کلاهبرداری ترون لاو tron love – استخراج ترون با گوشی!

سایت ترون لاو

سایت ترون لاو tron love چندیست تحت عنوان سایت سرمایه گذاری و استخراج ترون با گوشی فعالیت می کند. این سایت به ازای سرمایه گذاری در آن سود های بالایی پرداخت کرده و مانند اکثر شرکت های کلاهبرداری و پانزی اغلب سرمایه گذاران و شرکت کنندگان آن از ایران و خاورمیانه هستند.

سایت ترون لاو به دلیل تعداد بالای مشتریانش از ایران زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند. بنابر بررسی ها و تحقیقاتی که پیرامون این سایت انجام داده ایم می توان گفت:

سایت ترون لاو کلاهبرداری بوده و از سرمایه گذاری در این سایت خودداری کنید.

بررسی سایت ترون لاو tronlove

سایت ترون لاو تحت عنوان سایت استخراج ترون فعالیت می کند. اگر می خواهید در این سایت سرمایه گذاری کرده و سود روزانه ترون داشته باشید ، بهتر است ابتدا به سایت آن مراجعه کرده و بعد از بررسی های لازم اقدام به سرمایه گذاری کنید. پس در این مقاله سایت ترون لاو را بررسی کرده و معتبر و یا کلاهبرداری بودن آن را مشخص می کنیم.

ورود به سایت ترون لاو

یکی از ویژگی های اصلی سایت های کلاهبرداری نشان دادن سود های کلان به مشتریان می باشد. اگر سایت را به جای گوشی با سیستم باز کنید خواهید دید نقص جدی در طراحی آن وجود داشته و در سیستم به خوبی باز نمی شود و این اولین دلیل بر طراحی ناقص آن می باشد.

اگر صفحه را کمی پایین بکشید ، طرح های مختلف سرمایه گذاری و ماینینگ های آن را خواهید دید.

استخراج ترون با گوشی
استخراج ترون با گوشی

اگر می خواهید ویژگی های هر طرح را ببینید ابتدا باید در سایت ترون لاو ثبت نام کنید. اگر به قسمت ثبت نام مراجعه کنید کد رفرال را خواهید دید. این کد ویژگی اصلی شرکت های هرمی می باشد. به این صورت که در صورت معرفی فرد جدیدی برای سرمایه گذاری درصد خوبی از سود افراد معرفی شده به حساب شما واریز خواهد شد و این یعنی همان هرمی و کلاهبرداری.

حتما می دانید استخراج ترون به صورت سخت افزاری نبوده و به صورت استیکینگ ارز می باشد. پس می توان گفت تمامی این سایت هایی که فیلم و یا عکسی از ابررایانه ها و نیز ماینینگ ترون در سایتشان قرار می دهند ، مانند همین سایت ترون لاو کلاهبرداری هستند.

بیشتر بخوانید: کلاهبرداری ترون لینک

چرا سایت ترون لاو کلاهبرداری است؟

1 پرداخت سود های بالا و تضمین شده در سایت ترون لاو

اگر به سایت ترون لاو مراجعه کنید ، خواهید دید این سایت به ازای سرمایه گذاری شما بابت استخراج ترون سود های بالا و حداقل 5% پرداخت می کند. امروزه یکی از راه های اصلی تشخیص شرکت های سرمایه گذاری کلاهبرداری پرداخت سود های بالا و تضمین شده می باشد.

به طوری که کارشناسان توصیه می کنند اگر دیدید شرکتی سود بالا در ازای سرمایه گذاری شما پرداخت می کند ، حتما کلاهبرداری و پانزی می باشد.

بیشتر بخوانید : سایت های پانزی جدید

2 ادعای ماینینگ ترون

استخراج ترون به صورت استیکینگ ارز دیجیتال بوده و به صورت سخت افزاری نمی باشد. پس سایت هایی که ادعا می کنند ماینینگ ترون انجام می دهند ، کلاهبرداری بوده و در واقع هیچ کاری انجام نمی دهند. این سایت ها سود افراد را با پول افراد تازه جذب شده پرداخت می کنند نه با استخراج ترون!

