هلدینگ کوینی ترون چیست؟-صرافی کوینی ترون|استخدام و پولشویی با ارز دیجیتال

هلدینگ کوینی ترون

هلدینگ کوینی ترون (همتای قدیم) با نام صرافی کوینی ترون نیز شناخته می شود. هلدینگ کوینی ترون خود را به عنوان صرافی معرفی می کند که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران و ترکیه فعالیت می کند. ولی با توجه به نوع فعالیت این صرافی می توان گفت فعالیت صرافی کوینی ترون نوعی پولشویی بوده و می تواند اهداف مختلفی داشته باشد.

در ادامه نحوه کار این شرکت و اینکه از شما می خواهد در آن استخدام شده و بدون پرداخت هیچ هزینه ای درآمد داشته باشید ، بررسی می کنیم.

هلدینگ کوینی ترون چیست؟

هلدینگ کوینی ترون خود را این گونه معرفی می کند.

هلدینگ کوینی ترون (همتای قدیم) یک صرافی می باشد که در کار خرید و فروش ارز های دیجیتال بوده و تحت قوانین کشور ایران و ترکیه فعالیت می کند.

در همان ابتدا باید بگوییم هیچ آدرس اینترنتی از وبسایت صرافی کوینی ترون نتوانستیم پیدا کنیم. پس عمده فعالیت این صرافی از طریق تلگرام می باشد.

هلدینگ کوینی ترون ادعا می کند جهت بالا بردن میزان تراکنش های خود اقدام به استخدام افرادی می کند که به حسابشان پول واریز کرده و آنها پول دریافتی را به ارز دیجیتال تبدیل کرده و درصدی برای خودشان برداشته و مابقی را به آدرس کیف پول دیگری ارسال می کنند. و این یعنی پولشویی با ارز دیجیتال!

به زبان دیگر صرافی کوینی ترون به حساب واقعی و بانکی شما 10 میلیون واریز می کند و شما 5 درصد آن یعنی 500 هزار تومان را برای خود به عنوان حق الزحمه برداشته و مابقی را در صرافی های ارز دیجیتال به ارز دیجیتال تبدیل کرده و به آدرس کیف پولی که صرافی برای شما ارسال می کند ، ارسال می کنید.

تیم هلدینگ کوینی ترون هدف از انجام این کار را بالا بردن تراکنش های خود اعلام می کند. ولی در واقع هدف اصلی این تیم و سایر صرافی ها ، شرکت ها و … پولشویی و انتقال ارز از کشور با افزودن واسطه ها و عدم توانایی دولت ها در ردگیری جابجایی پول ها می باشد!

پس اگر در سایت هایی مانند هلدینگ کوینی ترون و یا امثال این استخدام شده و برایشان انتقال وجه انجام داده و دستمزد دریافت می کنید ، در واقع جرمتان پولشویی بوده و در صورت دستگیری شما نیز به جرم پولشویی محکومیت 2 تا 7 سال زندان و … خواهید داشت!

پولشویی با ارز دیجیتال چیست؟

با توجه به ردیابی مشکل تراکنش های ارز دیجیتال پولشویی با ارز دیجیتال به سرعت در حال افزایش می باشد. به این صورت که پول غیر قانونی موجود در موسسات و شرکت ها ابتدا به حساب ها افراد مختلف واریز شده و بعد آنها این پول ها را به حساب هایی که در صرافی های ارز دیجیتال دارند انتقال می دهند و حتی از آنها خواسته می شوند مدتی پول در حسابشان مانده و بعد آن را به شماره کیف پول دیگری ارسال می کنند.

پولشویی هلدینگ کوینی ترون
پولشویی هلدینگ کوینی ترون

فرد ارسال کننده فقط یک شماره کیف پول را می بیند که هیچ نام نشانی ندارد. ولی این آدرس کیف پول مقصد ممکن است شماره کیف پول یک فروشنده مافیای مواد مخدر ، فروشنده سلاح های جنگی ، قاچاق کنندگان ارز و … باشد.

در صورت دستگیری شاید تنها کسی که ابتدا به آن دسترسی داشته باشند شما خواهید بود. زیرا شما در صرافی احراز هویت شده و تمامی مشخصات شما از شماره حساب بانک گرفته و … در آن صرافی ثبت می باشد.

بیشتر بخوانید : بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

پس توصیه اکید می کنیم با سایت هایی مانند هلدینگ کوینی ترون و امثال آن کار نکرده و برایشان انتقال ارز انجام ندهید.

اهداف پولشویی با ارز دیجیتال

پولشویی با ارز دیجیتال با هدف های بسیار زیادی می تواند انجام شود. در همان زمان ظهور بیت کوین اولین ایراد و انتقادی که برای آن وارد شد تسهیل پولشویی و راحت کردن کار مجرمان بود.

در این قسمت اهداف پولشویی با ارز دیجیتال را بیان می کنیم:

1 قاچاق ارز

یکی از اصلی ترین دلایل پولشویی با ارز دیجیتال قاچاق ارز از کشور می باشد. بسیار راحت پول های بزرگی که قرار است از کشور خارج شود را به حساب چند کاربر امثال شما واریز کرده و از شما می خواند درصدی را برای خود برداشته و مابقی را به ارز دیجیتال تبدیل کرده و به کیف دیگری واریز کنید.

2 دور زدن مالیات

شرکت های تجاری و همچنین صرافی ها برای صادرات و وارداتشان و نیز تبادلات مالی و ارزی خود و که اغلب میان کشور های همسایه از جمله ترکیه انجام می شوند ملزم به پرداخت مالیات هستند. این شرکت ها برای فرار از مالیات پول های بزرگی که بابت تجارتشان قرار است از کشور خارج کنند به حساب افراد عادی واریز کرده و از این طریق بدون مالیات تجارت خود را انجام می دهند.

متاسفانه جدیدا پولشویی با ارز دیجیتال در شهر های مرزی به شدت افزایش یافته است و در نهایت بعد از مداخله پلیس طبق معمول جرم پولشویی گریبان گیر شهروندان عادی زیادی خواهد شد.

 3 قاچاق مواد مخدر

امروزه بر هیچ کسی پوشیده نیست که تمامی مبادلات مالی قاچاقچیان مواد مخدر از طریق ارز های دیجیتال انجام می شوند. ولی با توجه به اینکه احراز هویت در بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال اجباری است این خلاف کاران از افراد ثالثی برای تبادلات مالی خود استفاده می کنند.

یعنی خود را در قالب صرافی معرفی کرده و پول را به حساب شما واریز می کنند و از شما می خواهند با پرداخت دستمزد انتقال وجه را برایشان انجام دهید. غافل از اینکه با انجام این عمل با یک باند قاچاق مواد مخدر همکاری کرده اید.

4 قاچاق اسلحه

بعد از ظهور ارز های دیجیتال تبادلات مالی قاچاقچیان اسلحه نیز از طریق ارز های دیجیتال صورت می گیرد. این افراد نیز برای رد گم کنی و دشواری رد گیری از افرا ثالثی برای نقل و انتقالات مالی خود استفاده می کنند.

زمانی که شما در صرافی هایی مانند هلدینگ کوینی ترون به اصطلاح استخدام شدین و برای بالا بردن تراکنش های مالی آنها از حساب خودتان انتقال وجه داشتین فقط یک شماره کیف پول مقصد در اختیار دارید و نمی دانید به به حساب یک باند قاچاق اسلحه پول واریز می کنید یا مواد مخدر و یا در حال دور زدن مالیات هستید!

نحوه کار هلدینگ کوینی ترون

هلدینگ کوینی ترون نیز مانند شرکت هایی که ویژگی های آن را در بالا بیان کردیم ، فعالیت می کند. این شرکت تبلیغات زیادی در تلگرام با عنوان استخدام صرافی برای انجام تراکنش های انتقال ارز و نیز بالا بردن تراکنش ها و کیفیت کارشان انجام می دهد و افراد زیادی نیز به دلیل راحتی کسب درآمد از آن جذب این مجموعه می شوند.

