ارز ترون چیست؟-تحلیل ترون+آموزش استخراج ترون رایگان

ارز ترون

ارز ترون چیست؟

ارز ترون در سال 2017 توسط سازمان Tron Foundation به مدیریت جاستین سان در سنگاپور تاسیس شد و در همین سال نیز با قیمت 0.0019 دلار با سرمایه 70 میلیون دلار عرضه اولیه شد. ترون در ابتدا بر روی شبکه اتریوم ساخته شد. ولی بعدا شبکه اختصاصی خود را ساخته و بر روی شبکه ترون به کار خود ادامه داد.  شبکه ترون بر اساس اثبات سهام و یا همان سیستم Voting کار می کند. به این صورت که برای استخراج آن نیازی به استخراج سخت افزاری نبوده و همین امر هزینه ها را تا حد زیادی کاهش داده است.

هدف ترون ایجاد یک شبکه اینرنت غیر متمرکز است. به طوری که تراکنش ها با کمترین هزینه و با بیشترین سرعت ممکن انجام شوند. ارز دیجیتال ترون با نماد TRX در صرافی های ارز های دیجیتال درج شده است. هدف اصلی ترون استفاده از بلاک چین برای توسعه بازار جهانی است تا تولید کنندگان محتوا و کاربران بدون هیچ واسطه ای ،  حتی اینترنت با هم در ارتباط باشند.

ترون اسکن چیست؟

ترون اسکن سایت معتبر برای استخراج ارز ترون می باشد. در ادامه نحوه استخراج ترون از ترون اسکن را آموزش داده ایم. در این سایت کاربران می توانند در بلاک ها ، حساب ها و … جستجو کرده و با رای دادن ترون دریافت کنند. کاربران با رای گیری انتخاب شده و بعد از انتخاب برای پاداش ترون به افرادی که به این نماینده رای داده اند ، داده خواهد شد.

آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال رایگان

آموزش ساخت کیف پول ترون لینک

ترون لینک یک کیف پول نرم افزاری است که هم می توان آن را به صورت اپلیکیشن در گوشی نصب کرد و هم در کامپیوتر. از ترون لینک برای ذخیره سازی ارز های دیجیتال مرتبط با شبکه ترون استفاده می شود. البته یکی از کاربرد های اصلی ترون ولت استخراج ترون و سپرده گذاری در سایت ترون می باشد.

برای ساخت کیف پول ترون لینک وارد سایت ترون لینک شوید.

سایت ترون لینک
سایت ترون لینک

سپس با توجه به نیاز خود نسخه مورد نظر از کیف پول را دانلود کنید. من برای مثال می خواهم از کیف پول نسخه ویندوز استفاده کنم . به این دلیل روی Browser Extension کلیک کرده و مرورگری مورد نظر خودم را انتخاب کرده و روی اضافه کردن افزونه کلیک می کنم. با توجه به شکل می بینید افزونه اضافه شده است. برای استفاده از کیف پول باید ثبت نام در کرده و کیف پول ترون خود را بسازید. از قسمت افزونه ها روی افزونه ترون لینک کلیک کنید. در پنجره باز شده روی Create wallet کلیک کنید.

افزونه ترون لینک
افزونه ترون لینک

قسمت تایید قوانین را زده و برای کیف پول خود یک نام انتخاب کنید. به عنوان مثال من نام Tronwallet را انتخاب کردم. سپس یک کلمه عبور قوی برای کیف پول خود انتخاب کرده و بعد همان را در قسمت تایید وارد کنید. به همین راحتی ولت ترون شما ساخته شد.

ساخت کیف پول ترون
ساخت کیف پول ترون
ترون ولت
ترون ولت

اپلیکیشن ترون

برای دریافت اپلیکیشن ترون همانند پاراگراف قبلی وارد سایت ترون لینک شده و با توجه به نوع گوشی خود اپلیکیشن مورد نظر را دانلود کنید. نحوه ساخت کیف پول در اپلیکیشن ترون نیز مانند پاراگراف قبلی است و هیچ تفاوتی با هم ندارند.

آموزش استخراج ترون رایگان

براس استخراج ترون ابتدا وارد سایت ترون ، همان ترون اسکن شوید. ابتدا بر روی Connect Wallet همانند شکل زیر کلیک کنید تا به کیف پول ترون لینک خود وصل شوید.

ترون اسکن
ترون اسکن
اتصال به ترون لینک
اتصال به ترون لینک
اتصال به ترون لینک
اتصال به ترون لینک

حال روی کیف پول خود در قسمت مشخص شده کلیک کنید تا وارد کیف پولتان شوید.

کیف پول در ترون اسکن
کیف پول در ترون اسکن

چون ارز دیجیتال ترون بر اساس اثبات سهام کار می کند ، برای استخراج ترون رایگان باید TRON Power دریافت کنید. در این روش باید تراکنش های روی شبکه توسط نمایندگان تایید شوند. هر 72 ساعت در شبکه رای گیری شده و بعد از تایید برای 72 ساعت بعدی نمایندگان دوباره انتخاب می شوند. این نمایندگان توسط افرادی مثل ما که از TRON Power استفاده می کنیم تعیین می شوند و پاداش تایید تراکنش ها را دریافت کرده و بر اساس درصدی بین کسانی که به آنها رای داده اند تقسیم می کنند.

 حال از شکل بالا روی گزینه Get Votes کلیک کنید. مقداری ترونی از موجودی کیف پولتان که می خواهید برای استخراج سرمایه گذاری کنید را انتخاب کنید. به عنوان مثال 150 ترون. این میزان به مدت 72 ساعت در ترون اسکن فریز خواهد شد. حال روی Freeze کلیک کرده و بعد روی Accept کلیک کنید. یک الی دو دقیقه تروم اسکن این امتیاز را به من می دهد تا به سوپر نماینده ها در شبکه ترون رای دهم. بعد در همان صفحه اصلی روی Votes کلیک می کنیم تا صفحه زیر برایتان باز شود.

استخراج ارز ترون
استخراج ارز ترون

در شکل بالا لیست نماینده ها و تعداد آرای آنها را مشاهده می کنید. بهتر است نماینده ایی را انتخاب کنید تعداد آرای بیشتری کسب می کنند. در مقابل هر نماینده نیز درصدی از سودی که نماینده بعد از کسب آرا برای گت پاور هایی که به آنها رای داده اند ، مشخص کرده است.

به عنوان مثال بایننس و ترون لینک 80 درصد از پاداش دریافتی خود را بین پاور هایی که به آنها رای داده اند تقسیم می کنند. ستون Last Votes نیز آرای هر کدام از نماینده ها را نشان می دهد. سپس روی Voting کلیک کرده و میزان دارایی خود را بین چند نماینده که تعداد آرای بیشتری دارند تقسیم کنید. بعد از این مراحل دارایی شما برا مدت زمان مشخصی فریز شده و استخراج ترون انجام می شود.

تحلیل تکنیکال ترون

برای تحلیل تکنیکال ترون از نمودار های سایت تریدینگ ویو استفاده می کنیم. ابتدا وارد سایت شده و در سایت ثبت نام کنید. سپس از قسمت Charts نمودار ها را آورده و از قسمت Search نماد TRXUSDT را جستجو کنید. اکثر تحلیل گران نماد ها را بر اساس ارز تتر تحلیل می کنند. بعد از آوردن نمودار این جفت ارز بازه زمانی که می خواهید آن را تحلیل کنید بیاورید. به عنوان مثا من می خواهم ارز ترون را در بازه سه ماهه تاریخ (26 بهمن 1400) تحلیل کنم. پس از قسمت پایین 3M را انتخاب می کنم.

تحلیل تکنیکال ترون
تحلیل تکنیکال ترون

در شکل بالا من کانال روند حرکتی سهم را برای تحلیل ترون رسم کرده ام. همانطور که می بینید قیمت ترون تا تاریخ 22 فوریه در کانال نزولی قرار داشته و بعد از شکستن کانال در حال حاضر در حال رنج زدن می باشد. البته برای تحلیل تکنیکال ترون من دو اندیکاتور RSI و MACD را نیز به نمودار افزوده ام. RSI بالای 50 بوده و MACD نیز خط آبی بالای خط قرمز واقع شده نشان از سیگنال خرید می باشد.

تحلیل ترون
تحلیل ترون

پیش بینی قیمت ترون در سال 2022

سایت های بسیار زیادی وجود دارند که یا خود اقدام به پیش بینی قیمت ترون و یا سایر ارز های دیجیتال می کنند و یا نظرات کاربران را جمع آوری کرده و میانگین نظرات آنها را بیان می کنند. طبق پیش بینی بسیاری از این سایت های تحلیلی احتمالا قیمت ترون در سال 2022 به 2 دلار خواهد رسید.

به عنوان مثال در سایت کوین مارکت کپ اگر ارز ترون را انتخاب کرده و روی گزینه Price Estimate کلیک کنید ، می توانید میانگین پیش بینی های این ارز دیجیتال را در تاریخ های آینده مشاهده کنید. البته برای مشاهده میانگین پیش بینی قیمت ترون در سال 2022 توسط سایر افراد باید شما نیز نظر خودتان را وارد کنید.

پیش بینی قیمت ترون
پیش بینی قیمت ترون

ارز ترون در متامسک

متامسک یکی از پرکاربرد ترین کیف پول ارز های دیجیتال می باشد. بیشترین کاربرد این کیف پول زمانی است که بخواهیم به صرافی های غیرمتمرکز متصل شویم. تعداد ارز های دیجیتالی که این کیف پ.ل پشتیبانی می کند ، زیاد است. ولی فقط ارز هایی می توانند به متمسک افزوده شوند که بر پایه استاندارد ERC20 هستند. در صورتی که ارز ترون بر پایه استاندارد TRC20 بوده و ارز ترون در متامسک پشتیبانی نمی شود. برای نگهداری ارز ترون بهتر است از ترون اسکن استفاده کنید.

قیمت لحظه ای ترون

یکی از سایت های ایرانی برای مشاهده قیمت لحظه ای ترون سایت ارز دیجیتال است. البته اگر می خواهید قیمت لحظه ای ترون را دقیق تر و بسیار نزدیک تر مشاهده کنید بهتر است بجای این سایت ، از سایت کوین مارکت کپ ، و یا کوین رنکینگ استفاده کنید. اگر در زمینه ارز های دیجیتال ، از جمله خرید و فروش و سرمایه گذاری بلند مدت روی کریپتوکارنسی ها فعالیت می کنید بهتر است با این دو سایت آشنایی کافی داشته باشید.

کلاهبرداری ترون

آیا ترون کلاهبرداری است؟

خیر ، قطعا جواب این سوال خیر است.

کسانی که از ارز ترون استفاده می کنند و یا قصد خرید آن را دارند ، همیشه این سوال در ذهنشان وجود دارد که آیا ترون کلاهبرداری است؟ نه. البته ممکن است که ارز های دیجیتال زیادی در بستر شبکه ترون ایجاد شده و کلاهبرداری باشند، ولی این دلیل بر کلاهبرداری ترون نمی باشد.

البته ممکن است کلاهبرداری هایی از طرف سایت های مختلف از قبیل سرمایه گذاری ترون در سایت و پرداخت سود ثابت و در نهایت از دست دادن سرمایه وجود داشته باشد ، ولی با این حال باز هم تیم ترون مسئول نبوده و باید استخراج ترون را فقط از سایت رسمی آن انجام دهد.

ترون پانزی

جشنواره ارز ترون

در سایت ها و شبکه های اجتماعی زیادی شاهد تبلیغ جشنواره ارز ترون و پاداش ۳۰۰ ترونی به ازای ثبت نام و ساخت کیف پول ترون لینک هستیم. اما اصل ماجرا چیست و آیا این پاداش ۳۰۰ ترون حقیقت دارد؟

زمانی که در سایت ترون لینک ثبت نام کرده و اپلیکیشن ترون لینک را دانلود و نصب کردید ، در قسمت MY گزینه Friend Invitation را انتخاب کنید. در این قسمت اگر به دوستانتان کد دعوت بفرستید و آنها نیز با کد شما در ترون لینک ثبت نام کنند به شما ۳۰۰ کردیت خواهد داد. ترون لینک اعلام کرده در آینده این کردیت ها قابل تبدیل به ترون و خرید و فروش خواهد بود. البته اطلاعات دقیقی از زمان تبدیل این کردیت ها به ترون در دسترس نیست.

آینده ارز ترون

اساس تلاش ارز ترون بر اینترنت غیرمتمرکز بوده و در تلاش برای راه اندازه تراکنش ها با سرعت بسیار بالا و کارمزد کم می باشد. و در این زمینه بسیار موفق نیز بوده است. ترون از زمان عرضه اولیه تا کنون رشد قیمتی خوبی تجربه کرده و در زمینه پروژه هایش بسیار موفق بوده است. به این دلیل می توان گفت آینده ارز ترون می تواند روشن بوده و رشد های بیشتر از 0.8 دلاری را می توان از آن انتظار داشت. البته ارز های دیجیتال زیادی در حال عرضه اولیه بوده و با تشخیص درست و خرید به موقع می توان به سود های خوبی در این زمینه رسید.

آموزش خرید عرضه اولیه ارز دیجیتال (ICO , IEO)-سایت عرضه اولیه ارز دیجیتال + ویدئو

ارز ترون برای سرمایه گذاری

ارز ترون از جمله ارز های دیجیتالی است که هدف مشخصی داشته و واقعا پروژه های خوبی برای اجرا شدن دارد. به این دلیل بسیاری از سایت های تحلیلی ارز های دیجیتال انتظار دارند قیمت ترون رشد بیشتری را شاهد خواهد بود. از طرفی می توان با ثبت نام در سایت ترون اسکن و سرمایه کذاری ترون در این سایت به میزان قابل توجهی ترون نیز استخراج کرد.

خرید ترون

ترون یکی از رمز ارز های محبوب در دنیای ارز های دیجیتال می باشد و نمی توان صرافی را یافت که ارز ترون در آن درج نشده باشد. بنابراین هم با استفاده از صرافی های بین المللی و هم صرافی های ایرانی می توان ترون خرید. اگر به دنبال بهترین صرافی های ارز دیجیتال برای خرید ترون و یا سایر ارز های دیجیتال هستید ، روی لینک زیر کلیک کنید.

بهترین صرافی های کریپتو برای ایرانیان

نظرات در مورد ارز ترون

سایت های بسیار زیادی وجود دارند که در آن می توان نظرات در مورد ارز ترون را مشاهده کرد. به عنوان مثال اگر وارد سایت تریدینگ ویو شده و بعد از انتخاب ارز ترون روی قسمت مشخص شده در شکل کلیک کنید ، می توانید نظرات کاربران در مورد این ارز و تحلیل های آنها را مشاهده کنید. البته هیچ گاه به نظرات و پیش بینی های دیگران اعتماد نکرده و تحلیل های آنها را در خرید و فروش هایتان ملاک قرار ندهید.

نظرات در مورد ارز ترون
نظرات در مورد ارز ترون

سوالات متداول

آیا ترون کلاهبرداری است؟

خیر ، ارز ترون کلاهبرداری نیست. ولی می تواند به عنوان ابزاری برای کلاهبرداری باشد. به عنوان مثال افراد زیادی یک سایت پانزی راه اندازی کرده و ادعا می کنند در حال استخراج ترون هستند.
و یا پیشنهاد می دهند سرمایه گذاری کرده و ترون استخراج کنید!

ترون توکن است یا کوین؟

ترون ابتدا یک توکن بود. ولی با راه اندازی شبکه جدید برای خود الان یک کوین نیز محسوب می شود.

ترون پاور چیست؟

در سایت ترون اسکن از قسمت ترون پاور ارز های خود را FREEZE می کنید تا استخراج انجام شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه