ارز دیجیتال گلکسی (GAL) چیست؟ + نمودار قیمت

ارز دیجیتال گلکسی (GAL) چیست؟ + نمودار قیمت - ارز دیجیتال گلکسی

ارز دیجیتال گلکسی در مارس 2021 راه‌اندازی شد و اکنون جامعه ای متشکل از 200000 کاربر منحصر به فرد روی زنجیره از 7 اکوسیستم بلاک چین مختلف دارد. Galaxy Credential Data Network اکنون دارای بیش از 700 مجموعه اعتبار دیجیتال است که بیش از 5 میلیون کاربر را در Web3 پوشش می دهد. بیش از 120 پروژه و سازمان از داده های اعتبار دیجیتال Galaxy و زیرساخت NFT استفاده کرده اند و بیش از 500 کمپین را برای ایجاد محصولات و جوامع بهتر راه اندازی کرده اند.

 امروز فصل جدیدی برای Galaxy است، زیرا ارز GAL به کلیدی برای اتصال کاربران تبدیل می شود و به آنها کمک می کند تا جایگاه خود را در بازار ریپتو کارنسی محکم کنند. حال ممکن است سوالاتی از قبیل اینکه آینده پروژه Galaxy در چند سال آینده چگونه خواهد بود، پیش بیاید. در این مطلب از ایتسکا ما می خواهیم ارز دیجیتال گلکسی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

ارز دیجیتال گلکسی (توکن GAL) چیست؟

ارز دیجیتال گلکسی، توکن بومی پروژه Galaxy است. گلکسی یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است که از داده‌های اعتبار برای ایجاد پروژه‌ها، جوامع و کمپین‌ های ارز دیجیتال سفارشی استفاده می ‌کند. در حال حاضر در مرحله بتا، موارد استفاده برای Project Galaxy شامل  NFT، کمپین ‌های هکاتون و برنامه ‌های وفاداری است. کاربران در پروژه‌ ها و کمپین‌ های پروژه Galaxy شرکت می ‌کنند و Galaxy ID خود را ایجاد کرده و اعتبار آنلاین دریافت می کنند.

در 1 ژوئن، پروژه گلکسی شبکه آزمایشی GAL Chain را راه اندازی کرد. GAL Chain که بر روی زنجیره BNB با استفاده از برنامه Semita NodeReal ساخته شده است، قصد دارد مقیاس پذیری و کاربرد پروژه گلکسی را افزایش دهد. هدف ارز دیجیتال گلکسی، ایجاد یک شبکه داده اعتباری بدون مجوز، باز و مشارکتی است. توکن GAL یک جزء ضروری برای چنین زیرساخت‌ هایی است، زیرا موجب مشارکت کاربر در پروژه گلکسی شده و به عنوان پرداخت اولیه اکوسیستم پروژه Galaxy عمل می‌ کند.

همان طور که در مطالب بالا هم گفتیم ارز دیجیتال گلکسی در حال ساخت پروتکلی است که اعتبارنامه های زنجیره ای را با ماژول هایNFT plug-and-play می سازد. این زیرساخت بدون مجوز به همه اجازه می ‌دهد NFT‌ ها را با داده‌ های زنجیره‌ای سفارشی ایجاد، توزیع و باز‌سازی کنند.

ارز دیجیتال گلکسی (GAL) چیست؟ + نمودار قیمت - ارز دیجیتال گلکسی
نحوه استفاده از ارز دیجیتال گلکسی

کاربرد ارز دیجیتال گلکسی

ارز دیجیتال گلکسی برای رای دادن و حکمرانی در Galaxy DAO استفاده می شود. دارندگان توکن GAL می توانند میزان هزینه جمع آوری شده توسط پروتکل را کنترل کرده و وجوه نگهداری شده توسط خزانه داری جامعه Galaxy را نیز کنترل کنند.

پرداخت هزینه ماژول برنامه

توسعه دهندگانی که قصد دارند از داده های اعتبار Galaxy از طریق ماژول های برنامه استفاده کنند، مشمول هزینه پلتفرم می شوند که به GAL دریافت می شود. هزینه پلتفرم به گونه ای تنظیم شده است که هر تعامل با پروتکل ارز دیجیتال گلکسی مستلزم هزینه ای در GAL است. بیشتر هزینه به متصدیان تعلق می گیرد و خزانه داری جامعه Galaxy دیگر هزینه ها را دریافت خواهد کرد. در حال حاضر، تمام هزینه های ماژول های برنامه در طول آزمایش بتا لغو می شود.

پرداخت برای اوراکل های بلاک‌چین (Galaxy Oracle Engine) و اعتبارنامه API گلکسی (Galaxy Credential API)

 توسعه دهندگان برای استعلام داده های اعتبار  از طریق Galaxy Oracle Engine و Galaxy Credential API به GAL پرداخت می کنند. در حال حاضر تمام هزینه های درخواست در طول آزمایش بتا لغو می شود.

مدیریت اعتبار دیجیتال

متصدیان می توانند از نشانه GAL برای سیگنال دادن به مقدار مجموعه داده اعتبارنامه استفاده کنند. هر مجموعه داده اعتبارنامه شامل یک جریان درآمد خواهد بود که بین سهامداران اعتبار به نسبت تقسیم می شود. متصدیان می توانند سهام یک مجموعه داده اعتبار را از منحنی پیوند مربوطه آن خریداری کنند.

به دلیل ماهیت منحنی پیوند (قیمت سهام اعتبارنامه با خرید بیشتر کاربران افزایش می‌ یابد)، در صورتی که متصدی سهام اعتبار یک مجموعه داده محبوب را زودتر خریداری کند، هزینه سهام اعتبار پایین می آید، بنابراین جریان درآمد آتی آن نسبتاً بالا خواهد بود. هنگامی که قیمت سهام اعتبار در امتداد منحنی پیوند افزایش می‌ یابد، متصدیان می‌ توانند در ازای ارز دیجتال گلکسی، سهام اعتبارنامه را به منحنی پیوند بفروشند.

در نتیجه، این کار متصدیان را تشویق می ‌کند تا با استفاده از ارز دیجیتال گلکسی برای مبادله سهام اعتبار از طریق منحنی‌ های پیوند، به شناسایی مجموعه‌ های داده اعتبارنامه ارزشمند کمک کنند. در درازمدت، هرچه داده‌  های اعتباری در شبکه بیشتر باشد، GAL بیشتری در منحنی‌های پیوند برای سیگنال‌دهی داده قفل می ‌شود.

اعتبار دیجیتال چیست؟

اعتبار دیجیتالی که Galaxy ID شما را تشکیل می دهد را می توان به عنوان رتبه اعتباری شما در نظر گرفت. برنامه ‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) می ‌توانند از اعتبار شما برای محاسبه امتیازات اعتباری، یافتن مخاطبان هدف و محاسبه امتیازهای پایه استفاده کنند.

نمونه ای از اعتبار دیجیتال باز کردن یک موقعیت استقراضی با Compound Finance است. اگر وام شما بدون انحلال بازپرداخت شود، اعتبار زنجیره ای شما افزایش می یابد. داده‌های اعتبارنامه توسط شبکه‌ای از متصدیان منتقل می ‌شوند، که توسط جریان درآمدی که از عرضه توکن GAL به دست می ‌آید، پرداخت می‌ شوند.

ارز دیجیتال گلکسی (GAL) چیست؟ + نمودار قیمت - ارز دیجیتال گلکسی
تاریخچه قیمت ارز دیجیتال گلکسی

تجزیه و تحلیل قیمت گذشته ارز یجیتال گلکسی

طبق آخرین داده های جمع آوری شده، قیمت فعلی گلکسی 3.06 دلار است و این توکن در حال حاضر در رتبه 245 در کل اکوسیستم کریپتو قرار دارد. عرضه 35,161,333 ارز دیجیتال گلکسی با ارزش بازار 107,756,401 دلار است. در حال حاضر، ارزش فعلی کریپتو 6.8- درصد کاهش یافته است. اگر ارزش بازار فعلی GAL را با گذشته مقایسه کنیم، می بینیم که ارزش بازار نیز کاهش یافته است.

 ارز دیجیتال گلکسی اخیراً پتانسیل بسیار قوی را نشان داده است و این می تواند فرصت خوبی برای سرمایه گذاری باشد. با این حال، پس از مقایسه قیمت فعلی با سابقه قیمت آن، می بینیم که ارزش گلکسی  54.154 درصد افزایش یافته است. این بدان معناست که این سکه می تواند دارایی مناسب و افزوده جدیدی به سبد سکه های شما در دراز مدت باشد.

جزئیات توکن GAL: آمار کلیدی و قیمت

ارز دیجیتال گلکسی توسط صرافی بایننس (Binance)، صرافی io Gate، Coinbase، KuCoin و طیف وسیعی از صرافی های سطح دوم پشتیبانی می شود. عرضه در گردش آن 35,161,333 معادل 17.5 درصد از 200 میلیون حداکثر عرضه توکن است. همانگونه که در مطالب بالا نیز بیان کردیم سکه GAL برای پرداخت هزینه در اکوسیستم پروژه Galaxy استفاده می شود. همچنین ارز دیجیتال گلکسی به عنوان یک نشانه حاکمیتی در سازمان غیرمتمرکز خودمختار پروژه گلکسی (DAO)مورد استفاده قرار می گیرد. ارز دیجیتال گلکسی در زمان راه اندازی، در عرضه اولیه خود 29 درصد بین حامیان اولیه، مشاوران، شرکا و پذیرندگان توزیع شد، در حالی که 5 درصد در فروش عمومی CoinList فروخته شد.

تیم اصلی 15 درصد از عرضه این توکن را در اختیار دارد که به مدت شش سال واگذار شده است. GAL در ابتدا در فروش عمومی 5 می به قیمت 1.50 دلار فروخته شد. در روز عرضه، این توکن در بالاترین قیمت تاریخ یعنی (ATH) 18.26 دلار معامله می شد. در 11 می، GAL به پایین ترین سطح خود در تاریخ یعنی (ATL) 2.24 دلار سقوط کرد. تا 21 ژوئن، خریداران فروش عمومی بیش از 90 درصد افزایش سرمایه گذاری داشتند، در حالی که توکن گلکسی 27.68 درصد، از پایین ترین سطح خود  درتاریخ 11 مه، معامله می شد.

ارز دیجیتال گلکسی (GAL) چیست؟ + نمودار قیمت - ارز دیجیتال گلکسی
قیمت ارز دیجیتال گلکسی در آینده چقدر خواهد بود؟

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال گلکسی از 2023 تا 2030

 در حال حاضر پروژه گلکسی 3.08 دلار و با ارزش بازار، 108,275,236 دلار است که آن را در رتبه 245 در لیست با ارزش ترین سکه ها قرار می دهد. بر اساس شاخص قیمت TechNewsLeader، GAL دارای حجم 207,464,724 دلار است. همچنین حداکثر عرضه ارز دیجیتال گلکسی به 35161333 سکه محدود شده است.

سال 2023

پیش‌بینی می ‌شود که قیمت ارز دیجیتال گلکسی به کمترین سطح ممکن یعنی 4.34 دلار در سال 2023 برسد. طبق بررسی های انجام شده، قیمت GAL می‌ تواند به حداکثر سطح ممکن 5.15 دلار با میانگین قیمت پیش‌بینی شده 4.50 دلار برسد.

سال 2024

پیش بینی می شود که قیمت ارز دیجیتال گلکسی در سال 2024 به حداقل سطح 6.23 دلار برسد. قیمت پروژه گلکسی می تواند به حداکثر سطح 7.60 دلار با میانگین قیمت 6.41 دلار در سال 2024 برسد.

سال 2025

با توجه به تحلیل‌ های فنی دقیق بر روی داده‌های قیمت گذشته GAL، پیش‌بینی می‌ شود در سال ۲۰۲۵ قیمت ارز دیجیتال گلکسی به حداقل سطح ۸.۷۰ دلار برسد. قیمت GAL می تواند با میانگین قیمت معاملاتی 8.95 دلار به حداکثر سطح 10.73 دلار نیز برسد.

 سال 2026

طبق پیش بینی قیمت و تحلیل تکنیکال، پیش بینی می شود که در سال 2026 قیمت ارز دیجیتال گلکسی به حداقل سطح 12.69 دلار برسد. قیمت GAL می تواند با میانگین قیمت معاملاتی 13.14 دلار به حداکثر سطح 15.06 دلار نیز برسد.

سال 2027

انتظار می رود قیمت ارز دیجیتال گلکسی در سال 2027 به حداقل سطح 17.89 دلار برسد. قیمت GAL می تواند دلار در طول سال 2027، به حداکثر سطح 21.98 دلار با میانگین قیمت 18.54 برسد.

سال 2028

با توجه به تجزیه و تحلیل فنی عمیق ما در مورد داده های قیمت گذشته GAL، در سال 2028 قیمت ارز دیجیتال در حدود حداقل ارزش 26.28 دلار پیش بینی می شود. ارزش قیمت پروژه گلکسی می تواند به حداکثر 30.90 دلار با میانگین ارزش معاملاتی 27.21 دلار برسد.

سال 2029

پیش‌بینی می ‌شود که قیمت ارز دیجیتال گلکسی در سال 2029 به حداقل 39.74 دلار برسد.

