میم کوین meme coinچیست؟-میم کوین های آینده دار | بهترین میم کوین ها برای سرمایه گذاری 2024

بهترین میم کوین های 2022

میم کوین ها ارز های دیجیتالی هستند که بدون هدف خاصی ایجاد شده اند و تحت حمایت و تبلیغات در فضا های مجازی به شهرت رسیده اند. در بسیاری از موارد حتی سازندگان میم کوین ها باورشان نمی شود که ارزشان به چنین محبوبیتی رسیده است. در این مقاله میم کوین ها و نحوه ایجاد آنها را بیان کرده و بهترین میم کوین ها برای سرمایه گذاری در سال 2023 را برایتان معرفی می کنیم. در همان ابتدا این نکته را یادآور می شویم :

سرمایه گذاری در میم کوین ها ریسک بسیار بالایی دارد.

پس ارز هایی که معرفی می­کنیم ، سیگنال نبوده و شما ابتدا باید ارز ها را تحلیل کرده و با توجه به ریسک پذیری و آینده ارز مورد نظر در آنها سرمایه گذاری کنید. سایت ایتسکا به هیچ عنوان سرمایه گذاری در میم کوین ها و شت کوین ها را به صورت بلندمدت صلاح نمی­داند. ولی افراد زیادی هستند با شناسایی میم کوین های مستعد رشد و خرید آنها با قیمت پایین سود خوبی کسب می کنند. و کم نیستند کسانی که با رشد نجومی قیمت میم کوین ها یک شبه میلیونر شده اند.

بیشتر بخوانید: با سرمایه کم چه ارز دیجیتالی بخریم؟

میم کوین (ارز meme) چیست؟

میم کوین meme coin یکی دیگر از انواع ارز های دیجیتال می باشد که از یک جک در فضای مجازی ایجاد شده و تحت حمایت و طرفداری افراد معروف قرار گرفته و رشد های نجومی پیدا می کند. میم کوین همان شت کوین می باشد. و دقیقا مانند شت کوین بدون هدف خاصی ایجاد شده است. با این تفاوت که اغلب میم کوین ها مورد حمایت افراد خاصی قرار گرفته و به شهرت می رسند.

میم کوین چیست؟
میم کوین چیست؟

دوج کوین اولین میم کوین می باشد که در سال 2013 عرضه شد و تحت حمایت ایلان ماسک قرار گرفت و در سال 2021 به اوج تاریخی خود رسید. در حال حاضر دوج کوین و شیبا دو میم کوین معروف موجود در بازار هستند.

بیشتر بخوانید: nft چیست؟

بهترین میم کوین ها برای سرمایه گذاری (میم کوین های آینده دار)

  1. MMTR
  2. شیبا ممو (SHMU)
  3. شیبا اینو
  4. دوج کوین
  5. میلادی کوین (LADYS)

بررسی میم کوین های آینده دار

1 ارز MMTR

Memeinator با ادغام نقش ترمیناتور در فیلم ترمیناتور و هوش مصنوعی به نوعی تلاش کرده است میم کوین های ضعیف را از بازار خارج کند. MMTR علاوه بر اینکه به ئنبال بهبود کیفیت میم کوین ها می باشد ، سعی در ایجاد جامعه متحد و رو به رشدی دارد که به سرمایه 1 میلیارد دلاری حرکت می کند.

نکته جالب این میم کوین این است که کاربران می توانند بازی Meme Warfare را انجام داده و در این بازی میم کوین های بی کیفیت و بی اهمیت را به انتخاب خودشان حذف کنند. عرضه اولیه سکه این ارز به قیمت 0.01 دلار آغاز شده و با رسیدن به 0.49 دلار پایان یافت. یعنی در همان زمان عرضه اولیه شدنش افزایش سرمایه 390 درصدی را برای سرمایه دارانش به ارمغان آورد.

2 شیبا ممو SHMU

شیبا ممو SHMU از هوش مصنوعی برای بازاریابی خود استفاده می کند و فعلا قیمت آن به تبلیغ کنندگان در بازار بستگی دارد. پردازش زبان طبیعی (NLP) ، تجزیه و تحلیل احساسات و تجزیه و تحلیل پیش بینی در قلب SHIBA MEMU قرار دارد و از این داده ها برای پیش بینی بازار حرکت آینده استفاده می کند.

برای مثال اگر فردی در یک شبکه اجتماعی انتقادی از شیبا ممو کند ، این ارز با بهره گیری از هوش مصنوعی جوابی منطقی به آن فرد داده و به نوعی بازار خود را بهبود بخشیده و به مرور زمان به یکی از بهترین میم کوین ها در حوزه خودش تبدیل خواهد شد.

3 شیبا اینو SHIBA Inu

در حال حاضر می توان گفت شیبا اینو به غول میم کوین ها محسوب شده و طرافدارن زیادی از سراسر جهان دارد. شیبا اینو در سال 2020 وارد بازار شده و با الهام گرفتن از دوج کوین با سرعت بسیار بیشتری رشد کرد. شیبا اینو با افزایش سرمایه 108 میلیون درصدی هولدر هایش باعث میلیونر شدن بسیاری از افراد شده و محبوبیت خود در میان ارز های دیجیتال را افزایش داد.

