برترین استراتژی های تریدینگ

استراتژی تردینگ

آیا میان استراتژی های مختلف سردرگم هستید؟ آیا به دنبال یک استراتژی کامل و خوب هستید؟ در ادامه لیستی از بهترین استراتژی ها را آورده ایم. با دقت استراتژی های تریدینگ را مطالعه کنید و تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است.

برای شروع اجازه دهید این سوال را بپرسیم، اصلا چرا یک تریدر به استراتژی نیاز دارد؟ آیا نمی تواند فقط به چارت نگاه کند و از علم و بینش خود استفاده کند؟ این کار گاهی جواب می دهد، اما شانسی است. تریدرهای حرفه ای به استراتژی هایی اعتماد می کنند که بر مبنای حدس و گمان نباشد و شانس آنها را برای گرفتن بازده بیشتر افزایش دهد.

در ادامه لیستی از بهترین استراتژی ها را آورده ایم

استراتژی
برترین استراتژی های تریدینگ 1

استراتژی Oz

اسم جالبی داره مگه نه؟ آیا چیزی در مورد افسانه “جادوگر قدرتمند Oz” شنیده یا خوانده اید؟ البته زیاد مهم نیست چون دلیل اصلی که چرا چنین نامی را گذاشته اند نمی دانیم. چیزی که می دانیم این است که این استراتژی کاربردی است و همین مهم است. این استراتژی مورد علاقه تریدرهایی است که آگاهانه تصمیم می گیرند و منتظر می مانند تا سودهای بلند مدت با ریسک کمتر را بدست آورند. ایده اصلی در این استراتژی این است که هنگامی که قیمت معکوس می شود موقعیت های کوتاه مدت و بلند را ایجاد کنیم.

استراتژی های اسکالپینگ

کمی ترسناک به نظر نمی رسد؟ خوشبختانه تریدرها قرار نیست کاری با پوست کله ی انسان داشته باشند. در عوض برش هایی از پیپ را در مورد تغییرات کوچک قیمت ایجاد می کنند. برخلاف استراتژی اول، این استراتژی برای افرادی است که دوست دارند تصمیمات سریع بگیرند و خیلی زود هم به نتیجه برسند.

استراتژی turtle soup

داشتن یک نام عجیب دلیلی بر بد بودن چیزی نیست. داستان جالبی در مورد این استراتژی وجود دارد. 23 تریدر تازه کار با نام” تریدرهای لاک پشتی(turtle traders)، در مدتی کوتاه 100 میلیون دلار بدست آوردند. حتما می پرسید چگونه؟ انها از قوانینی استفاده کردند که توسط دو تریدر حرفه ای ایجاده شده بودند. برای مطالعه بیشتر می توانید مقاله “the turtle soup trading strategy” را بخوانید.

نکات مربوط به ترند تردینگ توسط ویکتور اسپیراندئو

trend trading
برترین استراتژی های تریدینگ 2

ترند دوست شماست! آیا تاکنون این عبارت را شنیده اید؟ این عبارت در میان تریدرها مرسوم است، چون قیمت ها در مسیر ترند حرکت می کنند، و تریدرها دوست دارند از انها به نفع خودشان استفاده کنند. تریدر حرفه ای ویکتور اسپیراندئو روش ساده ای برای تردینگ ترند با نام” تغییر ترندها در سه حرکت” ایجاد کرده است.

امیدوارم این مقاله توانسته باشد کمک تان کند تا بتوانید استراتژی مناسب خودتان را پیدا کنید. بخاطر داشته باشید برای موفقیت در فارکس باید مرتب مطالعه کنید و مهارت های تجاری خود را بالا ببرید و مدیریت ریسک خوبی داشته باشید. حتما قبل از شروع ترید واقعی، از یک حساب دمو برای تمرین کردن استفاده کنید.

در دنیای بزرگ تردینگ، یک بروکر مناسب می تواند کمک کننده باشد. برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان برای معاملات خود روی لینک کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *