جامع‌ترین لیست بهترین بروکر برای بورس نیویورک 2024

بهترین بروکرهای بورس نیویورک

آیا می خواهید سهام هایی مانند اپل (AAPL)، فیس بوک (FB)، نتفلیکس (NFLX)، یا تسلا (TSLA) را خریداری کنید؟ اگر چنین است، باید یک حساب سرمایه گذاری در یک کارگزاری در بورس نیویورک راه اندازی کنید. کارگزاران آنلاین معاملات را انجام می دهند و ابزارهایی را ارائه می دهند که به شما کمک می کند تا تصمیمات سرمایه گذاری آگاهانه ای داشته باشید. با اتخاذ این تصمیم‌ ها، می‌ توانید هزاران دلار سود کنید.

هر پلتفرم معاملات سهام منحصر به فرد است. امروزه با  وجود تعداد زیادی کارگزار خرده‌فروشی آنلاین که معاملات سهام و ETF 0 دلاری را ارائه می ‌کند، تصمیم‌گیری اینکه کدام یک برای شما مناسب است به تفاوت در کارمزدها، ویژگی‌ ها و سهولت استفاده بستگی دارد. گزینه های سرمایه گذاری، ابزارهای معاملاتی، تحقیقات بازار، آموزش مبتدیان، خدمات به مشتریان و ارائه همه عواملی هستند که سرمایه گذاران باید هنگام انتخاب یک کارگزار در نظر بگیرند.

بیشتر بخوانید: جامع‌ترین لیست قوانین فارکس در انگلستان 2024

جامع‌ترین لیست بهترین بروکر برای بورس نیویورک 2024 - بهترین بروکر برای بورس نیویورک
آشنایی با بورس نیویورک آمریکا (NYSE)

معرفی بازار بورس نیویورک

“NYSE” مخفف بورس نیویورک است که برای تجارت اوراق بهادار می باشد. NYSE Composite Index یک شاخص شناخته شده بازار سهام است که بر سلامت قیمت سهام های بورسی NYSE نظارت می کند. شاخص NYSE شامل تمام اقلام عمده موجود در بورس اوراق بهادار نیویورک، از جمله RTE و حتی شرکت های خارج از کشور است.

بیشتر بخوانید: جامع‌ترین لیست قوانین فارکس در امریکا 2024

جامع‌ترین لیست بهترین بروکر برای بورس نیویورک 2024 - بهترین بروکر برای بورس نیویورک
بهترین کارگزاری‌های بورس آمریکا

بهترین کارگزاری‌های بورس آمریکا10 تا از بهترین بروکرها برای بورس نیویورک

1- چارلز شواب (Charles Schwab)

چارلز شواب در سال 1971 تاسیس شد و در سانفرانسیسکو مستقر است. این یکی از کارگزاری های سرمایه گذاری پیشرو و شرکت های نگهبان IRA در ایالات متحده است. این شرکت بهترین بروکر برای بورس نیویورک است.

چارلز شواب  تا ژانویه 202، دارایی 7.5 تریلیون دلاری مشتری با مجموع 33.9 میلیون حساب کارگزاری فعال داشت. همچنین Schwab Bank، یکی از بزرگترین بانک‌ های ایالات متحده را اداره می‌ کند که به مشتریان کارگزاری خود اجازه می ‌دهد تا حساب‌ های تجاری خود را با یک حساب جاری مرتبط کنند . این شرکت دارای 1.7 میلیون حساب بانکی فعال است.

این شرکت محصولات سرمایه گذاری متنوعی از جمله سهام، صندوق های سرمایه گذاری مشترک، صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) ، صندوق های بازار پول، محصولات با درآمد ثابت، اختیار معامله، قراردادهای آتی، بیمه و مستمری را به مشتریان ارائه می دهد. مشتریان می توانند هم در محصولات اختصاصی شواب و هم در سایر سرمایه گذاری های شخص ثالث سرمایه گذاری کنند.

ساختار هزینه چارلز شواب (Charles Schwab’s Fee Structure)

شواب، اولین کارگزاری تخفیف واقعی امریکا، به عنوان یکی از ارزان ترین شرکت های کارگزاری در ایالات متحده رتبه بندی شده است. از اکتبر 2019، شواب کمیسیون را از 4.95 دلار به 0.00 دلار برای همه سهام های فهرست شده در ایالات متحده و کانادا، ETF ها، گزینه های آنلاین و معاملات تلفن همراه کاهش داد. معاملات آپشن همچنان کارمزد استاندارد 0.65 دلاری برای هر قرارداد دارند. شواب بهترین بروکر برای بورس نیویورک است.

