آموزش و بررسی سایت پراپی Propiy – نحوه ثبت نام در پراپ تریدینگ پراپی

سایت پراپی

سایت پراپی Propiy یکی از سایت های پراپ تریدینگ ایرانی می باشد. این شرکت در سال 2022 تاسیس شده و به عنوان شرکت تامین سرمایه و جذب تریدر فارکس فعالیت می کند. این شرکت در راستای کاهش مشکلات تریدر های ایرانی تاسیس شده است و در مدت زمان کوتاهی به محبوبیت خوبی میان ایرانیان رسیده است.

با توجه به اینکه بر تعداد شرکت های پراپ فرم خارجی که ایرانیان را تحریم می کنند ، روز به روز افزوده می شود ، پراپ فرم های ایرانی بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. در این مقاله به آموزش ، نحوه ثبت نام و بررسی سایت پراپی propiy به عنوان یک شرکت پراپ تریدینگ ایرانی می پردازیم.

✔️ نام شرکت✔️ پراپی
سال تاسیس📆 2022
خدمات به ایرانیان❤️ بله
دفتر مرکزی🍟 امارات

بیشتر بخوانید : پراپ چیست؟

هنگام عضویت و شرکت در چالش های شرکت های پراپ تریدینگ دقت کنید حتما باید در زمینه تریدری به مهارت کافی رسیده و حرفه ای باشید. زیرا برای شرکت در چالش ها و دریافت سرمایه از این شرکت ها باید ابتدا پلن معاملاتی خریداری کنید. هزینه خرید پلن ها در پراپ فرم های ایرانی معمولا بیشتر از 50 دلار و برای پراپ فرم های خارجی معمولات بیشتر از 100 دلار می باشد که برای بسیاری از تریدر ها مبلغ کمی نیست.

البته یکی از مزایای سایت پراپی این است که می توانید به صورت رایگان در چالش ها شرکت کرده و مهارت خود را بیازمایید. ولی برای دریافت سرمایه حتما باید پلن خریده و بعد از طی کردن مراحل لازم سرمایه در این شرکت به عنوان تریدر استخدام شوید.

این مقاله صرفا یک مقاله آموزش پراپ سرمایه گذار برتر بوده و وبسایت ایستکا توصیه ای مبنی بر ثبت نام و یا عدم ثبت نام شما در این سایت ندارد.

آموزش ثبت نام در سایت پراپی Propiy

ثبت نام اولیه در سایت پراپی Propiy رایگان بوده و نیازی به خرید پلن ندارید. می توانید ابتدا در سایت ثبت نام کرده و بع از بررسی پلن ها نسبت به خرید آنها و شرکت در چالش ها اقدام کنید. برای ثبت نام در سایت پراپی ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

با وارد شدن به لینک بالا صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد. می توان در این سایت با گوگل ، ایمیل و یا شماره موبایل ثبت نام کرد. برای مثال من ثبت نام با گزینه ایمیل را انتخاب می کنم.

ثبت نام در سایت پراپی Propiy
ثبت نام در سایت پراپی Propiy

در شکل زیر باید فیلد های مورد نظر را به دقت پر کنید. نام ، نام خانوادگی ، نام کاربری ، ایمیل و انتخاب کلمه عبور مناسب و ایمن باید پر شوند.

ثبت نام در سایت پراپی Propiy
ثبت نام در سایت پراپی Propiy

برای تایید شدن ایمیلتان کدی برایتان ایمیل خواهد شد. کد ارسال شده از سوی پراپی را در این قسمت وارد کنید. دقت کنید اگر با شما موبایلتان ثبت نام کرده بودید ، کد برایتان پیامک می شد.

ثبت نام در پراپ فرم پراپی
ثبت نام در پراپ فرم پراپی

در شکل زیر پنل کاربری خود را مشاهده می کنید.

