میم کوین meme coinچیست؟-بهترین میم کوین های 2022

بهترین میم کوین های 2022

میم کوین ها ارز های دیجیتالی هستند که بدون هدف خاصی ایجاد شده اند و تحت حمایت و تبلیغات در فضا های اجتماعی به شهرت رسیده اند. در بسیاری از موارد حتی سازندگان میم کوین ها باورشان نمی شود که ارزشان به چنین محبوبیتی رسیده است. در این مقاله میم کوین ها و نحوه ایجاد آنها را بررسی کرده و بهترین میم کوین های 2022 را برایتان معرفی می کنیم. سرمایه گذاری در میم کوین ها ریسک بسیار بالایی دارد.

بهترین میم کوین های 2022
بهترین میم کوین های 2022

پس ارز هایی که معرفی می­کنیم ، سیگنال نبوده و شما ابتدا باید ارز ها را تحلیل کرده و با توجه به ریسک پذیری و آینده ارز مورد نظر در آنها سرمایه گذاری کنید. سایت ایتسکا به هیچ عنوان سرمایه گذاری در میم کوین ها و شت کوین ها را به صورت بلندمدت صلاح نمی­داند. ولی افراد زیادی هستند با شناسایی میم کوین های مستعد رشد و خرید آنها با قیمت پایین سود خوبی کسب می کنند.

به عنوان مثال در صرافی هات بیت می توانید بسیاری از ارز های دیجیتال را که به تازگی عرضه اولیه ارز دیجیتال شده اند را بخرید. اغلب این ارز ها میم کوین و یا شت کوین هستند. از طرف دیگر قیمت میم کوین ها و بسیاری از ارز ها در صرافی های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال می توانید یک میم کوین جدید را در هات بیت با قیمت مناسب خریده و به کیف پول خود انتقال داده و در صرافی دیگری مثلا پنکیک سواپ که نوسانات زیادی دارد ، از گپ قیمتی استفاده کرده و با قیمت بالایی به فروش برسانید.

میم کوین چیست؟

میم کوین meme coin یکی دیگر از انواع ارز های دیجیتال می باشد که از یک جک در فضای مجازی ایجاد شده و تحت حمایت و طرفداری افراد معروف قرار گرفته و رشد های نجومی پیدا می کند. میم کوین همان شت کوین می باشد. و دقیقا مانند شت کوین بدون هدف خاصی ایجاد شده است. با این تفاوت که اغلب میم کوین ها مورد حمایت افراد خاصی قرار گرفته و به شهرت می رسند.

میم کوین چیست؟
میم کوین چیست؟

دوج کوین اولین میم کوین می باشد که در سال 2013 عرضه شد و تحت حمایت ایلان ماسک قرار گرفت و در سال 2021 به اوج تاریخی خود رسید. در حال حاضر دوج کوین و شیبا دو میم کوین معروف موجود در بازار هستند.

بهترین میم کوین های 2022 (میم کوین های آینده دار)

در این قسمت بهترین میم کوین هایی که احتمالا در سال 2022 و بعد آینده بهتری خواهند داشت معرفی می کنیم. در کل میم کوین ها برای سرمایه گذاری مناسب نیستند. ولی تحلیل گرانی هستند که بهترین میم کوین برای سرمایه گذاری را بیان کرده اند. و ما در این قسمت چندین مورد از آنها را بیان می کنیم.

