آموزش و بررسی شرکت پراپ تریدینگ فانددنکست FundedNext – نحوه ثبت نام فاندد نکست

پراپ تریدینگ فاندد نکست

فانددنکست Fundedbext یک شرکت پراپ تریدینگ و تامین سرمایه می باشد که اقدام به جذب تریدر فارکس می کند. تریدر های فارکس زمانی که به مهارت کافی در این زمینه رسیدند می توانند در این سایت استخدام شده و با سرمایه این شرکت معامله کنند.

سود و درآمد حاصل از ترید به نسبت مشخصی میان تریدر فارکس و فاندد نکست تقسیم خواهد شد. استخدام در شرکت های پراپ فرم یکی از بهترین روش های تامین سرمایه برای تریدر ها می باشد.

بیشتر بخوانید : پراپ چیست ؟

شرکت فانددنکست Fundednext چیست؟

شرکت فانددنکست Fundednext یک شرکت پراپ فرم و تامین سرمایه می باشد که اقدام به جذب و استخدام تریدر فارکس می کند.

روال کار تمامی این شرکت ها تقریبا یکسان می باشد . به این صورت که تریدر فارکس در ابتدا یکی از پلن های این شرکت را خریداری می کند. شرکت های پراپ تریدینگ رایگان زیادی در جهان وجود دارند که می توانید آنها را پیدا کرده و حتی بدون خرید پلن در آنها ثبت نام کرده و تجارت کنید.

بعد از خرید پلن با توجه به قوانین شرکت تریدر مدتی (چند ماه) را به صورت آزمایشی در فانددنکست ترید می کند. زمانی که توانست مراحل را با موفقیت طی کند و به درآمد و سود در اکانت خود برسد ، اکانت پراپ او با سرمایه مشخصی از طرف فاندد نکست شارژ خواهد شد.

بعد از تایید شرکت تریدر در این شرکت استخدام شده و می تواند با سرمایه فاند نکست در فارکس معامله کرده و سود و زیان حاصل یه نسبت مشحصی میان آن دو تقسیم خواهید شد.

در ادامه پلن های فاندد نکست را برایتان معرفی کرده و آموزش می دهیم.

فاندد نکست چگونه کار می کند؟

شرکت فانددنکست در سومین سال فعالیت خود با 195 کشور همکاری می‌کند و مجموعا تا به امروز بیش از 51 میلیون دلار به معامله‌گران خود پرداخت کرده است. قابل ذکر است که پرداختی ماه قبل 6.5 میلیون دلار بوده است.

حساب های ارائه شده کمترین میزان اسپرد را خواهند داشت و کمیسیون معاملات به ازای هر لات 3 دلار در جفت ارزها و در شاخصها 0 می باشد و حتی می توان حساب های بدون سواپ را انتخاب کرد واین یعنی با تمام روش های معاملاتی میتوان درآن کسب سود کسب کرد.

دریافت 15 درصد از سود ایجاد شده در مرحله چالش

تنها پراپ در جهان که حتی در زمانی که در مرحله چالش هستید به شما سود پرداخت می‌کند. تاکنون 977350 $ مبلغ پرداختی های این پراپ بابت 15درصد مرحله چالش بوده است.

محاسبه دراودان براساس بالانس اولیه

یعنی هیچ موقع درگیر محاسبه دراوداون نمی‌شوید و این یعنی ساده ترین شرایط معاملاتی.

چالش های بدون محدودیت زمانی

تا هر اندازه که زمان نیاز دارید برای سود سازی وقت بگذارید. بدون فشار و استرس طبق پلن خود معامله کنید و در آرامش کسب سود کنید.

امکان ریست حساب با تخفیف

اگر شما قوانین معاملاتی را نقض کنید باز هم تلاش شما در اینجا ارزشمند است، پس می‌توانید با تخفیف 10 الی 20 درصدی حساب جدید دریافت کنید و مجداد برای رسیدن به اهداف مالی خود تلاش کنید.

در فاندد نکست برای همکاران فروش بالاترین میزان پرداخت کمیسیون همکاری (درصد سود برای تریدر) را ارائه می دهد.

نحوه ثبت نام در فانددنکست Fundednext

برای ثبت نام در فانددنکست Fundednext روی لینک زیر کلیک کنید.

