آموزش و بررسی سایت پراپ ترید فاند PropTradeFund – نحوه ثبت نام

پراپ ترید فاند

پراپ ترید فاند PropTradeFund یک شرکت پراپ فرم ایرانی و تامین سرمایه معامله گران فارکس می باشد. این شرکت با برگزاری چالش هایی اقدام به استخدام و جذب تریدر فارکس کرده و سرمایه لازم برای ترید در اختیار معامله گران فارکس قرار می دهد. معامله گران با سرمایه ای که شرکت در اختیارشان قرار داده معامله می کنند. و سود حاصل با درصد مشخصی میان آنها تقسیم می شود.

شرکت های پراپ تریدینگ شرکت های تامین سرمایه می باشند. تریدر های حرفه ای که نیاز به سرمایه برای ترید دارند می توانند در این شرکت ها ثبت نام کرده و بعد از طی کردن آزمون هایی به عنوان تریدر فارکس استخدام شوند. در این مقاله به آموزش ، نحوه ثبت نام و بررسی پراپ تریدنگ پراپ ترید فاند PropTradeFund پرداخته ایم.

✔️ نام شرکت✔️ پراپ ترید فاند
سال تاسیس📆 2021
خدمات به ایرانیان❤️ بله
دفتر مرکزی🍟 وانواتو

بیشتر بخوانید : پراپ چیست؟

برای جذب سرمایه از شرکت های پراپ تردینگ باید چالش هایی را طی کنید. شرکت در چالش ها نیازمند پرداخت هزینه می باشد که تقریبا می توان گفت تمامی آنها به صورت دلاری است. پس حتما قبل از خرید پلن و شرکت در چالش ها اطمینان حاصل کنید که  به مهارت کافی در معامله گری فارکس رسیده اید و می توانید چالش ها را پاس کنید.

این مقاله صرفا یک مقاله آموزش پراپ سرمایه گذار برتر بوده و وبسایت ایستکا توصیه ای مبنی بر ثبت نام و یا عدم ثبت نام شما در این سایت ندارد.

زینب اصغری – مدیر تولید محتوای ایتسکا

آموزش ثبت نام در سایت پراپ ترید فاند

برای ثبت نام در سایت پراپ ترید فاند بر لینک زیر کلیک کنید.

با لینک بالا صفحه زیر برایتان باز خواهد شد. در این قسمت ایمیل خود را وارد کرده و به مرحله بعد بروید.

ثبت نام در سایت پراپ ترید فاند
ثبت نام در سایت پراپ ترید فاند

در این قسمت اطلاعات خواسته شده از قبیل نام کاربری ، ایمیل ، کلمه عبور و تایید آن را به دقت وارد کنید.

ثبت نام در سایت پراپ ترید فاند
ثبت نام در سایت پراپ ترید فاند

اگر شکل زیر را مشاهده کردید ، ثبت نام شما به اتمام رسیده است. در ادامه به آموزش پراپ ترید فاند و مواردی که یک تریدر نیاز به دانستن آنها دارد بیان کرده ایم.

ثبت نام در سایت پراپ ترید فاند
ثبت نام در سایت پراپ ترید فاند

آموزش و بررسی پراپ ترید فاند PropTradeFund

این شرکت در راستای کاهش مشکلات تریدر های ایرانی تاسیس شده است . زیرا روز به روز بر تعداد پراپ فرم های خارجی که ایرانیان را تحریم می کنند افزوده می شوند. ایرانیان بسیار راحت می توانند در این پراپ فرم ایرانی ثبت نام کرده و واریز ها و برداشت های مستقیم داشته باشند.

کار با پراپ ترید فاند بسیار راحت می باشد. بعد از ثبت نام در سایت وارد پنل کاربری خود شوید. در قسمت راست صفحه گزینه هایی را می بینید که به اختصار آنها را توضیح می دهیم.

داشبورد : داشبورد معاملاتی شماست و تمامی اطلاعات مورد نیاز در این صفحه قرار دارد.

اطلاعات حساب کاربری : این قسمت همان تکمیل پروفایل و احراز هویت تریدر می باشد. برای شرکت در چالش پراپ ترید فاند و دریافت حساب واقعی باید فیلد های این قسمت به دقت پر کرده و احراز هویت شوید.

