بهترین ارزهای دیجیتال تا سال 2025

بهترین ارزهای دیجیتال تا سال 2025

کسب درآمد از ارز های دیجیتال به روش های مختلفی صورت می گیرد. ولی بسیاری از افراد از مبتدی گرفته تا حرفه ای به دنبال خرید بهترین ارزهای دیجیتال تا سال 2025 هستند. در ادامه ارز هایی را معرفی می کنیم که تا چند سال آینده به احتمال زیاد 100 برابر خواهند شد و پتانسیل رشد بالایی دارند.

یاد آور می شویم وب سایت ایتسکا ، یک سایت آموزشی می باشد که در زمینه آموزش فارکس ، ارز های دیجیتال و بورس فعالیت دارد . در این مقاله رمز ارز هایی را از سایت های معتبر خارجی جمع آوری کرده و ارز هایی که به احتمال زیاد آینده روشنی دارند را معرفی می کنیم. پس قبل از خرید و سرمایه گذاری در ارز های معرفی شده و نیز سایر رمز ارز ها حتما اصول مدیریت ریسک را رعایت کنید.

دسرمایه گذاری و معامله در ارز های دیجیتال بسیار پر ریسک و غیر قابل پیش بینی بوده و هیچ تضمینی برای سود دهی بودن ارز های دیجیتال از جمله ارز های معرفی شده وجود ندارد.

بهترین ارزهای دیجیتال تا سال 2025

  • DigiToads
  • InQubeta
  • چین لینک
  • هدرا
  • کاردانو
  • پالیگان
  • اینترنت کامپیوتر

1 ارزDigiToads

ارز DigiToads یکی از بهترین ارز های دیجیتال تا سال ۲۰۲۵ می باشد. این پروژه در زمینه پر کردن شکاف بین سرگرمی و رشد مالی پیشتاز بوده و آن را به یک روش سرمایه گذاری جذاب برای افراد با تجربه و سرمایه گذاران جدید تبدیل کرده است. 

یکی از ویژگی های مهم DogiToads اکوسیستم منحصربفرد آن در بازی برای کسب درآمد (P2E) می باشد. در این اکوسیستم افراد می توانند از DogiToad های خود استفاده کرده ، آموزش ببینند و بجنگند. DogiToad ها در قالبی nft بوده و گیمر ها که همان سرمایه گذاران هستند می توانند digitoad  های خود را تقویت کرده و با تعامل آنها کسب درآمد کنند. 

بهترین ارزهای دیجیتال تا سال 2025
بهترین ارزهای دیجیتال تا سال 2025

این پلتفرم فراتر از یک پلتفرم بازی بوده و معامله گران می توانند با به اشتراک گذاشتن nft های خود در اکوسیستم سود کرده و کسب درآمد کنند.   

علاوه بر آن این پلتفرم به سرمایه گذاران در ازای نگه داشتن ارزشان و هولدری ، ۱۰ درصد سود ماهانه پرداخت می کندو این خود پیشنهادی جذاب برای سرمایه گذاری های بلندمدت می باشد. دیجی تون ۲.۵ درصد از سود خود را به خیریه های زیست محیطی اعطا می کند و این امر باعث افزایش محبوبیت آن شده است. 

2  ارزQUBE (InQubeta)

ارزQUBE  (InQubeta) یکی دیگر از بهترین ارز های دیجیتال تا سال ۲۰۲۵ می باشد. این ارز زیرمجموعه ارزهای INFT بوده و در آن هوش مصنوعی با ارز های دیجیتال مخصوصا nft ها در هم آمیخته می شود.

ارزQUBE (InQubeta)
ارزQUBE (InQubeta)

انتظار می رود INFT ها تا چند سال آینده نه تنها دنیای ارز های دیجیتال بلکه دنیای وقعی را تکان دهند. InQubeta اولین پلتفرم سرمایه گذاری جمعی هوش مصنوعی در جهان است که به سرمایه گذاران امکان می دهد در آینده فناوری هوشمصنوعی سرمایه کذاری کنند.

