جامع‌ترین لیست بهترین بروکر برای بورس نیویورک 2024

جامع‌ترین لیست بهترین بروکر برای بورس نیویورک 2024 - بهترین بروکر برای بورس نیویورک

آیا می خواهید سهام هایی مانند اپل (AAPL)، فیس بوک (FB)، نتفلیکس (NFLX)، یا تسلا (TSLA) را خریداری کنید؟ اگر چنین است، باید یک حساب سرمایه گذاری در یک کارگزاری در بورس نیویورک راه اندازی کنید. کارگزاران آنلاین معاملات را انجام می دهند و ابزارهایی را ارائه می دهند که به شما کمک می کند تا تصمیمات سرمایه گذاری آگاهانه ای داشته باشید. با اتخاذ این تصمیم‌ ها، می‌ توانید هزاران دلار سود کنید.

هر پلتفرم معاملات سهام منحصر به فرد است. امروزه با  وجود تعداد زیادی کارگزار خرده‌فروشی آنلاین که معاملات سهام و ETF 0 دلاری را ارائه می ‌کند، تصمیم‌گیری اینکه کدام یک برای شما مناسب است به تفاوت در کارمزدها، ویژگی‌ ها و سهولت استفاده بستگی دارد. گزینه های سرمایه گذاری، ابزارهای معاملاتی، تحقیقات بازار، آموزش مبتدیان، خدمات به مشتریان و ارائه همه عواملی هستند که سرمایه گذاران باید هنگام انتخاب یک کارگزار در نظر بگیرند.

ده ها کارگزاری سهام در ایالات متحده وجود دارد. در مقالات قبلی ایتسکا بازار بورس و بهترین بروکرهای فارکس را معرفی کرده‌ایم، در این مطلب نیز قصد داریم بهترین بروکر برای بورس نیویورک را معرفی کنیم. این مقاله به تجزیه و تحلیل محصولات، خدمات و ساختار هزینه هر کارگزاری می‌ پردازد.

کارگزار بورس چیست؟

در ابتدای مطلب بهترین بروکر برای بورس نیویورک ابتدا به معرفی کارگزاری های بورسی می پردازیم. دو نوع کارگزار بورس وجود دارد. کارگزاران سهام آنلاین، یعنی شرکت هایی مانند TD Ameritrade و Fidelity، به شما امکان خرید و فروش سهام را می دهند. کارگزاران سنتی سهام یعنی افرادی که پس از طی کردن یک سری امتحانات موفق شده و در کارگزاری ها کار می کنند و سهام را از طرف مشتریان خریداری کرده و می فروشند. کارگزاران سهام سنتی اغلب برای شرکت ها کار می کنند.

معرفی بازار بورس نیویورک

“NYSE” مخفف بورس نیویورک است که برای تجارت اوراق بهادار می باشد. NYSE Composite Index یک شاخص شناخته شده بازار سهام است که بر سلامت قیمت سهام های بورسی NYSE نظارت می کند. شاخص NYSE شامل تمام اقلام عمده موجود در بورس اوراق بهادار نیویورک، از جمله RTE و حتی شرکت های خارج از کشور است.

اگر به روش محاسبه وزن NYSE نگاهی بیندازیم، برای اندازه گیری و نظارت بر عملکرد هر یک از اجزای آن، از روش معروف ارزش شناور آزاد استفاده می کند. اما تحلیل کلی شاخص منوط به بازده قیمت و بازده کل است. همانطور که می دانید، شاخص ترکیبی NYSE از نظر اجزای تشکیل دهنده آن بسیار بزرگتر است.

این به طور مستقیم باعث می شود که شاخص NYSE در مقایسه با سایر شاخص هایی که باریک هستند و دارای سهام زیادی نیستند، رقیب بهتری برای ارزیابی عملکرد بازار باشد. در ادامه به معرفی بهترین بروکر برای بورس نیویورک خواهیم پرداخت.

نکات کلیدی درباره بورس نیویورک

شاخص ترکیبی NYSE یک شاخص قابل توجه است که مشخصاً شامل تمام سهام NYSE است که برای انجام تجارت در NYSE در دسترس هستند. علاوه بر این شامل تعداد زیادی سهام شرکت های خارجی، انواع تراست و … می باشد.

سایر محصولات مالی مانند ETF ها، صندوق های سرمایه گذاری و موارد مشابه نیز بخشی از این شاخص هستند. همه این سهام و محصولات مالی، NYSE را به یکی از بزرگترین شاخص های بازار ایالات متحده تبدیل می کند. بهترین بروکر برای بورس نیویورک نیز جزو این شاخص می باشند.

حداقل شرایط لازم برای عضویت در شاخص NYSE شرایط لازم برای ثبت نام در NYSE ( بورس نیویورک)  است. شاخص NYSE فقط به شرکت های مستقر در ایالات متحده محدود نمی شود. همچنین شامل های مختلف خارجی و چند ملیتی است که آن را به یک فشارسنج عالی برای اندازه گیری شرکت جهانی و عملکرد بازارهای مالی تبدیل می کند.

در سال 1996، NYSE شاخص ترکیب تمام عیار خود را راه اندازی کرد تا بررسی بازده و عملکرد بورس را برای سرمایه گذاران و طرف های ذینفع آسان کند. اما در سال 2006 این شاخص بار دیگر بر اساس محاسبات مختلف راه اندازی شد. دلیل راه‌اندازی مجدد، رقابتی‌تر کردن شاخص و همسو شدن با سایر شاخص ‌های محبوب بود. بر اساس قوانین جدید و روش‌شناسی محاسباتی، شاخص بسیاری از ابزارهای مالی مانند سهام ممتاز، واحدهای امانی و غیره را حذف کرد.

علیرغم حذف محصولات مختلف، این شاخص بزرگ و بسیار متنوع تر از سایر شاخص های در دسترس عموم باقی مانده است. برای محاسبه نرخ جاری شاخص، از آخرین قیمت معاملاتی سهام مشاهده شده دارایی هایی که بخشی از این شاخص هستند، استفاده می کند. با این حال، به این معنی نیست که این شاخص یک بار ساخته شده است و در حالت خودکار کار نمی کند. در واقع، عملکرد روان شاخص NYSE نیازمند نظارت بر دوره و بررسی های مختلف (کوچک و بزرگ) برای حفظ عملکرد آن است.

NYSE چگونه کار می کند؟

بورس نیویورک (NYSE) یکی از بورس های پیشرو در جهان است. این یک بازار فیزیکی است که در آن خریداران و فروشندگان گرد هم می آیند تا سهام شرکت های آمریکایی را مبادله کنند. این مکانیسم معاملاتی NYSE برخلاف NASDAQ است که به عنوان یک پلتفرم کاملاً الکترونیکی عمل می کند و معامله گران معاملات را کاملاً آنلاین انجام می دهند.

