پوما کوین Pcoin چیست؟ – آیا پی کوین کلاهبرداری است؟|بررسی اعتبار پی کوین

پی کوین Pcoin چیست؟

پوما کوین (پی کوین) Pcoin ارز دیجیتال جدیدی است که در سال 2021 توسط گروهی از ایرانیان مقیم انگلستان ایجاد شده است. این ارز دیجیتال به نوعی نتورک مارکتینگ را در ارز دیجیتال پیاده سازی کرده است و اهداف زیادی در وایت پیپر این ارز درج شده است . در این سیستم اگر فرد افراد جدیدی را به پی کوین معرفی کرده و آنها پی کوین خریده و در شبکه قفل کنند 5 یا 10 درصد از سود آنها به حساب فرد واریز خواهد شد.

در این مقاله اعتبار پی کوین را بررسی کرده و دلایلی که توصیه می کنیم در این شبکه سرمایه گذاری نکنید را بیان می کنیم. بررسی های زیادی را در سایت های مختلف در مورد پی کوین انجام داده ایم و به نتایج جالبی رسیده ایم. شاید این نتایج برای شما هم جالب باشد.

در حال حاضر توصیه می کنیم در پی کوین سرمایه گذاری نکرده و از پرزنت افراد دیگر و زیرمجموعه گیری جدا خودداری کنید.

پی کوین (پوما کوین) Pcoin چیست؟

پی کوین Pcoin با نام پوما کوین نیز شناخته می شود. این ارز دیجیتال در سال 2021 با قیمت 30 سنت عرضه اولیه ارز دیجیتال شده و اکنون فقط در دو صرافی ایرانی با قیمت 50 سنت معامله می شود. گفته می شود پی کوین توسط ایرانیانی که مقیم انگلستان می باشند ایجاد شده است. و بعد از آن صرافی نوین تکس توسط این گروه ایجاد شده و پی کوین در داخل این پلتفرم قابل معامله می باشد.

در مورد شرکت پی کوین Pcoin در برخی منابع اعلام شده این ارز توسط امپریال نتورک و برخی گفته اند توسط امپریال گلوبال ایجاد شده است. متاسفانه وبسایت پی کوین pcoinglobal.com از دسترس خارج شده است و نمی توان به آن دسترسی داشته و اطلاعات دقیق تری از آن کسب کرد.

بنابر اظهارات کاربران فعال در پی کوین ، این ارز برگرفته از نام تجاری پوما Puma می باشد. بسیاری از افراد پی کوین و یا همان پوما کوین را با پوما پی (PMA) اشتباه می گیرند. در حالی که پوما پی با نام PMA در بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال درج شده و یک ارز دیجیتال جهانی می باشد. ولی پی کوین تنها در دو صرافی لوکال ایرانی درج شده و معامله می شود.

در ادامه توضیحات بسیار بیشتری از پی کوین داده ایم. پی کوین اهداف بسیار زیادی در حوزه ارز های دیجیتال داشته و اگر این اهداف محقق شود پی کوین به یکی از بهترین ارز های دیجیتال در جهان تبدیل خواهد شد.

در این رمز ارز معامله گر می تواند مقداری پی کوین خریده و در شبکه قفل کند و سود ماهانه 36 درصدی کسب کند. از طرفی م تواند افراد جدیدی به شبکه معرفی کرده و از سود آنها نیز بهره مند شود. با این حساب سرمایه فرد در مدت زمان کوتاهی چند برابر خواهد شد!

آنچه جدیدا باعث مشهور شدن و به طبع آن افزایش قیمت پی کوین شده است این است که برخی اعلام می کنند پی کوین بهترین سود ها را داده و فرد می تواند در مدت زمان کوتاهی سود خوبی کسب کند. از طرف دیگر عدم توانایی برداشت سرمایه ی سرمایه گذاران در پی کوین باعث شده است عنوان کلاهبرداری به این رمز ارز تعلق گیرد و به شهرت برسد.

آیا پی کوین کلاهبرداری است؟

در حال حاضر چون هیچ گونه شکایت رسمی بر علیه این پی کوین و کاربران فعال در این حوزه ثبت نشده شاید نتوان رسما اعلام کرد پی کوین کلاهبرداری است. ولی توصیه می کنیم به دلیل احتمال کلاهبرداری بودن آن در پی کوین سرمایه گذاری نکنید.

ولی بر اساس تجربه و نوع فعالیت هولدر ها و افراد فعال در پی کوین می توان گفت نوع فعالیت این شت کوین به سمت شرکت های هرمی و پانزی کشیده شده است. شرکت امپریال نتورک که بنیان گذار پی کوین می باشد دارای مجوز هایی می باشد.