به عبارت دیگر با این پلتفرم می توان در استارت آپ های هوش مصنوعی سرمایه گذاری کرده و در شکل گیری نسل بعدی  فناوری سهیم شد.

3 ارز چین لینک (ChainLink)

چین لینک یک پلتفرم ارز دیجیتال می باشد که بین شرکت های بلاکچین و غیر بلاکچین ارتباط برقرار می کند و یک ‌شبکه اوراکل غیرمتمرکز و بزرگترین پروژه اوراکل در جهان می باشد. این توکن از قرارداد های هوشمند ترکیبی برای اتصال کد های درون بلاکچین و داده های خارج از آن استفاده می کند. 

چین لینک خدمات متنوعی دارد و به کمک سرویس فید های داده توسعه دهندگان می توانند قرارداد های هوشمند ساخته و و داده های خارج از بلاکچین را در آنها استفاده کنند .

ارز چین لینک (ChainLink)
ارز چین لینک (ChainLink)

تولید داده های تصادفی در صنعت بلاکچین ، مخصوصا بازی ها اهمیت بسیار زیادی دارد و تابع تصادفی چین لینک اعداد تصادفی را در اختیار قرارداد های هوشمند قرار می دهد. با استفاده از سرویس اتوماسیون چین لینک در هزینه ها ، زمان و منابع صرفه جویی خواهد شد.

4 ارز هدرا HBAR

 ارز هدرا که با نام HBAR در صرافی های ارز دیجیتال ثبت شده است ، گزینه مناسب دیگری برای سرمایه گذاری می باشد که احتمال می دهیم قیمت آن تا سال ۲۰۲۵ رشد چشمگیری داشته باشد.

شبکه Hedera که آن را با عنوان هش گراف می شناسیم الگوریتمی است که توزیع ، تمرکز زدایی و امنیت ازطریق هشینگ را با سرعت بسیار بالای انجام تراکنش ها فراهم می کند. یکی از معیار های اصلی سنجش سرعت انجام تراکنش ها در ارز های دیجیتال تعداد تراکنش انجام شده در یک ثانیه می باشد که آنرا با TPS بیان می کنیم. 

میزان TPS برای بیت کوین برابر با ۵ و برای اتریوم ۱۵ می باشد. درحالیکه این میزان برای Hedera برابر با ۱۰۰۰۰ می باشد. 

ارز هدرا HBAR
ارز هدرا HBAR

بنابراین به مرور زمان و استفاده زیاد کاربران از این رمز ارز می توان گفت هدرا می تواند بلاک چین های نسل اول از جمله بیت کوین و اتریوم را شکست دهد. 

پیاده سازی شبکه هدرا بر اساس DLT و الگوریتم هش گراف بوده و ارز HBAR نیز تنها ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه هدرا می باشد. و اگر کاربران به هزینه پایین تراکنش های آن و نیز سرعت اجرای بالای تراکنش ها پی ببرند به مرور زمان جایگزین غول هایی مانند بیت کوین و اترویم خواهد شد و آینده خوبی در انتظارش می باشد. 

5 ارز کاردانو Cardano

ارز کاردانو Cardano یک شبکه بلاک چین مبتنی بر اثبات سهام pos بوده و از بلاک چین های نسل ۳ محسوب شده و رقیبی برای اتریوم۲ می باشد. 

کاردانو نیز مانند هدرا برای حل مشکلات مقیاس پذیری بیت کوین و اتریوم ایجاد شده و از زمان ایجاد آن تا کنون به شهرت زیادی رسیده و شاهد جنجال های زیادی پیرامون آن بوده ایم. 

ارز کاردانو Cardano
ارز کاردانو Cardano

 سرعت اجرای تراکنش ها در شبکه کاردانو ۱۷۳۶ تراکنش بر ثانیه TPS می باشد. کاردانو از زمان ایجادش تاکنون پیشرفت های قابل توجهی داشته است و همواره در حال بهبود و افزایش این عدد می باشد. کاردانو ادعا می کند با به کار گیری برنامه هایی مانند hydra  سرعت اجرای تراکنش هایش به ۲ میلیون در ثانیه خواهد رسید.

کاردانو همیشه خودش را با ویزا مقایسه می کند و می خواهد به یک شبکه پرداخت واحد ، یکپارچه و محبوب در جهان که سرعت اجرای آن بهترین است ، تبدیل شود. 

6 ارز پالیگان Polygon

ارز پالیگان Polygon که با نام ارز ماتیک Matic نیز می شناخته می شود ، یک فن آوری جدید مبتنی بر شبکه اتریوم می باشد. این ارز نیز برای حل مشکل شلوغی شبکه اتریوم و مقیاس پذیری آن ایجاد شده است.

پلتفرم پالیگان دارای کاربرد های متعددی بوده و امنیت دارایی ها را با استفاده از ساختار پلاسما تضمین کرده و برای اتریوم راه حل ای مقیاس پذیری ارائه می کند. این پلتفرم این امکان را فرام کرده است تا به راحتی بتوان بلاک چین های لینک شده به اتریوم را راه اندازی کرد.

ارز پالیگان Polygon
ارز پالیگان Polygon

یعنی با استفاده از پالیگان راه اندازی بلاک چین ها بسیار ساده شده و هر فردی به راحتی می تواند بلاکچین خودش را راه اندازی کند. زمانی که وایت پیپر این رمز ارز را مطالعه می کرده و می بینیم که به دنبال چه اهداف بزرگی می باشد و پیشرفت آن از زمان ظهورش را مشاهده می کنیم ، می توان به این نتیجه رسید که این رمز ارز اینده درخشانی خواهد داشت و ارزش آن می تواند در چند سال آینده چند برابر شود.

7 ارز اینترنت کامپیوتر Internet Computer

ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) ارز دیجیتال جدیدی است که در مدت زمان کم به جایگاه و محبوبیت خوبی در بازار ارز های دیجیتال دست یافته است. توکن ICP توسط بنیاد دیفینیتی (Difinity) ایجاد شده و هدف آن بالا بردن سرعت اینترنت ، غیرمتمرکز شدن آن و میزبانی قرارداد های هوشمند می باشد.

پلتفرم اینترنت کامپیوتر در واقع یک شبکه کامپیوتری غیرمتمرکز می باشد که می تواند نسخه های متخلفی از برنامه ها را در اینترنت اجرا کند. این نکته را باید در نظر بگیرید که این پلتفرم می تواند رقیب بسیار جدی سایت های معروف در جهان بوده و در چند سال آینده اینترنت فعلی را دگرگون کند.

ارز اینترنت کامپیوتر Internet Computer
ارز اینترنت کامپیوتر Internet Computer

از ویژگی های جالب این رمز ارز امنیت بسیار بالای آن یعنی غیر قابل هک شدن و امکان افزودن نود های جدید به آن برای توسعه و گسترش آن می باشد.

نحوه یافتن بهترین ارزهای دیجیتال تا سال های آینده

برای یافتن بهترین ارزهای دیجیتال باید چندین فاکتور را در نظر بگیریم. بعد از پیدا کردن ارز محبوبتان با روش های مختلف باید ارزش بازار (مارکت کپ) آن ارز را بررسی کنید. هر چه ارزش بازار آن رمز ارز بالا تر باشد به احتمال زیاد میان معامله گران و سرمایه گذاران ارز های دیجیتال محبوب تر می باشد. 

راه دیگر پیدا کردن رمز ارز های محبوب بررسی حجم معاملات آن رمز ارز ها می باشد. حجم معاملات یک ارز دیجیتال نشان دهنده محبوبیت آن ارز دیجیتال و نیز فعالیت زیاد در حوزه آن رمز ارز می باشد.

برای پیدا کردن این ارز های دیجیتال می توانید از سایت های مهمی مانند کوین مارکت کپ …… و یا  شبکه های اجتماعی از قبیل توئیتر ، ردیت و … را دنبال کرده و یا در مباحث روزانه در حوزه ارز های دیجیتال شرکت کرده و با این روش با ارز های دیجیتال محبوب و جدید آشنا شوید. با دنبال کردن هشتگ ها و انجمن های مرتبط با رمز ارز ها می توانید ببینید کدام رمز ارز ها فعلا ترند بوده و میان هواداران محبوبیت بیشتری دارند. برای مثال در سال ۲۰۲۳ ارز های nft محبوبیت بیشتر و پتانسیل رو به رشد بالایی دارند. 

پیدا کردن رمز ارز های محبوب نیازمند تحقیق و تلاش می باشد. می توانید با بررسی ارزش بازار و حجم معاملات ارز های دیجیتال و نیز رصد رسانه ها و نیز اخبار مهم در این حوزه  ارز های مناسب که در چند سال آینده چند برابر خواهند شد را پیدا کنید. 

چگونه در ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

اولین گام برای سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال انجام تحقیقات و کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارز های دیجیتال می باشد. 

درک اصول اولیه بلاکچین و نحوه ارتباط آن با ارز های دیجیتال بسیار مهم است. زمانی که به درک کاملی از این موارد رسیدید باید صرافی های مختلف را رصد کرده و همیشه رتبه بندی و لیست رمز ارز های سایت های مهمی مانند کوین مارکت کپ و یا  coingecko را تحت نظر داشته باشید. 

در این سایت ها می توانید لیست بهترین آلت کوین ها را بر اساس رتبه بندی آنها مشاهده کرده و اطلاعات مفیدی از آنها را همیشه مشاهده کرده و آنها را تحلیل و بررسی کنیم. 

قبل از سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال باید برای خود بودجه ای مشخص کنید و به آن بودجه پایبند باشید. هیچ گاه احساساتی نشده و بیشتر از میزان پولی که برای آن مشخص کرده اید در آن سرمایه گذاری نکنید و اجازه ندهید احساسات معاملات شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. 

 در این مورد همیشه باید به روز بوده و از آخرین اخبار ارز های دیجیتال همیشه اطلاع داشته باشید. بروز بودن یکی از مهم ترین مواردی است که شما را یک قدم از رقیب هایتان جلوتر نگه می دارد و باعث می شود انتخاب های مالی بهتری داشته باشید. 

 پیروی از این مراحل شانس موفقیت در سرمایه گذاری و معامله شما را افزایش داده و باعث کاهش ضررهای احتمالی معامله گر و سرمایه گذار خواهد شد. 

نتیجه گیری

در رابطه با انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال تا سال 2025 باید بیشتر به این نکته توجه کنید در حال حاضر ارز هایی که پتانسیل رو به رشد بالایی دارند اغلب در حوزه nft ها می باشد. می توانید ارز های nft محبوب و درج شده در کوین مارکت کپ را از این سایت پیدا کرده و آنها را بررسی کنید.

دقت کنید تمامی دارایی خود را به خرید این ارز ها اختصاص ندهید و همیشه مقداری نقدینگی در اختیار داشته باشید. در یک سال اخیر ارز های متاورسی رشد بسیار بالایی را تجربه کرده اند . ارز های متاورسی خود زیر مجموعه ای از nft ها هستند.

پس در کل باید ارز های دیجیتال را بررسی کرده و آنهایی را برای سرمایه گذاری بلند مدت انتخاب کنید که اهداف بزرگی داشته و از زمان عرضه اولیه سکه خود گام هایی بزرگ در جهت رسیدن به هدف اصلی خود برداشته اند. برای مثال هدف ارز هدرا برتری بر بیت کوین و اتریوم می باشد و از زمان ظهورش همچنان در حال افزایش سرعت اجرای تراکنش هایش بوده و در این زمینه واقعا موفق بوده است.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.