بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه 2024 – 8 رمز ارز برای ترید روزانه

بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه

در این مقاله ابتدا 8 مورد از بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه را بیان می کنیم. معرفی ارزی که روزانه سود می دهد ، سیگنال دهی نبوده و حتما قبل از ترید باید ارز مورد نظر را تحلیل کرده و بعد خریداری کنید. هنگام انتخاب رمز ارز مناسب برای ترید روزانه دو مورد میزان نوسان و نقدشوندگی ارز بسیار مهم هستند. اگر به صورت روزانه و ساعتی ترید می کنید ، می توانید ارز هایی را که در ادامه بیان می کنیم مد نظر قرار دهید.

بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه برای ایرانیان

❤️ بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه❤️ بیت کوین
دومین ارز دیجیتال برای ترید روزانه🏆 اتریوم
سومین ارز محبوب ✔️ ریپل
چهارم💎دوج کوین

بهتر است خودتان با روش هایی که در این مقاله بیان کرده ایم در زمان ها و شرایط مختلف ارز های دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری کوتاه مدت را پیدا کرده و با آنها معامله کنید. زیرا اگر مدت زمان زیادی را به ترید اختصاص دهید به این نتیجه خواهید رسید ، در هر زمانی یک رمزارز برای ترید روزانه مناسب است. ممکن است رمز ارزی امروز برای ترید روزانه مناسب بوده ولی فردا مناسب نباشد.

نحوه انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه

برای پیدا کردن بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه چندین معیار مهم را باید در نظر گرفت. در ادامه این معیار ها را بیان می کنیم.

نوسانات ارز دیجیتال : یکی از معیار های مهم انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه نوسانات رمز ارز در طول روز می باشد. هر چه میزان نواسانات یک رمز ارز در طول روز بیشتر باشد ، تریدر ها می توانند سود بیشتری از آن رمز ارز کسب کنند (ریسک بالا!). برای تشخیص میزان نوسان ارز ها بهترین روش استفاده از اندیکاتور atr می‌باشد.

میزان نقدینگی ارز دیجیتال : دقت کنید هر چه میزان نقدینگی (لیکوئیدیتی) ارز مورد نظرتان بالاتر باشد ، راحتتر می توانید ارزتان را به موقع فروخته و از گپ در فارکس (گپ قیمتی) سود کنید. در کل نقدینگی بالا باعث اجرای سریع تر معاملات با اسپرد کمتر خواهد شد و توصیه می شود برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه ارز ها با نقدینگی بالا را انتخاب کنید.

حجم معاملات ارز دیجیتال : حجم معاملات نشان دهنده حجم معاملات بالا و مشارکت غعال تر تریدر ها برای آن رمز ارز می باشد. حجم معاملات بالا ورود و خروج به معاملات را سریع تر می کند. و یکی از معیار های مهم برای انتخاب ارز مناسب برای ترید روزانه می باشد.

عمق بازار : هر چه یک بازار عمیق تر باشد ، نقد شونده تر و فعال تر بوده و امکان انجام معاملات بزرگ بیشتر می شود.

درج شدن در تعداد زیادی از صرافی ها: هر چه یک ارز دیجیتال در تعداد زیادی از صرافی ها درج شده باشد ، نشان دهنده حجم معاملات بالای آن بوده و برای تریدر های روزانه مناسب تر می باشد.

ارزش بازار (مارکت کپ): هر چه ارزش بازار یک رمز ارز بیشتر باشد ، احتمال کاهش قیمت ناگهانی در مقایسه با سایر رمز ارز ها کمتر می شود. از طرفی ارز های با ارزش بازار کمتر به دلیل نوسانات بالای قیمتی آنها برای سود روزانه بهتر هستند.

با توجه به معیار های بالا بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه و یا همان ترید روزانه را بریتان لیست کرده و در ادامه توضیحاتی از هر کدام از این رمز ارز ها را بیان کرده ایم.

ارز دیجیتالارزش بازارمیانگین حجم معاملات رورانهمیانگین حجم ماهانهتعداد صرافی های درج شده
بیت کوین$526bln$40bln$1.2trn161
اتریوم$219bln$25.9bln$778bln160
ریپل$23.2bln$3.9bln$117bln127
Arbitrum$1.5bln$2.3bln$69.3bln53
دوج کوین$10.3bln$2.3bln$68.5bln113
بایننس کوین$48.7bln$1.7bln$51.7bln99
لایت کوین$6.7bln$1.4bln$41.5bln138
داده های این جدول در سال 2023 جمع آوری شده اند.

بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه 2023: بررسی بهترین رمز ارز ها برای ترید روزانه

انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه بیشتر به استراتژی و انتخاب تریدر بستگی دارد. برای مثال اگر معاملات پر ریسک با سود بالا را ترجیح می دهید ، دوج کوین گزینه مناسبی است. ولی اگر محافظه کار هستید ، و معاملات کم ریسک را ترجیح می دهید ، بهتر است بیت کوین و یا اتریوم را انتخاب کنید.

ارز هایی که در ادامه لیست کرده ایم به نوعی ارز هایی هستند که روزانه سود می دهند. ولی هنگام ترید حتما باید تحلیل های لازم را انجام داده و معاملات خود را مدیریت کنید. زیرا همان اندازه که این ارز ها می توانند برایتان سودآوری داشته باشند ، می توانند باعث زیان شما نیز شوند.

1. بیت کوین (BTC)

بیت کوین بهترین ارز دیجیتال برای سود و ترید روزانه و بهترین گزینه برای تریدر های روزانه و همچنین بلند مدت می باشد. بیت کوین با نقدینگی و حجم معاملات بسیار بالا و یک رمز ارز با ثبات می باشد. تریدر های روزانه می توانند از نوسانات قیمتی این ارز استفاده کرده و از آن کسب سود کنند.

بیت کوین بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه
بیت کوین بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه

از طرف دیگر می توان گفت بیت کوین در تمامی صرافی های ارز دیجیتال در جهان درج شده است و تمامی تریدر ها از سراسر جهان می توانند آن را معامله کرده و کسب سود کنند.

2. اتریوم Ethereum (ETH)

اتریوم دومین رمز ارز محبوب در جهان و از لحاظ ارش بازار نیز در رتبه دوم قرار دارد. اتریوم نیز گزینه مناسبی برای تریدر های روزانه می باشد. اتریوم نیز در طول روز نوسانات قیمتی خوبی را تجربه کرده و نقدشوندگی خوبی دارد. تریدر ها از این فرصت برای سود روزانه استفاده می کنند.

امروزه رمز ارز های بسیار خوبی بر روی بلاکچین اتریوم ایجاد می شوند. بلاکچین اتریوم جریان ثابتی از تراکنش ها حفظ کرده و ابزار کافی برای توسعه دهندگان ایجاد کرده است تا بتوانند چندین برنامه غیرمتمرکز را بر روی آنها بسازند.

بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه
بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه

اتریوم اخیرا تغییراتی در سیستم خود ایجاد کرده است و قصد دارد الگوریتم های خود را به اثبات سهام تغییر دهد. فعلا در حال تست پلتفرم جدید می باشد تا با اطمینان بتوانند تمامی پلتفرم و تراکنش ها و … به سیستم جدید انتقال یابد و مشکلی در شبکه موجود نباشد.

3. ریپل XRP

ارز ریپل به پرداخت های سریع ، بدون واسطه با کارمزد کم شناخته می شود. این ارز نیز ارش بازار بالایی داشته و در بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال درج شده است.

یکی از بهترین ارز های دیجیتال برای سود روزانه
یکی از بهترین ارز های دیجیتال برای سود روزانه

XRP Army یکی از فعال‌ترین جوامع در رسانه‌های اجتماعی است که دیگر علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال را جذب می‌ کند. XRP با توجه به نقدینگی و حجم بالا، پوشش رسانه ای بسیار زیاد و پتانسیل نوسان، یکی از بهترین سکه ها برای معاملات روزانه است.

4. ارز آربیتروم (ARB) Arbitrum

ارز آربیتروم یک راه مقیاس پذیر دو لایه برای اتریوم ارائه کرده است. و تراکنش های سریع تر با کارمزد های کمتر را ارائه کرده است. هنگان انتقال وجه و … زمانی که شبکه اتریوم پر ازدحام می شود تریدر ها از شبکه آربیتروم برای انتقالات و تراکنش هایشان استفاده می کنند.

ارز آربیتروم جدید ترین و بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه
ارز آربیتروم جدید ترین و بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه

بعد از ایردراپ شدن آربیتروم در مدت زمان بسیار کوتاهی ارز آربیتروم به یکی از ارز هایی پر معامله در صرافی های درج شده تبدیل شد. و نوسانات قیمیت خوبی در طول روز تجربه کرده و هچنان نیز نوسانات قیمتی آن بالاست.

