ارز بیت تورنت 1 دلاری – تحلیل ارز بیت تورنت

ارز بیت تورنت

ارز بیت تورنت 1 دلاری چیست؟

ارز بیت تورنت یکی دیگر از ارز های دیجیتال در جهان بوده و با نماد BTT در صرافی های ارز دیجیتال درج نماد شده است. بیت تورنت Bittorrent یک پروتکل انتقال انتقال توزیع شده است. این پروتکل مانند http و یا ftp می باشد. با این تفاوت که بیت تورنت پروتکلی برای دانلود فایل ها می باشد. بیت تورنت از پروتکل P2P استفاده می کنند. به این صورت که زمانی که چندین نفر می خواهند فایلی را از اینترنت دانلود کنند ، لزومی ندارد تمامی داده ها از یک سرور دانلود کنند.

طرفداران و توسعه دهندگان بیت تورنت پیش بینی می کنند قیمت این ارز به 1 دلار خواهد رسید. به این دلیل به این ارز ، بیت تورنت 1 دلاری نیز گفته می شود.

بیت تورنت یک توکن بر اساس TRC10 و مبتنی بر بلاک چین است که در راستای تقویت برنامه های غیرمتمرکز در جهان است. برای اطلاع از اهداف دقیق ارز بیت تورنت ، مشاهده وایت پیپر و سایر اطلاعات مهم به سایت بیت تورنت مراجعه نمایید. پلتفرم بیت تورنت در سال 2001  توسط برام کوهن ایجاد شد و در سال 2018 توسط ترون خریداری شد. و در سال 2019 بر روی شبکه ترون عرضه اولیه ارز دیجیتال BTT انجام شد. و به سرعت در بسیاری از صرافی ها درج نماد شد.

بیت تورنت
بیت تورنت چیست؟

قیمت بیت تورنت در زمان عرضه اولیه 0.00040 بود. ولی روند صعودی بسیار خوبی را تجربه کرده است. و حتی توانسته قیمت 0.01 را نیز ثبت کند. در حال حاضر (24 فوریه 2022) این ارز در روند فعلی ارز های دیجیتال دچار اصلاح قیمتی شده است. البته این اصلاح می تواند موقتی باشد و آینده این ارز دیجیتال از نظر بسیاری از تحلیل گران روشن می باشد.

بیشتر بخوانید: توکن سوزی بیت تورنت جدید

نحوه تخصیص ارز توکن

حداکثر عرضه ارز توکن 990000000000 می باشد و میزان توکن در گردش 900.00B BTT می باشد.

نحوه تخصیص ارز توکن به شرح زیر است:

  • توکن های عمومی فروخته شده 6%
  • توکن های خصوصی فروخته شده 2%
  • توکن های بذر فروخته شده 9%
  • توکن های airdrop : 10.1%
  • توکن های تیم بیت تورنت 20%
  • بنیاد ترون 20%
  • اکوسیستم بیت تورنت 19.1%
  • توکن های مشارکت 4%

قیمت بیت تورنت

برای مشاهده قیمت بیت تورنت به سایت Prices.org مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید : قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال

در حال حاضر (23 فوریه 2022) قیمت بیت تورنت 0.001937 دلار می باشد. و حجم معاملات 24 ساعته آن در صرافی ها 235392723 دلار می باشد.

آینده بیت تورنت

در میان تمامی تورنت ها میکروتورنت ها 68.6 درصد از مصرف بازار را در اختیار دارد. که آن هم متعلق به شرکت BitTorrent است. و احتمال می رود این ارز در آینده این نه چندان دور رشد انفجاری داشته باشد. استفاده از پلتفرم های تورنت (رایگان و پولی) روز به روز در حال افزایش است و این می تواند باعث افزایش قیمت بیت تورنت باشد. با توجه به اینکه بسیاری از سایت ها مانند یوتیوب ، فیس بوک و … که در آنها دانلود ویدئو و … انجام می شود ، خود نیاز به بیت تورنت خواهند داشت. و بیت تورنت رقیب جدی این ها بوده و حتی می تواند جایگزین اینها شود.

