استفاده از این روش حتما به اعتبار شرکت توجه کنید. زیرا کلاهبرداری در این زمینه بسیار بالاست.

برنامه بیت کوین کش

با استفاده برنامه بیت کوین کش و نصب آن هم‌ می توان از طریق کلیک و هم بازی کردن بیت کوین کش به دست آورد.

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از بازی به تومان

می توانید برنامه بیت کوین کش را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

دانلود برنامه بیت کوین کش 

برای دانلود و نصب باید از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید. ولی بعد از نصب بدون‌ تغییر آی پی به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

برای کسب بیت کوین کش بیشتر می توانید مراحل بازی را ادامه داده و امتیاز کسب کنید. بهتر است برای دریافت به موقع مراحل را در عرض ۳ هفته به پایان‌ برسانید. در مورد برنامه بیت کوین کش استفاده کنندگان این برنامه اعتقاد دارند ، بازی کردن در این برنامه و استخراج بیت کوین کش نیازمند صرف زمان زیاد است و سکه هایی که حاصل می شود ارزش این همه زمان را ندارد.

بیت کوین کش چند ساتوشی است؟

ساتوشی مانند ارز فیات اکثر کشور ها، یک واحد شمارش کوچک تر از ارز دیجیتال بیت کوین می باشد. هر بیت کوین برابر با یک میلیون ساتوشی است. با توجه به اینکه بیت کوین کش یک هارد فورک از بیت کوین می باشد ، بسیاری علاقه دارند بدانند یک بیت کوین کش چند ساتوشی است. برای دانستن این مقدار بهتر است از فرمول زیر استفاده کنید.

بیت کوین کش ساتوشی
بیت کوین کش ساتوشی

به عنوان در زمان نگارش این مقاله (9 آوریل 2022) قیمت بیت کوین برابر با 42523.45 دلار و قیمت بیت کوین کش نیز برابر با 324.12 دلار است. بنابراین با توجه به فرمول بالا می خواهیم بدانیم یک بیت کوین کش چند ساتوشی است. پس قیمت بیت کوین کش که برابر با 324.12 می باشد را در یک میلیون ضرب کرده و بر قیمت بیت کوین تقسیم می کنیم. با توجه به قیمت های فعلی بیت کوین و بیت کوین کش ، بیت کوین کش ساتوشی برابر با 131196624.7 ساتوشی است.

بیشتر بخوانید : ساتوشی ناکاموتو چیست؟

قیمت بیت کوین کش به تومان

امروزه اکثر صرافی های ایرانی این امکان را برای مشتریانشان فراهم می کنند تا قیمت ارز های دیجیتال را علاوه بر دلار به تومان نیز مشاهده کنند. اگر می خواهید قیمت بیت کوین کش به تومان را ببینید به صرافی ایرانی که در آن ثبت نام کرده اید رفته و بیت کوین کش را جستجو کرده و قیمت آن را به تومان مشاهده کنید. ولی یک روش ساده دیگر این است که قیمت بیت کوین کش به دلار را ضرب در قیمت به روز دلار کرده و قیمت دقیق آن به تومان را ببینید.

زمان انتقال بیت کوین کش

مدت زمان انتقال ارز های دیجیتال به عوامل گوناگونی بستگی دارد. ولی به زبان ساده تر و بر اساس تجربه کاربران و تریدر ها به طور متوسط زمان انتقال بیت کوین کش حدود 5 الی ده دقیقه است. در صورتی که ای مدت زمان برای بیت کوین در بهترین حالت یک ساعت می باشد. البته با توجه به افزایش کاربران بیت کوین همیشه مدت زمان انتقال بیشتر از یک ساعت شده و حتی به چند ساعت نیز می رسد.

بیت کوین کش خرید

بیت کوین کش در بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال بین المللی و ایرانی درج شده است. برای خرید بیت کوین کش بسیار راحت می توانید در یکی از صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کرده و با جستجوی علامت بیت کوین کش ارز مورد نظر را خریداری کنید.

