بهترین ارز برای ترید ساعتی 2024 – معرفی 10 ارز برای ترید ساعتی در تایم فریم های پایین

بهترین ارز برای ترید ساعتی

بهترین ارز برای ترید ساعتی ارزی می باشد که در کوتاه مدت و ترید ساعتی نوسان بالایی داشته باشد. شاید بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه با بهترین ارز برای ترید ساعتی یکسان در نظر گرفته شوند. ولی این دو متفاوت هستند. ارز دیجیتالی که برای سود روزانه استفاده می شوند ارز هایی هستند که در طول روز برای معامله مناسبند.

🏆 بهترین ارز برای ترید ساعتی🏆 بیت کوین
دومین ارز برای ترید ساعتی🎯 اتریوم
ارز سوم✔️ میم کوین وال استریت
چهارمین ارز❤️ Evil pepe coin

ولی بهترین ارز برای ترید ساعتی ارز هایی می باشند که در عرض یک ساعت نوسانات خوبی را تجربه کرده و برای تریدر های حرفه ای و کوتاه مدت مناسب هستند. در ادامه بهترین ارز برای ترید ساعتی را معرفی می کنیم.

ارز های دیجیتال در چند سال اخیر نوسانات قیمتی بسیار بالایی را تجربه کرده اند. این نوسانات هم شامل ریسک بالایی بوده و هم فرصت های طلایی زیادی را نصیب تریدر های حرفه ای می کند.

بهترین ارز برای ترید ساعتی

در این قسمت 10 مورد از بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی را معرفی می کنیم. ارز های معرفی شده برای معامله در تایم فریم های کوکتر مناسبند. زیرا این ارز ها نوسانات قیمتی بالایی را در مدت زمان کوتاه تجربه می کنند . تریدر های حرفه ای از معاملات زیاد در طول روز و در بازه های زمانی کوتاه یعنی کمتر از یک ساعت سود می کنند.

یعنی رمز ارز هایی را پیدا می کنند که نوسانات زیادی را در طول روز تجربه کرده و با ورود و خروج های به موقع و تشخیص صحیح روند بازار می توانند سود های خوبی از بازار کسب کنند.

ارز های معرفی شده در سال 2023 نوسانات زیادی را تجربه می کنند و این ارز ها با گذشت زمان دوباره به روز خواهند شد. زیرا بسیاری از ارز ها در یک بازه زمانی برای ترید ساعتی مناسب بوده و بعدا دیگر سود خوبی نصیب هولدر هایش نمی کند و باید از ارز دیگری برای ترید ساعتی استفاده کرد.

 1. بیت کوین : بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی و معامله در تایم فریم های پایین و بالا می باشد.
 2. اتریوم : اتریوم دومین ارز محبوب در جهان و مانند بیت کوین یکی از پر نوسان ترین و نقدشونده ترین ارز های دیجیتال در جهان است.
 3. میم کوین وال استریت WSM : این میم کوین توکن اجتماعی جدیدی است که فرصت خوبی برای ترید ساعتی فراهم می کند. این میم کوین در پیش فروش توکن 12.8 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده است.
 4. Evil pepe coin : pepe کوین میم کوین جدیدی است که تریدر های ریسک پذیر را به سوی خود جذب کرده است. برای این ارز دیجیتال در عرض یک هفته 1 میلیون دلار سرمایه جمع آوری شد.
 5. لانچ پد XYZ : این توکن نیز پیش فروش شده و 10 میلیون کاربر web3 از ان استفاده می کنند. برای خرید nft ها ، شرکت در پیش فروش ها و … پهتر است ارز LPT را در کیف پولتان نگه دارید.
 6. شیبا اینو : یک میم کوین محبوب که پتانسیل رو به رشد بالایی دارد.
 7. دوج کوین : دوج کوین نیز یک میم کوین با تکنومیک تورمی می باشد.
 8. yPredict : یک پلتفرم تجاری و تحقیقاتی و نسل جدیدی از توکن YPRED می باشد که برای ارائه درآمد های غیرفعال از P2E استفاده می کند.
 9. Chimpzee : ارز دیجیتال جذابی که 10 درصد از عرضه توکن هایش را به سازمان خیریه حیوانات اهدا کرده است. با استفاده از توکن CHMPZ می توان nft خریده ، جوایز شرط بندی کسب کرد و نیز توکن های رایگان در بازی های P2E کسب کرد.
 10. eTukTuk : اولین پلتفرم ارز دیجیتال خودرویی می باشدکه بر روی بلاکچین کاردانو ساخته شده است.

