کدام ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری مناسب است؟

بهترین ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

اوایل سال 2023 بود که عبارت بهترین ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری را زیاد شنیدیم و تاکنون هم توجه به آن ادامه دارد. این رمزارزها در واقع دارایی های دیجیتالی هستند که از هوش مصنوعی در فناوری ها و یا روایت های تبلیغاتی خود استفاده می کنند.

در صورتی که می خواهید روی این ارزها کار کنید خوب است با تعدادی از بهترین های آن آشنا شوید. این ارزها عبارتند از:

  1. گراف (GRT)
  2. رندر توکن (RNDR)
  3. اینجکتیو (INJ)
  4. سینگولاریتی نت (AGIX)
  5. فچ ای آی (FET)
  6. اوشن پروتکل (OCEAN)
  7. آسیس نتورک (ROSE)
  8. آی اگزک آر آل سی (iExec RLC)
  9. اوریجین تریل (TRAC)
  10. آکاش نتورک (AKT)

ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

این ارزها به شکل های مختلفی با هوش مصنوعی در ارتباط هستند. این توکن ها معمولا در سه گروه دسته بندی می شوند که عبارتند از:

توکن هایی مثل SURE که برای مدیریت برخی پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

توکن هایی مثل VXV که بر مبنای جمع آوری کمک های مالی از آن ها استفاده می شود.

توکن هایی که در مسیر بازاریابی از آن ها استفاده می شود. خوب است بدانید که این گروه در واقع پرتلاطم ترین و بزرگ ترین گروه می باشد.

بهترین ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

این ارزها تعداد زیادی دارد به شکلی که بیشتر از 100 توکن داریم. در ادامه تعدادی از مهم ترین آن ها را به شما معرفی می کنیم. در صورتی که قصد خرید و فروش این ارزها را دارید می توانید با بهترین های آن ها شروع کنید.

گراف (GRT)

این پروتکل شبیه به گوگل برای ایندکس کردن عمل می کند. زیرگراف های مختلفی وجود دارد و پروتکل سعی می کند داده های فراوان را در آن ها دسته بندی کند. این پروژه سعی دارد وب 3 را تقویت کند.

گراف
کدام ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری مناسب است؟ 1

توکن بومی این شبکه با نام ارز GRT شناخته می شود که کاربرد آن تخصیص منابع در شبکه می باشد. خوب است بدانید که GRT صاحب رتبه اول ارزهای هوش مصنوعی در تمام دنیاست. گراف می تواند بهترین ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری در نظر گرفته وشد.

رندر توکن (RNDR)

در این سیستم بر پایه ایجاد شبکه رندر برای موارد مختلف طراحی و گرافیک عمل می شود. توکن اختصاصی پلتفرم رندر، ارز رندر است. با این پلتفرم می توانید پردازنده های گرافیکی را به صورت غیرمتمرکز و یکپارچه به اشتراک بگذارید. این روش برای بسیاری از افراد راه درآمد خوبی محسوب می شود. رندر را هم می توانید به عنوان بهترین ارز هوش مصنوعی در نظر بگیرید.

رندر
کدام ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری مناسب است؟ 2

اینجکتیو (INJ)

این پروتکل غیر متمرکز است و معاملات مختلف یکپارچه روی آن ارائه می شود. همچنین با اینجکتیو خیالتان از بابت ایمنی دارایی های مختلف راحت است. این پروتکل از استاندارد لایه 2 استفاده کرده و و کارمزدها را کاهش می دهد. علاوه بر آن باعث افزایش توان عملیاتی هم می شود.

این سیستم سعی می کند در امور مالی تحولات مختلفی پدید آورد که همه این کارها با فناوری های به روز انجام می شود. تمرکز زدایی از تعهدات و اهداف مهم آن می باشد.

اینجکتیو
کدام ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری مناسب است؟ 3

با این پروژه می توان معاملات مختلف هوش مصنوعی را به خوبی مدیریت کرد. قابلیت های مختلف هوش مصنوعی کمک می کند از الگوریتم ها و روش های مختلفی در معاملات خود استفاده کرده و میزان سودتان را بالا ببرید. این کار همچنین شفافیت و کارایی بیشتری برای همه معاملات به ارمغان می آورد.

سینگولاریتی نت (AGIX)

سینگولاریتی نت یکی دیگر از ارزهای برتر هوش مصنوعی است که از نوع نسل دوم می باشد. با این فناوری افراد می توانند از طریق بلاکچین سرویس های مختلف هوش مصنوعی را دریافت کرده و به خدمات آن هم دسترسی داشته باشند. شما می توانید این خدمات و سرویس ها را به اشتراک گذاشته و از این طریق هم کسب درآمد کنید. یکی دیگر از بهترین انتخاب ها برای بهترین ارز هوش مصنوعی همین ارز است.

سینگولاریتی
کدام ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری مناسب است؟ 4

فچ ای آی (FET)

این ارز بر اساس استانداردهای ERC-20 پیش می رود و از تکنولوژی قراردادهای هوشمند استفاده می کند.