برای استخدام در فاندد نکست و خرید پلن ابتدا باید در این سایت ثبت نام کنید. ثبت نام بسیار راحت بوده و مانند شکل زیر باید نام ، نام خانوادگی ، ایمیل خود را وارد کرده و در انتها برای خود یک کلمه عبور مشخص سازید.

در قسمت کشور نیز می توانید جمهوری اسلامی ایران را انتخاب کنید. البته چون این شرکت به کاربران ایرانی خدمات نمی دهد ، بعد از ثبت و ارسال مدارک از سوی شما ثبت نام شما لغو خواهد شد. پس اگر در خارج از ایران اقامت دارید ، کشور مورد نظر را وارد کرده و بعد مدارک خواسته شده را به آنها ارسال کنید.

ثبت نام در فاندد نکست Fundednext
ثبت نام در فاندد نکست Fundednext

اگر اطلاعات خواسته شده را به درستی وارد کرده باشید ، به صفحه زیر هدایت خواهید شد.

نحوه خرید پلن در فانددنکست

برای خرید پلن در فانددنکست Fundednext هم می توانید در همان صفحه اصلی بر روی پلن معاملاتی مورد نظر خود کلیک کرده و بعد از طی مراحل و ورود آن را بخرید و هم می توانید وارد داشبورد خود شده و از قسمت Open New Account پلن مورد نظر خود و ویژگی های آن را مشاهده کرده و بعد بخرید.

خرید پلن در فانددنکست Fundednext
خرید پلن در فانددنکست Fundednext
خرید پلن در فانددنکست Fundednext
خرید پلن در فانددنکست Fundednext

اگر بر روی هر کدام از پلن ها کلیک کنید ، در سمت راست ویژگی های آن را مشاهده خواهید کرد. و بر حسب تجربه و مهارت خود در ترید کردن می توانید پلن مناسب خودتان را انتخاب کرده و بخرید.

ارزان ترین پلن در فاندد نکست 49 دلار می باشد. و بعد از انتخاب پلن با کلیک بر روی Buy Plan پلن خودتان را بخرید.

انواع پلن در شرکت پراپ تریدینگ فاندد نکست

شرکت فانند نکست حتی در مرحله ارزیابی نیز برای تریدر ها سود پرداخت می کند. معامله گران در این مرحله می توانند با ترید کردن تا 15% از سود کسب کرده برای شرکت را دریافت کنند.

بهتر است قبل از خرید پلن ها ویژگی های آنها را به دقت مطالعه کرده و بعد بخرید.

در فاندد نکست در حالت کلی 3 نوع پلن داریم :

  • Stellar Challenge
  • Evaluation
  • Express

پلن Stellar Challenge در فاندد نکست

در این نوع پلن 15 درصد از سود حاصل از چالش به حساب مشتری واریز خواهد شد. در شکل زیر ویژگی های این پلن را می بینید.

پلن Stellar Challenge در فاندد نکست
پلن Stellar Challenge در فاندد نکست
پلن Stellar Challenge در فانددنکست
پلن Stellar Challenge در فانددنکست

برای مثال اگر پلن 59 دلاری را بخرید با اکانت 6 هزار دلاری ترید را شروع خواهید کرد و سقف دراداون روزانه 500 دلار و برداشت کلی نیز 1200 دلار خواهد بود. تریدر ها در این پلن می توانند حداکثر از اهرم 1:500 استفاده کنند.

و یا اگر پلن 399 دلاری Rapid را بخرید اکانت شما 50 هزار دلاری در اختیار شما قرار می گیرد و ….

پلن Evaluation در فانددنکست

پلن Evaluation در فانددنکست به پلن ارزیابی معروف می باشد. این پلن برای ارزیابی تریدر ها از دو مرحله استفاده می کند.

حتی زمانی که با حساب آزمایشی ترید می کنید ، 15 درصد از سود حاصل از ترید آزمایشی به عنوان پاداش به اکانت پراپ شما واریز خواهد شد.

اگر اکانت دموی شما در سود بوده ولی به اتمام زمانی دوره رسیده اید ، در صورتی که نقض قوانین نکرده و نمره منفی نگرفته باشید ، شرکت زمان شما را 14 روز دیگر تمدید خواهد کرد.

بعد از پذیرفته شدن در شرکت ، فاندنکست در ازای ترید و کسب سود 80 درصد سود را به شما خواهد داد و حتی در مراحل بعدی این میزان به 90 درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

فانند نکست برای تریدر های فارکس هیچ محدودیتی مبنی بر نوع استراتژی آنها اعمال نمی کند. شما با هر استراتژی که می توانید با استفاده از آن ترید کرده و به سود برسید (اسکالپ تریدینگ ، سوئینگ و …) ترید کنید و سودآوری لازم را داشته باشید.

در این مورد باید بگوییم بسیاری از شرکت های پراپ تریدینگ با توجه به ریسک بالاس معاملات اسکالپ ، اسکلپ تریدینگ را برای تریدر هایشان ممنوع کرده اند. پس اگر اسکلپر هستید فاند نکست می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

این پلن خود دارای زیر مجموعه های زیادی می باشد. برای مثال اگر پلن 499 دلاری بخرید اکانت پراپ شما 100 هزار دلار شارژ خواهد شد.

حداکثر لوریجی که در این پلن می توان از آن استفاده کرد ، 1:100 می باشد. البته علاوه بر این موارد ، موارد زیاد دیگری از قبلی محدود کردن حد ضرر و … نیز برای تریدر ها مشخص شده است که باید حین شرکت در این چالش ها آنها را نیز رعایت کنید.

پلن Evaluation در فانددنکست
پلن Evaluation در فانددنکست

پلن Express در فاندد نکست

هدف پلن Express در فاندد نکست رسیدن به سود 25 درصدی از طرف تریدر بدون محدودیت زمانی می باشد. در این روش نیز بعد از پذیرفته شدن از سوی شرکت 60 درصد سود حاصل به حساب شما واریز خواهد شد. و این تقسیم بندی سود در صورت عملکرد خوب تریدر تا 90 درصد نیز می تواند پیش برود.

در این پلن تریدر ها در یک روز مجاز به ضرر فقط 5 درصدی هستند و در صورت ضرر بیش از این مقدار نمره منفی گرفته و نقض قانون تلقی خواهد شد. تریدر ها تنها می توانند 10 درصد اکانت اولیه خودشان را ضرر کنند.

پلن Express در فاندد نکست
پلن Express در فاندد نکست
پلن Express در فاندد نکست
پلن Express در فاندد نکست

حد سود در حساب آزمایشی که در آن امتحان پس می دهید 25 درصد می باشد. پس اگر در اکانت دموی پراپ به 25 درصد سود برسید ، شرکت 15 درصد سود واقعی به حساب شما واریز خواهد کرد.

تریدر ها باید در هر ماه حداقل 10 روز معاملاتی داشته باشند. اگر شرایط شما به گونه ای است که کمتر از 10 روز در ماه می توانید ترید کنید ، با پشتیبانان شرکت تماس بگیرید. حداکثر لوریجی که تریدر ها می توانند در این پلن از آن استفاده کنند 1:100 می باشد.

نحوه برداشت از فانددنکست Fundednext

برای برداشت از حساب پراپ فانددنکست باید به اندازه کافی در این شرکت ترید کرده و سود لازم طبق قوانین فانددنکست را کسب کرده باشید.

روش های مختلفی برای برداشت سود از فانددنکست وجود دارند:

  • ✔️ پرفکت مانی
  • ✔️ USDT (ERC20, TRC20)
  • ✔️ USDC (TRC20, ERC20)
  • ✔️ انتقال بانکی
  • ✔️ Wise

شما با توجه به کشوری که در آن زندگی می کنید ، باید روش مناسبی برای واریز و برداشت از فاندد نکست انتخاب کنید.

زمانی که درخواست برداشت خود را ارسال کردید ، درخواست توسط تیم فانددنکست مورد بررسی قرار گرفته و در مدت 24 تا 48 ساعت به حساب شما واریز خواهد شد.

آیا فاندد نکست معتبر است؟

در مورد اعتبار فاندد نکست باید بدانید شرکت های پراپ تریدینگ مانند بروکر ها دارای رگوله معتبر نیستند و نمی توان در مورد اعتبار آنها قطعا نظر داد. بررسی های انجام شده در مورد فاندد نکست توسط ایتسکا جنبه معرفی و تبلیغ نداشته و ما فقط قصد آموزش تریدر ها و نحوه استفاده آنها از این سایت را داریم.

فاندد نکست نیز مانند سایر شرکت های پراپ تردینگ در زمینه جذب تریدر فعالیت دارد . و نه می توان گفت مانند  بهترین بروکر فارکس اعتبار لازم را دارد و نه می توان گفت کلاهبرداری است.