 شرکت چارلز شواب از طریق سرویس مشاور رباتیک خود به نام پورتفولیوهای هوشمند، رویکردی بدون نگرانی و منفعل برای سرمایه گذاری را به مشتریان ارائه می دهد. پلتفرم آنلاین یک تجربه خودکار را برای مشتریان فراهم می کند و به آنها امکان دسترسی به مجموعه ای از ETFها را می دهد که بر اساس اهداف سرمایه گذاری مشتری، تعادل مجدد را ایجاد می کنند. این سرویس به حداقل 5000 دلار سرمایه گذاری نیاز دارد و بدون هزینه مشاوره یا کمیسیون ارائه می شود. به همین دلیل شواپ بهترین بروکر برای بورس نیویورک می باشد.

2- Fidelity Investments

بزرگترین نگهدارنده برنامه های پس انداز بازنشستگی 401 (k) کشور بروکر فیدلیتی است. این شرکت در سال 1946 با عنوان مدیریت و تحقیقات فیدلیتی تأسیس شد و در بوستون مستقر یافته است. فیدلیتی بهترین بروکر برای بروس نیویورک است.

طبق وب سایت این شرکت، Fidelity تا ژوئن 2021 دارایی 11.1 تریلیون دلاری با 82.8 میلیون حساب کارگزاری فعال داشت. همچنین این شرکت دارای 40 میلیون سرمایه گذار فردی و بیش از 2.6 میلیون معامله قابل سفارش در روز است.

Fidelity بهترین بروکر برای بورس نیویورک بوده و برترین انتخاب برای مشتریانی است که می خواهند در صندوق های ETF و صندوق های سرمایه گذاری Fidelity سرمایه گذاری کنند. این شرکت سرمایه گذاری در محصولات شخص ثالث را ارائه می دهد.

ساختار کارمزد سرمایه گذاری فیدلیتی (Fidelity Investments’ Fee Structure)

Fidelity بهترین بروکر برای بورس نیویورک بوده و هیچ حداقلی برای افتتاح حساب کارگزاری خرده فروشی، از جمله IRA ها را تبلیغ نمی کند. با پیروی از شواب، Fidelity معاملات سهام، ETF و گزینه های بدون کمیسیون را نیز ارائه می دهد. معاملات آپشن همچنان دارای کارمزد استاندارد 0.65 دلاری برای هر قرارداد هستند.

هیچ حداقلی برای سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری Fidelity وجود ندارد. Fidelity برای برخی از صندوق های مشترک اختصاصی کارمزد نسبت هزینه دریافت نمی کند و صدها صندوق دیگر را بدون کارمزد تراکنش ارائه می دهد. هزینه خدمات مشاوره پورتفولیو از 0.50٪ تا 1.50٪ بر اساس میزان سرمایه گذاری متغیر است. حداقل سرمایه گذاری ها بر اساس گزینه های سرمایه گذاری از 25000 تا 250000 دلار متغیر است.

برای سرویس خودکار Fidelity Go ، شرکت 0.35% هزینه مشاوره دریافت می کند، اما برای افتتاح حساب نیازی به حداقل حساب ندارد. Fidelity از طریق صندوق های سرمایه گذاری مشترک و سایر خدمات مشاوره ای ده ها میلیون مشتری غیر کارگزاری دارد و بهترین بروکر برای بورس نیویورک است.

3- تجارت الکترونیکی (E TRADE)

E*TRADE که در سال 1982 تأسیس شد، به عنوان یک شرکت هلدینگ شروع به کار کرد و به یک سرویس کارگزاری تخفیف آنلاین پیشرو تبدیل شده است. این شرکت در طول بحران مالی 2007-2008 به دلیل قرار گرفتن در معرض زیاد پرتفوی های وام مسکن زیرمجموعه ضربه سختی خورد.سهام آن در سال 2007 حدود 86.7 درصد کاهش یافت، قبل از اینکه شرکت یک طرح جامع را اجرا کند.

اکنون E*TRADE بهترین بروکر برای بورس نیویورک بوده و به یک شرکت مالی پیشرو برای دسترسی به تلفن همراه، ابزارهای تجارت آنلاین و تجربه کاربری قابل تنظیم تبدیل شده است. از فوریه 2020، E*TRADE بیش از 5.2 میلیون حساب کارگزاری خرده فروشی با بیش از 360 میلیارد دلار دارایی مشتری داشت.

