مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ در قفس

مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ در قفس

شما هم حتما در جریان مجادلات میان مارک زاکربرگ با ایلان ماسک هستید. احتمال مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ در قفس وجود دارد. ماسک گفته است مبارزه او با زاکربرگ از شبه X پخش می شود.

حتما می دانید که مارک زاکربرگ مدیر عامل فیس بوک است و ایلان ماسک هم مدیر عامل تسلا و ایپیس ایکس می باشد. ایلان ماسک گفته است دعوای احتمالی او با مارک زاکربرگ در شبکه اجتماعی ایکس که قبلا نامش توئیتر بود، پخش خواهد شد. یکشنبه 6 آگوست پستی از آقای ماسک منتشر شد که این موضوع را تایید می کرد و ضمنا گفته بود که همه عواید آن برای جانبازان صرف خواهد شد.

در اوایل روز یک شنبه ماسک گفته بود برای مبارزه با وزنه زدن تمرین می کند و البته گفته بود برای ورزش کردن وقت ندارم. در پاسخ به این پیام، زاکربرگ هم در Threads نوشت: ” من آماده هستم و 26 آگوست یعنی اولین زمانی که ایلان ماسک مرا به چالش کشید را پیشنهاد دادم اما او نپذیرفت. من عاشق این ورزشم و صرف نظر از این که در این جا چه اتفاقانی می افتد به رقابت وتمرین کردن ادامه می دهم.”

آیا واقعا مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ در قفس انجام می شود؟

هنوز خیلی مشخص نیست که آیا ماسک و زاکربرگ به رینگ در لاس وگاس می رسند؟ مخصوصا حتما می دانید که ماسک گاهی بدون این که چیزی قطعی باشد هم توئیت می زند. باید بدایند که حتی اگر توافق این دو فرد در قفس شوخی باشد باز هم مورد توجه همه قرار خواهد گرفت. ماجرای این رقابت از شوخی یکی از کاربران با ماسک در مورد آموزش جیوجیتسو زاکربرگ شروع شد. ماسک در پاسخ به این کاربر گفت که اگر زاکربرگ آماده است من برای مسابقه در قفس آماده هستم.

مبارزه در قفس برای ایلان ماسک و مارک زاکربرگ
مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ در قفس 1

نمایندگان X، Meta و Ultimate Fighting Championship که در واقع محل برگزاری مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ در قفس مربوط به آنها است به ایمیل ها جواب ندادند.

ماسک در حالی برای پخش زنده این مسابقه از توئیتر تلاش می کند که قصد دارد این پلتفرم را به یک میدان شهر دیجیتال تبدیل کند البته رویدادش در توئیتر با توجه به اعلام نامزدی ریاست جمهوری، با اشکلاتی فنی و تاخیری مواجه گشت.

ماسک گفته بود که این مسائل به دلیل فشاری است که به سرورها آمده زیرا افراد زیادی مشتاق شنیدن فایل های صوتی مربوطه بوده اند. اما حتی اگر بالاترین حد را هم تصور کنیم تعداد شنوندگان 420000 نفر بوده است که با میلیون ها بیننده اعلامیه های تلویزیون برای ریاست جمهوری خیلی فاصله دارد.

مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ در قفس توجه همگان را به خود جب کرده است. این دو فرد مشهور و میلیاردر گویا برای مبارزه در قفس برای اواخر ژوئن موافقت کرده اند. خوب است بدانید که زاکربرگ در هنرهای رزمی ترکیبی آموزش دیده و درباره تکمیل اولین مسابقات جیو جیتسو خود در اوایل سال جاری هم پستی منتشر کرده است.

وقتی ماسک در پلتفرم خودش نوشت که مبارزه به صورت زنده پخش شده و همه عواید برای جانبازان در نظر گرفته می شود، زاکربرگ در پاسخ گفت:” شاید بهتر است از پلت فرمی استفاده کنیم که قابل اعتمادتر باشد و بتواند واقعا برای خیریه پول جمع کند”.

منابع:

apnews.com

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
نظر شما مهم است - با ارسال نظرتان به دیگر کاربران کمک کنید.x