بیت تورنت از زمان عرضه اولیه تاکنون رشد 1800 درصدی را تجربه کرده است. و اخیرا به دلیل افت قیمت بیت کوین روند اصلاحی داشته و پیش بینی می شود این اصلاح کوتاه مدت باشد. و دوباره به روند رو به رشد خود دست یابد.

تحلیل ارز بیت تورنت

برای معامله کم ریسک تر و کسب سود هنگام سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال بهتر است هم از تحلیل بنیادی و هم تحلیل تکنیکال استفاده کنید. برای تحلیل بنیادی باید همواره اخبار ارز بیت تورنت از منابع معتبر و نیز شبکه های اجتماعی مرتبط با ارز بیت تورنت را دنبال کنید.

توجه داشته باشید از زمان رشد ارزش ارز های دیجیتال ، در اکثر مواقع قیمت بسیاری از ارز ها به قیمت بیت کوین و اتریوم وابسته است. پس همواره روند این دو ارز مهم را در تحلیل های خود لحاظ کنید. برای تحلیل تکنیکال این ارز نیز می تونید با استفاده از سایت تریدینگ ویو نمودار بیت تورنت را رسم کرده و با استفاده از اندیکاتور ها ارز را تحلیل کنید.

تحلیل تکنیکال ارز بیت تورنت

برای تحلیل تکنیکال ارز بیت تورنت ابتدا با استفاده از سایت تریدینگ ویو نمودار آن را رسم می کنیم. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، روند فعلی این ارز مثل مابقی ارز های دیگر روند نزولی دارد. ابتدا نمودار RSI را برای ارز بیت تورنت رسم می کنیم. نمودار RSI زیر 20 قرار گرفته است. هم نشان از اشباع فروش بوده  و امکان برگشت قیمت ارز وجود دارد. از طرف دیگر اغلب تحلیل گران پیشنهاد می کنند تا زمانی که RSI زیر 50 قرار دارد اقدام به خرید یک ارز و یا سهم نکنید.

تحلیل ارز بیت تورنت
تحلیل ارز بیت تورنت

نمودار Macd نیز یکی دیگر از نمودار های تحلیل تکنیکال بوده و می توان سیگنال های خرید و یا فروش را از آن دریافت کرد.

نمودار مکدی بیت تورنت
نمودار مکدی بیت تورنت

با توجه به نمودار می بینید خط قرمز بالای خط آبی قرار گرفته و همچنان ارز بیت تورنت در روند نزولی قرار دارد و نمی توان فعلا سیگنال خرید را برای این ارز دریافت کرد.

بسیاری از تحلیل گران اعتقاد دارند نمودار ابر ایچیموکو Ichimoku Cloud دقیق تر از دو نمودار قبلی است.

نمودار ابر ایچی موکو
نمودار ابر ایچی موکو

در شکل بالا نمودار فعلا در زیر ابر قرار گرفته و نیز خط آبی در بالای نمودار شمعی ژاپنی قرار گرفته است. زمانی که خط آبی زیر نمودار شمعی واقع شود ، می تواند نشان گر شروع یک روند صعودی باشد. از طرفی تا زمانی که نمودار به ابر ایچیموکو نرسیده و از آن بیرون نرود روند صعودی آغاز نخواهد شد.

بیت تورنت 1 دلاری

در بسیاری از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی شاهد تبلیغ بیت تورنت 1 دلاری هستیم. ولی همیشه این سوال وجود دارد :

آیا بیت تورنت به ۱ دلار خواهد رسید؟

با توجه به پیش بینی های تحلیل گران بازار های سرمایه گذاری ، به احتمال زیاد قیمت ارز تورنت در سال ۲۰۲۲ به ۱ دلار خواهد رسید. البته در بازار ارز های دیجیتال چیزی دور از ذهن نیست.

