آموزش کسب درآمد از فیفا 23 – روش کسب درآمد از بازی فیفا موبایل

کسب درآمد از فیفا

کسب درآمد از فیفا یکی از روش های جدید کسب درآمد از بازی های آنلاین Play To Earn می باشد . تا چندی پیش در جامعه ، گیمر ها به عنوان افرادی تنبل و بی انگیزه شناخته می شدند. در حالی که در وجود اغلب گیمر های حرفه ای نوعی خلاقیت و نیروی مغناطیسی قوی هنگام بازی کردن دیده می شود.

امروزه گیمر ها می توانند از مهارت خارق العاده خود استفاده کرده و با بازی کردن درآمد داشته باشند. در این مقاله روش های کسب درآمد از فیفا را آموزش می دهیم.

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از بازی به تومان

از مزایای بازی های کسب درآمد مخصوصا فیفا 22 و یا فیفا 23 این است که گیمر ها در حین هیجان و بازی و لذت بردن از برد های پیاپی می توانند درآمد داشته باشند. آنها می توانند کوین های کسب کرده در بازی را در دنیای واقعی به فروش رسانده و درآمد داشته باشند.

روش های مختلفی برای کسب درآمد از بازی فیفا وجود دارد. در ادامه این روش ها را بیان می کنیم.

بازی فیفا FIFA چیست؟

بازی فیفا FIFA یکی از بهترین بازی های آنلاین و پر طرفدار با گرافیک بسیار بالا می باشد. در بازی فوتبال FIFA تلاش شده است بازی به فوتبال واقعی شباهت داشته و هیجان فوتبال واقعی را تداعی کند.

بازی فیفا از سال 1993 تاکنون توسط شرکت الکترونیک آرتز ارائه شده است. این شرکت با ارائه نسخه های جدید تر FIFA باگ ها را برطرف کرده و گرافیک و سرعت بازی بسیار بهتر کرده است. در حال حاضر آرتز قرارداد خود را با فیفا لغو کرده و نسخه جدید آن با عنوان FC 24 در 29 سپتامبر 2023 منتشر خواهد شد.

روش های کسب درآمد از فیفا (کنسول بازی ، کامپیوتر ، موبایل)

در حال حاضر بازی های آنلاین پتانسیل تبدیل شدن به زمینه ای برای کسب درآمد را دارند. بازی فیفا از جمله گیم هایی می باشد که می تواند برای گیمر ها و علاقمندانش درآمد داشته باشد. در این قسمت 5 روش کسب درآمد از فیفا آنلاین را اموزش می دهیم.

کسب درآمد از فیفا
کسب درآمد از فیفا

1 شرکت در لیگ های آنلاین فیفا 23

یکی از روش های اصلی کسب درآمد از فیفا شرکت در لیگ های آنلاین فوتبال می باشد. سایت gamechampions از جمله سایت هایی می باشد که گیمر ها می توانند به صورت رایگان در مسابقات و لیگ های فوتبال شرکت کنند.

در این سایت گیمر ها به رقابت پرداخته و به افرادی که رتبه های بالای 15 کسب کنند جوایز نقدی و میلیون دلاری اعطا خواهد شد. گیمر های حرفه ای با استفاده از این مسابقات و برنده شدن در لیگ ها می توانند درآمد خوبی از فیفا 23 کسب کنند.

سایت های زیادی وجود دارند که درآنها لیگ های فیفا برگزار می شوند. به جز سایت بالا گیمر ها برای شرکت در لیگ های اکثر این سایت ها ملزم به پرداخت هزینه هستند. ولی شرکت در لیگ های رایگان این مزیت را دارند که گیمر ها در هر سطحی می توانند شرکت کرده و خودآزمایی کنند.

تنها چیزی که برای شرکت در این بازی ها و کسب درآمد از فیفا نیاز دارید ، یک کنسول بازی (ایکس باکس و پلی استیشن ، کامپیوتر ، موبایل) و اینترنت می باشد.

2 ایجاد تیم فیفا

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از بازی فیفا 22 و یا 23 ایجاد تیم فیفا می باشد. اگر در این زمینه مهارت دارید می توانید برای خود تیم فیفا ایجاد کرده و بازیکنانی را به تیم خود بیفزایید. البته برای کسب درآمد با این روش نیازمند بودجه اولیه هستید. برای خرید بازیکنان و بسیاری از اقلام باید هزینه هایی را صرف کنید.

خرید و فروش بازیکنان ، اقلام بازی و بسیاری وارد دیگر با کوین فیفا انجام می شود. اگر در زمینه ایجاد تیم و مدیریت بازیکنان و … مهارت دارید مدیریت تیم می تواند درآمد بسیار خوبی برایتان داسته باشد.

حتی می توانید بازیکنانی با قیمت پایین خریداری کرده و با نشان دادن مهارت آنها و بالا بردن تعداد برد هایشان بازیکنان و بازی های مکرر آنها را با قیمت بیشتری به باشگاه های دیگر فروخته و کوین فیفا کسب کنید. بعدا می توانید کوین ها را فروخته و آنها را به دلار و یا ریال تبدیل کنید.

ایجاد تیم فیفا
ایجاد تیم فیفا

قبلا گیمر ها فیفا کوین های کسب شده از بازی را فقط در سایت های خارجی می توانستند به دلار تبدیل کنند و مشکلاتی از قبیل تبدیل دلار به ریال و … همیشه وجود داشت. ولی امروزه با استفاده از سایت های ایرانی به راحتی می تواند فیفا کوین خرید و فروش کرد.

3 راه اندازه کانال یوتیوب آموزش فیفا

یوتیوب یکی از روش های کسب درآمد بسیاری از افراد در جهان می باشد. افراد می توانند در یوتیوب تولید محتوا کرده و از راه تبلیغات کسب درآمد کنند. گیمر های فیفا می توانند از نحوه بازی های خود ، حرکات آموزشی ، آموزش بازی حرفه ای فیفا ، تکنیک های خاص و بسیاری موارد دیگر فیلم گرفته و در کانال یوتیوب منتشر کنند.

همانطور که می دانید رسیدن به درآمد از یوتیوب نیازمند صبر و تلاش مستمر می باشد. در این مورد نیز باید به صورت مستمر محتوای مفید مانند پاس ها ، شوت های خاص ، مهارت و … را در کانال منتشر کرده و مخاطب و فالور جذب کنید.

می توانید از بازی های دسته جمعی همراه با دوستانتان هنگام بازی فیفا و از هیجانات بازی فیلم گرفته و در کانال خود قرار دهید. می توانید بازی های آنلاین ، فیفا و … را مورد نقد قرار داده و با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

برای کسب درآمد از یوتیوب باید بیشتر از 1000 فالوور داشته باشید و در یک سال گذشته بیشتر از 4000 ساعت ویدئوهایتان دیده شود.

زمانی که به این هدف رسیدید می توانید در کانال خود به تبلیغات پرداخته و کسب درآمد کنید. با ارائه محتوای مفید می توانید در میان گیمر های فیفا معروف شوید و گیمر ها به صورت مستمر ویدئو های شما را دنبال و مشاهده کنند.

4 پیوستن به یک تیم ورزشی

در صورتی که در بازی فیفا آنلاین به مهارت رسیده اید ، می توانید به یک تیم ورزشی بپیوندید. بازیکنان فیفا به صورت میانگین ماهانه بیش از 10 هزار دلار درآمد دارند. به این دلیل گفته می شود بازی فیفا یکی از بهترین بازی های کسب درآمد دلاری در جهان می باشد.

امروزه بیش از 200 تیم رسمی فیفا وجود دارد که گیمر ها می توانند در آنها عضو شوند. لیگ های زیادی در طول هفته برگزار می شوند و گیمر ها می توانند در لیگ ها شرکت کرده و درآمد داشته باشند.

می توانید واقعا با این تیم ها قرارداد ببندید. برای عقد قرارداد با این تیم ها باید در فیفا استعداد داشته و به مهارت خوبی رسیده باشید. شما باید به خوبی بازی کنید و روز به روز در بازی کردن حرفه ای شوید تا توسط تیم های حرفه ای شناسایی شوید و تیم ها پیشنهادات خوبی به شما دهند.

پیوستن به یک تیم ورزشی
پیوستن به یک تیم ورزشی

5 خبرنگاری بازی فیفا

خبرنگاری بازی فیفا نیز برای افرادی که استعداد خبرنگاری دارند ، بسیار مناسب است. اگر در زمینه خبرنگاری استعداد دارید ، می توانید علاوه بر بازی فیفا در بازی های دیگر نیز درآمد داشته باشید.

شاید در نگاه اول خبرنگاری بازی های آنلاین ساده و پیش پا افتاده به نظر برسد. ولی این یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد از بازی های آنلاین می باشد.

کسب درآمد از فیفا 23 موبایل (کسب درآمد از بازی فیفا موبایل)

نسخه اندروید فیفا 23 نیز بسیار مورد استقبال گیمر ها قرار گرفته است. در این طبق معمول افرادی هستند که فقط به قصد تفریح بازی نکرده و برای کسب درآمد و پولدار شدن به این بازی روی آورده اند.

برای کسب درآمد از بازی فیفا موبایل در درجه اول گیمر باید استعداد ذاتی در این زمینه داشته باشد. زیرا فقط با علاقه ، تمرین های مکرر ، بازی های پی در پی ، شرکت در لیگ های گوناگون و بسیاری موراد دیگر می توان در این زمینه مهارت پیدا کرده و به درآمد رسید.

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از بازی موبایل ایرانی

برای پولدار شدن در فیفا 23 موبایل می توانید در مسابقات مختلف شرکت کرده و با برد هایتان برای خود فیفا کوین جمع آوری کنید. می توانید برای خودتان تیم ایجاد کرده و با فیفا کوین هایتان بازیکنان مورد نیازتان را همانند یک تیم واقعی بخرید.

اگر تیم خوب و فنی ایجاد کرده باشید ، می توانید در مسابقات و لیگ های مختلف شرکت کنید. می توانید هم جوایز نقدی کسب کنید و هم با گسترش تیمتان و محبوبیت میان گیمر ها با روش های مختلف کسب درآمد کنید.

برای مثال علاوه بر خرید و فروش بازیکنان می توان با خرید و فروش اقلام بازی ، تبلیغات و بسیاری موارد دیگر در فیفا موبایل به درآمد رسید.

کسب درامد از فیفا با کامپیوتر

برای کسب درامد از فیفا با کامپیوتر می توانید بازی فیفا را بر روی سیستم خود نصب کرده و با یکی از روش های بیان شده در بالا درآمد داشته باشید. البته اگر واقعا م خواهید با استفاده از فیفا 22 و یا فیفا 23 به درآمد برسید پیشنهاد می کنیم حتما برای خود یک کنسول بازی تهیه کنید.

زیرا در تمامی روش های بالا برای داشتن بهترین بهره وری در درجه اول باید گیمر خوبی باشید. و گیمر خوب بودن نیازمند بستر مناسب ، گرافیک بالا ، سرعت عمل در بازی و … می باشد.

تمامی موارد بالا را می توان در کنسول های بازی مشاهده کرد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

2 دیدگاه برای “آموزش کسب درآمد از فیفا 23 – روش کسب درآمد از بازی فیفا موبایل

  1. عباس

    سلام. برای اینکه بخوایم کوین هامونو بفروشیم چه ظرفیتی از اکانت رو باید بخریم؟

  2. سام دالوند

    خرم آباد گلدشت شرقی

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.