بازی باغ پول چیست؟-کلاهبرداری بازی باغ پول ایرانی|کسب درآمد از بازی باغ پول چگونه است؟

بازی باغ پول

بازی باغ پول یک بازی پانزی کلاهبری است که تحت عنوان کسب درآمد از بازی و سرمایه گذاری در بازی ها فعالیت می کند. با توجه به بررسی های انجام شده و بررسی نوع فعالیت این پلتفرم به این نتیجه رسیدیم که بازی باغ پول یک پلتفرم کلاهبرداری بوده و در ابتدای راه خود قرار دارد. در ادامه این بازی را به دقت بررسی کرده و بیان می کنیم که چرا بازی باغ پول کلاهبرداری می باشد.

بازی باغ پول چیست؟

بازی باغ پول یک بازی ایرانی است که توسط یک فرد ایرانی در داخل کشور ایجاد شده و در زمینه سرمایه گذاری فعالیت دارد. البته این بازی شباهت زیادی به بازی جذاب Garden Money دارد. ولی متاسفانه این بازی کاملا کلاهبرداری بوده و با توجه به نوع فعالیت آن می توان گفت بازی باغ پول پانزی می باشد.

در بازی باغ پول کاربر ابتدا اپلیکیشن بازی باغ را دانلود کرده و آن را نصب می کند. کاربر بعد از ثبت نام وارد اپلیکیشن می شود. کاربر در همان ابتدا می توان لیستی از اسامی درختان میوه را می بیند. قیمت درختان از 1 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان می باشد.

فرد می تواند با توجه به بودجه خود یک و یا چند درخت را خریداری کند. درخت بعد از 24 ساعت میوه خواهد داد و فرد می تواند میوه خود را فروخته و سود کند. هر چه فرد درختان بیشتری داشته باشد طبیعتا میوه بیشتری داشته و سود بیشتری خواهد داشت.

بازی باغ پول ایرانی کلاهبرداری است

با توجه به شواهد موجود بازی باغ پول ایرانی کلاهبرداری پانزی می باشد و توصیه می کنیم از سرمایه گذاری در این بازی و یا پلتفرم جدا خودداری کنید.

اگر وارد اپلیکیشن بازی باغ پول شوید در همان ابتدا با یک اپلیکیشن ضعیف و پیش پا افتاده مواجه خواهید شد. اگر به نوع فعالیت این بازی دقت کنید خواهید دید مانند شرکت های پانزی هرمی می باشد.

بیشتر بخوانید : سایت های پانزی جدید

یکی از ویژگی های اصلی شرکت های کلاهبرداری پانزی پرداخت سود های بالا برای کاربران می باشد. اگر دقت کنید میزان پرداختی بازی باغ پول 18 درصد به صورت روزانه می باشد. از طرفی این پلتفرم نیز مانند سایر کلاهبرداری های پانزی در ازای معرفی افراد جدید به مجموعه یعنی ارائه کد رفرال سود بیشتری به کاربر پرداخت می کند.

یعنی اگر شما در بازی پول درخت بخرید و فرد دیگری را نیز به مجموعه معرفی کنید ، 5 درصد از سود فردی که شما معرفی کرده اید ، به حساب شما واریز خواهد شد. و این امر موجب افزایش زیاد درآمد شما خواهد شد. همین امر باعث می شود فرد اقدام به پرزنت افراد دیگر و معرفی آنها به مجموعه کند.

همین زیرمحموعه گیری خود نشان دهنده سیستم هرمی می باشد. این شرکت ها سیستم هرمس خود را پشت نتورک مارکتینگ پنهان می کنند. ولی اگر به ذات مساله دقت کنید ، خواهید همان روال کار هرمی را ادامه می دهند.

کسب درآمد از بازی باغ پول

تبلیغات زیادی را در سایت دیوار شهر های مختلف دیدیم که با عنوان کسب درآمد از بازی باغ پول درج شده بودند. در ادانه تصاویر آن را نیز قرار داده ایم. کسب درآمد از بازی باغ پول به این صورت می باشد که شما بعد از دانلود بازی باغ پول و ثبت نام در آن درخت هایی را می بینید که باید یکی از آنها را بخرید. با این عمل یعنی در سایت سرمایه گذاری کرده اید.

بعد از 24 ساعت درخت خریداری شده میوه داده و شما می توانید این میوه را فروخته و سود خوبی کسب کنید. اما این ظاهر داستان است.

کسانی که در این سایت سرمایه گذاری کرده اند سود هم دریافت می کنند . چون در ابتدای مسیر قرار دارند. روال کار شرکت های پانزی این گونه است که سود های مشتریان از ول افرادی که جذب مجموعه شده اند ، پرداخت می شود. و در اصل شرکت با پول شما هیچ کاری انجام نمی دهد. فقط از پول زیرمجموعه ها سود بالادستی ها پرداخت می شود.

در این بازی منظور از سود همان میوه های درختان می باشد که خریداری کرده اید.

البته این با افشاگری این بازی قصد نداریم بگوییم کسب درآمد با بازی ممکن نیست. بلکه بازی های زیادی وجود دارند که می توان در آنها به درآمد رسید. در لینک زیر بازی هایی که می توان با بازی کردن درآمد کسب کرد را آورده ایم. هنگام ثبت نام در این بازی ها باید ببینید که چرا اپلیکیشن بازی در ازای بازی کردن باید به شما پول پرداخت کنند؟

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از بازی به تومان

در مورد بازی باغ پول شما باید خود آگاه باشید وقتی شما هیچ کاری در بازی انجام نمی دهید و حتی تایم زیادی برای گذراندن در بازی صرف نمی کنید پس چرا باید صاحب بازی در ازای هیچ کاری چنین سود بزرگی به شما بدهد. و همین امر ذات کلاهبرداری بودن باز یباغ پول را به شما نشان می دهد. در ادامع دلایل بیشتری آورده ایم که چرا بازی باغ پول ایرانی کلاهبرداری است.

بازی باغ پول چگونه است؟

بازی باغ پول به این صورت است که شما ابتدا باید اپلیکیشن آن را دانلود کنید. برای دانلود بازی باغ پول می توانید به کانال تلگرامی باغ پول مراجعه کنید. البته خودمان لینک دانلود بازی باغ پول را به دلیل کلاهبرداری بودن آن در سایتمان قرار نمی دهیم .

بعد از دانلود آن را نصب و اجرا کنید.

بازی باغ پول ایرانی (1)
بازی باغ پول ایرانی (1)

در همان ابتدا از شما یک شماره تماس خواسته می شود. شماره خود را وارد کنید. هنگام زدن دکمه قبول قرانین توضیحاتی از بازی به شما نشان داده می شود .

بازی باغ پول ایرانی (2)
بازی باغ پول ایرانی (2)
بازی باغ پول ایرانی (3)
بازی باغ پول ایرانی (3)
بازی باغ پول ایرانی (4)
بازی باغ پول ایرانی (4)

بعد از تکمیل ثبت نام اگر در صفحه اصلی بر روی خرید درخت کلیک کنید ، درخت هایی را می بینید که قیمت آنها از 1 تا 6 میلیون تومان می باشد.

اگر بر روی هر درخت کلیک کنید ، میزان سود سالانه شما از خرید درخت و به عبارتی سرمایه گذاری شما را نشان می دهد.

بازی باغ پول ایرانی (5)
بازی باغ پول ایرانی (5)

چرا بازی باغ پول کلاهبرداری است؟

در این قسمت دلایلی را برایتان می آوریم که چرا بازی باغ پول کلاهبرداری است.

پرداخت سود های بالا

یکی از اصلی ترین روش های تشخیص کلاهبرداری بودن یک شرکت پرداخت سود های بالا و نا متعارف می باشد. اگر به میزان پرداختی های سایت های کلاهبرداری از جمله بازی باغ پول توجه کنید ، خواهید دید بسیار بالا بوده و حتی بسیار بیشتر از معتبر ترین بانک های جهانی می باشد.

هرمی بودن

شرکت هایی که به شکل هرمی فعالیت می کنند نوع فعالیت خود را نتورک مارکتینگ معرفی می کنند. زمانی که مورد پرزنت قرار گرفتید و از شما خواستند تا افراد دیگری را برای پرزنت بیاورید و در ازای سرمایه گذاری افرادی که آورده اید سود بیشتری نصیبتان شود ، پس شما با یک مجموعه هرمی سروکار دارید.

همانطور که می دانید فعالیت در شرکت های هرمی در داخل کشور ممنوع و غیرقانونی بوده و هم اینکه بالاخره روزی شرکت های هرمی برچیده شده و مالباختگان زیادی از خود بر جای می گذارند.

فعالیت به صورت پانزی

بازی باغ پول نیز یک کلاهبرداری پانزی است. چون میزان سودی که این پلتفرم پرداخت می کند و هیچ پروژه ای نمی تواند همچین درآمدی داشته باشد ، پس سود مشتریان از پول افراد تازه جذب شده به مجموعه پرداخت می شود.

این روند تا جایی ادامه پیدا می کند تا دیگر زیرمحموعه ها نتوانند افراد جدیدی جذب مجموعه کنند. در این مرحله سایت بسته شده و کاربران متضرر می مانند با آرزو هایی که می خواستند یک شبه به آنها برسند.

شفاف نبودن نوع فعالیت بازی باغ پول

مدیر بازی باغ پول اعلام کرده است با پولی که از خرید درخت ها توسط مردم نصیبش می شود اقدام به ساخت کانال های تبلیغاتی در ایتا کرده و در آنها سرمایه گذاری می کند.

پس ان سوال در ذهن کاربر پیش می آید که تبلیغات در ایتا تا چه اندازه می تواند درآمد داشته باشد که بتوان سود 36 درصدی به کاربران پرداخت کرد. باید بدانید پرداخت چنین سود هایی از عهده بهترین بانک های ایرانی و خارجی خارج است!

تبلیغ کنندگان نامعتبر

اگر به آیدی کانال تلگرام بازی باغ پول مراجعه کرده و نیز رزومه کسانی که این بازی را تبلیغ می کنند ، مشاهده کنید خواهید دید این افراد کلا سابقه درخشانی در زمینه کلاهبرداران پانزی داشته اند!

این افراد هم در نقش لیدر ، هم مالباخته و هم تبلیغات کننده ظاهر شده اند و اینک خود اقدام به راه اندازی یک پلتفرم پانزی کرده اند.

پرداخت سود های تضمین شده

شرکت های پانزی هرمی همیشه وعده سود های تضمین شده به مشتریانشان داده و برای حذب مشتری بیشتر سود ها را سر موعد پرداخت می کنند. باید توجه کنید زمانی که پولتان را به عنوان سرمایه گذاری در جایی قرار می دهید شرکت با شما قرارداد می بندد و در قرارداد نیز هم سود و هم زیان آن را قید می کند.

بازی باغ پول صراحتا پرداخت روزانه 18 درصدی را به مشتریانش اعلام کرده و از روز بعد نیز امکان برداشت سود برای کاربران را فراهم کرده است و اعلام کرده که هیچ ضرری در کار نمی باشد.

در صورتی که حتی معتبر ترین شرکت های سرمایه گذاری در جهان نیز همیشه سود ده نبوده و در بازه های زمانی خاصی زیان ده نیز می باشند.

بازی باغ پول فارسی چیه؟

بازی باغ پول فارسی همان بازی باغ پول ایراینی می باشد که اخیرا تبلیغات بسیار زیادی در این حوزه مخصوصا در سایت دیوار می بینید. ولی یک بازی دیگر با عنوان Garden Money داریم که در اپلیکیشن هایی مانند بازار و مایکت وجود دارد. که ایرانی نیست و بازی جذابی برای کاربران می باشد.