درست مانند سایر کارگزاران برتر، E*TRADE به مشتریان امکان دسترسی به ETF، صندوق های سرمایه گذاری مشترک، سهام، گزینه ها و محصولات با درآمد ثابت را می دهد. این شرکت همچنین دو حساب جاری و یک حساب پس انداز با 1.25 میلیون دلار بیمه FDIC ارائه می دهد.

 مشتریان می توانند یک سبد از پیش ساخته شده را انتخاب کنند، که به آنها یک سبد متنوع از صندوق های سرمایه گذاری مشترک یا ETF های ساخته شده توسط یک تیم استراتژی سرمایه گذاری می دهد.

ساختار کارمزد E*TRADE (E*TRADE’s Fee Structure)

در سال 2019، E*TRADE به Schwab و Fidelity در ارائه معاملات بدون کارمزد پیوست. E*TRADE کمیسیون معاملات سهام، اختیار معامله و ETF را به 0 دلار کاهش داد، در حالی که قراردادهای اختیار معامله هر کدام 0.65 دلار (0.50 دلار با بیش از 30 معامله در هر سه ماهه) محاسبه می شوند. به همین دلیل ای ترید بهترین بروکر برای بورس نیویورک است.

4- TD Ameritrade

TD Ameritrade در سال 1971 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در اوماها، نبراسکا قرار دارد. این شرکت پس از اینکه Ameritrade قدیمی گروه TD Waterhouse را در سال 2006 خریداری کرد، به TD Ameritrade تبدیل شد. در سال 2017، این شرکت رقیب مستقر در سنت لوئیس، Scottrade را خریداری کرد. حساب های مشتری تا فوریه 2018 به طور کامل ادغام و در سیستم TD Ameritrade ادغام شدند. حالا TD Ameritrade بهترین بروکر برای بورس نیویورک است.

TD Ameritrade به دلیل ارزش و کیفیت خدمات، یکی از برترین شرکت های کارگزاری در ایالات متحده محسوب می شود. این شرکت سیستم پشتیبانی 24/7 مشتری را به مشتریان ارائه می دهد. TD Ameritrade  یک وب سایت کاربر پسند با دسترسی به موبایل، تحقیق و ابزارهای تجاری پیشرفته.محسوب می‌شود. این شرکت به عنوان یک کارگزار برتر برای سرمایه گذاران مبتدی در نظر گرفته می شود.

طبق وب سایت شرکت، TD Ameritrade بیش از 1 تریلیون دلار دارایی مشتری دارد. علاوه بر این، بیش از 11 میلیون حساب مشتری دارد و مشتریان به طور متوسط ​​500000 معامله در روز انجام می دهند. محصولات سرمایه گذاری از سهام، ETF، صندوق های سرمایه گذاری متقابل، گزینه ها و سرمایه گذاری های با درآمد ثابت متغیر است. همچنین مشتریان می توانند در معاملات آتی و ارز فارکس سرمایه گذاری کنند.

ساختار کارمزد TD Ameritrade (TD Ameritrade’s Fee Structure)

TD Ameritrade به حداقل حساب نیاز ندارد، هیچ هزینه پلتفرمی را دریافت نمی کند و نیازی به حداقل تجارت ندارد. این کارگزاری معاملات بدون کمیسیون را ارائه می دهد و هیچ کمیسیونی را برای معاملات آنلاین سهام، ETF و گزینه های موجود در بورس آمریکا دریافت نمی کند. 0.65 دلار برای هر کارمزد قرارداد برای معاملات آپشن اعمال می شود. به همین دلایل TD Ameritrade بهترین بروکر برای بورس نیویورک است.

 5-  رابین هود Robinhood

 کارگزاری رابین هود Robinhood یک پلتفرم معاملاتی بدون کمیسیون است که به کاربران امکان می‌دهد تا به معامله بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بپردازند. همچنین این پلتفرم به صورت رایگان معاملات سهام نیز فراهم می‌ کند و بهترین بروکر برای بورس نیویورک است. رابین هود چگونگی کار خود را با استفاده از تلفن هوشمند و بدون نقض حقوق حاصل از دسترسی به قیمت ‌های بازار در زمان واقعی، تضمین محافظت از تراز منفی را ارائه می دهد.

6- وبول Webull

وبول یک کارگزاری بدون هزینه است که به مشتریان اجازه می دهد تا با کمک برنامه آن، سهام، ETF و گزینه ها را به صورت رایگان خرید و فروش کنند. وبول از حساب بازنشستگی مشمول مالیات و همچنین IRA در اختیار شما قرار می دهد و بهترین بروکر برای بورس نیویورک است. وبول یک کارگزار-معامله دارای مجوز در کمیسیون بورس و اوراق بهادار است.

برنامه دسکتاپ وبول با ارائه دسترسی به ده‌ها ابزارک، به معامله‌گران اجازه می‌ دهد تا از آن‌ها برای معاملات سهام، تجزیه و تحلیل داده‌‌‌‌‌‌‌‌ای قابل استفاده برای نظارت بر بازار استفاده کنند. وبول هيچ گونۀ كميسيوني برای معاملات يا افتتاح و نگۀداري حساب نمي گيرد. با این حال، فقط پرداخت هزینۀ SEC و FINRA الزامي است. Webull عضو FINRA (Financial Industry Regulatory Authority) و SIPC (Securities Investor Protection Corporation) است. همین ویژگی ها باعث می شود وبول بهترین بروکر برای بورس نیویورک باشد.

7-  آلی اینوست Ally Invest

Ally Invest یک تجارت آنلاین و پلت فرم سرمایه گذاری خودکار است که طیف گسترده ای از محصولات سرمایه گذاری خودگردان و مدیریت شده را با کارمزدهای پایین ارائه می دهد. این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد تا با دسترسی به اطلاعات مقالات درک خود را از استراتژی های سرمایه گذاری و روندهای بازار بهبود بخشند. Ally Invest بهترین بروکر برای بورس نیویورک بوده و انتقال یکپارچه بین حساب های Ally Bank و Allly Invest با بسیاری از نقل و انتقالات در عرض چند دقیقه در ساعات بازار را ارائه می دهد.

آلی اینوست به عنوان بهترین بروکر برای بورس نیویورک، یکی از اعضای شرکت حمایت از سرمایه گذاران اوراق بهادار (SIPC) است که ادعاهای مشتریان تا سقف 500000 دلار را پوشش می دهد که شامل حداکثر 250000 دلار برای مطالبات نقدی می شود. با این حال، SIPC در برابر ضررهای سرمایه گذاری از بازار محافظت نمی کند.

کاربران می توانند به راحتی سرمایه گذاری های خود را در کنار حساب های بانکی خود با دسترسی به ویژگی های پیشرفته از طریق برنامه Ally مشاهده کنند. آنها می توانند در مورد سرمایه گذاری تحقیق کنند، سبد سهام خود را تجزیه و تحلیل کرده و معاملات را در هر زمان و هر مکان انجام دهند.

8- فرست ترید Firstrade

کارگزاری Firstrade یک شرکت خدمات مالی آمریکایی است که در سال ۱۹۸۵ تأسیس شد. این شرکت به معامله‌گران خود امکانات کارگزاری را فراهم می‌ کند. این کارگزاری بهترین بروکر برای بورس نیویورک بوده و شما می توانید سهام، ETF ها، گزینه ها و صندوق های سرمایه گذاری مشترک را بدون کمیسیون بخرید و بفروشید. همچنین Firstrade یک پلت فرم برای حساب های بازنشستگی است که IRA های سنتی، Roth و Rollover در دسترس هستند.

Firstrade به معامله‌گران خود اجازه می دهد تا با 0.12٪ تا 0.18٪ کارمزد، بيت كوين، بيت كوين كش، اتريوم و لایت كوین را خرید و فروش کنند. علاوه بر این Firstrade به معاملات سودآور با استفاده از گزینه‌ های با قابلیت حفاظت (Options) هم اجازه می دهد و به همین دلیل بهترین بروکر برای بورس نیویورک است.

بطور خلاصه، Firstrade يك كارگزار تخفيف آمريكائي و بهترین بروکر برای بورس نیویورک است كه به معاملات سودآور در بازار سهام ، ETF ، گزینة‌ های با قابلیت حفاظت (Options) و صندوق سرمایة‌گذارى را ارائه می دهد.

9- مریل اج Merrill Edge

Merrill Edge یک پلتفرم کارگزاری و سرمایه گذاری آنلاین است که حساب های سرمایه گذاری را برای اهداف مختلف از جمله برنامه ریزی دانشگاه، سرمایه گذاری های بازنشستگی و سرمایه گذاری عمومی آنلاین ارائه می دهد. این کارگزار ابزارها و تحقیقات را برای برنامه ریزی سرمایه گذاری ها فراهم می کند و خدمات مدیریت پول نقد را برای پیگیری نیازهای کسب و کارهای کوچک ارائه می دهد.

