آموزش و بررسی شرکت پراپ fxfinancer – نحوه ثبت نام در پراپ fxfinancer.com

fxfinancer پراپ تریدینگ

شرکت پراپ fxfinancer یک شرکت تامین سرمایه برای استارت آپ ها بوده و اکنون به عنوان یک شرکت پراپ تریدینگ نیز فعالیت می کند. تریدر های حرفه ای زیادی در جهان مخصوصا ایران وجود دارند که به دنبال سرمایه اولیه برای حساب خود و ترید هستند.

بهترین راه برای تامین سرمایه این تریدر ها عضویت در شرکت های پراپ تریدینگ مانند FXFINANCER می باشد. زیرا پرداخت مبلغ بسیار کم می توانید یک پلن معاملاتی خریده و در صورت داشتن مهارت تریدری معامله کرده و هم برای خود و هم برای شرکت سود کنید.

بیشتر بخوانید : پراپ چیست؟

این مقاله صرفا یک مقاله آموزش پراپ Fxfinancer.com بوده و وبسایت ایتسکا هیچ توصیه ای مبنی بر ثبت نام و یا عدم ثبت نام شما تریدر عزیز در این وبسایت ندارد.

پراپ fxfinancer چیست؟

پراپ fxfinancer یکی از شرکت های پراپ تریدینگ می باشد که در زمینه استخدام تریدر و تامین سرمایه تریدر ها فعالیت می کند. پراپ fxfinancer به ایرانیان خدمات داده و کاربران ایرانی می توانند در این شرکت تامین سرمایه ثبت نام کنند.

برای دریافت اکانت پراپ و سرمایه مرد نیاز برای ترید ابتدا باید در سایت پراپ fxfinancer ثبت نام کرده و بعد یکی از پلن های پیشنهادی آن را بخرید. بعد از خرید پلن برای مدتی طبق قوانین شرکت باید در چالش ها شرکت کرده و در حساب آزمایشی ترید کنید.

در صورت طی موفقیت آمیز چالش fxfinancer شرکت به شما اکانت پراپ اختصاص داده و سرمایه ای که پلن آن را خریداری کرده اید به اکانت پراپ fxfinancer واریز خواهد شد و می توانید با سرمایه شرکت ترید کرده و سود کنید. معمولا 80 – 90 درصد سود حاصل از ترید به حساب اصلی تریدر واریز می شود. البته تقسیم سود ارتباط مستقیمی با نوع شرکت پراپ و نیز نوع پلنی که خریده اید و سطح تریدر دارد.

در ادامه مقاله نحوه ثبت نام ، خرید پلن ، برداشت و … را برایتان آموزش داده ایم.

دقت کنید زمانی در این شرکت ها عضو شوید که به مهارت کافی در ترید کردن رسیده اید. زیرا باید بتوانید در بازه های زمانی مشخص که از طرف شرکت تعیین می شود ، سودآوری لازم را دشته باشید.

آموزش ثبت نام در پراپ Fxfinancer.com

برای ثبت نام در پراپ Fxfinancer.com ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

با کلیک بر لینک بالا صفحه زیر برایتان باز خواهد شد. مطابق با شکل زیر ابتدا برای خود یک نام کاربری یکتا انتخاب کرده . نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.

دقت کنید در صورت وارد کردن اطلاعات اشتباه و تقلب کردن و … شرکت حق دارد اکانت شما را ببندد.

ثبت نام در Fxfinancer.com
ثبت نام در پراپ fxfinancer

بعد از ثبت نام شما وارد داشبورد خود خواهید شد.

ثبت نام در Fxfinancer.com
ثبت نام در پراپ Fxfinancer.com

اگر روی سه خط بالا و کنار نام خود کلیک کنید ، در سمت چپ می توانید به تمامی موارد مورد نیاز خود از جمله خرید پلن ، ویرایش پروفایل ، واریز ، برداشت و … دسترسی داشته باشید.

خرید پلن در پراپ fxfinancer.com

برای خرید پلن در پراپ fxfinancer.com وارد داشبورد معاملاتی خود شده و بر روی سه خط کناری نام خود کلیک کنید. صفحه را پایین کشیده و گزینه Buy a Plan را اننتخاب کنید تا بتوانید برای خود یک پلن بخرید.

خرید پلن در پراپ fxfinancer.com
خرید پلن در پراپ fxfinancer.com

در صفحه باز شده در منوی کشویی اولی می توایند نوع بروکر خود برای ترید در این شرکت تامین سرمایه را انتخاب کنید.

دقت کنید در شرکت های تامین سرمایه و یا همان پراپ تریدینگ فقط می توان از بروکر های خاص و مورد تایید این شرکت ها استفاده کرد. برای مثال من از بروکر ICMarkets برای ترید استفاده می کنم.

انتخاب بروکر در fxfinancer
انتخاب بروکر در پراپ fxfinancer

در شکل زیر لیست بروکر های این شرکت را می بینید که می توانید از آنها استفاده کرده و ترید کنید.

انتخاب بروکر در fxfinancer
انتخاب بروکر در پراپ fxfinancer

بعد از انتخاب بروکر باید نوع پلن خود را انتخاب کنید. برای مثال من Advanced $298 را انتخاب می کنم. بعد از انتخاب در سمت راست صفحه ویژگی های پلن انتخابی خودتان را می بینید. در انتهای مقاله توضیحات کاملی در مورد پلن ها در fxfinance.com را بیان کرده ایم.

انتخاب نوع پلن
انتخاب نوع پلن

نحوه واریز به پراپ fxfinancer.com

برای واریز به پراپ fxfinancer.com باید داشبورد خودتان شده و روی سه خط کنار نام خود کلیک کنید. در این قسمت برای واریز وجه Deposite را انتخاب کنید.

برای واریز به پراپ fxfinance.com
برای واریز به پراپ fxfinance.com

در کادر اولیه میزان واریزی به دلار و در قسمت بعدی نحوه واریز را باید انتخاب کنید. برای مثال من می خواهم با استفاده از تتر حساب خودم را شارژ کنم. پس گزینه USDT TRC20 را انتخاب می کنم.

برای واریز به پراپ fxfinance.com
برای واریز به پراپ fxfinance.com

در صفحه بعد نیز آدرس کیف پولی که باید برای آن تتر واریز شود را می بینید. به کف پولتان رفته و از کیف پول خود به این آدرس تتر واریز کنید و از تراکنش نهایی عکس گرفته و آن را در قسمت پایین آن آپلود کرده و برای شرکت بفرستید تا واریز شما ثبت گردد.

برای واریز به پراپ fxfinancer.com
برای واریز به پراپ fxfinancer.com

برداشت از پراپ fxfinancer.com

برای برداشت از پراپ fxfinancer.com نیز مانند واریز به داشبورد خود رفته و سه خط کنار نام در بالا را کلیک کرده و از سمت چپ صفحه Withdraw را انتخاب کنید.

برداشت از fxfinancer.com
برداشت از fxfinancer.com

برای امنیت بیشتر شرکت از شما می خواهد پسورد خود را که هنگام ثبت نام انتخاب کرده اید ، در این قسمت نیز وارد کنید.

برداشت از fxfinancer.com
برداشت از پراپ fxfinancer.com

در صفحه بعدی باید نوع برداشت را انتخاب کنید. کاربران ایرانی برای واریز و برداشت اغلب از تتر به دلیل راحتی آن استفاده می کنند. همانطور که می بینید برای برداشت محدودیت هایی از قبیل حداقل و حداکثر مبلغ برداشت وجود دارد که باید رعایت گردد.

برداشت از fxfinancer.com
برداشت از پراپ fxfinancer.com

در کادر اولی باید مبلغ برداشتی را به دلار وارد کنید. سپس دکمه Request OTP را بزنید تا شرکت کدی برای ایمیلتان ارسال کند. کد دریافتی را در کادر مربوطه وارد کنید. سپس آدرس کیف پولتان را در قسمت مشخص شده وارد کنید تا مبلغ درخواستی را از حسابتان برداشت کنید.

برداشت از fxfinancer.com
برداشت از پراپ fxfinancer.com

انواع پلن ها در پراپ fxfinancer

در شرکت تامین سرمایه پراپ fxfinancer سه نوع پلن برای خرید و ثبت نام تریدر وجود دارد. در ادامه ویژگی های این پلن ها را بررسی می کنیم.

 • پلن با چلنج
 • پلن یک ماهه بدون چلنج (پلن فوری)
 • پلن دائم بدون چلنج
انواع پلن ها در FXFINANCER
انواع پلن ها در پراپ fxfinancer
انواع پلن ها در FXFINANCER
انواع پلن ها در FXFINANCER

پلن با چلنج

مدت زمان پلن با چلنج fxfinancer 30 روز است. و بعد از 30 روز دیگر باید منتظر تایید شدن از طرف شرکت باشید. اگر زود تر از 30 روز بتوانید به هدف و حد سودی که شرکت مشخص کرده است برسید ، نیازی به گذراندن مابقی روز ها نمی باشد.

بعد از گذراندن این تست شما می توانید به عنوان یک تریدر دورکار تا سقف 1500000 دلار معامله کنید. البته در این دوره برنامه های آموزشی زیادی نیز گنجانده شده است.

برای پذیرفته شدن در این شرکت پراپ تریدینگ باید بتوانید کنترل سرمایه ، نظم و مهارت های تریدری خود را پرورش دهید.

اگر در مرحله اول و دوم تایید شدید عضویت شما پذیرفته می شود و می توانید در این شرکت ترید کنید. 80 درصد سود حاصل برای شما و 20 درصد برای شرکت خواهد بود.

در صورتی که در 3 ماه متوالی با شرکت همکاری داشته و به اهداف و سود های مشخص شده برسید ، می توایند وارد برنامه VIP شده و از دیگر مزایا نیز استفاده کنید. سود اعضای VIP 90% می باشد. و شرکت از این اعضا فقط 10 درصد کسر می کند.

در مرحله اول باید در عرض 30 روز (حداقل تعداد روز های معامله 10 روز است.) به 8 درصد سود برسید. مرحله دوم که مرحله تایید نیز نامیده می شود ، در عرض 30 روز (حداقل تعداد روز های معامله 7 روز است.) به 5% سود برسید.

در همین حین میزان ضرر روزانه نباید بیشتر از 5 % و کل ضرر نیز نباید به 10 درصد برسد. اگر در 3 ماه متوالی بتوانید با این شرایط ترید کنید یکی از اعضای VIP خواهید بود.

پلن یک ماهه بدون چلنج

این پلن تامین سرمایه بدون چلنج و برای تریدر های حرفه ای می باشد. در این پلن سود حاصل به نسبت مساوی بین تریدر و شرکت تقسیم می شود. در این مورد تریدر نیازی به گذراندن دوره و … نداشته و می تواند یکی از پلن های معرفی شده در سایت را بعد از ثبت نام خریداری کند.

این مورد برای تریدر های حرفه ای مناسب است. تریدر می تواند در سایت ثبت نام کرده و یکی از پلن های معرفی شده را با توجه به بودجه خود بخرد.

تریدر می تواند 5 برابر موجودی حساب خود خرید داشته باشد. و در حداقل باید 10 روز معاملاتی داشته باشد. زمانی که سود کسب شده به 10 درصد برسد ، می توان از حساب برداشت کرد. میزان ضرر روزانه نیز نباید 4 % بوده و ضرر اکانت شما نیز نباید به 8% برسد.

پلن دائم بدون چلنج

پلن دائم بدون چلنج  نیز برای تریدر های حرفه ای مناسب است. در این پلن تریدر می تواند در ماه و بدون چالش و با مدیریت ریسک سود کند. در این پلن هر مقدار سودی که کسب کنید ، طبق برنامه طرح پلن به حساب شما واریز خواهد شد.

این پلن ها قابیلت افزایش سرمایه تا 500000 دلار را داشته و تریدر می تواند عضو VIP نیز شود.

در شکل بالا 3 نوع پلن برای خرید مشاهده می کنید . در این شکل تمامی ویژگی ها با جزیئیات بیشتر و خلاصه وار دیده می شود. اگر قصد ثبت نام در این شرکت پراپ تریدینگ را دارید با توجه به شکل بالا که از سایت Fxfinacer.com گرفته شده است ، پلن مورد نظر را انتخاب کنید.

سوالات متداول

آیا پراپ Fxfinancer به ایرانیان خدمات می دهد؟

بله ، در حال حاضر این شرکت تامین سرمایه به ایرانیان خدمات می دهد.

آیا شرکت پراپ Fxfinancer.com رایگان است؟

خیر ، تریدر باید یکی از پلن ها را خریداری کند. ولی در صورت پشیمانی بازگشت هزینه چلنج امکان پذیر است.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

14 دیدگاه برای “آموزش و بررسی شرکت پراپ fxfinancer – نحوه ثبت نام در پراپ fxfinancer.com

 1. سعید ملک

  سلام
  سعید ملک هستم یکی از پشتیبان های فارسی پراپ FXFinancer
  من یه پاسخ کلی بابت سوالت مطرح شده میدم
  اول اینکه زمانی حساب کاربری خرید می کنید یه ایمیل براتون ارسال میشه که ایا مطمئن هستید از اینکه بروکر رو درست انتخاب کردید یا قصد شرکت در طرح رو دارید ً این ایمیل تقریبا بین 15 دقیقه تا 30 دقیقه بعد خرید طرح ارسال میشه .
  مورد دوم سایت کامل ساده طراحی شده تا راحت بارگزاری بشه و کاربر مشکلی نداشته باشه ، خیلی از شرکت های همکار برای استفاده از افکت ها و تصاویر مختلف سایت سنگین بارگزاری میشه و هم پنل کابری هم سایت اختصاصی طراحی شده و با توجه به گزارش ها و درخواست های کاربرا بروز رسانی میشه .
  در مورد ثبت شرکت سوال پرسیده بودن ، طبق اسنادی که شرکت ارائه داده به تیم پشتیبانی برای محرز شدن قانونی بودن سایت ( شرکت برای مسائل مالی تو حوزه آفشور ثبت شده آمریکا لاتین یک امر طبیعی هستش تو این حوزه می تونید پراپ ها و بروکر ها رو بررسی کنید ) ولی دفتر مرکزی لندن هستش
  تو 10 ماه گذشته که تیم پشتیبان ما به این شرکت ملحق شده تا الان یک مورد شکایت از تریدرهای ایرانی خوشبختانه ثبت نشده !
  برعکس یک سری از شرکت های مشابه که هر روز یک قانون جدید ثبت می کنند یا تغییر میدن شرکت از روزی که ما باهاشون همکاری داشتیم ندیدم که قانونی رو تغییر بدن.
  در حال حاضر بنا به درخواست تعدادی از تریدرها پنل کاربری درحال بروز رسانی هستش و یک طرح جدید از هفته آینده اضافه میشه
  این متن هم برای این ارسال کردم که یکی از کاربرا زحمت کشیدن ارسال کردن و برای این موارد سوال داشتن.
  درصورت داشتن هر سوالی می تونید از بخش فارسی سایت با تیم پشتیبانی فارسی در ارتباط باشید

 2. mostafa

  سلام. دنبال یه سایت مشابه برای ترید ارزهای دیجیتال هستم. من کریپتو فقط کار میکنم. سایتی هست که به ما هم خدمات تامین سرمایه بده؟

 3. mahdi

  در مقایسه با این شرکت که پول من رو خورد
  fundednext.com خیلی عالی هستش و به دیتیل بهتون اطلاعات میده- پولتون رو دور نریزید و از این پراپ استفاده کنید واقعا عالیه

  • سعید ملک

   من مجبورم به شما هم پاسخ بدم
   الان دیدم
   کدوم شرکت پول شما رو خورده ؟ اگر شرکتی که ما باهاش همکاری می کنیم
   مستندات ارائه بدید تا ریال آخر رو تیم پشتیبانی فارسی از شرکت می گیره !
   چطور همچین ادعای رو مطرح می کنید در حالی که هیچ شکایتی ثبت نشده !!!؟
   دور از اخلاق حرفه ای هستش اینکار برای مطرح کردن نام شرکت دیگه اسم رقیب رو بد نام کنید

 4. محمدجواد

  سلام و درود. من پلن رایگانش رو گرفتم اطلاعات اکانت برام ایمیل شد و اکانت رو استارت زدم! اما تو ایمیل نوشته بود ایمیل رو جواب بدیم که تایید بشه! براشون ایمیل فرستادم ولی جوابی نگرفتم. با این حال استارت کار اکانت رو زدم. .ولی آنالیز حساب رو اصلا ندارم! به پشتیبانی تیکت زدم! فارسی نوشتم! پاسخگو هستن؟؟ آنالیز اکانتمو نمیدونم از کجا بیارم یا چطوری به متا تریدر وصلش کنم

 5. aaaa

  سلام من طرح ویژه این شرکت رو خریدم و پلنم فعال شد اما یوزر و پس رو نمیدونم از کجا پیدا کنم که وارد متاتریدر کنم و تریدم رو شروع کنم

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقت بخیر. ایمیل تون رو چک کنید. قطعا به ایمیلتون ارسال کردن. اگه نکرده بودن در پنل کاربری تون میتونید اطلاعات رو پیدا کنید.

   • mohammad

    سلام برای من هم همین مشکل وجود داره و ایمیل ارسال نشده و داخل پنل کاربری هم جایی وجود نداره برای دریافت یوزر و پسورد

  • mohammad

   سلام وقت بخیر من هم مشکل شما رو دارم . مشکل شما حل شد?

 6. آرین

  سلام وقت بخیر
  برای کار کردن با این شرکت و بروکرهای همکار این شرکت نیاز به وی پی ان داریم؟
  و اینکه اگه بخوایم با چالش 5000 دلاری شروع کنیم بروکر حساب pro ecn میده؟

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقت بخیر.
   بستگی داره که سرور این مجموعه کجا باشد. ولی به صورت کلی اکثر این سرور ها از دسترس ایرانیان خارج اند.
   بله. حساب پرو میده و اسپرد هاش خیلی پایین هست.

   • آرین

    سوال دیگه ای هم داشتم.
    چطور میشه مطمئن شد که این شرکت واقعا تو انگلیس ثبت شده و معتبر هست؟ نه شماره ثبتی توی سایتشون هست نه وقتی اسمشون رو سرچ میکنیم به غیر از سایت خودشون و سایت شما مطلبی راجع بهشون پیدا نمیکنیم و نه توی fca اسم شرکت شون رو میشه پیدا کرد.
    ظاهرا یه سایت دیگه هم به اسم fxfinance بدون “r” هست که کارشون تامین سرمایه است. البته شیوه این سایت رو نمیدونم و دو زبان روس و انگلیسی رو داره فقط. شاید اصالتا روس باشه. منتها این تشابه اسمی باعث میشه آدم شک کنه نکنه دارن از اسم اون سایت سواستفاده می کنن.
    راستش طراحی سایت fxfinancer هم خیلی ابتدایی و از این قالب آماده هاست. البته نمیخوام گیر الکی بدم ولی اگه با سایت شرکتی مثل fidelcrest یا luxtrading مقایسه کنیم به نظر میاد تیم فیدل و لوکس حرفه ای تر و قابل اعتماد تر هستن.
    شما از چه راهی مطمئن شدین که fxfinancer معتبر هستن؟ اگه شماره ثبت یا چیز دیگه ای ازشون دارین یا از طریقی مطمئن شدین ممنون میشم بگین.
    مرسی.

 7. Hamid

  سلام وقتتون بخیر
  لطفا راهنمایی کنید که آیااین شرکت معتبر و قابل اطمینان هست یا خیر؟
  و اینکه آیا کسی تجربه دریافت سود در این شرکت را داشته است؟

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقتتون بخیر.
   بله مجموعه معتبری هستند اما ما تا کنون با این مجموعه کار نکردیم و سود هم برداشت نکردیم. به همین دلیل در این خصوص اطلاعات دقیقی نمیتونم خدمتتون ارائه بدم.

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.