بیشتر بخوانید : ثبت نام در سایت ایردراپ

5 دوج کوین (Doge)

با اینکه دوج کوین در دسته میم کوین ها قرار می گیرد ، ولی یکی از بهترین ارز های دیجیتال برای سود روزانه محسوب شده و تریدر های روزانه زیادی از آن برای معاملات و کسب سود استفاده می کنند.

نوسانات بالا و جامعه تجاری این رمز ارز باعث شده است ، تریدر ها از حرکات قیمتی کوتاه مدت این ارز کسب سود کنند. دوج کوین یکی از بهترین میم کوین ها در جهان بوده و به دلیل طرفداری ایلان ماسک از آن ارزش بازار بالایی داشته و همچنان نقدشوندگی بالایی نیز دارد.

6. بایننس کوین (BNB)

دو سال پیش، یکی از معتبرترین صرافی ‌های امروزی، بایننس، ارز دیجیتال خود به نام BNB را راه‌اندازی کرد. از آنجایی که به عنوان یک صرافی محبوب شروع به کار کرده است، بسیار قابل اعتماد است. این بدان معنی است که ارزش مبادله ای پایدار و حجم معاملات بالایی دارد که آن را به یک انتخاب عالی برای بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه تبدیل می کند.

7. لایت کوین (LTC)

لایت کوین نیز نقدینگی خوبی داشته و تغییرات قیمتی آن فرصت های معاملاتی خوبی را برای تریدر های روزانه فراهم می کند. لایت کوین با تولید سریع تر بلاک ها فرصت های تایید بیشتری نسبت به بیت کوین برای تریدر ها فراهم می کند.

8. ارز دیجیتال فانتوم Fantom (FTM)

ارز فانتوم یک بلاکچین مقایس پذیر و متن باز است که امکان مقیاس پذیری و امنیت را با هزینه کم فراهم می کند. فانتوم حتی در ریزش بازار ارز دیجیتال نیز حالت صعودی داشته و ریزش نکرده است. به این دلیل یکی از بهترین ارز های دیجیتال برای ترید روزانه محسوب می شود.

سود از نوسانات قیمتی شت کوین ها

شت کوین ها ارز های دیجیتالی هستند که بدون هدف خاصی ایجاد شده اند و خرید آنها برای سرمایه گذاری و بلند مدت اصلا توصیه نمی شود. با این وجود می توانید با خرید شت کوین ها با نقدینگی مناسب ، از آنها برای نوسان گیری و ترید ساعتی استفاده کنید.

اکثر شت کوین ها در طول روز نوسانات زیادی را تجربه می کنند. بنابراین شت کوین ها نیز گزینه مناسبی برای ترید روزانه هستند.

رمز ارز هایی که به تازگی ICO شده اند

البته دقت کنید نقدینگی رمز ارز های ICO شده بسیار پایین بوده و ریسک معاملات آنها بسیار بالاست. پس اگر ریسک پذیری بالایی دارید این رمز ارز ها نیز برای سود روزانه و ترید ساعتی در نظر بگیرید. برای پیدا کردن ارز هایی که با تازگی عرضه اولیه ارز دیجیتال شده اند می توانید از سایت کوین مارکت کپ استفاده کنید.

برای مشاهده ارز هایی عرضه اولیه شده و به تازگی در صرافی ها درج شده اند بر روی این لینک کلیک کنید.

رمز ارز هایی که به تازگی ICO شده اند
رمز ارز هایی که به تازگی ICO شده اند

همانطور که در شکل می بینید ارز دیجیتال  Million Pixelبا نماد XIX درج شده و در 3 ساعت پیش در صرافی بایننس قابل معامله شده است. و در عرض یک روز 40 درصد رشد داشته است.

خرید رمز ارز ها (مخصوصا شت کوین ها) از یک صرافی و فروش آنها در صرافی دیگر

این روش نیز یکی از روش های رایج نوسان گیران و تریدر های روزانه می باشد. تریدر ها ارز های خاص مخصوصا شت کوین هایی که به تازگی عرضه اولیه شده اند را شناسایی کرده و از صرافی هایی مانند بایننس ، هات بیت ، هیوبی و … می خرند.

بعد از انتقال ارز خریداری شده به کریپتو ولت آن را در صرافی دیگری که آن ارز با قیمت بالاتری معامله می شود ، مخصوصا صرافی های غیر متمرکز مانند یونی سواپ ، پنکیک سواپ و … می فروشند. تریدر های زیادی سود خوبی از گپ قیمتی ارز دیجیتال مورد از صرافی های مختلف کریپتو می کنند.  دیده شده است ارز هایی باتفاوت قیمت 100% در صرافی های مختلف خرید و فروش می شود.