دانلود پلتفرم معاملاتی : برای شرکت در چالش ها و نیز هنگام معاملات باید برای خود از بروکر های این شرکت بروکر مناسبی انتخاب کرده و از این قسمت پلتفرم معاملاتی آن بروکر را انتخاب کنید.

دانلود پلتفرم معاملاتی
دانلود پلتفرم معاملاتی

دریافت حساب فاند : این قسمت همان خرید پلن و شرکت های در چالش های پراپ ترید فاند می باشد که در ادامه به تفصیل بررسی می کنیم.

مسابقه JACKPOT میلیون دلاری : با استفاده از این گزینه می توانید در مسابقه JACKPOT میلیون دلاری شرکت کنید. در ادامه این چالش را نیز دوباره بررسی کرده ایم.

چالش پراپ ترید فاند

چالش پراپ ترید فاند به سه روش انجام می شود.

1 آزمون دومرحله ای پراپ ترید فاند

این روش مانند سایر پراپ فرم ها در دو مرحله و در بازه زمانی 30 تا 90 روزه انجام می شود. تریدر بعد از خرید پلن در چالش شرکت می کند و در صورت رسیدن به تارگت مورد نظر در حساب دمو موفق به دریافت سرمایه برای ترید و حساب واقعی در شرکت خواهد شد.

آزمون دومرحله ای پراپ ترید فاند
آزمون دومرحله ای پراپ ترید فاند
آزمون دومرحله ای پراپ ترید فاند
آزمون دومرحله ای پراپ ترید فاند

تارگت سود و دراداون 10% و دراداون روزانه نیز حداکثر 5% می باشد. استفاده از هر گونه اکسپرت و ربات معامله گر نیز برای تریدر ها کاملا آزاد می باشد.

زمانی که تریدر موفق به پاس کردن چالش ها شود ، حساب واقعی به او تعلق گرفته و می تواند 80 درصد از سود های کسب کرده در حساب واقعی را برداشت کند.

2 رولت ترید Roulette trade

رولت ترید Roulette trade نیز یکی از بهترین روش ها برای استخدام تریدر فارکس و جذب سرمایه بالا می باشد. در این روش تریدر در صورت موفقیت در چالش پراپ سود های چالش را نیز دریافت خواهد کردسود های دریافتی و حاصل از تریدش به حساب او واریز خواهد شد.

این چالش 30 روزه بوده و از همان ابتدا به تریدر سرمایه 1-2 میلیون دلاری داده خواهد شد. تارگت سود 12% ، دراداون کل بالانس 6% و دراداون روزانه حداکثر 3% می باشد.

3 مسابقه ترید Jackpot

این نوع چالش برای تریدر های حرفه ای که می خواهند در مدت زمان کمتری به حساب فاند فارکس دست یابند مناسب می باشد. مدت زمان این چالپ 14 روزه بوده و بالانس حساب 1 میلیون دلار خواهد بود.

حداکثر دراداون برای کل حساب 4% ، روزانه 2% و تارگت چالش Jackpot 6% می باشد. حداقل حجم معامله در این چالش پراپ ترید فاند تریدر باید 10 لات باشد.

در این چالش نیز در صورت موفقت تریدر و جاستخئام او در شرکت سود های 14 روز چالش را به عنوان بونوس دریافت خواهد کرد.

انواع حساب پراپ ترید فاند (پلن های معاملاتی)

در پراپ تریدنگ پراپ ترید فاند می توان 8 نوع حساب و یا عبارتی پلن معاملاتی خریداری کرد.

با مراجعه به سایت پراپ ترید فاند و مراجعه به قسمت دریافت حساب فاند از قسمت حساب کاربری می توانید تعرفه ها را به دقت مشاهده ، بررسی و مقایسه کنید. در این قسمت ما به طور خلاصه انواع حساب پراپ ترید فاند را بررسی و مقایسه می کنیم.

برای دریافت حساب با روش چالش دومرحله ای باید به میزان 190 تا 90 دلار بایت خرید پلن ها پرداخت کنید. و میزان سرمایه دریافتی نیز بین 75 تا 500 هزار دلار می باشد.

تریدر برای دریافت سرمایه 1 میلیون دلاری از حساب جکپات باید 699 دلار و برای دریافت سرمایه 2 میلیون دلاری باید 1099 دلار پرداخت کند.

در حساب رولت تریدر نیز تریدر برای دریافت سرمایه یک میلیون دلاری باید 899 دلار پرداخت کرده و برای دریافت سرمایه دو میلیون دلاری باید 1599 دلار پرداخت کند.

در ابتدای مقاله کامل توضیح داده ایم که قبل از خرید پلن ها و شرکت در چالش حتما این اطمیان را داشته باشید که تریدر موفقی هستید و می توانید چالش ها را پاس کرده و واقعا در فارکس سود آور باشید. زیرا هزینه خرید پلن ها در تمامی سایت های پراپ تریدینگ بالا می باشد و دو صورت رد شدن عملا پولتان را از دست داده اید.

کلاهبرداری پراپ ترید فاند

این شرکت در سال 2021 تاسیس شده و از سال 2022 نسخه فارسی سایت برای خدمات دادن به کاربران ایرانی ایجاد شده است. این سایت در وانواتو به ثبت رسیده و مشتریان زیادی از ایران دارد.

در مورد کلاهبرداری پراپ ترید فاند باید بگوییم تا کنون هیچ گونه شکایتی از سوی مشتریان از این شرکت پراپ تریدینگ صورت نگرفته است. و شاهد تخلفی از این سایت نبوده ایم.

در مورد کلاهبرداری سایت های پراپ تریدینگ باید بگوییم میزان کلاهبرداری این شرکت ها بسیار بالاست. شرکت های زیادی اقدام به جذب تریدر فارکس کرده و بعد از مدتی از پرداخت سود ها اجتناب کرده و سود خوبی از فروش پلن هایشان کسب می کنند.

به این دلیل میزان کلاهبرداری شرکت های پراپ فرم بالاست. و قبل از خرید پلن و استخدام در شرکت های پراپ تریدینگ ابتدا باید اطلاعات دقیقی از شرکت مورد نظر کسب کرده و حتی المقدور از تجارب مشتریان قبلی و فعلی شرکت استفاده کنید.

ویژگی های سایت پراپ ترید فاند

پراپ ترید فاند قصد جذب تریدر های بلند مدت داشته و دوست دارد با تریدر های حرفه ای به صورت بلند مدت همکاری داشته باشد. زمانی که تریدر بر روی حسابش سود های مستمر داشته باشد ، شرکت بالنس اکانت او را هر 4 هفته یک بار تا سقف یک میلیون دلار بالا خواهد برد.

تقسیم سود در این شرکت 80-20 می باشد. به این صورت که تریدر بعد از پاس کردن چالش و دریافت سرمایه در صورت سود کردن 80 درصد از سود به کیف پول تریدر و 20 درصد به حساب شرکت واریز خواهد شد. و تریدر در هر زمانی می تواند سودش را به صورت ارز دیجیتال برداشت کند.

این شرکت از پلتفرم های محبوب میان تریدر ها که متاتریدر 4 و 5 می باشد پشتیبانی می کند و تریدر ها می توانند از هر استراتژی معاملاتی و هر اکسپرت ، اندیکاتور و رباتی در معاملات خود استفاده کنند.

لوریج 1:100 معمولا در میان تریدر ها اهرم نرمالی تلقی می شود. در این شرکت نیز تریدر ها می توانند با استفاده از لوریج 1:100 به معامله بپردازند.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

6 دیدگاه برای “آموزش و بررسی سایت پراپ ترید فاند PropTradeFund – نحوه ثبت نام

 1. محمد

  این پراپ تریدفاند یک شرکت کلاهبردار واقعیه . من چالش جک پات رو پاس کردم ، ولی خیلی به دلیل واهی من رو رد کردن خودشون هم قوانین و دستورالعمل خودشون رو نقض میکنن و مثل آب خوردن پول و زمان آدم رو طلف میکنم برای حرفم کامل هم مدرک دارم هرکی خواست تلگرام پیام بده فقط میخوام هرچی زودتر این شرکت رسوا بشه

 2. عارف عزیزی

  این پراپ کلاهبرداره و سایر پراپ های ایرانی محدودیت زمان ندارند ولی این پراپ با قوانین مبهم داره.همچنین حتی تراست پایلوت هم ندارن نطر بقیه رو بتونی بفهمی.برید سمت پراپی و سرمایه گذار برتر و فانددنکست

 3. هادی

  من دوتا حساب 75 کا و دوستم یک حساب 150 کا ازش پراپ فاند گرفتیم و بار اول حساب 75 کا من حذف شد بار دوم با 50% تخفیف خریدم دادم به یکی از دوستانم که پنج سال ترید میکرد پاس کنه اما متاسفانه اونم حذف شد
  حساب دوم 75 کا من هم با اینکه توی سود بود ماه اول اوخر پاس شدن بود پیام دادم گفتن همچی خوبه 4 روز بعدش گفتم مرحله اول تموم شد پیام دادم گفتن حذف شدین
  به همین راحتی
  حالا دوستم که حساب 150 کا گرفته بود و منم از یک پراپ خارجی حساب 100 کا
  همزمان تریدهای همدیگه رو کپی میکردیم یجورایی بعداز اتمام کار من تو پراپ خارجی که داشتم با دراداون کمتراز 4% رفتم مرحله دوم چالش وریکفیشن ولی دوستم هم دراداونش 4% بود پراپ فاند گفت قبول نشدید آخر هم میگن ما دراداون کلی رو مد نظر داریم بعد که مدرک پاس شدن همزمان پراپ خارجی رو ارسال کردم براشون با تریدهای حساب ,150 کا دیگه جوابی نداشتن بدن به همین سادگی پول میخورن

 4. zarei

  شرکت های پراپ کلا از راه باخت شرکت کننده ها سود میکنند برای همین قوانین سختی دارن
  اما پراپ ترید فاند روی همه رو سفید کرده
  قانون 5 درصد دراودان این شرکت مسخره ترین قانون بین تمام شرکت هاست چون مثل همه نیست که از ابتدای ساعت بروکر محاسبه بشه و میگن 24 ساعت اخیر اخرین موجودی که این 24 ساعت معلوم نیس از کی شروع میشه و از چه زمانی محاسبه میشه یعنی اگر کسی پوزیشنش بره توی سود 1 درصدی و بعد استاپ بخوره از بالاترین عددی که حساب به خودش دیده اون دراودان رو محاسبه میکنن و این موضوع باعث میشه خیلی از تریدر ها حساب شون رو از دست بدن و وقتی هم ازشون پرسیده میشه پاسخ شفافی نمیدن و من چندین بار این مساله رو پرسیدم و خواستم شفاف توضیح بدن اما هر بار جواب درستی ندادن و انگار نشنیدن
  و اینکه 5 درصد دراودان نیس ، عدد ثابت دلاری نسبت به موجودی اولیه

  • ناشناس

   دقیقا منم چند روز پیش حسابم رو با اینکه نزدیک 8 درصد تو سود بودم از دست دادم و به خاطر بی اطلاع بودنم از این قضیه بود. یعنی روز بعد معامله کردمو با یه ضرر جزئی حسابمو از دست دادم.
   هرچند تو قوانینشون گفته شده که 24 ساعت ولی من چون قبلش در پراپ های دیگه فعالیت کرده بودم فکر میکردم مثل اوناست.
   تنها حسنی که این پراپ نسبت به پراپ های دیگه داره اینه که بعد از دست دادن حساب 50 درصد تخفیف میده برای خرید چالش جدید.

   • zarei

    همه پراپ ها یجوری اسکم هستن
    ولی من تحقیقات کردم این پراپ ترید فاند کاملا ……. هست ، الکی وقت خودت رو هدر نده
    بجای اینکه پول توی پراپ هدر بدین
    یه اکانت هزار دلاری باز کنین قوانین رو رعایت کنین بعد چندماه به بقیه بگین همه میان سرمایه شون رو میدن به شما، اینطوری خیلی راحت و بدون استرس کلی سرمایه جمع میکنین
    الان اگه کسی بتونه‌ ماهی ۴ درصد سود دلاری دربیاره، همه پولشون رو به اون میدن لازم نیس پول توی این پراپ ها بسوزونین و از بین ببرین
    بهترین تریدر های دنیا از ماهی ۴ درصد تا ۱۰ درصد سود میکنن ولی این پراپ قانون گذاشتن ماهی ۱۰ درصد یعنی بهترین ها هم بیان نمیتونن چالش هارو پاس کنن، هیچ پراپی هم توی دنیا از روی اکانت تریدرها کپی نمیکنه و از پول چالش ها سود اون تعداد محدود رو پرداخت میکنه

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.