ولی با توجه به اینکه تردیر های زیادی از آن استفاده کرده و راضی هستند و نیز به ایراینان خدمات می دهد ، می توانید از آن برای تامین سرمایه خود استفاده کنید.

در مورد استخدام و ترید برای این شرکت ها بهتر است در چند شرکت عضو شده و حداقل برای سه مورد از این شرکت ها ترید کنید. از طرف دیگر زمانی که موجودی اکانت شما با سود هایی که کسب کرده اید افزایش پیدا کند ، مقداری از سود خود را برداشت کرده و در حساب شخصی خودتان واریز کنید.

با این روش خیالتان از بسته شدن حساب شرکت ها و سایر موارد راحت خواهد بود و با خیال راحت تری می توانید برای این شرکت ترید کرده و سود کنید.

آیا فاندد نکست کلاهبردای است؟

خیر ، در حال حاضر تریدر های فارکس زیادی جذب این شرکت شده اند و به فعالیت می پردازند. و تا کنون هیچ شکایتی از مشتریان مبنی بر عدم پرداخت سود از طرف فاند نکست و یا بسته شدن اکانت تریدر ها و … گزارش شده است.

سوالات متداول

آیا فانددنکست کلاهبرداری است؟

لزوما خیر ، ولی قبل از ثبت نام در هر شرکت پراپ تریدینگ باید بررسی های لازم را انجام داد.

آیا فاندد نکست به ایرانیان خدمات می دهد؟

بله

آیا فاندد نکست یک شرکت پراپ تریدنگ است؟

بله ، تریدر های حرفه ای می توانند بعد از خرید پلن و طی آزمون های لازم در این شرکت استخدام شده و به درآمد برسند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

47 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Mohamad
11 روز قبل

سلام نحوه برداشت از کارت بانکی هم میشه

جواد
1 ماه قبل

آیا میشود در یک اکانت فاندد نکست هم با گوشی وهم با لپ تاب کار کرد؟

تیم نویسندگان
پاسخ به  جواد
1 ماه قبل

سلام. وقت بخیر. بله مشکلی ندارد.

جواد
پاسخ به  تیم نویسندگان
1 ماه قبل

چگونه

تیم نویسندگان
پاسخ به  جواد
1 ماه قبل

درود. اکانت متاتریدر را در کامپیوتر با متاتریدر ورژن مخصوص کامپیوتر و در موبایل با متاتریدر موبایل راه اندازی کنید. به این شکل یک اکانت را هم در گوشی و هم در کامپیتور خود در دسترس دارید.

جواد
پاسخ به  تیم نویسندگان
1 ماه قبل

خیلی ممنون بخاطر راهنمایی شما ♥️♥️

سحر
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر. شماره واتساپ پشتبانی شرکت فانددنکست میخواستم

الی
2 ماه قبل

سلام اگر در اکانت دمو اکسپرس موفق بوده باشیم باز هم از مزایا بهرمند میشیم؟ ممنون میشم در این مورد توضیح بدید چون صحبت های زیادی در این مورد هست که ضد و نقیضه. تشکر

amin
3 ماه قبل

سلام توی بخش پایین که اکانت ها رو گفته یه چیز داره به اسم Swap Account و Swap Free Account فرق این دو تا چیه و اصلا چی هستن میشه توضیح بدین

فرشاد
3 ماه قبل

سلام خسته نباشین آیا شما هم پراپ میدین

امیر
3 ماه قبل

سلام عرض ادب
محاسبه دراودان از بالانس اولیه ،یعنی اکر حساب ده هزار دلاری داشته باشیم و این حساب رو به سیزده هراز تا افزایش بدیم حتی اگر دراودان بیست درصد باشه حساب فیلد میشه یا مشکلی پیش نمیاد!؟

تیم نویسندگان
پاسخ به  امیر
3 ماه قبل

درادان روزانه از رو اکوئیتی اول صبح هست

Mohammad Taheri
4 ماه قبل

با درود در بخش معرفی و ثبت نام ذکر کرده اید ” در قسمت کشور نیز می توانید جمهوری اسلامی ایران را انتخاب کنید. البته چون این شرکت به کاربران ایرانی خدمات نمی دهد ، بعد از ثبت و ارسال مدارک از سوی شما ثبت نام شما لغو خواهد شد. پس اگر در خارج از ایران اقامت دارید ، کشور مورد نظر را وارد کرده و بعد مدارک خواسته شده را به آنها ارسال کنید.” یعنی به ایرانی خدمات میدهد ولی ایرانی های مقیم خارج از خاک ایران … این را درست متوجه شدم ؟ در حالی که در بخش سوال و جواب ها اعلام فرمودید فاند نکست به ایرانیان خدمات میدهد یعنی ایرانیان خارج از ایران ؟ یا ساکن ایران ؟ این مغایرت را توضیحی میفرمایید . با سپاس

تیم نویسندگان
پاسخ به  Mohammad Taheri
4 ماه قبل

سلام. وقت بخیر.
در اون بازه زمانی که مقاله رو نوشتیم به ایرانیان خدمات ارائه نمیدادن.الان مشکلی ندارن یعنی از ایران هم میتونید ثبت نام کنید.

MAHDI
4 ماه قبل

به ایران خدمات میده

مینا رادش
4 ماه قبل

سلام، خوشحالم که میبینم پراپ فرم توی کشور ما هم داره جا میافته، اتفاقا امروز یک مقاله دیگه هم در این خصوص دیدم توی مجله اقتصاد آفرین. ولی چیزی که باید بهش توجه بشه، به نظر من پیدا کردن یک شرکت معتبر مثل شماست. متاسفانه این امکان وجود داره که سرمایه ای که به دست آوردیم به راحتی با اعتماد به یک شرکت غیر معتبر از بین بره.
ممنون از مقاله و خدمات خوبتون ❤️

تیم نویسندگان
پاسخ به  مینا رادش
4 ماه قبل

سلام. وقت بخیر.
ممنون از شما.

مسعود
4 ماه قبل

Yes, Iranian people can also participate. Also, they can have their profit share. Please be aware that we do not have any problem with Iran. FundedNext values its diverse community of traders around the world. While our aim is to provide equal trading opportunities to individuals worldwide, but due to some constraints, we have taken the decision to restrict access to our services for residents of certain countries. As of now, residents of Bangladesh, North Korea, and Syria are not able to access FundedNext’s trading platform.

The decision to implement these restrictions is based on careful consideration of several factors. FundedNext’s primary goal is to ensure an optimal trading experience for our global users, and this decision aligns with that objective.
بله، مردم ایران هم می توانند شرکت کنند. همچنین می توانند سهم سود خود را داشته باشند. لطفا توجه داشته باشید که ما هیچ مشکلی با ایران نداریم. FundedNext برای جامعه متنوع معامله‌گران خود در سراسر جهان ارزش قائل است. در حالی که هدف ما ارائه فرصت های تجاری برابر برای افراد در سراسر جهان است، اما به دلیل برخی محدودیت ها، ما تصمیم گرفته ایم دسترسی به خدمات خود را برای ساکنان برخی کشورها محدود کنیم. در حال حاضر، ساکنان بنگلادش، کره شمالی و سوریه قادر به دسترسی به پلت فرم تجاری FundedNext نیستند.
را
تصمیم برای اجرای این محدودیت ها بر اساس بررسی دقیق چندین عامل است. هدف اصلی FundedNext اطمینان از تجربه تجارت بهینه برای کاربران جهانی ما است و این تصمیم با آن هدف همسو است.

محسن
4 ماه قبل

با ایرانیها کار میکنه و هیچ مشگلی نداره .

امین رضوانخواه
4 ماه قبل

سلام نحوه پرداخت هزینه برا شرکت در چلنج رو بلد نیستم میشه اموزش بدین؟

فاطمه
4 ماه قبل

سلام. مگه نمی گید به ایرانی ها سرویس نمیده ؟ پس دوستان چطور کار انجام میدن ؟
میشه راهنمایی کنید

مهناز
5 ماه قبل

سلام میخاستم بدونم بعد از اینکه دو مرحله چالش رو رد کردیم و اکانتم وارد ریل شد اولین برداشتم بعد از چه مدت هست ؟؟

تیم نویسندگان
پاسخ به  مهناز
5 ماه قبل

سلام.وقت بخیر.
بعد از اینکه اکانتتون تایید شد،
و پس از اینکه سود کردید و درخواست برداشت رو دادید، معمولا کمتر از 7 روز کاری پول رو واریز میکنن براتون.

47
0
نظر شما مهم است - با ارسال نظرتان به دیگر کاربران کمک کنید.x