3 ضعف سایت tron love

اگر سایت tron love را با سیستم باز کنید ضعف طراحی این وب سایت را خواهید دید. چون اکثر کاربران ترون لاو با گوشی وارد سایت شده و در آن سرمایه گذاری می کنند ، این سایت برای استفاده موبایل طراحی شده است و این ضعف سایت tron love را نشان می دهد.

4 هرمی بودن سایت ترون لاو

کد رفرال و پرداخت سود بالا در ازای زیرمجموعه گیری نشان دهنده هرمی بودن سایت ترون لاو می باشد. همانطور که می دانید فعالیت های هرمی در ایران غیرقانونی بوده و در نهایت منجر به فروپاشی شده و مالباختگان زیادی بر جای می گذارد.

این شرکت ها در ازای زیرمجموعه گیری سود بالا پرداخت می کنند و این عمل باعث می شود فرد برای دریافت سود بیشتر اقدام به ترغیب اطرافیانش برای سرمایه گذاری در این مجموعه کند. و این امر باعث افزایش قربانیان و مالباختگان می شود. بعد از برچیده شدن شرکت بسیاری از افراد بیشتر از سرمایه خودشان نگران سرمایه افرادی می شوند که آنها را وارد مجموعه کرده اند.

5 فعالیت پانزی tron love

سایت tron love در واقع هیچ فعالیتی انجام نمی دهد. این سایت ادعا کرده است با سرمایه مشتریان ترون استخراج می کند. در حالی که استخراج ترون با رایانه و به صورت فیزیکی نمی باشد.

سایت ترون لاو سود مشتریان را با پول افراد تازه جذب شده به مجموعه پرداخت کرده و این عمل تا جایی ادامه پیدا می کند که میزان افراد تازه جذب شده با سایت کاهش یافته و شرکت دیگر نتواند علاوه بر پرداخت سود ها ، پولی برای خود بردارد. در این مرحله مشتریان یک باره حساب های خود را بسته دیده و دیگر نمی توانند پولشان را برداشت کنند.

6 مشخص نبودن موسسان سایت ترون لاو

اگر به سایت ترون لاو مراجه کنید می بینید فقط در مورد موسس ارز ترون صحبت شده است. زمانی که وارد این سایت می شویم همه جیز عادی به نظر می رسد ولی در قسمتی از سایت که باید توضیحاتی از موسسان داده شود در مورد موسس ارز ترون و … بحث شده است !

7 نبود آدرسی از شرکت سایت tron love

کل سایت را زیر و رو کردیم و نتوانستیم آدرسی از شرکت و مکان فیزیکی آن پیدا کنیم. تمامی شرکت های سرمایه گذاری معتبر حتما آدرس شرکت را در سایشان قرار می دهند که نشان از اعتبار آن دارد. ولی در این سایت هیچ آدرسی وجود ندارد.

8 نداشتن شماره ثبت شرکت

شرکتی که چنین سود های بزرگی به سرمایه دارانش پرداخت می کند ، حتما باید در جایی به ثبت رسیده و شماره ثبت داشته باشد. متاسفانه این شرکت در جایی ثبت نشده است.

استخراج ترون با گوشی

تبلیغ این سایت برای جذب سرمایه گذار استخراج ترون با گوشی می باشد. یعنی فرد بسیار راحت در سایت ترون لاو ثبت نام کرده و یکی از طرح ها را خریداری می کند. با خرید طرح یعنی بسیار راحت به استخراج ترون با گوشی پرداخته است.

حتما می دانید برای استخراج ترون باید دارایی خود را در کیف پولتان فریز کنید تا استیکینگ ارز انجام شود. در این مدل نیز اوضاع کمی متفاوت بوده و برای استخراج ترون با گوشی در واقع پلن مورد نظرتان را می خرید.

ثبت نام در سایت ترون لاو

همیشه توصیه می کنیم قبل از سرمایه گذاری در هر سایتی ابتدا بررسی های لازم را انجام دهید. اگر از سوی فردی برای سرمایه گذاری در سایت ترون لاو معرفی شده اید پیشنهاد می کنیم ابتدا اعتبار آن را بررسی کنید. برای دسترسی به قسمت های مختلف این سایت ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید.

بعد از ثبت نام صفحه زیر را خواهید دید.

سایت ترون لاو
سایت ترون لاو

در این صفحه بیان شده است 28000 ترون بعد از ثبت نام به حساب شما واریز خواهد شد و این مقدار پول بعد از شروع استخراج قابل برداشت خواهد بود. تمامی این مزایا تنها روش هایی برای ترغیب مشتریان در سرمایه گذاری در این سایت هستند.

این سایت 20 زبانه بوده و زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند. و این امر باعث افزایش سرمایه گذاران ایرانی در ترون لاو شده است.

حتی در سایت دیوار نیز آگهی در ارتباط با استخراج ترون در ترون لاو درج شده بود که خوشبختانه این آگهی از این سایت حذف شده است.

سرمایه گذاری در ترون لاو

هنگان سرمایه گذاری اولین اولویت هر فردی باید امنیت سرمایه او باشد. شاید در اطرافیانتان کسانی را دیده باشید با فعالیت در ارز های دیجیتال و یا استخراج ترون و … به سود خوبی رسیده باشند.

ولی هنگام سرمایه گذاری در هر سایتی ابتدا باید از خود بپرسید چرا باید در سایتی سرمایه گذاری کنم که پسوند کلاهبرداری در کنار نام آن وجود دارد؟

کلام آخر

سایت ترون لاو یکی از صد ها سایت کلاهبرداری ترون بوده که در آن ادعا می شود به استخراج ارز ترون می پردازند. در این گونه سایت ها اولین چیزی که باید به آن توجه شود ، پرداخت سود های بالا و تضمین شده می باشد. یعنی اگر جایی دید شرکتی در ازای سرمایه گذاری سود بالا و تضمین شده به شما پرداخت می کند ، حتما کلاهبرداری است.

از طرف دیگر نحوه فعالیت این سایت به گونه ای است که در ازای معرفی افراد جدید درصدی از سود های آنها به حساب شما واری خواهد شد که نشان از هرمی بودن آن می باشد. پس توصیه می کنیم در این سایت سرمایه گذاری نکنید.

آیا سایت ترون لاو کلاهبرداری است؟

بله

آیا در سایت tron love استخراج ترون با گوشی انجام می شود؟

خیر ، ظاهر فعالیت این سایت استخراج ترون با گوشی می باشد. در حالی که کلاهبرداری بوده و دیر یا زود از هم خواهد پاشید.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

15 دیدگاه برای “کلاهبرداری ترون لاو tron love – استخراج ترون با گوشی!

 1. امیر

  من 16ترون سرمایه گذاری کردم تا حدود دو ماه استفاده کردم پول هر روز را برداشت میزدم تقریبا 130ترون بر داشت کردم

 2. امیر

  باسلام،
  بنده و رفقا الان یک ماهه داریم روزانه سود برداشت میکنیم و فعلا واس هیچکدوممون مشکل خاصی پیش نیومده

  • زینب اصغری

   سلام ، این سایت کارش رو تازه شروع کرده و به محض اشباع شدن حساب هاش مانند سایر سایت های پانزی بسته میشن. تنها هدف ما فقط شفاف سازی و آگاه سازی سرمایه گذاران هستش

 3. azad

  دوستان سلام
  ترون لاو واقعا کلاه برداریه
  شما ب تعداد عضو ها و سپرده ها دقت کنیم اقلا تعقیر نمیکند و برداشت سود ها. اگر یکی یا چند تا رو سیو کنید میبینید ک تکرار میشوند یعنی برداشتی وجود نداره

 4. Zarkamkh

  تحقیق کردم که سایت tron la هم مثل سایت tron love کلابرداریه
  برنامه هر دو شبیه هم دیگه هستند
  حساب باز، کنی۲٠٠٠٠ ترون بهت پاداش میده اما غیر قابل برداشت،
  تشکر از شما

 5. Reza 88

  تحقیق کردم که سایت tron la هم مثل سایت tron love کلابرداریه
  برنامه هر دو شبیه هم دیگه هستند
  حساب باز، کنی۲٠٠٠٠ ترون بهت پاداش میده اما غیر قابل برداشت،
  تشکر از شما

  • زینب اصغری

   تشکر از شما

 6. Zarkam

  سلام خسته نباشید. ببخشید سایت tron.la کلاهبرداری هست؟!

  • زینب اصغری

   سلام ، وقتتون بخیر
   ببینید هنوز در مورد سایت tron.la تحقیقاتی انجام ندادیم. ولی این نکته رو در نظر داشته باشین هر سایتی که سود تضمین شده و بالا به کاربراش بده حتما کلاهبرداریه.

 7. Reza 88

  سلام خسته نباشید،
  آیا سرمایه گذاری در سایت tron.la مناسب است یا این هم کلاهبرداری میباشد؟؟؟! با تشکر 🙏🏻

 8. متین

  بله درسته 😔😔😔😔😔
  من در سایت ترون عشق ثبت نام کردم
  و اعضای خانواده ام را دعوت کردم به سرمایه گذاری
  ..اول که سود روزانه پرداخت میشد اما به محض اینکه تعداد زیادی ترکس سرمایه گذاری
  کردیم همه‌ی حساب های افراد خانواده قفل شد و دیگر نتوانستیم برداشت کنیم …
  حساب خودم را پیگیری کردم تا بتوانم برداشت کنم
  اول گفتند ۱۰۰ترکس
  پرداخت کن
  پرداخت کردم..
  دوباره گفتن ۵۰۰ترکس
  پرداخت کن برای ماینر مستقل
  من هم این کار را انجام دادم
  گفتند برای ماینر قبض برق ۶ماه را پرداخت کن ۶۰۰ترکس…
  من هم پرداخت کردم …
  مدیر سایت گفت ماینر نیاز به اینترنت دارد ۱۲۰۰پرداخت کن این آخرین مرحله است شما می‌توانید برداشت کنید …
  بعد از پرداخت ۱۲۰۰ترکس
  گفتند چند ساعت صبر کنید…
  اما دوباره گفتند ۱۵۰۰ترکس
  پرداخت کن هزینه تعمیر و نگهداری …..هنوز پرداخت نکرده ام نمی‌دانم چکار انجام بدم
  من و اعضای خانواده ام
  ۲۹۰۰۰ترکس
  دراین سایت سرمایه گزاری کردیم که پس نمی‌دهند….
  سایت ترون‌عشق با وعدهای دروغ کلاهبرداری می‌کند و مردم را فریب می‌دهد…
  من نمی‌دانم چکاری انجام دهم
  چطور پول خود را پس بگیرم
  یکی به من کمک کنه

  • زینب اصغری

   سلام و وقت بخیر
   خواهشا به خانوادتون هم اطلاع بدین دیگه هیچ پولی به این سایت واریز نکنن. اصلا استخراج ترکس (ترون) با ماینر نیست که بخوان ازتون هزینه تعمیر بگیرن!

  • azad

   اگر متین ۱۵۰۰ ترون رو پرداخت کردی اتفاق خوبی افتاد اینجا اعلام کن

 9. شایان

  سلام. متاسفانه چقدر دیر در مورد کلاهبرداری بودن این سایت فعالیتی انجام شد! بنده در سایتtronlove به عنوان سرمایه گذار و نه زیر مجموعه گیری بخشی از سرمایه خودم و از دست دادم،زمانی که هیچ منبعی برای معرفی کلاهبرداری این سایت پیدا نکردم کانالی در تلگرام با عنوان همین سایت تمام مراحل کلاهبرداری tron love و توضیح دادم. از شما ممنونم که برای آگاه‌سازی هموطنانی عزیزمون تلاش میکنید.

  • زینب اصغری

   سلام ، تشکر از شما
   متاسفانه تعداد سایت های کلاهبرداری تو دنیا به حدی زیاد شده که خود ما هم یکم طول میکشه بفمیم همچین سایتی هست و داره فعالیت میکنه تا اطلاع رسان کنیم.
   عزیزان این نکته رو در نظر داشته باشین سایتایی که سود بالا و تضمین شده داشته و شمارو تشویق به زیرمجموعه گیری می کنن حتما کلاهبرداری هستن.
   حالا ممکنه تحت هر عنوانی فعالیت کنن

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.