از طرف دیگر با توجه به تجربه ای که از کلاهبرداری های پیشین داریم ، شرکت های هرمی یک مجوز بازاریابی شبکه ای دریافت می کنند و از این مجوز برای قانونی جلوه دادن فعالیت نامشروع و کلاهبرداری خود استفاده می کنند.

در خصوص کلاهبرداری پی کوین سایت های زیادی را بررسی کردیم و نظرات کاربران برایمان جالب بود. آنچه می توان فهمید این شرکت سود ماهانه 36 درصدی برای سرمایه گذارانش پرداخت می کند و اگر فرد افراد دیگری را به عنوان زیر مجموعه خود معرفی کرده و آنها نیز سرمایه گذاری کنند سود بسیار بیشتری خواهد داشت و این یعنی همان هرمی و پانزی!

از طرف دیگر کاربران زیادی از عدم توانایی شان در برداشت اصل پول و نیز سود هایشان شکایت دارند. مواردی که در کلاهبرداری های نظیر کلود ماین پرو ، لاکسون ، ترینوست و … دیدیم.

در کامنت های این سایت عده ای مالباخته دیده می شود که توسط فردی پرزنت شده و لیدار دارند و به مدت چند ماه است که نمی توانند از حسابشان برداشت کنند و عده ای نیز که خود لیدر بوده و پول فراوانی به جیب زده اند سنگ این شرکت های کلاهبرداری را به سینه زده و طرفداری عجیبی از این سایت می کنند.

چرا نباید در پی کوین (پوما کوین) سرمایه گذاری کرد؟

همانطور که بیان کردیم چون هنوز در هیچ منبع رسمی اعلام نشده پی کوین کلاهبرداری است نمی توان رسما عنوان کلاهبرداری به پی کوین زد. ولی با توجه به ویژگی ها و دلایلی که در ادامه بیان می کنیم پیشنهاد می کنیم در این شت کوین سرمایه گذاری نکنید و اگر تا بحال سرمایه گذاری کرده اید سرمایه خود را از آن خارج کنید:

بسته بودن وبسایت رسمی پی کوین Pcoin

اگر به سایت پی کوین مراجعه کنید. خواهید دید این وبسایت بسته بوده و با ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن نیز باز نمی شود. اصلی ترین مشخصه هر ارز دیجیتالی وایت پیپر و نیز سایت آن می باشد که اهداف پروژه در آن توضیح داده شده است.

فعالیت هرمی پی کوین

زمانی که مورد پرزنت قرار می گیرید و سود شما در ازای زیر مجموعه گیری یافتن اعضا چند برابر خواهد شد مطمئن باشید با یک شرکت هرمی سروکار دارید. این شرکت ها حتی مجوز فعالیت شبکه ای خود را نیز به شما نشان خواهند داد. ولی در بستر این مجوز بازاریابی شبکه ای اقدام که تشکیل شبکه هرمی کرده و افراد بیشتری را جذب مجموعه خود می کنند.

فعالیت هرمی خود نوعی کلاهبرداری بوده و بالاخره روزی از هم خواهد پاشید.

احتمال پانزی بودن پی کوین

یکی از اصلی ترین ویژگی پانزی بودن یک شرکت پرداخت سود های بالا می باشد. پرداخت سود ماهانه 36 درصد مبلغ بسیار زیادی است و هیچ شرکت سرمایه گذاری نمی تواند با استخراج ، استیک ، معامله و … به این چنین سودی برسد. پس در این مجموعه ها که سود های بسیار بالا به کاربران پرداخت می شود ، سود افراد از زیر مجموعه ها پرداخت می شود و این یعنی پانزی.

شرکت های پانزی دیر یا زود از هم پاشیده و زمانی که میزان سرمایه ورودی به شرکت کمتر شده و افراد نتوانند سرمایه بیشتری جذب شرکت کنند ، شرکت منحل خواهد شد و سرمایه مشتریان به باد خواهد رفت.

درج شدن فقط در دو صرافی ایرانی

پی کوین فقط در دو صرافی نوین تکس و نوین پرداخت که هر دو از صرافی های لوکال ایرانی هستند ، درج شده است. یعنی این ارز دیجیتال در هیچ صرافی معتبر دیگری درج نشده است.

از طرفی این ارز در کوین مارکت کپ نیز درج نشده است. اگر نام آن را جستجو کنید Pcoin را در لیست صرافی های DEX خواهید دید که هر فردی می تواند رمز ارزی که خودش ایجاد کرده را در این صرافی های غیرمتمرکز درج کند.

درج نشدن پی کوین در پی کوین
درج نشدن پی کوین در پی کوین

هنگام خرید و سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتالی توصیه می کنیم از رمز ارز های درج شده در کوین مارکت کپ استفاده کنید.

بررسی پی کوین (پوما کوین) Pcoin

پی کویین توسط یک تیم ایرانی در سال 2021 عرضه اولیه سکه شده است و هدف اصلی آن انجام تراکنش های سریع و به صرفه می باشد. بسیاری از کاربران پی کوین را در دسته شت کوین ها قرار می دهند.

پی کوین بر روی یک بلاک چین خصوصی توزیع شده و به بلاکچین های دیگر متصل می باشد. و این یعنی کاربر با مجموعه ای بلاکچین ها کار می کند که امنیت و سرعت کافی در اختیار کاربر قرار می دهد.

قیمت پی کوین

قیمت پی کوین در زمان عرضه اولیه شدن آن 30 سنت بود و اکنون قیمت آن به 50 سنت رسیده است. طرفداران و تیم پی کوین اعلام می کنند چون قیمت این رمز ارز از زمان عرضه آن کاهش نیافته و بالا تر نیز رفته است ، پس پی کوین معتبر می باشد.

قیمت پی کوین
قیمت پی کوین

ولی این گفته صحیح نمی باشد. زیرا شت کوین های بسیار زیادی بوده اند که رشد قیمت زیادی را تجربه کرده و بعدا کلا از صحنه ارز های دیجیتال محو شده اند. از طرفی این قیمت فقط مربوط به صرافی نوین تکس می باشد. و برای ارزیابی قیمت یک رمز ارز باید صرافی های دیگر نیز در نظر گرفته شود. در حالی که پوما کوین در هیچ صرافی دیگری درج نشده است!

اعتبار صرافی نوین تکس

در مورد صرافی نوین تکس این اظهارات وجود دارد که این صرافی نیز توسط پی کوین گلوبال ایجاد شده است. یعنی ابتدا تیم پی کوین گلوبال ارز دیجیتال پی کوین را ایجاد کرده اند و بعد اقدام به ایجاد یک صرافی ایرانی کرده و پی کوین را در آن درج کرده اند تا کاربران بتوانند آن را خریده و معامله کنند.

همانطور که می دانید فعالیت صرافی های ارز دیجیتال در هیچ رگولاتوری ثبت نمی شود. ولی معمولا با مشاهده آدرس فیزیکی ، پشتیبانی ، تعداد مشتریان و حجم معاملات ، شماره تماس و … می توان به اعتبار صرافی ارز دیجیتال پی برد.

اعتبار صرافی نوین تکس
اعتبار صرافی نوین تکس

در مورد صرافی نوین تکس اگر به قسمت تماس با ما مراجعه کنید هیچ شماره تماس رسمی ، اسامی بنیان گذاران و … را مشاهده نخواهید کرد. و این خود بی اعتباری این صرافی را نشان می دهد.

اهداف پی کوین

پی کوین در دنیای واقعی اهدافی را دنبال می کند که برای هولدر ها و کسانی که می خواهند در این رمز ارز سرمایه گذاری کنند ، می تواند جالب باشد. این رمز ارز می خواهد استفاده از ارز های دیجیتال در دنیای واقعی را کارآمد تر کند.

برای مثال خرید انواع بلیط ها در جهان ، خرید انواع حساب ها و … می باشد. از ویژگی های جالب این رمز ارز که باعث می شود کاربران به سرمایه گذاری در آن ترغیب شوند ، بازاریابی شبکه ای موجود در آن می باشد.

وایت پیپر پی کوین

متاسفانه چون وبسایت این رمز ارز از دسترس خارج شده نتوانستیم وایت پیپر پی کوین را مشاهده کنیم. ولی با بررسی سایت هایی که پی کوین را معرفی و بررسی کرده اند می توان فهمید چه مواردی در وایت پیپر این ارز دیجیتال بیان شده است.

در وایت پیپر این رمز ارز اهداف بسیار بلندپروازانه ای بیان شده است. ولی متاسفانه هنوز هیچ کدام از این اهداف و وعده ها عملی نشده و هیچ کاری نیز در این حوزه انجام نشده و قدمی برای آن برنداشته شده است.

با توجه به مطالب بیان شده و استفاده از اصطلاحات فنی زیاد در سپیدنامه پی کوین می توان فهمید این رمز ارز نیز واقعا یک شت کوین می باشد. اهداف این پروژه استفاده از آن برای خرید بلیط کنسرت های جهانی ، بلیط هواپیما ، بازاریابی شبکه ای ، کاهش شدید کارمزد های انتقال وجه و بسیاری موارد دیگر می باشد.

از این همه اهداف بیان شده تنها یک مورد آن یعنی بازاریابی شبکه ای محقق شده است. و آن هم بیشتر تبدیل به یک مجموعه هرمی و پانزی در کشور شده است. نه یک نتورک مارکتینگ در حوزه ارز های دیجیتال.

اگر به ذات کار و حوزه فعالیت تیم پی کوین دقت کنید جز شعار و اهداف و کار های فراوانی قرار است در آینده انجام دهند ، عملا هیچ کار عملی قابل عنوان به مشتریان ندارند. و به نوعی این شرکت اصلا شفافیت کاری و مالی ندارد.

اسم پی کوین از نام معروف Puma گرفته شده است و اهداف و کار هایی که قرار است انجام دهد در حوزه دیگری می باشد.

نتیجه گیری

اگر قصد سرمایه گذاری در یک ارز دیجیتال و یا سایت سرمایه گذاری را دارید ابتدا باید اعتبار سایت مورد نظر را بررسی کنید. در حال حاضر کسی نمی تواند به رسمیت اعلام کند پی کوین کلاهبرداری است یا معتبر؟ پس چرا باید پولتان را در جایی سرمایه گذاری کنید که احتمال کلاهبرداری بودن آن وجود دارد؟

هنگام سرمایه گذاری دقت کنید اگر جایی سودی نامتعارف به شما دهد حتما کاهبرداری است. شاید از اطرافیانتان کسانی را دیده باشید که با سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال به پول فراوانی رسیده اند. ولی قرار نیست شما هم به امید رسیدن به رویا هایتان و به نوعی یک شبه پولدار شدن سرمایه تان را در جا های نامعتبر سرمایه گذاری کنید.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

52 دیدگاه برای “پوما کوین Pcoin چیست؟ – آیا پی کوین کلاهبرداری است؟|بررسی اعتبار پی کوین

 1. ایمان

  کیا میگن خوبه؟؟؟من دارم چرا نقد نمیشه کسی برام نقد نمیکنه؟؟؟؟

 2. ناشناس

  دوستان این ارز چجوریه؟

 3. فاطمه

  سلام . لطفا اصلاح کنید . ماهانه 7 درصد سود میدن نه 36 درصد . اونم برای مبالغ خیلی بالا،7 درصد سود داره و هرچقدر مبلغ سرمایه گذاریت کم بشه به طبع مبلغ سود ماهانه هم کم میشه و سه و پنج درصد هست

 4. واسه بیتکوین هم همه دنیا منفی میگفت🌹

  امیدوارم تایید بشه عزیزان👍
  خبر های خوبی در راهه حتما از این ارز« پوما کوین» سو استفاده رو ببرید.[[£]]😍
  بزودی تو ایران که هیچ تو کل دنیا معروف میشه اینو با تمام ایمان و باورم میگم.♥️♥️
  عاشقتم پوماکوین دست بوستیم اقای کیانی 💐زندگی خودمو و خانوادمو متحول کردی.انشالله که همه ملت به نیت خیر شما پی ببرن و استفاده کنند.🌹🌹

 5. واسه بیتکوین هم دنیا همینو میگفت👍

  طولی نمیکشه که باید تبلیغاتتونو عوض کنید ممنون که به همه اطلاع رسانی میکنی اون‌کسایی که خبر نداشتن هم خبر دار شدن که پیکوین داره خوب پیش میره حتی دولت هم توش دست داره و در روند رو برشدش کمک میکنه😍

 6. نسیم

  فعالیت مجموعه های pcoin، adv، کلودماینر (cloudminer)، QT4 – AgiGPT و اربیت نتورک کلاهبرداری و هرمی است، با سرمایه گذاری در آنها خطر از دست رفتن اصل سرمایه وجود دارد.
  معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه

  • احمد کلفت

   چه ربطی به پوما کوین داره

   • امید

    پوما کوین همون پی کوین دیگه که پلیس فتا هشدار داده عقل کل

 7. نسیم

  ۴۰۰ نفر شاکی وجود دارد که در دادسرا به صورت رسمی از پی کوین شکایت کردن. چرا نوشتید هنوز شاکی ندارد؟

  • زینب اصغری

   سلام ، ممنونیم از اطلاع رسانی شما
   با توجه به نوع فعالیت این شرکت کلاهبرداری آنها واضح بود و ما هم اعلام کردیم و چون به صورت مستند شکایتی از این شرکت دریافت نکردیم در اینجا نوشتیم شکایتی صورت نگرفته
   ولی کلاهبرداری این شرکت واقعیت محض می باشد.

 8. محمد

  من از اول با این ارز بودم کسانی هستند که اصلاً شبکه سازی نکردن و سه برابر پولشون رو بردن

 9. محمد

  حالا کلاه برداری باشه چرا شماها میسوزین چرا آخه میگه آب رو بریز اونجا که میسوزه

  • متخصص

   تو که کلی پول گذاشتی و همه دوستاتم بردی طرفداری نکنی ، کی کنه

 10. شیخ اعظم

  بنده چند سال تو شرکت های مختلف شبکه سازی کردم و بیس کار در کل یکیه
  تمام کسایی که تو این سبک از شبکه سازی کار میکنن واسه تمام سوالات شما یه جواب به شما میدن که شما رو قانع کنند و با شما جوری صحبت میکنن که انگار شما هیچی نمیفهمین و هیچ اطلاعاتی ندارین و اونا خدای اطلاعاتن.پس دقت داشته باشین اینا واسه همه سوال های شما یه سناریو دارن.
  این اتفاق فقط در کشورهای جهان سوم مثل ایران میفته
  و هر سال با روش ها و اصطلاحات جدید خودشونو به روز میکنند و حالا هم روی ارز های دیجیتال دست گذاشتن
  دقت کنید بیشتر ورودی هاشون جوونهایی هستن که به فکر اینده هستن و با رویا فروشی اونارو وارد میکنن
  تو جلساتشون از ترفندهای کثیف واسه ورودی گرفتن استفاده میکنن
  شاید اولش واسه تطهیر بگن بیا صرفا فقط سرمایه گذاری کنید و نیاز نیست ورودی بگیرین اما به محض ورود جلساتشون واسه متقاعد کردن شما واسه گرفتن ورودی شروع میشه.
  دوستان برین پولتونو تو جوب بریزین ولی با پولتونو جایی که ساختار هرمی داره سرمایه گذاری نکنین
  به اینم دقت داشته باشین دولت اجازه شبکه سازی بدون نظارت خودش نمیده وقتی تعداد نفرات وارد شده زیاد بشن دولت هم دست میزاره روش
  اینکه میگن شاکی هم وجود نداره دلیلش اینه شما اغلب کسی رو میتونی وارد کار بکنی که جز نزدیکترین افراد زندگیتونه. اکثرا افراد نزدیکترین اعضای دوست و اشنا رو وارد کردن و اگه قرار باشه کسی شکایت کنه در واقع باید ابتدا برای مثال از پسرخاله اش شکایت کنه و در نهایت بخاطر این ارتباط طرف بیخیال میشه مگر اینکه از خود شرکت بخوان شکایت کنن که چون اصلا جایی نیست که ثبت شده باشه دستت هیچ جا بند نیست.
  قطعا وقتی برین تو جلسه هاشون بهتون میگن فلان دکتر فلان مهندس فلان قاضی کارشو ول کرده اومده تو این کار… اولا که دروغه دوما اگه راست باشه بخدا ما دکتر و مهندس و قاضی احمق هم تو مملکتمون داریم.
  تو صحبت هاشون مدام به شما میگن ما وظیفه خودمون دونستیم این کارو و این فرصتو به شما معرفی کنیم اگه نخواستی نیا مهم نیست، خودت یه سال دیگه با چراغ قوه تو تاریکی دنبالمون میگردی، اینا ترفندهایی واسه خام کردن شماست. مطمئن باشین سه سال دیگه هم دنبالشون نخواهید رفت
  بجز تعداد اندک که سرشاخه هستن ما بقی تو این سیستم ها متضرر میشن و بعد هم که مالباخته میشن چون خجالت میکشن به دوستان و اشناهاشون واقعیت رو بگن اکثرا میگن ما ضرر نکردیم.
  اگه میخواین تو ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید بیخیال پی کوین بشین
  یا حق

  • زینب اصغری

   با سلام و تشکر از اطلاع رسانی خوب و دقیقتون

  • متخصص

   خدا خیرت بده که این همه وقت گذاشتی تا چهار نفر رو از افتادن توی دام این شیادها نجات بدی

 11. سهیل

  دیدین بروکر به تبلیغات و نون ونوایی ررسید گفتین ازااب گل الود. ناهی بگیرین؟ ی خداپشت ماست تووصدتای مثل توام کاری نمیتونن انجام بدن عزیزجان

 12. ارا

  سلام.
  من بتازگی از این ارز خارج شدم. دزدگاهی بیش نیست. در واقع تهش هیچ چیزی نیست. بیخود فریب نخورید.

 13. آرش

  با درود
  خیلی ممنون که در راستای آگاه سازی مردم گام برمیدارید
  وعده ماهی ۳۶ درصد واقعا دروغ و چرت هست
  چون این ارز الان حداقل حدود ۴ ماه هست که رو ۵۰ سنت گیر کرده و اگه هولدرهاش حتی پولشونو تو بانک میذاشتن هم بیشتر سود میکردن:))

  • اراد

   مااااهی 36درصد
   3روضربدر12ماه سال کن میشه 36درصدعموجون
   ینی یکساله ماهی 3درصد

  • کیمیا

   حاجی، ما داریم میگیریم ۷درصدم شده ۱۱ درصد به خاطر رشد دلار، و خدا روشکر

 14. مهم نیست

  وقتی قیمتش ۲۰ سنت بود خریدم ،این ارز رو علی کیانی ساخته و رو شبکه ترون قرار داده
  با 1.600.000 تومان میتونید ارز خودتون رو روی شبکه ترون سوار کنید ولی به ما گفته بودن میلیارد ها تومن هزینه شده
  جز اولین ها تو ایران بودم که خریدم و خیلی به موقع بعد یه سال پولمو با سود کشیدم بیرون و فهمیده بودم تهش هیچی نیست افرادی مثل …. و ………. و ……….. و ……….. ولی خیلی از کسای دیگ پشت این ارز هستن نرید سمت این ارز چون یه پروژه کاملا برنامه ریزی شده هستش
  دوسال خیلی قشنگ سود و پول دادن حالا که معروف شدن و میخوان بکنن از ایران برن دیگ پولم به ممبرها نمیدن کسی رو میشناسم که پژو پارس صفر خودشو فروخت و تو این شرکت سرمایه گذاری شد
  این ارز از یه شرکت به اسم امپریال شروع شد امپریال هم یکی مثل بیز و بادران و تلفیق هنر و … هستش با این حال وظیفه دونستم دلی چند کلمه حرف بزنم که هم وطنای عزیزمون پولشون رو یه شبه نابود نکنن چون اون پول قطعا یه شبه به وجود نیومده
  هیچکس هم یه شبه پولدار نشده یاحق

  • کیمیا

   پشیمون نیستی کشیدی بیرون؟ خیلی ها سرمایه اشون چند برابر شده، حالا با اون پولی که کشیدی بیرون چی خریدی؟ بجز یه شب رستوران و تیشرت شلواره؟؟

  • احمد کلفت

   مرسی برادر از کمکی که کردی

 15. ممد

  سلام خدمت ادمین عزیز، دوست عزیز نمیدونم چقدر پول گرفتی این مطلب و بذاری؟؟! اما حداقل یه خورده تحقیق میکردی 2 تا مطلب درست علمی میذاشتی…. از آدرس سایت تا قیمت اولیه همه اش اشتباهه….. درضمن هیچ ارز ico یی یا پیش خریدی در کوین مارکت کپ پیدا نمیشن و همونطوری که تو سرچتون هست اونایی که نشون دادین توی پنکیک سواپ و یونی سواپ هستن در صورتی که پیکوین روی شبکه ترون هستش… شما اگه میخواین تحقیق کنین نقشه راه توکن و tronscan رو سرچ کنین اونجاها بگردین…. حداقل 4 تا مطلب با پشتوانه علمی بذار عزیز

  • زینب اصغری

   سلام
   شما هر مطلب علمی که در مورد این کوین دارین و در سایت بد نوشته شده می تونین همیجا قرار بدین تا هم ما و هم کاربرامون بهره مند بشن.
   تشکر از شما

   • ممد

    بله… این ارز تا الان 6 تا پروژه موفق داشته… 4تا پروژه توی حوزه کریپتو که شامل صرافی داخلی و صرافی بین الملل غیر متمرکز هست که حجم معاملاتش کامل توی ترون اسکن قابل مشاهده هست… 91 هزار عدد ان اف تی توی 8 کارکتر به ارزش 40000واحد اتریوم هست…. هوش مصنوعی داره که تست آلفا و بتا هم گرفته شده ازش… و زیبا ترین پروژه اش در کنار صرافی غیر متمرکزش اینه که در یکی از بروکری های معروف اروپایی به اسم springr-fx لیست شده درکنار اتریوم بیتکوین و تتر… پروژه لوکال و سنتی هم داره که شامل 2 تا کارخانه بزرگ به اسم های تبلور اعتماد پارسیان و دادمان سما گلباف که تمامی سود ها پشتوانه مالی این سیستم هستن…. جالب ترین نکته اینه که از خود ارز تا تمام دارایی ها به اسم خالق ارز هستن… دوستان با یه سرچ ساده میتونین بفهمین که یه پروژه پانزی هست یا خیر؟؟؟

    • محمد

     داداش spring بروکری هستش که هنوز معروفیتی نداره خواهشا اینو نگو

 16. یه روز خوب میاد...

  سلام دوستانی که پیام من رو می بینند
  من به صورتی رسمی شکایت کردم و الان تقریبا هشت ماه هست که سود ام رو نقد نکردند حتی هزار تومن هم لیدر ها به من ندادند ولی برای خودشون خوب خرج می کنند ماشین جدید می خرند موبایل و لب تاپ خیلی چیز هایی دیگه می خرند گول حرف هاشون رو نخورید سودتون رو با پول خودتون بهتون بر می گردونند یکسری عدد هست بدون هیچ قیمتی و این قیمتی که در سایتشون هست اصلا رسمی نیست و خودشون به صورت کاملا شکمی تعیین می کنند این ارز هیچ ارزش و اعتباری نداره و حرف آخرم اینکه اگه داخل این مجموعه و ارز هستید سریعا برید شکایت کنید اگر هم که نیستید به هیچ عنوان سمت چنین چیز بی ارزشی نیاید.

  • زینب اصغری

   سلام و تشکر از اطلاع رسانیتون

  • غزاله

   چرت و پرت نگو داداش. از پلیس فتا اگه هرکی بره تحقیق کنه راحت متوجه میشه که تاحالا حتی یک شکایت هم از پی کوین ثبت نشده.توام اگ فک میکنی اونی ک خریدی پی کوینه و کسی باهات تسویه نکرده بیا تا ولتت رو ببینیم اگ واقعا راست میگی باهات درجا تسویه میکنن.کم دروغ بگین لطفا

   • محمد

    من دارم 6 ماهه نقد نکردم بیا نقد کن ببینم ولی یجا قرار میذاریم زدم به ولتت باید همون موقع پولشو بزنی به کارتم 6 تا 5 میلیون بوده

  • ابوالفضل

   اکادمی ققنوس رفتی ثبت زدی عزیزم

 17. مسیح

  نمیدونم قراره کامنتم بیاد بالا یا نه ولی خب وظیفه خودم دونستم صحبت کنم
  متن رو کامل مطالعه کردم ولی متاسفانه دیتا فوق العاده ضعیف بود و اینکه هر کسی حداقل یک بار بهش معرفی بشه میفهمه نوع کارکرد این رمز ارز به چه شکل هست
  به نگارش متن اشاره نمیکنم چون کسی بخونه واضح میفهمه منظورم چیه اما حداقل خود سایت رو مورد مطالعه قرار بدید و اطلاعاتتون راجب این ارز بالا ببرید ناسلامتی یه تریبون دستتون هست
  آدرس سایت فک کنم داشته باشید میتونید سر بزنید و کامل مطالعه کنید اگه مشکل در متن انگلیسی هم دارید وایت پیپر ترجمه کنید و از تریبونی که دارید درست استفاده کنید
  با تشکر 🤌

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقت بخیر.
   اول اینکه ما همه کامنت هارو تایید میکنیم. بجز مواردی که اطلاعات تماس داخلشون باشه یا تبلیغ جای دیگه ای رو کرده باشن یا ناسزا گفته باشن.
   دوم فرمودید دیتا ضعیف بود : خیلی ممنون از نظرتون اما کدوم بخش از دیتا ضعیف هست؟ هرجایی از متن، هر مشکلی که داره، بفرمایید که ما بررسی و اصلاح کنیم.
   سوم اینکه میفرمایید نگارش متن، مورد نظر شما نیست. ما سایت ادبی نیستیم. سایت خبری هم نیستیم. ما سایتی هستیم که در حوزه فارکس فعالیت میکنیم. بیش از اینکه به نگارش اهمیت بدیم، به محتوای خبر اهمیت میدیم. ولی با این اوصاف هر بخشی از سایت که مشکل نگراشی داره هم اگه بهمون بگید، میریم اصلاح میکنیم و البته خیلی هم ممنون خواهیم بود.
   و سوم اینکه کامنت ها تایید میشن. پس اگه اصلاحی میخواید انجام بدید یا اینکه بگید این کوین یا اعتبارش مورد تایید شما هست، میتونید توی کامنت ها بنویسید که کاربران بیان و مطالعه کنند.

   • غزاله

    یکی از اشتباهات دیتاتون اینه که ارز از 20 سنت شروع شده نه 30 سنت و دوم اینکه هر ارزی که تیم دولوپر داره صرفا کلاهبرداری و پانزی نیس چون بیت کوین هم دولوپر داشت و الان شاه کوینه.سوم این که اگر پی کوین ماهیانه 30 و خرده ای درصد سود میداد ب قول شما بله صددرصد کلاهبرداری بود ولی دوست عزیزم با یه تحقیق ساده متوجه میشی که داره بسته به نوع قرارداد 3 درصد یا 5 درصد یا 7 درصد سود میده ماهیانه.و 36 درصد که تو سایت زدین سود سالیانشه نه ماهیانه😑😒
    اشتباهات دیگم هست که دیگه حوصله ندارم توضیح بدم

    • تیم نویسندگان

     سلام و درود. اجازه بدید این فرمایشتون رو نپذیریم در خصوص ارزی که 91 درصدش در 4 تا کیف پول هست! یعنی یک نفر با چهار کیف پول یا چهار نفر با چهار کیف پول، 91 درصد موجودی این ارز رو دارن.
     50 هولدر اصلی بیش از 97 درصد این ارز رو هولد کردن!

     کوین مارکت کپ به دلیل غیر فعال بودن تیم پایونیر کوین، این ارز رو نتونسته لجیت معرفی کنه

     این آمار و اطلاعات رو مقایسه کنید با بیتکوین ( چون خودتون اسمش رو آوردید دارم مقایسه میکنم ) که 10 ولت برتر، 10 درصدش رو دارن.
     پس نظر ما بر اساس بررسی ها و تحلیل هامون اینه که این ارز هر لحظه ممکنه سقوط کنه. شما میتونید در این ارز سرمایه گذاری کنید.