بورس نیویورک با استفاده از مکانیزم متمرکزی که خریداران و فروشندگان را به هم متصل می کند، با ارزش معاملاتی NYSE به طور متوسط ​​روزانه بیش از 150 میلیارد دلار (125 میلیارد پوند) عمل می کند. همچنین بورس نیویورک قوانین مختلف NYSE را اجرا کرده است، مانند کلیدهای مدار، که به طور خودکار معاملات را در صورت افت قابل توجه بازار متوقف می کنند. علاوه بر این، بازارهای اوراق بهادار و اختیارات NYSE اجزای ضروری بورس هستند که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از محصولات را علاوه بر سهام ایالات متحده معامله کنند.

جامع‌ترین لیست بهترین بروکر برای بورس نیویورک 2024 - بهترین بروکر برای بورس نیویورک
آشنایی با بورس نیویورک آمریکا (NYSE)

تاریخچه بورس نیویورک

در این بخش از مبحث بهترین بروکر برای بورس نیویورک، به بررسی تاریخچه بورس ایالات متحده می پردازیم. همان طور که در مطالب بالا نیز گفتیم NYSE در ساختمانی نمادین در قلب منطقه مالی نیویورک قرار دارد و طبقه تجاری آن مترادف با دنیای مالی شده است. تاریخچه NYSE به سال 1792 برمی گردد، زمانی که بیست و چهار کارگزار بر روی مجموعه ای از قوانین به نام توافقنامه Buttonwood توافق کردند. اولین اوراق بهادار معامله شده شامل اوراق قرضه جنگی و سهام بانکی بود.

این سیستم در سال 1817 به روز شد تا از عدالت در شیوه های معاملاتی اطمینان حاصل شود. اولین استفاده از طبقه تجاری نمادین کنونی در سال 1865 انجام شد. با وجود اینکه ده‌ها رقیب منطقه‌ای برای کسب‌وکار آن علاوه بر وحشت و سقوط در خود بازار سهام با هم رقابت می‌ کنند، NYSE به عنوان بالاترین حجم مبادلات در ایالات متحده وارد قرن بیستم شد.

ادغام سال 2006 با رقیب Archipelago و ادغام سال 2007 با بازار سهام اروپا Euronext، NYSE را به عنوان برترین بازار دنیای مالی تثبیت کرد. در سال 2007، NYSE یک پلتفرم الکترونیکی برای ایجاد یک بازار ترکیبی ایجاد کرد که تقریباً تمام سهام، اختیارات و اوراق قرضه فهرست شده برای تجارت آنلاین و همچنین در سطح معاملات فیزیکی موجود است.

ارقام کلیدی

داده های بازار NYSE به اوایل قرن بیستم باز می گردد. سرمایه گذاران می توانند نمودارهای حجم روزانه و سایر داده ها را در پلتفرم هایی مانند تریدینگ ویو (TradingView) مشاهده کنند. متوسط ​​حجم معاملات روزانه NYSE در سال 2013 به 169 میلیارد دلار (140 میلیارد پوند) رسید، اما پس از آن اندکی پسرفت کرده و به حدود 150 میلیارد دلار (125 پوند) رسیده است.

بزرگترین سقوط یک روزه در سال 1987 زمانی رخ داد که یک رویداد دوشنبه سیاه شاهد سقوط 22.6 درصدی شاخص داوجونز بود. این امر باعث شد تا NYSE در سال 1988 قانونی را در مورد محدودیت های معاملاتی وضع کند. ارزش بازار بورس نیویورک در فوریه 2018 به بیش از 30.1 تریلیون دلار رسید، اگرچه در دسامبر 2022 به حدود 23 تریلیون دلار کاهش یافت.

بازارها

NYSE به سرمایه گذاران سه بازار کلیدی ارائه می دهد: سهام ، اختیار معامله و اوراق قرضه. بازار سهام NYSE شامل هزاران ETF و شرکت های تجاری ایالات متحده در فهرست عمومی است و دارای بیش از 8000 نماد در مجموع است. دسترسی به این سهام و ETF ها توسط بهترین بروکر برای بورس نیویورک ارائه می شود که به عنوان واسطه بین بورس نیویورک و معامله گران خرده فروشی عمل می کنند.

تعداد اوراق قرضه در NYSE کمتر است، زیرا اکثر اوراق قرضه در خارج از بورس توسط دلالان ثانویه معامله می شوند. دو بازار گزینه در گزینه های NYSE– NYSE آمریکایی و گزینه های NYSE Arca موجود است. اقتصاد تجارت این بازارهای نیویورک بسیار متفاوت است.

بازار NYSE آمریکا بر ارائه نقدینگی عمیق و کارمزدهای کم به سرمایه گذاران متمرکز است، در حالی که آرکا قصد دارد بازارهای فشرده با کارمزدهای دو طرفه را ارائه دهد که سرمایه گذاری رقابتی را تشویق می کند.

هزینه ها

با توجه به نقدشوندگی بالای سهام بورس اوراق بهادار نیویورک، امکان معامله سهام با کارمزد بسیار کم یا حتی صفر وجود دارد. یافتن کارگزاران NYSE که از کارمزدهای پایین پشتیبانی می کنند، کلید محافظت از حاشیه سود شما است. همچنین گزینه ‌ها می ‌توانند کارمزدهای بسیار رقابتی داشته باشند، به خصوص هنگام معامله در بازار نیویورک آمریکا. اوراق قرضه نیز ابزارهای کم‌هزینه‌ای هستند، بنابراین سرمایه‌گذاران نباید نگران کارمزدهای بیش از حد باشند.

یکی از زمینه‌هایی که هزینه‌ های NYSE می ‌تواند افزایش یابد، هزینه‌های داده است. برای دریافت بیدرنگ داده های سطح 2 یا سایر اطلاعات عمق بازار، سرمایه گذاران اغلب باید ماهانه هزینه ای را به کارگزاری خود بپردازند که این داده ها را مستقیماً از بورس نیویورک خریداری می کند. در زمان انتخاب بهترین بروکر برای بورس نیویورک باید به هزینه های کارگزاری ها توجه کنید.

قبل از سرمایه‌گذاری و انتخاب بهترین بروکر برای بورس نیویورک ابتدا تحقیق کنید تا ببینید کدام کارگزاران بورس اوراق بهادار نیویورک نرخ های رقابتی را برای کارمزد داده ارائه می دهند. مراقب کارگزاران NYSE باشید که بسته‌های داده را برای کمک به سرمایه‌گذاران در دریافت معاملات مقرون‌به‌صرفه با هم ترکیب می‌کنند.

اطلاعات تکمیلی

هنگام سفته‌بازی روی سهام NYSE، سرمایه‌گذاران می ‌توانند با امضای فرم W-8BEN به نرخ‌های مالیات ترجیحی دسترسی پیدا کنند. اکثر کارگزاران NYSE این فرم را بدون هزینه به معامله گران ارائه می دهند و به سرعت فرم را پردازش می کنند تا اطمینان حاصل شود که سرمایه گذاران مزایای مالیاتی خود را در اسرع وقت دریافت می کنند. W8-BEN مالیات تکلیفی برای سود سهام واجد شرایط و بهره از سهام ایالات متحده را از 30٪ به 15٪ کاهش می دهد.

