سایت سرمایه گذاری zoo – ارز ZOO چیست؟

ارز zoo

ارز ZOO یک ارز متاورسی و یک nft می باشد. معنی لغوی این ارز باغ وحش می باشد. و به عنوان یک نشانه بومی از اکوسیستم باغ وحش ایجاد شده است. این ارز در اصل در بازی های کسب درآمد متاورس برای خرید و فروش nft ها و المان های داخل بازی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر با روش های کسب ZOO آشنا شوید خواهید دید ZOO خود نیز ذاتا یک بازی متاورسی بوده و مراحل کسب ZOO بسیار سرگرم گننده است.

ارز ZOO اکنون در صرافی ها درج شده و مانند سایر ارز های دیجیتال قابل خرید و فروش و سرمایه گذاری می باشد.

در این مقاله نحوه خرید و فروش ، استفاده و سرمایه گذاری zoo را آموزش می دهیم. zoo نیز یکی از روش های کسب درآمد از بازی به تومان محسوب می شود.

بیشتر بخوانید : بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه

ارز ZOO چیست؟

ارز ZOO توسط ایوان روماک و تیمش استپان ایوانوف و میخئیل پیوکین در سال 2021 ایجاد شده است. و در عرض چند ماه Zoowallet  ، Zoopet ، Zoocharts و ZooDex نیز بر روی این پلتفرم منتشر شدند.

Zoo token اکوسیستمی برای اپلیکیشن های غیر متمرکز می باشد تا بتوانند مدیریت معاملات ارز های دیجیتال را بهبود بخشند. این ارز در تلاش است با ارائه یک اکوسیستم یکپارچه بر روی شبکه فانتوم Fantom کاربران را با پتانسیل بلاکچین های سریع آشنا کند.

شبکه فانتوم یک شبکه قرارداد هوشمند غیر متمرکز بوده و به عنوان جایگزین اتریوم معرفی شده است. و هدف او ارائه مقیاس پذیری بیشتر و هزینه کمتر در مقایسه با شبکه اتریوم می باشد.

در اکوسیستم ZOO چهار پروژه وجود دارد :

1 Zoo Trade : ZOO در واقع یک تجمیع کننده صرافی های ارز دیجیتال می باشد تا قیمت کریپتو ها به صورت منصفانه مشخص گردد. ZOO همچنین از فانتوم DEX نیز پشتیبانی می کند.

2 ZooDex : ZooDex یک صرافی غیر متمرکز است که برای معامله توکن های nft ایجاد شده است.  

3 Zoo Tracker : Zoo Tracker به عنوان مدیریت دارایی ها و معاملات از صرافی های چندگانه پشتیبانی می کند.

4 Zoo Pet : Zoo Pet نیز پلتفرمی برای ترید می باشد.

ارز ZOO به عنوان یک توکن حاکمیتی در پروژه های اکوسیستمی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. پس ارز ZOO یک توکن پاداش نمی باشد. پس نمی توان آن را استخراج کرد. تنها یک راه برای دریافت ارز ZOO وجود دارد و آن خرید این ارز از صرافی هایی می باشد که آن را پشتیبانی می کنند.

این روش باعث قوی تر شدن استخر نقدینگی شده و از ایجاد تورم در قیمت ارز zoo جلوگیری می کند.

کیف پول ZOO امکانات جالبی دارد. برای مثال می توان در آن توکنی که برای استخراج و مشاهده nft ها قرار گرفته است را ردیابی کرد.

توزیع توکن های ZOO نیز ساده و روشن است. 80 درصد توکن ها در گردش بوده ، 16 درصد به صندوق توسعه و 4 درصد نیز به صندوق بازاریابی اختصاص داده می شود.

سایت سرمایه گذاری zoo چیست؟ (ZOO Crypto World)

ZOO Crypto World یک اکوسیستم متاورسی ، گیم فای و غیرمتمرکز می باشد. این ارز متاورسی گیم فای GameFi را دیفای DeFi ترکیب کرده است. این پلتفرم یکی از بازی های جذاب متاورسی و کسب درآمد می باشد.

روش های کسب ارز ZOO (سایت سرمایه گذاری ZOO)

سایت سرمایه گذاری ZOO همان سایت ZOO Crypto World می باشد. یعنی برای کسب ارز ZOO ابتدا باید به سایت https://cryptozooworld.com/yield/ مراجعه کرده و با استفاده از روش های زیر Zoo کسب کنید.

 در کل سه روش برای کسب و جمع آوری توکن ZOO وجود دارد:

1 هر حیوان به طور میانگین در یک روز می تواند بازدهی 121 تا 64000 ZOO داشته باشد. پس می توان حیواناتی را خریده و پروش داده و از این طریق ارز ZOO کسب کرد.

2 آزاد سازی حیوانات : به این صورت که برای کسب ZOO باید حیواناتی که پرورش داده اید را آزاد کنید. یعنی برای دریافت ارز ZOO باید nft های خود را بسوزانید. با این روش نیز حیوانات خود را از دست می دهید. پس باید با توجه به استراتژی خود یکی از روش ها را انتخاب کنید.

یعنی یا حیوانات مختلف را (در قالب nft) خریده و پرورش دهید. و به قصد سرمایه گذاری ZOO نگهدارید. و یا بعضی nft ها را در صورت نیاز بسوزانید و به ارز ZOO تبدیل کنید.

3 سومین راه برای کسب توکن های ZOO انجام بازی های کوچک در Arcade می باشد. در این پلتفرم در ازای انجام بازی ارز ZOO دریافت خواهید کرد.

حتی این امکان برایتان فراهم شده است که بازی خودتان را ساخته و بازی کرده و پاداش خود را به صورت ZOO دریافت کنید.

آموزش خرید ارز ZOO

قبلا خرید ارز ZOO تنها از طریق صرافی پنکیک سوآپ امکان پذیر بود. ولی امروزه می توان آن را از طریق بایننس ، کوین بیس و هات بیت نیز خریداری کرد.

برای خرید تخم مرغ ها و پورش آنها و در نهایت سوزاندن و کسب Zoo نیاز به ارز Zoo دارید که باید آن را از یکی از صرافی ها ارز دیجیتال بخرید.

آموزش خرید تخم مرغ ZOO

روال سرمایه گذری ZOO کسب درآمد از آن به این صورت است. ابتدا باید تخم مرغ بخرید و بعد از جوجه کشی حیواناتی دریافت خواهید کرد. بعد این حیوانات را آزاد کرده و در ازای آن ارز ZOO token دریافت می کنید. برای خرید تخم مرغ ZOO می توانید با دو روش اقدام کنید.

خرید تخم مرغ ZOO
خرید تخم مرغ ZOO
  • خرید از فروشگاه Cryptozoo.co در سایت OpenSea
  • خرید از سایت رسمی https://cryptozooworld.com/marketplace

برای خرید تخم مرغ ZOO باید به Cryptozoo.co در سایت OpenSea مراجعه کنید. سایت OpenSea یکی از سایت های کسب درآمد از بازی معروف در جهان می باشد. و سرمایه گذاری در آن روز به روز در حال افزایش است.

جهت جلوگری از کلاهبرداری و امنیت بیشتر تخم مرغ های ZOO را فقط از سایتهای بیان شده بخرید.

خرید تخم مرغ ZOO با اتریوم ETH از سایت OpenSea

ابتدا اتریوم خریده و به کیف پول خود انتقال دهید. سپس به سایت OpenSea رفته و به کیف پول خود متصل شوید. در سایت OpenSea به فروشگاه رسمی Cryptozoo.co مراجعه کرده و از آنجا تخم مرغ های ZOO را بخرید.

خرید تخم مرغ ZOO از سایت CryptoZoo Marketplace

برای خرید تخم مرغ ZOO از سایت CryptoZoo Marketplace ابتدا باید از صرافی ها ارز ZOO بخرید.

به سایت بالا مراجعه کنید و به کیف پول خود متصل شوید. به قسمت Eggs مراجعه کرده و از فیلتر های قرار داده شده در سایت برای پیدا کردن تخم مرغ های مورد نظرتان استفاده کنید. بعد از آنکه تخم مرغ مورد نظرتان را پیدا کردید ، آن را بخرید. تخم مرغ به کیف پول شما منتقل خواهد شد.

آموزش خرید حیوانات ZOO

برای راه اندازی باغ وحش ZOO برای خود باید از تخم مرغ ها و حیوانات ZOO استفاده کنید. هم می توانید تخم مرغ ZOO خریده و با جوجه کشی حیوان دریفت کنید و هم می توانید مستقیما حیوانات ZOO بخرید.

خرید حیوانات ZOO
خرید حیوانات ZOO

خرید حیوانات ZOO نیز کاملا شبیه خرید تخم مرغ ZOO می باشد. یعتی با دو روش می تواند برای باغ وحش خود حیوانات بخرید. هم از فروشگاه Cryptozoo.co در سایت OpenSea و هم مستقیما از سایت CryptoZoo Marketplace.

برای خرید از فروشگاه Cryptozoo.co در سایت OpenSea باید ابتدا کیف پول خود را با اتریوم شارژ کرده و به فروشکاه رسمی ZOO در این سایت مراجعه کنید . سپس حیوانات مورد خود را انتخاب کرده و بخرید.

حیوانات خریداری شده در قالب nft به کیف پول شما منتقل خواهند شد.

برای خرید حیوانات از سایت CryptoZoo Marketplace ابتدا باید ارز ZOO بخرید و بعد به این سایت مراجعه کرده و با استفاده از فیلتر های قرار داده شده در سایت حیوان مناسب برای خرید انتخاب کنید.

کدام حیوان برای خرید مناسب است؟

جواب این سوال بستگی به استراتژی شما دارد.

برای مثال اگر می خواهید حیوانات ZOO را خریده و بعدا بازدهی بهتری از آنها داشته باشید ، بهتر است حیوانات هیبریدی بخرید.

اگر مدتی با این بازی کسب درآمد و متاورسی کار کنید کاملا برایتان روشن و واضح خواهد شد که چه حیوانات و چه تخم مرغ هایی برای خرید و سرمایه گذاری مناسب هستند.

برای مشاهده حیواناتی که از تخم هایشان بیرئن آمده اند نیز می توانید به zoology.tools/animals مراجعه کرده و از آنجا حیواناتی که از تخم خارج شده اند را ببینید.

ارز ZOO در سایت کوین مارکت کپ

ارز ZOO در سایت کوین مارکت کپ نیز درج شده است و قیمت آن را می توانید از این سایت دنبال کنید. در این سایت بهترین صرافی ها برای خرید ارز ZOO صرافی های پنکیک سوآپ و Biswap هستند.

می توانید صرافی های دیگری برای خرید این رمز ارز را پیدا کرده و با استفاده از آن ارز مورد نظرتان یعنی ارز ZOO را بخرید.

سرمایه گذاری ZOO

در این بازی همانطور که گفتیم امکان استخراج مستقیم ارز ZOO وجود ندارد. ولی روش هایی وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید ارز ZOO کسب کنید. در مقاله این روش ها را بیان کردیم که مهم ترین آنها خرید تخم مرغ و حیوانات و پرورش آنها و در نهایت آزادسازی و کسب ارز ZOO می باشد.

سرمایه گذاری ZOO به روش دیگری نیز امکان پذیر است. در معاملات ارز ZOO کارمزد تراکنش ها به دارندگان ZOO اهدا می شود.

یعنی اگر در کیف پولتان ارز ZOO نگهداری کنید در ازای معاملات انجام شده ، درآمد حاصل از انجام تراکنش ها بین هولدر های Zoo تقسیم شده و به عنوان ZOO به کیف پول های آنها واریز خواهد شد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.