مریل اج بهترین بروکر برای بورس نیویورک و یکی از شرکت ‌های تابعه بانک آمریکا است که محصولات بانکی را ارائه می ‌کند. مشتریانی که دارای موجودی واجد شرایط بانک آمریکا، مریل و بانک خصوصی هستند، ممکن است واجد شرایط ردیف Diamond Honors باشند و از مزایای برنامه بهره مند شوند.

همچنین مریل اج امکان دسترسی به مشاوران راه حل های مالی مریل دارای مجوز را ارائه می دهد که می توانند در مورد سرمایه گذاری و خدمات مدیریت پول نقد برای مشاغل کوچک مشاوره ارائه دهند. مشتریان می توانند بر اساس شرایط خود در این کارگزاری سرمایه گذاری کنند. قیمت گذاری برنامه سرمایه گذاری هدایت شده مریل بر اساس برنامه انتخاب شده توسط مشتری متفاوت است. استراتژی سرمایه گذاری توصیه شده صرفاً بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط مشتری برای یک هدف سرمایه گذاری خاص خواهد بود.

10- Interactive Brokers IBKR Lite

IBKR Lite یک پلتفرم معاملاتی بدون کمیسیون است که توسط Interactive Brokers LLC ارائه شده است. این کارگزار امکان تجارت نامحدود در سهام و ETFهای پذیرفته شده در بورس ایالات متحده و همچنین دسترسی کم هزینه به بازارهای جهانی را فراهم می کند. IBKR Lite را می توان با IBKR Pro مقایسه کرد که ویژگی های پیشرفته و گزینه های قیمت گذاری را ارائه می دهد.

Interactive Brokers LLC یک ارائه دهنده راه حل های تجارت آنلاین پیشرو است که دسترسی جهانی مستقیم به ابزارهای مالی مختلف را ارائه می دهد. همچنین این کارگزاری مجموعه‌ای از پلتفرم‌ های معاملاتی قدرتمند از جمله پورتال مشتری، ایستگاه کاری معامله‌گر، IBKR Mobile، زبان طبیعی IBot و APIهای IBKR را ارائه می‌ کند. این کارگزاری جزو بهترین بروکر برای بورس نیویورک می باشد..

نتیجه‌گیری

بروکرهای متعهدی در بورس نیویورک فعالیت دارند که در متن بالا جدا از معرفی برترین بروکرها، ویژگی‌های هرکدام از آنها را برشمردیم. هر کدام از بروکرها، قوانینی و دستورالعمل‌های اجرایی برای خود دارند و شما باید قبل از انتخاب بروکر مناسب، اهداف خود را انتخاب کنید. سپس به سراغ بروکری بروید که با اهداف شما همخوانی بیشتری دارند.

سوالات متداول

منظور از بازار بورس نیویورک چیست؟

NYSE” مخفف بورس نیویورک است که برای تجارت اوراق بهادار می باشد. NYSE Composite Index یک شاخص شناخته شده بازار سهام است که بر سلامت قیمت سهام های بورسی NYSE نظارت می کند.

انتخاب بروکر مناسب به چه چیزی بستگی دارد؟

تصمیم‌گیری اینکه کدام یک برای شما مناسب است به تفاوت در کارمزدها، ویژگی‌ ها و سهولت استفاده بستگی دارد.

بهترین کارگزاران برای تجارت در نیویورک چیست؟

بهترین بروکر برای بورس نیویورک به اهداف مالی و سبک سرمایه گذاری شما بستگی دارد. با این گفته، عناصر کلیدی که باید در نظر گرفته شوند، وسایل سرمایه‌گذاری موجود هستند شامل مانند سهام و CFD، اسپردها و کمیسیون‌ ها، پلتفرم‌ ها و برنامه‌ ها، حداقل الزامات سپرده، نظارت از سوی تنظیم‌کننده‌ای مانند FCA، به‌علاوه ابزارهای مفیدی مانند تجارت کپی می باشند.

4.0خوب

متوسط امتیاز از 1 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
1 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

1 دیدگاه برای “جامع‌ترین لیست بهترین بروکر برای بورس نیویورک 2024

  1. ندا
    4 /5

    مقاله ای که نوشتین خیلی خوب هست، همه موارد رو با جزئیات توضیح دادین، ممنون ازتون

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.