سال 2030

طبق پیش بینی ها و تحلیل های فنی، انتظار می رود در سال 2030 قیمت ارز دیجیتال گلکسی به حداقل 54.69 دلار برسد. قیمت GAL می تواند به حداکثر قیمت 67.80 دلار با ارزش متوسط ​​56.33 دلار نیز برسد.

جمع‌بندی نهایی در مورد ارز دیجیتال گلکسی

پروژه گلکسی به دلیل نوآوری ها و اصول زیربنایی یکی از بهترین سکه ها است و توجه سرمایه گذاران با تجربه را به خود جلب کرده است. در نتیجه سرمایه گذاری هنگفت در این توکن و کارکنان مجرب آن، این پروژه تمام فاکتورهای لازم برای موفقیت در آینده را دارد. اما بهتر است قبل از سرمایه گذاری در هر یک از کریپتوکارنسی ها، تا حد امکان تحقیق کنید. علاوه بر این، مراقب آخرین روندهای بازار و پیش بینی های کارشناسان نیز باشید.

 ارزهای دیجیتال بسیار سودآور هستند و در عین حال می توانند ضررهای زیادی نیز به همراه داشته باشند. بنابراین، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران باید به  قیمت ‌های پیش‌بینی ‌شده و ریزترین جزئیات توجه داشته باشند. ما در این مطلب سعی کردیم مطالبی را در مورد ارز دیجیتال گلکسی و قیمت آینده آن بیان کنیم. اگر سوالی دارید، خوشحال می شویم به شما کمک کنیم. شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول

چه کسی پروژه گلکسی را تأسیس کرد؟

بنیانگذاران اصلی پروژه گلکسی هری ژانگ و چارلز وین هستند. هری ژانگ رهبر پروژه پروژه  Galaxy و یکی از بنیانگذاران آن است. چارلز وین نیز رهبر استراتژی پروژه و یکی از بنیانگذاران آن است.

قیمت ارز دیجیتال گلکسی تا چه حد می تواند بالا برود؟

متوسط ​​قیمت گلکسی  (GAL)ممکن است تا پایان سال جاری به 4.50 دلار برسد. اگر برنامه پنج ساله را برآورد کنیم، تخمین زده می شود که این سکه می تواند به راحتی به مرز 18.54 دلار نیزبرسد.

آینده پروژه گلکسی چگونه خواهد بود؟

آینده ارز دیجیتال گلکسی به شدت به عملکرد کلی بازار کریپتو بستگی دارد. وقتی صحبت از سرمایه گذاری در GAL می شود، باید مطمئن شوید که از استراتژی درستی استفاده می کنید. این نوع سرمایه گذاری برای کسانی که دارای ریسک نامتقارن هستند مناسب نیست. با این حال، هنوز هم یک سرمایه گذاری عالی برای کسانی است که تحمل ریسک بالایی و موقعیت مالی خوبی دارند. GAL علاوه بر ماهیت سوداگرانه خود، قرار گرفتن در معرض یک فناوری جهانی و یک اکوسیستم همیشه در حال رشد را نیز ارائه می دهد.

ارز دیجیتال گلکسی تا 10 سال آینده چقدر ارزش خواهد داشت؟

احتمال افزایش قیمت پروژه گلکسی تا 91.53 دلار، در ده سال آینده بسیار زیاد است. ارزش توکن گلکسی می تواند از حداقل قیمت 88.38 دلار و حداکثر قیمت 105.34 دلار طی 8 تا 10 سال آینده فراتر رود.

آیا ارز دیجیتال گلکسی (GAL) سرمایه گذاری خوبی است؟

انتظار می ‌رود ارزش Project Galaxy همچنان به رشد خود ادامه دهد. لطفا توجه داشته باشید، هر گونه سرمایه گذاری خطراتی دارد. فقط قبل از اینکه به هر نتیجه ای برسید روی آنچه می توانید انجام دهید سرمایه گذاری کنید و حداکثر تحقیقات ممکن را انجام دهید.

آیا پروژه گلکسی NFT دارد؟

بله، پروژه گلکسی یک بخش “My NFTs” در وب سایت رسمی خود دارد. اطلاعات به دست آمده از توکنومیکس پروژه نشان می دهد که GAL می تواند در برنامه های وفاداری NFT که مبتنی بر اعتبار هستند، مانند ارسال نشان های NFT برای مشارکت و پاداش مشارکت بازیکنان در GameFi استفاده شود.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.