پس فقط کافیست قیمت رمز ارز ها را در صرافی های مختلف به دقت بررسی کرده و از فرصت های پیش آمده نهایت استفاده را کنید.

ترید روزانه ارز دیجیتال چیست؟

ترید روزانه ارز دیجیتال روشی برای سرمایه گذاری است که در آن یک معامله گر چندین بار در طول یک روز موقعیت ها را باز و بسته می کند و سپس همه آنها را در پایان روز می بندد. ویژگی اصلی این است که معامله گر موقعیت های خود را در پایان روز معاملاتی می بندد. یک معامله گر اگر نمی خواهد کل پول سرمایه گذاری شده را از دست بدهد باید عوامل زیادی را در نظر بگیرد.

با این حال، اگر می خواهید پول زیادی به دست آورید، باید بسیاری از موقعیت ها را در طول روز کاری ببندید. یکی از مزایای این استراتژی این است که حتی به سرمایه گذاران بلندمدت اجازه می دهد دارایی های خود را دو برابر کنند.

چه ارزی بخریم سود کنیم؟

در مورد اینکه چه ارزی بخریم سود کنیم ، به زمان خرید و زمان فروش رمز ارز بستگی دارد. تریدر ابتدا باید مشخص کند قصد معاملات کوتاه مدت دارد و یا بلند مدت. اگر می خواهید به صورت روزانه ترید کنید ، ارز های معرفی شده در بالا گزینه خوبی برای خرید و سود می باشد.

ولی اگر می خواهید رمز ارز ها را خریده و برای مدتی نگه داشته و در بلند مدت سود کنید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری گزینه مناسبی می باشد.

بهترین ارز دیجیتال برای ترید و سود روزانه

هنگام انتخاب ارز مورد نظرتان ابتدا باید استراتژی معاملاتی خود را مشخص سازید. برخی تریدر ها ارز ها را با دید میان مدت خریده و برخی نیز به قصد ترید روزانه و نوسان گیری اقدام به خرید و فروش رمز ارز های خاصی می کنند. یعنی تعداد معاملات در مدت زمان کم.

بیشتر بخوانید : آموزش نوسان گیری ارز دیجیتال

اگر در زمینه ترید در حال آموزش هستید حتما این توصیه را از اساتید خود شنیده اید که :

“در معاملات خود هیچ گاه از کسی سیگنال نگیرید.”

زیرا ارز دیجیتالی که فردی برای شما معرفی می کند مشخص نیست تا چه زمانی روند رو به رشدی داشته باشد و یا رشد آن قرار است از چه زمانی آغاز شود. پس برای ترید ارز دیجیتال حتما باید زمان ورود و خروج را تشخیص دهید. اگر تریدر روزانه هستید ، بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه نیز می تواند برایتان مفید باشد.

سوالات متداول

بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه کدامند؟

بیت کوین ، اتریوم ، ریپل ، آربیتروم ، دوج کوین ، بایننس کوین ، لایت کوین و فانتوم . شت کوین ها را نیز در نظر داشته باشید و نیز از گپ قیمتی ارز ها در صرافی های مختلف نهایت استفاده برای سود روزانه داشته باشید.

آیا درآمد ترید روزانه ارز دیجیتال خوب است؟

بله ، اگر آموزش های لازم را دیده و در این زمینه حرفه ای شوید ، می توانید با ترید روزانه سود خوبی کسب کرده و به تریدری به عنوان یک شغل نگاه کنید. تریدر های بسیار زیادی از راه ترید به ثروت خوبی رسیده اند.

آیا معاملات روزانه ارزهای دیجیتال سودآور است؟

معاملات روزانه می تواند یک فعالیت بسیار سودآور باشد. با این حال، شما باید یک استراتژی طراحی کنید و به آن پایبند باشید.

چه مقدار سود می توان در روز مبادله کریپتو بدست آورد؟

اگر بدانید در حال انجام چه کاری هستید، می توانید درآمد روزانه زیادی را از تجارت ارزهای دیجیتال بدست آورید. با این حال، این یک مدل معاملاتی پرخطر است و برای معامله گران بی تجربه توصیه نمی شود.

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به چه میزان سرمایه نیاز است؟

حداقل مبلغی که برای شروع معاملات روزانه ارزهای دیجیتال نیاز دارید وجود ندارد. با این وجود، توصیه می کنیم با حداقل 100 دلار شروع کنید.