ساعات کار

ساعات بازگشایی بورس نیویورک از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9:30 صبح تا 4:00 بعد از ظهر به وقت شرقی است. معاملات قبل از بازار و پس از ساعت کاری نیز در NYSE امکان پذیر است. با انتخاب بهترین بروکر برای بورس نیویورک می توانید 24 ساعته به بازار بورس امریکا دسترسی داشته باشید.

شاخص ترکیبی NYSE – انواع سرمایه گذاری

قبل از پرداختن به بهترین بروکر برای بورس نیویورک بهتر است ابتدا با انواع سرمایه‌گذاری در بورس امریکا آشنا شویم. هر نوع سرمایه گذاری مزایا و معایب خود را دارد. گزینه ای که در نهایت انتخاب می کنید ممکن است به عوامل متعددی بستگی داشته باشد، به عنوان مثال، مبلغی که یک پلت فرم معاملاتی از نظر کارمزد تراکنش دریافت می کند، جدای از کمیت و کیفیت مشاوره سرمایه گذاری مورد انتظار شما. در زیر روش هایی وجود دارد که می توانید برای سرمایه گذاری به آنها مراجعه کنید.

سهام انفرادی

اگر به دنبال سودهای قابل توجه تری هستید، سعی کنید تنها سهام برتر موجود در شاخص NYSE Composite را داشته باشید. با این حال، برای این کار، باید تعداد زیادی سهام را به صورت جداگانه خریداری کنید، سپس دارایی های خود را کاهش دهید تا زمانی که با دسته کوچکی از بهترین عملکردها باقی بمانید. این استراتژی برای شاخص های متنوعی مانند NYSE Composite توصیه نمی شود.

با این وجود، سرمایه‌گذاری حتی در کسری از سهام 2000 شاخص، زمان زیادی را می ‌گیرد و کارمزد معاملاتی را به همراه خواهد داشت. این سهام نیز در بهترین بروکر برای بورس نیویورک موجود است.

ETF ها

ETF ها یا صندوق های قابل معامله در بورس، معامله گران صندوق های سرمایه گذاری هستند و سرمایه گذاران در ساعات عادی بازار سهام در بورس معامله می کنند، چیزی که توسط سایر محصولات مالی ارائه نمی شود. ETF ها شامل مجموعه ای از دارایی ها، به عنوان مثال، کالاها یا اوراق قرضه، یا مجموعه ای از سهام مانند سهام موجود در شاخص ترکیبی NYSE است. هنگامی که یک معامله گر عملکرد دو هزار سهم را به طور همزمان دنبال می کند، یک ETF NYSE به آنها تنوع می دهد.

لازم به ذکر است که برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع صندوق های سرمایه‌گذاری در ایران، می توانید مقاله ما در مورد بهترین صندوق های درآمد ثابت را نیز مطالعه کنید.

صندوق سرمایه گذاری مشترک

در این بخش از مطلب بهترین بروکر برای بورس نیویورک به معرفی صندوق سرمایه‌گذاری مشترک می پردازیم. صندوق سرمایه گذاری مشترک به یک صندوق سرمایه گذاری اشاره دارد که توسط یک مدیر پول با تجربه اداره می شود و می توان آن را از طریق یک کارگزار یا شرکتی که صندوق را اداره می کند، خریداری کرد.

مدیر سرمایه گذاری، سرمایه را از سرمایه گذاران متعدد قبل از سرمایه گذاری در دارایی های مختلف جمع آوری می کند. یک صندوق شاخص یا صندوق NYSE به شما امکان می دهد همزمان در تمام سهام شاخص سرمایه گذاری کنید. توجه داشته باشید که صندوق‌های سرمایه‌گذاری متقابل نیز دارای مشکلاتی هستند. برخلاف ساعات عادی معاملات، فقط می توانید در پایان روز معاملاتی بورس، صندوق سرمایه گذاری بخرید.

صندوق های سرمایه گذاری متقابل نیز در مقایسه با ETF های NYSE دارای کارمزد بالاتری هستند. بنابراین، اگر قصد دارید در صندوق‌ های نیویورک سرمایه‌گذاری کنید، یک روش خرید و نگهداری به شما کمک می ‌کند تا از تراکنش ‌های مکرر دوری کنید.

مزایای شاخص NYSE

بر اساس آخرین اطلاعات موجود، حدود 2400 سهم در بورس نیویورک پذیرفته شده است. این بدان معناست که شاخص NYSE Composite شامل این 2400 سهم به همراه شرکت های مختلف بین المللی و حتی سایر محصولات مالی است.در مجموع، تنها با نگاه کردن به شاخص NYSE، یک سرمایه گذار می تواند بر اساس استراتژی سرمایه گذاری خود دید کلی بهتری از بازارهای ایالات متحده و حتی بازارهای بین المللی داشته باشد.

شاخص های معروف زیادی مانند آیبیکس، داو جونز، اس اند پی 500 و غیره وجود دارد. این شاخص ها در بهترین بروکر برای بورس نیویورک موجود هستند. اما یک موضوع تکراری این است که آنها پوشش کامل بازار را ارائه نمی دهند. در عوض، برخی از آنها فقط سهام بلوچیپ را پوشش می دهند، در حالی که برخی دیگر فقط شامل سهام کم ارزش و غیره می شوند.

اگر کسی بخواهد به عملکرد یک بخش اقتصادی خاص یا شرکت‌هایی که به ارزش بازار خاصی تعلق دارند نگاهی بیاندازد (خواه آنها به سرعت پول خود را از دست می ‌دهند یا خیر)، این شاخص ‌های معروف می ‌توانند کار بسیار خوبی را انجام دهند. اما اگر صحبت از مشاهده کل بازار ایالات متحده باشد، نگاه به شاخص ترکیبی NYSE واقعاً مهم می شود، مشابه اینکه انجمن آتی مالی بازارهای مالی ژاپن را مرور می کند.

این شاخص با بیش از 24 سال سابقه، بیش از دو دهه است که وجود دارد. هر سرمایه‌گذار می ‌تواند نیازمندی ‌های متفاوتی داشته باشد، و ترجیح دادن یک شاخص بر شاخص دیگر خوب است. اما وقتی نوبت به مشاهده کل NYSE می ‌شود، بر اساس توصیه‌ های سرمایه‌گذاری ارائه شده توسط کارشناسان، شاخص NYSE می ‌تواند کاملاً مفید باشد.

جامع‌ترین لیست بهترین بروکر برای بورس نیویورک 2024 - بهترین بروکر برای بورس نیویورک
بهترین کارگزاری‌های بورس آمریکا

10 تا از بهترین بروکرها برای بورس نیویورک

1- چارلز شواب (Charles Schwab)

چارلز شواب در سال 1971 تاسیس شد و در سانفرانسیسکو مستقر است. این یکی از کارگزاری های سرمایه گذاری پیشرو و شرکت های نگهبان IRA در ایالات متحده است. این شرکت بهترین بروکر برای بورس نیویورک است.