ثبت نام در پراپ فرم پراپی
ثبت نام در پراپ فرم پراپی

آموزش و بررسی سایت Propy

با توجه به اینکه سایت Propy یک سایت پراپ تریدنگ ایرانی است ، رابط کاربری آن به زبان فارسی بوده و تریدر ها بسیار راحت می توانند از این سایت استفاده کنند. در صورت بروز هر گونه مشکل و داشتن هر گونه سوال در مورد شرکت پراپ فرم پراپی بسیار راحت می توانید از آیکن چت سایت با کارشناسان ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را مطرح کنید.

اگر در سایت ثبت نام کرده و وارد پنل کاربری خود شوید ، گزینه هایی را مشاهده می کنید که ما به اختصار موارد مهم آنها را برایتان توضیح می دهیم.

شرکت در چالش جدید : برای مشاهده تعرفه های پلن ها ، خرید و شرکت در چالش ها باید از این گزینه اقدام کنید. در ادامه این گزینه را بیشتر بررسی می کنیم. این قسمت طوری طراحی شده است که هم می توانید هزینه خرید پلن ها را مشاهده کنید و هم سرور بروکر ها و ویژگی ها و شرایط هر پلن را با دقت مطالعه کرده و مقایسه کنید.

چالش های من : در این قسمت چالش هایی که خریداری کرده و فعلا در آنها حضور دارید را می بینید.

برترین تریدر ها : در این قسمت تریدر های حرفه ای و تریدر هایی که به سوددهی خوبی در این مجموعه پراپ فرم رسیده اند را به ترتیب می بینید. میزان سرمایه آنها در شرکت ، درصد سودهی به دلار و نیز میزان موفقیت این تریدر های موفق بسیار جالب توجه می باشد.

برترین تریدر ها
برترین تریدر ها

احراز هویت : برای داشتم حساب واقعی باید در سایت پراپی احراز هویت شوید. در این قسمت اطلاعات صحیحی از خود وارد کرده و تصویر کارت ملی و نیز یک عکس به صورت سلفی با کارت ملی خود باید آپلود کنید. نتایج بررسی شده و در صورت نداشتن مشکل مورد تایید قرار می گیرد. در صورتی که کارت ملی شما در دسترس نیست می توانید از مدارک معتبر دیگری مانند گذرنامه ، گواهینامه ، شناسنامه و … استفاده کنید.

احراز هویت پراپی
احراز هویت پراپی

کیف پول : تمامی واریز ها و برداشت های تریدر از این قسمت انجام می شود. واریز ها و هزینه پرداخت چالش ها به صورت ریالی نیز امکان پذیر است.

پلن های سایت پراپی

برای مشاهده پلن های سایت پراپی ابتدا در سایت ثبت نام کنید. سپس از قسمت شرکت در چالش جدید می توانید پلن های مختلف این سایت را مشاهده کنید. برای مثال مانند شکل زیر اگر بخواهید در چالش دو مرحله ای با بالانس 5000 دلاری شرکت کنید باید 65 دلار پرداخت کنید.

برای معامله می توانید از بین 4 سرور یکی را انتخاب کنید. سرور ها معمولا از سرعت خوبی برخوردار بوده و معیار های یک بروکر خوب را دارند.

پلن های سایت پراپی
پلن های سایت پراپی
تعرفه های های سایت پراپی
تعرفه های های سایت پراپی
تعرفه های های سایت پراپی
تعرفه های های سایت پراپی
تعرفه های های سایت پراپی
تعرفه های های سایت پراپی

هزینه خرید پلن در پراپی بین 65 تا 299 دلار متغیر است. این رقم به نوع پلن و میزان سرمایه ای که از بروکر می خواهید دریافت کنید ، متغیر است. هر چه بالانس اکانت انتخابی شما بیشتر باشد ، هزینه خرید پلن افزایش خواهد یافت.

چالش پراپی Propiy (قوانین پراپی)

چالش سایت پراپی در دو نوع “دو مرحله ای” و “مسیر سریع : جت جامپ” می باشد.

چالش پراپی دو مرحله ای

این نوع چالش مانند همه سایت های پراپ تریدینگ موجود می باشد. چالش در دو مرحله انجام می شود. فاز اول 30 روزه بوده و باید در این مرحله به سود 8% برسید. حد ضرر کل حساب نیز 12 درصد بوده و تریدر برای رسیدن به این تارگت 5 درصدی باید حداقل 5 روز معاملاتی داشته باشد.

فاز دوم 2 (60 روزه) ماهه بوده و تارگت این فاز 4% می باشد. در این فاز نیز تریدر باید حداقل 5 روز معاملاتی داشته باشد . حد ضرر کلی آن 12 درصد و حد ضرر روزانه نیز 5 درصد می باشد.

میزن اهرمی که تریدر ها می توانند استفاده کنند 1:100 می باشد.

چالش پراپی جت جامپ

این نوع چالش که جدیدا به این سایت افزوده است برای افراد حرفه ای مناسب است که این اطمینان را در خود می بینند ، می توانند چالش ها را در مدت زمان کمتری طی کنند.

هزینه خرید این نوع پلن کمی بیتر است. بری مثال برای دریافت سرمایه 5000 دلاری در چالش دو مرحله ای نیاز به پرداخت 65 دلار بود. در صورتی که در این روش باید 245 دلار بابت خرید پلن پرداخت کنید.

چالش پراپی جت جامپ
چالش پراپی جت جامپ

در این نوع چالش تارگت رسیدن به فاز بعدی 10% و بدون محدودیت زمانی می باشد. حد ضرر کلی نیز 5 درصد از بالانس اولیه اکانت می باشد.

میزن اهرمی که تریدر ها در این نوع چالش می توانند استفاده کنند 1:50 می باشد.

پراپی کلاهبرداری

تاکنون هیچ گونه گزارشی از تخلف و کلاهبرداری پراپی گزارش نشده است. از طرفی در سایت این شرکت پراپ تریدینگ ایرانی نتوانستیم شماره ثبت شرکت و … پیدا کنیم. تنها اطلاعاتی که از این شرکت در دسترس می باشد این است که این پراپ فرم ایرانی در در سال 2022 در امارات به ثبت رسیده است.

از طرفی در مدت زمان کمی به محبوبیت خوبی میان تریدر های ایرانی رسیده است.

چالش رایگان سایت پراپی

هر فردی با حساب کاربری خود قط برای یک بار می تواند چالش رایگان داشته باشد. این چالش 5 روزه بوده و بعد از آن حساب غیر فعال خواهد شد. مزیت اصلی چالش رایگان برای تریدر ها این است که تریدر می تواند قبل از شرکت در چالش واقعی و خرید پلن با محیط پلن آشنا شده و سرور های بروکر ها را تست کند.

برداشت سود از سایت پراپی

زمانی که چالش ها را سپری کردید ، می توانید برای خود جساب واقعی باز کنید. بعد از افتتاح حساب ولقعی و معامله کرذن زمانی می توانید سود های خود را برداست کنید که حداقل 30 روز از زمان افتتاح حساب واقعی گذشته باشد.

برای برداشت های بعدی نیز باید 14 روز دیگر صبر کنید. برداشت سود ها به راحتی از طریق تتر نیز امکان پذیر است.

پشتیبانی سایت پراپی

پشتیبانی سایت پراپی موفق بوده و تریدر ها در صورت داشتن مشکل می توانند به پشتیبانان تیکت زده و مشکل خود را برطرف کنند. از طرفی پشتیبان آنلاین سایت از ساعت 9 صبح تا 22 به صورت تمام آماده پاسخگویی به تریدر ها می باشد.

با توجه به ایرانی بودن این پراپ فرم ، پشتیبانی سایت نیز به زبان فارسی بوده و امکان برقراری ارتباط راحتتر می باشد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.