کدام ارزهای دیجیتال بی ثبات ترین رمز ارزها برای معاملات روزانه هستند؟

دوج کوین و شیبا اینو بی ثبات ترین ارزهای دیجیتال برای معاملات روزانه هستند.

بهترین رمزارز برای سود سریع چیست؟

·         بیت کوین: سودآورترین ارز دیجیتال تمام دوران
·         Dogecoin : Meme Coin با فالوورهای آنلاین زیاد.
·         Shiba Inu : سود چند میلیون درصدی از زمان عرضه در سال 2020.
·         سکه دیفای: اکوسیستم غیرمتمرکز با تعویض توکن و خدمات بازده.

چگونه می توان در ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرد؟

اولین کار این است که درباره سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، روش های مختلف و بهترین روش های سرمایه گذاری در کریپتو ، پلتفرم های مختلف سرمایه گذاری و البته کلاهبرداری های موجود تحقیق کنید. با توجه به اهداف و اهداف خود به بهترین گزینه سرمایه گذاری خواهید رسید.

تجارت ارزهای دیجیتال چه تفاوتی با معاملات سهام دارد؟

در حالی که می ‌توانید روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید، اما آنها با سرمایه‌گذاری ‌های سنتی مانند سهام تفاوت زیادی دارند. وقتی سهام می ‌خرید، در حال خرید سهمی از مالکیت یک شرکت هستید، به این معنی که شما حق دارید کارهایی مانند رأی دادن به جهت شرکت انجام دهید. اگر آن شرکت ورشکست شود، ممکن است پس از پرداخت بستانکاران آن از دارایی های منحل شده، غرامتی نیز دریافت کنید.

آیا باید برای ارزهای دیجیتال مالیات پرداخت کرد؟

در صورت خرید و فروش سکه، توجه به قوانین مالیاتی ارزهای دیجیتال مهم است . ارز دیجیتال به جای پول نقد به عنوان یک دارایی سرمایه ای مانند سهام در نظر گرفته می شود. این بدان معناست که اگر ارز دیجیتال را با سود بفروشید، باید مالیات بر عایدی سرمایه بپردازید . این مورد حتی اگر از رمزنگاری خود برای پرداخت هزینه خرید استفاده کنید نیز صادق است. اگر برای آن ارزشی بیشتر از آنچه پرداخت کرده اید دریافت کنید، مالیات بر مابه التفاوت بدهکار خواهید بود.

آیا صندوق های قابل معامله در مبادلات رمزنگاری (ETF) وجود دارد؟

با توجه به هزاران ارز رمزنگاری شده موجود (و نوسانات زیاد مرتبط با اکثر آنها)، قابل درک است که ممکن است بخواهید رویکردی متنوع برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال داشته باشید تا ریسک از دست دادن پول را به حداقل برسانید. چندین شرکت ETFهای رمزنگاری شده از جمله Fidelity را پیشنهاد کرده‌اند، اما موانع نظارتی باعث کاهش عرضه هر محصول مصرفی شده است. از ژوئن 2021، هیچ ETF برای سرمایه گذاران متوسط ​​در بازار وجود ندارد.

چرا بیت کوین ارزشمند است؟

بخشی از چیزی که بیت کوین را بسیار ارزشمند می کند، کمیاب بودن آن است. حداکثر عرضه بیت کوین به ۲۱ میلیون سکه محدود شده است. در حال حاضر 19 میلیون سکه در گردش است. برای ایجاد عرضه، بیت کوین به ماینرهای رمزارز با مقدار بیت کوین تعیین شده پاداش می دهد. (به طور دقیق، 6.25 BTC زمانی صادر می شود که یک ماینر با موفقیت یک بلوک را استخراج کرده باشد). برای کنترل این فرآیند، جوایز داده شده برای استخراج بیت کوین تقریباً هر چهار سال به نصف کاهش می یابد.

بهترین استراتژی معاملاتی روز کریپتو چیست؟

متأسفانه، هیچ پاسخ واحدی وجود ندارد، اما برخی از بهترین استراتژی ‌ها عبارتند از اسکالپینگ، ربات ‌های معاملاتی خودکار و استفاده از تحلیل تکنیکال دستی. هر کدام از اینها، زمانی که به خوبی اجرا شوند، می توانند کاملاً سودآور باشند.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

1 دیدگاه برای “بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه 2024 – 8 رمز ارز برای ترید روزانه

  1. ابوالفضل

    عالی و کاربردی ممنون

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.