    • ابوالفضل

     ایول داری پرچمت بالاس

  • احمد کلفت

   👍😘

 18. امیراسد کلانتری

  باعرض سلام
  ــــــــــــــــــ
  خیلی جالب بود، اول اینکه مشخص بود نگارنده مطب سواد کافی در تحلیل جدی وکارشناسی موضوع مطروحه نداشته، اظهارا مبنی بر حدس وگمان هیچ یایه علمی ندارد،.
  ومهمتراینکه اصلا از قضیه کاملا پرت بوده بنده خــــــــــدا
  من تحقیقات میدانی بالایی دارم وهنوز خرید نکرده ام، وتصمیم دارم حتما سرمایه گذای کنم، چون فوق العاده سالم ومطمئن هست.
  چقدر آدم باید ناشی ومغرض باشه با این چرند گویی، دنبال چی هستین،
  آخه؟ طولی نمیکشه مشتتان باز وروسیاهی واسه ذغال خواهد ماند

 19. حسن نظری اوجان

  سلام ودرود من نمیدونم که این اطلاعات رو چه کسی بهتون داده ولی باید بگم چون اطلاعاتی که دادین درست نبوده خیالم راحت شد خیلی خوشحال که در این ارز فعالیت دارم.
  به لطف خداوند متعال دست خیلی از افراد رو گرفتیم و در این حوزه بهشون کمک میکنیم.

  • احمد کلفت

   عشقی برار

 20. ناشناس

  سلام ،ممنون از محتوای آگاهی دهندتون ،به من از طرف یکی از دوستانم معرفی شد و چون ساختار هرمی داشت من ردش کردم,

  • زینب اصغری

   سلام و تشکر از آگاهی و اخطارتون به کاربران

  • ابوالفضل

   روزی میرسه که میری سراغ همون رفیقت التماسشو میکنی میگی برام بخر

 21. روبازی

  سلام.این شت کوین مزخرف،بی برو برگرد کلاهبرداری و پانزی هست و فقط و فقط با دروغ شما رو فریب میدن.در ضمن کی گفته شکایت نشده؟شکایت شده و دیر یا زود لیدرهای حروم خورش گیر میفتن.رسما پولتو نقد نمیکنن.من موندم چرا جمعشون نمیکنن اینارو.کسی میدونه چه کسی پشتشونه که انقدر راحت پول می چاپن از ملت و کسی کاریشون نداره؟با پول مردم برای خودشون هزینه میکنن و چرا کسی کاریشون نداره؟

  • امیراسد کلانتری

   خبرندارین عزیز دل
   نظر ندین

  • غزاله

   مشخصاتت رو بفرس تا همین الان بگم چک کنن لیدرهام.اگ هرکی پولتو خورده بیاد رو در رو شین ببینم باز حرفی برا گفتن داری!؟ اگ میگی کلاهبرداریه و ما حروم خوریم دلیل و منطق و سند باید بیاری.

   • زینب اصغری

    عزیز حالا چرا اینقدر عصبانی می شید از مطالب ما؟!
    اگر حسابتون پاکه دلیلی برا عصبانیت و اثبات حقانیت طرح شما وجود نداره.
    شما به ادامه تبلیغاتتون بپردازید.
    تنها دلیل عصبانیت شما می تونه کساد شدن بازارتون با شفاف سازیای ما و حرفای مالباخته هاتون باشه.

    • Reza

     من که ندیدم کسی مال باخته تو پی کوین باشه هرکی هم میگه نقد نمیشه بیاد نقدش کنه شما هم اطلاعات غلط داری میدی شما همون فارکس کار کن نمیخاد تو کریپتو نظر بدی

   • ابوالفضل

    یه اکادمی ققنوس داشتیم که از این کادا میکردن و به نفع خودشون خیلی غلطا میکردن خداروشکر همه حساباشون بسته شد و سود پولشوت و اصل پولشون باهم یکجا بهشون داده شد بخاطر همینه که قیمتش چند ماهه راکده

 22. علیرضا

  سلام
  این ارز رو به من هم معرفی کردن ولی چون خودم تجربه از دست دادن پول تو شرکتهای مشابه این رو داشتم واردش نشدم . از طرفی تو بازار فارکس فعالیت میکنم و سود بیشتری نسبت به اون چه که در این به اصطلاح ارز دیجیتال میدن به دست میارم کلا زیاد جدی نگرفتمش. از اونجایی که فرمودین در زمینه فارکس فعالیت دارین خوشحال میشم در ارتباط باشیم و تبادل اطلاعات کنیم. از طریق ایمیلم میتونید باهام تماس بگیرین

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.