واریز و برداشت باغ پول چگونه می باشد؟

یکی از تفاوت های اصلی بازی باغ پول با سایر کلاهبرداری های پانزی تفاوت در شیوه واریز و پرداخت های آن می باشد. اکثر کلاهبرداری های پانزی و هرمی نوع واریز ها و پرداخت هایشان به صورت ارز دیجیتال می باشد.

هدف از انتخاب این روش این است که پرداخت با ارز دیجیتال قابل ردیابی نبوده و پیگیری مشکل وصول سرمایه بسیار مشکل خواهد بود.

ولی باغ پول در این زمینه بنابر دلایل شخصی خودشان متفاوت عمل کرده و از زرین پال برای واریز و برداشت هایشان استفاده می کند.

البته در تاریخ 23 مهر ماه 1402 زمانی که از اپلیکیشن خواستیم وارد صفحه پرداخت شویم دیگر این صفحه باز نشد و امیدواریم مراجع قانونی به غیرقانونی و کلاهبرداری بودن این شرکت پی برده و صفحه پرداخت آن را غیرفعال کرده باشند.

تبلیغات بازی باغ پول در دیوار!

باغ پول تبلیغات گسترده ای در شبکه های اجتماعی آغاز کرده است. از جمله اینکه در سایت دیوار اکثر شهر ها تبلیغ کسب درآمد دلاری و حلال را قرار داده است. در شکل های زیر نمونه هایی از تبلیغ باغ پول در دیوار را دیده ایم.

تبلیغات بازی باغ پول در دیوار
تبلیغات بازی باغ پول در دیوار
تبلیغات بازی باغ پول در دیوار
تبلیغات بازی باغ پول در دیوار

آیا بازی باغ پول ربا است؟

حتما تا حدودی می دانید اگر در جایی سرمایه گذاری کنید و طرف مقابل سود مشخصی به شما پرداخت کند و در کارش هیچ زیانی نباشد ربا بوده و پول دریافتی از فرد به عنوان سود نیز حرام است.

در بازی باغ پول فرد عملا هیچ کاری انجام نداده و صاحب پلتفرم نیز ذاتا هیچ کاری با پول سرمایه گذاران انجام نمی دهد. او فقط پول زیر دستان را به عنوان سود به بالادستی ها پرداخت می کند.

پس اگر فردی در بازی باغ پول و یا هر شرکت پانزی دیگر سودی کسب کند ، آن سود نیز ربا و حرام می باشد.

نتیجه گیری

در این مقاله بازی باغ پول را بررسی کرده و اعلام کردیم این پلتفرم کاملا کلاهبرداری بوده و از سرمایه گذاری در آن خودداری کنید. هنگام سرمایه گذاری در هر شرکت و سایتی باید اولویت اول شما سرمایه خودتان باشد. یعنی ابتدا باید اعتبار شرکت ، نوع فعالیت آن ، رزومه صاحب شرکت و هیئت مدیره آن را بررسی کنید.

قبل از سرمایه گذاری حتما این سوال را از خود بپرسید که چرا باید در شرکتی سرمایه گذاری کنم که پسوند کلاهبرداری در کنار نامش دیده می شود؟

بازی باغ پول چیه؟

بازی باغ پول یک پلتفرم کلاهبرداری هرمی و پانزی می باشد که در داخل کشور فعالیت دارد.

آیا بازی باغ پول کلاهبرداری است؟

بله

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

3 دیدگاه برای “بازی باغ پول چیست؟-کلاهبرداری بازی باغ پول ایرانی|کسب درآمد از بازی باغ پول چگونه است؟

  1. شهرام

    درامدبا بازی

  2. شهرام

    درامد

  3. مهدی

    موافقم به زودی گندش درمیاد

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.