 1. تامادوج Tamadoge (TAMA): با اینکه تامادوج خود را میم کوین ندانسته و ادعا می کند جدا از دوج کوین است ، ولی باز هم تحلیل گران آن را میم کوین می دانند. تاما یک توکن چند کاربردی است و گیمر ها می توانند بازی کرده و ارز تاما کسب کنند (P2E: Play 2 Earn) .  از طرف دیگر تامادوج قصد دارد تعدا توکن های عرضه شده خود را کاهش دهد ، یعنی حداکثر 2 میلیارد توکن. و این یعنی افزایش ارزش تامادوج.
 2. Battle Infinity : یک پروتکل غیر متمرکز است که پروتکل w3 را با ویژگی های متاورسی ترکیب می کند. Battle Infinity به عنوان یک میم کوین متاورسی جای رشد خوبی دارد. این پلتفرم به کاربان این شانس را می دهد که بازی کرده و ارز دریافت کنند. و به عنوان یکی از میم کوین های متاورسی محسوب می شود.
 3. دوج کوین یکی از بهترین میم کوین ها برای خرید بلند مدت می تواند باشد. یکی از دلایلی که دوج کوین به محبوبیت رسیده است ، حمایت کارآفرین معروف از این رمز ارز یعنی ایلان ماسک می باشد.
 4. شیبا اینو نیز یکی دیگر از میم کوین ها می باشد که با هدف نابودی دوج کوین ایجاد شده است. ولی همچنان رقیب دوج کوین محسوب شده و هر دو به عنوان محبوب ترین میم کوین ها در جهان محسوب می شوند.
 5. آکیتا اینو AKITA : یک پروژه اجتماعی غیرمتمرکز بر اساس شبکه اتریوم است. این میم کوین نیز مانند شیبا طرح و هدف خاصی ندارد و فقط تحت حمایت افرادی به محبوبیت رسیده است. آکیتا اینو مدعی است نیمی از عرضه توکن های خود را به ویتالیک بوترین و ما بقی را برای نقدینگی به حساب یونی سواپ فرستاده است.
 6. میم کوین Samoyed : Samoyed یکی از بهترین میم کوین ها در اکوسیستم سولانا است. این میم کوین از ترکیب حامی سولانا و مالک صرافی FTX تشکیل شده است. هدف اصلی این رمز ارز جذب بیشتر کاربران به ارز های دیجیتال است.
 7. مونا کوین Mona coin : یکی از بهترین میم کوین ها در جهت سرکت تراکنش می باشد. این میم کوین در سال 2013 عرضه شده و در بازار ژاپن رونق زیادی دارد. این پروژه غیرمتمرکز و متن باز بوده و با استفاده از شبکه p2p عمل می کند. اصلی ترین کاربرد شبکه موناکوین سرعت سریع پردازش تراکنش در 1.5 دقیقه است.
 8. میم کوین Dogelon Mars : حامیان این پروژه برای افزایش محبوبیت از ایلان ماسک و استفاده از دوج کوین نیز بهره گرفته اند. این پروژه جامعه محور و غیرمتمرکز است. این پروژه در واقع روایتی از داستان سفر به مریخ است. در این پروژه میم درون بازی با تم سگ در کهکشان سفر کرده و دوستان جدیدی پیدا می کند.
 9. دوج دش Doge Dash : این میم کوین بر اساس اسمارت چین بایننس BSC ایجاد شده  و از توکن های کسب درآمد از بازی به تومان می باشد. هدف دوج کش جذب افراد بیشتر به سوی بازی های کریپتو می باشد. از طرف دیگر می خواهد سرگرمی ها و نوستالوژی را به گیم های کریپتوی جدید بیاورد.
 10. میم کوین سیف مون Safemoon : این پروتکل در حال ساخت پلفتفرم بازی جدید با نام SMI Play است. و جوایز بازی توکن های nft غیرقابل تعویض است. این پروتکل 2% از پاداش را به دارندگان توکن می دهد. یعنی دارندگان این میم کوین سود دریافت خواهند کرد.
 11. DOE (Dogs Of Elon) : DOE بهترین میم کوین برای nftاست. این میم کوین قرار است جایگزین آواتار محبوب Cryptopunks را ایجاد کند.
 12. Hoge Finance : این میم کوین قبلا با نام Hogecoin نیز شناخته می شد. و یک توکن ERC-20 با استیک خودکار دیفای مبتنی بر جامعه است. در هر تراکنش 1% از این میم کوین سوزانده شده و 1% باقیمانده به کیف پول های دارنده این توکن ارسال می شود.

میم کوین ها در کوین مارکت کپ

در دنیای ارز های دیجیتال کمتر کسی در این زمینه فعالیت می کند و با سایت کوین مارکت کپ آشنایی ندارد.

آموزش سایت کوین مارکت کپ

برای مشاهده میم کوین ها در کوین مارکت کپ بر روی این لینک کلیک کنید. همانطور که می بینید دو ارز دوج کوین و شیبا رتبه 1 و 2 را در این سایت دارند.

میم کوین ها در کوین مارکت کپ
میم کوین ها در کوین مارکت کپ

خرید میم کوین ها

میم کوین های برتر را می توان از انواع صرافی ها حتی صرافی های ایرانی نیز خرید کرد. به عنوان مثال دو ارز شیبا و دوج کوین را هم می توان از صرافی های خارجی و هم صرافی های ایرانی خرید کرد. ولی میم کوین های جدید و میم کوین هایی که با تازگی عرضه شده اند را باید از صرافی هایی خرید کرد که ارز های زیادی را تحت پوشش خود دارند.

به عنوان مثال صرافی هات بیت از جمله صرافی هایی است که می توان بسیاری از ارز های دیجیتال از جمله شت کوین و میم کوین ها را در آنها پیدا کرد. و یا در صرافی های غیرمتمرکز نیز مانند پنکیک سواپ نیز اکثر شت کوین ها و میم کوین ها به راحتی قابل خرید می باشند.

آموزش پنکیک سواپ Pancake Soap 

میم کوین های انفجاری

انتخاب بهترین میم کوین ها و یا همیان میم کوین های انفجاری در میان هزاران ارز دیجیتال امری بسیار مشکل می باشد. با وجود ریزش های شدید ارز های دیجیتال در سال 2022 ارز های زیادی رشد های نجومی در این سال داشته اند. آنچه واضح است اغلب ارز هایی که در این سال نزولی رشد خوبی داشته اند ، به نوعی متبط با W3 می باشند.

میم کوین های انفجاری
میم کوین های انفجاری

به نوعی واضح است که کاربران زیادی به نوعی تمایل زیادی به خرید سکه های W3 دارند. با وجود بررسی های انجام شده تعدادی رمز ارز را معرفی کرده ایم که احتمالا آینده خوبی خواهند داشت. ولی دنیای ارز های دیجیتال به حدی پیچیده و پرنوسان است که ممکن است ارزی با بنیاد خوب روند نزولی داشته و ارز دیگری به واسطه حمایت های زیاد رشد بسیار زیادی را تجربه کند.

سوالات متداول

میم کوین به چه معناست؟

ارز دیجیتالی که بدون هدف ایجاد شده و ناشی از یک جوک اینترنتی باشد.

کدام میم کوین را بخریم؟

در کل خرید میم کوین ها به قصد سرمایه گذاری توصیه نمی شود. ولی میم کوین های زیر می توانند برای نگهداری کوتاه مدت مناسب باشند.
تامادوج ، Battle infinity ، دوج کوین ، شیبا ، آکیتا اینو ، Samoyd ، مونا کوین ، Dogelon Mars ، دوج دش ، سیف مون و DOE

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه