سایت سرمایه گذاری ارز دیجیتال – بهترین سایت های سرمایه گذاری ارز دیجیتال

بهترین سایت های سرمایه گذاری ارز دیجیتال

تعداد زیادی سایت سرمایه گذاری ارز دیجیتال در جهان وجود داشته و در حال فعالیت هستند. این سایت ها اغلب از نوع استیکینگ staking هستند. یکی از معایب عمده و انتقاداتی که برای ارز دیجیتال مطرح می شود ، فراهم کردن بستر کلاهبرداری برای بسیاری از انسان های سود جو می باشد. این سایت ها به عنوان سایت سود دهی ارز دیجیتال نیز مطرح می شوند.

تعداد سایت سرمایه گذاری ارز دیجیتال بسیار زیاد بوده و تشخیص سایت های معتبر از پانزی امری بسیار مشکل است. سایت های کلاهبرداری بیش از حد زیاد شده اند به شکلی که فعالیت بسیاری از آنها حتی به چند ماه نیز نمی رسد.

در این میان سایت هایی نیز وجود دارند که اعتبار لازم را داشته و می توان با سرمایه گذاری در آنها به کسب سود رسید. در این مقاله بهترین سایت های سرمایه گذاری ارز دیجیتال را بیان می کنیم. شاید در اینترنت دنیال سایت های سرمایه گذاری با سود بالا باشید ، ولی دقت کنید اکثر سایت هایی که سود های بالای 30 درصد بیان می کنند حتما کلاهبرداری و پانزی هستند. و باید از آنها دوری کنید.

برای مشاهده بهترین سایت های سرمایه گذاری دلاری (تتر) از لینک زیر استفاده کنید.

سایت سرمایه گذاری ارز دیجیتال  

کسب درآمد از ارز های دیجیتال روش های مختلفی دارد. در مقاله زیر روش های کسب درآمد دلاری از ارز دیجیتال را آموزش داده ایم. در این سایت ها در واقع سایت سود دهی ارز دیجیتال بدون نیزا به ترید کردن می باشند. اغلب این سایت ها ، سایت های سرمایه گذاری خارجی هستند.

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال روش های مختلفی دارد. یکی از این روش ها خرید ارز دیجیتال به امید افزایش قیمت آن است. اما ارز های دیجیتال پا را فرا تر نهاده اند. به شکلی که می توان در یک کیف پول مانند تراست والت و … و یا از صرافی های معتبر یک یا چند ارز را خرید و در قبال نگهداری آن ارز ها در همان صرافی و یا کیف پول سود دریافت کرد.

سرمایه گذاری ارز دیجیتال
سرمایه گذاری ارز دیجیتال

بهترین سایت سرمایه گذاری ارز دیجیتال

در این قسمت بهترین سایت سرمایه گذاری ارز دیجیتال را بیان می کنیم. برای انتخاب این سایت ها دو معیار مهم یعنی اعتماد و بازدهی را ملاک قرار داده ایم. در اکثر این سایت ها علاوه بر استیکینگ ارز دیجیتال می توانید در طرح های ماینینگ نیز شرکت کنید.

1 MyCoinTrainer

این پلتفرم به کاربران امکان استیکینگ سرد را داده و کاربران می توانند در کیف پولشان ارز دیجیتال خریده و در قبال نگهداری ارز هایشان سود دریافت کنند. در پلتفرم MyCoinTrainer دارایی های مشتریان قفل نمی شود و در زمان های افت بازار مشتریان در صورت تشخیص نزولی شدن بازار می توانند ارز های بفروشند. این پلتفرم به نوعی برای مشتریان آرامش خاطر می آورد.

بهترین سایت سرمایه گذاری ارز دیجیتال
بهترین سایت سرمایه گذاری ارز دیجیتال

یک از ویژگی های اصلی این سایت شفافیت آن و مشاهده دقیق سود های پرداختی توسط مشتریان است. مشتریان به راحتی می توانند سود ها را مشاهده کرده و تصمیم بگیرند در کدام ارز دیجیتال و یا پلن می خواهند سرمایه گذاری کنند.

2 صرافی بایننس Binance

در صرافی بایننس می توانید به دو روش استیکینگ انجام دهید. در استیکینگ قفل شده Locked سرمایه گذار برای مدت مشخصی سرمایه خود را قفل می کند و حق برداشت و یا فروش ندارد. با این روش میزان شانس او برای استیک و دریافت پاراش بیشتر می شود. ولی ریسک کار هنگام افت بازار بسیار بالاست.

در روش استیکینگ انعطاف پذیر Flexible فرد می تواند هر زمان که خواست سرمایه خود را برداشت کند. ولی میزان شانس او برای دریافت رای کمتر شده و سود کار نیز نسبت به استیکینگ قفل شده کمتر است. حداقل مدت زمانی که می توایند ارز های خود را قفل کنید 1 ماه می باشد.

در این صرافی می توانید ارز های قفل شده خود را به شرط از دست دادن سود های دریافتی ، برداشت کنید. ولی اگر تشخیص می دهید افت عمیقی در بازار ارز دیجیتال در حال رخ دادن است ، شاید بهترین گزینه برای حفظ سرمایه شما باشد.

3 صرافی کوین بیس Coinbase

روال کار صرافی کوین بیس مانند پلتفرم MyCoinTrainer می باشد. می توانید ارز هایی را خریداری کرده و در کیف پول کوین بیس خود نگهداری کنید و در ازای نگهداری آنها سود دریافت کنید. یکی از معایب عمده این روش کارمزد بالای 25 درصدی آن می باشد. در این صرافی با هر سرمایه ای می توانید استیک کنید.

4 Crypto.com

در این پلتفرم نیز مانند بایننس هم می توان دارایی خود را قفل کرده و هم به صورت انعطاف پذیر سرمایه گذاری کنید. استفاده از نسخه اپلیکیشن این سایت بسیار راحتتر بوده و مورد رضایت کاربران است. در این سایت هم می توان استیبل کوین ها و هم رمز ارز های اصلی را خریداری کرد. و برای افراد مبتدی گزینه مناسبی است.

پلتفرم استیکینگ ارز دیجیتال
پلتفرم استیکینگ ارز دیجیتال

5 Stake.Fish

این پلتفرم نیز یکی دیگر از سایت های سرمایه گذاری ارز دیجیتال که شفافیت بسیار بالایی بین مشتریان دارد ، می باشد. در این پلتفرم می توان انواع ارز های دیجیتال از قبیل پولکادات ، اتریوم ، سولانا ، کاردانو و … را خریداری کرده و سرمایه گذاری کرد.

6 صرافی کوکوین KuCoin

 در این صرافی نیز می توان ارز های دیجیتال را خریداری کرده و عملیات استیکینگ انجام داد.

یکی از رایج ترین روش های سرمایه گذاری ارز دیجیتال  کسب سود از استخراج ارز های دیجیتال می باشد. استخراج ارز دیجیتال به دو روش اثبات کار و اثبات سهام امکان پذیر است که با هر دو روش می توان سرمایه گذاری کرد.

سرمایه گذاری ارز دیجیتال با استیکینگ

استیکینگ ارز دیجیتال یکی از رایج ترین روش های سرمایه گذاری ارز دیجیتال در جهان می باشد. شرکت های بسیار زیادی در جهان ایجاد شده و کار خود را استیک ارز دیجیتال می نامند و سرمایه های بسیار زیادی را جذب کرده و سود های نجومی به مشتریان پرداخت می کنند. این شرکت ها پانزی بوده و در کمتر از دو سال فرو پاشیده و دارایی های مشتریان از بین خواهد رفت.

سود استیکینگ
سود استیکینگ

در سرمایه گذاری ارز دیجیتال با استیکینگ فرد با مقداری از سرمایه خود ارزی که قرار است استخراج کند در صرافی و یا کیف پول معتبر می خرد. حال می تواند ارز های خریداری شده را قفل کرده و یا به حالت منعطف درآورد. هر چه تعداد ارز های سرمایه گذاری شده بیشتر بوده و مدت زمان بیشتری قفل شوند شانس برنده شدن و دریافت پاداش بیشتر خواهد بود.

در این میان اگر قصد سرمایه گذاری معتبر دارید ، باید بتوانید شرکت های معتبر را از پانزی تشخیص دهید. در این مقاله لیستی از بهترین سایت های استیکینگ ارز دیجیتال را آورده ایم که با سرمایه گذاری در آنها می توانید سود خوبی کسب کنید.

سرمایه گذاری ارز دیجیتال با ماینینگ

برای استخراج ارز هایی مانند بیت کوین که استخراجشان با اثبات کار است ، لازم است دستگاه ماینر خریداری کرده و به صورت فیزیکی ارز دیجیتال استخراج کنید. ولی خرید ماینر و استخراج آن مشکلاتی از قبیل بهای انرژی و محل نگهداری ماینر ها را درد. بنابراین می توانید سرمایه خود را در اختیار شرکت های ماینینگ قرار داده و آنها با پول شما ماینر خریده و بعد از استخراج ارز دیجیتال سود سرمایه شما را پرداخت کنند.

شرکت های پانزی خود را در قالب شرکت های ماینینگ و نیز سایت های سرمایه گذاری خارجی نیز تبلیغ می کنند. و باید بتوانید شرکت های معتبر ماینینگ را از پانزی تشخیص دهید. دقت کنید صرافی هایی مانند بایننس و کوکوین اغلب اوقات طرح خایی برای ماینینگ دارند. به این صورت به محض مشاهده طرح ها در پنل کاربری خود در این صرافی ها می توانید مقداری سرمایه گذاری کرده و سود دریافت کنید.

تنها ایراد این طرح ها این است که دارای ظرفیت محدود می باشد و خیلی زود ظرفیت آنها تکمیل می شود. دقت کنید شرکت های پانزی سود های بسیار بالایی در قبال سرمایه گذاری شما پرداخت می کنند. این درحالی است که بیشترین سود شرکت های واقعی استرخاج حداکثر 30 درصد می باشد.

بهترین روش برای استیکینگ ارز دیجیتال چیست؟

در این قسمت سه روش برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال (استیکینگ ارز دیجیتال) بیان کرده ایم:

1 انتخاب پلتفرم مناسب

شما ابتدا باید ببینید آیا پلتفرم و یا صرافی که انتخاب کرده اید اعتماد لازم را دارد و یا خیر؟ باید بتوانید شرکت معتبر را از پانزی تشخیص دهید. زیرا حفظ سرمایه اولین گزینه در سرمایه گذاری است. همچنین باید بتوانید به راحتی با پلتفرم مورد نظر کار کنید.

2 آموزش و مطالعه

اخبار ارز دیجیتال را از سایت های خبری معتبر دنبال کنید. در بسیاری از مواقع رشد و یا افت بازار زود تر از موعد در خبرگذاری ها خود را نشان می دهند. در این مواقع باید بتوانید سرمایه بیشتری قرار داده و یا سر موعد سرمایه را از بازار بیرون بکشید.

3 دید بلند مدت به بازار ارز دیجیتال و استیکینگ

در مورد سرمایه گذاری ارز دیجیتال  و استیکینگ بهتر است با دید بلند مدت به بازار نگاه کنید. زیرا بازار ارز دیجیتال همواره فراز و نشیب های خود را داشته است. و قرار نسیت با هر افت و خیزی سرمایه قفل شده خود را بدون سود آزاد کنید.

بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری (استیکینگ)

سایت های استیکینگ امکان استیک ارز های مختلفی را برای کاربران فراهم کرده اند. ولی باید بتوانید ارز ها را از هم تشخیص داده و از ارز های مناسب و سود دهی بالا برای سرمایه گذاری استفاده کنید. در ادامه ارز هایی را بیان کره ایم که در حال حاضر بازدهی خوبی برای سرمایه گذاری و استیکینگ دارند.

 • اتریوم ETH
 • سولانا SOL
 • کاردانو ADA
 • آواکس AVAX
 • پولکادات DOT
 • اتم ATOM
 • ترون TRX
 • بایننس BNB
 • NEAR
 • ICP

هنگام انتخاب ارز ها برای سرمایه گذاری هم باید بازدهی ماهانه و سالانه و سود استخراج را در نظر گرفت و هم باید از رشد خود ارز نیز نیز غافل نشد.

سود ماهانه استیکینگ

سود ماهانه استیکینگ متعارف و اغلب اوقات عددی بین 4% تا 12% درصد می باشد. البته صرافی هایی مانند بایننس و کوکوین برای برخی ارز ها سود های 30 درصدی نیز پرداخت می کنند. پس اگر در پلتفرم ها و سایت ها این اعداد را مشاهده کردید ، عادی و نرمال است. سود های بالا نشان گر پانزی بودن سایت می باشد.

ریسک سرمایه گذاری ارز دیجیتال استیکینگ

در مورد ارز دیجیتال با وجود پرداخت سود ، باز هم ریسک کار بالاست. زیرا ممکن است شما مثلا دارایی خود را به مدت یک ماه قفل کرده باشید و در این مدت نوسانات بازار بسیار بالا بوده و افت شدید در بازار مشاهده شود. و سرمایه شما حتی با ارز های استیک شده نیز ارزش چندانی نداشته باشد و حتی به دلیل پایین آمدن ارزش ارز ها ، متحمل زیان نیز شوید.

سایت های سرمایه گذاری ترون

سایت های بسیار زیادی وجود دارند که ادعای استراخ ترون را داشته و کاربران را ترغیب می کنند تا در آنها ثبت نام کرده و ترون استیک کنند. اکثر این سایت ها پانزی بوده و تنها پلتفرم معتبر صرافی های ارز دیجیتال و چند پلتفرم بیان شده می باشد. استیک ترون با استفاده از سایت ترون لینک انجام می شود. و در آن کاربران ترون خریده و آن را در ازای پرداخت پاداش قفل می کنند.

سایت های سرمایه گذاری تتر

اگر می خواهید دارایی خود را به صورت تتر سرمایه گذاری کنید می توانید از 6 شرکت بیان شده در مقاله استفاده کنید. در اکثر پلتفرم های بیان شده امکان سرمایه گذاری به صورت تتر برای کاربران فراهم شده است.

سایت سرمایه گذاری ارز دیجیتال ایرانی

با رشد سریع ارز ای دیجیتال کم کم در ایران نیز سایت های سرمایه گذاری ارز دیجیتال در حال شکل گیری می باشد. یکی از سایت های سرمایه گذاری ارز دیجیتال ایرانی سایت ایران فراسود می باشد. و در این زمینه در حال فعالیت است. وبسایت ایتسکا یک سایت کاملا آموزشی بوده و سایت هایی که در این سایت معرفی می کنیم فقط جنبه آموزشی دارند و ما به هیچ عنوان قصد سیگنال دهی نداریم.

پس قبل از ثبت نام و سرمایه گذاری در هر سایتی ابتدا بررسی های لازم را انجام دهید. زیرا کلاهبرداری در زمینه سرمایه گذاری ارز دیجیتال بسیار بالاست.

سوالات متداول

بهترین کیف پول برای استیکینگ چیست؟

لجر Ledger

کدام ارز های دیجیتال بیشترین سوددهی (پاداش) را دارند؟

در کل اگر ارز های خود را قفل کنید سوددهی افزایش پیدا می کند.
در صرافی بایننس BTC 8.19%  ، dYdX 25.12% ، AAVE 6.49% و BNB 5.26%  سود دهی داشته اند.
در صرافی کوین بیس نیز اتریوم 4.5% ، ATOM 5% و %XTZ 4.5 سود پاداش داشته اند.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

11 دیدگاه برای “سایت سرمایه گذاری ارز دیجیتال – بهترین سایت های سرمایه گذاری ارز دیجیتال

 1. Omid

  چجوری میشه فهمید سایت سرمایه گذار خارجی معتبر و خوب هست یا نه
  اسم شرکت را بگم کسی تحقیق میکنه ؟

 2. احمد اکبرزاده

  من در شرکت ActivaAps سرمایه‌گذاری کردم اجازه برداشت نمی دهند می گویند باید پول ITF را بپردازی بعد پول برداشت کنی در هیچ جای اسمی از شرکت دیده نمی‌شه من نمی‌دانم کلاهبرداری هست یانه لطفا راهنمایی کنید

 3. سید مصطفی نظام طاهری

  سلام وقتتون بخیر ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید در رابطه با سرمایه‌گذاری در شرکت کایلاس به آدرس سایت kailasuk com
  آیا این شرکت مطمئن هست خواهش میکنم جواب بدهید

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقت بخیر.
   به نظرتون چطوری میخوان ماهانه 20 – 30 درصد سود بدن؟
   کلاهبرداری اند اینا.
   کسی نمیتونه 30 درصد سود رو تضمین کنه.

 4. سید مصطفی

  سلام وقتتون بخیر ببخشیداین پلتفرم سرمایه گذاری آیا مورد اطمینان هست : کیلاسوک

 5. مینا

  بله قبول دارم اشتباه کردم و خیلی زود اعتماد کردم پیگیریش هر قدر هم مشکل باشه باید انجام بدهم نمیتونم خیلی راحت بذارم تمام سرمایه ام رو از دست بدهم اگر ارگانی رو میشناسین که میتونن پیگیر این موضوع باشن ممنون میشم راهنماییم کنین

 6. مینا

  سلام، من در یک شرکت بنام Nexere Consulting ltd سرمایه گذاری کردم و متوجه شدم که یک شرکت کلاهبرداری هستن و اجازه برداشت از حساب را به من نمیدهند اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه دارن من را راهنمایی کنند چه ارگان یا سازمانی می تونند این موضوع رو پیگیری کنند

  • زینب اصغری

   سلام ، همیشه توصیه کردیم قبل از سرمایه گذاری در یک شرکت ابتدا اطلاعات کافی در مورد خود شرکت و معتبر بودنش کسب کنید. چون این شرکت خارج از ایرانه پیگیریش یکم مشکله.

  • مریم

   باسلام من در شرکت starboard capital sa سرمایه گراری کردم الان که میخام برداشت بزنم میگه حساب شما حساب ساده است و باید آنرا ارتقا دهید و پنج هزار دلار واریز کنید. از کجا مطمن بشم که این شرکت کلاهبردار هست یانه؟آیا میشه شکایتی کرد؟

   • زینب اصغری

    سلام ، لطفا دیگه واریز نکنید.

    • مریم

     متاسفانه چندین بار بابت احراز هویت و سوگند نامه و گواهی مالکیت مجبور شدم واریزی انجام بدم ، آیا راهی برای پی گیری هست که پولم را پس بگیرم

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.