آموزش و بررسی شرکت پراپ سرمایه گذار برتر – نحوه ثبت نام

سایت سرمایه گذار برتر

پراپ سرمایه گذار برتر یک شرکت پراپ تریدینگ ایرانی و جذب تریدر فارکس می باشد. این شرکت اولین شرکت تامین سرمایه معامله گران در ایران می باشد. شرکت های پراپ تریدینگ شرکت هایی هستند که اقدام به جذب تریدر فارکس کرده و سرمایه لازم را در اختیار آنها قرار می دهند تا تریدر با شرکت معامله کرده و هم برای شرکت و هم خود تریدر سودآوری داشته باشد.

تا چندین سال پیش تریدر های ایرانی برای جذب سرمایه فقط می توانستند از شرکت های پراپ تریدنگ خارجی استفاده کنند و همیشه درگیر مشکلاتی از قبیل پرداخت ها ، تحریم ها و … بوده اند. ولی با تاسیس شرکت های پراپ ایرانی این مشکل تا حدودی حل شده است. در این مقاله به معرفی و بررسی شرکت پراپ سرمایه گذار برتر به عنوان یکی از بهترین شرکت های پراپ تریدینگ در ایران می پردازیم.

✔️ نام شرکت ✔️ سرمایه گذار برتر
سال تاسیس📆 2021
خدمات به ایرانیان❤️ بله
دفتر مرکزی🍟 امارات

بیشتر بخوانید : پراپ چیست؟

دقت کنید زمانی باید در این شرکت های پراپ عضو شده و پلن معاملاتی خریداری کنید که به حد کافی در معامله گری فارکس مهارت کسب کرده باشید. زیرا برای جذب سرمایه حتما باید چالش پراپ مربوط به آن شرکت را طی کنید.

در ادامه نحوه ثبت نام در سایت پراپ سرمایه گذار برتر ، خرید پلن ، قوانین و … را آموزش داده ایم.

این مقاله صرفا یک مقاله آموزش پراپ سرمایه گذار برتر بوده و وبسایت ایستکا توصیه ای مبنی بر ثبت نام و یا عدم ثبت نام شما در این سایت ندارد.

آموزش ثبت نام در پراپ سرمایه گذار برتر

برای ثبت نام اولیه در سایت پراپ سرمایه گذار برتر نیازی به خرید پلن نیست . شما می‌توانید به راحتی و به صورت کاملا رایگان در سایت ثبت نام کرده و بعد از کسب مهارت های لازم و اطمینان از اینکه می توانید آزمون های این سایت را با موفقیت طی کرده و در صورت جذب سرمایه به سود آوری برسید ، اقدام به خرید پلن و شرکت در چالش پراپ کنید.

برای ثبت نام در سایت سرمایه گذار برتر SGB بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ثبت نام در سایت سرمایه گذار برتر
ثبت نام در سایت سرمایه گذار برتر

در این قسمت می توانید برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید. ایمیل خود را وارد کرده و کله عبوری برای حساب خود مشخص کنید. به راحتی در سایت ثبت نام شده و وارد صفحه زیر خواهید شد.

برای ورود به داشبورد می توانید بر روی گزینه آنالیز و بررسی حساب مانند شکل زیر کلیک کنید.

ورود به داشبورد
ورود به داشبورد

آموزش و بررسی شرکت پراپ سرمایه گذار برتر

شرکت پراپ سرمایه گذار برتر از جمله شرکت های استخدام تریدر فارکس دورکاری می باشد. و به عنوان سایت جذب تریدر فارکس فعالیت می کند. در این قسمت به آموزش این سایت و بررسی قسمت های مختلف آن می پردازیم.

اگر به صفحه کاربری خود در شکل بالا دقت کنید خواهید دید استفاده از آن بسیار راحت می باشد. یکی از دلایل اصلی جذب تریدر های ایرانی به سرمایه گذار برتر SGB ایرانی بودن سایت ، صفحه کاملا فارسی ، استفاده بسیار راحت و قابلیت اعتماد بودن این سایت می باشد.

در ادامه موارد مورد نیاز برای آموزش این سایت پراپ تریدینگ را بیان می کنیم. اگر می خواهید به عنوان تریدر دورکار در این سایت استخدام شوید ابتدا تعرفه ها ، قوانین ، نحوه برداشت ها و … را بررسی کنید.

سایت سرمایه گذار برتر
سایت سرمایه گذار برتر

داشبورد : این قسمت همان داشبورد معاملاتی شما می باشد. از این قسمت می توانید حساب خود را بررسی کرده و روند کار سود ها ، ضرر و … را مشاهده کنید.

سفارش ها : در این قسمت خرید هایتان و سفارش هایی که تابحال ثبت کرده اید را خواهید دید.

جزئیات حساب : در این قسمت می توانید اطلاعات حساب خود از قبیل نام ، نام خانوادگی و … را تکمیل کنید. همچنین برای تغییر کلمه عبور خود نیز می توانید از این قسمت اقدام کنید.

جزئیات حساب
جزئیات حساب

پشتیبانی : از قسمت پشتیبانی می توانید در صورت بروز مشکل و نیزا به راهنمایی و … به پشتیبانان سرمایه گذار برتر تیکت بزنید. در اسرع وقت به تیکت شما پاسخ داده خواهد شد.

پشتیبانی سایت سرمایه گذار برتر
پشتیبانی سایت سرمایه گذار برتر

برداشت سود : از قسمت برداشت سود بسیار راحت می توانید سود هایی که در معاملات و در حساب واقعی کسب کرده اید را برداشت کنید.

پلن های سرمایه گذار برتر (تعرفه ها)

برای مشاهده پلن ها و هزینه های شرکت در چالش پراپ و دریافت سرمایه هم می توانید از صفحه اصلی و بدون ثبت نام از قسمت پلن ها و هم در حساب کاربری خود از قسمت تعرفه ها ، پلن ها را مشاهده کرده و با توجه به سرمایه ای که برای ترید نیاز دارید ، گزینه مناسبی برای خرید انتخاب کنید.

در شکل زیر این تعرفه ها را مشاهده می کنید. همانطور که در شکل زیر می بینید ، تعرفه ها از 55 دلار تا 858 دلار می باشند که برای بسیاری از افراد مبلغ بالایی است. به این دلیل توصیه می کنیم زمانی در شرکت های پراپ تریدینگ اقدام به خرید پلن و شرکت در چالش ها کنید که خودتان به سود آوری در فارکس رسیده باشید.

برای مثال برای دریافت سرمایه 5000 دلاری از سرمایه گذار برتر باید 55 دلار بابت خرید پلن و شرکت در چالش پراپ فرم پرداخت کنید. سپس در تارگت اول باید حداقل 400 دلار و در تارگت دوم حداقل 200 دلار سود کنید.

جالب است بدانید طبق تجربه تریدر های این سایت طی کردن چالش تارگت اول برای تریدر ها راحت تر از طی کردن تارگت دوم می باشد!

همچنین میزان دراداون نیز در تمامی پلن ها حداکثر 5 درصد می باشد. هر چه بیشتر با این شرکت پراپ تریدینگ کار کنید بهتر خواهید توانست پلن های مناسب با استراتژی معاملاتی خودتان را انتخاب کنید. البته اغلب تریدر ها بعد از موفقیت در چالش و دریافت حساب واقعی با قوانین جدیدی از قبیل محدودیت در حجم معاملات و میزان ریسک روبه رو می شوند که برای بعضی تریدر ها زیاد خوشایند نمی باشد.

پلن های سرمایه گذار برتر
پلن های سرمایه گذار برتر

اعتبار سایت سرمایه گذار برتر

سایت سرمایه گذار برتر به عنوان یک شرکت تامین سرمایه فعالیت می کند و می توان گفت بهترین پراپ فرم ایرانی محسوب می شود. این سایت بیش 40 هزار مشتری دارد. تاکنون شاهد هیچ گونه تخلفی از این شرکت نبوده ایم.

این سایت فعالیت خود را از سال 2021 در کشور امارات متحده عربی به عنوان اولین شرکت پراپ تریدینگ ایرانی آغاز کرد. و از ان زمان تاکنون مورد استقبال بسیاری از تریدر ها قرار گرفته است.

کلاهبرداری سایت سرمایه گذار برتر

در مورد کلاهبرداری سایت سرمایه گذار برتر باید بگوییم تاکنون شاهد هیچ گونه شکایت و کلاهبرداری این سایت نبوده ایم. و طبق اظهارات مشتریان این سایت سود های مشتریان تا کنون سر موعد پرداخت شده است.

کلاهبرداری سایت های پراپ تریدینگ روز به روز در حال افزایش است. بسیاری از افراد اقدام به راه اندازی یک شرکت پراپ تریدینگ کرده و بعد از فروش پلن ها و جذب تریدر از پرداخت سود ها خودداری کرده و یا به روش های گوناگونی از مشتریان خود کلاهبرداری می کنند.

قوانین پراپ تریدینگ سرمایه گذار برتر

تمامی شرکت های پراپ تریدنگ برای استخدام تریدر دورکار و فعالیت در این شرکت ها قوانینی دارند. برخی از قوانین در تمامی این شرکت ها مشترک بوده و بسیاری از قوانین برای شرکت های مختلف متفاوت است. سایت پراپ تریدینگ سرمایه گذار برتر نیز برای تریدر ها قوانینی وضع کرده است که بهتر است قبل از خرید پلن و شرکت در چالش ها از آنها آگاهی داشته باشید.

تریدر ابتدا برای دریافت حساب واقعی باید در یک چالش دو مرحله ای شرکت کند. مهلت چالش اول 30 روز و مهلت چالش دوم 60 روز می باشد. ولی در رسدن به تارگت های مورد نظر در هر مرحله حداقل باید 5 روز معاملاتی داشته باشد.

سایت سرمایه گذار برتر نیز مانند سایت فیدل کرست قابلیت ریست و یا همان Renew دارد. به این صورت که اگر بعد از پایان یافتن مهلت زمانی هر مرحله حساب تریدر در سود باشد ، می تواند چالش را دوباره از اول آغاز کند.

حداکثر میان دراداون (افت حساب) بر اساس بالانس اولیه حساب تریدر محاسبه شده و برابر با 12 درصد می باشد. پس اگر در سود باشید دراداون بر اساس سرمایه و بالانس اولیه که سایت به شما اختصاص داده است ، محاسبه می شود.

این سایت برای تریدر ها محدودیتی در ریسک معاملاتی قرار نداده است. ولی قرار نیست تریدر ها معاملات قمار گونه داشته باشند. محدودیتی نیز برای قرار دادن حد ضرر و … قرار داده نشده است.

ولی بر اساس تجربه و بررسی سابقه معاملاتی تریدر ها در این سایت 60 درصد افرادی که اکانت خود را از دست می دهند ، مدیریت ریسک نداشته و از حد ضرر استفاده نمی کنند.

بیشتر بخوانید : نرم افزار مدیریت سرمایه فارکس

تقسیم سود ها در پراپ سرمایه گذار برتر

در دو ماه اول از ترید 80 درصد از سود برای تریدر و در ماه های بعدی این میزان تا 85 درصد افزایش خواهد داشت.

برداشت اولین سود حداقل بعد از 7 روز معاملاتی انجام می شود. به طور کلی برداشت های سود سرمایه گذار برتر هر دو هفته یک بار در تاریخ های 14 الی 16 و 28 الی 30 هر ماه میلادی انجام می شود.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.