بیشتر بخوانید: nft چیست؟

بررسی و معرفی 10 ارز برای ترید ساعتی

ارز های معرفی شده در بالا که در ادامه تک به تک آنها را بررسی می کنیم ، ارز های هستند که در باز های زمانی کوتاه (1 ساعت) دچار نوسانات زیادی شده و برای ترید ساعتی مناسبند. این ارز ها اپر چه ریسک بالایی دارند ، ولی برای بسیاری از افراد و تریدر های حرفه ای و پر ریسک می توانند سودآوری خوبی داشته باشند.

1 بیت کوین BTC

بیت کوین بهترین ارز برای ترید ساعتی می باشد. این ارز نوسانات بالایی تجربه می کند و هم نقدشوندگی بسیار بالایی دارد. این ارز برای تریدر ها با ریسک پذیری کم و ترید ساعتی مناسب می باشد.

بیت کوین بهترین ارز برای ترید ساعتی
بیت کوین بهترین ارز برای ترید ساعتی

بیت کوین در تمامی صرافی های ارز دیجیتال در جهان درج شده و معامله آن در تمامی صرافی ها امکان پذیر است. از طرفی بیت کوین هم برای ترید ساعتی و هم سرمایه گذاری بلند می باشد.

2 اتریوم

اتریوم بعد از بیت کوین محبوب ترین ارز دیجیتال در جهان است. این ارز نیز مانند بیت کوین هم نوسانات زیادی را در طول روز تجربه می کند و هم نقدشوندگی بسیار بالایی دارد. اتریوم نیز در بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال درج شده و ترید آن بسیار راحت می باشد.

اتریوم به عنوان دومین ارز برای ترید ساعتی محبوب می شود.

3 میم کوین وال استریت WSM

توکن WSM یکی از بهترین ارز های دیجیتال برای ترید ساعتی می باشد. این میم کوین بیش از 400 هزار دنبال کننده دارد. این پروژه در 30 دقیقه توانست 10000 nft اتریوم بفروشد. این پروژه امیدوار است بهترین میم کوین در جهان شود. میم کوین وال استریت در زمان عرضه تنها در دو روز 500 هزار دلار جمع آوری کرد.

میم کوین وال استریت WSM
میم کوین وال استریت WSM

4 Evil pepe coin

ارز Evil pepe coin با قیمت 0.000333 دلار در عرض چند هفته بیش از یک میلیون دلار جمع آوری کرده است. میم کوین های جدید به دلیل سرمایه گذاری های نامطمئن و سفته بازی نوسانات زیادی را تجربه می کند.

این ارز چون با قیمت کمتری نسبت به قیمت اصلی آن پیش فروش شده است ، در صورت درج شدن در صرافی های غیرمتمرکز افزایش قیمت خوبی را تجربه خواهد کرد. این پلتفرم ادعا کرده است که می خواهد به ارزش بازار بیش از 100 میلیون دلاری برسد.

تریدر هایی که ریسک پذیری بالایی داشته و دنبال سود های بالا در مدت زمان زمان کوتاه هستند ، pepe کوین می تواند گزینه مناسبی برایشان باشد.

5 لانچ پد XYZ

توکن XYZ تا 30 درصد افزایش خواهد داشت. لانچ پد XYZ در حال ایجاد یک اکوسیستم Web3 می باشد که اعضا در آن به صورت یکپارچه به فعالیت های مختلف می پردازد. کاربران بعد از پیوستن به این اکوسیستم می توانند کیف پول Web3 خود را برای معامله توکن ها ایجاد کنند.

لانچ پد XYZ صرافی غیرمتمرکزی می باشد که با استفاده از توکن بومی XYZ می توان در آن هزینه های معاملاتی کمتری داشت. در این پلتفرم فرد می تواند برای خود مجموعه ای از nft ها داشته و آنها را مدیریت کند.