تا ژانویه 2023، چارلز شواب دارایی 7.5 تریلیون دلاری مشتری با مجموع 33.9 میلیون حساب کارگزاری فعال داشت. همچنین Schwab Bank، یکی از بزرگترین بانک‌ های ایالات متحده را اداره می‌ کند که به مشتریان کارگزاری خود اجازه می ‌دهد تا حساب‌ های تجاری خود را با یک حساب جاری مرتبط کنند . این شرکت دارای 1.7 میلیون حساب بانکی فعال است.

این شرکت محصولات سرمایه گذاری متنوعی از جمله سهام، صندوق های سرمایه گذاری مشترک، صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) ، صندوق های بازار پول، محصولات با درآمد ثابت، اختیار معامله، قراردادهای آتی، بیمه و مستمری را به مشتریان ارائه می دهد. مشتریان می توانند هم در محصولات اختصاصی شواب و هم در سایر سرمایه گذاری های شخص ثالث سرمایه گذاری کنند.

دارایی های تحت مدیریت: 7.48 تریلیون دلار.

تعداد حساب ها: 33.9 میلیون.

ساختار هزینه چارلز شواب (Charles Schwab’s Fee Structure)

شواب، اولین کارگزاری تخفیف واقعی امریکا، همواره به عنوان یکی از ارزان ترین شرکت های کارگزاری در ایالات متحده رتبه بندی شده است. از اکتبر 2019، شواب کمیسیون را از 4.95 دلار به 0.00 دلار برای همه سهام های فهرست شده در ایالات متحده و کانادا، ETF ها، گزینه های آنلاین و معاملات تلفن همراه کاهش داد. معاملات آپشن همچنان دارای کارمزد استاندارد 0.65 دلاری برای هر قرارداد هستند. شواب بهترین بروکر برای بورس نیویورک است.

کارمزد نسبت هزینه عملیاتی (OER) برای صندوق های سرمایه گذاری متقابل با مدیریت فعال می تواند از 0.21٪ تا 1.92٪ باشد. کارمزد صندوق‌های مشترک با مدیریت غیرفعال می ‌تواند از 0.02% تا 0.39% متغیر باشد. هزینه های سالانه مدیریت پورتفولیو در Schwab از 0.80٪ برای حساب مشتری خصوصی Schwab شروع می شود. این کارمزدها برای مشتریان با سطوح دارایی بالاتر کاهش می یابد.

همچنین این شرکت از طریق سرویس مشاور رباتیک خود به نام پورتفولیوهای هوشمند، رویکردی بدون نگرانی و منفعل برای سرمایه گذاری را به مشتریان ارائه می دهد. پلتفرم آنلاین یک تجربه خودکار را برای مشتریان فراهم می کند و به آنها امکان دسترسی به مجموعه ای از ETFها را می دهد که بر اساس اهداف سرمایه گذاری مشتری، تعادل مجدد را ایجاد می کنند. این سرویس به حداقل 5000 دلار سرمایه گذاری نیاز دارد و بدون هزینه مشاوره یا کمیسیون ارائه می شود. به همین دلیل شواپ بهترین بروکر برای بورس نیویورک می باشد.

2- Fidelity Investments

بزرگترین نگهدارنده برنامه های پس انداز بازنشستگی 401 (k) کشور است این شرکت در سال 1946 با عنوان مدیریت و تحقیقات فیدلیتی تأسیس شد و در بوستون مستقر است. فیدلیتی بهترین بروکر برای بروس نیویورک است.

طبق وب سایت این شرکت، Fidelity تا ژوئن 2021 دارایی 11.1 تریلیون دلاری با 82.8 میلیون حساب کارگزاری فعال داشت. همچنین این شرکت دارای 40 میلیون سرمایه گذار فردی و بیش از 2.6 میلیون معامله قابل سفارش در روز است.

Fidelity بهترین بروکر برای بورس نیویورک بوده و برترین انتخاب برای مشتریانی است که می خواهند در صندوق های ETF و صندوق های سرمایه گذاری Fidelity سرمایه گذاری کنند. این شرکت سرمایه گذاری در محصولات شخص ثالث را ارائه می دهد.

  • دارایی های تحت مدیریت: 3.9 تریلیون دلار
  • تعداد سرمایه گذاران فردی: 40.9 میلیون نفر

ساختار کارمزد سرمایه گذاری فیدلیتی (Fidelity Investments’ Fee Structure)

Fidelity بهترین بروکر برای بورس نیویورک بوده و هیچ حداقلی برای افتتاح حساب کارگزاری خرده فروشی، از جمله IRA ها را تبلیغ نمی کند. با پیروی از شواب، Fidelity معاملات سهام، ETF و گزینه های بدون کمیسیون را نیز ارائه می دهد. معاملات آپشن همچنان دارای کارمزد استاندارد 0.65 دلاری برای هر قرارداد هستند.

هیچ حداقلی برای سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری Fidelity وجود ندارد. Fidelity برای برخی از صندوق های مشترک اختصاصی کارمزد نسبت هزینه دریافت نمی کند و صدها صندوق دیگر را بدون کارمزد تراکنش ارائه می دهد. هزینه خدمات مشاوره پورتفولیو از 0.50٪ تا 1.50٪ بر اساس میزان سرمایه گذاری متغیر است. حداقل سرمایه گذاری ها بر اساس گزینه های سرمایه گذاری از 25000 تا 250000 دلار متغیر است.

برای سرویس خودکار Fidelity Go ، شرکت 0.35% هزینه مشاوره دریافت می کند، اما برای افتتاح حساب نیازی به حداقل حساب ندارد. Fidelity از طریق صندوق های سرمایه گذاری مشترک و سایر خدمات مشاوره ای ده ها میلیون مشتری غیر کارگزاری دارد و بهترین بروکر برای بورس نیویورک است.

3- تجارت الکترونیکی (E TRADE)

E*TRADE که در سال 1982 تأسیس شد، به عنوان یک شرکت هلدینگ شروع به کار کرد و به یک سرویس کارگزاری تخفیف آنلاین پیشرو تبدیل شده است. این شرکت در طول بحران مالی 2007-2008 به دلیل قرار گرفتن در معرض زیاد پرتفوی های وام مسکن زیرمجموعه ضربه سختی خورد.سهام آن در سال 2007 حدود 86.7 درصد کاهش یافت، قبل از اینکه شرکت یک طرح جامع را اجرا کند.

اکنون E*TRADE بهترین بروکر برای بورس نیویورک بوده و به یک شرکت مالی پیشرو برای دسترسی به تلفن همراه، ابزارهای تجارت آنلاین و تجربه کاربری قابل تنظیم تبدیل شده است. از فوریه 2020، E*TRADE بیش از 5.2 میلیون حساب کارگزاری خرده فروشی با بیش از 360 میلیارد دلار دارایی مشتری داشت.

درست مانند سایر کارگزاران برتر، E*TRADE به مشتریان امکان دسترسی به ETF، صندوق های سرمایه گذاری مشترک، سهام، گزینه ها و محصولات با درآمد ثابت را می دهد. این شرکت همچنین دو حساب جاری و یک حساب پس انداز با 1.25 میلیون دلار بیمه FDIC ارائه می دهد.

همچنین مشتریان می توانند یک سبد از پیش ساخته شده را انتخاب کنند، که به آنها یک سبد متنوع از صندوق های سرمایه گذاری مشترک یا ETF های ساخته شده توسط یک تیم استراتژی سرمایه گذاری می دهد.