بیت تورنت در صرافی ایرانی

امروزه ارز بیت تورنت در بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال عرضه می گردد. بیت تورنت بایننس ، بیت تورنت در کوکوین ، کوین بیس ، هیوبی و … از جمله صرافی های بین المللی هستند که بیت تورنتBTT  در آنها درج نماد شده است. بیت تورنت در صرافی ایرانی نیز مانند بیت پین ، تبدیل ، رمزینکس ، ایران بایننس ، ایران تتر و … درج نماد شده است.

بیت تورنت چین

بیت تورنت چین (BitTorrent Chain) پروژه جدیدی است که توسط دو شرکت ترون و بیت تورنت راه اندازی شده است. پروژه بیت تورنت چین راهی برای اتصال بلاک چین های مختلف به یکدیگر می باشد. هدف اصلی آن راه اندازی پروتکلی بین شبکه های مختلف است تا بتوانند با یکدیگر همکاری کنند.

استخراج بیت تورنت رایگان

به کار بردن کلمه استخراج بیت تورنت شاید زیاد صحیح نباشد. زیرا بیت تورنت بر اساس اثبات سهام و رای گیری کار می کند. برای استخراج بیت تورنت رایگان می توانید به این لینک مراجعه کرده و نرم افزار استخراج بیت ترونت یعنی Bittorrent Speed را دانلود کنید. سپس برای خود یک کیف پول ساخته و آن را شارژ کنید. بعد شما می توانید به صرافی های تیم رای داده و به ازای رای خود و شرکت در آن پاداش دریافت کنید.

ارز بیت تورنت در تراست والت

ارز بیت تورنت در تراست والت نیز پشتیبانی می شود. اگر با روش های مختلفی اقدام به استخراج بیت تورنت می کنید ، بهتر است برای امنیت بیشتر رمز ارز های خود را به کیف پول تراست والت خود انتقال دهید.

سوالات متداول

آیا بیت تورنت غیر قانونی است؟

بیت تورنت مانند هر برنامه دیگری غیرقانونی نمی باشد. فقط زمانی تصور می شود که قانونی باشد ، کاربران از آن برای دانلود فایل هایی که دارای حق نشر و یا چاپ باشد ، استفاده کنند.

بیت تورنت بهتر است و یا uTorrent ؟

در حالت کلی بیت تورنت نسبت به  utorrent سرعت بیشتری دارد.

آیا بیت تورنت سکه خوبی ؟

تحلیل گران آینده این ارز را روشن می دانند و پروژه بیت تورنت نیز جای رشد بسیار زیاد و خوبی دارد.

آیا بیت تورنت شیت کوین است؟

با اینکه این ارز تورنت در خلال ارز ترون ایجاد شده است ، ولی دارای هدف بوده و پروژه هایی در دست اجرا دارد. پس نمی تواند شت کوین باشد.

آیا بیت تورنت برای سرمایه گذاری مناسب است؟

بیت تورنت در سال ۲۰۲۱ دوره بسیار سختی را پشت سر گذاشته و اصلاح عمیقی داشته است. به این دلیل سرمایه گذاری در ارز بیت تورنت پر ریسک می باشد.

آیا بیت تورنت یک اپلیکیشن چینی است؟

خیر بیت تورنت یک نرم افزارp2p  آمریکایی است.

چه شرکت هایی از بیت تورنت استفاده می کنند؟

شرکت های بازی سازی مانند بلیزارد اینترتینت از بیت تورنت برای توزیع محتوا و بروز رسانی بازی هایشان استفاده می کنند: بازی هایی مانند Diablo III ، World of Warcraft و Starcraft از طرف دیگر بیت تورنت راه مناسبی برای دانلود ISO های لینوکس می باشد که اغلب حجم های بالای ۱ گیگا بایت دارند.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.