بررسی شرکت BluFX به عنوان یک شرکت پراپ تریدینگ-استخدام تریدر فارکس

شرکت BluFX به عنوان یک شرکت پراپ تریدینگ (proprietary trading firm) به فعالیت می پردازد. برای استخدام تریدر در این شرکت نیازی به پرداخت هزینه های آموزشی ، آزمون های پیچیده و … نمی باشد. به عنوان یک تریدر در مجموعه ما عضو شوید و به ترید و کسب سود بپردازید. زمانی که به درآمد های بالاتر رسیدید ، پرداخت های شما افزایش پیدا خواهد کرد. این شرکت برای خود اصولی دارد.

ورود و ثبت نام در blufx

  1. بدون پرداخت ، بدون آزمون ، بدون هزینه های اضافی
  2. عدم مسئول بودن تریدر در قبال ضرر در معاملات
  3. حداکثر درآمد و پرداخت های منظم
  4. مسیر شغلی کامل برای تبدیل شدن به یک تاجر موفق.
شرکت پراپ تریدینگ blufx
شرکت پراپ تریدینگ blufx

شرکت های پراپ تریدینگ چگونه کار می کنند؟

شرکت های پراپ تریدینگ با جذب استعداد های برتر و پیدا کردن تریدر های با تجربه و خبره در بازار فارکس سرمایه لازم را در اختیار این تریدر ها قرار می دهند و در سود به دست آمده شریک می شوند. هر کدام از این شرکت های پراپ تریدینگ برای استخدام تریدر فارکس روال مخصوص خود را داشته و از قوانین خاصی تبعیت می کند. برای آشنایی بیشتر با نحوه کار و جذب تریدر در این شرکت ها مطلب زیر را مطالعه نمایید.

پراپ تریدینگ چیست؟

نحوه استخدام تریدر در شرکت BluFX

اگر می خواهید به عنوان تریدر در یک شرکت پراپ تریدینگ استخدام شوید باید وارد سایت شرکت BluFX شده و مراحل زیر را طی کنید.

مراحل استخدام تریدر
مراحل استخدام تریدر

ابتدا باید مشخص کنید سطح معاملاتی شما چیست؟ یعنی شما به عنوان یک تریدر مبتدی می خواهید شروع کنید و یا یک تریدر باتجربه و خبره؟

اگر سطح خود را می دانید ، در همان صفحه اصلی سایت اگر اسکرول را پایین بکشید ، دو نوع اشتراک برای عضویت مشاهده خواهید کرد.

انتخاب نوع حساب
انتخاب نوع حساب

هر کدام از این نوع اشتراک ها دارای ویژگی های خاصی هستند و شما باید بر حسب دانش و تجربه معاملاتی و میزان درآمدی که از معاملات فارکس برای خودتان دارید ، نوع اشتراک مناسب خودتان انتخاب کنید. در ادامه مقاله ویژگی ها و تفاوت های این دو نوع اشتراک را بیان خواهیم کرد. در پایین صفحه نام ، نام خانوادگی و ایمیل خود را وارد کرده و در سایت عضو شوید. این پر کردن فرم اتمام راه نمی باشد. مطابق شکل بالا یک نوع اشتراک را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید. ما برای مثال حالت آماتور را انتخاب داده و روند ثبت نام را پیش می رویم.

تفاوت دو اشتراک BluFX
تفاوت دو اشتراک BluFX

برای ثبت نام در هر دو نوع از حساب ها باید مبلغی را واریز کنید. البته این مبلغ برای شرکت نبوده و به عنوان موجودی در حساب معاملاتی شما خواهد بود.

تفاوت اشتراک Lite و اشتراک Pro در استخدام تریدر شرکت BluFX

Funding Capital

در گزینه اول شکل بالا (Funding Capital) این شرکت پراپ تریدینگ حساب شما را اگر اشتراک Lite را انتخاب کنید ، 25 هزار دلار شارژ کرده و اگر اشتراک Pro را انتخاب کنید ، حساب معاملاتی شما در این شرکت پراپ تریدینگ را 50 هزار دلار شارژ می کند. اگر سود کردید شما و شرکت این سود با به طور مساوی تقسیم خواهید کرد و اگر زیان کردید ، هیچ مسئولیتی ندارید.

Trading Platform

در این گزینه باید پلتفرم معاملاتی خود را مشخص سازید . البته شرکت BluFX برای هر دو نوع اشتراک متاتریدر 4 را ترجیح می دهد.

Buying Power

قدرت خرید تریدر نسبت به سرمایه بالاتر بوده و برای اشتراک Lite 75 هزار دلار و برای اشتراک Pro 150 هزار دلار می باشد. استفاده از این میزان قدرت خرید برای تریدر ها باعث پرورش مهارت و قدرت یادگیری بیشتر آنها خواهد شد. تا کمتر معاملات خود را با شانس انجام داده و بیشتر به فکر تقویت تجربه و مهارت های معاملاتی خود باشند.

Trading Loss Liability

مسئولیت ضرر در معاملات در هر دو اشتراک برای تریدر ها وجود ندارد. زیرا احتمال ضرر در معاملات باعث می شود فرد در معاملات خود به دلیل ترس از دست دادن سرمایه هیجانی رفتار کرده و تصمیمات اشتباهی بگیرد . این مورد یکی ازویژگی ها و برتری های این شرکت پراپ تریدینگ می باشد. چون فرد با انگیز به فکر کسب سود بوده و بدون ترس با تجربه معاملاتی خود تصمیمات درستی اتخاذ خواهد کرد.

میزان تقسیم سود 50/50

این تقسیم سود باعث مسئولیت پذیری تریدر ها می شود. زیرا سود شرکت ، سود خود معامله گر می باشد . هر چه شرکت بیشتر سود کند ، فرد نیز بیشتر سود خواهد کرد. این میزان سود به صورت مساوی و 50/50 می باشد.

ساعات معاملاتی

 ساعات معاملاتی برای حساب Lite با ساعات بازار لندن و نیویورک دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 9 عصر می باشد. ولی تریدر های حساب Pro می توانند 24 ساعت شبانه روز از دوشنبه تا جمعه معامله کنند.

حداکثر حد ضرر 10%

تنها پارامتری که شرکت پراپ تریدینگ BluFX به آن تاکید می کند حداکثر ضرر 10 درصدی می باشد. زمانی که ضرر فرد از 10 درصد فراتر رود باید یک وقفه مدت دار ایجاد کرده و روند معاملاتی خود را به دقت بررسی کند.

پوزیشن شبانه

 تمامی تاجران حساب Lite و Pro می توانند پوزیشن شبانه داشته باشند.

افزایش موجودی حساب

افزایش موجودی حساب برای حساب Lite وجود ندارد. ولی تریدر های حساب Pro می توانند موجودی حساب خود را افزایش دهند. اغلب تریدر ها پس از کسب سود اقدام به برداشت سود های خود از حساب شرکت می کنند. به این دلیل رشد موجودی حساب کمی کند پیش خواهد رفت. با این وجود اگر فردی 10 درصد از حساب Pro را شارژ  کند حساب معاملاتی او از طرف شرکت 100 درصد شارژ خواهد شد و فرد می تواند با سرمایه بیشتری معامله کرده و سور بیشتری نیز کسب کند. معمولا در طول 4 مرحله سرمایه 1 میلیون دلاری را معامله خواهید کرد و خواهید توانست سود های خود را برداشت کنید.

زمانبندی برداشت سود

برداشت سود برای هر دو نوع حساب معمولا ماهانه خواهد بود.

پشتیبانی معاملاتی

 زمانی که به کمک و راهنمایی نیاز داشتید ، می توانید از تیم پشتیبانی بهرمند شوید. با استفاده از پشتیبانی معاملاتی می توانید مدیریت ریسک بهتری داشته باشید.

ارز های مورد معامله

شما می توانید 28 ارز فارکس و نیز طلا را در هر نوع حساب مورد معامله قرار دهید.

صورت حساب پرداختی

این پرداخت به صورت ماهیانه می باشد و هر زمان که خواستید می توانید آن را لغو کنید. میزان پرداختی برای تریدر حساب Lite 99 دلار در ماه و برای حساب Pro 249 دلار در ماه می باشد.

ما نیاز به آزمایش و اعتبار سنجی معامله گران نداریم. زیرا فراهم کردت اهرم پایین و مشخص کردن حد ضرر 10 درصد باعث اعتماد بیشتر شرکت BluFX به تردر ها شده است. با شراکت تریدر ها در سود شرکت این انگیزه برای معامله گران به وجود آمده است تا با کسب مهارت های بیشتر به کسب سود بیشتر پرداخته و در سود شرکت سهیم شوند. از طرفی در صورت بروز مشکل اطلاعات کافی از طرف پشتیبانی در اختیار تریدر ها قرار خواهد گرفت.

نحوه واریز و برداشت در شرکت BluFX

روش های پرداختی شرکت BluFX برای ایرانیان مقدور بوده و می توانند بسیار راحت از ایران شارژ ماهیانه را واریز کرده و سود های معاملاتی خود را برداشت کنند. روش های پرداختی این شرکت پراپ تریدینگ با استفاده از کارت های اعتباری مانند مستر کارت ، ویزا کارت ، PayPal ، کریپتو و پرفکت مانی می باشد. برای ایرانیان بهترین گزینه استفاده از پرداخت های کریپتو (ارز دیجیتال) و پرفکت مانی PerfectMoney می باشد.

آیا شرکت BluFX با ایرانیان کار می کند؟

بله ، با توجه به تماس های برقراری با پشتیبانان این شرکت ،اعلام کردند که شرکت BluFX با ایرانیان کار می کند. و ایرانیانی که قصد دارند به عنوان تریدر در این شرکت استخدام شوند ، بسیار راحت و بدون محدودیت می توانند ثبت نام کرده و احراز هویت شوند. روش های واریز و برداشت برای ایرانیان نیز در پاراگراف قبلی توضیح داده شد . ایرانیان می توانند بدون مشکل از ایران و به صورت اینترنتی واریز وجه و برداشت سود انجام دهند.

کلام آخر

در سایت ایتسکا همراه تیم خود در تلاشیم مطالب جدید و مفید برای خوانندگان قرار دهیم. مبحث پراپ تردینگ بسیار جدید بوده و در ایران تردیر های خبره زیادی وجود دارند که به دنبال فرصت مناسب برای نشان دادن هوش و روند معاملاتیشان هستند. به این دلیل به بررسی شرکت های پراپ تریدینگ می پردازیم.

مقایسه بهترین صرافی ارز دیجیتال مناسب ایرانیان – معرفی ۸ صرافی معتبر ارز دیجیتال

بهترین بروکر فارکس – مقایسه 14 بروکر معتبر فارکس در ایران

لینک ورود به سایت bluefx چیست؟

برای ورود به سایت بلو اف ایکس میتوانید از این لینک استفاده کنید: bluefx.co.uk

5/5 - (2 امتیاز)
نمایش نظرات (24)