این پروژه سعی در ایجاد فضایی غیرمتمرکز و امن برای همه کاربرانش دارد. در این فضا می توانید فعالیت های مختلف مالی و غیر مالی را داشته باشید.

فچ ای آی
کدام ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری مناسب است؟ 5

در این پروژه، هوش مصنوعی و نیز اینترنت اشیاء نقش بسیار گسترده ای دارند که از این طریق ارز FET رشد می کند. همه این ها باعث شده این ارز را هم بتوان بهترین ارز هوش مصنوعی در نظر رفت.

اوشن پروتکل (OCEAN)

و اما در انتخاب بهترین ارز هوش مصنوعی به اوشن می رسیم. این پروژه همچون دیگر پروژه های مشابه سعی بر تمرکززدایی و امنیت بیشتر داده ها و اطلاعات دارد. حتما می دانید که گوگل، فیس بوک و دیگر فضاهای مشابه اطلاعات و علایق تان را ذخیره کرده و می فروشند. چرا؟ این کار به فروشندگان و ارائه دهندگان کالا و خدمات کمک می کند مشتریانشان را پیدا کنند اما در هر صورت اطلاعات شما فروخته شده است!

اوشن
کدام ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری مناسب است؟ 6

اوشن پروتکل سعی می کند داده ها و اطلاعات شما را با حفظ اصل محرمانگی نگهداری کند. یعنی دیگر واسطه ای مانند گوگل و … وجود ندارد و در نتیجه اطلاعات تان به خوبی حفظ می شود. اوشن پروتکل را به عنوان یکی از بهترین ارزهای هوش مصنوعی می شناسیم.

آسیس نتورک (ROSE)

این شبکه بر مبنای بلاکچین کاسماس فعالیت کرده و حفظ حریم کاربران جزء اهداف اصلی آن می باشد. ROSE رمزارز بومی این شبکه است. کاندید بعدی بهترین ارز هوش مصنوعی قطعا آسیس است.

اسیس
کدام ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری مناسب است؟ 7

آی اگزک آر آل سی (iExec RLC)

این پروتکل بر روی اتریوم ساخته شده و توکن بومی آن RLC نام دارد. این پلتفرم فضاهای ابری غیر متمرکز ارائه می دهد. از این امکان می توانید برای عملیات مختلف حسابرسی، ذخیره سازی داده ها و غیره استفاده نمایید. این پلتفرم فضایی را فراهم آورده تا با استفاده از قراردادهای هوشمند، برنامه های غیر متمرکز توسعه پیدا کنند. تمامی فعالیت ها در این فضا ایمن و غیرمتمرکز خواهد بود.

ای اگزک
کدام ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری مناسب است؟ 8

یکی از اولویت های این پرژه مشارکت در توسعه وب 3 اعلام شده است. کاربران در این سیستم محدودیتی در دسترسی به اطلاعات ندارند. نام این ارز هم قطعا در لیست بهترین ارز هوش مصنوعی قرار می یگرد.

اوریجین تریل (TRAC)

این پروتکل متن باز قدرت بلاکچین و گراف دانش را ترکیب کرده است. نتیجه این است که تحول بزرگی در نحوه ذخیره سازی و مدیریت داده ها را شاهد هستیم. اوریجین کاندید دیگری برای بهترین ارز هوش مصنوعی است.

اوریجین تریل
کدام ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری مناسب است؟ 9

آکاش نتورک (AKT)

این پروژه فعالیت های ابری و غیرمتمرکز را فراهم می کند. در این شبکه برنامه ها به شکلی کم هزینه و البته کاملا مفید مستقر می شوند. توکن این شبکه به عنوان پاداش هم به مشارکت کنندگان مختلف هدیه داده می شود.

اکاش - بهترین ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری
کدام ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری مناسب است؟ 10

سخن پایانی

همان طور که می دانید هوش مصنوعی هر روزه در حال رشد و پیشرفت است. پای این فناوری به دنیای رمز ازرها هم کشیده شده است. نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که پروژه های زیادی سعی می کنند با اضافه کردن کلمه یا کلماتی مربوط به هوش مصنوعی به عنوان پسوند یا پیشوند پروژه، افراد را گول بزنند.

در مطلب بالا تعدادی از بهترین ارزها در این زمینه را به شما معرفی کردیم.

منبع:

forbes

چقدر این ارزا قابل اعتمادن؟

ارز هوش مصنوعی کاملا قابل اعتماد است اما مانند کل دنیای کریپتو در این جا هم به دانش و تجربه احتیاج دارید تا بتوانید موفق شوید.

کدوم یکی بهتره؟

بسته به هدف و استراتژی شما هر کدام از ارزهای معتبر هوش مصنوعی را می توانید در معاملات خود جای دهید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
نظر شما مهم است - با ارسال نظرتان به دیگر کاربران کمک کنید.x