خرید دی‌سنترالند – آموزش خرید زمین در دیسنترالند

آموزش بازی دیسنترالند

خرید دی‌سنترالند و کسب درآمد از آن به یکی از جذابترین و جدید ترین موضوعات در دنیای ارز های دیجیتال تبدیل شده است. نکته جذاب این پلتفرم این است که در آن هم می توان بازی کرده و هم درآمد داشت.

با افزایش قیمت زمین های دیسنترالند و کسب سود سرمایه گذاران متاورسی افراد زیادی در سراسر جهان به خرید سرزمین دیسنترالند و سایر زمین های متاورسی روی آورده اند. دنیای متاورس به زبان ساده واقعیت مجازی می باشد که در آن افراد در یک دنیای دیجیتال زندگی می کنند.

در ادامه هم نحوه خرید زمین در دی‌سنترالند و هم خرید دی‌سنترلند (ارز مانا) را آموزش داده ایم.

در این دنیا های مجازی کاربران می توانند برای خود زمین خریده ، خانه ، فروشگاه و …. بسازند. حتی می توانند محصولات مختلف در قالب nft تولید کرده و بفروشند. تمامی این کار ها با ارز های nft انجام می شوند.

بازی دی‌سنترالند چیست؟

بازی دی‌سنترالند Decentraland یک پلتفرم غیر متمرکز و یک دنیای مجازی است که توسط بلاک چین اتریوم پشتیبانی می شود. در این پلتفرم کاربران می توانند محتوا های خودشان را ایجاد کرده و با کسب تجربه درآمد داشته باشند.

در بازی Decentraland فضا های مجازی محدود و سه بعدی وجود دارند که LAND نامیده می شوند. لند ها یک دارایی دیجیتال غیرقابل معاوضه (nft) هستند که در قرارداد هوشمند اتریوم نگهداری می شوند.

بیشتر بخوانید : nft چیست؟

LAND ها خود به قطعات کوچکتری به نام Parcel ها تقسیم بندی شده اند که به صورت مختصاتی (X,Y) نمایش داده می شوند. Parcel ها به اعضای جامعه بازی دیسنترالند تعلق داشته و می توانند این قطعات را با ارز مانا بین خودشان خرید و فروش کنند.

این بازی به کاربران این امکان را ایجاد کرده است که کنترل کاملی بر برنامه ها محیطی داشته باشند که ایجاد کرده اند.

بازی دیسنترالند توسط DAO کنترل می شود. DAO مالک بزرگترین و مهمترین قرارداد ها و داراییی های هوشمند در دیسنترالند می باشد. با استفاده از DAO شما در مورد نحوه کار این دنیای مجازی رای داده و تصمیم گیری می کنید.

خرید دی‌سنترالند

ارز دی‌سنترالند مانا (MANA) بوده و می‌توانید آن را از بهترین صرافی ارز دیجیتال خریداری کنید. در ادامه لیستی از صرافی های ارز دیجیتال که ایرانیان به راحتی می توانند در آنها ثبت نام خریده و دی‌سنترالند و یا در اصطلاح مانا بخرند را آورده ایم.

  • نوبیتکس
  • اوکی اکسچنج
  • بیت فولیو
  • ایران سکه
  • بیت برگ
  • لوکال بیت کوین
  • کوکوین
  • هات بیت
  • پروبیت
  • BW

قیمت ارز مانا در سال 2021 به بالاترین حد خود یعنی حدود 5 دلار نیز رسید و پس از آن در روند نزولی قرار گرفته و حدود 90 درصد پایین تر از آن قرار دارد. در حال حاضر ارز دیسنترالند به طور عمده در صرافی HBTC معامله می شود.

در حالت کلی بازی دی‌سنترالند از دو توکن مانا MANA و لند LAND استفاده می کند. هر دوی این توکن ها از نوع NFT هستند. در سرزمین دیسنترالند با استفاده از ارز مانا می توان زمین و یا همان LAND خرید. زمانی که لند خریداری می  شود ، در مقابل توکن MANA سوزانده می شود.

دو ارز دیسنترالند مانا و لند از محبوب ترین ارز های NFT و متاورسی در جهان می باشند.

ورود به دی‌سنترالند

برای ورود به دی‌سنترالند روی لینک زیر کلیک کنید. در ادامه آموزش این بازی و نحوه خرید زمین ، خرید و فروش اقلام و … برایتان آورده ایم.

دی‌سنترالند متاورس

دیسنترالند به عنوان اولین دنیای متاورس در جهان شناخته می شود. متاورس یک دنیای مجازی است که کاربران در آن یک زندگی مجازی تشکیل داده ، ملک خریده و کار های مختلفی در این فضا انجام می دهند.

خرید و فروش های این فضای مجازی با ارز های متاورسی و یا همان nft ها انجام می شود. در چند سال اخیر این ارز ها مانند مانا ارزش واقعی پیدا کرده و سود خوبی نصیب گیمر ها کرده اند. همین امر باعث توجه جهانیان به این بازی های متاورسی شده است. زیرا هم می توان بازی و تفریح کرده و هم درآمد دلاری داشت.

کسب درآمد از دیسنترالند

کسب درآمد از دیسنترالند یکی از روش های کسب درآمد از بازی به تومان می باشد. زیرا می توان درآمد دلاری خاصل از این بازی را به تومان تبدیل کرده و برداشت کرد. در این بازی می توان با خرید سرزمین دیسنترالند و افزایش قیمت و فروش آن ، ساخت nft و فروش آن ، مدیریت زمین ها و … به درآمد دلاری رسید.

در این سرزمین کاربران ابتدا باید ارز دیسنترالند MANA خریده و در کیف پول خود داشته باشند. با استفاده از این ارز کار های بسیار زیادی می توان انجام داد. برای مثال می توانند زمین خریده و با افزایش زمین های هود و ایججاد ایالت و ساخت و ساز ارزش دارایی و ملک خود را بالا برده و با قیمت و سود بیشتری بفروشند.

کاربرانی که با ایجاد NFT ها آشنایی دارد می توانند در سرزمین دیسنترالند اقلام مختلف را در قالب NFT تولید کرده و بفروشند. در ازای این فروش ها ارز مانا دریافت می کنند . این ارز در کیف پول آنها ذخیره می شود و به راحتی می توانند ارز های مانای خودشان را در صرافی های ارز دیجیتال فروخته و به دلار و بعد از آن به تومان (ریال) تبدیل کنند.

آموزش خرید سر زمین دیسنترالند (آموزش بازی دیسنترالند Decentraland)

برای خرید سرزمین دیسنترالند ابتدا وارد سایت Decentraland شده و برنامه آن را از همان صفحه اصلی دانلود کرده و نصب کنید. اگر در مکان دیگری می خواهید به برنامه دسترسی داشته باشید می توانید از گزینه کناری یعنی OEN IN BROWSER استفاده کرده و تحت وب به برنامه وصل شوید.

آموزش خرید سر زمین دیسنترالند
آموزش خرید سر زمین دیسنترالند

هر کدام از گزینه ها را که انتخاب کنید ، به صفحه زیر هدایت خواهید شد. در این صفحه دو گزینه برای انتخاب وجود دارد. برای استفاده از تمامی امکانات سایت باید با استفاده از کیف پول خود به دیسنترالند متصل شوید.

ولی اگر فعلا نمی خواهید ثبت نام کرده و خرید و فروش کنید به عنوان مهمان وارد سایت شده و گزینه سمت راست را انتخاب کنید. ولی اگر به عنوان کاربر مهمان وارد سایت شوید ، نمی توانید به تمامی قسمت های سایت دسترسی داشته باشید و کار هایی از قبلی خرید و فروش المان ها و … امکان پذیر نمی باشد.

خرید زمین در دیسنترالند
خرید زمین در دیسنترالند

چون می خواهید در Decentraland زمین بخرید ، به کیف خود وصل شوید.

خرید زمین در دیسنترالند
خرید زمین در دیسنترالند

در شکل زیر کیف پول هایی را می بینید که می توان با استفاده از آن به این بازی وصل شد. چون من از متامسک استفاده می کنم ، و قبلا در آن ثبت نام کرده ام ، MetaMask را انتخاب می کنم. اگر قبلا در متامسک ثبت نام نکرده اید بعد از انتخاب آن گزینه های ثبت نام برایتان فعال خواهد شد.

اتصال کیف پول
اتصال کیف پول

اکانت خود را انتخاب کرده و Next را بزنید. و بعد Connect را بزنید تا به کیف پول خود در دیسنترالند متصل شوید.

اتصال کیف پول
اتصال کیف پول

در نهایت باید به صفحه زیر هدایت شوید. در این قسمت برای خرید زمین باید ارز دیسنترالند (MANA) داشته باشید. هم می توانید از صرافی های مختلف ارز مانا خریده و به کیف پول خود در دیسنترالند منتقل و هم می توانید مستقیما از گزینه Buy MANA ارز مانا بخرید.

خرید ارز مانا
خرید ارز مانا

حال فرض کنید حساب خود را شارژ کرده و می خواهید زمین (LAND) و یا سایر اقلام را خریداری کنید.

برای خرید از منو ها MARKETPLACE را انتخاب کنید. در صفحه باز شده اقلام مختلف برای خرید کردن را می بینید. در قسمت Trending Items آیتم های پرطرفدار برای خرید را می بینید.

برای خرید زمین در دیسنترالند متاورس گزینه Land را انتخاب کنید.

خرید زمین در دیسنترالند متاورس
خرید زمین در دیسنترالند متاورس

در صفحه باز شده گزینه هایی را می بینید که بریتان شرح خواهیم داد. در سمت راست زمین هایی را می بینید که می توانید بخرید. برای پیدا کردن راحتتر زمین های مورد دلخواهد برای خرید ، بهتر است فیلتر هایی را اعمال کنید.

خرید زمین در دیسنترالند متاورس
خرید زمین در دیسنترالند متاورس

در شکل بالا سمت چپ دو گزینه parcels و Estates را می بینید. هر کدام از این مربع های کوچک یک Parcel بوده و از مجموع Parcel ها ایالت و یا همان Estate ایجاد می شود. در ادامه نوضیحت کاملی از آنها را برایتان آورده ایم.

برای مثال روی یک قطعه کلیک کنید تا قیمت آن را مشاهده کنید. برای مثال ما روی قطعه ای کلیک کرده و می بینیم که فروشنده آن را به قیمت 400 هزار مانا برای فروش قرار داده است و با قیمت فعلی مانا که برابر با 0.38 دلار است ، برابر با 152000 دلار خواهد بود.

اگر 400000 مانا در کیف پول خود داشته باشید می توانید این زمین را بخرید. حال زمین های دیگری را جستجو کنید.

خرید زمین در Decentraland
خرید زمین در Decentraland
خرید زمین در Decentraland
خرید زمین در Decentraland

اگر دقت کنید در بسیاری از موارد به جای گزینه Buy گزینه BID را می بینید. در این حالت می توانید برای مالک زمین مورد نظر قیمت پیشنهادی خودتان را ارسال کنید. در شکل بالا در قسمت Type نوع زمین انتخابی را می بینید که هم می تواند یک قطعه کوچک (Parcel) و یا یک ایالت (Estate)  باشد. طبیعی است که قیمت ایالت ها بیشتر می باشد. اگر پول کمی دارید بهتر است از سمت چپ صفحه خرید گزینه Parcels را انتخاب کنید تا فقط زمین های پارسل با قیمت مناسب برایتان نمایش داده شود.

در قسمت Network نوع شبکه و در قسمت Owner نیز نام مالک زمین انتخابی نمایش اده می شود. اگر می خواهید از دید سه بعدی زمین و یا ملک انتخابی خود را ببینید گزینه JUMP IN را بزنید.

در شکل بالا اگر روی گزینه BID کلیک کنید ، وارد صفحه زیر خواهید شد. در این صفحه می توانید قیمت پیشنهاد خود برای خردی زمین و نیز تاریخی که می خواهید بعد از آن پیشنهاد شما لغو گردد را نیز می توانید مشخص کنید.

خرید زمین در Decentraland
خرید زمین در Decentraland

Parcels در دیسنترالند

پارسل Parcels در دیسنترالند کوچک ترین قطعه زمینی است که می توان خرید. در داخل این قطعه کوچک نمی توان کار های ساخت و ساز و … انجام داد. ابعاد Parcel ها 16*16مترمربع می باشد.

Estates (ایالت) در دیسنترالند

با قرار گرفتن Parcel ها در کنار یکدیگر Estates ایجاد می شوند. Estate ها می توانند از دو و یا تعداد بیشتری پارسل ایجاد شوند. فردی که در دیسنترالند سرمایه گذاری کرده و بازی می کند ، باید بتوانند Parcel ها و Estate هایی که خریداری کرده اند را مدیریت کنند.

دیسنترالند دانلود

برای دانلود بازی دیسنترالند به سایت بازی دیسنترالند مراجعه کرده و در همان صفحه اصلی آن برنامه بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

سوالات متداول

ارزان ترین زمین ها در دی‌سنترالند کدامند؟

Parcel ها ارزان ترین زمین ها در دی‌سنترالند هستند.

نحوه خرید زمین در دی‌سنترالند چگونه است؟

با آموزش های بالا ، وارد سایت دی‌سنترالند شده و با اتصال کیف پول خود و شارژ حسابتان می توانید در این دنیای متاورسی زمین بخرید.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.