شیبا اینو بر روی بلاکچین اتریوم ایجاد شده است و با بهره گیری از این امکان خود توانسته توکن های دیگری از قبیل LEASH و BONE وارد بازار کند. برای مثال LEASH به کاربران قدیمی شیبا اینو امتیازات خاص و انحصاری می دهد.

4 دوج کوین DOGE

دوج کوین همچنان قوی ترین میم کوین در جهان می باشد. این ارز در سال 2014 توسط مهندسانی به نام بیلی مارکوس و جکسون پالمر راه اندازی شد. DOGECOIN در سال 2021 با انتشار در فضای مجازی به رشد نجومی رسیده و به یکی از 10 ارز برتر دیجیتال در جهان تبدیل شد. طرفداری افراد مهم مانند ایلان ماسک از این رمز ارز باعث شده تا یک شبه رشد 2300 درصدی داشته و بسیاری از هولدر هایش را میلیونر کند.

از آن زمان تاکنون میم کوین های زیادی وارد بازار شده و سعی داشتند جا پای دوج کوین بگذارند. ولی همچنان دوج کوین را می توان در پورتفوی بسیاری از افراد دید و اعتبار خود را حفظ کرده است.

یکی از نقاط ضعف اصلی دوج کوین وابستگی آن به حمایت افراد مشهوری مانند ایلان ماسک است. به طوری که یک سخنرانی کوتاه در مرود این رمز ارز توسط افراد معروف می تواند قیمت آن را به صورت نجومی افزایش و یا کاهش دهد و این نشان از ریسک بالای سرمایه گذاری در این رمز ارز می باشد.

5 میم کوین میلادی Milady Memecoin

میم کوین میلادی Milady یکی از جدیدترین میم کوین ها می باشد که در سال 2023 عرضه اولیه سکه شده است. این ارز نشانگر مجموعه محبوب Milady NFT می باشد که در فضای مجازی به یک برند تبدیل شده است. هدف این پروژه ایجاد یک مدل توکن سازی برای به حداکثر رساندن تاثیر سرمایه در میم کوین ها می باشد.

Milady NFT در عرض یک هفته عرضه اولیه شدنش سرمایه 120 میلیون دلاری جمع کرد که ناشی از هواداران و جامعه محبوب آن بود. این میم کوین در عرض چند ماه عرضه خود رشد خوبی داشته است و برنامه ها و رویداد های بسیاری را در دنیای واقعی در بر می گیرد.

یعنی برای کاربرانش جلسات فیزیکی حضوری و یک سرور اختصاصی Minecraftفراهم کرده است تا بتوانند در یک واقعیت مجازی با یکدیگر همکاری کرده و برای خود یک دنیای مجازی ایجاد کنند.

میم کوین های انفجاری
میم کوین های انفجاری

لیست میم کوین ها

در دنیای ارز های دیجیتال کمتر کسی در این زمینه فعالیت می کند و با سایت کوین مارکت کپ آشنایی ندارد. برای مشاهده میم کوین ها در کوین مارکت کپ بر روی لینک زیر کلیک کنید. همانطور که می بینید دو ارز دوج کوین و شیبا رتبه 1 و 2 را در این سایت دارند.

لیست میم کوین ها

میم کوین ها در کوین مارکت کپ
میم کوین ها در کوین مارکت کپ

خرید میم کوین ها

میم کوین های برتر را می توان از انواع صرافی ها حتی صرافی های ایرانی نیز خرید کرد. به عنوان مثال دو ارز شیبا و دوج کوین را هم می توان از صرافی های خارجی و هم صرافی های ایرانی خرید کرد. ولی میم کوین های جدید و میم کوین هایی که با تازگی عرضه شده اند را باید از صرافی هایی خرید کرد که ارز های زیادی را تحت پوشش خود دارند.

به عنوان مثال صرافی هات بیت از جمله صرافی هایی است که می توان بسیاری از ارز های دیجیتال از جمله شت کوین و میم کوین ها را در آنها پیدا کرد. و یا در صرافی های غیرمتمرکز نیز مانند پنکیک سواپ نیز اکثر شت کوین ها و میم کوین ها به راحتی قابل خرید می باشند. به عنوان مثال در صرافی هات بیت می توانید بسیاری از ارز های دیجیتال را که به تازگی عرضه اولیه ارز دیجیتال شده اند را بخرید.

اغلب این ارز ها میم کوین و یا شت کوین هستند. از طرف دیگر قیمت میم کوین ها و بسیاری از ارز ها در صرافی های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال می توانید یک میم کوین جدید را در هات بیت با قیمت مناسب خریده و به کیف پول خود انتقال داده و در صرافی دیگری مثلا پنکیک سواپ که نوسانات زیادی دارد ، از گپ قیمتی استفاده کرده و با قیمت بالایی به فروش برسانید.

سوالات متداول

بهترین میم کوین 2024 کدامند؟

MMTR
شیبا ممو (SHMU)
شیبا اینو
دوج کوین
میلادی کوین (LADYS)

میم کوین به چه معناست؟

ارز دیجیتالی که بدون هدف ایجاد شده و ناشی از یک جوک اینترنتی باشد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

1 دیدگاه برای “میم کوین meme coinچیست؟-میم کوین های آینده دار | بهترین میم کوین ها برای سرمایه گذاری 2024

  1. شهاب

    بنظرم ارز بی بی دوج خیلی ارز خوبیه

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.