بررسی سایت دوبل ترون-سایت دوبل ترون کلاهبرداری است

سایت دوبل ترون
با دوبل ترون در عرض ۲۴ ساعت سرمایه ات را دو برابر کن!

این شعار تبلیغ کنندگان سایت دوبل ترون می باشد که متاسفانه طرفداران زیادی از ایران برای خود پیدا کرده اند.

جدیدا سایت ها و اپلیکیشن های زیادی دیده می شود که تحت عنوان دوبل ترون فعالیت می کنند. در این مقاله به صورت کلی سایت دوبل ترون را بررسی کرده و معتبر و یا کلاهبرداری بودن آن را مشخص می کنیم. 

اپلیکیشن سایت دوبل ترون هم در نسخه های بین المللی دیده می شود و هم جدید دوبل ترون فارسی نیز پا به عرصه وجود گذاشته و با تبلیغات فراوان از کاربران می خواهد سرمایه خود را در این سایت قرار داده و در عرض 24 ساعت یرمایه خود دو برابر کنند.

سایت دوبل ترون چیست؟

سایت دوبل ترون Double Tron معمولا خود را به عنوان یکی از سایت های سرمایه گذاری و استخراج ترون معرفی می کند. در این سایت ها ادعا می شود اگر در این سایت سرمایه گذاری کنید در عرض ۲۴ ساعت سرمایه شما دو برابر خواهد شد. در همان ابتدا باید این نکته را یادآور شویم تمامی سایت های سرمایه گذاری که وعده سود های بالا ، نجومی و تضمین شده می دهند ، همگی کلاهبرداری هستند. 

سایت های خارجی زیادی تحت عنوان دوبل ترون فعالیت می کنند. چون در کشور های توسعه یافته اطلاع رسانی های زیادی در خصوص سایت های پانزی ترون و کلاهبرداری های آنها صورت گرفته ، این شرکت ها معمولا کشور های در حال توسعه مانند ایران و سایر کشور های خاورمیانه را مورد هدف خود قرار می دهند.

متاسفانه جدیدا سایت دوبل ترون فارسی نیز می بینیم که اگر کاربر پولی در آن قرار دهد ، در عرض 24 ساعت دو برابر خواهد شد.

شاید شما پول خود را در آن قرار داده و 2 برابر شده است. ولی باید بدانید این افزایش و پرداخت سود تا جایی ادامه دارد که شما و سایر زیر مجموعه ها افراد جدیدی را به مجموعه معرفی کرده و آنها در سایت سرمایه گذاری کنند.

بیشتر بخوانید : سایت های پانزی جدید

زمانی که میزان ورودی و خروجی سایت دوبل ترون برابر شود ، کاربران یکباره با عدم دسترسی به سایت مواجه خواهند شد. یعنی همان روال کار سایت های پانزی ترون!

بررسی سایت دوبل ترون

سایت های زیاد با عنوان دوبل ترون Double Tron ایجاد شده و در حال کلاهبرداری هستند و اینک سایت دوبل ترون فارسی نیز در حال فعالیت می باشد و مشخص نیست که آیا عوامل آن در داخل کشور هستند و یا در خارج از آن.

آنچه در مورد سایت دوبل ترون واضح به نظر می رسد این است که این شرکت نیز مانند سایر سایت های پانزی ترون کلاهبرداری می باشد.

کلاهبرداری دوبل ترون
کلاهبرداری دوبل ترون

این گونه سایت ها ادعا می کنند شما با قفل کردن سرمایه خود در سایت در واقع ترون استخراج می کنید. از طرفی معمولا از کاربر خواته می شود بعد از ثبت نام در سایت بر روی یک دکمه کلیک کرده و به عبارتی ترون استخراج کند و این ترون استخراج شده که سود روزانه ترون نیز نامیده می شود به کیف پول فرد افزوده می شود.

چون دوبل ترون بسته نشده و هنوز به فعالیت خودش ادامه می دهد ، شاید شما سرمایه کرده اید و همچنان سود خود را دریافت می کنید. ولی مطمئن باشید بعد از گذشت مدت زمانی سایت بسته خواهد شد و سرمایه تان از دست خواهد رفت.

زیرا هیچ سایت سرمایه گذاری در جهان وجود ندارد که چنین سود های هنگفت و غیر معقولی به کاربرانش پرداخت کند. اگر سایت دوبل ترون و یا سایت هایی مانند این معتبر بودند ، بهترین بانک های جهانی برای افزایش سرمایه خودشان سرمایه های زیادی در این گونه شرکت ها قرار می دادند و از سود های دریافتی استفاده می کردند.

چرا سایت دوبل ترون کلاهبرداری است؟

دلایل بسیاری زیادی زیادی وجود دارد که ثابت می کند سایت دوبل ترون کلاهبرداری است. در این قسمت موارد مهم آن را بیان می کنیم. توجه داشته باشید موارد بیان شده فقط مربوط به دوبل ترون نبوده و برای سایر شرکت ها و سایت هایی که خود را تحت عنوان سایت سرمایه گذاری و … معرفی می کنند صدق می کند.

1 استخراج ترون و پرداخت سود روزانه ترون

اکثر سایت هایی که تحت عنوان استخراج ترون ، استیکینگ ترون و … فعالیت می کنند ، کلاهبرداری هستند. استخراج ترون به صورت استیکینگ می باشد ، و صرافی های معتبر زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. برای مثال در صرافی هایی مانند بایننس ، کوکوین ، کوین بیس و … در دوره های زمانی محدودی فرد می تواند مثداری از داریی خود را به ترون تبدیل کرده و در صرافی قفل کند و در ازای آن سود دریافت کند.

بیشتر بخوانید : کلاهبرداری ترون لینک

به این دلیل اکثر سایت های پانزی ترون از این فرصت سوء استفاده کرده و با ادعای استخراج ترون و سرمایه گذاری و پرداخت سود روزانه ترون اقدام به جذب سرمایه کرده و بعد از مدتی سایت خود را می بندند.

2 پرداخت سود بالا و تضمین شده

در عرض 24 ساعت سرمایه ات را دو برابر کن!

پرداخت سود 100 درصدی در عرض 24 ساعت فقط می تواند از سوی یک شرکت پانزی صورت گیرد. شرکت های سرمایه گذاری واقعی در همان ابتدا میان خود و سرمایه گذار قراردادی تنظیم می کنند که سرمایه گذار در سود و زیان شرکت سهیم باشد.

پرداخت سود بالا و تضمین شده
پرداخت سود بالا و تضمین شده

در صورتی که شرکت های پانزی همیشه سود تضمین شده به کاربرانشان پرداخت می کنند که نشان از کلاهبرداری بودن آن دارد.

3 فعالیت پانزی دوبل ترون

پرداخت سود بالا فقط از پس شرکت های پانزی بر می آید . زیرا این شرکت ها عملا هیچ سرمایه گذاری و استخراجی انجام نمی دهند. بلکه فقط با پول افراد تازه جذب شده سود افراد قدیمی تر را واریز می کنند و این عمل تا جایی ادامه پیدا می کند که پول خوبی وارد مجموعه می شود. زمانی که میزان ورودی سرمایه به سایت کاهش یابد سایت بسته خواهد شد.

4 فعالیت هرمی دوبل ترون

سایت دوبل ترون نیز مانند سایر سایت های پانزی ترون به صورت هرمی فعالیت می کند. یعنی با معرفی افراد جدید به مجموعه میزان پرداختی سود های شما افزایش چشمگیری خواهد داشت.

امروزه کد رفرال در اکثر سایت های سرمایه گذاری به چشم می خورد. ولی در این گونه سایت ها با افزایش تعداد افرادی که با کد رفرال شما عضو شده و سرمایه گذاری می کنند ، سود شما افزایش می یابد و این امر باعث می شود شما خود به خود به سمت لیدر شدن پیش بروی و افراد بیشتری را جذب مجموعه کنید.

متاسفانه شیوه پرزنت و فعالیت این گونه سایت ها به گونه ای است که فرد به نیت خوب از اعضای خانواده ، دوستان و فامیل خود می خواهد تا در این گونه سایت ها مانند دوبل ترون سرمایه گذاری کند و او نیز از این سود بالا بی نصیب نماند.

5 شیوه پرداخت و واریز به صورت ارز های دیجیتال

ارز های دیجیتال با وجود مزایای بسیار بسیار زیادی که دارند متاسفانه تبدیل به بستری برای بسیاری از کلاهبرداری ها شده اند. ارز های دیجیتال باعث شده اند واریز و پرداخت های دلاری بسیار راحت تر از قبل صورت گیرند و این امر برای بسیاری از مردم جهان از جمله ایران بسیار خوشایند است.

ولی متاسفانه تراکنش های ارز های دیجیتال به سختی قابل ردیابی می باشد. این امر باعث شده است شرکت های کلاهبرداری و پانزی زیادی در این حوزه ایجاد شوند. مثلا در مورد همین سایت دوبل ترون کاربر ابتدا باید در یک صرافی ارز دیجیتال ترون بخرد و سپس سرمایه خود را در قالب ترون به دوبل ترون واریز کند.

در این صورت زمیان که سایت دوبل ترون بسته شود پیگیری پول های مالباختگان بسیار مشکل خواهد بود. فقط در صورتی که لیدر ها در داخل کشور باشند ، با شکایت از آنها می توان به تا حدودی پیگیر مشکل شد.

6 بررسی کامنت های سایت های خارجی

همانطور که گفتیم سایت های خارجی زیادی نیز تحت عنوان دوبل ترون فعالیت می کنند. می توان اپلیکیشن Double Tron را از وبسایت Dappradar دانلود کرد.

اگر بر روی لینک بالا کلیک کنید به سایت Dappradar هدایت خواهید شد که در آن صفحه نیز توصیه شده این اپلیکیشن پر ریسک بوده و در آن سرمایه گذاری نکنید.  

(جای این سوال وجود دارد که چرا پلتفرم  Dappradar آن را از لیست اپلیکیشن هایش حذف نمی کند؟!) این همان عدم وجو قوانین سفت و سخت در خصوص ارز های دیجیتال را نشان می دهد که باعث جولان دادن کلاهبرداران در این زمینه شده است.

دوبل ترون فارسی را نیز حتی در گوگل نتوانستیم پیدا کنیم. پس به احتمال قوی لیدر هایش از طریق کانال تلگرامی اقدام به تبلیغات ، جذب سرمایه گذار و زیر مجموعه گیری می کنند.

کلام آخر

سایت دوبل ترون نیز مانند سایر سایت های پانزی ترون کلاهبرداری بوده و تیم ایتسکا توصیه اکید می کند در این سایت سرمایه گذاری نکنید. فقط افرادی سراغ این گونه سایت ها می روند که آرزوی یک شبه پولدار شدن دارند و این کار بدون تلاش ، آموزش و … ممکن نیست.

سایت دوبل ترون چیست؟

سایت دوبل ترون یک سایت پانزی ترون می باشد که با سرمایه گذاری در آن می توان در عرض 24 ساعت سرمایه خود را دو برابر کرد. ولی متاسفانه این سایت کلاهبرداری بوده و دیر یا زود از هم خواهد پاشید.

آیا سایت دوبل ترون کلاهبرداری است؟

بله

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.