  • دارایی های تحت مدیریت: 360 میلیارد دلار
  • تعداد حساب ها: 5.2 میلیون

ساختار کارمزد E*TRADE (E*TRADE’s Fee Structure)

در سال 2019، E*TRADE به Schwab و Fidelity در ارائه معاملات بدون کارمزد پیوست. E*TRADE کمیسیون معاملات سهام، اختیار معامله و ETF را به 0 دلار کاهش داد، در حالی که قراردادهای اختیار معامله هر کدام 0.65 دلار (0.50 دلار با بیش از 30 معامله در هر سه ماهه) محاسبه می شوند. به همین دلیل ای ترید بهترین بروکر برای بورس نیویورک است.

4- TD Ameritrade

TD Ameritrade در سال 1971 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در اوماها، نبراسکا قرار دارد. این شرکت پس از اینکه Ameritrade قدیمی گروه TD Waterhouse را در سال 2006 خریداری کرد، به TD Ameritrade تبدیل شد. در سال 2017، این شرکت رقیب مستقر در سنت لوئیس، Scottrade را خریداری کرد. حساب های مشتری تا فوریه 2018 به طور کامل ادغام و در سیستم TD Ameritrade ادغام شدند. حالا TD Ameritrade بهترین بروکر برای بورس نیویورک است.

TD Ameritrade به دلیل ارزش و کیفیت خدمات، یکی از برترین شرکت های کارگزاری در ایالات متحده محسوب می شود. این شرکت سیستم پشتیبانی 24/7 مشتری را به مشتریان ارائه می دهد. یک وب سایت کاربر پسند با دسترسی به موبایل، تحقیق و ابزارهای تجاری پیشرفته. این شرکت به عنوان یک کارگزار برتر برای سرمایه گذاران مبتدی در نظر گرفته می شود.

طبق وب سایت شرکت، TD Ameritrade بیش از 1 تریلیون دلار دارایی مشتری دارد. علاوه بر این، بیش از 11 میلیون حساب مشتری دارد و مشتریان به طور متوسط ​​500000 معامله در روز انجام می دهند. محصولات سرمایه گذاری از سهام، ETF، صندوق های سرمایه گذاری متقابل، گزینه ها و سرمایه گذاری های با درآمد ثابت متغیر است. همچنین مشتریان می توانند در معاملات آتی و ارز فارکس سرمایه گذاری کنند.

  • دارایی های تحت مدیریت: 1 تریلیون دلار
  • تعداد حساب های مشتری: 11 میلیون

ساختار کارمزد TD Ameritrade (TD Ameritrade’s Fee Structure)

TD Ameritrade به حداقل حساب نیاز ندارد، هیچ هزینه پلتفرمی را دریافت نمی کند و نیازی به حداقل تجارت ندارد. این کارگزاری معاملات بدون کمیسیون را ارائه می دهد و هیچ کمیسیونی را برای معاملات آنلاین سهام، ETF و گزینه های موجود در بورس آمریکا دریافت نمی کند. 0.65 دلار برای هر کارمزد قرارداد برای معاملات آپشن اعمال می شود. به همین دلایل TD Ameritrade بهترین بروکر برای بورس نیویورک است.

 5-  رابین هود Robinhood

 کارگزاری رابین هود Robinhood یک پلتفرم معاملاتی بدون کمیسیون است که به کاربران امکان می‌دهد تا به معامله بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بپردازند. همچنین این پلتفرم به صورت رایگان معاملات سهام نیز فراهم می‌ کند و بهترین بروکر برای بورس نیویورک است. رابین هود چگونگی کار خود را با استفاده از تلفن هوشمند و بدون نقض حقوق حاصل از دسترسی به قیمت ‌های بازار در زمان واقعی، تضمین محافظت از تراز منفی را ارائه می دهد.

6- وبول Webull

وبول یک کارگزاری بدون هزینه است که به مشتریان اجازه می دهد تا با کمک برنامه آن، سهام، ETF و گزینه ها را به صورت رایگان خرید و فروش کنند. وبول از حساب بازنشستگی مشمول مالیات و همچنین IRA در اختیار شما قرار می دهد و بهترین بروکر برای بورس نیویورک است. وبول یک کارگزار-معامله دارای مجوز در کمیسیون بورس و اوراق بهادار است.

برنامه دسکتاپ وبول با ارائه دسترسی به ده‌ها ابزارک، به معامله‌گران اجازه می‌ دهد تا از آن‌ها برای معاملات سهام، تجزیه و تحلیل داده‌‌‌‌‌‌‌‌ای قابل استفاده برای نظارت بر بازار استفاده کنند. وبول هيچ گونۀ كميسيوني برای معاملات يا افتتاح و نگۀداري حساب نمي گيرد. با این حال، فقط پرداخت هزینۀ SEC و FINRA الزامي است. Webull عضو FINRA (Financial Industry Regulatory Authority) و SIPC (Securities Investor Protection Corporation) است. همین ویژگی ها باعث می شود وبول بهترین بروکر برای بورس نیویورک باشد.

7-  آلی اینوست Ally Invest

Ally Invest یک تجارت آنلاین و پلت فرم سرمایه گذاری خودکار است که طیف گسترده ای از محصولات سرمایه گذاری خودگردان و مدیریت شده را با کارمزدهای پایین ارائه می دهد. این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد تا به مقالات اطلاعاتی دسترسی داشته باشند تا درک خود را از استراتژی های سرمایه گذاری و روندهای بازار بهبود بخشند. Ally Invest بهترین بروکر برای بورس نیویورک بوده و انتقال یکپارچه بین حساب های Ally Bank و Allly Invest با بسیاری از نقل و انتقالات در عرض چند دقیقه در ساعات بازار را ارائه می دهد.

آلی اینوست به عنوان بهترین بروکر برای بورس نیویورک، یکی از اعضای شرکت حمایت از سرمایه گذاران اوراق بهادار (SIPC) است که ادعاهای مشتریان تا سقف 500000 دلار را پوشش می دهد که شامل حداکثر 250000 دلار برای مطالبات نقدی می شود. با این حال، SIPC در برابر ضررهای سرمایه گذاری از بازار محافظت نمی کند.

کاربران می توانند به راحتی سرمایه گذاری های خود را در کنار حساب های بانکی خود با دسترسی به ویژگی های پیشرفته از طریق برنامه Ally مشاهده کنند. آنها می توانند در مورد سرمایه گذاری تحقیق کنند، سبد سهام خود را تجزیه و تحلیل کنند، و معاملات را در هر زمان و هر مکان انجام دهند.

8- فرست ترید Firstrade

کارگزاری Firstrade یک شرکت خدمات مالی آمریکایی است که در سال ۱۹۸۵ تأسیس شد. این شرکت به معامله‌گران خود امکانات کارگزاری را فراهم می‌ کند. این کارگزاری بهترین بروکر برای بورس نیویورک بوده و شما می توانید سهام، ETF ها، گزینه ها و صندوق های سرمایه گذاری مشترک را بدون کمیسیون بخرید و بفروشید. همچنین Firstrade یک پلت فرم برای حساب های بازنشستگی است که IRA های سنتی، Roth و Rollover در دسترس هستند.

Firstrade به معامله‌گران خود اجازه می دهد تا با 0.12٪ تا 0.18٪ کارمزد، بيت كوين، بيت كوين كش، اتريوم و لایت كوین را خرید و فروش کنند. علاوه بر این Firstrade به معاملات سودآور با استفاده از گزینه‌ های با قابلیت حفاظت (Options) نيز اجازه می دهد و به همین دلیل بهترین بروکر برای بورس نیویورک است.

بطور خلاصه، Firstrade يك كارگزار تخفيف آمريكائي و بهترین بروکر برای بورس نیویورک است كه به معاملات سودآور در بازار سهام ، ETF ، گزینة‌ های با قابلیت حفاظت (Options) و صندوق سرمایة‌گذارى را ارائه می دهد.

9- مریل اج Merrill Edge

Merrill Edge یک پلتفرم کارگزاری و سرمایه گذاری آنلاین است که حساب های سرمایه گذاری را برای اهداف مختلف از جمله برنامه ریزی دانشگاه، سرمایه گذاری های بازنشستگی و سرمایه گذاری عمومی آنلاین ارائه می دهد. این کارگزار ابزارها و تحقیقات را برای برنامه ریزی سرمایه گذاری ها فراهم می کند و خدمات مدیریت پول نقد را برای پیگیری نیازهای کسب و کارهای کوچک ارائه می دهد.

مریل اج بهترین بروکر برای بورس نیویورک و یکی از شرکت ‌های تابعه بانک آمریکا است که محصولات بانکی را ارائه می ‌کند. مشتریانی که دارای موجودی واجد شرایط بانک آمریکا، مریل و بانک خصوصی هستند، ممکن است واجد شرایط ردیف Diamond Honors باشند و از مزایای برنامه بهره مند شوند.

همچنین مریل اج امکان دسترسی به مشاوران راه حل های مالی مریل دارای مجوز را ارائه می دهد که می توانند در مورد سرمایه گذاری و خدمات مدیریت پول نقد برای مشاغل کوچک مشاوره ارائه دهند. مشتریان می توانند بر اساس شرایط خود در این کارگزاری سرمایه گذاری کنند. قیمت گذاری برنامه سرمایه گذاری هدایت شده مریل بر اساس برنامه انتخاب شده توسط مشتری متفاوت است. استراتژی سرمایه گذاری توصیه شده صرفاً بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط مشتری برای یک هدف سرمایه گذاری خاص خواهد بود.

10- Interactive Brokers IBKR Lite

IBKR Lite یک پلتفرم معاملاتی بدون کمیسیون است که توسط Interactive Brokers LLC ارائه شده است. این کارگزار امکان تجارت نامحدود در سهام و ETFهای پذیرفته شده در بورس ایالات متحده و همچنین دسترسی کم هزینه به بازارهای جهانی را فراهم می کند. IBKR Lite را می توان با IBKR Pro مقایسه کرد که ویژگی های پیشرفته و گزینه های قیمت گذاری را ارائه می دهد.

Interactive Brokers LLC یک ارائه دهنده راه حل های تجارت آنلاین پیشرو است که دسترسی جهانی مستقیم به ابزارهای مالی مختلف را ارائه می دهد. همچنین این کارگزاری مجموعه‌ای از پلتفرم‌ های معاملاتی قدرتمند از جمله پورتال مشتری، ایستگاه کاری معامله‌گر، IBKR Mobile، زبان طبیعی IBot و APIهای IBKR را ارائه می‌ کند. این کارگزاری جزو بهترین بروکر برای بورس نیویورک می باشد.

نحوه انتخاب کارگزاران NYSE

هنگام انتخاب بهترین بروکر برای بورس نیویورک و یک کارگزار آنلاین برای معامله در بورس اوراق بهادار نیویورک، چندین عامل کلیدی وجود دارد که سرمایه گذاران باید در نظر بگیرند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

ابزار

بهترین بروکر برای بورس نیویورک معاملات آنلاین را از طریق چندین محصول ارائه می دهند. این معاملات شامل خرید و فروش مستقیم سهام ، به علاوه  CFD ها ، شرط بندی اسپرد و اختیار معامله است. CFD ها با توجه به عنصر اهرمی که به معامله گران اجازه می دهد قدرت خرید و بازده بالقوه خود را افزایش دهند، در میان سرمایه گذاران خرده فروشی که استراتژی های کوتاه مدت را اتخاذ می کنند، محبوب هستند.

به عنوان مثال، XTB CFD های سهام را در NYSE با اهرم 1:10 برای معامله گران بریتانیا ارائه می دهد. شرط بندی اسپرد نیز در میان معامله گران بریتانیایی محبوب است زیرا سود آن معاف از مالیات است.

کارمزدها و هزینه ها

بهترین بروکر برای بورس نیویورک، کمیسیون های کم تا صفر و اسپردهای محدود را ارائه می دهند. به عنوان مثال، Pepperstone ، کمیسیون 0.02 دلار برای هر سهم برای سهام ایالات متحده ارائه می دهد. همچنین هرگونه هزینه واریز و برداشت، جریمه عدم فعالیت و کارمزد یک شبه را بررسی کنید.

پلتفرم ‌ها

یک پلت‌فرم تجارت الکترونیکی پایدار، پایه‌ای برای سفته‌بازی سودآور در محصولات NYSE است. پشتیبانی از داده های سطح 2 برای معامله گران سهام و گزینه های پیشرفته مهم است، در حالی که سرمایه گذاری اولیه سهام و اوراق قرضه ممکن است برای پلتفرم های ساده و مبتنی بر مرورگر مناسب تر باشد.

همچنین بهترین بروکر برای بورس نیویورک برنامه‌ های تلفن همراه کاربرپسند را ارائه می‌ کند تا بتوانید موقعیت ‌ها را باز کنید و معاملات را در حال حرکت نظارت کنید. محبوب ترین پلتفرم سهام در میان معامله گران خرده فروشی متاتریدر 4 (MT4) است.

امنیت و مقررات

سرمایه گذاران فقط باید با کارگزاران تجاری NYSE ثبت نام کنند که دارای مقررات درجه یک از نهادهای معتبر مانند FCA انگلستان هستند. نظارت و الزامات مرتبط به محافظت از سرمایه‌گذاران در برابر کلاهبرداری کمک کرده و طرح‌های حمایت از صندوق را برای محافظت از معامله‌گران در صورت ورشکستگی کارگزار ارائه می ‌کند. اقدامات امنیتی اضافی که باید به آنها توجه کرد شامل ارائه حفاظت از تراز منفی و کارگزاران NYSE است که از حساب های جداگانه برای وجوه مشتری استفاده می کنند.

روش ‌های پرداخت

بهترین بروکر برای بورس نیویورک روش‌ های پرداخت بدون کمیسیون را با سپرده‌های تقریباً فوری ارائه می ‌کنند. راه حل های رایج پرداخت عبارتند از انتقال سیمی ، کارت نقدی و پی پال . حداقل میزان سپرده مورد نیاز را نیز بررسی کنید. برترین کارگزاران NYSE به معامله گران جدید اجازه می دهند با کمتر از 100 پوند شروع به کار کنند. FXCC حتی دارای حداقل سپرده صفر است، که آن را در بین مبتدیان محبوب می کند.

انواع حساب

در زمان انتخاب بهترین بروکر برای بورس نیویورک باید به انواع حساب محتلف که کارگزار ارائه می دهد نیز توجه کنید.

ابزارها

انواع محتلف از بهترین بروکر برای بورس نیویورک ابزارهای بیشتری را برای بهبود تجربه کاربر ارائه می دهند. اینها می ‌توانند به شکل نمودارهای پیشرفته، داده‌های حجم زنده، و کپی ترید فارکس باشند.

نحوه معامله با کارگزاران NYSE

محصول خود را انتخاب کنید

در انتخاب بهترین بروکر برای بورس نیویورک باید به محصول مورد معامله که به بهترین وجه مناسب سبک معاملاتی شما باشد، توجه کنید. کسانی که به دنبال درآمد ثابت و باثبات هستند، از اوراق قرضه NYSE حمایت می کنند، در حالی که کسانی که به دنبال محصولات اهرمی با پتانسیل سود بالا هستند، ممکن است از CFD ها یا شرط بندی های اسپرد حمایت کنند.

مهم تر از همه، سهام دارایی های همه کاره هستند که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا طیف وسیعی از نیازهای تجاری را برآورده کنند. هزاران شرکت در فهرست NYSE وجود دارد که سرمایه گذاران می توانند سهام آنها را خریداری کنند، که شامل JP Morgan Chase و Visa می باشند.

بهترین بروکر برای بورس نیویورک را انتخاب کنید

با استفاده از معیارهای ذکر شده در بالا، سرمایه گذاران می توانند کارگزاران ایمن و کم هزینه NYSE را انتخاب کنند. نکته مهم این است که معامله گران باید هنگام سرمایه گذاری و انتخاب بهترین بروکر برای بورس نیویورک را با مقررات محکم در اولویت قرار دهند، زیرا ایمنی در فضای معاملات آنلاین بسیار مهم است.

با کارگزاری انتخابی خود ثبت نام کنید و وجوه سپرده گذاری کنید. بسیاری از کارگزاران با دسترسی به بورس اوراق بهادار نیویورک ممکن است به مدارک تأییدی مانند کپی شناسنامه یا پاسپورت شما نیاز داشته باشند، بنابراین قبل از ارسال اطلاعات حساس اطمینان حاصل کنید که شرکت مورد اعتماد است.

توسعه یک استراتژی

یک استراتژی مستحکم و قابل تکرار راز کسب سود در دراز مدت است. بسیاری از رویکردها برای سرمایه گذاران با محصولات NYSE در دسترس هستند، از جمله سرمایه گذاری سود سهام، پوشش ریسک و اسکالپینگ. محصولات بورس نیویورک نیز به شدت در معرض اخباری مانند اطلاعیه های اقتصادی ایالات متحده و تغییرات سود سهام هستند.

تجارت خود را انجام دهید

پلت فرم کارگزار خود را باز کنید و به دارایی انتخابی خود بروید. پس از انتخاب بهترین بروکر برای بورس نیویورک می توانید اکنون، موقعیت خود را چه بلند و چه کوتاه باز کنید. هنگام سرمایه‌گذاری در سهام، معامله‌گران اغلب می ‌توانند با استفاده از ابزارهای پیشرفته مانند سفارش ‌های محدود و سفارش ‌های خرید عقب‌نشینی، موقعیتی را باز کنند تا پتانسیل سود را به حداکثر برسانند. با این حال، این گزینه‌ ها معمولاً فقط در ساعات استاندارد بازار در دسترس هستند.

موقعیت خود را ببندید

در بسیاری از محصولات NYSE، انتخاب زمان بسته شدن یک معامله کلیدی است. این امر در هنگام معامله اوراق قرضه، که در آن سرمایه گذاران اوراق قرضه را برای بازده نقدی ارائه شده توسط یک محصول به جای ارزش اسمی آن خریداری می کنند، اهمیت کمتری دارد.

برای بستن یک موقعیت، سرمایه‌گذاران می ‌توانند هشدارهای NYSE را تنظیم کنند تا در صورت رسیدن یک دارایی به آستانه قیمت یا حرکت به آنها اطلاع داده شود و به صورت دستی آن را نقد کنند. روش دیگر، ابزارهایی مانند توقف ‌های انتهایی یا سفارش‌های فروش می ‌توانند به سرمایه‌گذاران کمک کنند تا این فرآیند را از طریق API یک پلتفرم خودکار کنند.

چرا باید بهترین بروکر برای بورس نیویورک تنظیم شده باشد؟

یک کارگزار تنظیم شده NYSE خطر از دست دادن پول شما را کاهش می دهد. این مقررات کارگزاری ها از سرمایه کاربران محافظت می کند. مقررات ضعیف کارگزار می تواند منجر به خدمات ضعیف و احتمالاً آسیب مالی شود. بهترین بروکر برای بورس نیویورک در جهت جلوگیری از تقلب تنظیم می شود. سرمایه در گردش عامل و حساب سرمایه گذاری شده توسط مشتریان باید از هم جدا شوند.

اگر از پول مشتری برای انجام تجارت استفاده شود، این یک تقلب است. برای اطمینان از اینکه این اتفاق نمی افتد، مقررات لازم است. بنابراین بهترین بروکر برای بورس نیویورک باید تنظیم شده و قانونی باشد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

در این مطلب از ایتسکا به نقد و بررسی تخصصی بهترین بروکر برای بورس نیویورک پرداختیم. کارگزاران بورس نیویورک (NYSE) سرمایه گذاران را با بزرگترین بورس اوراق بهادار جهان پیوند می دهند. در این مبحث، نحوه انتخاب کارگزاران با دسترسی به بورس اوراق بهادار نیویورک، مقایسه کارمزد معاملات، زمان افتتاح، پلت فرم های سرمایه گذاری، اپلیکیشن های موبایل، اطلاعات بازار و موارد دیگر را توضیح دادیم.

بورس نیویورک به عنوان بزرگترین بورس در ایالات متحده، هزاران نماد را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد تا بتوانند معامله کنند. با ساعات معاملاتی در دسترس برای سرمایه گذاران بریتانیا و بازارهای مختلف از جمله گزینه ها و اوراق قرضه، NYSE یک انتخاب عالی برای معامله گران آنلاین است. همچنین انواع مختلفی از بهترین بروکر برای بورس نیویورک جهت سرمایه‌گذاری و باز کردن حساب وجود دارد.

کارگزاران متعددی وجود دارند که از محصولات سرمایه گذاری NYSE پشتیبانی می کنند و با این مقاله، معامله گران می توانند یک کارگزاری معتبر و کم هزینه برای رفع نیازهای خود پیدا کنند. لازم به ذکر است که شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید. خوشحال نی شویم بتوانیم از تجربیات و نظرات شما برای بهبود مقالاتمان استفاده کنیم.

سوالات متداول

حساب کارگزاری برای چه مواردی استفاده می شود؟

حساب کارگزاری برای خرید سهام، اوراق قرضه، سهام یک صندوق سرمایه گذاری مشترک یا صندوق شاخص و سایر اوراق بهادار استفاده می شود.

بهترین بروکر برای بورس نیویورک کدام است؟

در حالی که توصیه هیچ کارگزاری غیرممکن است، محبوب ترین و بهترین بروکر برای بورس نیویورک شامل چارلز شواب، فیدلیتی اینوستمنت و TD Ameritrade می باشد. این شرکت ها خدمات کارگزاری را به میلیون ها مشتری ارائه می دهند.

حساب کارگزاری خودگردان چیست؟

یک حساب کارگزاری خودگردان حسابی است که در آن مشتری کنترل کاملی بر دارایی های خود دارد و می تواند در هر دارایی که مایل است سرمایه گذاری کند. این با حساب بازنشستگی با حمایت کارفرما متفاوت است، جایی که تعداد سرمایه گذاری های ممکن محدودتر است.

قابل اعتمادترین کارگزاری کدام است؟

Fidelity با حدود 10 میلیارد دلاری که در اختیار شرکت قرار داده شده است، بیشترین دارایی را دارد و آن را – بر اساس مقدار دلار – قابل اعتمادترین کارگزاری می کند. اما این بدان معنا نیست که Fidelity نسبت به سایر کارگزارانی که در این راهنما آزمایش و بررسی کرده‌ایم، «قابل اعتمادتر» است. شرکت ‌های کارگزاری در ایالات متحده بسیار تحت نظارت هستند.
کارگزاری غیرقانونی و ورشکستگی کارگزار نادر است، و اگر اتفاقی بیفتد، شما تحت پوشش قرار می گیرید: بهترین بروکر برای بورس نیویورک به حداقل به ازای هر حساب 500,000 دلار از جمله حداکثر 250,000 دلار وجه نقد در برابر سرقت یا شرارت شرکت بیمه می شوند. بالا با این حال، یادآوری این نکته مهم است که بیمه هیچ سرمایه‌گذاری را در برابر ضررهای ناشی از نوسانات بازار محافظت نمی‌کند.

سودآورترین پلتفرم معاملاتی چیست؟

سودآورترین پلتفرم معاملاتی برای شما پلتفرمی است که به بهترین وجه از نیازهای معاملاتی شما پشتیبانی می کند. آیا شما یک معامله گر روزانه ، سرمایه گذار فعال یا سرمایه گذار منفعل هستید که از استراتژی خرید و نگهداری بلندمدت استفاده می کنید؟ Fidelity بهترین انتخاب همه جانبه ما برای سال 2023 به دلیل تحقیقات پیشرو در صنعت، ابزارهای معاملاتی عالی و برنامه‌های موبایل با استفاده آسان است.

کدام کارگزار آنلاین کمترین کارمزد را دارد؟

وقتی صحبت از خرید سهام آنلاین می شود، تحقیقات ما نشان داد که Fidelity به طور کلی کمترین کارمزد را دارد. Fidelity تنها کارگزاری آنلاینی است که ما بررسی کردیم تا معاملات سهام 0 دلاری را بدون سود بردن از روش صنعت پرداخت برای جریان سفارش یا PFOF ارائه دهد (در مورد PFOF در اینجا بیشتر بخوانید). در دنیایی که هر کارگزار آنلاین معاملات سهام رایگان ارائه می دهد، هزینه های پنهان اهمیت دارند.

بهترین پلتفرم معاملاتی رایگان چیست؟

در آزمایش ما، Fidelity به‌عنوان بهترین بروکر برای بروس نیویورک در سال 2023 رتبه‌بندی شد. با این اوصاف، هیچ یک از کارگزارانی که ما در بررسی سالانه کارگزار بورس خود تحلیل می‌کنیم، برای استفاده از پلتفرم‌های خود کارمزدی دریافت نمی‌کنند.
همچنین برای معاملات سهام کمیسیون دریافت نمی ‌کنند. آنها از طریق پرداخت برای جریان سفارش (PFOF)، وام دهی و هزینه های جانبی درآمد کسب می کنند. برای انجام بهترین انتخاب، ابتدا تصمیم بگیرید که کدام ویژگی ها و ابزارها برای شما مهم هستند، سپس بررسی ها و مقایسه های ما را بخوانید تا کم هزینه ترین کارگزاری را برای نحوه سرمایه گذاری خود پیدا کنید.

بهترین کارگزاران برای تجارت در نیویورک چیست؟

بهترین بروکر برای بورس نیویورک به اهداف مالی و سبک سرمایه گذاری شما بستگی دارد. با این گفته، عناصر کلیدی که باید در نظر گرفته شوند، وسایل سرمایه‌گذاری موجود هستند شامل مانند سهام و CFD، اسپردها و کمیسیون‌ ها، پلتفرم‌ ها و برنامه‌ ها، حداقل الزامات سپرده، نظارت از سوی تنظیم‌کننده‌ای مانند FCA، به‌علاوه ابزارهای مفیدی مانند تجارت کپی می باشند.

آیا کارگزاران بریتانیا معامله در بورس اوراق بهادار نیویورک را ارائه می دهند؟

بله – چندین کارگزار برجسته بریتانیا سرمایه گذاری آنلاین را در NYSE ارائه می دهند. در میان بهترین کارگزاران Pepperstone ، FXCC و XTB هستند . این کارگزاران همگی شرایط رقابتی و هزینه‌هایی را ارائه می ‌کنند و در عین حال مجوزهایی را با تنظیم‌کننده‌های قابل اعتماد، مانند اداره رفتار مالی، در اختیار دارند.

آیا ساعات معاملاتی NYSE شامل یک استراحت کوتاه می شود؟

بسیاری از بورس های جهانی برای استراحت کوتاه تعلیق دارند. با این حال، NYSE ساعات کاری منظمی دارد که شامل استراحت کوتاه نمی شود.

آیا دارایی های NYSE بدون پشتیبانی معاملات آنلاین وجود دارد؟

از آنجایی که NYSE در سال 2007 یک پلت فرم الکترونیکی ترکیبی را پذیرفت، بیشتر دارایی های آن را می توان به صورت آنلاین معامله کرد. با این حال، برخی از سهام با ارزش بالا مانند برکشایر هاتاوی کلاس A (BRK-A) را فقط می توان از طریق طبقه معاملاتی NYSE خریداری کرد.

ارزش بازار NYSE چقدر است؟

در فوریه 2018، ارزش بازار بورس نیویورک برای اولین بار از سد 30 تریلیون دلاری (24.92 تریلیون پوند) عبور کرد. از این تاریخ، ارزش بازار تا حدودی نوسان داشته است و در دسامبر 2022 به حدود 23 تریلیون دلار (19.02 تریلیون پوند) رسیده است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
نظر شما مهم است - با ارسال نظرتان به دیگر کاربران کمک کنید.x