تحلیل خرید بیت کوین کش 

برای خرید بیت کوین کش باید هم از تحلیل فاندمنتال (بنیادی) و هم تحلیل تکنیکال استفاده کنید. سایت های زیادی وجود دارند که تحلیل های مختلفی از تریدر ها را برای ارز های مختلف نمایش می دهند. ولی بهترین روش تحلیل ، نمایش نمودار از یکی از سایت های معتبر مانند تریدینگ ویو و رسم اندیکاتور های مهم و تحلیل ارز مورد نظر می باشد. آموزش تریدینگ ویو  می تواند برایتان مفید باشد.

ابتدا نمودار BCHUSD را بیاورید. یکی از بهترین روش ها برای تشخیص روند بازار ارز دیجیتال و تحلیل خرید بیت کوین کش رسم خطوط حمایتی و مقاومتی می باشد.

خطوط حمایتی و مقاومتی بیت کوین کش
خطوط حمایتی و مقاومتی بیت کوین کش

همانطور که در شکل بالا مشاهده می کنید در حال حاضر قیمت بیت کوین کش بعد از صعود و رنج زدن دوباره کاهش پیدا کرده و به یکی از حمایت های بسیار مهم خود رسیده است. بررسی رفتار ارز در این نقطه بسیار مهم می باشد. بهترین کاری که در حال حاضر می توان انجام داد این است که از هر گونه معامله ای پرهیز کرده و منتظر شوید تا روند بیت کوین کش بعد از این حمایت مشخص گردد. اگر به نمودار مکدی بیت کوین کش نیز توجه کنید ، متوجه خواهید شد به نوعی نشان دهنده سیگنال فروش می باشد.

نمودار مکدی بیت کوین کش
نمودار مکدی بیت کوین کش

تحلیل فاندمنتال بیت کوین کش ( بیت کوین کش فاندمنتال )

برای پیش بینی قیمت بیت کوین کش و خرید و فروش به موقع این ارز دیجیتال باید هم از تحلیل تکنیکال و هم از تحلیل فاندمنتال استفاده کرد. در ابتدای مقاله پروژه این ارز و مزایا و معایب آن را بیان کردیم. یکی از بهترین راه ها برای تحلیل فاندمنتال هر ارز دیجیتالی مطالعه وایت پیپر White Paper آن ارز دیجیتال است. برای مطالعه وایت پیپر ارز بیت کوین کش روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود وایت پیپر بیت کوین کش

برای مشاهده آخرین اخبار بیت کوین کش روی لینک زیر کلیک کنید.

آخرین اخبار بیت کوین کش

در دنیای ارز های دیجیتال اخبار تاثیر بسیار زیادی بر روند قیمتی ارز های دیجیتال دارند. سایت های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارند. ولی باید همیشه اخبار معتبر را پیگیری نمایید.

فورک جدید بیت کوین کش

فورک جدید بیت کوین کش با عنوان بیت کوین کش abc عرضه شده است. اگر وایت پیپر این هارد فورک را مطالعه نمایید تنها چیزی که توجهتان را جلب می کند پرداخت مالیات 8 درصدی ماینر ها به تیم توسعه دهنده این ارز دیجیتال است. تاکنون انتقادات بسیار زیادی به فورک جدید بیت کوین کش وارد شده است.

سوالات متداول

فری بیت کوین کش چیست؟

استخراج رایگان بیت کوین کش با عنوان فری بیت کوین کش نیز یاد می شود.

هر بیت کوین کش چند ساتوشی است؟

با توجه به این که ساتوشی واحد کوچکتر بیت کوین بوه و قیمت بیت کوین متفاوت از قیمت بیت کوین کش می باشد ، با استفاده از فرمولی که در داخل مقاله براتان آورده ایم می توانید قیمت روز بیت کوین کش به ساتوشی را مشاهده کنید.

هاوینگ بیت کوین کش چیست؟

هاوینگ بیت کوین کش مانند هاوینگ بیت کوین مهم ترین فورک بیت کوین می باشد. در این فورک جدید پاداش استخراج کنندگان به جای 12.5 واحد ، 6.25 واحد خواهد بود.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.