معمولا افرادی که در تلگرام دنبال کار می گردند ، جذب این شرکت می شوند. ثبت نام در صرافی کوینی رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای می باشد و این امر باعث جذب مشتریان بیشتر به مجموعه آنها می شود.

فردی که در صرافی های ارز دیجیتال حساب داشته و 5 تراکنش به بالا داشته باشد برای استخدام مناسب می باشد.

صرافی مبالغی را به حساب شما واریز می کند و شما باید با این بول حساب صرافی خود را شارژ کرده و و ارز دیجیتال خریده و به فردی که آنها می گویند ، ارسال کنید. و معمولا به شما فقط آدرس کیف پولی خواهند داده که اصلا نمی دانید طرف مقابلتان کیست؟!

در ازای انجام این کار 5 درصد سود به عنوان حق الزحمه پرداخت خواهد شد. و در این مورد اگر در بانک هایی مانند صادرات و ملی حساب داشته باشید به میزان 7 درصد از پول به شما تعلق می گیرد. یعنی اگر 20 میلیون تومان به حسابتان واریز شود ، یک میلیون و چهارصد هزار تومان پاداش دریافت خواهید کرد و این رقم برای افرادی که تا حدودی با ارز های دیجیتال آشنایی دارند ، و نحوه کار با صرافی های ارز دیجیتال را بلند جذاب می باشد.

حال هلدینگ کوینی ترون می تواند این کار را با اهداف مختلفی از قبیل دور زدن مالیات ، قاچاق ارز از کشور ، پرداخت های غیرقانونی ، خروج پولی که به صورت غیرقانونی به دست آمده است و … انجام دهد.

ارتباط هلدینگ کوینی ترون با پولشویی ارز دیجیتال

اگر به شیوه همکاری هلدینگ کوینی ترون توجه کنید می بینید به نوعی در حال مبادله ارز به خارج از ایران از طریق حساب کاربری و حساب بانکی شما می باشد. اصل پولشویی این است که پولی که به صورت غیر قانونی به دست آمده برای مدتی به دارایی دیگری تبدیل می شود تا قابل ردیابی نباشد.

مجازات پولشویی
مجازات پولشویی

در مورد هلدینگ کوینی ترون نیز پول بزرگی که در حساب آنها می باشد به حساب افراد مختلفی منتقل شده و آنها انتقال وجه به خارج از کشور و یا افرادی که نمی خواهند مستقیما به حسابشان پول واریز شود را انجام می دهند.

اگر قصد استخدام و همکاری با هلدینگ کوینی ترون را دارید ، این نکته را بدانید با انجام این عمل در جرم پولشویی آنان مشارکت کرده اید.

بیشتر بخوانید : کلاهبرداری ترون

مجازات پولشویی چیست؟

چنانچه جمع اموال پولشویی شده توسط فرد کمتر از 10 میلیارد ریال باشد به 2 تا 5 سال حبس و اگر میزان اموال پولشویی او بیشتر از 10 میلیارد ریال باشد ، به 5 تا 7 سال زندان محکوم خواهد شد.  

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

4 دیدگاه برای “هلدینگ کوینی ترون چیست؟-صرافی کوینی ترون|استخدام و پولشویی با ارز دیجیتال

 1. میثم

  دستتون درد نکنه بابت اطلاع رسانی تون، حالا چرا همچین آدمایی، خیلی راحت توی سایت دیوار پول میدن و توی دسته استخدام فعالیت میکنن، منم توی دیوار آگهی شونو دیدم، الانم یه سرچ کردم مطلب شما رو دیدم و بعنوان همکاری در پولشویی با همین لینک شما گزارش میدم، امیدوارم ترتیب اثر داده بشه

  • زینب اصغری

   سلام ، بله متاسفانه این نوع فعالیت ها کلاهبرداری هستش و باید نظارت و بررسی های بیشتری روشون انجام بشه.

 2. امیر

  سلام.وقت بخیر.یه دنیا ممنونم از شما.تشکر میکنم بابت مطالب مفید و کاربردی که مطرح فرمودید.من نزدیک بود در دام این کلاهبرداری بیافتم.خدا خیرتون بده.موفق و سربلند باشید.

  • زینب اصغری

   سلام و تشکر از شما

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.