برای کسب درآمد می توان به بازی  Trading Edge Launchpad دسترسی داشت. کاربران می توانند در بازی استراتژی معاملاتی را تمرین کرده و توکن های LPX را به عنوان پاداش دریافت کنند.

6 ارز شیبا اینو Shiba Inu

ارز شیبا اینو به دلیل ماهیت نوسانی که دارد مورد بسیاری از تریدر های ساعتی و تایم فریم پایین می باشد. شیبا خاصیت تمرکزدایی داشته و با استفاده از بلاکچین اتریوم یک پلتفرم تراکنش امن و شفاف را ارائه می کند و باعث تسهیل در مبادلات همتا به همتا می شود.

شیبا یکی از بهترین ارز ها برای ترید ساعتی
شیبا یکی از بهترین ارز ها برای ترید ساعتی

شیبا با توکن سوزی هایی که انجام می دهد ، ارزش خود را بالاتر می برد. از سوی دیگر این پروژه با ایجاد یک بازار nft و یک پلتفرم بازی اکوسیستم خود را توسعه داده است.

7 دوج کوین Dogecoin

دوج کوین Dogecoin یکی از بهترین و پر نوسان ترین میم کوین ها در بازار می باشد. نوسانات شدید این ارز آن را به بهترین ارز برای ترید ساعتی تبدیل کرده است. این ارز در بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال درج شده و مانند شیبا اینو یکی از نقدشونده ترین ارز های دیجیتال در بازار بوده و برای تریدر هایی که در تایم فریم های پایین ترید می کنند بسیار مناسب است.

یکی از ویژگی های اصلی دوج کوین تراکنش های سریع و ارزان آن می باشد که باعث شده است این ارز برای پرداخت های خرد و روزمره مناسب باشد. کارمزد تراکنش ها پایین بوده و این امر باعث استفاده کاربران زیادی از آن شده است.

یکی از ویژگی های جالب این میم کوین این است که عرض آن بدون سقف می باشد. و می تواند باعث شود در زمان ریزش بازار ارز دیجیتال ، دوج کوین ریزش و افت قیمت چندانی را تجربه نکند.

8 ارز yPredict

با استفاده از توکن yPredict به اطلاعات معاملات ارز دیجیتال دسترسی خواهید داشت. هدف این پلتفرم ارائه بینش تحلیلی به کاربران بر اساس اشتراک آنها در پلتفرم می باشد.

توکن های YPRED برای خرید اشتراک مدل های پیش بینی کننده بازار استفاده خواهند شد. این مدل ها از تریدر های حرفه ای ایجاد می شوند. در پلتفرم ypredict اعضا می توانند با ارز YPRED مدل های مختلفی را خریداری کنند.

علاوه بر آن در این پلتفرم از هوش مصنوعی برای دادن سیگنال تجاری به اعضا استفاده می شود و 10 درصد از درآمد های اشتراک از طریق استخر بین هولدر های این ارز توزیع خواهد شد.

9 ارز Chimpzee

در این پلتفرم با کمک به خریه های حیوانات می توان توکن های رایگان کسب کرد. Chimpzee یک پروژه ارز دیجیتال جدید است که به افراد اجازه می دهد تا در پروژه هایی که به محافظت از حیوانات و حفظ محیط زیست کمک می کند ، مشارکت کنند.

در این پلتفرم می توانید بازی های کسب درآمد انجام داده و در بازی با شکارچیان غیرقانونی مبارزه کنید. پس می توان گفت این بازی نیز یکی از روش های کسب درآمد از بازی به تومان می باشد.

این ارز نیز محبوبیت خوبی میان سرمایه گذاران کسب کرده است و می تواند برای ترید ساعتی گزینه مناسبی باشد.

10 ارز eTukTuk

eTukTuk اولین پلتفرم ارز دیجیتال خودرویی می باشد که بر روی بلاکچین کاردانو ساخته می شود و یک ارز دیجیتال پایدار است. این ارز قرار است تجهیزات تامین وسایل نقلیه الکتریکی (EVSE) و ایستگاه های شارژ EV را در کشور های در حال توسعه راه اندازی کند.

eTukTuk در حال ترویج استفاده از وسایل نقلیه بدون آلایندگی در میان رانندگان eTukTuk می باشد. این ارز نیز یکی از پر نوسان ترین ارز های دیجیتال در کوتاه مدت بوده و ارز مناسبی برای ترید ساعتی می تواند باشد.

نوسانات ساعتی در ارز دیجیتال چیست؟

نوسانات ساعتی نوساناتی در ارز های دیجیتال هستند که در بازه زمانی کوتاه مدت مثلا یک ساعت رخ داده و قیمت یک رمز ارز مانند بیت کوین و … در عرض یک ساعت تغییرات شدیدی را تجربه می کند.

تریدر های حرفه ای که از تایم فریم های پایین برای معاملات خود استفاده می کنند ارز های با نوسانات بالا را گزینه مناسبی برای ترید ساعتی دیده و از تغییرات قیمتی سریع کسب سود می کنند.

در این مورد نیز حتما می دانید همان اندازه که بهترین ارز برای ترید ساعتی می تواند سودآور باشد ، می تواند پر ریسک و نابود کننده سرمایه نیز باشد. پس در صورت یک تحلیل اشتباه از سوی تریدر ممکن است ضرر های زیادی از سوی مشمول تریدر شود.

ارز هایی که به عنوان بهترین ارز برای ترید ساعتی معرفی کردیم ارز هایی هستند که در صورت وقایعی از قبیل وقوع یک خبر ، بازار سنتیمنتیک ، معاملات سوداگرانه ، تغییرات نظارتی ، پیشرفت های تکنولوژیکی و … نواسات قیمتی بالایی را تجربه می کنند. و این همان است که تریدر های ساعتی به آن علاقه دارند.

برای مثال توئیت های ایلان ماسک در مورد دوج کوین همیشه تاثیر زیادی در کوتاه مدت بر روی این ارز داشته است و مواردی از این قبیل.

عوامل موثر بر نوسانات ارز دیجیتال

سنتیمنت بازار : درکی که مردم از یک رمز ارز دارند بر نوسانات آن تاثیر خواهد داشت. برای مثال یک خبر مثبت در مورد یک ارز دیجیتال قیمت آن را در کوتاه مدت افزایش می دهد.

نرخ پذیرش : هر چه یک ارز دیجیتال به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد ، قیمت آن پایدارتر شده و از نوسانات قیمتی آن کاسته می شود. برای مثال ما ابتدا بیت کوین را به عنوان بهترین ارز برای ترید ساعتی معرفی کردیم. دلیل انتخاب ما نواسان بالای آن و در عین آن ریسک کمتر و نقدشوندگی بیشتر آن در مقایسه با سایر رمز هایی می باشد که بعد از آن معرفی کرده ایم.

ولی با گسترش بیت کوین از میزان نوسانات آن کاسته می شود و آن را به ارزی با ثبات تبدیل می کند.

نقدینگی بازار : نقدینگی در بازار خرید و فروش ارز های دیجیتال را راحت تر می کند. از طرفی نقدینگی تقریبا رابطه معکوسی با نوسانات و تغییرات قیمتی ارز دیجیتال دارد. معمولا ارز هایی که نقدینگی کمتری داشته و حجم معاملات آنها پایین است ، نوسانات قیمتی بیشتری را تجربه کرده و تریدر های حرفه ای از آنها به عنوان بهترین ارز برای ترید ساعتی استفاده می کنند.

قوانین نظارتی : قوانین نظارتی تاثیرات شدیدی بر تغییرات قیمتی ارز ها در کوتاه مدت دارند. برای مثال زمانی که یک کشور قانونی مبنی بر ممنوعیت ارز های دیجیتال و یا گسترش استفاده از آنها تصویب می کند ، شاهد تغییرات قیمتی شدیدی در بازار کریپتو خواهیم بود.

پیشرفت های ارز دیجیتال: پیشرفت های ارز دیجیتال تاثیر زیادی در افزایش قیمت آن رمز ارز خواهد داشت. برای مثال اگر ارز محبوبی مانند اتریوم و یا دوج کوین یک ارتقاء اساس داشته باشد ، قیمت آن به صورت چشمگیری افزایش خواهد داشت.

نحوه پیدا کردن بهترین ارز برای ترید ساعتی

برای پیدا کردن بهترین ارز برای ترید ساعتی باسد ارز های پیدا کنیم که تغییرات قیمتی بالایی را در تایم فریم پایین و بازه زمانی کوتاه تجربه می کنند. در این قسمت مراحل شناسایی بهترین ارز برای ترید ساعتی را بیان می کنیم.

تحقیق : با اینکه ما ارز هایی را به عنوان بهترین ارز برای ترید ساعتی معرفی کردیم ، ولی در نهایت خدتان باید از سایت هایی مانند کوین مارکت کپ ارز های پر نوسان و مناسب برای ترید ساعتی را پیدا کنید.

تحلیل تغییرات قیمتی ارز دیجیتال : باید نوسانات و تغییرات قیمتی رمز ارز ها را تحلیل کنید. ارز هایی که نوسانات قیمتی زیادی را در بازه های روزانه ، ساعتی و دقیه ای تجربه می کنند به عنوان ارز بی ثبات در گرفته و می توانند گزینه مناسبی به عنوان بهترین ارز برای ترید ساعتی تلقی شوند.

بررسی حجم معاملات : ارز هایی که حجم معاملات کمتری دارند ، معمولا نوسانات قیمتی شدیدی را تجربه می کنند. البته از سوی دیگر حجم کمتر معاملات خود عاملی برای کاهش نقدینگی و سختی ترید می باشد.

رصد اخبار : تریدر های ساعتی باید همواره اخبار ارز های دیجیتال را رصد کنند. اخبار نظارتی ، پیشرفت های فناوری ، مشارکت های پر طرفدار و … همگی می توانند نغییرات قیمتی زیادی را در ارز های مربوطه ایجاد کنند. دنبال کردن منابع خبری ارز های دیجیتال می تواند شما را در پیدا کردن بهترین ارز برای ترید ساعتی یاری رساند.

استفاده از ابزار های غربالگری : برای مثال با استفاده از سایت تریدینگ ویو می توانید ارز هایی با نوسانات بالا ، نقدینگی بالا و … را به صورت دسته بندس شده مشاهده کرده و بعد آنها را تحلیل کرده و از آنها برای ترید ساعتی استفاده کنید.

نحوه انتخاب بهترین ارز برای ترید ساعتی

در بالا نحوه پیدا کردن بهترین ارز برای ترید ساعتی را بیان کردیم. انتخاب بهترین ارز برای ترید ساعتی به عوامل متعددی بستگی داشته و به نوعی انتخاب آن نسبی می باشد. برای مثال تریدر های ریسک پذیر و حرفه ای ارز های با نوسانات قیمتی شدید را برای ترید انتخاب می کنند.

ولی تریدر های با ریسک پذیری کم و محافظه کار ارز های با ثبات تر مانند بیت کوین و اتریوم را برای ترید ساعتی انتخاب می کنند. پس انتخاب بهترین ارز برای ترید ساعتی به استراتژی تریدر و میزان ریسک پذیری آن بستگی دارد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

3 دیدگاه برای “بهترین ارز برای ترید ساعتی 2024 – معرفی 10 ارز برای ترید ساعتی در تایم فریم های پایین

 1. صادق

  الان بهترین برای سرمایه روزانهدیا هفتگی چی پیشنهاد شماست

  • زینب اصغری

   سلام ، انتخاب ارز برای ترید ساعتی و یا روزانه به استراتژی شما بستگی داره. وبسایت ما وبسایت سیگنال دهی نیست. می تونید بر اساس اطلاعاتی که در مقاله در اختیارتون قرار دادیم ارز مناسب برای ترید رو در تایم فریم مورد نظر انتخاب کنید.
   ولی ارزی که هم کم ریسک (نسبت به مابقی کوین ها!) باشه و هم به راحتی بتونید نقدش کنید و بعد از رسیدن به حد سود و یا حد ضرر از معامله خارج بشید همچنان بیت کوین هستش.

 2. صادق

  الان بهترین ارزسرمایه ساعتی هفته یا روز چی پیشنهاد میدید

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.